Slučaj fenix teme SEH I DUXOVNOST sa foruma Objave
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Minja
Iskušenik

Pridružio: 01 Jun 2010

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 11:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

MAX , VOLIM TE !
I razbiću te od seksa kad se budemo videli sledeći put ...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Minja
Iskušenik

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 11:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eto sad svi znate ! A morala sam da kažem, da ne bih pukla od sreće, kao i da bih podelila s vama neke uvide .

LJUBAV JE MOGUĆA, I DEŠAVA SE JEDINO KAD JE NE OČEKUJEŠ, KAD PRESTANEŠ DA TRAŽIŠ KOGA ĆEŠ DA VOLIŠ I KO BI TE VOLEO, KAD POTRAGU OKRENEŠ PREMA UNUTRA, PROGRAMIRAŠ SE SAMO NA ISTINU, ZA ONO ŠTO PRIMAŠ I ZA ONO ŠTO ŠALJEŠ OD KODOVA... SMOGNEŠ SNAGE DA SE POGLEDAŠ U OGLEDALO, PRVO SAM SEBE, PA U OČIMA DRUGIH,
I ONIH KOJI TE VOLE I ONIH KOJI TE NE VOLE, I PRESTANEŠ DA LAŽEŠ I SEBE I DRUGE ... UMUKNEŠ I OSLUŠNEŠ UNUTRAŠNJI GLAS - KOJI JEDINI SVE ZNA I IMA SVE ODGOVORE I PREPUSTIŠ SE DUŠI DA TE ONA VODI .. JER ONA JEDINA ZNA PUT KOJI VODI DO DRUGE, TEBI SRODNE DUŠE, TWIN FLEJMA.

To je moguće, bilo gde i bilo kad, u gužvi ili čak i kad uopšte ne izađeš iz sopstvene kuće, ako prepustiš vođstvo svojoj duši, dovešće te do cilja bez greške... Sve greške koje se tiču pogrešnih tajminga i pogrešnih ljudi s kojima se upuštamo u eksperimente ne bi li provalili da li su baš oni odgovor na naše molitve su posledice nepoverenja u to blago koje je dato svakome od nas ali koje sputano ili uspavano kaska za nama dok ne odlučimo da otvorimo oko , a sklopimo oči..
 Nazad na vrh »
Minja
Iskušenik

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 11:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

KAKO JE PROPAO INTERGALAKTIČKI SRPSKI JEBAČ I NAJVEĆI PSOVAČ I FOLIRANT SRPSKOG FILMA

LINK http://www.youtube.com/watch?v=IHornRYDi6I

NATO, AKO SI MU REKLA !!!!

- NE, NE, TI RAZGOVARAJ SAM SA SOBOM !!!

TI , ŽENO ZNAŠ ŠTA JE LJUBAV, I U DOBRU I U ZLU, ZNAŠ ŠTA JE ISTINA I NE STIDIŠ SE DA TO KAŽEŠ, NJEMU KOJI NIŠTA DRUGO I NE ZNA SEM DA JEDE GOVNA... NJEMU I ARMIJI EKSTREMNIH DRKADŽIJA I KOMPLEKSAŠA KOJI SVRŠAVAJU U SALVETU, PAPIRNATU MARAMICU, TOALET PAPIR,, KO ŠTA IMA I KOJIMA JE POKUŠAO DA PODILAZI U SRPSKOM FILMU GDE JE ZA DEBELE PARE JEDINO TO I RADIO – JEO GOVNA – I PROSERAVAO SE POKUŠAVAJUĆI DA CELOM SRPSKOM NARODU UVALI PATKU I UBEDI GA DA JE PUT DO SREĆE JEDINO MOGUĆ KROZ PAKAO NEKROFILIJE, PEDOFILIJE, I OSTALIH CRNILA KOJI VLADAJU SVAKODNEVNICOM.... JADNA JEBENA SRPSKA PORODICA NEMA ŠANSE ZA OPSTANAK AKO NE PROĐE PAKAO BOLESNE SEKSUALNOSTI..

.I NIKO NIJE POŠTEĐEN NJEGOVE ZAJEBANCIJE U JADNOM POKUŠAJU DA DOSTIGNE AL PAĆINA U ANTOLOGIJSKOJ SCENI IZ FILMA SCENT OF THE WOMAN, OVOJ ILI NEKOJ SLIČNOJ .. ( jer ih ima nekoliko za razliku od njegovog filma u kojem nema ni jedna )

http://www.youtube.com/watch?v=dBHhSVJ_S6A

Nataša je ovim napravila neviđenu revoluciju . Svim kompleksašima i budaletinama je jasno poručila šta da rade.. Svim muškarcima koji bi da u vezu ulože jedino svog ljubimca ( ružnih imena a ipak fantastičnih performansi ) i plastičnu kesu napunjenu lažima o sebi i drugima, iz koje vade kad im šta zatreba na putu do svog cilja, koji je i sam disperziran na hiljadu žena,, i tako nedostižan...

- Maco, lepa si, šta ćeš da popiješ ??? ( ubacili ste žeton, do kraja razgovora ostalo vam je još devet minuta ... )
- ( dođeš mi izvrtanje na leđa, ili spuštanje na kolena ,, uh,ah, oh,, aj vozdra kokoško )

U kesi, pored neupotrebljenih prezervativa nose i prsten za svaki slučaj, ako nalete na devoku dovoljno jakih pleća da ih tegli celog života, ili koliko izdrži , sa sve potomstvom koje će joj velikodušno podariti u pauzama između poseta kladionici, kliktanja na žene intenetom, buljenja u tv ili lokanja piva s pajtosima....

Nataša, nisi svesna šta si izrekla !!! LEGENDO !
 Nazad na vrh »
Minja
Iskušenik

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 11:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BGD, ajd ne s... više, leba ti !!!

Jednoj dami totalno ne priliči da se popne na onu stvar svima na ovom forumu i ponaša se kao OBER KURVA BISEKSUALKA! Mislim, stvarno !!!!

Umukni i oslušni svoje srce ! Ne možeš da ga čuješ od silnog proseravanja po forumu gde si se najebala keve svakome ko ti se obratio, a kad su svi počeli da te izbegavaju u širokom krugu, i ipak ostavili na forumu, jer si beznadežan slučaj,, počela si da sama nasrćeš na posetioce foruma i podbadaš redom ili bez reda...

Alo !!! Niko ovde ne može da ti pomogne , TO MORAŠ SAMA !!!
A to možeš jedino pod uslovom da uvučeš svoj račvasti jezik i oslušneš tišinu,, to tebi nepoznato stanje.. PROBAJ !!! Pa iako ne uspeš, znaćeš da si bar probala ..

A moraću da te razočaram,,, NIKO ODAVDE NEĆE DA TI ODGOVORI !
 Nazad na vrh »
Minja
Iskušenik

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 11:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

CaciLy,

Mojega si ti uzemljena i uznešena, kad te na forumu privlači i najmanje s... koje je tek u nastanku,, nepogrešivo ga namirišeš i odmah se stvoriš da propovedaš ....

Zaboravljaš da je imidž MESIJE povezan sa sedobradim starcem a ne sa mršavom lavljom kokoškm koja čuči u kinder jajetu i celog dana mantra zaštitne formule, otključava se i zaključava , non stop strepeći da će neko baš nju da spopada i napada....

Alo , devojko , IZAĐI ODATLE !!! I IDI DA UDAHNEŠ SVEŽEG VAZDUHA !
Kako očekuješ da ti neko priđe, kad non stop nešto blebećeš, i non stop trukuješ postove po forumima, šesnaes hiljada na Objavama, dva miliona na Atlantidi, sedamsto miliona na Superzoni, dvesta- trista na Kulinarki, jer jedna devojka mora da bude svstrana i sveznajuća,,, kolko ih tek imaš na Neogenu i ... hhh, znaš ti gde ? A ?

Si normalna , bre ?

Smesta da se otišle i ti i BGD i da se izvinete divnim ženama s ovog foruma koje ste uvredile ili ujele za srce, a koje vas ničim lošim nisu zadužile, nego naprotiv otvorile vam svoje srce... i da ih molite za oproštaj,, koji su vam one već nesebično dale, a vi ćurke to još uvek niste primile K ZNANJU ....
 Nazad na vrh »
Minja
Iskušenik

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 11:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petre, ti si već oženio ono svoje Draguljče, ostalo ti je samo da to obnaroduješ i da svojim straovima i neizvesnostima rečeš da se nose.... imaš i blagoslov sviju nas odavde koji čekaju da ih pozoveš na svadbu ...

pali....
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 11:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav..vidim da si se već snašla na forumu. Dobro došla i nečemu nas naučila..osim prigovaranju. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 13:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Minja ::
BGD, ajd ne s... više, leba ti !!!

Jednoj dami totalno ne priliči da se popne na onu stvar svima na ovom forumu i ponaša se kao OBER KURVA BISEKSUALKA! Mislim, stvarno !!!!

Umukni i oslušni svoje srce ! Ne možeš da ga čuješ od silnog proseravanja po forumu gde si se najebala keve svakome ko ti se obratio, a kad su svi počeli da te izbegavaju u širokom krugu, i ipak ostavili na forumu, jer si beznadežan slučaj,, počela si da sama nasrćeš na posetioce foruma i podbadaš redom ili bez reda...

Alo !!! Niko ovde ne može da ti pomogne , TO MORAŠ SAMA !!!
A to možeš jedino pod uslovom da uvučeš svoj račvasti jezik i oslušneš tišinu,, to tebi nepoznato stanje.. PROBAJ !!! Pa iako ne uspeš, znaćeš da si bar probala ..

A moraću da te razočaram,,, NIKO ODAVDE NEĆE DA TI ODGOVORI !

Hohohoh vidi ovo Razz Imamo novu sajko pacenicu na forumu...reci nisi dugo bila na lecenju pa je postalo gusto Laughing
 Nazad na vrh »
Minja
Iskušenik

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 13:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
Pozdrav..vidim da si se već snašla na forumu. Dobro došla i nečemu nas naučila..osim prigovaranju. Very Happy

Domaće obične mačke, a kamoli tek rasne, sjajnog krzna na svojim divanima odakle zadovoljno predu, i tek ponekad frknu kao upozorenje , nikad nisu zaboravile da su bile BOGOVI ..

Povlačim se pred tobom Petice, uz dužno poštovanje prema jednoj od alfa ženki ovde
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 15:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Minja ::

5.element ::

Domaće obične mačke, a kamoli tek rasne, sjajnog krzna na svojim divanima odakle zadovoljno predu, i tek ponekad frknu kao upozorenje , nikad nisu zaboravile da su bile BOGOVI ..

Povlačim se pred tobom Petice, uz dužno poštovanje prema jednoj od alfa ženki ovde

..Ne samo da su bile već i dalje jesu..a što se povlačenja tiče to na ovom forumu nije dozvoljeno Very Happy ..dozvoljeno je isključivo i hrabro naprijed....i svi smo mi alfe i zete istovremeno.Pozz.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 15 Dec, 2010 15:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako već mogu da biram u rasponu od Alfe do Zete
ja biram ono M,
ne znam zašto, al baš mi deluje privlačno,
M kao Max,
pa nek ide život!
Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 16 Dec, 2010 00:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam pre Tex,
a ti se pre Zax,
Petar je Pex,
Ko je Max?
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 16 Dec, 2010 10:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

JA sam onda dobro prosao.
Mogu da budem i dax i strax i tax.
To ti dodje da sam povecao verovatnocu sa 3 slova?
Superiska... Laughing
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 16 Dec, 2010 10:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znači, mo'š komotno da staneš u red Smesno
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 16 Dec, 2010 11:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne, nije mislila na mene,
da jeste bio bih Malerman, Male, a ne Talerman, Tale.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeci
Strana 2 od 15

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 293268 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVITI STATUT 105 IIpotoMajctop 50293 22 Feb, 2011 21:58 pm
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kreacija nove bakterije: organizma iz hemijskih elemenata 3 Dreammer 5261 27 Maj, 2010 21:32 pm
Dreammer Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za dobro i sretno jutro Nove nam 2010. 2 biblijski-hriscanin 6555 22 Jan, 2010 13:56 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - LJUDSKA AURA - dr sci. Ljubiša Stojanović 27 drugar 24781 06 Jan, 2010 13:14 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Docek Gregorijanske Nove godine na Rtnju 0 Vakan Tanka 5657 01 Okt, 2009 22:41 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nove Kirlijanove fotografije 17 plavizrak 16440 27 Sep, 2009 15:56 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)