Slučaj fenix teme SEH I DUXOVNOST sa foruma Objave
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 20 Dec, 2010 15:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Minja ::
MAX , VOLIM TE !
I razbiću te od seksa kad se budemo videli sledeći put ...

Zašto imam utisak da se Max više nikada nije pojavio... Laughing Cool
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 20 Dec, 2010 15:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Minja, u pravu si,
krmeljiv, u belim dugim gaćama, sa nogama u lavoru ja danas samo mentalno onanišem...
i zajebavam se sa strahom od smrti.

Zato ti budi pametna, vidi ovo što ti Caca kaže, ne gubi vreme ovde nego nadji tog tvog Maxa i reci mu ono što se rečima ne može iskazati...razbi ga!

Ako mu nešto nije jasno pusti mu ovo...u moje vreme se to tako radilo! Very Happy

Link
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 20 Dec, 2010 16:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma, ja mislim da se Minja i Max vrlo dobro zajebavaju, dok pišu ove postove, skupa....nadam se možda čak i sa istog kompjutera, dok leže toplo zavaljeni u kušine ispod popluna od perja,još da, dodat ću, mašta radi svašta - ispred kamina !!!

Laughing Laughing Laughing

Živjeli Minja i Max!!!

Blago vama, ljubav je najljepšta kad je.....
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 20 Dec, 2010 17:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

BelaGalaktickaDamo ::

BGD, ajd ne s... više, leba ti !!!

Jednoj dami totalno ne priliči da se popne na onu stvar svima na ovom forumu i ponaša se kao OBER KURVA BISEKSUALKA! Mislim, stvarno !!!!

Umukni i oslušni svoje srce ! Ne možeš da ga čuješ od silnog proseravanja po forumu gde si se najebala keve svakome ko ti se obratio, a kad su svi počeli da te izbegavaju u širokom krugu, i ipak ostavili na forumu, jer si beznadežan slučaj,, počela si da sama nasrćeš na posetioce foruma i podbadaš redom ili bez reda...

Alo !!! Niko ovde ne može da ti pomogne , TO MORAŠ SAMA !!!
A to možeš jedino pod uslovom da uvučeš svoj račvasti jezik i oslušneš tišinu,, to tebi nepoznato stanje.. PROBAJ !!! Pa iako ne uspeš, znaćeš da si bar probala ..

A moraću da te razočaram,,, NIKO ODAVDE NEĆE DA TI ODGOVORI !

Hohohoh vidi ovo Razz Imamo novu sajko pacenicu na forumu...reci nisi dugo bila na lecenju pa je postalo gusto Laughing

Minja nije nova sajko paćenica, nego stara... Laughing
Zar ne prepoznaješ stil pisanja i energiju koja izbija iz postova!!??

Umem da prepoznam osobe po njihovoj ličnoj energiji, dzaba pokušavaju da se sakriju iza drugih nikova!

Radi se, dakle, o istoj osobi koja ima dva nicka na ovom forumu.

od prevelikog broja psihica pacenika vec sam i prestala da ih dozivljavam Laughing gledam ih ko jedno a nazivam ko dvoje ako ne i troje Cool stas nek oni zive zvoncicinu love fantaziju Laughing
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 20 Dec, 2010 17:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aha.

Ne bi ni tebi škodila jedna....Onako, iskrena, luda, ona koja ti otključa srce i počne teći rijeka ludosti iz tebe...

Ništa nije vrijedno osim ljubavi.
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 20 Dec, 2010 17:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

hahahaha sto si me prosvetlila Laughing baci jos koju tako dubokoumnu Laughing
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 20 Dec, 2010 17:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kad god procitam neki komentar BGD, istinski se zapitam, Boze da li je moguce da neko moze da bude ovako...i da ispadne toliko.... Confused Confused Confused
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 20 Dec, 2010 17:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

probaj malo da se do sunca vines nesto nisi popunio tu temu...pa onda mozda i budes onako...
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 20 Dec, 2010 18:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma, nemam te ja šta prosvjetljivat, tebi treba nešto drugo...a kad to dobiješ, vjeruj mi, svi ćemo toga biti svjesni, odmah. toliko je očito.
a ljubav... pa to izgleda nije rezervirano za tebe.
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 21 Dec, 2010 11:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

uhhh bices svesna i svi cete biti svesni kad ja dobijem Laughing kako bistro Laughing
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 21 Dec, 2010 11:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Wink Jel da?
I ja mislim.
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Dec, 2010 14:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Minja
Iskušenik

Pridružio: 01 Jun 2010

Poruka Poslao: 22 Dec, 2010 09:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jednoj dami totalno ne priliči da se popne na onu stvar svima na ovom forumu i ponaša se kao OBER KURVA BISEKSUALKA! Mislim, stvarno !!!!

Umukni i oslušni svoje srce ! Ne možeš da ga čuješ od silnog proseravanja po forumu gde si se najebala keve svakome ko ti se obratio, a kad su svi počeli da te izbegavaju u širokom krugu, i ipak ostavili na forumu, jer si beznadežan slučaj,, počela si da sama nasrćeš na posetioce foruma i podbadaš redom ili bez reda...

A to možeš jedino pod uslovom da uvučeš svoj račvasti jezik i oslušneš tišinu,, to tebi nepoznato stanje.. PROBAJ !!! Pa iako ne uspeš, znaćeš da si bar probala ..

Hohohoh vidi ovo Razz Imamo novu sajko pacenicu na forumu...reci nisi dugo bila na lecenju pa je postalo gusto Laughing

Umem da prepoznam osobe po njihovoj ličnoj energiji, dzaba pokušavaju da se sakriju iza drugih nikova!

CACO LJUBAVI,
IZVINI DO NEBA !!!
NEMAŠ POJMA KOLIKO SI ME OBRADOVALA,
Samo sam htela da te razdrmam, a ti tako pametna znaćeš na šta sam mislila.
Ipak sam verovala u tebe, da si ti ono što sam osetila od početka... Srce si!

BGD,

JEL VIDIŠ DA NEMA SMISLA SVAKOM REĆI ŠTA MISLIŠ ?
Zabole tebe što ja mislim da ćeš se otrovati sopstvenim otrovom....
Ostavi bre Gibu na miru, i probaj da mu pošalješ poljubac, ono.. čisto za probu..

Sećaš se kakav je avatar imala AHA, prva riba na forumu,, nikad nećeš da je dostigneš, jer je ona prihvatala ono što je privlačila vrckanjem.... razgledala, propuštala kroz filtere, i svoj zmijski jezik umela da kontroliše i koristila ga svrsihodno, ali je iz njenih usta tekao i med.... mmmmmm, toliko meda da nas sve podavi ovde... (kopiraj bre malo ) a ti se ovde vrckaš samo da bi mogla da odbiješ ono čime te gađaju,,, rekoh ti ,a kad te više niko ne gađa, ne odustaješ....

Nazad na vrh »
Minja
Iskušenik

Poruka Poslao: 22 Dec, 2010 09:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

CACO LJUBAVI,
IZVINI DO NEBA !!!
NEMAŠ POJMA KOLIKO SI ME OBRADOVALA,
Samo sam htela da te razdrmam, a ti tako pametna znaćeš na šta sam mislila.
Ipak sam verovala u tebe, da si ti ono što sam osetila od početka... Srce si!

BGD,

JEL VIDIŠ DA NEMA SMISLA SVAKOM REĆI ŠTA MISLIŠ ?
Zabole tebe što ja mislim da ćeš se otrovati sopstvenim otrovom....
Ostavi bre Gibu na miru, i probaj da mu pošalješ poljubac, ono.. čisto za probu..

Sećaš se kakav je avatar imala AHA, prva riba na forumu,, nikad nećeš da je dostigneš, jer je ona prihvatala ono što je privlačila vrckanjem.... razgledala, propuštala kroz filtere, i svoj zmijski jezik umela da kontroliše i koristila ga svrsihodno, ali je iz njenih usta tekao i med.... mmmmmm, toliko meda da nas sve podavi ovde... (kopiraj bre malo ) a ti se ovde vrckaš samo da bi mogla da odbiješ ono čime te gađaju,,, rekoh ti ,a kad te više niko ne gađa, ne odustaješ....

Nazad na vrh »
Minja
Iskušenik

Poruka Poslao: 22 Dec, 2010 09:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[color=white] MAX

JE ALERGIČAN NA LJUBAV

( da vam ne bi promakla poenta )

show time :

Dok je ona ležala na dušeku umotana u čaršav, oblačio sam se.. s mukom pronalazeći delove odeće po sobi u polumraku. Spoticao sam se o pikslu, čaše, patike, njenu suknju, poslužavnik s tanjirima,,stalke u kojima su dogorevale mirišljave svećice.. Zapertlavajući patiku, presavijen preko kolena , okrenuo sam se prema njoj i rekao :
- Ovo je poslednji put da se ovo desilo. Gubim kontrolu... Da je sve samo u tripu vidimo se kad se vidimo i desi se šta se desi , bilo bi ok.. ovako nisam siguran.... Zato moram da prekinem s ovim .... vratio sam pogled na pod tražeći drugu patiku... nije je bilo, pa sam navukao nešto, za šta sam bio ubeđen da je moja majca, i , već besno, ga svalačio sa sebe jer je bilo tesno i imalo dugačke rukave...
- O čemu pričaš ? Šta da prekineš ? - pitala je
- Viđanje s tobom - promrljao sam
- Mislila sam da jeste samo kad se vidimo, videli smo se - rekla je .
- I ja sam mislio. Ali osetio sam TO!. Večeras kad si se pojavila, j.., ipak nisam bez herca, moram da palim.. - pogledao sam u njenom pravcu, ona se nije pomerala, niti menjala izraz lica...
- Znaš, desilo mi se to par puta u životu, mislim da mi se i sada dešava, mislio sam da neće više, ali eto desilo se...
- Ama saberi se, šta se desilo ?
- Da je bilo prilike, ja bih te voleo i voleo bih te kako treba i koliko treba. Ali pošto je nema, izlazim iz priče, i možemo da budemo samo prijatelji.. - pretpostavio sam da nemam više razbacanih stvari po podu i izašao u tamnu noć... daleko od kuće. Seo u kola i startovao motor, dao ludački gas i gume su urliknule umesto mene:

- KRETENU JEDAN ! KAKO SI SAMO DOZVOLIO DA TE TO SNAĐE!

Bilo je jezivo kasno, skoro dan. Upalio sam cigaretu i žestoko povukao dim. Da, dovoljno sam kretenski izgledao, da bi neko provalio gde sam stvarno bio.. ako bi uopšte neko i pitao ili bi ga bilo briga..... uhh, kako mi je tooo, samo radila, vraćao sam film......kolko imam benzina,,, moraću sutra ranije da ustajem da idem na pumpu... mmmmhhhhhh,,,,mmm već čujem onog dosadnjakovića -- jel gotov predugovor? da li ste predali moj obračun, auuu ,,skorz sam zaboravio.... fali mi,, moraću da zovem sekretaricu... uffff... dobro,,,zapamti to!!! Parkiram kola ispred kuće, sva sreća da je nizbrdo pa mogu da ga spustim na ler... Niko me nije čuo.... - Dobro bre, Laki, evo me ! Šta te briga gde sam bio ? Kad bi samo znao kolko je dooobra.. aj bre beži u kućicu.. Ostavi me na miru Pseto jedno, probudićeš nekog, jel si normalan.... ooooooo !!! - jedva ga se otresoh i šunjam se prema ulazu... Stisnutih zuba otključavam vrata, okrećem jednom, dvaput,, gurnem bravu - neće,,,, vratim unazad ključ, jednom , probam na bravu, neće ponovo,, vratim još jednom u suprotnom smeru, - preiviše nepotrebne buke,, baš sad da se pokvari brava... uuuuu jebote, pa nije ni bilo zaključano!!!

Ne mogu da verujem kakva neodgovorna žena!!!

Penjem se uz stepenice u čarapama, mačka mi nije ravna.... strovaljujem se na kauč u dnevnoj sobi,, konačno .... nirvana...ma ko će da traži pokrivač..prebacio sam jastučiće preko leđa...
.......

- Da, da , pozovite molim vas gospođu iz personalnog i pozovite se na mene ,,, ma evo gledam na monitoru stanje... - ........nema njenog mejla u inboxu, skrolujem naniže,ništa , a džanka kolko oćeš.. ... držim slušalicu iz koje dopire jednolično brbljanje u rukama,, i povremeno je naslanjam na uvo u očekivanju da prestane...
- Da, da slušam Vas... biće sređeno, ne brinite gospođo... - Spuštam slušalicu iscrpljen, a tek je deset sati.. ostaviću sekretaricu da se rve s njima,, idem u banku...
- Primajte poruke gospođice, biću nedostupan preko mobilnog, hvala. Dolazim za sat vremena.. -

Uffff, napolju je divan dan za pecanje .. a ja moram da se gušim s klijentima...
Samo što sam izašo iz kancelarije, vibrira mi mobilni... Ko li je sad?... Zlatno je vreme bilo kad su mogli da te dave samo kad si pored telefona...
- Da, ja sam.... Nije moguće.... Pa on ima samo šest godina. Trebalo bi da možete da ga savladate... Ja radim, gospođo da bih mogao da platim vaše usluge čuvanja mog deteta, dok ja radim, razumete li to? Ne mogu da dođem da ga uzmem, jer vi ne umete da ga smirite, Zovite policiju, Doviđenja !!! - Kakva rospija, i ja bih prebio svu decu u grupi da mi je ona vaspitačica...

Pet koraka.... samo što sam otplovio ponovo u ono potkrovlje namešteno u japanskom stilu... tamno mahagoni parket i samo dušek prekriven belim čaršavom na sredini ogromne prostorije,,, okružen malim stalcima sa nestvarnim svećicama... Poznata muzikica iz džepa, me je vratila u realnost,, ko sme da čeka da pređe pešački, moram odma da se javim :
- Kaži, draga.. . Radim... gde bi bio.... jel ti to mene pratiš ? Pa naravno da nisam u kancelariji, idem do katastra .... znam da ti je rekla da idem u banku, ... ajde molim te idi na itnernet i pronađi opciju za satelitsko praćenje mobilnog telefona,, jel toliko bitno da znaš tačno tačku gde se nalazim u gradu,, ovaj razgovor košta.... kaži šta ti treba ....
M O L I M ? Ja da idem po tvoju majku ? A šta ti radiš ? ........... zaglaviću na robiji ... imam obaveze ženo, čekaju me, nema šanse da idem po nju.... dobro... dobro.... u koliko sati ? ...... nema potrebe da me podsećaš.. otići ću....

- Jedan duži espreso s mlekom i kiselu vodu ....
.....ne, čekate, donesite mi dupli pelinkovac ! -

Ove novine su užas... ko još ovo čita? Bacih pogled na naslove po novinama razbacanim po stolu.. Samo što sam srknuo piće i rasklopio lap top ponovo mi zvoni mobilni... a i ovaj wireless nešto koči... sto godina mu treba da učita poštu... - ma ko je sad, samo što se otvoirla stranica,

- no new messages in your inbox -

.opet treba da se pakujem,,,

- Evo idem, ma u kolima sam, ne čuješ od gužve... NE KASNIM, javi joj da siđe !!!! -

~ .... Ma, da to je najbolja odluka, šta će mi sve to... jeste da me pale ribe s kojima mogu da pričam, ali to nije to... ... kraj... down boy ... ~

- Gde gledaš majmune !!!! - ~ pa naravno žensko vozi.... .. Kakva vrućina, i kud se muva ovaj ovoliki narod, kad je radno vreme... ~

- Kako ste danas , draga mama ? Koliko ostajete kod sina?........ Divno... ( ne mogu da vam prenesem koliko je divno,, još bolje bi bilo kad bi se tamo preselila... krajnje neduhovtia osobo ) Stižete na bus, ne brinite, imamo dovoljno vremena... Biće to kratka vožnja, stižete za devedeset minuta.....

- Jebote, ne mogu da verujem.... znoj mi curi s lica... njen bus izlazi iz stanice !!! ....

- Ne sekirajte se,,, neće vam ništa promaja,, samo malo da pustim klimu,, umreću od vrućine... evo smanjio sam.... - u sebi žalim što ne vozim gestapo automobil s odvojenim komorama, od kojih u jednu ulazi gas iz auspuha... prizor me uveseljava...

Ponovo se čuje mobilni, skakuće po tabli.. i pada na pod auta... Tašta mi ga ljubazno dodaje...
- Evo vozim dragu mamu, vratiću se kasnije... Jeste, zakasnili smo zbog gužve,, ja sam kriv... Da, da javiću se kad pođem...

- OOOOO, pa gde ste vi? !!!..bla bla bla... - kafica, slatko, hladna bunarska voda... kakva rakoš,na samo šezdeset kilometara od ludare... ufffffffff. ne vraća mi se tamo.. ma zna ovaj moj paša da uživa.. ali sad ima da mu presedne, kad nadzornica krene na uviđaj i odomaći se, evo već je krenula...

- Sinovac, imaš li internet, treba da proverim mejlove,, Očekujem da mi se javi jedan od klijenata... - okrenuh se ženinom bratancu koji je prolazio terasom gde smo sedeli...

Zavisnik... frik.... ma baš me briga kako me gledaju.... ukucavam šifru,, i listam... opet ništa... c....

- E sad stvarno moram da idem, Da, da doćićemo, čim ugrabimo malo vremena... Dobro su deca, bebica je počela da sedi... a on je mafijaš u zabavištu.. inače su sjani... Jeste i ona je dobro, ide na na časove joge.. Prvi sledeći vikend,,, pa naravno gospođo, vratićemo vas kući, zašto bi ste se maltretirali u autobusima...

mmmmmhhhhhhhhhhh
- Moraću da joj se javim nekako,iako ni od kuda ne odgovara ,,uhhhhh , seks sa njom je suviše dobar da bi ga se tek tako odrekao.... samo ne mogu da je podnesem kad krene da se bori za svoju ljubav.... izbijaju mi ospice......

ODAVDE ME MRZI VIŠE DA VAM PRIČAM.. ZAMISLITE DA JE OVA PRIČA BILA NA GRAMOFONSKOJ PLOČI I DA JE KLIZILA DO NJE NA PUTU DO VAŠIH SRCA....
POSMATRAJUĆI NJEN JALOVI TOK, U TRENUTKU SAM ZVIZNULA GRANU SA IGLOM I PRIČA SE PREKINULA UZ ŠKRIPAVI ZVUK IZGREBANE PLOČE....

SAD ZAMISLITE SCENU IZ FILMA - MI NISMO ANĐELI,,, KAD SRĐAN TODOROVIĆ URADI TO ISTO PREKIDAJUĆI NJAKAVU PESMU ...

- LJUBILA BIH I JA TEBEE DRAGII, AL MI MAJKA BRANI....

I LEGENDA IZGOVORI UZ ZLOBAN OSMEH :

- KAKA BRE MAJKA !!!!!

ANALOGIJA - LJUBIO BI I JA TEBE , DRAGA AL MI ŽENA BRANI !!!

- KAKA ..... AJDE SAD SVI RUKICE GORE I PEVAJTE SAMNOM...

- KAKA BRE ŽENA MAJMUNE JEDAN !!!

[/color]
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVITI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeci
Strana 4 od 15

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 293260 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVITI STATUT 105 IIpotoMajctop 50292 22 Feb, 2011 21:58 pm
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kreacija nove bakterije: organizma iz hemijskih elemenata 3 Dreammer 5259 27 Maj, 2010 21:32 pm
Dreammer Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za dobro i sretno jutro Nove nam 2010. 2 biblijski-hriscanin 6555 22 Jan, 2010 13:56 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - LJUDSKA AURA - dr sci. Ljubiša Stojanović 27 drugar 24781 06 Jan, 2010 13:14 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Docek Gregorijanske Nove godine na Rtnju 0 Vakan Tanka 5657 01 Okt, 2009 22:41 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nove Kirlijanove fotografije 17 plavizrak 16440 27 Sep, 2009 15:56 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)