SRBI, PRVOBITNO IME SLOVENA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SLOVENI - RELIGIJA, ISTORIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 19:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kada smo kod Bosne ,, to je vrlo zanimljiva prica..
POSTOJI DOKUMENT U DUBROVNIKU GDE PAPA DAJE ODOBRENJE SRPSKOJ PORODICI JABLANOVIC DA IZ TREBINJA MOZE DA ODE NA PRAZNE TERITORIJE NA SEVEROZAPADU I NAPRAVE SVOJU KNEZEVINU...

JABLANOVICI SU OTISLI. I TO ZNATE GDE?
TACNO NA VRH JEDNOG BRDA I TU NAPRAVILI PRVI GRAD KOJI SU NAZVALI Bosnae, Bosnia, Visoka , Visokae...
DOSLI SU ----GLE CUDA ---DIREKTNO NA VRH SADASNJE BOSANSKE PIRAMIDE SUNCA ---
I TU OSNOVALI PRVI VECI GRAD NA TIM TERITORIJAMA---U VISOKOM....
ZASTO BAS TU ZAPITAJTE SE?
ZNALI SU NESTO?
Zato Sarajlije i dan danas mrze ove iz Visokog, jer se osecaju njima podredjeni....

I ONDA SE BOSNA POLAKO SIRILA OD TOGA PRVOBITNOG CENTRA.
NA SVIM MAPAMA SIRENJA BOSNE TO LEPO MOZETE UOCITI KAKO SE IZ CENTRA KOJI PREDSTAVLJA PIRAMIDU SUNCA U SVIM PRAVCIMA BOSNA POLAKO SIRILA KRUZNO...

Posle tri pokolenja jedan od Jablanovica, odnosno
KOTROMAN JABLANOVIC JE NAPRAVIO JAKU DRZAVU I SVI DALJI POTOMCI JABLANOVICA
SE OD TADA NAZIVAJU KOTROMANICIMA...
POZNATO???

ETO , MOJ maleni doprinos temi, ko zivi u Bosni...
Pozdrav svima i ne se svadjate oko istOrije, nema nista gluplje od toga..
Wink
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ema
Iskušenik

Pridružio: 13 Avg 2009

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 20:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bravo Ans!
Od naizgled miroljubivog i "slatkog" Dreammera, izvukao si nesto veoma mracno i negativno.

Dreammer ::
Mi Slovenci ništa vama nismo napravili lošeg a vi ste zauzeli naše granićne prelaze zbog lažnog izmanipuliranog infosa
Dreammer, zasto pises neistinu, to jest, LAZES ???
Moj rodjak je ' 91godine bio na redovnom sluzenju vojnog roka u Sloveniji.
Ubijen je na granicnom prelazu Holmec. Imao je samo 19 godina.
ZATO, NE LAZI DA NEKI SLOVENCI NISU NISTA LOSE NAPRAVILI !!!
POBILI STE PUNO MLADIH REGRUTA I NISU TU BILI SAMO SRBI, VEC I MUSLIMANI !!!

Dreammer je klasican primer SOVINISTE!
Tezak je otrov mrznje i zbog toga treba problem resiti u korenu.
Mislim da urednistvo ovog foruma ne bi trebalo da dozvoli da se forumom siri sovinizam.
Po meni, Dreammer je "prezreo" za banovanje!
 Nazad na vrh »
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Pridružio: 29 Mar 2010

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 21:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

STRATKO ::
Kada smo kod Bosne ,, to je vrlo zanimljiva prica..
POSTOJI DOKUMENT U DUBROVNIKU GDE PAPA DAJE ODOBRENJE SRPSKOJ PORODICI JABLANOVIC DA IZ TREBINJA MOZE DA ODE NA PRAZNE TERITORIJE NA SEVEROZAPADU I NAPRAVE SVOJU KNEZEVINU...

JABLANOVICI SU OTISLI. I TO ZNATE GDE?
TACNO NA VRH JEDNOG BRDA I TU NAPRAVILI PRVI GRAD KOJI SU NAZVALI Bosnae, Bosnia, Visoka , Visokae...
DOSLI SU ----GLE CUDA ---DIREKTNO NA VRH SADASNJE BOSANSKE PIRAMIDE SUNCA ---
I TU OSNOVALI PRVI VECI GRAD NA TIM TERITORIJAMA---U VISOKOM....
ZASTO BAS TU ZAPITAJTE SE?
ZNALI SU NESTO?
Zato Sarajlije i dan danas mrze ove iz Visokog, jer se osecaju njima podredjeni....

I ONDA SE BOSNA POLAKO SIRILA OD TOGA PRVOBITNOG CENTRA.
NA SVIM MAPAMA SIRENJA BOSNE TO LEPO MOZETE UOCITI KAKO SE IZ CENTRA KOJI PREDSTAVLJA PIRAMIDU SUNCA U SVIM PRAVCIMA BOSNA POLAKO SIRILA KRUZNO...

Posle tri pokolenja jedan od Jablanovica, odnosno
KOTROMAN JABLANOVIC JE NAPRAVIO JAKU DRZAVU I SVI DALJI POTOMCI JABLANOVICA
SE OD TADA NAZIVAJU KOTROMANICIMA...
POZNATO???

ETO , MOJ maleni doprinos temi, ko zivi u Bosni...
Pozdrav svima i ne se svadjate oko istOrije, nema nista gluplje od toga..
Wink

To sa Jablanovićima nije bilo baš tako davno, a Bosna je i pre toga bila naseljena.
Moguće i pre Visočke piramide, za koju neki tvrde da je građena pre potopa koji se desio pre 12.000 godina.

Još se tvrdi da su u podzemnim prolazima ispod piramide Sunca nađeni tragovi pisma gotovo istovetnog sa srbicom (vinačanskim pismom), što bi moglo upućivati na činjenicu da je to do sada najstarije pronađeno pismo, jer se starost srbice procenjuje na 8.000 do 10.000 godina.

E, sad, pošto si dobro informisan o Rtnju, molim te da kažeš ima li kakvih pouzdanih informacija o starosti Rtanjske piramide?
Meni se čini da je moguće da je ona građena puno pre ove bosanske, tj. u vreme kada pismo i pismenost još nisu bili u funkciji (zbog telepatske komunikacije), i kada su ljudi raspolagali antigravitacionim tehnikama??
...

A što se tiče svađe oko istorije, ... oko toga se SVAĐA samo jedna osoba ... ostali koliko vidim DISKUTUJU, ... a pošto nikoga nije isprovocirao na SVAĐU, njegovi postovi su samo njegov monolog koji puno govori i o njegovoj svesti i o svesti onih koji diskutuju ...
 Nazad na vrh »
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 21:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ema ::
Bravo Ans!
Od naizgled miroljubivog i "slatkog" Dreammera, izvukao si nesto veoma mracno i negativno.

Mi Slovenci ništa vama nismo napravili lošeg a vi ste zauzeli naše granićne prelaze zbog lažnog izmanipuliranog infosa

Mislim da urednistvo ovog foruma ne bi trebalo da dozvoli da se forumom siri sovinizam.

Ništa Ans nije izvukao iz Dreammera, sestro Ema.

Pre će biti da je on to izvukao iz svoje podsvesti, ili da je samo provalilo iz njega.

Moguće je da njegovi poslednji postovi dosta "odišu" šovinizmom, ali sam zadivljen činjenicom da ovde nikoga nije takvim pisanjem isprovocirao na nedoličnu diskusiju i VREĐANJE na ličnoj ili nacionalnoj osnovi.

Pozdrav!
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 21:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ans i Eva Jargi ::

Moguće je da njegovi poslednji postovi dosta "odišu" šovinizmom, ali sam zadivljen činjenicom da ovde nikoga nije takvim pisanjem isprovocirao na nedoličnu diskusiju i VREĐANJE na ličnoj ili nacionalnoj osnovi.

Bravo za nas.
king king king
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 21:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Duh se razvija od Jednote, individualnog ljudskog bića, u ljubavi prema porodici, bližoj i daljoj rodbini, prijateljima, naciji, narodu, čovečanstvu, životu, ... i tu pravi puni krug ...
U nekoj osobi Duh to učini naglo i odjednom (džnana joga, bakti joga, ili neko drugo duhovno učenje), al su takvi sretnici prava retkost, dok u ulogama drugih te granice prevazilaze se postepeno i dugotrajno, u jednom ili mnogo “života” (karma joga) ...

Karmik ne može naučiti pravu ljudskost i istinsku ljubav dok ne dostigne ljubav prema svim bićima ...

Na tom putu šovinista je puno, puno ispod nacionaliste ...

Dakle, prvo nacionalista, pa filantrop, pa bićonalista ... (šovinistu, po mogućstvu preskočiti) ...

Najveći su nalisti oni koji vole sve na listi ...
Valjda.

Ne može se iskreno i istinski voleti čovečanstvo, ako se ne voli svoj narod.
Se vedam.

.
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 21:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Još se tvrdi da su u podzemnim prolazima ispod piramide Sunca nađeni tragovi pisma gotovo istovetnog sa srbicom (vinačanskim pismom), što bi moglo upućivati na činjenicu da je to do sada najstarije pronađeno pismo, jer se starost srbice procenjuje na 8.000 do 10.000 godina.

OVO NIJE ISTINA.
PODZEMNE PROLAZE ISPOD PIRAMIDE SAM JA PRVI ISKOPAVAO I SVE STO JE VREDNO NADJENO U NJIMA SAM UZ POMOC "VISIH SILA" IMAO SRECU DA PRONADJEM.oBA MONOLITA I PRVI PREGRADNI ZID...
na MONOLITIMA NIJE BILO NIKAKVIH SLOVA.

SEMIROV OTAC ( a mozda i on) su ucrtavali znake da bi digli pricu "na visi nivo".
Nema na zalost tamo nikavog vincanskog pisma niti iceg slicnog.
KADA SAM MESEC DANA KASNIJE DOSAO DA OBIDJEM"MOJE MONOLITE" NA JEDNOM OD NJIH SE JOS SA STRANE VIDEO PESAK KOJI JE ZGULJEN KADA SU GREBALI NEKIM OSTRIM PREDMETOM PO NJIMA...
ZAMISLITE TO?
PRONADJES IM NESTO STARO PREKO 15 000 GODINA, A ONI TI GA NARUZE I PO TOM ARTEFAKTU UREZUJU STA ONI HOCE...
TU SAM ZAVRSIO PRAVU SARADNJU SA SVIMA NJIMA.
OD TADA KOLIKO VIDIM NISU NISTA PUNO NI PRONASLI...
Ja sam bio jos 2 puta tamo privatno i taj drugiput sam isto pronasao fenomenalnu stenu sa crtezima piramide na njoj...
Ali pravim...E DA IM BAS NE KAZEM GDE JE, PA I NJU DA ISARAJU...

E, sad, pošto si dobro informisan o Rtnju, molim te da kažeš ima li kakvih pouzdanih informacija o starosti Rtanjske piramide?
Meni se čini da je moguće da je ona građena puno pre ove bosanske, tj. u vreme kada pismo i pismenost još nisu bili u funkciji (zbog telepatske komunikacije), i kada su ljudi raspolagali antigravitacionim tehnikama??

RTANJ JE KAO PLANINA PREPRAVLJAN U PIRAMIDU PRE OKO 500 000 GODINA.
TO JE INFORMACIJA KOJU SAM DOBIO IZ AKASHE.
I MENE JE VERUJTE MI ZAPREPASTILA, ALI JE IZGLEDA MI POTPUNO TACNA...
ETO... Wink
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 22:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
starost srbice procenjuje na 8.000 do 10.000 godina.

O tome vam pričam da je pre 10.000 godina na planetu zemlju sletela Atlantida, dovela ju je vera a ona je srpkinja u svakom vremenu.
Čuvajte u svome srcu veru jer ona vas sa Tvorcem povezuje.

Kroz milenijume, nakon porobljavanja čovečanstva, ovom znanju se zatirao trag, ovo znanje je strah za gospodare ovoga sveta.

Evo i sada priča se o Srbima a ne vidi se planina od zlodela tvoraca ovoga sveta.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 00:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

OVO NIJE ISTINA.
PODZEMNE PROLAZE ISPOD PIRAMIDE SAM JA PRVI ISKOPAVAO I SVE STO JE VREDNO NADJENO U NJIMA SAM UZ POMOC "VISIH SILA" IMAO SRECU DA PRONADJEM.oBA MONOLITA I PRVI PREGRADNI ZID...

SEMIROV OTAC ( a mozda i on) su ucrtavali znake da bi digli pricu "na visi nivo".
KADA SAM MESEC DANA KASNIJE DOSAO DA OBIDJEM"MOJE MONOLITE" NA JEDNOM OD NJIH SE JOS SA STRANE VIDEO PESAK KOJI JE ZGULJEN KADA SU GREBALI NEKIM OSTRIM PREDMETOM PO NJIMA...
ZAMISLITE TO?
PRONADJES IM NESTO STARO PREKO 15 000 GODINA, A ONI TI GA NARUZE I PO TOM ARTEFAKTU UREZUJU STA ONI HOCE...
Ja sam bio jos 2 puta tamo privatno i taj drugiput sam isto pronasao fenomenalnu stenu sa crtezima piramide na njoj...

ETO... Wink

Znaci nista od toga.Koja bruka.STRATKO,citao sam da su na Keopsovoj piramidi skidali neke mermerne delove,ustvari na dodjem predelu piramide je bio kao prsten,svud oko piramide na kojem se vide geometriski oblici.E to su skinuli i prebacili u neku Hassan dzamiju u kairu.Ugradili su to u pod dzamije.Sakrili su.Dok su mongoli zauzimali SIRIu.Cudno kako kinezi cuvaju to sve.Podsecaju me na sive,sirius,i taj fazon.Pa mogli bi mnogo toga da saznamo kad bi proucili piramide u kini.
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 00:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ema ::
Bravo Ans!

Zato jer ste zauzeli naše granićne prelaze, bombardovali naše strateške objekate i nama pretili sa napadom bombnika!!!
Svaki narod ima pravo da se brani!!

Što vama je trebalo da okupirate našu Sloveniju, a ?? !!!!
Ko vama je dao to pravo, a ?? !!!!
A koliko tisuća vi ste ih umorili - Hrvata, Muslimana, Albanaca itd ...?

MI napravimo 1 gram zloćina i vi jednu tonu najgorih zloćina a onda vi odnosno ti oćeš nama suditi?? Samo gledaj se u ogledalo!!!
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 09:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A koliko tisuća vi ste ih umorili - Hrvata, Muslimana, Albanaca itd ...?
Samo gledaj se u ogledalo!!!

Pogledaj se ti u ogledalo, brate Dreammer.
Pobogu, zbog čega ovolika mržnja prema Srbima?
Pa nisu valjda Srbi izmislili logore za genocid kao što su Aušvic, Dahau, Terezianštat ...itd.
To je nažalost izum kulturnih i civilizovanih Nemaca, vaših prijatelja iz Evropske Unije.
Ti dobro znaš da su se Srbi hrabro borili protiv Hitlera, a nisu ga dočekali sa cvećem kao Slovenci.
Pa ipak su ti isti Srbi dočekali hiljade Slovenačkih izbegličkih porodica za vreme II s.rata,
i pomogli im u Srbiji kao braći i sestrama, bez imalo mržnje.

Dakle, prouči malo sopstvenu istoriju, i postupke sopstvene države prema fašizmu,
pa onda pljuj Srbe, koji su najveće žrtve fašizma (pored Jevreja).
I pokušaj da obuzdaš svoju mržnju, jer ako i dalje nastaviš sa vređanjem, i širenjem negativne energije,
bićeš isključen sa foruma.
Smatraj ovo za II drugu javnu opomenu, jer više neće biti opomena.
Pozdrav !
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 18:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uvek mi je bilo simpaticno kako se ljudi na ovim forumima sloze sta je bilo pre 5 milijardi godina a kada se pomenu teme od pre samo 20 godina nastane haos.To je mozda I razumljivo jer mnogi na te dogadjaje gledaju krajnje subjektivno iz razloga koji su veoma jasni. Ali kada krene u smeru vi se nas klali…e nismo nego ste vi nas…odmah mi padnu na pamet drugovi Iluminati I njihov pakleno dobro odradjen posao na ovim nasim prostorima. Zbog toga mi malo nisu jasni Dreamerovi izlivi “neznosti” jer koliko sam shvatio I on se bavio temama Iluminatskih manipulacija.

Evo ja cu pokusati da dam neko svoje objektivno vidjenje rasturanja Jugoslavije…
Ex Juga je po meni bila skolski primer funkcionalnosti multietnicke drzave(kada zanemarimo mnogo cinjenica koje se ne vide na povrsini Smile )…ali je to opet islo na stetu Srbije kao federalne jedinice,za to se mason Tito vrlo dobro pobrinuo( a kad njega vec pominjem rekao bih I to da se doticni postarao da se prikriju znacajna arheoloska nalazista…zasto je bas na Djerdapu napravljena hidroelektrana…)
U ustavu SFRJ je stajalo da ni jedna federalna jedinica ne sme izaci iz federacije bez pristanka svih ostalih. Znaci bilo koja drzava clanica koja bi pokusala da istupi van zanemarujuci to postupila bi protivustavno.
Zatim se na vlast dovode nacionalisti I istovremeno krecu subverzivna dejstva u vidu oformljavanja I finansiranja razlicitih paravojnih formacija koje kasnije vrse napad na JNA(u kojoj je pored Srba bilo I Hrvata,I Slovenaca,Makedonaca…pravoslavaca,katolika,muslimana). Te formacije su po svakoj mogucoj teoriji bile teroristicke a rat koji je izbio mogao se definisati jedino kao gradjanski …na zasedanju Saveta bezbednosti nije odluceno da je bas tako (Rusi nisu stavili veto na tu odluku iako su jedna od 5 zemalja koje su na to imale pravo,to napominjem zbog onih koji spas traze u Rusima),I posle izreziranog napada na pijacu Merkale koji ne navodno produkt delovanja JNA(a to naravno nije istina,za to postoje dokazi,pijaca je bombardovana iz pravca gde su se nalazili muslimanski polozaji),NATO trupe se mesaju I time krse rezoluciju UNa o nemesanju u unutrasnja pitanja drzava,a to je ovde I bio slucaj,UNUTRASNJE PITANJE. Pomocu mocnog aparata za manipulaciju,mas-medija,vrsi se agresivna propaganda I sva krivica se svaljuje na Srbiju a u ocima prosecnog gradjanina na zapadu koji vecinu informacija dobija preko TVa stvara se slika o Srbima da su nesto poput Dzeka Trboseka…I naravno produbljuje se mrznja medju nekada bratskim narodima. Zatim nekadasnji americki covek Milosevic,od Balkanskog kasapina postaje faktor mira na Balkanu po potpisivanju “Viski sporazuma” gde je trecina Srba ostavljena izvan granica Srbije…pa se sada ja pitam ko je tu koga… Eto to malo u kracim crtama.
Ovo ne pricam kao Srbin,niti kao nacionalista (ja volim sve ljude),nego kao covek koga zanima istina.

Isti scenario se odigrao I na Kosovu…kao povod mesanja NATO trupa koristi se slucaj Racak koji je inace predstavljao jednu izuzetnu anti-teroristicku akciju.Ubijenim teroristima su skinute uniforme I obuceno civilno odelo (ne moram ni da pominjem da se rane na telu nisu poklapale sa rupama na odelu) I tako je uspesno sproveden jos jedan progon Srba.

Ovim nikako ne bih zeleo da umanjim stradanja I ostale gubitke drugih nacionalnosti na Balkanu…jedino sto zelim je da iznesem svoje vidjenje istine I da ukazem na prave organizatore tog monstruoznog plana.

Preporucio bih za gledanje dokumentarni film "Rat koji se mogao izbeci"...mislim da ga ima na youtube.

Aj uzdravlje http://www.youtube.com/watch?v=mjNB5c6OkNs
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 20:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

OVO NIJE ISTINA.

ZAMISLITE TO?

Vauu!
Znači bio si mi u Bosni Very Happy i kopao ispod piramide! Very Happy I pronašao te artefakte! Very Happy Svaka čast! Very Happy
...

Znači piramida Sunca je stara preko 15.000 godina, ili su toliko stari samo artefakti koje si pronašao?

Znaš li išta o stanovnicima bosanskih piramida?

Pre toga da dešifrujem reč BOSNA ... (možda ti pomogne u akaši):

BOSNA = BO(G) SNA = BOG ZNA
 Nazad na vrh »
Ans i Eva Jargi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 20:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ETO... Wink

Znaš li ko je i na koji način prepravio Rtanj u piramidu?

P.S. Vidim da si mnogo aktivan na forumu ovih dana. Jel to imaš sanjajućeg dvojnika poput Kastanedinog don Henara, ili se multipliciraš poput Krisne? Wink
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 22:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo pre nekoliko meseci ovo nije bilo dozvoljeno da se napise, ali veceras jeste...Mislim ko je to pravio...
STIGLO JE ETO SADA TVOJE PITANJE ?
DA ZNAS DA SI PRVI KOJI JE OVO PITAO...
TO ZNACI DA SI DALEKO DOGURAO...
ZAMISLI OSTALE NE ZANIMA...

Piramide u Bosni je gradio jedan narod-(citaj humanoidi) koji nisu bili bas od nase vrste homosapiensa....
Ili i ako jesu, onda su brate bili mnogo ruzni...

Ono sto je prvo uocljivo kod njih je da su crni, crnji od najcrnjih crnaca koje sam ja ikada video.DAKLE CRNA RASA...
Drugo po crtama lica najvise podsecaju na Aboridzine, ali su daleko ruzniji, ne znam kako da ti to bas precizno objasnim. O
TRECE I NAJVAZNIJE IZUZETNO SU BILI MOCNI TELEPATSKI, MAGIJSKI I UOPSTE....
I nisu bas bili pozitivni..
ETO...

A na forumu sam ovih dana malo vise, cisto da se malo proveselim, jer me onda nece biti dugo , dugo, dugo...
Nekoliko meseci...
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SLOVENI - RELIGIJA, ISTORIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 6 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 241858 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 88176 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVITI STATUT 105 IIpotoMajctop 40326 22 Feb, 2011 21:58 pm
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za dobro i sretno jutro Nove nam 2010. 2 biblijski-hriscanin 5646 22 Jan, 2010 13:56 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - LJUDSKA AURA - dr sci. Ljubiša Stojanović 27 drugar 21275 06 Jan, 2010 13:14 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Docek Gregorijanske Nove godine na Rtnju 0 Vakan Tanka 4998 01 Okt, 2009 22:41 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nove Kirlijanove fotografije 17 plavizrak 14187 27 Sep, 2009 15:56 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)