SUDNJI DAN-DAN SLOBODE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 13 Okt, 2010 07:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Treba pričati o životvornoj energiji koja je sve manje i manje prisutna u vazduhu i vazduh nije više životvoran kao nekada i tačno je da je Adam i prva ljudska civilizacija nije morala jesti jer je vazduh bio životvoran tako da se čovek samo preko disanja hranio... u tom vazduhu su bile i rastopljeni poleni od cvetova biljaka i eterični mirisi,tako da je čoveku samo preostajalo da ubrzava misao i da stvara... Životvorna energija je svetla energija koja putuje sa Zemlje i odbija se od nebeskih tela a najviše od Sunca koje predstavlja jedan vid ogledala i odatle se ponovo na Zemlju vraća dajući svemu život!!! No danas porobljen čovek od tame sve manje u sebi stvara svetla osećanja tako da sve manje i manje svetlosti odlazi ka Suncu i životvorne energije je sve manje i manje a da ne pričamo kako tek Zemlju i vazduh zagađujemo svojim delovanjem!!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 26 Okt, 2010 20:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

1 maj

Razdvajanje započeto 1 marta uzimalo je dosta energije mojoj sestri i meni. Ona koja je držala smer za izlazak negativnosti trpela je napada demona koi su hteli da je unište. Na neko vreme se malo prizemila da povrati snagu. Spuštanje na nižu frekfenciju može da otkloni tegobe jer su našem biću koje na njima egzistira bliskije.
Ja sam preuzala za to vreme oba pravca neizmenično što mi je nanosilo bol i osečaj da se i sama razdvajam od svoje tamne materije. Čekala sam ko će mi pomoći.

Od trenutka spuštanja energije Zena-linije života, do kupole 2008 godine znala sam da ona treba da se preusmeri ali ne i kako. Nju su sa zemljom povezala deca a treba da je preuzmu odrasli ljudi koi imaju snagu da je prihvate i sprovedu do majke Zemje, da je prizeme. Energija Zena je energija Boga oca, muškog principa.
U ne znanju tragala sam za ljudima koi bi to mogli da prihvate ali nebeski plan je za ljudski um nedokučiv.

Sve mi se pokazalo 1 maja na Mojsinskoj gori. To je bio događaj povezivanja Zena i majke Zemlje, spuštala sam stub preko voljnih ljudi. U trenutku sam znala šta treba da radim, postavila sam u središte troje za koje sam znala da žive ljubav i videla energije kako se kreću kroz njih ka zemlji. Iznenadila me je na trenutak nova pojava da se bela svetlost razložila na boje . Zdrake u boji su krenule ka ljudima koi su sebe postavili za stubove veze.

Osetila sam neopisivu radost ponavljajući u sebi „znači, tako se to radi“. Niko ne može primiti ceo snop svetlosti ali može jedan deo ka srcu koje je već otvoreno.
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 07:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vjerujem da će ovaj članak malo pojasniti ovu Verinu priču o tamnoj energiji i tamnoj materiji ,gledano iz perspektive astrofizike.

NEVIDLJIVA RUKA UNIVERZUMA

Naučnici su na početku dugog procesa razumevanja tamne materije. Jedan od prvih zaključaka je da, iako neprimećena donedavno, tamna materija ima uticaj na evoluciju zvezda i galaksija. Astronomi su možda decenijama posmatrali tamnu energiju na delu a da to nisu ni znali. Ironija je da je upravo njena rasprostranjenost učinila tamnu energiju tako teškom za prepoznavanje. Tamna energija se, za razliku od materije, ne grupiše gušće na određenim mestima već je svuda ravnomerno raspoređena. Gde god da se nalazi, ima istu gustinu, oko 10-26 kg po metru kubnom, što je jednako šačici atoma vodonika. Sva ta energija u našem univerzumu ima masu malog asteroida, što je čini potpuno nevažnim igračem u plesu planeta. Njeni efekti se ističu samo kada se posmatraju na ogromnim razdaljinama i velikim vremenskim rasponima.

Još od američkog astronoma Edvina Habla, naučnici znaju da se sve galaksije, osim onih nama najbližih, udaljavaju od nas velikom brzinom. Ova brzina zavisi od razdaljine - što je neka galaksija udaljenija, to je njeno udaljavanje brže. Takav šablon je pokazao da se galaksije ne kreću kroz svemir u klasičnom smislu reči, već bivaju nošene dok se širi samo tkanje svemira. Decenijama se astronomi bore da odgovore na pitanje: kako se stopa širenja menja vremenom? I zaključili da bi ona trebalo da usporava, jer bi unutrašnje gravitaciono privlačenje trebalo da kontrira širenju.

Prvi jasni dokazi o promenama u stopi širenja uključivali su udaljene supernove, ogromne eksplodirajuće zvezde koje se mogu koristiti kao markeri kosmičkog širenja. Ova zapažanja su pojasnila da je širenje u prošlosti bilo sporije i da je u jednom trenutku počelo da ubrzava. Ovaj rezultat je kasnije proveravan različitim nezavisnim studijama pozadinskog kosmičkog mikrotalasnog zračenja.

Jedan od mogućih zaključaka je da se drugačiji gravitacioni zakoni primenjuju na supergalaktičkim skalama nego na manjim, tako da se gravitacija galaksija ne opire širenju. Ali, teorija koja je prihvaćena je da su zakoni gravitacije univerzalni i da neki vid energije, do sada nepoznat nauci, prkosi i nadjačava uzajamno privlačenje galaksija, razdvajajući ih sve brže. Iako je tamna energija beznačajna u našoj galaksiji, ona je sastavni deo najsnažnije sile u svemiru.

Astronomi su istražujući ovaj novi fenomen otkrili da, osim što određuje ukupnu stopu širenja Univerzuma, tamna energija ima dalekosežni uticaj i na manjoj skali. Zumiranjem svemira, može se utvrditi da se materija na kosmičkim skalama distribuira poput paukove mreže, sa mnoštvom filigranskih niti, dugačkih nekoliko desetina miliona svetlosnih godina, ispresecanih prazninama jednake veličine. Simulacije su pokazale da su i materija i tamna energija neophodne da se objasni ovaj obrazac.

Ovo otkriće nije iznenađujuće. Niti i praznine nisu koherentna tela poput planeta. One su oblikovane takmičenjem između kosmičkog širenja i unutrašnje ravnoteže sila. U našem univerzumu, nijedan učesnik ovog takmičenja nije dominantan. Da je tamna energija jača, širenje bi izgubilo i materija bi bila više raširena, a ne koncentrisana u nitima. Da je tamna energija slabija, materija bi bila još više koncentrisana.

Situacija se komplikuje zumiranjem galaksija. One se ne šire vremenom. Njihovu veličinu kontroliše ravnoteža između gravitacije i ugaonog momentuma zvezda, gasa i drugih materijala od kojih su sačinjene; one rastu samo privlačenjem novog materijala iz intergalaktičkog svemira ili spajanjem sa drugim galaksijama. Kosmičko širenje nema značajan uticaj na njih i nema dokaza da je tamna energija imala bilo kakvog udela u formiranju galaksija.

Sada se čini da je tamna energija možda ključna veza između nekoliko aspekata formiranja galaksija koji su do sada delovali nepovezani. Razlog za to je da na formiranje i evoluciju ovih sistema utiču interakcije između galaksija i njihovo spajanje, koje je možda pod uticajem tamne energije.

Univerzum male gustine

Današnje teorije o formiranju galaksija zasnivaju se na ideji da postoje dve vrste materije. Prva je obična materija, čije čestice reaguju jedne s drugima. Astronomi nazivaju ovu materiju „barionskom“, zbog njenih glavnih konstituenata, bariona, poput protona i neutrona. Druga vrsta je tamna materija (koju treba razlikovati od tamne energije), koja čini 85% sve materije i čije je glavno svojstvo da ima čestice koje ne reaguju uz radijaciju. U gravitacionom smislu, tamna materija se ponaša poput obične materije.

Prema modelima, tamna materija je počela da se zgrušava odmah nakon Velikog praska, formirajući loptaste balone koje naučnici nazivaju „oreolima“. S druge strane, u početku su radijacija i međusobne interakcije sprečavale barione da se zgrušavaju. Oni su ostali u vreloj i gasovitoj fazi. Dok se svemir širio, ovaj gas se hladio i barioni su mogli da se grupišu. Prve zvezde i galaksije su se sjedinile iz ovog ohlađenog gasa nekoliko stotina miliona godina nakon Velikog praska. One se nisu materijalizovale na nasumičnim lokacijama, već u središtima oreola tamne materije koji su već poprimili svoj oblik.

Od osamdesetih godina prošlog veka, naučnici su detaljno proučavali ovaj proces putem kompjuterskih simulacija. Zaključili su da su većina prvih struktura bile mali oreoli sa malom masom. Zbog toga što je rani Univerzum imao tako malu gustinu, ovi oreoli sa niskom masom su se spajali jedni sa drugim i stvarali sisteme sa većom masom.

Najranije galaksije koje možemo videti postojale su kada je svemir bio star jednu milijardu godina, a čini se da su se mnoge od njih spajale. Vremenom, spajanje ogromnih galaksija je postalalo ređe.

Čitavih 98% današnjih velikih galaksija u svemiru su eliptičnog ili spiralnog oblika, koji bi se poremetio u slučaju spajanja. Ove galaksije su stabilne i sadrže uglavnom stare zvezde, što upućuje da su se formirale rano i ostale u regularnom obliku dugo vremena. Mali broj galaksija se spaja danas, i one su uglavnom male mase.

Prestanak spajanja nije jedini pokazatelj da se svemir usporava; i formiranje novih zvezda je sve ređe. Većina zvezda koje postoje danas rođene su u prvoj polovini kosmičke istorije. Teorija formiranja galaksija predviđa da se prvo formiraju male galaksije i da njihovim amalgamiranjem nastaju masivne galaksije. Ipak, istorija formiranja zvezda pokazuje suprotno: masivne galaksije su u početku glavno mesto rađanja zvezda a potom preovlađuju manje galaksije.

Crne rupe „bez goriva“

Neki astronomi pretpostavljaju da su unutrašnji procesi u galaksijama, poput energije koju oslobađaju crne rupe i supernove, isključili formiranje galaksija i zvezda. Ali tamna energija je iskrsla kao možda još veći krivac, onaj koji bi sve mogao povezati. Centralni dokaz je podudaranje u tajmingu između kraja formiranja većine galaksija i nastupanja dominacije tamne energije. I jedno i drugo se desilo kada je svemir bio duplo mlađi nego danas.

Ideja je da je do tog trenutka u kosmičkoj istoriji materija bila toliko gusta da su gravitacione sile među galaksijama dominirale nad efektima tamne energije. Galaksije su se dodirivale, reagovale jedne s drugima i često se spajale. Nove zvezde su se formirale kada su se oblaci gasa unutar galaksija sudarali, a crne rupe su rasle kada se gas kretao ka centrima ovih sistema. Dok je vreme prolazilo i svemir se širio, materija je postajala sve tanja, njena gravitacija je slabila, a snaga tamne energije je ostala ista. Promena u ravnoteži je izazvala da se širenje ubrza. Strukture u kojima se nalaze galaksije su tada rastavljane, uz opadanje stope spajanja galaksija. Takođe, intergalaktički gas je sve manje upadao u galaksije. Bez goriva, crne rupe su postale nepomične.

Ovo možda objašnjava smanjenje broja galaksija. Najveći oreoli tamne materije, kao i njihove galaksije, su takođe najviše grupisani; oni se nalaze u blizini drugih velikih oreola. Tako će se sudariti sa svojim susedima pre nego sistemi sa manjom masom. Kada do toga dođe, dođe do formiranja zvezda. Novonastale zvezde se upale i potom rastu, zagrevajući gas i sprečavajući ga da se sudari sa novim zvezdama. Ovako se formiranje zvezda zaguši: zvezde zagrevaju gas od kojeg su nastale, sprečavajući nastajanje novih. Crna rupa koja se nalazi u središtu takve galaksije takođe sprečava formiranje zvezda. Spajanje galaksija ispunjava središte crne rupe gasom, čineći da ispaljuje mlazove koji zagrevaju gas u sistemu i sprečavaju ga da se ohladi i tako proizvede nove zvezde.

Kada prestane formiranje zvezda u masivnim galaksijama, ono ne počinje ponovo - najverovatnije zato što gasa u ovim sistemima ubrzo nestane, ili on postane toliko topao da se ne može dovoljno brzo ohladiti. Ove ogromne galaksije ipak mogu da se spajaju, ali se mali broj novih zvezda pojavljuje zbog nedostatka hladnog gasa. Dok masivne galaksije stagniraju, manje galaksije nastavljaju da se spajaju i stvaraju zvezde. Rezultat ovoga je da ogromne galaksije dobijaju svoj oblik pre manjih. Tamna energija je možda modulirala ovaj proces određivanjem stepena grupisanja galaksija i stope spajanja.

Zemlja otrgnuta od Sunca

Tamna energija bi mogla da objasni evoluciju grupa galaksija. Grupe galaksija nisu porasle tokom prethodnih 6 do 8 milijardi godina. Ovaj nedostatak rasta je pokazatelj da tamna energija utiče na interakciju između galaksija, jer se za taj period vezuje pojava tamne energije. Delovanjem na razvoj grupa galaksija, tamna energija takođe kontroliše sastav galaksija unutar same grupe. Regulisanjem sposobnosti galaksija da spajaju grupe, tamna energija diktira relativno mnoštvo ovih tipova galaksija.

Koliko je ovo tačno? Spajanja glaksija, aktivnosti crnih rupa i formiranje zvezda opada vremenom, i vrlo verovatno je na neki način povezano. Astronomi to tek treba da ispitaju. Ta analiza će zahtevati razvijanje novih teorija u skoro vreme.

Univerzum koji se ubrzava i kojim dominira tamna energija je prirodan način da se pokrenu primećene promene u populaciji galaksija - prestanak spajanja i formiranja zvezda na kraju galaktičke metamorfoze. Da tamna energija ne postoji, spajanja galaksija bi se nastavila mnogo duže i danas bi svemir sadržavao mnogo više masivnih galaksija sa starom populacijom zvezda. Takođe, bilo bi manje sistema sa malom masom a spiralne galaksije poput našeg Mlečnog puta bile bi retke. Veće strukture galaksija bi bile čvršće povezane i dogodilo bi se više spajanja i srastanja.

Takođe, da je tamna energija još jača, u svemiru bi bilo manje spajanja i samim tim, manje masivnih galaksija i grupa galaksija. Spiralne i patuljaste galaksije sa malom masom bi bile brojnije jer bi bilo manje spajanja galaksija, a grupe galaksija bi bile jako male ili ne bi ni postojale. Takođe je verovatno da bi se formiralo manje zvezda, a veći procenat barionične mase našeg univerzuma bi i dalje bio u gasovitom stanju.

Način na koji se formiraju galaksije utiče i na naše postojanje. Zvezde su neophodne za proizvodnju elemenata težih od litijuma. Niža stopa formiranja planeta znači da se ti elementi ne formiraju u velikom broju. Ako svemir ne bi imao mnogo planeta, život možda nikada ne bi nastao. Na ovaj način, tamna energija je možda imala dubok uticaj na mnoštvo različitih i naizgled nepovezanih aspekata svemira, a možda čak i na detaljnu istoriju naše planete.

Tamna energija ni u kom smislu nije završila sa svojim delovanjem. Ona je možda koristila životu: ubrzavanje će sprečiti eventualni kolaps koji je donedavno zabrinjavao astronome. Ipak, tamna energija donosi druge rizike. U najmanju ruku, ona razdvaja galaksije, čineći da se one tako brzo udaljuju da ih gubimo iz vidika. Svemir se prazni, ostavljajući galaksije poput izolovanih ostrva. Grupe galaksija, galaksije i čak zvezde koje plove kroz međugalaktički prostor će imati ograničnu sferu gravitacionog uticaja, ne većeg od njihovih pojedinačnih veličina.

Još gore bi bilo u slučaju da tamna energija evoluira. Neki modeli predviđaju da će tamna energija, ukoliko vremenom postane još dominantnija, rastaviti objekte povezane gravitacijom, poput grupa galaksija i samih galaksija. Kao posledica, Zemlja bi bila otrgnuta od Sunca i rasparčana. Čak bi i atomi bili uništeni.

Tekst iz čaospisa "PLANETA" br:23
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 13 Nov, 2010 02:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nakon ovoga događaju usledile su nove slike i saznan koja su me dugo ostavila nemu, bilo mi je mesecima teško da pričam a pogotovo da pišem o tome, naravno znali su priču meni bliski ljudi.

Na jednom od susreta u maju J.. je sav sretan dšao da mi ispriča kako su na Rtnju njih trojica napravili tunel koi spaja nebo i zemlju a nekoliko dana zatim da su iz okoline Beograda pomogli praveći tunel Isusu, Jovanu i Mojsiju da napuste Zemlju.

Zaprepastila sam se pitajuči ga „zašto ste to radili“. A zatim se nasmejala i konstatovala “Vratili ste me ponovo 10.000 godina unazad, sada znam da ču ponovo iči. Opet če porobiti ljude. Ne ljutim se, važno je da znam.

Videla sam sliku kako su iz podnožja Rtnja oslobodili letilicu a zatim kako sa njome proleču kroz tunel.
J... je često imao vizije koje nije znao da definiše, smatrao je sebe za čoveka kojeg samo ljubav zanima. Često je sebe video u letilici sa Isusom a on ga je uvek zvao da sedne sa njegove leve strane. Imao je čisto srce ali u vlasti ega na šta sam mu svaki put kada bi se videli skretala pažnju.
Rekla sam mu da je čisto srce uvek meta za demone visokog ranga i da su ga ovaj put iskoristili, da su ga prevarili da bi im otvorio put za bekstvo. Replikacija je počela i oni beže u prošlost u delove koi če tek doći na red nakon Zemlje.
Nakon nekoliko dana došao je da mi ispriča kako je on to opozvao i da ih je ponovo video na mestu odakle su propustili letilicu.
Čudila sam se priči i rekla mu da se prošlost ne vrača, da ga varaju na istu foru svaki put a da on oseča važnost kao izabrani, da otvara puteve demonima jer Isusu njegova pomoć nije potrebna. Naljutio se na mene i našao drugo društvo istomišljenika. Koi sebe vide kao visoka duhovna biča.

A ja sam još jednom shvatila da sam sama i započela odavde bitku sa nebeskom vojskom koja je stigla. Prvo sam tražila da se sve piramide blokiraju, nema bežanja više.
Zatim na svakom predavanju ili praksi svima govorila, ne radite ništa samo kroz sebe sprovodite volju Tvorca. Pričajte mislima šta se ovde dešava i tražite da se njegova volja kroz vas spusti na zemlju..
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 13 Nov, 2010 11:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisi sama Vera i to je iluzija ima još ljudi koji delaju ali kao što ti reče,kroz sopstvene misli i dela izvršavaju Božiju volju...Mislim da je tako najbolje,dok se svi ne pročiste a onda dolazi kolektivna misao koja će se u jedinstvenu sliku svetlosti sjediniti i stvarati i stvarati predivne slike po celoj vasioni ovoj!!! Oni koji Hrista čekaju i spašavaju,neka potraže njegovu česticu u sebi i dozvole da se u punoj meri kao latice cveća rašire i obaviju mirisom i svetlošću sve oko sebe!!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 01:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nema sumlje da Voljnih ima, ima i posvečenih ali i dalje svi žive kao potrošači date životne energije. Nije stvar u odašiljanu svetlih misli već u sposobnosti da one postanu stvarnost.
Svako delovanje je pogrešno jer se zasniva na potrošnji, sav život naše kosmičke čelije je potrošački zato samo i nagomilali 30% tamne materije-karme.
Daje se značaj umu a da se ne zna da je um u službi zla a početak stvaranja, davanja, u njegovom zaustavljanju u demontiranju ega.
Sama držim prolaz, kupolu, kroz nju nam stiže davanje, pomoć. To je jako teško jer se nestaje sa ovoga sveta, boli jer se vrši razdvajanje vredno novoga života. Mnogi su se povezali, osečaju njenu snagu ali su i dalje potrošači.
Stvaralačka energija se uzima samo iz Tamne energije i daje svima kao svetlost da je koriste. Stvarati je može samo srce koje se odreklo ovozemaljske misli i povezalo sa univerzalnim umom.
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 09:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Савршенство живота је живети као дете.
Без брига у љубави и хармонији са остатком света.
Тако се спасава планета.
Ово што ти радиш,Борба са злим силама,одржавање куполе,је чисто магијашење.
Вера,имаш пуно знања,и јако занимљиве увиде у вези структуре и односа у космосу,али ти суштина измиче.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 12:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::
Тако се спасава планета.
.

Svakak, dete je anđeo dok u njemu ne aktiviramo sistem. Tako da dolazimo ponovo na isto. Da bi bili dete moramo demontirati svoj ego.

Planeta spasava nas a ne mi nju. Treba da naučimo da se majka poštuje.

Citat:
Вера,имаш пуно знања,и јако занимљиве увиде у вези структуре и односа у космосу,али ти суштина измиче.

U ovome delu vidim da ne razumeš o čemu govorim.
Ja se sa zlom ne borim samo sam ga spoznala, potražila i našla pomoć.
Suština nerazumevanja leži u procesu koi sam prošla da bi planeti i ljudima pomoč stigla.
Put sam jasno više puta objasnila. Treba se u ime ljubavi za druge, decu, potpuno odreći materijalnog sveta. Kada se odbaci tada prestaje svako dejstvo ega jer on vlada u materijalnom svetu, strahom da se ne doživi gubitak i veličinom da on stvara kroz materiju.
Kada se to dogodi a može samo iz čiste ljubavi promeni se dimenzija pa tako centar srca, postane kupola a planeta se nalazi unutar toga. Svako od vas nosi kupolu, atlantidu u sebi samo je treba podiči i povezati sa Bogom ocem. Dva pola na jednom mestu je stvaranje. Na drugom mestu ga nema.
Još ne znam koliko se može izdržati na ovome nivou kada se ta promena odigra ali znam da je teško i da ne može dugo da traje.

Uglavnom se svi drže trojstva, ali trojstvo ne stvara već vlada. I njega održava četvrti deo majka, koi neprekidno život stvara.

Ovo o čemu govorim je davanje,
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 20:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Gradnja piramida na Zemlji je započeta pre 770.000 godina. To je ujedno i period Zemljine obnove kao i života na njoj. To je period rađanja novog deteta koje se razbija i raste u civilizaciju.
Graditelji piramida dolaze tunelom vremena kao napredna civilizacija koja redovno porobljava biološki postojeće stanovništvo. Piramide su njihov put u večnost.
Svaka u svome podnožju krije letilicu svetlosne tehnologije koju može da oživi snaga ljudske energije ako se sabere na tom mestu.
Ljubav prema piramidama je utkana u porobljena biča pa se rado na tim mestima okupljaju izvodeći obrede a da nisu svesni da njima oživljavaju letilice.
U današnje vreme kosmičke replikacije takva okupljana su česta. Stvorile su se grupe koje dovode posetioce. Kod nas su aktivni Majanci koi ih posečuju verujući da na taj način prenose drevna znanja a u stvari su postali motorna snaga.
Svima bih poručila, idite, gledajte, ali ne učestvujte u bilo kakvom obredu. Odbranite sebe u prošlosti koja će doći nečinjenjem.
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 21:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Колко је ово са нечињењем тачно показује и овај цитат из Метафизичког закона Истине Мирослава Мике Марковића
122. Zakon rada

1) Svaki ljudski obezduhovljeni rad predstavlja neko kvarenje Sveta; ko više RADI - taj Svet više KVARI; preterivanje u radu ravno je razbojništvu - mnogo radan i škrt čovek otima i Prirodi i drugim ljudima; zbog svega toga, ni sa radom ne treba preterati.

2) Prema društvenim normama, smatra se da su materijalna dobra pošteno stečena ako su zaslužena nekim radom; ovo, međutim, sa metafizičkim zakonima nema veze - ne može se kvarenjem Sveta plaćati ono što je od Sveta i uzeto; SAMO duhovno-intelektualne aktivnosti suprotne su kvarenju Sveta i SAMO ONE mogu biti nadoknada za ono što je od Sveta uzeto; zbog toga oni što mnogo rade, kad već sami Svetu ne vraćaju na duhovnom planu, moraju povesti računa i o interesima duhovno izgrađenih, koji i u njihovo ime na duhovnom planu popravljaju Svet - tako će barem ublažiti metafizički račun poravnanja za kvarenje Sveta.

3) Rad je čoveku kazna za duhovni pad, a suludo je i glupo od kazne praviti vrlinu; rad, dakle, sam po sebi nije ni vrlina ni porok, već namirenje za duhovnu srozanost; rad zato treba prihvatiti bez gneva, ali se njime ne treba ni hvaliti.

4) Ono što može biti predmet pohvale nije rad - već rezultati rada; a rezultati nekog rada koji se smatra „pozitivnim“ često mogu biti negativni, bez obzira što je takav rad u društvu priznat i cenjen; zbog toga se mora voditi računa da ni rad, a naročito njegovi rezultati, ne bude u sukobu sa istinskim moralnim načelima, odnosno sa metafizičkim zakonima.

5) Onaj koji pokušava da živi bez rada, ali i bez duhovnog ulaganja - ne može se smatrati čestitim čovekom; ali, čestitiji je onaj koji duhovno ulaže u Svet, nego onaj koji samo radi bez ikakve duhovne osmišljenosti; nerad postaje rđav tek kad se udruži sa nepoštenjem ili nerazumevanjem; a da je nerad sam po sebi loš, ne bi se neradom praznovali i najveći praznici.
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 15 Nov, 2010 11:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Po "Vedskim" spisima današnje vrijeme se zove 'Kali juga' .
A kako srpski jezik ima najviše veza sa snskritom od svih indoevropskih jezika u srpskom jeziku bi se ovaj period zvao 'Kaljuga' ,dok se posljedni dio 'Kaljuge' naziva doba izopačenja.
Ovo je više nego jasno ,tako da naše ne učestvovanje u izopačenju predstvlja ujedno i borbu protiv njega.

Vede kazuju da postoji samo lično spasenje jer niko nema prava da djeluje na druge,ovaj uvid se prožima kroz sve religije.
Možemo kao što Biblija kaže biti samo svjetlost ili zvuk na koji se neko ugleda.
"Ne ostavljaj svjetiljku ispod stola ,stavi je na sto","Ko ima oči vidjet će,ko ima ušu čut će".
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 18 Nov, 2010 01:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I dok sam mirovala puštajući da mi se slike bekstva u prošlost kroz misli izoštre pogled mi je pao na komodu ispred mene. Tamo je stajala papirna kesica sa semenjem duvana koje sam tražila i dobila iz Hercegovine. Zati sam počela da se smejem, pa duvan ču ja odneti na Zemlju u prošlost kada Atlantida sa dobrovoljcima ponovo krene. Već mesecima radim isto, ugrađujem u njega sečanje na sadašnje događaje. Valjda zato u sadašnjosti i volim da se oko mene viori njegov dim.
Tako nastaju i nikotinski receptori koi če ubrzavatii uspostavljanje veza između nerava i čelija.
Ponekada sam stvarno zaprepaščena kada mi se znanje i viđenje iz prošlosti povežu sa sadašnjim pa jedno drugo dopune i objasne.
Sadašnjost gradi budučnost.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 19 Dec, 2010 00:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Otkriveni ogromni mehuri u svemiru

Citat:
LONDON - Dve ogromne gasne lopte, svaka prečnika 25.000 svetlosnih godina, koje se nalaze u našoj galaksiji predstavljaju pravu zagonetku za astronome.
Divovske strukture, koje se protežu severno i južno od središta Mlečnog puta, su tako velike da bi snop svetla krećući se brzinom od 300.000 kilometara u sekundi putovao 50.000 godina od jednog do drugog kraja.

Dosad nepoznate mehure otkrio je astronom Dag Finkbajner (Doug Finkbeiner) iz Centra za astrofiziku Harvard-Smitsonijan u Kembridžu, u Masačusetsu, koristeći svemirski Fermi gama-zračni teleskop koji je NASA lansirala 2008.

"Nismo u stanju da shvatimo ni njegovu prirodu ni poreklo", priznao je američki astronom, preneli su lokalni mediji.

Naučnici veruju da su ovi mehuri, koji zauzimaju prostor između sazvežđa Devica i sazvežđa Grus, stari nekoliko miliona godina. Dosad nisu uočeni, jer su bili sakriveni u magli gama radijacije.

Astronomi pretpostavljaju da su mehuri nastali nakon erupcije supervelike crne rupe u središtu naše galaksije.

Ovo otkriče svakako potvrđuje moje viđenje događaja koi su u toku. Razdvajamo se.
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2010 14:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::
Тако се спасава планета.

Svaka borba je promasaj...
SVAKA BORBA JE CEPANJE...
Ne kazem da neke strukture ne trebaju i to da rade, ali globalno---nikako..
TAKO CE SE SAMO BLOKIRATI ONO STO STVARNO TREBA DA SE DESI....
NECINJENJE JE POENTA...
SHVATANJE.
POSMATRANJE.
PRIHVATANJE... Wink
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 13 Feb, 2011 00:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Posmatranje

Nakon događaja koi su se dogodili u martu i maju 2010 usledio je za mene dug period šutnje jer kao da sam od tada do danas gledala ubrzan film onoga što sam već znala. Gledala sam kako ego vlada ljudima i kako niko nije u stanju da mu se odupre. Šta se sve dešavalo pokušaću da ispričam kratkim pričama.

Isceljivanje Elektrom davalo je odlične rezultate ali borba sa teškim bolestima zahtevala je istrajnost. Videla sam kako lako pojedini padaju na nižu, staru, frekfenciju. Strah ih je gonio da potraže dopunsku pomoć na nivou sa koga su se bili podigli. Žalila sam ali nsam imala pravo da se mešam u ničiju volju. Znala sam da bez regenerativne energije bolest ne može da se isceli i da će se vratiti u prvobitno stanje. Prosto mi je bilo neverovatno da gledam kako se vraćaju i to u trenutku kada su imali potvrdan rezultat da su na putu izlečenja. Opravdanje je bilo da hoće sve da pokušaju i tako potpisivali svoju povratnicu.
Kod teških bolesti isceljivanje nije lako, jer kada se kerne put Tvorca svo zlo se natovari na vrat da te zaustavi, otuda strah koi dušu zatvara. Predvodnici u ovome obaranju su ljudi koima su profesija tehnike isceljivanja.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12394 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89673 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40350 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30221 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35269 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42690 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11226 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)