KASIOPEJSKE TRANSKRIPTE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 02:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Seanse iz 94 - te 95 - te i s pocetka 96 - te imale su mi puno vise smisla. Ovo kasnije ( pogotovo od 2000 - te naovamo) postalo je najcisci new age, gdje izmedju gomile nebuloza tipa: "da li A.M zna da je T.R toga dana bila kod frizera i vidjela tamo P.D. koja joj je rekla da R.M nije vidjela nista od onoga sto je H.G. tvrdila de su ona i E.B vidjele vrlo jasno toga dana kada su Z.V., I.K. i P.F. vrlo jasno uocili da se sa S.A. nesto vrlo ozbiljno dogadja"....ili.....

P: "zasto se F.G. okrenula protiv nas i ne zeli posjecivati seanse"

O: "Zato sto je manipulirana od 4D OPS bica koja rade na tome da vas razdvoje i izmanipuliraju"

Pa se malo prijete sudovima, pa malo kritiziraju ovog, pa malo onog i interesantno kako je 99 cjelih devet posto njih (raznoraznih izvora), manipulirano, naravno, i obmanuto. Samo je Kasiopeja ostala cista ko suza...

Mada fakin jea Razz Cool

Intrigantan materijal (i dobrim djelom istinit IMO) u ranim pocecima. Ostalo je new age big brother, gdje se svaka i najtrivijalnija misao daje van, popracena objasnjenjem kako je sve to "dio jedne cjeline".

Opet - jedno duboko i dugacko crnacko "Yeeeeeeah" Cool
jimiboy
Tragalac

Pridružio: 12 Avg 2008

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 18:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kasipjeski experiment tj spisi ipak su kao i sva ostala stiva ovoga nivoa pokazatelj da se u svijetu i dalje cini nevidljiva destrukcija roda ljudskoga. Slicni materijali takodjer govore o slicnim kanaliziranim meditacijama ali iz svega onoga sto sam ja licno mogao shvatiti rijec je o pokusaju poremecaja da se shvati sta je istina a sta je laz. Ko nam jamci da je to istina? Ko moze ruke u vatru da stavi i da kaze "ej ljudi ako ovo ne poslusamo nas ce djavo da upropasti...". Jedni spisi govore nesto sto ima slicnosti sa drugim spisima (Ra, Casioppea, Jedini Planet Izbora,Elohimi) i dolazi se do zbunjucih zakljucaka.

Naime svi nesto nude ali se mogu pronaci brojni kontrasti i proturijecje njima samima. Bilo koju knjigu da citate ili nekog "proroka" danasnjice da slusate budite vrlo oprezni i izvucite iz toga jedno iskustvo tj nesto korisno za vasu duhovnu datoteku. Eh koliko sam se ovakvih materijala nacitao i mogu vam reci da u njima lezi jedna velika opasnost od zamucivanja i to malo skromnog stecenog ljudskog znanja. Ne treba ni razbijati puno glavu oko toga, treba traziti od Tvorca Boga, Gospoda, Kreatora, mir i razumijevanje te shvacanje nase svrhe i nase uloge. Olako prihvacati ovakve podatke u sebe opasno je utoliko sto covijek i nije svjestan kako ga to isto moze lako preuzeti. To su elementi kojima se sluze necastiva bica, il iako ih mozemo nazvati OPS kategorija kako kazu Plejadanci. Imao sam na jednom forumu gdje se pretendira enormno prihvacanje ovoga kao istine jedno neugodno iskustvo. To mi je dalo do znanja sta je tu zapravo po srijedi. Mislim da se radi o "laznom proroku" kao i kod brojnih drugih spisa. Oni navuku covijeka tako sto isprva pokusaju dijelom tocnih informacija preokrenuti sve u svoju korist tj pokazati da je ovdje otkrivena ISTINA. Ja mislim da ako su oni nasi pomagatelji onda bi morali da nam istinski pomognu. Ako mi ne vidimo 4.denzitet i nemocni smo pred njima zasto onda ne interveniraju da nas oslobode kao bica Bozija? Zasto ne uhvate ove koji krse zakon slobodne volje u svemiru? Nije li to pomalo prenaivno da bi covijek tek tako povjerovao na to? Sta vi mislite? Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 20:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da si potpuno u pravu majstore...
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 01 Jan, 2009 18:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo prikupio sam brojne seanse iz Cassiopea experiment, prevedeno na nas jezik sa zadnjom sesijom od 22.10.2008. Nadam se da se iz procitanih materijala svako moze uvjeriti sta je tu zanimljivo, da li to potjece od Gospoda Svjetlosti ili je to "lazni prorok" koji na lukav i vrlo promisljen nacin zavodi rod ljudski na jednu potpuno drugu relaciju daljnje kontrole roda covjecjeg. Nisam nikakav sudija nicemu, samo otvoreno razmisljam i trudim se da me ovo ne zarobi jel je mnogo slatkorijecivo i ako se takvom citanju predate onda ni niste svjesni u sta se sve ovo moze pretvoriti, stoga citajte transkripte opusteno, mudro, i ne nasjedajte da je to sto se kaze istina ili laz?! Ako je to od Gospoda Boga tada ce kroz ovo izaci istina vidjelo, ali ako nije onda znate na cemu ste! Nije na odmet da sve sto covijek cita nekoliko puta prelista ponovo. Svaki put iznova kad citate takvu gradju onda mozete lako uvidjeti da se u rijecima mogu iskriviti prvotne forme koje ste citali. S mirom i sa svjetlom ostajte mi! (sredicu malo te transkripte pa cu to postaviti ovdje)
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 01 Jan, 2009 21:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo da pokušam da iznesem neka svoja razmišljanja na temu kasiopejskog eksperimenta i raznoraznih objava sa kojim možemo da se sretnemo u ovo naše vreme.
Gospod Bog je svemoguć. što znači daje u njemu sve moguće tj. sve što može um da smisli može i da se desi.
Verovatno da znate ljude a možda ste i sami od onih koji veruju da se magijom može uticati na tudje živote kao i na svoj. Sama vera otvara mogućnost da se tako nešto desi ili da bar u očima onoga ko veruje u tako što, to tako izgleda.
Ja recimo verujem da se sve dešava promislom Božjim a to rezultuje time da ja u svom životu ne nalazim tragove magijskog dejstva jer ih moja vera isključuje.
Dok će onaj što veruje u magijska dejstva nalaziti to na svakom koraku.
Zašto sve ovo pišem?
Zato jer naš um ima moć da materijalizuje stvari.
Šta ako neki tamo Kasiopejci hoće da se okoriste našim moćima tako što će nas navesti da poverujemo u njih. I da im kroz naš um stvorimo tela da bi oni mogli da se materijalizuju na Zemlji.
Neki tamo entiteti iz sveta duha bi kroz moći našeg uma mogli da se otelotvore i tako postanu naša noćna mora.

ps. i meni ovo deluje kao SF ali ko zna. U Bogu je sve moguće.
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 01 Jan, 2009 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::

Zato jer naš um ima moć da materijalizuje stvari.
Šta ako neki tamo Kasiopejci hoće da se okoriste našim moćima tako što će nas navesti da poverujemo u njih. I da im kroz naš um stvorimo tela da bi oni mogli da se materijalizuju na Zemlji.
Neki tamo entiteti iz sveta duha bi kroz moći našeg uma mogli da se otelotvore i tako postanu naša noćna mora.

ps. I meni ovo deluje kao SF ali ko zna. U Bogu je sve moguće.

Pozdrav Rale,
zaista zanimljivvo tumačenje Kasiopejskog eksperimenta ...

.
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 01 Jan, 2009 23:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jos davno, pokusavajuci da procitam neku knjigu koja se bavila religijama ili duhovnoscu, brzo sam odustajala. Posle nekoliko procitanih strana osetim propagandu u teksti i automacki prestanem da ga citam. Taj osecaj posle dugo vremena imala sam citajuci ovaj tekst i nisam mogla da ga procitam celog samo prvi deo. Naravno ima reci koje su istinite ali preovaladava propaganda. To je moj osecaj.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 01 Jan, 2009 23:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera vjerovatno si u pravu, nema smisla da ovo stavljam pa sam obrisao dio postova. Molim moderatora ako moze da obrise ove moje kolone gdje sam napisao "obrisano". Ni ja se ne slazem sa ovim sta tamo pise, mislio sam tek onako ako koga zanima nek cita. Kad bolje promislim mozda je bolje svasta ne citati. Lijep vam pozdrav
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 01 Jan, 2009 23:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jimiboy ::
... Ni ja se ne slazem sa ovim sta tamo pise, mislio sam tek onako ako koga zanima nek cita. Kad bolje promislim mozda je bolje svasta ne citati. Lijep vam pozdrav

Jimiboy , mislim da si u pravu , jer bi moglo na nekoga loše uticati to što si obrisao .
Dok sam čitala te tekstove počela je da navire negativna energija u meni koja je specifična , ne umem je objasniti - a uvek mi je znak da je tekst ili neistinit , ili da je iskreiran da izazove neki prljavi efekat kod ljudi .
Raletovo objašnjenje mi je najprihvatljivije trenutno .
Tako da sam samo deo tekstova pročitala i odustala .

Puno pozdrava! Pozdrav
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 01 Jan, 2009 23:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moj je osecaj je da se neka vrsta komunikacije desila. Ali da je kasnije to iskorisceno za stvaranje nekakve grupe. Skoro sav tekst je u okvirima covekovih znanja, za nepoznato nema objasnjenja, a da je istinito moralo bi biti.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 02 Jan, 2009 00:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da. Meni licno ovde recimo ima velika praznina jel se duhovno skroz izgubilo tj kao da toga nema, zato sam prema ovome djelu nekako nesklon tj ne simpatisem ga. Slicno je i sa ostalim materijalima ove prirode. Ma bolje je svakako Caco da takvo sto i ne stavljam, inace osim onog materijala o Elohimima nista i nisam stavljao a mislim da i necu ovako nesto. Na kraju krajeva to se kosi i sa mojim razmisljanjima, odnosnom prema Gospodu i svim zivim bicima. Ne zamjerite mi, pozdrav!

Poslednji izmenio jimiboy dana 02 Jan, 2009 01:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 02 Jan, 2009 00:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne zamjerite mi, pozdrav!

Ne zamera ti niko !
Dobro je što si ga postavio na kratko , da prokomentarišemo
i uvidimo sa čime se sve služe ...

Sve najbolje! Cmok
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 02 Jan, 2009 01:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Onda veliko herc HI!
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 02 Jan, 2009 11:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
... Ni ja se ne slazem sa ovim sta tamo pise, mislio sam tek onako ako koga zanima nek cita. Kad bolje promislim mozda je bolje svasta ne citati. Lijep vam pozdrav

Jimiboy , mislim da si u pravu , jer bi moglo na nekoga loše uticati to što si obrisao .
Dok sam čitala te tekstove počela je da navire negativna energija u meni koja je specifična , ne umem je objasniti - a uvek mi je znak da je tekst ili neistinit , ili da je iskreiran da izazove neki prljavi efekat kod ljudi .
Raletovo objašnjenje mi je najprihvatljivije trenutno .
Tako da sam samo deo tekstova pročitala i odustala .

Puno pozdrava! Pozdrav

Nemojte baš tako! Ja sam samo opisao jednu mogućnost da se sagleda ta stvar.
Lično sam mišljenja da sve ideje, pa i one za koje u jednom trenutku mislimo da su loše, treba ipak ostaviti da čuče negde u kraj svesti.
Ko zna možda smo pogregrešili.
Ako nije kasno, možda ipak da ih ostavimo na forumu
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 02 Jan, 2009 13:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poz rale.

Ma kad se bolje sagledaju takve stvari, to ispadne kao neka "navlakuša" da se skrene čitaoca u nepoznat ćorsokak i preusmjeri njegova (ljudska) energija u nebitno. Mislim da je možda bolje da sam obrisao taj materijal jel se bojim da bi on na nekoga uradio eksploziju negative ili čak pokušaja poremećaja svijesti. Jednom prilikom bio sam na jednom ovde poznatom forumu, i imao sam malo razmjenu razmišljanja sa nekim fanovima kojima su ti materijali SVE,i tu sam imao konflikt sa njima i bio sam izbačen kao nepodoban, jer navodno sam širio Isusa Hristosa (na njima neprimeren način) i kao takav sam provokator (zamislite?).
Kad sam došao kući, imao sam čak i jedan pokušaj napasti neke sile koja me je dobrano razbucala. Držeći diptih u rukama i moleći se Gospodu da me oslobodi od onih misli koje sam doživio na tom forumu o baš takvim stvorovima, kroz lijevu nogu mi je protekla neka velika vibra i kucanje srca abnormalno. Znao sam da nešto nije OK. Molio sam se Hristosu da me oslobodi od toga ma šta god da je. U jednom času sam osjetio neki zapovjedni nivo glasa da se poklonim nečemu, nisam na to pristao jer sam smatrao da sam ja uvijek voljan pokloniti se Gospodu iz ljubavi i poštovanja, pa prema tome ovo je moglo samo da bude negativna sila u mom prisustvu.
Nakon toga, možda pola minute, nakon odbijanja tog "naloga", mene je zahvatilo neobični mir i stanje blaženstva da tako kažem. Ne znam šta se desilo, al shvatih (baš sada mi to pade na pamet) da je bolje ne hvatati se u analizu ovoga Rale. Da ti se ne desi kao i meni susret sa nepoznatim i možda opasnim elementima. Načitao sam se svakakvih materijala, i sad kad bolje sagledam, ne bih ništa da osudim, ali stari moj to su stvari koje sa običnim pogledom ili klasičnim pristupom ljudskim očima ne možes primjetiti.
Pozdrav vam od Svjetla
.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 2 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 35435 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 94599 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 31396 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43258 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 35565 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 31354 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43600 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)