DOWNLOAD MATERIJALA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DOWNLOAD I LINKOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 12:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja bih bio jos precizniji,
ko hoce da poslusa,
mogao bi sebi da ustedi od 40 do 60 godina zabluda.
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 12:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::

BelaGalaktickaDamo ::

Giba ::

BelaGalaktickaDamo ::
HAARP: Holes in Heaven

http://www.youtube.com/watch?v=7dT1UUXNgMA
http://www.youtube.com/watch?v=kTk1zT6Htco&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=4-7HroPeS9o&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=uf9ZsXUimAk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=eG-x2-rMHFE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=EU3ms3aIixw&feature=related

Haiti: HAARP's Latest Victims For 2010
http://www.youtube.com/watch?v=GOIIbsye4mQ&feature=related

Kad ćeš više da sabereš dva i dva. Haarp nije napravljen radi zemljotresa već da bi se mi bavili njime.
Cilj je u skretanju i okupiranju naše pažnje.

Xaxa mačak nasmejao si me! Laughing Čuj ajde se ti lepo baziraj na svoja uverenja ....a pošto ne poznaješ naučnike kao i mogućnosti nauke....zaobiđi me svojim ispraznim kvazipametnim komentarima...pis mačak pa sabiri svoja dva po dva uverenja.Nije za tebe nauka. Very Happy

Goldy Goldy Goldy

Saberi se, majstore...

Da, Alex Jones (koga navodiš) je otkrio istinu i slobodno trčkara svetom i svima je otkriva...

Na šta ti navodiš ljude i još se tapšeš sa BGD... Laughing

Pa zar nemožeš da vidiš da je i cilj da se nadju takvi kao vi da širite dezinformacije??

2+2=?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 12:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Xaxa mačak nasmejao si me! Laughing Čuj ajde se ti lepo baziraj na svoja uverenja ....a pošto ne poznaješ naučnike kao i mogućnosti nauke....zaobiđi me svojim ispraznim kvazipametnim komentarima...pis mačak pa sabiri svoja dva po dva uverenja.Nije za tebe nauka. Very Happy

A što se ti ljutiš sada?

Daj bre... nezajebavaj.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 13:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nauku poznajem vrlo dobro ali mi se čini da je vi nepoznajete, zato vam i govorim ali ok, svako kako hoće za sebe- ipak dok u to vaše mešate i druge tako što ih navodite da se mešaju u te teme i ja mogu da dajem alternativu, zar ne? Laughing

Ja vam kažem ono što znam sigurno- a to je da se bavite nepotrebnim stvarima i da traćite vreme na vtrenje u krug.

Cela ta tematika je "žali bože" ali ako već morate da se bavite time malo bolje proučite, jer to što vi navodite je "prva linija" koja je komplet dezinformacija za najnaivnije ljude. Prstenova dezinformacija ima više- ali ja vam kažem da je to sve jedan veliki merač da se vidi ko je koliko naivan.

Mnogi će biti u tom krugu dezinformacija ceo život- i to je cilj, a nei srećniji će na vreme shvatiti da je to sve vrzino kolo.

Zato se usmerite na ono što je od suštinske važnosti odmah.

Možda nekom uštedim deset, dvadeset godina zabluda... Laughing

Ovo sto si naveo ima prilicno istine...stvar je u tome...da su svi mediji, sve banke, vojna industrija, vecina vlada, osiguravajucih drustava i svega ostalog sto je veliko u njihovim rukama....i ti i ja ne bi mogli staviti ove nase postove bez nijh, ali to ne znaci da ne treba razmisljati kako izbeci kontrolu..na koje sve nacine pokusavaju da je sprovedu...treba neko vreme da se shvati obrazac...oni su neprijatelji svakom obicnom coveku.....ovlas to prepustiti kao nebitno...je nerazborito...sto bolje poznajes neprijatelja vece su ti sanse...ima Sun Tzu lepu knjigicu o tome
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 13:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo sto si naveo ima prilicno istine...stvar je u tome...da su svi mediji, sve banke, vojna industrija, vecina vlada, osiguravajucih drustava i svega ostalog sto je veliko u njihovim rukama....i ti i ja ne bi mogli staviti ove nase postove bez nijh, ali to ne znaci da ne treba razmisljati kako izbeci kontrolu..na koje sve nacine pokusavaju da je sprovedu...treba neko vreme da se shvati obrazac...oni su neprijatelji svakom obicnom coveku.....ovlas to prepustiti kao nebitno...je nerazborito...sto bolje poznajes neprijatelja vece su ti sanse...ima Sun Tzu lepu knjigicu o tome

Druže moj, neželim da te uvredim nikako- jer si stvarno dobra osoba, ali ako kažem blago ti me ismevaš, ako kažem grubo možda se uvrediš.

Cela ta priča je navlačenje! Jer radiš jedno te isto na isti način samo je objašnjenje drugo.

I kontrola i borba protiv kontrole.

Shvataš- nemožeš da se odbraniš na taj način.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 13:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Druže moj, neželim da te uvredim nikako- jer si stvarno dobra osoba, ali ako kažem blago ti me ismevaš, ako kažem grubo možda se uvrediš.

Cela ta priča je navlačenje! Jer radiš jedno te isto na isti način samo je objašnjenje drugo.

I kontrola i borba protiv kontrole.

Shvataš- nemožeš da se odbraniš na taj način.

Sta ti mislis , na koji nacin moze?
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 13:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

Već sam ti rekao šta ja mislim.

Rekao sam da je prvi stepenik um, jer ti zavodi pažnju i tako si na uvek niskom nivou svesti.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 16:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

Već sam ti rekao šta ja mislim.

Rekao sam da je prvi stepenik um, jer ti zavodi pažnju i tako si na uvek niskom nivou svesti.

To ne znaci nista, skoro nihilisticki, dok god si na ovom svetu moras se i umom sluziti, druga je stvar ko ga kontrolise....a onda se vracamo na prvobitnu temu...meni je jasno sta ti pokusavas reci...ali to za 99.99% ljudi nema svrhe , da bi presli prvi prag toliko toga treba promeniti u zivotu ...da je besmisleno i nabrajati, ili da rascistimo o kom nivou svesti govorimio....
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 16:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nauku poznajem vrlo dobro ali mi se čini da je vi nepoznajete, zato vam i govorim ali ok, svako kako hoće za sebe- ipak dok u to vaše mešate i druge tako što ih navodite da se mešaju u te teme i ja mogu da dajem alternativu, zar ne? Laughing

Ja vam kažem ono što znam sigurno- a to je da se bavite nepotrebnim stvarima i da traćite vreme na vtrenje u krug.

Cela ta tematika je "žali bože" ali ako već morate da se bavite time malo bolje proučite, jer to što vi navodite je "prva linija" koja je komplet dezinformacija za najnaivnije ljude. Prstenova dezinformacija ima više- ali ja vam kažem da je to sve jedan veliki merač da se vidi ko je koliko naivan.

Mnogi će biti u tom krugu dezinformacija ceo život- i to je cilj, a nei srećniji će na vreme shvatiti da je to sve vrzino kolo.

Zato se usmerite na ono što je od suštinske važnosti odmah.

Možda nekom uštedim deset, dvadeset godina zabluda... Laughing

Aha poznaješ...verujem ti na reč posebno što si složio ovakvu verbalnu konstrukciju.... Laughing Ti da nekome nešto uštediš,isuse u kom si ti gadnom tripu guru giba spasava vaše umne šeme.... Laughing
Uostalom taj pristup gde se pokrivaš kvazibrigom možeš prodavati onim neinteligentnijim primercima.Sad što ti je toliko dosadno pa si se sa tim obrascem zakačio za mene,i to od svih xaxa.... Laughing Iako se tebi nisam konkretno obratila,to je zanimljivo za posmatranje dokonijim primercima.A za mene si prevaziđen,jer nisi sposoban za razumevanje ključnih stvari koje su ovde postavljene.
Citat:

A što se ti ljutiš sada?

Daj bre... nezajebavaj.

Šta ti pričaš?Nešto si se unervozio pa je umna šema a la guru giba pala na mali primitivac điba?Ko se ljuti ja....Pa nisi ti neki kapacitet da me naljutiš ,tako da ne Umišljaj mukice. Smile

A sad uzmi ta dva svoja uverenja i odšetaj sa njima....i ne pričaj o nečemu što ne razumeš a tiče se nauke.Mislim daleko si ti od Tesle ........ilil si se možda malo više zaneo sa uverenjima pa misliš kako si neko ko može rame uz rame sa Teslom.... Wink
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 17:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A ko dade ovoj Beloj Galatickoj dozvolu?
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 18:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::

NO COMMENT. Laughing
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 23:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

O čemu ti bulazniš BGD??

El umeš ti išta da izustiš osim unapred pripremljenog arsenala bljuvotina?

Meni posle godinu dana i toliko tvojih postova i dalje nije jasno gde si ti išta napisala smisleno osim linkova koje postavljaš na kojima se voditelji šiftuju u reptile?

Pa to ni mala deca nebi popušila.

Ja se igram čega god hoću. Ako se igram brižnika- ti to moraš da prihvatiš. Ti nemaš izbora nikakvog.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 23:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::

Ušiftala se voditeljica u reptila, nisi video- BGD je dokazala svima tim linkom da reptili rade na vestima.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 23:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To ne znaci nista, skoro nihilisticki, dok god si na ovom svetu moras se i umom sluziti, druga je stvar ko ga kontrolise....a onda se vracamo na prvobitnu temu...meni je jasno sta ti pokusavas reci...ali to za 99.99% ljudi nema svrhe , da bi presli prvi prag toliko toga treba promeniti u zivotu ...da je besmisleno i nabrajati, ili da rascistimo o kom nivou svesti govorimio....

Značilo bi jako puno kada bi hteo da čuješ šta ti govorim.

Ja te pitam vrlo jednostavno- kad budeš saznao sve to što si načeo (harp iluminati, nwo...) - šta će to promeniti u tebi?

Neka je to i istina- šta ti tu možeš i šta onda??

Onda se vraćaš na početak, tamo gde si bio i pre svega toga.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 23:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Značilo bi jako puno kada bi hteo da čuješ šta ti govorim.

Ja te pitam vrlo jednostavno- kad budeš saznao sve to što si načeo (harp iluminati, nwo...) - šta će to promeniti u tebi?

Neka je to i istina- šta ti tu možeš i šta onda??

Onda se vraćaš na početak, tamo gde si bio i pre svega toga.

Nije tako, znam kako Haarp funkcionise, pa cu se sklanjati iz dometa mobilne mreze sto mogu cesce i duze...iluminati kontrolisu sve medije, ....ne verujem vise vestima niti ih gledam osim lokalnog programa, u mom slucaju Studio B za servisne informacije....znam kako truju hranu i vodu...trudim se da jedem samo povrce i voce...uglavnom kupujem ono sto znam ko proizvodi i gde...vodu posebno tretiram...Kad bih zakopao glavu u pesak kako ti to predlazes...moj vek trajanja ...bi bio kraci i u mukama...i sto je najgore ponovo bih se vratio da naucim istu lekciju...mozemo mnogo...kada bi se svi prestali bojati...svest bi se digla i oni bi bili marginizovani....e sad ti ili ne razumes problem...ili si eksponent te politike....trecu soluciju ne vidim...sofisticke raprave me ne zanimaju...ovo je ionako tema za download, linkove i textove iz knjiga...

pozz

majstor
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DOWNLOAD I LINKOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 31 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: NAJAVE DOGAĐAJA, LINKOVI, LITERATURA... 26 IIpotoMajctop 27322 24 Avg, 2011 10:40 am
IIpotoMajctop Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Lizzardi, Sivi, OPS Orionci (Iz Kasiopejskog Materijala) 13 Bojan71 15056 04 Maj, 2011 11:31 am
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izgradnja kuća od ekološki prihvatljivih prirod. materijala 893 segrt 457008 03 Maj, 2011 14:46 pm
segrt Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DOWNLOAD LITERATURE 7 Vesna 24685 07 Apr, 2011 06:57 am
aki Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cene zemljista, materijala, odrzivost... 30 Giba 22141 01 Nov, 2010 10:56 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uvod u Sveta znanja 7 drugar 14172 17 Apr, 2010 13:47 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SEMINAR "Put ka prosvetljenju" dr sci. Stojanović 20 drugar 22464 27 Okt, 2009 12:35 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)