VREME = ... JA JESAM
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 03:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

Citat:

Našim duhovnim vodičima je lakše da nas povedu do željenog paralelnog sveta, nego da nas vrate 500 godina unazad ili prebace 500 godina unapred

Ovo ne razumem, iako radim neke seanse vec 25 godina. I citam teme i knjige i istrazivanja na polju regresija, kao i putovanja dusa, osim kroz inkarnacije i izmedju njih.
Ne vidim sta je tu – tesko, duhovnim vodicima, i ne vidim, niakako, vezu sa prelaskom preko Ambisa.
Ne razumem bas najbolje: jel mislis da sve seanse su plod iluzije vracanjem u proslot?
I kako ih objasnjavas, ako vec to ima jasne posledice po ispravljanje karme i medjuljudskih odnosa?

Aleks, izvini, morao sam na ovom mestu da budem precizniji,
duhovnim vodičima je teže da nas prebace 500 godina unazad ili 500 godina unapred, ukoliko na taj put krećemo astralnom projekcijom.
Regresija je, verujem, brži metod...Verovatno je brži zato što je ta staza već utabana...Postoji neki kanal... Jer su je utabali dosta njih pre nas.
Ali, ako se ide 500 godina unazad kroz astralnu projekciju, verujem da kanala nema...ili da ga mi sami pravimo...možda je astralna projekcija u prošlost ili budućnost novi metod kako za nas tako i za naše duhovne vodiče...i možda se u tome ne snalazimo dobro...i možda pravimo neki novi kanal...ili pak koristimo neki drevni kanal koji nije korišćen hiljadu godina...Sve u svemu, nisam ja prvi koji je u skorije vreme pokušao da putem astralne projekcije ide u prošlost i budućnost...neke metode sam naučio od Tomasa de Lisa, moga učitelja, kome je glavni duhovni vodič Hermes Trismegistos.

Bio sam svega dva-tri puta u prošlosti putem astralne projekcije...i mogu da kažem da je put do prošlosti dug i zahtevan ako se tamo ide na taj način...Mislim da će u budućnosti astalna putovanja u prošlost biti olakšana, ako se kanal utaba. Nekako verujem da će se u svom budućem radu sa učenicima, upravo na tome fokusirati Hermes Trismegistos, koji inače već par hiljada godina inspiriše posvećenike u alhemiju, magiju i astrologiju, a posebno ako se ove discipline tiču drevnog egipatskog znanja...

Naši duhovni vodiči koji su se "opremili" za to da nas vode po različitim sferama, možda jednostavno još uvek nisu dovoljno "obučeni" da nas astralno vode po različitim epohama...Možda je to upravo nadležnost Hermesa Trismegistosa, da nas sve obuči u tom pravcu.

Ja sada stvarno ne mogu da budem precizan po ovom pitanju, jer se ono ne može zaista naći u knjigama...ali takav mi je utisak...na osnovu onoga malog što sam o tome čuo od Tomasa de Lisa i spoznao preko meditacija i astralnih projekcija.
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 14:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ok, interesantno je pitanje, a vidim da se razumemo.

ono sto mozemo da razmotrimo, zajedno, je to u cemu se ne slazemo.

Naime, ja mislim i verujem da se regresija u proslost obavlja - putem SECANJA.
secanje je deo funkcije - UMA.
U tom slucaju, ako razumem astralni nivo, ovde se radi o astralnom putovanju, secanjem, preko i uz pomoc - UMA.
Da li se u ovome - slazemo?
ako ne, napisi kako ti vidis cime putujemo kroz astral? astralnim telom , ili visim, ali - kako definises astralno telo?
kao mogucnost koriascenja - secanja, sa informacijama i emocijama, koje postoje zapisano u secanjima, u svesti ili podsvesti, koje smo imali kao licna iskustva, ili ne?

ja pisem sa svojom terminologijom koja mi je bliza, dok ti pises sa terminima Kabale i sefirotima itd.
Ja taj metod sam davno proucavao, jako malo, pa ako mozes, a veruje da bi i mnogima bilo razumljivje da pisemo u terminima - misli, uma, osecanja...?
dakle, mi nesto dozivimo, iskusimo, intenzivne dogadjaje i intenzivne emocije.
To stvara neko telo, telo misli i telo emocija. I ono traje kao i ovo najgrublje telo, samo mnogo duze vremena, ako su intenziteti jaki. A kod vecine ljudi, traju i vise stotina godina.
Osim toga ostaje i zapis u Akashi, cak i ako se i kada se transformisu ta tela, za par hiljada godina, na primer.
Takodje, sve to postoji i u KOLEKTIVNOM SECANJU, kolektivnom nesvesno, koje je Jung opisivao, kao i u KOLEKTIVNOM SVESNOM, u nekoj akashi, ali i u Nad dusi.
Nad dusa je zajednica svih dusa u JEDNOJ NAD DUSI.
Neki je posmatraju, na Zapadu, tek sada, otkrivaju, ali na pocetku, logicmo, kao IMPERSONALNU, kao smao - GRUPU DUSA, koja nema svoj poseban identitet.
Na Istoku, u Vedama se ta Nad dusa naziva PARAM - ATMA, i ona / on je - OSOBA, LICNOST.
Iako sastavljena iz raznih, beskonacnih dusa, ona je isto osobena. I kod nje, logicno, postoji - sve znanje, sva secanja, sve...
SVE.
E, sada, kad ja kazem da je lako da se putuje u proslost, za duhovne vodice, andjele, itd... cak u delicu sekunde, naravno u okolni prostor univerzuma, jer napisah, jednom da je PUTOVANJE DO BRAHMALOKE - moj andjeo odbio da me povede, jer je smatrao da je PREDALEKO, CAK I NA TIM VISIM NIVOIMA, i da treba puno enerije. Ali to je deo zabava, i poducavanja, pa mozda sada to nije bas tako.
Dakle, pri regresiji kroz prostor i vreme, u okolini, par hiljaa godina, mislim da andjeli i vodici mogu da to izvedu skoro trenutno.
Nekada na seansama to rade polako, zbog drugih realizacija, jer sve ima svoje. Cisto da se vidi i gde se putuje, kao i poseban dozivljaj, a mozda i da se izbegne neko iznenadjenje, dakle kao mala priprema ili uzivanje, opustanje.

e, sada, moguce, da ovo sto pisem i nisu andjeli cuvari? mozda neki visi andjeli/
jer ja zaista ne poznajem klasifikaciju i funkciju pojedinih andjela, jer se bavim proucavanjem Veda, pa je ova Hijerarhija vise Hriscanska, ili bolje reci, narodski, ovde - dostupnija.
Iako su svi andjeli - reqzliciti, po osobnostima, i hijerarhiji, postoji ideja, da u, ZA MENE, SVI ONI = JEDNO, JEDAN!
Dakle, oni mene prevazilaze i ja mogu da se igram i raspitujem o svakom posebno, ali ideja je da je to sve = JEDAN IZVOR, jedan vrhovni andjeo, koji ima tu moc i mogucnost transformacije i razdvajanja, da bude u bilo kom obliku i da bude na bilo KOM NIVOU.
Jednostavno, svi andjeli su, za mene = BOG!
jer su OKEAN, u odnosu na mene, kao KAPLJICU okeana.
a deo svih zabava je da se pokazuju ovako ili onako.

s druge strane, posmatram i pratim i tokove u svetu po pitanju regresoterapija. Barem ovih najpoznatijih strucnjaka.
dok nije Dr. Brian Weiis objavio svoju prvu knjigu: MANY LIFES, MANY TEACHERS
gde se prvi put sreo sa regresijom pre rodjenja, dakle, reinkarnacijama, proslim zivotima... pa i andjelima i periodima izmedju zivota,
ovo razmatranje na Zapadu nije bilo opste ili uopste prihvaceno.
S obzirom da je on vodeci strucnjak u svetu u medicini, u psihoterapiji i kardiovaskularnoj medicini, kao i profesor Na Majami univerzitetu, i dekan, i shef instituta... ova objava knjige je morala da izazove jake potrese u dotadasnjim poimanjima reinkarnacije na zAPADU, KAO I POSTOJANJE ANDJELA I BICA NA VISIM DUHOVNIM NIVOIMA.

ALI, sva metoda PUTOVANJA u proslot, prosle zivote se odvija, SECANJEM, koja vec postoje, kod poacijenata.
dakle, samo je pitanje GDE ICI, kako ti kazes, pa da se u roku do 1 minuta osoba nadje - tamo.

a to pitanje gde ici je opet povezano sa glavnim pitanjem - STA SE RADI?

Ako se istrazuje, kao ti sto radis, ti cini mi se, sam sebi zadajes zadatke i trasu puta? ponekada, kroz sefirote, jer istrazujes TU DISCIPLINU.

Ovde se radi o potrebi isceljivanja, izlecenja, pa nikoga ne interesuju sefiroti i znanje kao to funkcionise, vec da se resi problem - to pre.
zato je EMOTIVNO I MISAONO, TA OSOBA - ODMAH POVEZANA SA UZROKOM SVOG NEMIRA ili problema i moze odmah da se projektuje u tu tacku vremena i prostora.

najteze i jedino teso je da se to uradi - PRVI PUT, jer osoba ima neke podsvesne blokade, strahove,nije opustena, ima neka predubedjenja, ili zabrane od strane programa i instrukcije roditelja, drustva...
ali, kada jednom to uradi, sledeci put nema potrebe vise od 1 minua da dodje do andjela i da dodje do te tacke iz proslosti.

aha, ti nemas jutjub, steta, da preslusas moje seanse, ali ako hoces, posalji mi mejl, pa cu ti posltai neku seansu na mejl.

a osim toga mozes da procitas neke seanse na temi regresoterapija, koje sam radio i samo chatovanjem, ck se i vidi vreme, preko Skajpa, sta se radi i za koje vreme.
A razumes koliko je teze da se neko projektuje i radi seansu, a da pritom, uporedo, i KUCKA, NA TASTATURI, dakle treba da otvori oci i da se koncentrise i na slova.
nadam se da sam objasnio svoju teoriju i zasto se kod regresija to dogadja brzo i lako, i iz svojih licnih iskustava a i iz rada drugih regresoterapeuta.

Tako da ne znam gde se nesto ne slazemo? u kom smislu je to, po tvom misljenju, tesko?

gde je ta razlika, u cemu?
ili ti korisitis samo svoje utabane staze, kad jednom prodjes - onda znas - gde si prosao? kojim putem.
ali, ovde se to znanje ne koristi, jer nije potrebno.
moze se i odmah doleteti, tamo!?
jedino sto neces znati kroz koja vrata si prosao, sefirot, ali to je druga prica.
posle mozes i da se vratis - skroz usporeno, pa unazad da spoznajes put?

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 21 Jan, 2011 05:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleks, koristimo pomalo različitu terminologiju, ali verujem da se razumemo.

Ja mislim da ljudi mahom zaboravljaju prošle živote zato što prilikom rođenja dobijaju novi mozak. Novi mozak zaboravlja šta je mislio i čega se sećao stari mozak. Da bi naveli ovaj naš aktuelni mozak da shvati šta je radio prethodni mozak, morali bi da se priključimo za nešto što nadilazi mozak, nazovimo to Um (sa velikim slovom U kako bi ga razlikovali od uma sa malim u što bi bio mozak).

Potpuno se slažem sa tobom da se za 1 minut može otići tamo gde želiš u prošlost, uz napomenu, da je to tako moguće kada tamo putuješ u sebi, po svom unutrašnjem biću, mikrokosmosu ili unutrašnjem Umu...To su sasvim realna putovanja, ali ona se odvijaju u mikrokosmosu...u nama samima...

Kada je reč o astralnim projekcijama, to je kretanje u spoljašnjem kosmosu, doslovno izlaziš iz tela i krećeš na put po makrokosmosu. I ovo su sasvim realna putovanja, ali ona se odvijaju u makrokosmosu...van nas samih...

U tom smislu, mislim da treba prevashodno tumačiti hermetički aksiom, kako dole, tako gore - kako u mikrokosmosu, tako i u makrokosmosu...

Po pitanju putovanja kroz različite sfere, po mom iskustvu, podjednako je lako ili teško, putovati ako idemo tamo mikrokosmički (unutar nas) ili makrokosmički (van nas).

Po pitanju putovanja kroz vreme, po mom skromnijem iskustvu, teže je putovati u prošlost makrokosmički (astralno) nego mikrokosmički (u šta spada i regresija, ispravi me ako se varam). Zašto je to tako ne znam...Moguće je da je za spoljašnja makrokosmička astralna putovanja, potrebna veća energija nego za unutrašnja, mikrokosmička...A možda su i zamke van nas veće, nego što su unutar nas... a možda su se putevi, kao što sam rekao u nekom prethodnom postu, zapustili jer njima dugo niko nije hodao...

A možda ja jednostavno nisam ovladao astralnim putovanjima kroz vreme, pa mi se zato čini da je teško....

Biće da je najverovatnije upravo to slučaj Wink
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 21 Jan, 2011 16:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Talerma:
Citat:

Po pitanju putovanja kroz vreme, po mom skromnijem iskustvu, teže je putovati u prošlost makrokosmički (astralno) nego mikrokosmički (u šta spada i regresija, ispravi me ako se varam). Zašto je to tako ne znam...Moguće je da je za spoljašnja makrokosmička astralna putovanja, potrebna veća energija nego za unutrašnja, mikrokosmička...A možda su i zamke van nas veće, nego što su unutar nas... a možda su se putevi, kao što sam rekao u nekom prethodnom postu, zapustili jer njima dugo niko nije hodao...

da, razumeo sam da ovo smatras.
i ja se i slazem, potpuno, sa tobom.
teze je putovati po, da kazem, neistrazenom putu, ili svakoj novoj neistrazenoj i neprodjenoj tacki puta, nego onim kojima imamo vec svoja licna iskustva.
mada i ti putevi se - vremenom menjaju, u skladu sa opstim, SVE VISNJIM - PROMENAMA, pa tako je moguce da i put kojem smo isli svakoga dana, i znamo svaki kamen i znak pored puta, posle nekog vremena naidje bager i naorvai - totalno drugaciju okolinu, i ne ostavi nista od onog, nama poznatog, mrvica, kao iz bajke o Ivici i Marici.

no, mi ovde, za sada, ne raspravljamo o tome.
barem ne jos, da ne odemo predaleko.
prvo raspravljamo o putovanju kroz vreme, recimo 500 godina unazad, GDE SMO MI VEC BILI!
Dakle, neki nas prosli zivot, nase licno iskustvo, koje smo proziveli, i uveli u karmicku zabavu za ovaj zivot.
da li mozemo samo o ovom delu, a kasnije i o svemu ostalo?

u ovom slucaju, mi se opet bavimo o nasem, licnom, mikrokosmosu, a ne makrokosmosu.
jer to je deo - nas, nasih iskustava, od pre 5 godin, ili od pre 500 godina.
Razlika postoji u secanju.
neko se ne seca ni sta je jeo pre 5 dana, dok ne uroni u jacu meditaciju, neko ni 5 godina, a vecina se ne seca od pre 500 godina.
ali sva ova secanja su vezana za nasa licna iskustva, nase dogadje i nase emocije. LICNE.
u to slucaju mi, sigurno, imamo LAKU VEZU, ili daleko laksu vezu, nego da posmatramo zivot neke osobe pre 500 godina, koju nismo jos upoznali i imali direktniju interakciju. Ili je bio susret bez veceg emotivno - informativnog naboja.
To, se slazem, jer u tom slucaju pricamo o makrokosmosu, sa kojim jesmo povezani, ali na mnogo visim, suptilnijim mestima.
ali na najgrubljim - nismo.

dakle, ako ovo ovako razumemo i ako se slazemo, onda mozemo dalje:
jer mi, za sada, pricamo o NASOJ NEKOJ PROSLOSTI.

U tom slucaju i nas duhovni vodic bi trebalo da ZNA SVE O TOM NASEM PROSLOM ZIVOTU, DA IMA UVID U POTPUNOSTI, KAO I UVID U NAS IZBOR ZA OVAJ ZIVOT I KAKO CEMO HTETI DA SE povezemo sa tim proslim zivotom.
jer, iapk je, u nekim slucajevima, da sada ne pletem sve varijante izbora karme za jedan zivot,
izbor karme - NAS! LICNI.
Uz savete nekih iskusnijih dusa, koji nas savetuju sta MOZEMO I STA JE PREPORUCIVO , a sta bi, mozda, bilo PRETESKO, pa bi izazvalo vece stete nego koristi.
u tom slucaju bih rekao da postoje neke cikice KOJE SVE ZNAJU, na jos visim, suptilnijim nivoima, pogotovo sto bi sve trebalo da ima i neke veze i korisit na makroplanu, koji pominjes, a za koji mi nemamo informacije, jer bi, tada, zaista morali da budemo na njihovom nivou i bas sve znamo.

u tom sluaju bi trebalo da je sve - jasno.
ceo nas izbor za ovaj zivot, i kako i kada cemo da se setimo, kao i cega sve iz nekog putovanja kroz vreme od 500 godina. I Kako cemo da se povezemo, i KO CE DA NAS POVEZE, DOVEDE, i STA CEMO DA UZMEMO, ODATLE.

PA CAK I da li ce to da bude - lakol , tesko, ili - nemoguce.
za neke ljude je nemoguce, zar ne, cak iako je teorijski moguce, nemoguce im je jer nece hteti, zeleti. Ili nece verovati. Ili ce da odbiju jer ce da im iskoci vazniji problem = RAZLOG, koji god da je.

e, sada, uzimam za slucaj da je, teorijski ovo - moguce. I da to osoba tako i zeli = LAKO i odmah.
Ako postoje preduslovi, onda dolazi do svog duhovnog vodica, povezuje se, sam ili preko Alexa , ili... i to sve zavisi od problematike te osobe, ili zelje i potrebe za licnim iskustvima,
i onda dolazi do svog vodica.
i da, skratim pricu, AKO VODIC ZAISTA NE ZNA DA LETI, DA VOZI AVION, I DA GA PREVBACI BRZINOM AVIONA, NA ODREDJENU DESTINACIJU, onda ON ZAN - KOME DA SE OBRATI - ZA POMOC.
ON ZNA NAJVAZNIJE - a to je da se obrati drugom, ko je PILOT/
i ko zna kako da to izvede jako brzo.
ili opet, ZNA VEZU...
dok se ne dodje do nivoa osobe, bica, andjela, koji tacno zna sta i kako, gde, zasto... i na koji nacin.

e, sad da ne mesam i Nad dusu, Param atmu, koja je, izmedju ostalog, riznica Akshe, i koja i nas PODSECA - na to sta smo hteli. Daje nam znakove, i uz pomoc andjela i drugih bica nas i navodi tamo, gde smo zeleli da idemo, pre rodjenja.

e, a sad bih te uputio na jednu od seansi, koje sam radio, sa ISTRAUMIRANIM UCENICAMA, povodom ponasanja nekih profesora,
i kako se, izuzetno jednostavno, moze da promeni i uticaji i raspolozenja i inspiracija, pa tako i - karma.
da od nabedjenih najgorih ucenika, za par meseci, od keceva pocnu da dobijaju petice.
ali o tom - potom.

ne znam koliko se razumemo, sada, barem po pitanju lakoce odlaska u SVOJU PROSLOST,
ne uzmijauci u obzir je li to mikro ili makrokosmos, je li astralna projekcija ili - sta je to?

pozz

p.s. na primerima seansi koje radim, ali ne samo ja u regresijama i terapijama, reklo bi se da svi otputuju jako brzo.
u svoju proslot.
u cemu se, sada, ne razumemo?
kako ti vidis ovo?
i uopste celu granu - regresije i terapije regresijom?

a o makrokosmosu mozemo u nastavku.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Jan, 2011 04:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da su mikrokosmicki putevi mnogo bolje istrazeni od makrokosmickih, zahvaljujuci pojedincima, koji su se time puno bavili i koji su pronasli nacine kako njime da idu i kako drugima da pomazu da idu na tom putu. Necemo sada o makrokosmickim putevima, mozemo o tome nekom drugom prilikom...bitno je da se ti i ja fokusiramo konačno na nešto konkretno.

Ja sada hocu samo da ti odam priznanje...

Od tebe mnogo toga moze da se nauci...

Kada bih ja recimo pokušao da pomognem nekom da se vrati u prethodni život i još tamo da ispravi neke počinjene greške, priznajem da bi ispala od svega toga opšta smejurija...Jer ne znam to... Ali, ti znaš...I spreman si da drugima preneseš svoja iskustva i da podučavaš druge...

Sa svime što si u prethodnom postu rekao, ja se slažem...

Ali, sada bi trebalo, ti i ja da napravimo sledeći pomak...Da vidimo šta ćemo dalje da uradimo kako bi osmislili na jedan kvalitetan način to naše slaganje!

Možda bismo mogli da pronađemo neku zajedničku temu da je istražimo,
ti na svoj, a ja na svoj način (a možda nađemo i neki način koji bi odgovarao i tebi i meni),
da uporedimo to što smo otkrili,
pa da vidimo šta ćemo dalje sa tim otkrićem....

Pozdrav.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 25 Jan, 2011 16:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman  
Citat:

Ja sada hocu samo da ti odam priznanje...

Od tebe mnogo toga moze da se nauci...

Kada bih ja recimo pokušao da pomognem nekom da se vrati u prethodni život i još tamo da ispravi neke počinjene greške, priznajem da bi ispala od svega toga opšta smejurija
...Jer ne znam to... Ali, ti znaš...I spreman si da drugima preneseš svoja iskustva i da podučavaš druge...

Sa svime što si u prethodnom postu rekao, ja se slažem...

Ali, sada bi trebalo, ti i ja da napravimo sledeći pomak...Da vidimo šta ćemo dalje da uradimo kako bi osmislili na jedan kvalitetan način to naše slaganje!

Možda bismo mogli da pronađemo neku zajedničku temu da je istražimo,
ti na svoj, a ja na svoj način (a možda nađemo i neki način koji bi odgovarao i tebi i meni),
da uporedimo to što smo otkrili,
pa da vidimo šta ćemo dalje sa tim otkrićem....

Pozdrav.

Tale, prvo hvala za priznanje,
prenosim dalje, svojim autoritetima i andjelima i Bozanstvima, posto to dolazi od njih,
ja pokusavam i verovatno ipak nesto i uspevam ( rezultati opet pripadaju njima), da nesto, od njih - prenesem drugima.
Tako da priznaje zasluzuju prvo oni, pa onda i ja. I ti, ujedno, za navedeno, jer to je povezivanje, i uzajamno - prenosenje.

sto se tice tvog bavljenja regresoterapijom, licno mislim da bi bio mnogo bolji terapeut od mene, a smatram da sam dosta dobar, hahaha.
mozda je samo pitanje koliko ti zelis da radis to?
imas mnogo vise drugacijih iskustava i znanja, zaista jako puno, pa je pitanje samo prebacivanja na ovaj kolosek.
Ionako sam hteo da ti napisem, posle tvog proslog posta na temi regresoterapija da bi mogao da otvoris agenciju, ili istrazivacki centar, po pitanju tkzv. paranormalnih istrazivanja. Narvno i da trazis novac od neke vladine organizacije, NEKE VLADE, jer to je vec u opticaju - razumevanje od strane nekih celnika o potrebama ovakvih istrazivanja i koristi, za opste dobro
( samo da ne bude iskljucivo u vojne svrhe, kao sto obicno biva, ali potkrade se mnogo toga i za opstu dobrobit).
dakle imao i bi i novac, posao, i jos i radio ono sto najvise volis i zasta i jesi veoma strucan i iskusan.

Razmisli o tome, pa - sta bude. Mozda ce i ova energija, OVAJ POZIV, VISIM BICIMA, da - pomogne.

a sto se tice - smejurija, kada bi ti radio regresije i terapije u prosle zivote, mozda nisi citao razne moje seanse, ali BAS TO JE JAKO INTERESANTNO, I - BAS TO SE I DOGADJA, na mojim seansama.
SMEJURIJE!
I zabave, razne.
u tome i jeste poenta, barem kod mene, da se kroz zabave i smejurije, vodi i provodi kroz probleme i tako LAKO - ISCELJUJE, bez dodatnih konfuzija i drama.
naravno, to je metdo kojim rade andjeli i Bozanstva, i meni se, takodje, svidja, a i onima koji dolaze kod mene.
dakle, pogodio si - pravu stvar.
jer, osim smejurije, i voznja ringispilom je jako lepa, opustena i zabavna, a da pritom, POSIPADAJU SVI PROBLEMI,
i da se energije andjela prenose i samim kontaktom i druzenjem sa njima, cak i bez obzira na nacine, reci, poducavanja.
...
sto se tice neke od tema za udruzeno ispitivanje, istrazivanje itdd... i meni je drago da to uradimo i radimo, za opstu dobrobit.
ti imas puno iskustava koje su drugacije od mojih, iako je prvobitna i moja ideja i zelja bila da budem nesto kao ti, ali me je put odveo na mesto drugo, drugacija iskustva, iako, u osnovi, su dosta slicni.
samo napred, iovako nase povezivanje vec deluje, kao inspiracija, videli mi to ili ne.
a o konkretnim pitanjima cemose dogovoriti, kad god imas ili imam neku temu, pitanje, napisacemo, slobodno.
ili cak iako i inspiracija, pitanje, dodje i od nekog treceg, petog...
samo, posto ova saradnja, zbog konkretnijih iskustava, licnih, ima vise veze sa temom regresija i terapija, ai tamo cesce pisem, prebacicu te odgovore, postove, tamo.
ako nemas nista protiv.
a i ti mozes, ako hoces, da delove ili sta vec, iskoristis i za svoje neke teme, ako smatras da koriste.

TVOJ POZIV ZA SARADNJU JE PRENET ANDJELIMA, PA CE BITI, USKORO, DOSTA - SMEJURIJA, hahaha
sa po malo ili malo vise i iskustava i spoznaja, onako, usput.

pozdrav
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200670 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118424 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149856 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1703146 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98945 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1413530 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1636348 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)