Učenje Bića Hijerarhije Svetlosti - IV
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 09 Jan, 2011 14:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

(Hrišćanski izraz) Prelest - obmana , zabluda (od strane zlih sila) , slično značenje kao maja - iluzija
Biti u prelesti - biti obmanut, biti u iluziji

Protomajstor bi ovo mnogo bolje objasnio Very Happy

Da, kad ne bi bio u iluziji da mu forum šteti...! DON'T TELL!

Citat:
Plavi, da ti mahnem... Pozdrav

kapa
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 09 Jan, 2011 15:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

4.

I tako, mi smo se ponovo dotakli neophodnosti prerade karmičkih dugova.

U svakom slučaju, kada čovek shvata šta se dešava, može da preduzima svesne korake, pre svega usmerene na menjanje sebe samog .

I u vaše vreme, kao i u vreme kada su se dešavali svi ti sukobi, ima mnogo sablazni sveta iluzije, kojima nastoje da ovladaju mladi ljudi. Čak, u vaše vreme tih sablazni je mnogo više. Pa, tako deluje Božansi Zakon! Ako jedanput prestupite Božanski Zakon, to ste u budućnosti obavezni da dokažete svoju privrženost Zakonu – u daleko težim uslovima.

"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 09 Jan, 2011 15:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.

Otpuštajući energiju kroz ovu poslanicu u fizički svet, mi se nadamo, da će ona naći odziv čak i u dušama onih, koji poslanicu nikada neće pročitati. Zato što je sve povezano u vašem svetu. Iako vi to ne primećujete.

Jer, na suptilnom planu, svaki čovek, koji čita poslanicu i slaže se sa njom, postaje svojevrsni radiopredajnik, koji prenosi energiju-informacije po celoj zemljinoj kugli, navodeći sve one ljude, koji su podešeni na tu Božansku frekvenciju, da ih prime.

Tako i mi delujemo...

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2011 14:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

(VK281210)

1.

Postoji u svakom čoveku nešto, što je zaista prava riznica. I ta riznica ima svojstvo da se iz utelovljenja u utelovljenje uvećava ili da iščezne sasvim. To je kao da vas neko opljačka. I to je prava analogija. Samo što vi u ovom slučaju potkradate sebe same.

Možda vam ovo izgleda kao govor u zagonetkama... Kao što znate iz prethodnih objašnjenja, čovek ima besmrtni, i čvrsti, prolazni deo. I sve blistavo iskustvo mnogih utelovljenja kumulira se slično riznicama na Nebesima, u vašem kauzalnom telu, suptilnom delu vas samih.

Ipak, onda, kada čovek, iz utelovljenja u utelovljenje, troši Božansku energiju, koja vam dolazi po kristalnoj struni, ne za Božanska dela, već na dobijanja zadovoljstava od života i na ispunjavanje želja svog ega, u tom slučaju riznica se ne uvećava. Praktično, vi potkradate sebe same.

Svakom čoveku, koji se nalazi u utelovljenju, daje se određena količina energije. I vi sami raspolažete tom energijom.

Zato, praktično, nema nikakvog Strašnog Suda, na kraju kosmičkih ciklusa. Jednostavno, oni ljudi, koji su pogrešno, sa Božanske tačke gledišta, trošili Bogom datu energiju, ne mogu da produže svoje postojanje, jer nemaju čime da dalje evoluiraju.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2011 14:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

2.

U tome se sastoji suština Učenja, koje mi nastojimo da donesemo do svesti ljudi.

I dešava se, uglavnom, da se oni, koji uopšte i čitaju ove redove, slažu sa objašnjenjnima iz njih, na primer, u vezi sa oslobađanjem od vezanosti za svet iluzija, ali – već u sledećem trenutku oni se daju u potragu za zadovoljstvima i za ispunjavanjem želja.

To je ta vaša nedoslednost u delovanju i zaboravnost, koje nas navode da mnogo puta ponavljamo jedne te iste istine.

U vezi sa tim, na prvi pogled čini se da se mi bavimo nečim što je besmisleno. Ipak, ako se u toku slanja sledeće naše poslanice makar jedan čovek odjedanput probudi i shvati istinu u njenoj punoći, to energija za slanje naših poslanica nije utrošena uzalud.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2011 17:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

3.

Po meri napredovanja na putu evolucije iluzija postaje sve suptilnija, i mnoge stvari, koje u prošlom veku nisu imale svoje mesto, odjednom počinju da se pojavljuju. Da, i po meri napredovanja na Putu učenici se suočavaju sa sve suptilnijim uspoljavanjima iluzije, kako u sebi, tako i spolja.

Na primer, uvid, do kojeg su neki od vas došli, po kojem čak kroz vaš zemaljski rad za Hijerarhiju Svetlosti i kroz ispunjenje naloga Bića Hijerarhije Svetlosti – vi možete da stvarate karmu...

Sa tačke gledišta mnogih – to tvrđenje se čini apsurdnim. Ali, razmotrimo taj neobičan slučaj na konkretnom primeru.

Čovek se sprema da ispuni određeni posao za Hijerarhiju: distribuirajući knjige, čitajući lekcije iz Učenja, prevodeći poslanice na druge jezike, i tako dalje. I on ispunjava taj posao u toku mnogo godina. Reklo bi se, da u tom slučaju Zakon Karme treba da bude zadovoljen i da taj čovek dobije svoje zasluge u vidu uvećanja kauzalnog tela.

Ipak, u više od 90 od 100 slučajeva – ne samo da se ne uvećava energija kauzalnog tela, već se i stvara karma.

Ništa ovde nije zamršeno, kao što izgleda. Jednostavno, neki naši učenici preuzimaju na sebe ispunjavanje određenih obaveza i misle, da će oni te obaveze nositi kroz život slično nagradama, i da je to dovoljno, da se zadovolji Božanski Zakon.

Jer, nije ispunjenje poslova, čak i za Hijerarhiju Svetlosti, samo po sebi dostignuće, već – kvalitet obavljanja tog posla. Vi ste dužni da činite poslove za Hijerarhiju tako, da zaboravite na sebe, da zaboravite na sve na svetu, dotle, dok sve ne uradite na najbolji način. Vi ne možete činiti dela za Hijerarhiju isto tako odmereno i planski, kao što obavljate bilo koji drugi posao u fizičkom svetu. Jer rezultat vašeg ulaganja napora, ako ih vi ne usmeravate na pravi način, i ne u odgovarajućem kvalitetu svesti, brzo će se ispoljiti kao gnjili plod na fizičkom planu.

I ponekad je bolje da ne činite dela za Hijerarhiju Svetlosti, nego da ih ne činite u stanju svesti koje je neophodno, i sa neodgovarajućom usrdnošću.

Možda vam je bolje da se vratite molitvenoj praksi i radu nad sobom, nad svojim nedostacima i nad psihološkim problemima. Jer, za obavljanje poslova Hijerarhije treba imati već u prošlim životima duhovne zasluge. Iz velikih svetih u prošlosti mogu se dobiti saradnici Hijerarhije, koji su sposobni da čine dela Hijerarhije na fizičkom planu. I izuzetno retko vam može poći za rukom da u Boga izmolite da vam se ta mogućnost pruži u toku jednog utelovljenja.

A ono se dešava: što su manja duhovna dostignuća i veći ego – da se brže hvatate za ispunjenje dela za Hijerarhiju Svetlosti. Otuda – nezadovoljstvo. Vi treba da shvatite naš nivo razvoja. Vi treba da se sa trepetom odnosite prema najmanjoj mogućnosti Služenja, koju vam daju Bića Hijerarhije Svetlosti (sveci).

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2011 17:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

4.

Nama svakako nije prijatno, što smo prinuđeni da vam objašnjavamo takve jednostavne istine, koje su veoma poznate na Istoku, a koje svest ljudi sa Zapada teško može da prihvati.

Današnja poslanica vam, nadamo se, objašnjava vaše zamke na Putu, i navodi vas da zauzmete odgovarajuće mesto u redu na pravo da budete saradnik Hijerarhije Svetlosti.

Mi otkrivamo najkraći put ka Nebesima za naše saradnike, ali, složićete se, da se zauzvrat mora nešto žrtvovati. A to je, svakako, vaš ego, vaše vezanosti, u svesti, za svet iluzija, vaše navike, mile zabave i psihološki problemi, koje vučete iz daleke prošlosti.

Svejedno, mi smo optimisti. I nadamo se, ako ne u ovoj deceniji, a onda već u sledećoj, da naše poslanice imaju ono dejstvo, na koje smo računali.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2011 18:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dopunsko objašnjenje

Tzv. nju-ejdž stav označava jednu liniju savremenih duhovnih težnji: stanje sreće, mira, harmonije, zadovoljstva, itd, kao cilj. Onome ko ima ovakve duhovne težnje – stran je prolazak kroz pakao prerade karme.

Nema ničeg lošeg u težnji sreći, harmoniji, itd, ali, dugoročnije posmatrano – TAKVO STANJE SVESTI SE MOŽE ZAISTA POSTIĆI SAMO UKOLIKO SE KARMIČKI OČISTIMO. KARMIČKIM ČIŠĆENJEM MI OSLOBAĐAMO TA SVOJSTVA. Mada... mi ne znamo, možda neko i odabere određenu inkarnaciju za ulazak u stanje privremenog, prividnog blaženstva, i uz karmička optertećenja.

Nezavisno od pitanja prerade karme – duhovna težnja ka blaženstvu, kao pokazatelju duhovnih dostignuća, nekako kao da proizilazi iz logike zapadnjačkog društva, okrenutog zadovoljstvima.

RETKO SE U ZAPADNJAČKOJ DUHOVNOSTI POSTAVLJA KAO CILJ DUHOVNIH TEŽNJI – SLUŽENJE. Izgleda da je ono u istočnjačkoj duhovnosti utemeljenije.

Pojam Služenja je malo šire objašnjen u Pojmovniku.

Ovde ga spominjem zato što je on u osnovi poslednje poslanice BHS.

Kao u krstu, Služenje svakako ima vrtikalnu i horizontalnu „liniju“: viša bića služe nižim bićima, niža višima, te sva bića služe jedna drugima u istoj ravni postojanja.

Služenje viših bića nižima i međusobno služenje u istoj ravni moglo bi se nazvati brigom i odgovornošću za one kojima se služi. U slučaju Služenja višim bićima može se govoriti o ispunjavanju naloga i zahteva. Malo našem sluhu to deluje kao autoritarno, ali – logika je u tome da viša bića imaju širu i dublju perspektivu sagledavanja stvarnosti („ko na brdu ak' i malo stoji, više vidi neg' pod brdom“), te je usmerenost na izvršavanje zahteva neophodno, jer nižim bićima mnogi zahtevi mogu izgledati kao pogrešni, baš zato što nemaju širu perspektivu sagledavanja, dakle, tu nema mesta diskusijama i relativizovanjima zahteva.

Dakle, pošto smo i mi „pod kapom“ zapadnjačkog poimanja duhovnosti, problem ispravnog ili pogrešnog Služenja Bićima Hijerarhije Svetlosti ili svecima – retko ko da uopšte i postavlja kao nekakav ili neki od svojih duhovnih ciljeva. Naravno, Služenje dolazi na red kao cilj nakon prolaska kroz seriju testova i kroz zonu karmičkog čišćenja, svejedno – to retko ko i ima u svojoj sadašnjoj duhovnoj perspektivi kao cilj.

Zato suština ove poslanice možda i nije najjasnija mnogima, tj. ne u smislu shvatanja, već u tom smislu da sve ovo ne vide kao problem na koji mogu naići u svom duhovnom razvoju.

Deo koji je svakako jasniji je o SVE SUPTILNIJIM PROBLEMIMA KOJI PRED NAS ISKRSAVAJU SA DUHOVNIM RAZVOJEM.

U ovom slučaju: delatnost na širenju i popularizovanju duhovnog učenja, koja nam u svim varijantama izgleda kao nedvosmisleni vid Služenja Bićima Svetlosti, pokazuje se u svetlu sveta dualnosti u kojem živimo: da može da biti i pravo Služenje, ali može da bude i karmički opterećujuće. Već je u poslanici objašnjeno kako i zašto.

Dakle, ako zanemarimo da je bilo reči o Služenju, koje nam je možda daleko kao duhovni cilj, MOŽEMO IMATI U VIDU OBJAŠNJENJE-UPOZORENJE NA TO, DA TREBA DA RAČUNAMO NA SVE SUPTILNIJE DELOVANJE SILA ILUZIJA, TAKO DA POJAČAMO SVOJU OPREZNOST I SVOJE PREISPITIVANJE U VEZI SA SVIM ONIM ŠTO ČINIMO ILI NE ČINIMO.

Ne kaže se uzalud da je poznavanje karme ključno, posebno za ova vremena, i biće ključno i za škole budućnosti. DA JE POZNAVANJE PRINCIPA I ZAKONA KARME KLJUČNO ZA NAŠE POTPUNO KARMIČKO ČIŠĆENJE I ZA POTPUNO NAPUŠTANJE TOČKA INKARNIRANJA, DAKLE – ZA EVOLUCIJU NAŠE DUŠE.

Nazad na vrh »
kamilica
Hodočasnik

Pridružio: 29 Dec 2008

Poruka Poslao: 10 Jan, 2011 20:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo i ja da ti mahnem... Pozz
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2011 22:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kamilica ::
Evo i ja da ti mahnem... Pozz

Baš lepo, hvala!

Dakle, imam dve pratilje na Putu! Very Happy

Za tebe:

Link

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2011 22:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

(SB291210)

1.

Ako bismo podvukli crtu ispod ove godine (napomena: poslanica je primljena krajem decembra prošle godine)... Radosnih događaja nije bilo mnogo.

Svakako, život će se produžiti, ali te poteškoće, sa kojima će se suočiti čovečanstvo u najbliže vreme, ukazaće na to, da kolektivni izbor određenog broja pojedinaca, koji je trebalo da ispune svoju misiiju, nije bio na stranu evolucionog razvoja. Dakle, izbor je učinjen. Sada ostaje da se samo minimiziraju posledice, koje se mogu svaliti na čovečanstvo.

Šta, u ime toga, treba uraditi?

Raditi nad sobom. Vi ste, svakako, primetili da se sva najbolja ljudska svojstva nalaze unutar vas: Ljubav, Milosrđe, Sastradanje, briga o bližnjima, Radost. Sva ta svojstva dolaze iz vaših srca. Zato je prirodno da savladate unutrašnje prepreke, koje smetaju ispoljavanju tih Božanskih svojstava, koja dolaze iz vaše unutrašnjosti.

Nažalost, stanje sveta je takvo, da ispoljavanje najboljih Božanskih svojstava ljudi, koji vas okružuju, primaju kao nešto prema čemu treba biti oprezan.

Zadivljujuće je kako su se merila društva izvrnula naopako. Najbolja ljudska svojstva izazivaju podozrivost, a nevaspitanost i namrgođenost su najobičniji atributi.

Zadivljujuće! I, naravno, u takvoj situaciji veoma je komplikovano sačuvati unutrašnji mir i harmoniju. Preostaje da se prilagodite okruženju, da ne biste izazivali suvišnu pažnju. Ali, vi ne možete da sakrijete vaše vibracije. Svaka vaša ćelija vibrira na Božanskoj frekvenciji. I čak, ako vi budete izigravali grubost i namrštenost, to neće pomoći. Vas će odmah prepoznati kao čoveka koji nije od ovog sveta.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2011 23:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

2.

Koje je rešenje? Izlaz je isti, kao što je uvek bio: da se sredite (konslidujete) i da izlivate Svetlost, bez obzira na bilo šta. Ne plašite se da vas proglase za čudaka, stranca, za nekoga ko nije od ovog sveta.

Nastupa još surovije vreme. Zbog pogrešnog izbora samo desetak ljudi celo čovečanstvo prinuđeno je da ide teškim putem.

U tome je tajna, zašto smo u decembru obnovili davanje poslanica. Sve dotle, dok se u utelovljenju nalaze svetlonoše, mi ćemo im ukazivalti svu pomoć koja je moguća, u tom smislu i duhovnu podršku kroz naše poslanice.

Mnogo je onih, koji se nalaze u utelovljenju, koji i ne slute, da su svetlonoše. Oni, jednostavno, čine dobra dela i ne očekuju nagradu za to. Oni, jednostavno, čine dobra dela, i u glavu im i ne dolazi da je to nešto posebno, nešto što uopšte treba primetiti.

Ali, postoje i drugi, koji se olako proglašavaju svetlonošama, proglašavaju svoju privrženost Bićima Svetlosti. Ipak, u suštini, ti ljudi upravo predstavljaju nama suprotstavljene sile. Prave svetlonoše, koji imaju duhovna dostignuća, odlikuju se skromnošću. I, što su veća duhovna dostignuća čoveka, tim on manje o sebi govori (u smislu isticanja svojih vrednosti i dostignuća). Zato što on shvata, da su njegova dostignuća mala u poređenju sa onim dostignućima, koja imaju njegova starija braća i sestre na Putu – Bića Hijerarhije Svetlosti.

Nastupa vreme, kada predstoji da dobra dela činite skriveno, da se ne izdate. I za to smo mi pripremali naše učenike pred utelovljenje. Društvo mora dovoljno da se „naslađuje“ niskim i netalentovanim obrascima, da bi se za određeno vreme ponovo vratilo svetlim i prekrasnim obrascima.

Sada se klatno zaljuljalo ne na stranu Božanskih obrazaca. Ipak, dužni ste da shvatite da je to – privremena pojava, i Uzvišene Čete vas neće ostaviti ni u kakvim okolnostima.

Predstoji da se izdrži. I za to je potrebno naprezanje svih vaših sila.

Nismo se sada javili sa radosnim vestima na kraju godine. Ipak, ostavili smo Božansku mogućnost za one, koji požele da je iskoriste u skorije vreme.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 11 Jan, 2011 22:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

(VBU301210)

1.

Naše poslanice ovog ciklusa (decembar 2010.) usmerene su ljudima, koji čvrsto stoje na Putu i kojima je potrebna samo mala podrška i korekcija. Oni mnogobrojni, koji jure za senzacijama u traženju nekakvih „novosti“, biće razočarani (ukoliko uopšte i budu zainteresovani da čitaju ove poslanice).

Mi prelazimo na suptilniju realnost. I mi govorimo za one, koji su sposobni da nas shvate. Za ostale mi ostavljamo mogućnost izučavanja naših prethodnih poslanica. Samo, uzmite u obzir da, ako se vi kao i ranije, budete motali tamo i ovamo, trudeći se da pohvatate sve novosti, koje se mogu naći na internetu i u knjigama, to vam je bolje da ne čitate naše poslanice, jer vi, u stvari, uzalud gubite vreme.

Mi smo naše poslanice sastavljali na taj način, da čovek može postupno da zalazi u naš svet, sve više zasnivajući svoje odluke na unutrašnjem prijemu realnosti, a ne na spoljašnjoj strani. Ali, to je moguće samo onda, kada vi zaista ozbiljno izaberete da idete Putem koji vam mi naznačimo.

Ako, vi, pak, kao i ranije, mešate razne izvore i razne duhovne pravce, to će dejstvo naših poslnica biti upravo suprotno. Vi se nećete približavati cilju vašeg duhovnog putešestvija po fizičkom svetu, već ćete se – udaljavati od njega.

I to je potpuno objašnjivo čak sa fizičke tačke gledišta. Onda, kad se vi podvrgnete dejstvu raznih energija (tj. iz raznih pisanih izvora), ne polažući sebi sasvim računa o tome, kakvo dejstvo na vaša suptilna tela pokazuje svaka od njih, vi ste prinuđeni da se stalno nalazite pod dejstvom agresivne sredine. Te energije će razvlačiti vaše biće na razne strane i, umesto da se krećete na Putu, vi ćete tapkati u mestu ili čak krenuti unazad. Ali, ako, došavši do određene tačke Puta, vi odjednom odlučite, da krenete još i po drugačijoj maršruti, to se automatski vraćate početku vašeg Puta.

Ako ste našli Božanski izvor, ako vam vaše Više Ja ukazuje na njegovu istinitost, onda – zašto ga po sumnjivom signalu odbacujete i trčite na drugu stranu?

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 14 Jan, 2011 10:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

2.

Dubina Učenja postiže se pri prolasku kroz životne testove i putem primene dobijenih znanja, pri prolasku kroz te testove.

Verujte nam da, tada, kada vi idete pravcem koji vam ukazujemo, to vi postižete sve suptilnije i suptilnije granice iluzije i učite se da prevladate te unutrašnje i spoljašnje prepreke, o kojima čak niste ni nagađali na početku Puta.

Oni, koji se bacaju iz jedne strane u drugu, ne samo da se ne kreću na Putu, već i direktno nanose štetu svojoj duši, jer, ne dobivši iskustvo suptilnih razlikovanja, podvrgavaju se negativnim uticajima, koji su sposobni da razruše njihova suptilna tela, čak i samu dušu.

Još jednom ponavljamo, da je Božanska nauka najsloženija nauka, i površno je izučavati ne dovodi ni do kakvog rezultata. Zato vam i dajemo ovu poslanicu i ovo objašnjenje. Naša osnovna obaveza je da vam dajemo ispravne orijentire u svakom tekućem trenutku.

Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 14 Jan, 2011 10:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

3.

Na kraju ove poslanice želimo da vas upozorimo, da čovečanstvo u celosti ide pogrešnim putem. Na pravi Put je ukazano. I na njega nije ukazano samo u ovim poslanicama, već i od strane naših vesnika u prošlosti. A to je – Put duhovnog razvoja.

I, da su se pre šest godina našli ljudi, koji bi jednostavno pratili pokazatelje, koje smo davali u našim poslanicama, mi bismo sada imali stabilan fundament, na kojem bi bilo moguće učvrstiti nove principe razvoja društva. Sada je društvo odbacilo naše preporuke, i mi vam ostavljamo pravo da se krećete putem koji ste sami izabrali. Putem koji vodi u ćorsokak. Nažalost, nijedan viši savet (kao upravno telo) vaseljene, nijedna karmička uprava ne može vas sprečavati da ispoljite svoju slobodnu volju.

Mi samo možemo da stojimo sa strane i da vas pratimo, periodično vas podsećajući na Zakon Karme i na principe njegovog dejstva.

Mi imamo višemilenijumsko isksutvo rada sa čovečanstvom Zemlje, takođe i viševekovno iskustvo sa balansiranjem na ivici, na kojoj je čovečanstvo izabralo da se nalazi.

Ima o čemu da se razmišlja, u trenucima dokolice, kada podvlačite crte ispod ove godine.

Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 52182 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ČUDA SE VIDE U SVETLOSTI 10 uspensky 4769 07 Jan, 2010 03:24 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena iskustava sa različitim bićima svetlosti 4 talerman 4935 04 Sep, 2009 16:04 pm
Drexel Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PORUKE SVETLOSTI 54 Analeta 23624 20 Apr, 2009 21:51 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka UČITELJ - RADNICIMA SVETLOSTI 51 plavizrak 20581 11 Apr, 2009 22:58 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PRAKTIČNA UPUTSTVA BIĆA HIJERARHIJE SVETLOSTI 211 plavizrak 58780 22 Mar, 2009 13:27 pm
Nema novih poruka Duhovni vodič za Radnika Svetlosti 202 plavizrak 58243 25 Jan, 2009 01:48 am

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)