PRA HRANA = PRANA :: SAN SAKRIT = SANSKRIT
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SLOVENI - RELIGIJA, ISTORIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 21:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera Bojičić ::
Vede su verin dar. Vera=znanje
One su nastale iz osnovnog učenja "Paralelni svetovi-kod znanja". koje daje principe na kojima je sve stvoreno.
Vede su pisali sledbenici ovoga znanja analizirajući pažljivo jedan po jedan paraelni svet kroz koi se mogu dobiti svi odgovori.
Ovoj civilizaciji su ta znanja ostavljena pre 10011 godina.

Vedski jezik jeste i u osnovi srpski jer je izvor znanja na tome jeziku.

Molim za više dokaza a pogotovo i za istorijsko lingvistićke analize koje mogu te potvrditi Vera Bojićić.
Ako ti stvarno imaš izlete na gornje sfere - mogla bi izprićati ovdje i narodu, kome si ti tamo se spetljala i koja je tamo tvoja familija (jata). Osobne frustracije Vera nije ljepo prelagati na narod i potom zavaravanja naroda - stavljati ima na usta lažnu izkrivljenu religiju, koja NIJE ĆISTA PO DUHU - nadati se na "ravange" prošlom sistemu odn. sistemu, koji smatraš ti za Srbiji neprijateljski! To je tvoj osobni problem, a ne opšti problem od tvoje zemlje.
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 22:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

... meni je jasna floskula o najstarijem narodu. Ako mi napravimo si jedan najstariji narod, onda naravno sve izvira od njega. Sve što ćete još napisati na forum, možete tim obrazcem napetljati na isti topić u isti fazon.
Ali ko će prihvatiti takve analize?
Pa možem to isto pitanje izpostaviti i na Centralnoindijskom arhivu podataka o izvoru Hindu kulture, da je po izvoru Srpska. Možem i napisati ime foruma, dje sam to proćitao (Objave).
Ako je to istina, oni trebat će me i potom toga i vas - potvrditi i biti radostni, da nama je ovdje jasno sve o istoriji a pogotovo o izvoru i o osnivaću sanskrita.
sanskrit nema samo 10 il i100 rjeći i na osnovu toga i sa prebacivanjem proširavati slićnosti.... već sam više puta napisao, da sanskrit imao je dvojinu prema modalnosti glagola, dvojinu imamo mi v slovenaćkom jeziku i ima je i Makedonski jezik a nemaju je ostali Slovenski jezici. Slovenščina je arhaiski jezik a to srpščina nije, pošto imamo još više nekvih prastarih gramatićkih formi.

I dalje:
isto mi sansrkit možemo do nekvog stepena razumjeti sa slovenaćkim jezikom - tako isto i npr. venetski jezik.
Što sada?
To nije razlog, da je srpski veza sa tim jezicima, nego da su ovi jezici (srpski, slovenaćki i drugi slovenski) kao i drugi kasniji produkt iz drveta jezićkog razvoja nekvih jezica sa indoevropljanskim izvorima.

Možemo umjesto ovih ćinjenica o sanskritu ovdje:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sanskrit

http://www.omniglot.com/writing/sanskrit.htm

i na sajtove sa sanskritskim vokabularom linkovati vaša tumaćenja kao istinska - ako stojite za svojim izjavama, onda trebaju naućnici revidirati svoje sve te študije o sansritu i slušati i citirati vas.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 23:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna
Citat:
      Evo i trećeg značenja reči Sanskrit - Samskrit, po drevnom srpskom plemenu Samskriti - Sjemskriti,
o čemu govore strani istoričari:

Рус Мороскин, пишe:
Од хималајских до хиндукушких планина живео је Српски народ, под именом Сјемскрита, или Срба.”
Исти писац вели даље у том свом делу, да су околни народи бацали завидљиве погледе на народ Сјемба, или Срба,
који су насељавали област ДУНАЈСКУ /Дунај у Индији; друго је европски Дунав/, па дословно каже:
”У тој унутрашњој Индији биле су главне државе Празија и Гангарија, а иза њих ВЕЛИКА ДРЖАВА САРБАРСКА, дакле, СРПСКА,
а друга је била у приморској Индији и називала се ПАНОВСКА држава .”
Мороскин даље тврди, да су Срби још у индијском свом краљевству били на највишем степену силе, просвете и свестране образованости.
О свему овоме се говори и у записима војевања Александра Великог у Индији.
( Moroskin, Istoričko-kritečeskija izsledovanija o Rusah i Slavjanah, str. 163-173).

Према писању немачког географа Ritters-a,у његовом делу “Земљопис”, на стр. 19-29,
станишта прастарих Срба била су негде у подножју самих Хималаја, јер – како каже на стр. 15.:
Са врха Мера (брдо у [b]Индији) пружају се његове разне гране, као Химават, Хенакуташ, Нишадес,
на којима је живео сурови, и одевен у одело од кожа, народ Серба или Срба. [/b]“
(Johan Daniel Ritters, Älteste meisnische Geschichte bis auf Heinrich den Erlauchten, aus der Handschrift des Verfassers, herausgegeben von Johann Mathias Schröckh, Leipzig, 1780., Seite 15).

Стари санскритски, праотац индоевропских језика, бележи реч [b]СЕРБХ са значењем: семе, колено, род.[/b]

.

Interesantno.
Mozes li, Vesna, ako pisemo o istoriji, da navedes i VREME, na koje se ove lokacije za navedene narode, cija imena se prevode sa SRBI ODNOSE. jER, U iSTORIJI JE TI VEOMA BITNO.
tO TAKODJE, AKO JE VEROVATI svim NAVODIMA, GDE SU SE SVE sRBI PIJAVLJIVALI, od Atlantide, kao SERVI, pa preko nekog ovog doba, rekao bih pre Hrista, pa do dolaska na Balkan ( ili su ovde bili - od kada, od pamtiveka?)
moze da nam pomogne i po mnogim drugim pitanjima.
Ili migracije stanovnistva, ili razmene sa drugim narodima, i u cemu su se razmenjivali.

i, zasto se svuda nekako pise o tim Srbima da su : SUROVI... SLUGE... LJUDI DRUGOG REDA...
OD KOGA BOGA SU ONI, NASI PRECI - KLONIRANI?
Sta je ta dominantna genetika?
jos pre 90 - ih sam mogao da tvrdim nesto generalno, a sada kao da je nesto mnogo drugacije.
dakle, ako moze taj pregled, verovatno imas i mapu - gde su sve nekada bili Srbi, i u kojim periodima.
i ZASTO IH TAMO VISE - NEMA? Ili ih ima, i dalje?

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Feb, 2011 23:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

i jos nesto, sto bi mene zanimalo, a mozda i neke druge:

kakve su religije, t.j. odnosi, sa ili prema - Bogu?

Srba na Atlantidi, na himalajima, odnos prema vedskom znanju i danasnjem dominantnom - Hriscanstvu?

Kada su pokrsteni u Hriscanstvo, zasto, ili su to dobrovoljno?
gde je tu mesto vesticarenju, paganstvu, Egipatsdkim uticajima, ako ih je bilo,...
da li ima i Budista, i impersonalsta, u nekim epohama i mestima, gde su ziveli Srbi?
Meni bi taj neki ravoj, ili nekakva nit koja sve to povezuje znacilo.

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 00:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

Meni bi taj neki razvoj, ili nekakva nit koja sve to povezuje znacilo.

Evo ti za početak ovaj link, koji je urađen na osnovu lingvističke doktorske disertacije,
pa kad ga dobro prostudiraš, onda ćemo dalje:

http://srbinarodnajstariji.blog.com/

Pozdrav brate !
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 00:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ja se izvinjavam, Vesna, ali zaista nemam vremena - za novo studiranje.
sto rece jedna moj prijatelj - jednom nogom sam vec - u grobu!
Zanima me samo tih par podataka, ali ni to bas ne previse.
Ali, mozda ce, nekada, da me zaitrigira da to i prostudiram, pa je dobro da postoji i taj link.

pozz
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 01:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dreammer ::

One su nastale iz osnovnog učenja "Paralelni svetovi-kod znanja". koje daje principe na kojima je sve stvoreno.
Vede su pisali sledbenici ovoga znanja analizirajući pažljivo jedan po jedan paraelni svet kroz koi se mogu dobiti svi odgovori.

Molim za više dokaza a pogotovo i za istorijsko lingvistićke analize koje mogu te potvrditi Vera Bojićić.
Ako ti stvarno imaš izlete na gornje sfere - mogla bi izprićati ovdje i narodu, kome si ti tamo se spetljala i koja je tamo tvoja familija (jata). Osobne frustracije Vera nije ljepo prelagati na narod i potom zavaravanja naroda - stavljati ima na usta lažnu izkrivljenu religiju, koja NIJE ĆISTA PO DUHU - nadati se na "ravange" prošlom sistemu odn. sistemu, koji smatraš ti za Srbiji neprijateljski! To je tvoj osobni problem, a ne opšti problem od tvoje zemlje.

Nemam nikakve izlete i svest uopšte ne raidi na tom principu. Moja linija se spojila iz centra sa obodom preko mene ovde, pa vidim sve što stignem da pitam. Pošto sam iz prvoga prostor-vremena sve ostalo može samo da se pročita.

Rekla sam još pre dosta godina da sve što napišem može i kroz nauku da se vidi, dala sam principe, dala frekfencije i polazne tačke. sve nakon toga je slaganje paralelnih svetova koi jedan drugog objašnjava.
Svaka slika je jedna kniga, ko dokuči sliku ima znanje iz te oblasti. Vede su, mada ih nikada nisam videla, pisane na principima paralelnih svetova.

Ako nešto ne znate da dešifrujete, nađite mi taj deo pa ću vam reči o čemu se radi.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 02:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nemam nikakve izlete i svest uopšte ne raidi na tom principu. Moja linija se spojila iz centra sa obodom preko mene ovde, pa vidim sve što stignem da pitam. Pošto sam iz prvoga prostor-vremena sve ostalo može samo da se pročita.

Rekla sam još pre dosta godina da sve što napišem može i kroz nauku da se vidi, dala sam principe, dala frekfencije i polazne tačke. sve nakon toga je slaganje paralelnih svetova koi jedan drugog objašnjava.
Svaka slika je jedna kniga, ko dokuči sliku ima znanje iz te oblasti. Vede su, mada ih nikada nisam videla, pisane na principima paralelnih svetova.

Ako nešto ne znate da dešifrujete, nađite mi taj deo pa ću vam reči o čemu se radi.

da da... ti si već u centru galaksije i u utrobi novog sunca.... ne zanimaju me argumetni pod onim šta ti ovdje nazivaš pod "sve" neko samo na taj dio koji se nanosi na tvoje izlaganje Veda. Koji naućnik koji je napisao študiju o Vedama može te potvrditi?
Nema tu centra, nema tu spajanja i pošto ti kao žena i osoba pišeš testove na Objavama i drugima forumima, citiraj i kao žena obićni vir ili izvor koji te može potvrditi. Bez on je rekao, ja sam ćula itd... nego: Autor, djelo, sajt ta i ta. Jeli to suviše tažko za takvu spojenu i centriranu osobu? Ja kao obićan zemljan mislim, da ako pišeš tekstove, ako možeš ih i komentirati i odgovarati na njih - možeš i staviti prave argumente sa autorima bez stavljenja konaćnog argumenta na samo sebe - ali ti si napravila baš to, da argument si ti jer si već sama tako puno izprićala svega o svemu.
Znam da si - ali ja sam sve to postavio pod upitaj, pod zabludu i tako poćnemo od slova a opet na novo, da vidimo, dali valja ti tvoj alfabet kojeg si uspjela napraviti u tvom sistemu. Mene stvarno ne interesuje tvoj wishefull subjektivni sistem nego - valjanost sa opštim naućnim sistemom, dje ti možeš potvrditi tvoj sistem a ti pišeš, da može se potvrditi.
Dje i koji naućni sistem može potvrditi izvor Veda u vremenu, kojeg ti izdvajaš u g. 10011 BC i uz to još, da je već tada bio navezivan na Srbsku naciju oodn. srpski jezik?
Napisao sam ti već odavno, da i ja poznam Rtanj i proroćanstvo itd... ali na žalost vidio sam tamo samo to, da si ti na žalost ono pravo i prastaro proroćanstvo zagazila sa svojom subtilnom uvrjedjenom energijom. Ono ni pod razno nije tako kako ga ti proširuješ izmedju ljudi! Neka ljudi to znaju - to imajo pravo da znajo ako imajo pravo da znajo za laži, onda imajo pravo da znaju i za istinu! Ne?

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 02:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

... pitao sam te za citat i izvor argumenta prema kojem ti postavljaš Vede u vreme 10011 BC i da su u vezi sa Srpskim jezikom - prema tom odgovoru nije mi potrebno ćitanje svih tvojih tekstova na koje se prozivaš ili poznavanje ulaznih taćaka ili frekvencija... Odgovor želim ovdje pošto i ti si taj tekst napisala ovdje u temi kao svoju predrasudu. Autor, knjiga, citat, sajt.
Ovaj post je izmenjen!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 13:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

... pitao sam te za citat i izvor argumenta prema kojem ti postavljaš Vede u vreme 10011 BC i da su u vezi sa Srpskim jezikom - prema tom odgovoru nije mi potrebno ćitanje svih tvojih tekstova na koje se prozivaš ili poznavanje ulaznih taćaka ili frekvencija... Odgovor želim ovdje pošto i ti si taj tekst napisala ovdje u temi kao svoju predrasudu. Autor, knjiga, citat, sajt.

Autor knjige Vera Bojičić.
Knjiga napisana na osnovu iskustva koje je vezano za ovu Planetu i počinje pre 10011 godina.
Tada svo znanje je ostavljeno ljudima širom planete na srpskom jeziku. Bila sam tamo i kao i sada na tom jeziku govorila..

Istorija čovečanstva je upisana u genima i endokrinom sistemu. Deo znanja koi se odnosi na postanje je izbrisan i zamenjen znanjem druge vrste, demonskih biča sa Sirijusa. Piramide su njihovo delo, mape i sredstvo za bekstvo. Taj njihov deo voli piramide ja ne.
Zato su i vede prestali pisati.

Videću da ovih dana prebacim na Atlantidu i knjigu "poklon ratnice" na besplatno čitanje.
Lično bih volela da budemo prijatelji jer imaš dobre uvide ali ne i tumačenje zato što si opterećen istorijom zla.
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 13:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Autor knjige Vera Bojičić.
Knjiga napisana na osnovu iskustva koje je vezano za ovu Planetu i počinje pre 10011 godina.
Tada svo znanje je ostavljeno ljudima širom planete na srpskom jeziku. Bila sam tamo i kao i sada na tom jeziku govorila..

Istorija čovečanstva je upisana u genima i endokrinom sistemu. Deo znanja koi se odnosi na postanje je izbrisan i zamenjen znanjem druge vrste, demonskih biča sa Sirijusa. Piramide su njihovo delo, mape i sredstvo za bekstvo. Taj njihov deo voli piramide ja ne.
Zato su i vede prestali pisati.

...nisu samo demonska bića sa Sirijusa zamenjivala informacije, i takisto nisu samo ona odgovorna za proroćanstva na Rtanju... sam ti rekao da poznam njihove laboratorije i vidio sam kako su klonirali ljudsku rasu; ali ti je znano ako to nije opšti i širi plan razvoja naše galaksije? Kako je meni znano, Sirijanski dogooni su samo izpunili zadatak, koji se je trebao napraviti u tom odredjenom vremenu opšteg kozmićkog razvoja - to trebaš znati i ti, zašto.

Ti ne voliš piramide ... ali na njima pokušavaš napraviti novu religiju koja bi bila ekskluzivno prosrpsko usmerena... (tvoji citati iz Atlantide foruma, ovdje na Objavana na S. 11 u temi Duh Rtnja)

Istotako slićni zadatak su imali zmajevi koji su masakrirali ljudi koji su zloupotrebili prastaro zemljinu znanje za osobne i privatne (makar i kolektivne) interese - i to je bilo zapisano da će se dogoditi i ja sam bio tamo i znam za stvari, pošto jedini sam ostao živ u masakru odn. ćiščenju rase i nastavio se je ljudski rod dalje .... tako je bilo zapisano i moja uloga je trebala biti takva.
A drugo: ima uporedne paralele ka tome, ili to kažeš jedino ti u toj tvojoj knjigi? Ima naućnica iz opštih naućnih disciplina koji zanju za iste stvari i su ih već definirali?

Ovaj post je izmenjen!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 13:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jedno bih te zamolila. Ne pokušavam ja ništa da napravim. Prenosim znanja i ništa za uzvrat ne tražim. Meni priznanja ovoga sveta ne trebaju ona su za budučnost.

Molila bih te na ne tumačiš na svoj način moje namere jer one su plod tvoje svesti, ja tajne otkrivam što znači da ne manipulišem.

To što si video o izmenam, dobro si video. 30% smo promenjeni i isto toliko zaboravili, obrisano je.
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 14:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat od V.B:

"Videću da ovih dana prebacim na Atlantidu i knjigu "poklon ratnice" na besplatno čitanje.
Lično bih volela da budemo prijatelji jer imaš dobre uvide ali ne i tumačenje zato što si opterećen istorijom zla."

zlo je bilo namjerno napravljen istorijski konstrukt nazvan prvo kraljevina SHS a kasnije SFRJ. To se ne bih smelo dogoditi, pošto radi politike i politićkih interesa umješale su se indivudualne karme koje su si suviše razlićite medjusobnom.

Atlantide ne pratim ni je nisam ikada pogledao.
Dali si ti ta ratnica/ratnik?
Ratnika/ratnica ima mnogo. Mnogo rodova i klonova, kao i mnogo jata i nacija.

... a još nešto: već dugo nazad .... na pošetku života mog prvog nika ovdje na forumu, napisao sam o mojoj viziji viših sfera i takisto jeziku koji se tamo upotrebljava /jezik holografskih slika sa mogućnostjo kreiranja tih svetova/ onaj jezik nije bio Srpski!!!
Bio je blizak samsritu, slićno se je pisao iz desne prema ljevoj, ali kad sam danas prvi put vidio izvorni Ilirski jezik /koji nije srpski!! - kad budete prihvatili da vi Srbi niste svi narodi i sve nacije koje oćete da ste - moći ćete da poćnete hodati pravim stepenicama - odn. se ućiti od pravog izvora da idete dalje/ bio je puno više slićan tom jeziku Starih Ilira a ne Srba ipak: izgovarao odn. mislio se je u sasvim drugom smislu i sa drugim poimanjem i sa drugim tumaćenjem&vokabularom!
Danas pokušavate sve da vidite puno previše jednostavno, bez uvida, pravih pogleda i sve mješate u isti fazon u isti topić - a to ne znaći nikakvog znanja, nego samo haos.
Da se vratim - onaj jezik ok, je puno stariji od 10 000g, to je prakozmićki jezik prema kojem se kreiraju univerzumi; tak da prema tom jeziku je vaš vrlo vrlo nov moderan ćak i ako je star 10 000g. To je jezik samo jednog malog ciklusa u nizu hiljadu drugih ciklusa, pošto već i prije postojale su civilizacije i sa njima i drugi jezici pa i drugi ciklusi.
A da s vratimo genetiki: već prije 125 000 g je naša vrsta opstajala u Aziji; a to ne znaći da je Afrika laž nego da se je ljudski rod već vrlo brzo preselio iz Afrike u Aziju. A na Balkan izašli su najmanje truju krakovi ljudskih seoba: najstarija iz sjeverozapada via Slovenija: najstariji geni uopšte /najveći broj izvornih prvih gena i te gene imamo i mi Slovenaci/ druga stara je sjevernoistoćna put/nordijska - Srbi i Skandinavci i most izmedju njima/ a treća najmladja je ona koju oćete najviše propagirati = južnoistoćna put dolazka ljudi na Balkan i na današnji srpski teritorij via Malu Aziju&Dunavski bazen. Ni vi Srbi niste produkt nastanka iz samo jednog stuba nego mješavina od više grana koje su vas formirale i izmenjivale svoje uloge. Nisu vam znani nazivi za sve te kulture - ovdje još nisu bili citirani nazivi za njih; pa suviše mješate i kljućne naglaske a to su vremenske determinante odredjenih utjecaja i kultura. Npr. Skandinavski utjecaj nema baš ništa zajednićkog sa Skandinavcima danas, istotako ne sa bilokojim danas živečim plemenom ili nacijom koja naziva se danas slićno terminom Srbi/Srbija/Servi/Srboi itd... nego sa kulturama u neolitu prije više 1000 g dje svih tih naziva uopšte nije ni bilo, a posredno ima ih danas na sjeveru jedinu kod današnjih Finaca/Finska - eto, nje još nikada ovdje niste citirali... Ali isto ta nordijska grana je izvor i Arijevske kulture i Indijske i drugih, ali to nije srpska kultura - nego nordijska. Nije živjela na Atlantidi ni u okeanu, nego na sjeveru Rusije, Ukraine. Ali znano je i to, dje je bila prije toga, prije se je lansirala na sjever; i znano je i to, dje je bila još prije toga kad se je stacionirala u vremenu prije dolazka na taćku koja je bila prije dolazka na polaznu taćku pokreta na sjever, pa od tamo pozano je i odakle je doša i tamo.... znano je sve sve do izvora nazad.
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 14:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jedno bih te zamolila. Ne pokušavam ja ništa da napravim. Prenosim znanja i ništa za uzvrat ne tražim. Meni priznanja ovoga sveta ne trebaju ona su za budučnost.

Molila bih te na ne tumačiš na svoj način moje namere jer one su plod tvoje svesti, ja tajne otkrivam što znači da ne manipulišem.

To što si video o izmenam, dobro si video. 30% smo promenjeni i isto toliko zaboravili, obrisano je.

.... ali ti nisi znala to, da sam ja jedini proživio masakar poboja ljudskih letaća:vidca sa strane zmajeva, jer moje znanje i zapisa tog znanja u meni nije bio izmanipuliran?
Pa znaš i to, da prema yothishu nosim i sada svu znanje svojih preca u mom obliku sada? Pa da sam bio u selu /možda sam i to već ovdje napisao?/ od Japodskih Ilira, kad su došli poslednji ovi crni doogoni i mi smo znali, da oni ćeju doći pošto to nama je bila lekcija, da je savladamo u potpunosti ako ćemo imati zadatak, da prenosimo znanje budućim rodovima; pa i tamo je bio obićni krvavi masakar - uništena cjela grupa poslednjih zavednih odn. silovitih Japodo-Ilira /ćitaj: najjaća Ilirska zajednica na Zapadu već na tlu današnje južne Slovenije/ sa svojom duhovnom elitom: oni koji nisu bili uništeni odmah v napadu, bacali su se slobodnom voljom v prepad dole; a druge starce i žene i djecu sami su zažgali njihovi (naši) ratnici u vremenu spopada, kad je krenulo na dole? Znaš da tamo dje je to se desilo, ima najjaću žensku materialnu "vulvu" na Balkanu silovite zemljine energije, koju mogla bi uskoro rezati kao vrhnje za kafu, tako je gusti zrak na onom mjestu, s stjene tamo pune su izprićavanja prića, koje su vidjele?
Tamo prije oko 2300-2400g nazad (ta zajednica) sam bio i poslednji put iznenadjen u snu od ovih neprijateljskih napadaća; ćitaj: vanzemaljca i zadali su mi prasku na ruci, pošto bio sam još ućenik u tim lekcijama koje pripadale su znanju elite.
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 05 Feb, 2011 14:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

... zamenjivanje dješava se i SADA! i će se dješavati i u buduće!
To isto sam vidio oko 17 i 18 g. nazad; i tada sam vidio ko će vršiti zamenjivanje genetskog materiala i pojavit će se na zemlji u ulogi lažnoh bogova i preroka. to sam već tada vidio u fizićkom obliku, mase ljudi koji su slobodnom voljom se poklanjali ovim u stvari malim agentima sa odredjenim otvorenim frekvencijama sa mogućnostima programiranja i reprogramiranja/ i izmenjave materiala. svi su dobili nove kodove, a nekvi su bili i teleportirani.
Ja sam bio u grupi Nordijanaca, zato moj drugi omiljeni nik je takisto i Nordijanac. Nordijanaci nisu imali sa tom manipulacijom baš ništa zajednićkog; sa njima nemajo ništa zajednićkog ni geneaološko-genetićkim zapisom.
Ne sjećam se odakle su bili ti alieni: mislim da sa Marsa /baza ima je i tamo/ ali vipe mi liće na bića sa Plutona. Na izvornim Kasiopejskim forumom mi je Laura K. osobno napisala na tu viziju, da je obićna podvala sa strane STS reptilijskih entiteta, koji su mogli biti i u liku od onih Nordijaca i da su me samo zavaravali .... ma kako puka i obićna laž; Lauri opšte nije poznana ni moja misija ni sve pojedine sekvence u tom nizu priće....

o tome ćemo drugi put više da kažemo, a ne više u tom topiću; nego u Taletovom preobražaju!
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SLOVENI - RELIGIJA, ISTORIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 111378 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka HRANA 25 adminfob 20005 21 Mar, 2011 15:46 pm
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka GENETSKI MODIFIKOVANA HRANA 29 Vesna 17540 04 Feb, 2011 01:04 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Svetozar Radišić - Nestanak velikog brata, 2012-ta 6 rade1969 6713 23 Jan, 2011 09:49 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Okupljanje Plemena.... 21 Vakan Tanka 18444 27 Okt, 2010 22:53 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aktivan San 47 Miodrag 18447 31 Dec, 2009 16:16 pm
Miodrag Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neobičan san, ne znam kako da ga protumačim 3 HAL 9000 5437 03 Okt, 2009 15:11 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)