SVA VAŠA PITANJA ZA ADMIN-a I UREDNIKE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VAŠE SUGESTIJE I NOVOSTI NA FORUMU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 03 Nov, 2010 18:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Admine za informaciju u vezi promene adrese .

Medjutim ,kod mene se sada pojavljuje problem iskljucenja sa Objava ,kad god se ukljucim na neki VIDEO.Uvek moram da se ponovo prijavim.

Nije mi bas ugodno .

Moze li neka pomoc ,sa Vase strane, u vezi toga ?

Hvala unapred !

Pozdrav ! Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 04 Nov, 2010 01:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pokušaj da pristupaš isključivo sa ovog linka: http://www.objave.com/phpBB2/index.php

One stare linkove izbegavaj. Smile
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 04 Nov, 2010 07:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba

Citat:
Pokušaj da pristupaš isključivo sa ovog linka: http://www.objave.com/phpBB2/index.php

One stare linkove izbegavaj.

Pokusala sam da pristupim kako si vec naveo.
Nazalost ,desava se isto .

Hvala ti puno !

love3
 Nazad na vrh »
TruthIsOutThere
Gost

Poruka Poslao: 25 Nov, 2010 01:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne valja vam nista ova crna tema Solaris,jos je postavljena kao osnovna pri ucitavanju za goste,to odbija bas dobro Wink
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 25 Nov, 2010 11:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pošto ti ovaj forum očigledno nije nepoznat, sasvim je sigurno da znaš da se tema može promeniti u profilu. Imaš još tri boje pozadine na raspolaganju.
TruthIsOutThere
Gost

Poruka Poslao: 25 Nov, 2010 20:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma ja to znam,nego kazem samo,ja sam uzeo onu chronicles nekako je blaga za oci a nije losa ni green da bude glavna tema Wink
 Nazad na vrh »
slovenac
Gost

Poruka Poslao: 08 Jan, 2011 18:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zbog moje radoznalosti da se provjerim, dali uopšte vi Srbi mislite o nama Slovencima da smo Srbi itd.... sam otvorio temu sa tom pitanjom na jednome vašom forumu.

Dobio sam zanimljivu sugestiju, da trebam prvo provjeriti da nije taj forum bosanski?

Jeli forum Objave bosanski forum?

I drugo:
Kod stava koje je iznosila urednica Vesna o ostalih ne-Srbima i o Slovencima, napisali su, da takve stavove može proširivati samo jedan izfrustrirani Hrvat o Slovencima.

Vesna: kako možeš dokazati svoj srpski identitet ovdje na forumu?

Dali nije ovo sve jedna obićna podvala incognito ćlanova, koji pokušavaju potom toga zapoćeti mržnju izmedju Slovenaca i Srba?

Kako to možem provjeriti, da nije tako?

izgleda, da se vašim zemljacima Vesnini stavovi baš ne svidjaju, ali ja sam sa njim i o tome informisao u prošlim danovima i nekoliko vaših ministarstva - i tamo sam već napravio reklamu za ove postinge i takvo mišljenje...

Vesna Hrvatice na bosanskom forumu - dali ti je dovoljno reklame i zadovoljna si ovakvim odzivima?

PS:
i ja samo sam prenjeo informacije, kakve su mi dali u mojo temi o tome, šta ti ovdje pišeš i ja sam tako bez zla bez loše vjesti ili lošeg ponašanja, kako si i ti kad citiraš one problematićke autore.

Reklamu i odziv si primila, ne trebaš mi pokloniti kompliment za to, nego uživaj u tome...

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Pridružio: 27 Nov 2008

Poruka Poslao: 09 Jan, 2011 10:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jeste Objave su bosanski forum, a Vesna je Hrvatica koja mrzi Slovence.
U pravu si . TVOJE pretpostavke su se obistinile...

I šta onda ???

Ja sam Bugarka koju si nepravedno zapostavio u svojim diskusijama kojima si dao neviđeni doprinos razvoju duhovnosti na ovim prostorima... jer se namerno praviš blesav, ako su ti lepo jednom rekli da ovo što ti postavljaš na forum izlazi iz konteksta, ti se opet vraćaš i ponovo smaraš s Velikom Srbijom koja nije tema razgovora na ovom forumu ...

Ovde unosiš negativnu energiju, provociraš i podbadaš, podmećeš, optužuješ ,presuđuješ i sam se diviš svom postignuću... alal vera !!!
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 09 Jan, 2011 12:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Predlažem brisanje i te druge teme koju je otvorio Drimer. Ili slovenac. Svejedno.
Za takve je teme fulao forum.

"Promašio si ceo fudbal" .
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Pridružio: 27 Nov 2008

Poruka Poslao: 09 Jan, 2011 16:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dreamer Slovenac alijas Janezz Србеншек !!!!
 Nazad na vrh »
Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 11 Mar, 2011 13:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poruka ispod se odnosi na temu o izbrisanoj istoriji Srba (kopirao sam moju poruku iz te teme, Da ne pišem ponovo)...
Molim administratora ili moderatore da mi odgovore...

Citat:

Nije mi jasna jedna stvar, zašto sebi dopuštate da ovako prljate temu ?
Ako se ne slažete ili mislite da nije tako ok, krenite u drugu vašu temu koja će se zvati Istorija Slovena ili kog već naroda i istražujte. Jednostavno kao da vas bode u oči to što se istražuje. Niko ne tvrdi ništa 100% ali hajde da nađemo istinu a ne jedan krene priču pa jedan kamenuje a onda treći kamenuje njega.

Još jedna stvar, čemu se ovoliko antispam poruke čuvaju. Sve ne vezano za temu treba da se obriše.
Video sam svakakve forume ali nigde forum gde se ovoliko dopušta.

Ovo je forum sa kvalitetnim tekstovima ali spam srozava ozbiljnost forum i tema i to na nizak nivo.
Jednostavno bi bilo fer i normalno da se svako drži svoje teme uz minimalan spam ako već mora da ga bude.

Pozdrav svima.

Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 11 Mar, 2011 15:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa sam si odgovorio.

Vidio si puno sličnih foruma ali nisi ovakav.

Većina tih foruma jedva funkcionišu a ovaj raste.

A zašto je aktivan i stalno raste?
Upravo zbog sloboda i drugačijeg pogleda i tolerancije.

Prilagodi se jednim dijelom, a drugim mijenjaj šta možeš na bolje, i to je to.
Na tim drugim forumima otvori neku sterilniju temu ako ti to hvali.

I da dodam, ja te potpuno razumijem,i nadam se da će članovi uvažiti tvoju sugestiju,
ali sami, bez naše velike intervencije.

To i jeste jedan od poenti valjda.
Da sami sebe uzdignemo, uz pomoć dobronamjernih savjeta i uvida, do nekog ljudskog nivoa...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 11 Mar, 2011 17:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To je pitanje koje nam se nameće od početne ekspanzije foruma- kako uskladiti kvalitet sa kvantitetom (koji je u svom postojanju izraz otvorenosti i slobode za pisanjem člana), a da ne bude jedno na uštrb drugog, pa se tu negde i tražilo povoljno rešenje.

Dakle, maksimalna sloboda ali ipak ne na štetu kvaliteta ako ikako može.

Jer svaka sloboda ima tendenciju da se sroza na nivo svinjca, uzeći u obzir prosečno ljudsko ponašanje.

Odgovor niko ne zna, svi nekako plutamo u reci i krmanimo kako uspemo u momentu. Very Happy
 Nazad na vrh »
Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 11 Mar, 2011 17:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Odgovor je lak, treba uvesti pravila npr.

* Zabranjeno spamovanje, sve van teme se brise, oni koji cesto spamuju se kaznjavaju
* Zabranjeno ometanje teme, to je kada vam neko jednostavno ne da da govorite sta planirate u temi, ako vas neko nakon svake vase poruke proziva ne doprinosi temi, to je ometanje i to bih zabranio, ali zato normalna diskusija uz tekstove koji govore suprotno bi trebalo da bude dozvoljeno jer razmatramo stvari. A ne ono ja sam iz tog naroda a ti si iz tog... ne treba nam ono.
* Zabranio bih prozivanje ljudi, to je strasno, to ne sme da se dozvoli, cak stavise izmisljaju se neke stvari koje i ne pisu u temi i koriste protiv clanova.

Razumem da zelite podpunu slobodu clanova ali zamislite kada bi vladala potpuna sloboda u svetu, nastao bi haos, svako bi radio sta zeli a nisu svi ljudi pazljivi i dobronamerni.
Slicno i ovde. Steta je da ovako kvalitetne tekstove pretvaramo u kich i politiku.

Hvala Embarassed
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 11 Mar, 2011 18:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Intersantno pitanje si postavio Mystic, i dao svoje predloge.
Naime i sam sam bio u prilikama da se zapitam - sta sa spamovanjima tema, ili sa prozivkama koje nemaju mnogo veze sa temom, nego mnogo vise sa licnim problemima.
Pogotovo kada sam, neplanirano, postao i sam jedan od urednika na temi psihologija.
Nastao je konflikt vec na samom startu, pogotovo kada sam poceo sa iznosenjem citata iz knjige Erika Berna - Koju igru igras.
Odmah na startu je doslo do spama i napadanja mene, kao onoga ko citira knjigu, redom, kao da je to nekakv moj izbor i kao da ja time povredjujem zene.
Alfida je bila za potpuno brisanje spama od strane te osobe, nema potrebe da je prozivam imenom, koja inace, po meni, cesto spamuje teme sa svakavim komentarima od kulina Bana sto se kaze. I priziva svojim primalnim krikom ceo forum i citaoce, na sve i svasta.
Licno znam tu osobu i njenu potrebu za tom vrstom slobode, pa sam pristao da izbrisem samo psovku upucenu Bernu, a ostrale tekstove sam ostavio.
I dodao jos nekoliko textova iz knjige i - odustao.
Vidim da je i Alfida - odustala.
Mozda trenutno, mozda i zbog frka i sukoba oko NALEPNICA na nacionalistickim osnovama koje su jedna od dominanti, u poslednje vreme, na ovom forumu.
Takodje sam poceo, sa Taletom da pisem nesto o demonskim energijama i uticajima tih entiteta, kao i andjeoskim, o kojima najvise i pisem, i onda je doslo do nesporazuma oko citiranja mojih reci i reci iz Veda, t.j preokretanjem, sa nastavkom kao nekog takmicenja ili blagog napada.
Odustao sam i tu.
I na mnogo nacina... odustao.
To je, naravno, moj izbor, u skladu sa mojim vremenom, i u skladu sa odzivom, t.j. razumevanjem, od strane citalaca.
U pocetku, pre godinu i po dana, mnogi me nisu skoro uopste razumeli, sta pisem. Dok nisam malo prilagodio, sto se kaze, da bude razumljivije. A rekao bih da se malo i razumevanje promenilo.
E,sad, ostaje ono glavno pitanje za forum:
sta i kako sa naedenim spamovima, napadima, nalepnicama, neproverenim i neoverenim istinama sa drugih foruma ili neta, koji, ako je besplatan i javan, ne znaci i APSOLUTNU ISTINU za koju opet rreba ratovati, a pogotov prizivati mase za svoje problematicne ciljeve.
Ta pitanja su, mozda, sada, parvi trenutak za presipitivanje.
Naime i ja sam bio glavni krivac / zasluzan i za odbanovanje Dreamera, jer sam smatrao da i on ima potpuno ISTO PRAVO
DA CITIRA NEKE SVOJE IZVORE, kao sto to rade ljudi i sa druge strane.
Kao i PRAVO NA SAMOOPREDELJENJE I SVOJU - VERU.
dakle ja sam, po sebi, radije za banovanje sebe sa foruma, jer forum je jako dobar i kvalitetan, i mislim da svako treba da se nauci i svoju vlastitu odgovornost za ono sta pise, i sta time PRIVLACI.
KOJE ENERGIJE, KOJE LJUDE, I SA KOJIM CILJEVIMA.
Ali, to je samo moje misljenje i stav.
Dobro je da se o tome diskutuje, ne samo urednici, vec i clanovi, za dobrobit foruma, i za podizanje i svesti i znanja, ali i
ODGOVORNOSTI.
ZA PISANU REC.

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VAŠE SUGESTIJE I NOVOSTI NA FORUMU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Sledeci
Strana 54 od 60

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 105174 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 942652 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 71450 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 254021 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 12163 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 21483 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Došao sam donjet mač i knjigu 10 Ramzes13 11174 03 Nov, 2009 16:33 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)