Ko ljulja koljevku
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SLOVENI - RELIGIJA, ISTORIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 15 Feb, 2011 08:36 am    Naslov: Ko ljulja koljevku
Odgovoriti sa citatom

Dokumentarni film o izumiranju Ruskog naroda.
Paralela se može povući i sa našim sbskim narodom ali i sa gotovo svim slovenskim narodima.

Link

Link

Link

Link

Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 15 Feb, 2011 10:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Video nisam pogledao, ali point nije samo u izumiranju Slavenske "rase" (makar Slaveni nisu odvojena rasa) nego u novom razporedjivanju balansa izmedju rasama planeta i takisto sa dominantnim stilom društvenog života prošlih 500 g od novog otkrića Amerika napred. Ta paradigma se promenjuje, makar polako, ali se.
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 15 Feb, 2011 13:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dreammer ::
Video nisam pogledao, ali point nije samo u izumiranju Slavenske "rase" (makar Slaveni nisu odvojena rasa) nego u novom razporedjivanju balansa izmedju rasama planeta i takisto sa dominantnim stilom društvenog života prošlih 500 g od novog otkrića Amerika napred. Ta paradigma se promenjuje, makar polako, ali se.

Trebao si pogledati film jer u njemu govori vjerovatno jedan od najpriznatijih sveobuhvatnih genetičara u svijetu dr.P.P.Garjajev. Kosmičaka-beba je postavila post o genetici u kojem se navode radovi njegove labaratorije.On i dr.Poponin su na tragu da odgonetnu za šta služi 95% genetskog materijala kojeg zapadna nauka naziva "Junke-DNA".
Oni su prvi genetičari koji na naučnoj osnovi objašnjavaju "Telegoniju" kod čovjeka.

Sa tvojim navodom da je stil života uzrok u padu natalite se slažem,međutim šta je uzrok tom novom stilu života?
Ko ga i gdje se promoviše takav stil života ?
Ja sam roditelj i sa toga stanovišta osjećam da su ne samo moja djeca nego i cjelokupno stanovništvo ugroženi djelovanjem jednog vrlo sofisticiranog informatičkog rata.Posljednjih 15g se troše ogromne sume novca kako bi se usavršili svi metodi takozvanog "Neokortikalnog ratovanja" koji je ušao u umove ljudi .

dr.Svetozar Radišić ::

KONTROLA UNIVERZALNOG UMA!

KLjUČNA FUNKCIJA NEOKORTIKALNOG RATA, KONTROLA UMA, TREBA DA POMOGNE POLITIČKIM OLIGARHIJAMA DA LAKŠE VLADAJU SVET(IN)OM. TO JE RAZLOG ŠTO SU OUN, KAO INSTRUMENT GLOBALIZACIJE, PROGLASILE POSLEDNjU DECENIJU 20. VEKA DECENIJOM ISTRAŽIVANjA MOZGA.

Da kontrola uma nije specijalitet nove svetske elite može se zaključiti na osnovu govora Vinstona Čerčila, koji je obraćajući se anglofilima iz SAD, 6. septembra 1943. godine, rekao: „Naše dve zemlje su te koje kontrolišu sudbinu sveta; koje kontrolišu nauku i tehnologiju; koje kontrolišu kulturu. To su oružja daleko moćnija od vojne sile. Kontrolisati ono što čovek misli nudi mnogo veće dobiti od oduzimanja zemlje ili provincija drugih naroda ili njihovog iscrpljivanja eksploatacijom. Buduće mperije će biti imperije uma”.

Na anglo-američkoj osnovi izgrađena je mreža istomišljenika u Sjedinjenim Državam, u različitim univerzitetskim mestima, institutima i službama. Ratnici koji napadaju mozak i dušu uspostavili su mostobran u Holivudu. Deo filmova usmeren je na promenu svesti ljudi. Na primer, u filmu režisera Džona Mura „Iza neprijateljevih linija”, prvi put prikazanom na nosaču aviona „Karl Vinson”, hrabri marinci ubijaju „snažne, zle i glupe Srbe”, koji im prete i obaraju avione.

Jedna od najmračnijih studija izrađena je za potrebe Trilaterale u „Tavistock Institute” i „Stanford Research”. Odnosi se na programiranje promena nacija, izmene načina života i svesno odbacivanje istine. I, što je najgore, navodi dr Džon Koleman, u svojoj studiji: “Najdivljačkiji snovi tima naučnika iz tih instituta postaju stvarnost”.

Zemlja i čovek na njoj izloženi su delovanju mnogih sila i uticaja. Između ostalog, oni se nalaze na električnom potencijalu od dve milijarde volti, koji se menja snažno i neprestano. Prirodno je što su Zemlja i čovek osetljivi na električne emisije i vibracie i što odgovaraju na njih. Prema objavljenim podacima, za koje autori tvrde da su „procureli” iz tajnih dosijea CIA, u eksperimentima in vivo bilo je uticaja i na ljudski mozak. U vezi sa tim objavljena je imformacija da Komanda za specijalne operacije SAD i Odbrambena agencija za napredna istraživanja DARPA proučavaju „ojačvajuća sredstva”. Pod kožu svojih vojnika na zadnjoj strani vrata ugrađuju tzv. telesne monitore. Njihovim aktiviranjem u toku borbe, pomoću specijalnog „okidača”, u nervni sistem ubrizgavaju hemikalije za “ravnotežu telesne aktivnosti i ukidanje straha”.

Već postoje uređaji za automatsko plaćanje na kasama u trgovini (ATM). Oni raspoznaju dužicu u oku, glas i pokret usana vlasnia. Međutim, podmukliji inicijatori „super kontrole ljudi”, već nekoliko godina, tobože radi pojačne bezbednosti, insistiraju da se ta šifra ugradi u tela ljudi. Nemačka kompanija „Infineon tehnolodžiz”, objavila je snimak neuro-čipa, koji je sa 16.384 osetljiva senzora reagovao na električne impulse ćelije, pojačavao ih i upućivao u računar. Ugradnja minijaturnih kiborga u ljudsko telo svakako bi povećala efikasnost i brzinu transnacionalnih ekonomskih sistema, ali bi sloboda kretanja ljudi nepovratno nestala.

Čerčil Velš, predsednica Udruženja građana za zaštitu od zloupotrebe ljudskih prava, upotrebom elektromagnetnog i neurološkog oružja, već godinama pokušava da dokaže da CIA eksperimentiše sa ljudima. Unesrećeni ljudi, koji su se njoj obratili, tvrde da CIA, promenom dužine, intenziteta i snage signala sa uređajima, poput SIGINT-a stacioniranog u Merilendu, utiče na njihovu psihu i drži ih pod kontrolom. Najpoznatije žrtve „kontrole uma” jesu Keti O’Brajen, napisala je knjigu Transformacija Amerike i Brajs Tejlor autorka knjige Sjaj zvezda. Obe su bile žrtve projekta „Monarh”. U knjigama i drugim tekstovima u vezi sa kontrolom uma autori navode njih dve kao primer za pretvaranje lepih žena u „robinje seksa” – programiranjem svesti. Emanuel Tsegaje, poreklom Etiopljanin, bivši blagajnik banke u mestu Betsedi, žalio se, posle napuštanja SAD, da je u Merilendu bio žrtva „gigahercne kontrole uma”. Poznato je da su u CIA redovno hipnozom, u stanju somnambulizma, programirali svoje kurire (raznosače tajnih dokumenata), da bi ih onemogućili da otkriju tajne sadržaje, ukoliko budu uhvaćeni.

Kada se sve navedeno zna, zabrinjavaju podaci koje je u svojim radovima naveo ruski naučnik Anatolij Martinov. On tvrdi da više od 80 odsto stanovnika Moskve i Sankt-Peterburga ima sindrom brzog umaranja, duševne stešnjenosti i osećanja fatalnog baksuzluka u ličnom radu. Tvrdi, pri tom, da je većina neokortikalnih (neokorteksnih) međusobnih uticaja ostvarena u opsezima od 0,5 do 30 herca. S druge strane, Aleks Konstantin i Džon Kvin objavili su da se u tajnim laboratorijama deluj na psihu ljudi elektromagnetnim talasima na frekvenciji od 435 megaherca. To je prema njihovim istraživanjima, ravno frekvenciji ljudskog mozga. Za masovna ubistva, koja se dešavaju uglavnom u jugoistočnim delovima SAD, oni optužuju laboratoriju Robins AFB, u blizini Atlante.

Svojevrsna potvrda „kontrole uma” je i izjava Dženet Moris, iz vašingtonskog Odbora za globalnu strategiju, osnovanog od strane bivšeg zamenika direktora CIA Reja Klajna. Ona je izrazila zabrinutost zbog eventualne primene akustične psiho-korekcije. Upozorila je da „pešadija rizikuje da se izloži specifičnom zvuku, koji proizvodi novi psiho-uređaj, jer u tom slučaju ne pomaže postojeća zaštitna oprema, niti čepovi za uši”.

Znam da će neki reći evoga još jedan teoretičar zavjere ali mislim da je dovoljno pogledati oko sebe i vidjeti da to nije nikakva teorija, to je praksa koja se svakodnevno sprovodi.
Sodoma i Gomora su spaljeni zbog takvog stila življenja i razmišljanja.Mislim da bismo mogli reći da jedan od uzroka pada Grčke i Rimske civilizacije upravo "grijeh-raskalašnost" ali i nedostatak cjelomudrenosti-nevinosti i u ljubavi rođene djece.
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 16 Feb, 2011 00:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rade, sad pročitah tvoj post.Ako 2012. bude skinula zavesu, mnogima će prvobitni šok izazvati mučninu.

Istinom pobeđujte ljudi.Nije lako, ali ako krenete putem istine, sva vrata će vam biti otvorena.

Onima koji se služe tim sredstvima nije u cilju da budite te sposobnosti.

Videh.........

Može se videti.

Samo istinom, i samo istinom- to je ionako prva lekcija u Falun Gongu-

ne lagati, i istina će prići.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 16 Feb, 2011 11:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.. nemam uvjek takvu mogućnost dostupa do neta, da bi mogao gledati videe.
junk-DNk nije ništa novo, o njoj prićaju već bringersi.
Ako bi napisao ko i zbog ćega primovira nov stil života bi to bila ćista nacionalistićka spika i to nije ok. Zbog ćega? zbog ekonomije i profita ali kod definicije nisam mislio na to, nego na druge kulture i rase koje su u nenormalnom porastu. Naša bjela se ne proširuje više a druge se a drugima se uz to i manipuliraju mnoge bolesti i prepreke, tako da uz njihov porast one opet pune džepove bele rase.
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 16 Feb, 2011 16:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.. nemam uvjek takvu mogućnost dostupa do neta, da bi mogao gledati videe.
junk-DNk nije ništa novo, o njoj prićaju već bringersi.
Ako bi napisao ko i zbog ćega primovira nov stil života bi to bila ćista nacionalistićka spika i to nije ok. Zbog ćega? zbog ekonomije i profita ali kod definicije nisam mislio na to, nego na druge kulture i rase koje su u nenormalnom porastu. Naša bjela se ne proširuje više a druge se a drugima se uz to i manipuliraju mnoge bolesti i prepreke, tako da uz njihov porast one opet pune džepove bele rase.

Nisam rekao da su saznanja vezana za "Junk-DNK" potpuno nova ,samo sam htio dati akcenat na taj dio filma gdje dr.Garjajev kaže:
"Geni imaju sposobnost čuvanja zapisa,ali Božijih zapisa.U početku je bila riječ,ali ne samo u početku već je i sada prisutna,i svi naši hromozomi su cjelokupnost misli i riječi Oca nebeskog.Dokazano je da naši geni imaju jedinstvenu sposobnost da zapamte,i to ne samo materijalnim, već i malo vjerovatnim putem."
Upravo ta takozvana "Junke-DNK" je zadužena za prikupljanje i skladištenje informacija jer su dva berlinska fizičara Grazyne Fosar i Franz Bludorf u svom djelu “DNK komunicira u svemiru“ dokazali da se DNK-a ponaša kao "oscilatorna antena"
No bez obzira na bringerse i materijale koji upućuju da se istraži junk-DNK,zavanična ili školska nauka to još uvjek ne čini tako da se dobar dio današnjih studenata i dalje uči pogrešna nauka.
Šta misliš je li to slučajnost ?

U svojim tekstovima dr.Velimir Abramović je iznio i neka Teslina ramišljanja koja se podudaraju sa onim što govori dr.Garjajev, dr.Poponin ili dr.Lipoton ali i oni naučnici koji u svoja istaživanja unose i elemnt duhovnosti:
"Iako nije ostavio svoju fizikalnu teoriju, Tesla je svojim brojnim eksperimentima postavio osnovu nove, rezonantne elektromagnetike.Tesla je postulirao da je svijet jedinstveni kontinualni svjetlosni medij,a da je materija kompleks elektromagnetnih oscilacija organizovanih po matematičkom algoritmu. Verovao je da je zakon rezonancije najopštiji prirodni zakon koji eliminiše vreme i distancije i da se sve veze među fenomenima uspostavljaju isključivo raznim vrstama prostih i složenih rezonancija (vibracija fizičkih sistema) čija je osnova isključivo elektromagnetska. "

U toj globalnoj manipulaciji ne vidim nikakav poseban nacionalizam jer ti ultra bogati nisu po nacionalnosti ono što večina ljudi danas smatra da jesu,u tome i jeste problem kod razmjevanja šire slike.Velika koncentracija kapitala u rukama nekolicine jevreja je samo spoljna slika,dok njihov život nimalo ne liči na one prave duhovne jevreje,čak šta više i fizički se razlikuju.
Unutar tog naroda postoje ljudi koji promovišu cionističke ideje,a one su pošast današnjice i portiv takvih ideja se bori i veliki dio izvornih pravih pripadnika jevreskog naroda.
Ovdje možeš pročitati odličan interviju sa Benjamin-om Fulford-om -"Ultimatum zapadnim Iluminatima" ,napravljen u organizaciji ekipe PROJEK KAMELOT.

Slažem se da bijela rasa ljudi polako izumire te da su druge rase u ekspanziji,ali ako pogledamo uzroke njihove ekspanzije kako ekonmske tako i demografske vidjetćemo da inicijativa i potreban kapital takođe potiče od bijelih ljudi i ,kako ti kažeš, oni opet ostvaruju nezamislive profite.
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 16 Feb, 2011 17:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Fokusirat ću se samo na jedan dio:
zapis informacija u DNK i veza sa kozmosom. Naravno, da izmedju ovog dviju osnovnog kozmoloških resurza ima kavzalnu specifićnu vezu, koja je odtisnuta "pećatom kodiranja" u DNKju. Ako geofizićari vrtaju luknje u led ili zemljinu koru, mogu i da napredni duhovni majstori dešifriraju tragove svih prošlih informacija u DNKju ali to isto mogu da naprave i biohemićari genetiki, ali iz druge perspektive.
Osnovna informacija je svetlo ali svetlo stvara cjeli spektar bezkonaćnih kombinacija u izmjeni specifićnih frekvencija koje na duhovno-EM spektru siju svetlo. DNK treba da ima odtisnut taj kodirni sistem, inaće ne bi se njeni obrazci ni održavali (stabilizirali nakon spajanja i podjeljevanja) ni selekcionirali ni reproducirali.
Kad sam jedni duhoviti ženi iz Ljubljane izprićao moju priću - putovanje ka izvoru sveobuhvatne biblioteke kozmićkih kreacija i ućio se onaj kodirni strukturni sustav, (priću sam ovdje već napomenuo više puta), mi je ona rekla da sam bio u svojoj sobstvenoj DNKa od koje sam se ućio prepoznavati informacije.
Ućenje iz svoje dubine dirketnim putem. Zato: natrag ka sebi. Študiranje bezbrojnih kombinacija informacija i njihovih medjusobnih relacija sa njihovima kodirnima sistemima.
Baza toga jeste, koju kvalitetu i koji "stepen" tih informacija izmedju svih ostalih se nama razodkriva i kaže u našoj svjesti, te knjige imaju ozkoro bezgrajne mogućnosti kombinacija novih formi.
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 14:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zapis informacija u DNK i veza sa kozmosom. Naravno, da izmedju ovog dviju osnovnog kozmoloških resurza ima kavzalnu specifićnu vezu, koja je odtisnuta "pećatom kodiranja" u DNKju. Ako geofizićari vrtaju luknje u led ili zemljinu koru, mogu i da napredni duhovni majstori dešifriraju tragove svih prošlih informacija u DNKju ali to isto mogu da naprave i biohemićari genetiki, ali iz druge perspektive.

Dobro si uporedi duhovno iščitavanje prošlosti sa nekim naučnim disciplinama čiji fokus je isčitavanje prošlosti iz raličitih medija u koja je ona utisnuta.
DNK proizilazi iz kosmosa,iz informacije koja najvjerovatnije dolazi iz polja nulte tačke,što je ustvari kosmos-Tvorac.
Mislim da je upravo ta "informacija o kreiranju" suština cijele priče.
Stare duhovne škole to znaju već milenijumima i upućuju tragaoce da odgovore na sva svoja pitanja potraže u sebi.Međutim i drugi sisitemi poput biljaka,ako ih tako posmatramo,takođe imaju informacije-znanje koje saopštavaju ljudima od postanka.Potvrda za to su skoro sva šamanska saznanja,posebno ona sa područija Južne Amerike.

Ovo je ilustracija koja pokazuje viziju jednog šama dok je bio u stanju proširene svijesti nakon uzimanja ajahuaske,ovdje ga duh biljaka-"Manikari" uči o stvaranju i DNK.
By Pablo Amaringo
Gallery of Usko-Ayar Art

Osnovna informacija je svetlo ali svetlo stvara cjeli spektar bezkonaćnih kombinacija u izmjeni specifićnih frekvencija koje na duhovno-EM spektru siju svetlo. DNK treba da ima odtisnut taj kodirni sistem, inaće ne bi se njeni obrazci ni održavali (stabilizirali nakon spajanja i podjeljevanja) ni selekcionirali ni reproducirali.

To što pišeš je upravo princip i metod na osnovu kojeg su dr.Garajajev i dr.Poponin prekodirali embrione punoglavaca žabe da se razviju u vodozemce.
To govore i stare duhovne škole uviđajući da je materija u stavri "zgusnuta svjetlost".
To je shvatio i Tesla smatrajući da su svjetlo i prostor jedno te opisujući to kao sveprožimajuću kosmičku substancu ili kako je on to nazivao :"Luminoferozni etar".

Ućenje iz svoje dubine dirketnim putem. Zato: natrag ka sebi. Študiranje bezbrojnih kombinacija informacija i njihovih medjusobnih relacija sa njihovima kodirnima sistemima.
Baza toga jeste, koju kvalitetu i koji "stepen" tih informacija izmedju svih ostalih se nama razodkriva i kaže u našoj svjesti, te knjige imaju ozkoro bezgrajne mogućnosti kombinacija novih formi.

Sa ovim se potpuno slažem.
Možeš li postaviti link ka mjestu gdje si pisao o svom iskustvu ?
Vrlo rado bi to pročitao.

Malo smo se udaljili od osnovne teme,no u nekom narednom postu ću se vratiti tim pitanjima ali i preporukama koje su filmu jasno podcrtane.
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 17 Feb, 2011 14:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve te paralele su mi interesantne, nisam ikada ćuo za njih; niti mi nije znano da bi stari trad. duhovni sistemi imali znanje o kodiranju DNK odn. da bi znali Indijanski šamani komunicirati i ućiti se od DNK kodova.... Kod nas ima jednu grupu inaće akademsko obrazovanih ljudi, koji rade sa duhom nekvih južnoamerićkih biljaka (trema opet pogledati na jedan stari e mail, šta konkretno), mislim da jedan od njih je Sandi Jug, koji mi šalje update infose o njihovim akcijama.
Kad sam izprićao i njima moju prići i kad sam ima izprićao moj stav do reptila, oni su mi prestali odgovarati na e maile. Oni su došli u kontakt sa sveobuhvatnim Mastermindom ali rekli su, da njegova struktura podsjeća na reptila, na reptilske hologramske luske.
Ono šta je još nadaljnja paralela sa reptilima u toj prići jeste moje iskustvo - kako su reptilska bića u modernom vremenu postala napredna u kopiranju ljuskih kodova, mogu da imaju jedan dio kože ili kojeg ljudskog tjelesnog sistema u svom reptilskom tjelu, a na drugoj strani mogu da imaju i pojedine djele od drugih svjetlostnih ili energetsko-hologramskih bića i tako njihov psihosomatski organski sustav lići na konglomerat napravljen iz kompleksnog stoženog sistema iz razlićitih svjetlostnih frekvencija i istotako razlićitih svjetlostnih frekvencija svjesti. slićno sustavu jevrejskog drveta života ili drugih astralno-eterićkih sistema koji inaće so dio ljudske strukture.... tako da stvarno postavljam pitanje, kada će se spojiti ljudski i reptilski identitet u novu stoženu hibridnu rasu. Eto - to je jedan izmedju ciljeva definiranja ljudskih i kozmoloških kreacionih kodova.
Za post po kojem si me upitao nije mi više znano, dje sam ga napisao; pomalo slićne stvari i paralele sam našao i u novim transkriptima i proroćanstvima iz budućnosti (Bringersi i Kasiopejci), zato se mi svidjaju ti teksti. Znam da sam tada to priću izprićao Veri B., ali i u drugim postovima sam je napomenuo (prošle godine nekako u 5. ili 6. mjesecu, na poćetku pisanja na forumu).
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SLOVENI - RELIGIJA, ISTORIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka OBJAVLJUJEM 300 kosmička_beba 76175 22 Avg, 2011 16:04 pm
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 44051 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Soul connection and YouTube 3 Vakan Tanka 5205 04 Maj, 2011 20:35 pm
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ECKHART TOLLE 24 divinesound 24195 12 Jan, 2011 23:42 pm
sofija Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1688910 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pozdrav svim clanovima 15 djekas 10036 07 Nov, 2009 22:28 pm
Ramzes13 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka POSTUPANJE SA STRAHOM 13 jasna 8486 19 Feb, 2009 14:15 pm
Mirko Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)