CHEMTRAILS ( Tajanstveni oblaci )
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 04 Nov, 2009 04:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
MISLIM DA OVOM PRILOGU NIJE POTREBAN KOMENTAR

.

Poslednji izmenio Vesna dana 26 Nov, 2009 03:58 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 04 Nov, 2009 09:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::

rale ::

Dejjan ::
Kad bi ljudi znali kakve sve frekvencije i vibracije sadrži meso,pogotovo onih životinja koje su umrle u mukama,mislim da bi dvaput razmislili pre nego što halapljivo krenu da žderu meso.
Ne pogani čoveka ono što u usta ulazi već što iz usta izlazi

Ako otrov u čoveka ulazi,otrov će i da izađe,delom i kroz......usta

Зашто је битно да верујемо да не погани човека оно што у уста улази.
Нарочито у ово време и време које долази.
Вероватно сте приметили да се све више говори о хемијском загађивању из ваздуха

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=395&start=15

Затим тровањем пестицидима и разним хемијским једињењима која се користе у узгоју биљака и животиња.
Па онда тровање преко воде,Хлор и флуор.
Па генетски модификована храна.
Затим разноразна зрачења.

Узмимо да све ово није тачно, сама информација да нас трују ће кроз веру учинити да будемо отровани. јер све човеку бива онако како верује.
Хоћу да кажем да смо затровани информацијама, па чак и да једемо здраву храну,
ако верујемо да је затрована она ће за нас бити таква, затрована.
Ако верујемо д је то тако наша вера ће нас одвести у болест.
Нешто мислим да ако је већ све затровано, Боље је веровати Богу, да не погани човека оно што у уста улази. па кроз веру бити заштићен макар од својих мисли да смо затровани.
Јер ако стално размишљамо о томе како нас трују, ми заправо својим мислима стварамо подлогу за страх,бригу.и разне болести.
Ево овај грип. Смртност од њега је много мања него код обичног грипа. међутим с обзиром колико му се пажње посвећује. то би ускоро могло да се промени.

Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
quantec

Pridružio: 29 Okt 2009

Poruka Poslao: 04 Nov, 2009 14:01 pm    Naslov: kako prepoznati chemtrailov oblak
Odgovoriti sa citatom

Promatramo li nebo za vrijeme prskanja kemikalijama, vidjet ćemo da brojni zrakoplovi ne ostavljaju za sobom kondenzirane linije iako lete na sličnoj visini kao i zrakoplovi koji prskaju. Iza zrakoplova koji prskaju uvijek ostaju debeli kondenzirani tragovi koji se neće rasplinuti za nekoliko sekunda ili minuta, nego će sami početi oblikovati slojeve oblaka.

Za razliku od prirodnih oblaka, u ovima se još nekoliko sati prepoznaje prvotni trag kretanja zrakoplova. U roku od dva do pet sati oni se rašire u sloj oblaka koji je najprije bijele, a onda sive boje. U suprotnosti s očekivanom kišom i povišenom vlagom u zraku, pri prskanju chemtrailova uvijek se bilježe izuzetno niske vrijednosti zračne vlage, od 30% do 35% a iz takvih oblaka nikada ne pada kiša. Oni su uvijek bez rubova i nekako umrljani. Naročito au vidljivi kada vise nad prirodnim kumulusima i postepeno ih progutaju.

Kod prskanja chemtrailova također je značajno da se više zrakoplova udruži u skupine od po dva do tri i ovi onda stalno krstare po nebu, ostavljajući za sobom paralelne tragove, geometrijske mreže ili križne uzorke koji se ponavljaju.

Serije prskanja statosfere uglavnom se izvode u tjednom ritmu. Prska se pretežno noću, da bi ulazni topli zračni slojevi mogli odnijeti prskane magle u visinu.

Prska se i u ranim jutarnjim satima. S obzirom na činjenicu da se za lijepih dana bez oblaka ultraljubičasto zračenje brzo obnavlja, za vrijeme takvih dana prska se skoro uvijek. Najbolje vrijeme za promatranje te pojave je rano ujutro i to u dane za koje je prognozirano vedro sunčano vrijeme.
.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 26 Nov, 2009 05:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
JUČE, NEBO NAD BEOGRADOM ...

VEZA IZMEĐU SVINJSKOG GRIPA I CHEMTRAILSA

Pismo iz Zagreba :
03.11.2009.
,, Obzirom da od poznanika i obitelji u posljednja dva dana imam vijesti o "čudnoj" virozi, a mišljenja sam da su nas zagadili, jutros sam pozornije gledala nebo. Oko 10 ujutro, nebo je nad gradom bilo malo plavo i imalo čudne oblake. Nakon 10.30 u zraku je bilo preko 14 aviona istovremeno! Obzirom da je jedan dio neba već bio siv, teško ih je bilo snimati. Na nekim snimkama svi su dolazili iz smjera Slovenije i "radili" nad zapadnim dijelom Zagreba. Na nekim sam fotkama ulovila i nešto "čudno"! Kontaktirala sam ljude u zapadnom dijelu Zagreba, na Jarunu, oni su tad iznad sebe imali normalno nebo, ali su prema zapadu vidjeli "zid"!
Činjenica je da imam groznicu, kao i ostatak moje obitelji! Ne osjećamo se dobro! Mislim da nas "zaprašuju". Sada je 13.12 minuta, svi avioni koji dolaze vidljivi su samo iznad Slovenije, kad dođu do nas, nestanu. Vidjela se mreža... Gotovo sam 100% sigurna u direktnu vezu chemtrailsa i svinjske gripe.
Meni se sve više čini da se 'ne zna' (prikriva se) što je uzrok smrti nekih pacijenata, razni izvori barataju sa raznim brojkama no iz svih se dade iščitati da je postotak preminulih od N1H1 manji od 20%. Moguće je da je virus mutirao, moguće je i da su pustili neko novo s..., a moguće je da je sve ovo napravljeno u cilju stvaranja panike.
Ja ne znam što su, samo znam da je cijela ulica bolesna. Od nas koji smo u "normali" oni kronični su u bolnici!
Djevojčica, asmatičar, visoka temperatura, povraćanje, otkucaji srca 150, hitno hospitalizirana - na kisiku cijelu noć.

Dakle, nije mi u niti jednom trenu namjera plašiti ikoga. Ali ovo što ovdje iznosim su činjenice. Većinu popodneva sam preležala, sa vrlo stvarnim bolovima u abdomenu i takvom vrtoglavicom da nisam mogla hodati. Imam kćer koja je kronični bolesnik, znam što to znači! Ali želim samo reći sljedeće - sigurna sam da su nešto ispustili, ne interesira me što, ali bitno je ono što će većina ljudi nakon ovakvih simptoma odlučiti. Cijepit će se! Ne ja, ne moja djeca, ne vi koji ovo čitate, ali većina onih koji su jučer i danas proživjeli nešto od simptoma - upravo će to učiniti.
I to je ono što nam rade. Ja ne mislim da sam životno ugrožena, ali mislim i vjerujem da će za neke i ovi simptomi biti kobni. To će dodatno uvjeriti one koji se ne žele cijepiti, da to učine. I da, bez obzira na kišu, cijelo popodne čuli su se avioni. U jednom sam trenu mislila da ludim, jer inače ih ne čujem, mogu samo reći - možda, samo možda, niže lete!

Tokom popodneva sjetila sam se jednog filma kojeg sam gledala kao dijete. Riječ je o SF "Loganovo bjekstvo". Ne znam sjećate li se ali u filmu su ljudi živjeli u kupoli, odsječeni od vanjskog "opasnog" konataminiranog svijeta. Unutrašnjost i njihov život imao je ove specifičnosti: izgledao je kao naši veliki trgovački centri, ljudi su uniformirani, na određeni način, a najvažnije svi su pod "stalnom kontrolom". Logan je naravno pobjegao iz toga, i otkrio izvan kupole divan svijet i prirodu! Svijet u kojem nije bilo nikakve opsanosti, i koji je postojao sakriven za sve one preplašene ljude "zarobljene" u kupoli.
Čeka li nas nešto takvo?

.
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 26 Nov, 2009 16:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I danas je nebo nad Beogradom bilo ispresecano mlaznicama,sto se moze ocekivati jos ucestalije do najavljenog datuma glavnog udara epidemije.Koliko se secam sredinom decembra za Srbiju......javljaju preko sredstava javnog informisanja,dnevnika.
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 23:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ratovanje vremenskim nepogodama - Od kontroliranja munja do Nikole Tesle - 1 od 4
http://www.youtube.com/watch?v=roaKAN2IRcM

Ratovanje vremenskim nepogodama - Sto je HAARP? - 2 od 4
http://www.youtube.com/watch?v=KgkXkYHtu34

Ratovanje vremenskim nepogodama - HAARP i CHEMTRAILS - 3 od 4
http://www.youtube.com/watch?v=rwBDdAOGwzw

Ratovanje vremenskim nepogodama - Manipuliranje kise i uragana - 4 od 4
http://www.youtube.com/watch?v=RdoAyHb3IsU
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 02 Jan, 2010 16:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

novasvetlost ::
OVO SAM PRONASLA NA NETU - MORALA SAM DA VAM PRENESEM

Tragovi na nebu

Ukoliko živite u Beogradu i ukoliko ste danas bili napolju oko 15:30, mogli ste primetiti čudan prizor na nebu: tragovi koji su ostajali iza aviona su iscrtavali ogromnu mrežu iznad celog grada. Za razliku od uobičajenih tragova koji ostaju iza mlaznjaka, ovi su bili mnogo deblji, sačinjavali su ravnomernu formaciju i, umesto da brzo nestanu, širili su se i rasplinjavali. Za manje od pola sata, od njih su ostali široke vazdušaste trake koje su se stopile jedna u drugu i formirale tanki beli veo koji je podsećao na cirusni oblak. Po celom gradu se neko vreme osećao miris sličan životinjskoj balezi, koji je vetar uskoro raspršio.
Dobrodošli u doba savremenog vazdušnog zaprašivanja. Hemija više nije namenjena komarcima, već vama.
Ovakvu pojavu sam prvi put uočio pre nekoliko meseci, igrajući golf na Adi Ciganliji. Smatrao sam je prilično lepim nebeskim prizorom. Međutim, od kada sam saznao o čemu je reč, više ne mislim tako. Sistematsko zaprašivanje populacije hemijskim supstancama sa velikih visina (eng. chemtrails) nije novitet i ne radi se samo u Srbiji. Od sredine devedesetih godina, širom sveta su primećeni ovakvi avionski tragovi nakon kojih ljudi često prijavljuju da ih muče kašalj, respiratorni problemi, umor, letargija, nesvestica, dezorijentacija, glavobolja, bol u mišićima ili zglobovima, dijareja, depresija, anksioznost i nervozni tikovi. Sam termin chemtrails pominje se u jednom američkom predlogu zakona iz 2001. godine (HR 2977, Space Preservation Act) kao egzotično oružje koje je potrebno ukinuti.
U zapadnim zemljama u kojima je ovo ozbiljno pitanje pokrenuto u medijima, nijedna vladina organizacija nikada nije priznala postojanje ove veoma očigledne pojave, već je svaki put nuđeno isto objašnjenje: reč je o običnim tragovima koji ostaju iza mlaznjaka na međunarodnim letovima. Međutim, niko od njih se nikada nije pozabavio običnom fizikom, koja kaže da se tragovi mlaznjaka formiraju na visinama iznad 10,000 metara kada vreli gas koji motor ispušta momentalno kondenzuje ledene kristale u tanke tragove koji brzo nestaju, poput malih talasa iza brodskog motora. Znači, trebalo bi da nestaju, a ne ostaju satima na nebu. Takođe, planovi međunarodnih vazdušnih koridora apsolutno nigde na svetu ne predviđaju putanje leta koje formiraju ravnomerne divovske mreže iznad naseljenih mesta. Ukoliko je to i slučaj, zbog čega se ta "fizička pojava" ne dešava svaki dan, već samo određenih dana? Recimo, pred februarske predsedničke izbore ?
Da cela stvar bude još zanimljivija, jedan moj prijatelj koji se već neko vreme bavi posmatranjem ovog zaprašivanja Beograđana hemijskim smešama, rekao mi je da je interesantno posmatrati dvogledom avione koji to rade. Ima ih više, nemaju nikakva obeležja, imaju nekakve cisterne zakačene ispod krila i "ne sleću ni na Surčin, ni na Batajnicu, već tu negde".
Postavlja se logično pitanje: ko nas posipa hemikalijama i iz kog razloga?
Ako isključimo raznorazne neozbiljne teorije, jedno od mogućih objašnjenja koje je prilično u skladu sa gore pomenutim tajmingom zaprašivanja jeste da je to nova igračka svih država sveta koja služi za pacifikaciju stanovništva. Analiza kišnice nakon ovakvih tragova na nebu u Kanadi pokazala je sedam puta viši stepen aluminijuma od dozvoljenog, kao i značajno prisustvo barijuma. Svako ko je služio vojsku u JNA setiće se da je upravo ta kombinacija metala prilično otvoreno bila distribuirana vojnicima putem injekcije ili putem hrane kako bi bili mirni, poslušni i ne bi pravili probleme u kasarni. Drugim rečima, misteriozni hemijski trag na nebu je tu da vam umrtvi ekstremne emocije, bile one radost, tuga ili bes i učini vas pokornim građanima koji ne prave probleme. Nešto kao u ovoj reklami mobilnog provajdera O2.
Sama podmuklost ovog čina naročito se dobro ogleda u tome što su se prošlog utorka oko 19:00 u nebo nad Beogradom, pored onog smešnog dvokrilca Poljoprivredne avijacije, vinula i dva aviona koja su ponovo počela da špartaju nebom. Dok je dvokrilac preletao grad na maloj visini, zaprašujući protiv komaraca, ta dva aviona su na ogromnoj visini hemikalijama iscrtavala ogromnu mrežu. Taj neuspeli pokušaj da se zaprašivanje ljudi zamaskira zaprašivanjem insekata jednostavno vređa inteligenciju.

Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2010 20:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Link

Link

Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2010 20:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Link

TruthIsOutThere
Gost

Poruka Poslao: 27 Nov, 2010 01:48 am    Naslov: Re: CHEMTRAILS ( Tajanstveni oblaci )
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
CHEMTRAILS ( Tajanstveni oblaci )

Već duže od nekih 8 godina, tzv. «tajna vlada» vrši intenzivno ,,zaprašivanje stanovništva'' ove planete iz vazduha.

.

Ovaj naslov me je bas uznemirio,da li ova zaprasavanja su stvarna? Da li se sprovode i u Srbiji? A dal nije slucajno kondezacija pare??
 Nazad na vrh »
TruthIsOutThere
Gost

Poruka Poslao: 27 Nov, 2010 03:07 am    Naslov: Re: CHEMTRAILS ( Tajanstveni oblaci )
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::

Hemijski Sastav

Već odavno jedna veća grupa ljudi prati ove nebeske aktivnosti, uzima uzorke iz tih kemo-mlaznica i prema nalazima iz nekih privatnih laboratorija, u njima se nalaze različiti biološki i patogeni agensi, od mikroorganizama pa do određenih metala kao što su npr. soli barijuma i aluminijske čestice mikronskih dimenzija.

Do sada u ovim hemijskim mlaznicama pronađeni su sljedeći agensi:

1. Pseudomonas Aeruginosa – bakterija koja napada većinom respiratorni sistem čovjeka
2. Pseudomonas fluorescens; izaziva infekcije krvi i respiratornog sistema
3. Serratia marcescens - upala pluća, upala mozga, upala srčanog mišića
4. Mycoplasma fermentes incognitus, vrsta patogenog mikroorganizma za koju se pretpostavlja da je bio-inženjerirana u američkim vojnim laboratorijama i koja je pronađena kod 45% američkih vojnika koji boluju od tzv. golfskog sindroma.
5. Streptomyces i druge vrste gljivice
6. Neke vrste kvasaca
7. Određene bakterije koje sadrže specifične enzime koji su u stanju da izmjene genom čovjeka
8. Soli barijuma
9. Aluminijum – čestice mikronskih dimenzija; (interesantno je da ljudi koji pate od Alchajmerove bolesti imaju veću količinu aluminijuma u mozgu)
10. Ethylene dibromide (dibrometan) C2H4Br2– kancerogeni dodatak za gorivo i insekticid, mirisa sličnog hloroformu; izaziva depresiju CNS-a, edem pluća i nadražava sluznicu respiratornog trakta; čini se da je on uzročnik i karakterističnog kašlja («kemtrejl kašalj») koji se javlja kod ljudi nakon zaprašivanja određenog područja
11. Dehidrirane ljudske crvene i bijele krvne ćelije (eritrociti i leukociti)
12. Fibrozni filamenti (njihova uloga je navodno da omoguće određenim mikroorganizmima koji se nalaze u ovoj hemijskoj smjesi da živi stignu do zemlje, jer bi ih normalni atmosferski uslovi uništili. Tako se na područjima zaprašivanja mogu naći smeđe fibrizne niti slične paučini koje su veoma toksične.)
13. Virusi i prioni nisu zvanično potvrđeni; njihovo prisustvo se samo nagađa

.

Link

Ako je ovo tacno,onda deluje veoma zastrasujuce Shocked
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30717 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 94479 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 43170 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 31329 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 36250 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43565 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26186 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)