OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA ( 2.deo)
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 01 Maj, 2011 21:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

slazem se sa Starcy, u potpunosti.

Sve te teorije i prakse * ugrozavanja nase intime* u stvari udaraju po nasem - egu!

i kao, takve, na zalost ili na srecu, TAKO JE VREME, SADA!, nam POMAZU, ukoliko zelimo da poradimo na svom egu, i kao na D od Duhovnosti.
Za one koji bi da SAKRIJU, nesto ili puno toga, pitanje je: STA KRIJU?
I - ZASTO TO KRIJU?

Jer, upravo vecina tih ljudi koji vole da kriju, ili u ovome vide napad na svoj identitet, isticu poslovicu, citat, ili vidovte ljude:

SVE SKRIVENO CE IZACI AN VIDELO!

Naravno, poenta je u iluzji i razdvojenosti od SEBE U CELINI, jer se delimo na MI i ONI!

NJIMA CE SVE IZACI NA VIDELO, ali nama - NECEMO DA IM DAMO!
hahaha.

jednostavno, Zemlja se okrece, internet je odavno MASOVNO POVEZIVANJE, a da su, nekada, kao i za mnoge druge stvari tvrdili da je - od djavola.

ali mozda jeste a mozda je, ipka, SVE - OD BOGA?

Pa i ove video kamere i duhovi, andjeli, Bozanstva, demoni, kojekakvi prolaznici koji zaviruju u spavace sobe, ili, jos gore,

KOJI CITAJU CAK I NASE - NEVALJALE, I LEPO SKRIVENE - MISLIS.

I NASU - PODSVEST.

Da li je to DOBRO i kako iskoristiit da BUDE DOBRO I KORISNO,

ili imati strah i BORITI SE, PROTIV - VETRENJACA, ostaje svakome da sam BIRA.

Nesto ce, mozda, da promeni, ali SEBE - NIKADA!?

Osim ako...

a toga, osima ako... se treba strasno pribojavati, jer NE PISE, SVE, NA INTERNETU.

TAJNA JE!

Zato - opusteno, opusteno... iznesite svoje skrivene karte... da bi ste videli SKRIVENE KARTE - DRUGIH!

Takav je ZAKON PRIRODE!

I BOZANSKI ZAKON.

ne mora da se svidja, ali je korisnije, barem sam saglasan.

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 01 Maj, 2011 21:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da si u potpunosti u pravu.

Sa tačke gledišta logike i nema baš nikakve veze.

Primi moje izvinjenje.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 01 Maj, 2011 21:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 01 Maj, 2011 21:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma u redu je Very Happy

Šta je dobro u tome što su Gadafiju ubili sina i unuke... to mi ne možemo da znamo jer se ne odnosi na nas. Samo ono loše, što se meni lično događa i što ja definišem kao loše - u sebi sadrži i dobro. Naravno, u trenutku spoznaje tog lošeg, ja ne mogu da vidim dobru stranu svega jer je moj um preokupiran osećajem gubitka, odnosno osečajem da je stvar loša.

Tek kad prođe određeno vreme i kada sagledam šta se zaista dešavalo, mogu da vidim šta je to bilo dobro u svemu.
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 01 Maj, 2011 21:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo se više ne može nazvati ni jednom jedinom rečju iz svih poznatih vokabulara,

reč ZLO je previše mala.Jedino dobro u svemu ovome je što ovakvi snimci trebaju

internetom nezaustavljivo da se prošire CELOM PLANETOM.

Šta je mnogo , mnogo je.

A sad poruka za jednog Aleksandra kog sam srela kod Spasoja Vlajića:

šta sam ti rekla moj BRATE-odakle revolucija treba da krene-

pogledaj ovog neustrašivog amerikanca!!!!!!!!!!!!!!!!
 Nazad na vrh »
bbrozo12
Napredni tragalac

Pridružio: 17 Jun 2010

Poruka Poslao: 02 Maj, 2011 04:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Iznesite svoje skrivene karte da biste vidjeli karte drugih.
Empatija i telepatija.
Ne znam je li istinito, ali je zgodno uočeno.
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 08 Maj, 2011 02:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.umsonline.org/2012/2012Pgs/2012-Book/2012-book-for-website.pdf
 Nazad na vrh »
Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 10 Maj, 2011 23:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Teorija srpskog naučnika menja shvatanje svemira

Nova teorija američkog naučnika srpskog porekla Dejana Stojkovića mogla bi da predstavlja prekretnicu u načinu na koji gledamo na nastanak i budućnost svemira.
Dejan Stojković

Dejan Stojković
DIMENZIJE - Američki naučni časopisi nedeljama pišu o Stojkovićevoj teoriji po kojoj je svemir na svom samom početku imao jednu dimenziju umesto postojeće tri. Sama ta činjenica imala bi brojne posledice i u filozofiji i u fizici, i to ne samo u načinu na koji gledamo na prošlost kosmosa već i na budućnost jer bi se moglo desiti stvaranje još jedne, četvrte dimenzije.
Profesor Stojković, koji je diplomirao na Fizičkom fakultetu u Beogradu 1994, a sada predaje na Univerzitetu u Bafalu u SAD, kaže za „24 sata” da ova teorija nije definitivna, ali da je njena prednost to što ima posledice koje se mogu proveriti eksperimentima.
- Eksperimenti s kosmičkim zracima izvedeni na velikim visinama (jedan na letu Konkorda, a jedan u balonu) indiciraju da se sudari energetskih čestica odvijaju u dvodimenzionalnoj ravni umesto u trodimenzionalnom prostoru - kaže Stojković.
U istraživanje ove problematike uključena je i Evropska organizacija za nuklearna istraživanja (CERN) i Veliki sudarač hadrona, u čemu učestvuje i sam Stojković.
- Ako je to zaista tako, onda bi Veliki sudarač hadrona trebalo da primeti isti efekat – procesi na visokim energijama trebalo bi da budu planarni umesto trodimenzionalni. Moje kolege sa LHC-a i ja radimo na tome - objašnjava on.
Stojković kaže da se može očekivati i otvaranje četvrte dimenzije, što ne bismo mogli da opazimo direktno, ali bi indirektni efekti sigurno postojali.
- Na primer, otvaranje četvrte dimenzije može da uzrokuje ubrzanu ekspanziju svemira, što i jeste još jedna zagonetka koja muči kosmologe u poslednjih 13 godina - kaže Stojković.
Mystic_Storm
Hodočasnik

Poruka Poslao: 10 Maj, 2011 23:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.24sata.rs/vesti/srbija/vest/teorija-srpskog-naucnika-menja-shvatanje-svemira/822.phtml

link
3.1415926535...
Iskušenik

Pridružio: 06 Nov 2009

Poruka Poslao: 12 Maj, 2011 13:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zna li netko gdje je nestao Joschua sa svojim objavama? Da li je moguće da je već prešao u 4. denzitet, a tamo nije našao utičnicu za internet, jer nije bilo zida u koji bi se ugradila utičnica? Da li je moguće da, pošto je ovo duhovni forum, jedan po jedan član nestane, jer se duhovno uzdigao do prelaska u slijedeći realitet? Da li je ovaj forum interdimenzionalni međugalaktički portal?
Pošto je dosta članova predmetnog foruma doslovno nestalo, a vidjelo se da imaju što reći, te da su poodmakli od ovozemaljskog razmišljanja, pretpostavljam da ih je pokupio nailazeći plimni interdimenzionalni val, i odnio ih, kroz ogledalo, u zemlju Čudesa, u jedno carstvo, gde caruje drugarstvo. U njemu je sve lepo, u njemu je sve nežno, u njemu se sve.... raduje! Tamo su kuće od čokolade, prozori su od marmelade, tamo svako radi ono šta hoće, tamo raste svako voće, a pretpostavljam i povrće, pa stoga ne trebaju ić' u Afriku, da sade papriku, znate, onu žutu, finu, ali ljutu, koju kad je vidila 1-grba kamila, odmah se pomamila, a za čas se tu stvorila i debela gorila, a onaj majmun sa grane, misli "to su banane", i zebra je videla, jako joj se svidela; onu koju grize gladni papagaj, misli "neko voće fraj", te sve su za čas smazali, ništa nisu slutili, pa su se zaljutili. Pa je kukalo pola Afrike zbog banatske paprike, znate, one žute, fine, ali ljute, ...znate, one žute, fine, ali ljute!
 Nazad na vrh »
Mystic_Storm
Hodočasnik

Poruka Poslao: 13 Maj, 2011 12:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da je to od neke zasićenosti. Kada imaš želju za nekim istraživanjem vremenom se umoriš i treba ti odmor.
Svi se periodično vraćaju. Što se tiče 4.dimenzije čudno je da niko nije nestao i da se o tome pričalo na tv-u i ostalim medijima. Nekako kao da je nebitno ili neistina.
3.1415926535...
Iskušenik

Poruka Poslao: 13 Maj, 2011 13:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slažem se... iako je bilo i dosta momenata kada su forumom vladale niže vibracije... pa se ljudi pokupiše....a možda su ispunili misiju koju su imali, dali što su trebali, uzeli što su trebali .... i .... ćao đaci...
...a, glede vala, kao takvog... na dosta mjesta pročitah da je Zemlja u njegovom radijusu djelovanja od 1987., te će maksimalna amplituda - tjeme vala (najsuptilniji nivoi) kačiti majku nam (Zemlju, jel..) slijedeće godine.... naravno, ako ga promatramo kao val o kojem smo učili u fizici, što on nije....
Zar ne bi bilo čudno da svi (koji trebaju) pređu, u istom trenutku, točno na onaj dobro nam znani datum, u realitet gdje se već govori da će preć... te zar nije čudno da je dosta ljudi, koji su dosegnuli zrelost (najsuptilnije nivoe) svojim radom na sebi.... kroz sve te godine do danas....još uvijek tu... na 3D Zemlji... pa se pitam: Što je s tim ljudima?! Što čekaju?!.... Kosca?! Galaktičku federaciju?! Malog zelenog sivog?! Boga (dv)osobno?!
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 13 Maj, 2011 13:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

3.1415926535... ::
... te zar nije čudno da je dosta ljudi, koji su dosegnuli zrelost (najsuptilnije nivoe) svojim radom na sebi.... kroz sve te godine do danas....još uvijek tu... na 3D Zemlji... pa se pitam: Što je s tim ljudima?! Što čekaju?!.... Kosca?! Galaktičku federaciju?! Malog zelenog sivog?! Boga (dv)osobno?!

Oni nisu tu zbog sebe, već da bi svoju energiju (visokih vibracija ) utkali u kolektivno nesvesno i na taj način pomogli ostalima..
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 13 Maj, 2011 14:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zna li netko gdje je nestao Joschua sa svojim objavama?

Jošua bi trebao na ovoj temi da se javi, pošto je stara istoimena tema zaključana (zato što je prešla stotu stranicu, pa opterećeje rad foruma..)
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=843&postdays=0&postorder=asc&start=1530
3.1415926535...
Iskušenik

Poruka Poslao: 13 Maj, 2011 14:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

... te zar nije čudno da je dosta ljudi, koji su dosegnuli zrelost (najsuptilnije nivoe) svojim radom na sebi.... kroz sve te godine do danas....još uvijek tu... na 3D Zemlji... pa se pitam: Što je s tim ljudima?! Što čekaju?!.... Kosca?! Galaktičku federaciju?! Malog zelenog sivog?! Boga (dv)osobno?!

Oni nisu tu zbog sebe, već da bi svoju energiju (visokih vibracija ) utkali u kolektivno nesvesno i na taj način pomogli ostalima..

Ima smisla.... Onda imaju još dosta posla.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 2 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30735 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 35435 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 94599 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 31396 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43258 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 35565 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43600 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)