OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA ( 2.deo)
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
vasudeva

Pridružio: 28 Nov 2008

Poruka Poslao: 14 Maj, 2011 13:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

3.1415926535... ::

Aleksandra-Caca ::

3.1415926535... ::
... te zar nije čudno da je dosta ljudi, koji su dosegnuli zrelost (najsuptilnije nivoe) svojim radom na sebi.... kroz sve te godine do danas....još uvijek tu... na 3D Zemlji... pa se pitam: Što je s tim ljudima?! Što čekaju?!.... Kosca?! Galaktičku federaciju?! Malog zelenog sivog?! Boga (dv)osobno?!

Oni nisu tu zbog sebe, već da bi svoju energiju (visokih vibracija ) utkali u kolektivno nesvesno i na taj način pomogli ostalima..

Ima smisla.... Onda imaju još dosta posla.

Bogu Hvala.
Hvala Caco što mi pojasni razlog "zaključavanja" dela prvog, a Ti joschua nastavi da nam prenosiš ono što si nam poklanjao do sada.
A, vi/mi čitajte/mo "dalje".
Poljubac...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
vasudeva

Poruka Poslao: 14 Maj, 2011 18:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bi jako zgodan ovaj interludij, barem što se mene tiće.
Taman ja opet dobih potrebu da dijelim "sebe" kad ono neeešš maajci. Jok.
Odem jedno pet, šest puta na "objave" dio prvi i svaki put zaključano bre. Informatički sam nepismena pa ni u najluđem ludilu ne ukapirah da u ova D zbog raznorazni faktori ne mere kao inaće. Ima još puno da učim će mislim bilo što smisleno da napravim, naravno u ova D.Smile
I da ne bi cijenjene/og 3,141592..... i tako dalje, zaintrigirao me nick, pa da vidim tko je, ne bih znala da ne bi Cace, još jedanput od Srca Hvala Dušo, u čemu problematika. Dapače, pozdravih se na vrlo ružan način na ovom drugom delu od svih i svega sa nerazrešenim upitnikom, šta jednim!!!, iznad glave.
No, dobro, svakog čuda za tri dana dosta.
To stoji, ali isto tako stoji da ja preispitivah sebe zašto mi se neda kada ja imam potrebu, naravno da pišem, ili ja sama sebi nedam ili može bit tamo neki mali, e sada su već šareni:) odustali da budu zeleni, ili Onaj/Ona/Ono koji sve vidi i sve zna ili je netko miljonti zakljućio/la da dosta i mene?
Pa sada, zaključili "oni" ili "ja" šta god nas/njih volja evo mene opet.
Ovdje gdje sam sada stacionirana, nemam u Ideji Majčicu Zemljicu Smile, tek jedan mali areal/područje na Njoj, zauzeh stav ne osudivši pojavu i čvrsto odlučih napraviti vrt ili bašću u koju ima da rastu peršin, celer, koji paradajz oliti zlatna jabuka, naravno sorta prastara, ne neki hibrid, i paprika, dve. Možda i salatica koja tek toliko da ne kaže svet: kako ti koja si petica imaš samo četiri kulture!
E, petica po numerologiji jednoj, a za inače sam šestica i to dupla, ali to vrlo, vrlo retko kažem jer onda bi bilo ajde sadi još a to mi ne ide u opis posla, odnosno neda mi se.
I sve bi to bilo fino i krasno da ne odlučih ja napraviti isto tamo gdje nikada, ali baš nikada ne bi vrta. I govore susjedi:" Ama, gledaj Dušo, ovde ti rastu koprive i sva druga čuda, tu je pravo mjesto za to a ne tu gdje ti smisli." Pogledah ja njih, nasmijah se i rekoh:" E, deco draga, "moj" vrt ima da bude baš tu i nigdje drugdje. Ja hoču da ga ne vidim, ali da znam da je tu, hoču da gledam drveće i travu da odmaram oči na njima a u vrt ću da odem kada god me budu zvali/e, naravno."
Dobih podsmjeh koji, začuđeni pogled isto tako, odmahnuše oni glavama i rekoše:"Sa srećom ti." i odoše.
Pripremni radovi su u tijeku, jučer hdjedoh kupiti sadnice, ne bi moglo do utorka jerbo bi mraza pa što ljudi posadiše sve ošlo u Helać i morali sve baciti van i saditi i ovo na novo pa u rasadnik jok to što hoću, no ništa zato, za četiri dana ima da je sve na broju što zamislih.
Nešto me ovo podsjeća na ove naše objave.Smile
I cijela priča i ne bi bila toliko značajna da ja nikada, ali doista nikada do sada ne imadoh vrt, no što glava smisli ruke odrade i to sve samo zato jer ovdje ne imade placa/tržnice/pazara da tu kupim peršun i celer list jer bez toga za mene ne postoji kuhinja.
E sada, očeš da kuhaš tako kako tebi odgovara onda ljepoto uzmi alat i uživaj, samo nemoj sine po najgore Sunce, nego ranom zorom ili kasno navečer.Smile
Lep bi ovaj prelaz iz kako bi ovdje se reklo dubioze odnosno smrti koja doista ne postoji, samo je prelaz, u jedno novo/staro STVARANJE.
Jai
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 15 Maj, 2011 00:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Joschua mi se javio sa objašnjenjem zašto ne radi njegov sajt www.joschua.biz :

Joschua ::
,,Vesna, žao mi je nisam produžio ugovor zbog opravdanih razloga, ali pošto se ne nalazim u ex Yugoslaviji,
ja ću preko ove stranice nastavljati prevoditi interesantne tekstove, koji će drugima pomoći u njihovom buđenju.
Hvala i pozdrav ''

.
vasudeva

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 11:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pisa insan/čovjek, a može bit i da insan bi žena što bi se reklo čovjek i po Smile, prije nekog vremena post , ma šta pisa i postavi ga na "objavljivanje se nastavlja 2" , to je ko ono "umri muški 1, 2 i 3" a, mi još ne dođosmo do ono 3 Smile, kadli tamo niti slovca jednoga od posta a kamoli post cijeli!Smile
Pa se priupita dotični insan : jel to neko ima nešto protivu mene?
Ne budi on/ona/ono ljen/a/o i dade se na razmišljanje koje rezultira sljedećim : pod jedan: bit će da sam toliko omatušila/prestarila da više ne znam što radim, nisu djeca kriva, ja "mislila" no ne uradila; pod dva: uradih ali višom silom se ne pojavi makar ja iskontrolirala i sve bi b.o. i pod tri: a, može bit da to stvarno ne pripada pod ovi forum jerbo ovde sve vrvi od mnogo duhovne stvari, meditacija ova i ona, vanzemaljci ovi i oni a poruke samo takve, o iskustvima nečemo, to privatna stvar i nema ko da se meša, pa mi i nije mesto više ovdje.
E, lepo ja to sve protabirih i odlučih da ponovim to što sam pisala prije tjedan, dva, vreme ne postoji, to već i vrapci na grani pjevaju, ne mora da objašnjavam, pa će i ovaj put me se odmakne onda ću da razumem da ovakova "živa" duhovnost nikome nije potrebna, barem ne na ovaj forum jer ima toliko pametnih stvari što neko reče pa zašto da nam neka senilka oduzima vreme?
Napisano bi ovo:

Svi koji ste čitali postove koje pisah na "objavljivanje se nastavlja I" ste primjetili da sam u 70% istih govorila o svom osobnom/ličnom iskustvu.
Joschua je prenosio tekstove.
Oba rada su jednako kvalitetna iz razloga što netko lakše razumije na ovaj a netko na onaj način istu zadanu temu.
Svatko od nas je izabrao svoj put koji u konačnici vodi istom cilju a to je RAZUMIJEVANJE i primjena istog u praksi.

Povod ovom postu je dešavanje u mojoj najbližoj okolini.
Ja doista nemam alal baš ništa protiv "svjetlosnih" radnika, imenovaše me tako već bezbroj puta, samo slegnuh ramenima i odoš dalje, društva sa Plejada, zločestih reptila, i mene jedanput prozvahu ovdje kao takovu Smile, orbova, Anđela i svih onih ovdje sada nepobrojanih koji ima da na neki način nam svima prosvetle pamet i olakšaju "življenje".
Već sam pisala da tehnika koliko vam/nam srce želi opet u svrhu lakšeg razumijevanja i primjene.
Nebitno je tko će kako da se imenuje, kako da se potpiše, makar, nomen est omen, bitno je da razumijemo o čemu se radi i da to isto i živimo.
Mi smo onaj lepi Božiji ćumez ili vrt, kako vas/nas volja u kojem svega blaga Gospodnjega.
Sada, koliko mogu primjetiti ima toliko nekvalitetnih stvari u bilo kojoj formi, ne tiće se samo web sistema nego i onih već skoro zaboravljenih stvari koje se imenuju knjige, pamfleti a, i izgovorene riječi sve opet u svrhu prosvetljenja/osvješćenja te iste naše drage "pameti".
Na svatkome od nas je da napravi svoj izbor.
I kada je taj izbor napravljen u razumijevanju onda nekako posljedično slijedi i praktično življenje istoga bez priče o elitizmu, o onima drugima koji "pojma nemaju" i koji uopće nam nije jasno što rade ovdje jer jedina svrha im je da obmanu puk.
Danas svatko može da se imenuje guruom, učiteljem, prosvetljenim bićem, da kaže da je sa planet ili galaksija ta i ta, da li možemo to provjeriti?, objašnjavati nam da samo to i ništa drugo ne može da nas pomogne i učini nam bivanje ovdje kvalitetnim a zapravo mi sami zaboravljamo koliko smo "Božanski" i da smo učitelji sami sebi a i okolini kao što je i ona naš učitelj.
Na žalost ili na sreću, danas sam po ne znam koji put bila u situaciji da se od mene na neki način traži prosudba u vezi određene situacije, vezano za osobe koje se bave pomaganjem i usmjeravanjem drugih u smislu poboljšanja kvalitete življenja i osvješćivanja tko zapravo jesu a te iste osobe su u takvom, neću reći što mi je na jeziku, svi znate što mi je na umu, imaju opći kaos, nažalost, ne kreativno alternativno osmišljavanje stvarnosti, nego kaos u smislu koji je uvriježen ovdje u ova 3D, u svom življenju a uzimaju si za pravo djelovati "alternativno", govoriti o "prošlim" životima, eteričnim tijelima, iscjeljivanju, uporabi ovoga ili onoga.
Pa, bravo za njih.
To znači da su ili vrlo, vrlo hrabri i da savršeno dobro znaju što rade i govore ili da pojma nemaju nego se samo furaju na "in" stvar.
Ukoliko se radi o prvoj konstataciji nije mi jasno kako mogu biti toliko izgubljeni u svojim "životima", vapiti za pomoći, ne imati pouzdanja u sebe i Boga koji im je toliko srcu drag i u čije Ime zapravo sve rade. Aha, zaboravila sam, oni su elita, pa valjda eliti je to dozvoljeno i normalno.
No, ukoliko se radi o drugoj konstataciji onda je ljepo furati se na stvar ali ukoliko se sa tim "šteti" onda, e, onda ima da dobro zasuču rukave u prvome redu što se tiće njih samih a onda i da "poprave" to što su napravili. Nekada će to ići sa lakočom a ponekada ne.
Prosudila nisam, samo sam rekla ovo što predhodno napisah.
Po meni svatko ima pravo da dubi na trepavicama koliko god ga volja, ali neka ne traži od mene alibi za svoje gluposti. Ni ja ga nisam tražila i ne tražim ga za svoje.
Om Jai Ram
 Nazad na vrh »
joschua
Napredni tragalac

Pridružio: 30 Nov 2008

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 11:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala vam na pažnji, vratio sam se u Bosnu i živim u drvenoj kućici ispod planine Ozren i pošto imam jako otežen signal a tu nemam telefona, od grada sam udaljen 24 km, imam problema sa postavljanjem novih prevedenih stvari. Ali smatram da su i bez toga mnogi odredili svoj put - svoj realitet. I ako mislim da ima još vremena ono je na isteku i rad na samo-iscjeljenju zahtjeva posvećenost a i pripremu za vremena koja dolaze. U polarizaciji koja će trajati tisućugodišnji period ili tako nešto, oni koji pređu u žetvi imati će vremena za nove lekcije. Do tada dati ću sve od sebe, a i pripremio sam neke prevode koji su jako interesantni i koje ću staviti na ovu stranicu za dva dana. Lijep pozdrav svima.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 13:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

joschua ::
...pripremio sam neke prevode koji su jako interesantni i koje ću staviti na ovu stranicu za dva dana.
Lijep pozdrav svima.

Hvala ti na trudu brate, i dobrodošao ponovo na forum !
herc
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 13:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vasudeva ::
Pisa insan/čovjek, a može bit i da insan bi žena što bi se reklo čovjek i po Smile, prije nekog vremena post , ma šta pisa i postavi ga na "objavljivanje se nastavlja 2" , to je ko ono "umri muški 1, 2 i 3" a, mi još ne dođosmo do ono 3 Smile, kadli tamo niti slovca jednoga od posta a kamoli post cijeli!Smile
Pa se priupita dotični insan : jel to neko ima nešto protivu mene?

Evo adminovog odgovora za našu sestru Vasudevu, da ne misli da neko ima nešto protiv nje:
adminfob ::
Došlo je do obaranja servera, i provajder je vratio svoj backup baze star osam dana.
Radi se o nenadoknadivom gubitku (dosta postova je obrisano).
Nažalost, i nekoliko novoregistrovanih članova je takođe izgubljeno.
Admin

Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 10:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Maje ne ukazuju na propast sveta
U filmu o drevnomnarodu objašnjava se da su oni imali ritual da pomoću solarnih kalendara predvide budućnost

Poravnanje planeta sa centrom galaksije: 21. decembra 2012. godine (Foto natural.com)

Ideja da će kraj sveta da se dogodi 21. decembra 2012. u poslednjih nekoliko godina privlači sve više pažnje. Na tu temu su postavljeni brojni sajtovi, vode se rasprave na forumima, pisani su blogovi iknjige, snimljen je i holivudski film „2012” Rolanda Emeriha. Iako naučnici većinom odbacuju ovu tvrdnju, kustosi Muzeja prirodnih nauka u Hjustonu iskoristili su proročanstvo ne bi li privukli posetioce da vide svet drevnih Maja, piše „Glas Amerike” na srpskom.

Film koji se prikazuje u planetarijumu muzeja bavi se mitovima i obredima drevnih Maja, koji su naseljavali jug Meksika i centralnu Ameriku. Bavi se i kalendarom koji su koristile Maje, koji je podeljen na tzv. baktune od kojih svaki sadrži 144.000dana.

Na nekim kalendarima, koji su sačuvani, kraj sveta bi trebalo da se dogodi na dan koji je prema našem računanju vremena 21. decembar 2012.

– Doći će do poravnanja sa centrom galaksije 21. decembra, a i 13. baktun Maja počinje upravo 21. decembra, što je dovoljno da se zapitamo da li je sve to povezano – ukazuje Kerolin Samners, potpredsednica odeljenja za astronomiju i fiziku u muzeju, koja je nadgledala realizaciju filmskog projekta.

Film ukazuje da Maje nisu automatski predskazivale katastrofu. Samners dodaje da je kraj vremenaza Maje generalno bilo isto što i početak novog veka ili milenijuma za nas.

– Izgleda da je to bio povod za slavlje. Ne postoji indikacija na veliku propast u Majinim spisima. Oni su verovali u kraj vremena i govorili su o velikim poplavama. Sve je to bilo tema njihovih diskusija, ali to nisu povezivali sa kalendarom.

Kako bi privukli posetioce u svet drevnih Maja, Samners i njen tim obišli su četiri različita mesta u Meksiku i Gvatemali, gde su snimili ekstremno široke kadrove ruševina. Uz pomoć kompjuterske grafike prikazali su kako su ti gradovi možda izgledali pre nekoliko vekova, kada su bili centri izuzetnih matematičkih i astronomskih dostignuća Maja, a posetioci muzeja u Hjustonu mogu da vide i relikvije drevnog naroda.

Kustos Dirk van Turenhut priprema još veću izložbu za 2012. godinu, kako bi se poklopila sa datumom „kraja sveta”.

– To će biti kombinacija informacija koje smo prikupili sa raznih strana kako bismoispričali priču o kulturi Maja, drevnih Maja, kolonijalnih Maja i modernih Maja – ističe Van Turenhut koji smatra da je njihovo znanje dragoceno i nedovoljno istraženo.

– Drevni glasovi govore kroz samo nekoliko ljudi u svetu koji mogu da čitaju i dešifruju pismo Maja – podseća kustos i dodaje da su ruševine drevnih Maja i dalje izvor novih informacija o misterioznoj civilizaciji i njenim dostignućima. Cilj muzeja je, kaže Van Turenhut, da ljudima pokaže da je civilizacija Maja mnogo složenija od izmišljenih predskazanja o smaku sveta.

--------------------------------------------------------------------

Nestali zbog ekoloških promena

Civilizacija Maja je nestala pre oko 500 godina, najverovatnije zbog ekoloških promena koje su ugrozile njihovu poljoprivredu. Međutim preci Maja i dalje žive na poluostrvu Jukatan i u delovima centralne Amerike, dok su mnogi emigrirali u Hjuston. Uz pomoć njihovog znanja jezika Maja, naučnici su uspeli da odgonetnu drevne hijeroglife, a stručnjaci u ovoj oblasti rade na univerzitetu u Teksasu.
R. S.

http://www.politika.rs/rubrike/spektar/Nauka/Maje-ne-ukazuju-na-propast-sveta.lt.html
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 01 Jun, 2011 08:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A L A J E
Pitanja i odgovori

Pitanje: Imam pitanje: možeš li molim te reći ime filma koji traje 5,20 min. na tvome videu 8-mi dio? Čini se da je vrlo pozitivno. Svjetlo i ljubav za sve planete.

Odgovor: "Celestinsko Proročanstvo"-http://www.thecelestineprophecymovie.com

Pitanje: Alaje, je li istina da su gledajući slike krugova u žitu primam dobre vibracije koje mi kao čovjeku koriste. Kako sam mogao primjetiti krugovi u žitu, u meditativnom stanju, puštaju osjećaje tih krugova iz usjeva, daju mi "protok"? Gdje možemo pronaći značenja krugova u žitu - simbola?

Odgovor: 99% krugova u žitu su piktogrami izrađeni od nas s kosmičkom, elektromagnetskom energijom. Polja nisu uništena, nego su čak i poboljšana. Ostatak od 1% prave negativni ljudi koji žele prevariti druge ljude. Oni gaze polja tako da možete vidjeti da su lažna. Stabljike su savijene i slomljene i polja nemaju energije.

Pravi piktogrami imaju energije i 3 funkcije. Neki su energetski poticaj za zemlju (u video sam rekao da simboli imaju energiju), neki su poruka za ljude, prvo da bi vidjeli da drugi postoji drugi u prostoru, a zatim tu su poruke koje razumiju više duši i služe za aktiviranje specifičnih znanja, a neki su ikone, poruke za ostale vanzemaljce.

Neki krugovi u žitu su poruke koje su za vašu dušu i imaju veze sa svetom geometrijom. Na eteričnom nivou možete svuda vidjeti svjetlosne geometrijske 3D figure koje su u stvari kodirane informacije.

To je jezik viši dimenzija, previše složen da bi ga razumio racionalni um na zemlji. Ali vaša duša može razumjeti. Dakle, morate slušati svoju dušu kako bi razumjeli poruku u simbolu. Sve je tih struktura u njoj. Vaše tijelo, planeti, sve ...

Ti krugovi u žitu su odgovarajuće s tajnim geometrije u svom energetskom tijelu, te se pokreću vašu svijest i osjetljivost za više frekvencije. Isto se događa s planetom, previše. To je kao neka vrsta akupunkture za planetu.

Simboli u žitu su projicirani iz letjelica ili šaljemo male diskove ili svjetlosne lopte poticane s kozmičkom energijom. To se događa u sekundi.

To je metoda kao da pišete s pisačem. Prvo se na ekranu uradi grafički dizajn, a zatim se to prenese na određene tačke na papiru. Kod piktograma umjesto tinte se koristi kosmička energija koja postoji svugdje, kao što su i sve stvari izrađene od te energije. Ja sam već bio na desetke u Engleskoj i jeo sjeme sa tog žita. Mogli bi osjetiti energiju kako danima ulazi vaša tijela i aktivira čakre.

Pitanje: Ako netko osjeća da je on (ona) sa Plejada, kako se može znati da je istina, a ne glas njegov (njezin) ego, koji želi da se osjećaju drugačiji od drugih? Postoji li neki način da provjerite je li to istina?

Odgovor: Vi ćete znati sigurno koji je pravi kontakt s Plejadancima, dali ste budni ili je to san.

Pitanje: Možeš li molim te reći gdje mogu pronaći glazbu koja je korištena na videu 6? Osjećam se tako dobro kada je čujem. Hvala puno za tvoje učenje, prestao sam pušiti. Nedavno sam promijenio većinu mojih negativnih misli u pozitivne misli i pokušavam meditirati, ali mislim da je potrebno više prakse.

Odgovor: To je glazba od Dane Spotts - Vječnost. Vrlo je dobro da si prestao pušiti. Sada je faza detoksifikacije tvoga tijela od otrova koje je ostavilo bilje u tvome tijelu, a onda ćeš moći osjetiti i primiti svjetlo, jasno i snažno.

Pitanje: Vidio sam intervju na „bewusst.tv“ s Jo Conrad-om koji je intervjuirao ženu (Brigitte Walter), koja tvrdi da ima kontakt s određenom rasom pod nazivom Nag. Oni su joj rekli da su pozitivni Reptili i da su dobili dopuštenje da žive pod zemljom, jer oni žele da rade zajedno s ljudima.

Ja sam jako skeptična kad čujem priču o pozitivnim Reptilima, pa sam htjela znati da li možda imate više informacija o tome. Adonai.

Odgovor: Pa, moguće je da postoje Reptilska bića koja su se razvila duhovno i žele se promijeniti, ali kada je riječ o Drako Reptilima, koje imaju veze sa zemljom, uvijek trebate biti vrlo oprezni.

Pitanje: Pročitao sam neke informacije u TerraKor Files: http://www.berkshire.net/ ~ brenaud / index.htm navodno je napisao Robert Bob Renaud. Želim pitati, je li bilo istine u ovom materijalu, jer sjećam se da ste spomenuli Bob Renauda prije nekog vremena u svojim odgovorima. On tvrdi da je posjetio planet Korrendor nekoliko puta, ali neke stvari jednostavno nemaju smisla u njegovim izjavama.

Odgovor: Da, knjige Boba Renauda iz 60-tih su vrlo dobre. No, nove informacije možete pronaći na internetu o Bob Renaudu, čini se da je izmanipuliran i nije čist.

Pitanje: Kažete u svom videu 9 da, ako se Sivi i Reptili pojave na Zemlji predstavit će se kao prijatelji da nas spase, oni će nas pozvati na njihove brodove, a ako ne želimo, oni nas neće spasiti, tako da bi mi svi bili u njihovim rukama anyway ili ćete se pokazati i pomoći nam ako vas pitamo za pomoć?

Odgovor: U mom videu, kao što sam rekao, oni planiraju učiniti nešto poput ovoga što si naveo. Ja nisam rekao da će se to sigurno desiti. To je jedna od mogućih budućnosti, ako zemaljski ljudi ne učine ništa po tome. Također sam rekao u mom videu da je energija ljubavi rješenje za sve.

Pitanje: Jesi li već dobio planove za budućnost (lightwork)?

Odgovor: Da, imam planove i grupne meditacije, ali neću to objaviti na internetu. Tu još uvijek ima previše zli ljudi.

Pitanje: Da li si napustio swvoju kuću?

Odgovor: Da, budući da sam došao na Zemlju.

Pitanje: Bio sam radio neka istraživanja za veće dobro. Možete li molim vas dati ispravan smjer po pitanju energije? Kad sam napravito Google pretraživanje u vezi toga nisam našao mnogo. Gdje mogu to pronaći?

Odgovor: http://www.youtube.com/user/777ALAJE, meditacija.

Pitanje: Jesu li stari Drakoni ratovali s ljudima ili su se borili jedni sa drugim?

Odgovor: U to vrijeme nije bilo ljudi na Zemlji.

Pitanje: Je li istina da dinosauri nisu nestali, nego su evoluirali u nešto poput gmizavaca-vanzemaljaca?

Odgovor: Istina je obrnuta. Dinosauri su korišteni kako bi Drako / Reptilska rasa putovala svemirom. Milijunima godina, oni su imali strašne ratove i radioaktivnost u tim ratovima je uhvatila one koji nisu mogli pobjeći sa planeta nego su mutirali u ono što vi zovete dinosauri. Naravno, nakon toga "dinosauri" su njihovi potomci tisućama godina.

Pitanje: Je li Bashar pozitivan ET ali nije baš dostigo razinu svjetlosnog bića ili je negativni ET s nekim skrivenim motivom koji govari 95% tačno i 5% pogrešne poruke, ili je to samo šećer-obložen otrovom? Godine 1982 ili tako nešto, moj prijatelj mi je dao Bashar knjige (3 knjige kanalizirane transkripte), i ja sam ih stvarno volio u to vrijeme. Ali sada ne znam? ... molim te, daj svoj komentar ako možeš, vjerujem tebi a ne onim kanaliziranim subjektima.

Odgovor: Da, mnoge informacije su ispravne, ali vrlo drsko govori ljudima informacije,što nije naš način, od Svjetlosti. Neki inteligentni vanzemaljci su miješali dobre informacije s pogrešnim informacijama da vas zbune. Govorio sam o tome u videu 6. Neki od vanzemaljaca znaju puno ali oni su još uvijek bahati i egoistični likovi.

Pitanje: Na početku novog videa (12) vidio sam lightships i Space Station iznad Zemlje. Ova postaja izgleda u obliku krugova u žitu koji su napravljeni prije nekoliko tjedana, mislim da je u Njemačkoj. Da li ova koincidencija ili ova stanica stvarno postoji?

Odgovor: Ta svemirska stanica je tamo, stvarno. Slika je ilustracija

Pitanje: Alaje, da li je to normalno da se osjećam pospano kad slušam tvoje video isječke i meditiram?

Odgovor: Da, to se događa kad niste dovoljno spremni za više frekvencije ali ako i dalje nastaviš meditirati i dizati svoju frekvenciju, nećeš biti više pospan.

Pitanje: Koja je razlika između autohtonih šamana koji znaju kako duševno putovati u astralne svjetove, vidjeti druge planete, vidjeti ljudi poput vas i vaše ljude koji putuju u brodovima? Tvoj narod se razvio tehnološki s ljubavlju i duhovnosti, a autohtoni nemaju tu tehnologiju ali znaju kako duševno putovati. Vi možete putovati s duhom i tijelom, dok oni samo mogu putovati s duhom? Želim shvatiti razliku, hvala vam.

Odgovor: Šamani imaju samo kontakte s niskim astralnim nivoima, gdje ima puno negativnih bića koji mogu izvoditi trikove. Pogotovo su šamani kroz dim, opsjednuti niskim astralnim subjektima bez znanja o tome. Koncentriraj se na svoju istinsku duhovnost. Koncentrirajte se na svoju dušu, više Sebstvo i Kosmičku središnju svijest.

Pitanje: Ima li planeta za koje (Plejadanci) još uvijek ne znaju, ili, da li vi znate sve što je u svemiru?

Odgovor: Niko nezna sve što je u svim svemirima, jer postojanje se stalno razvija i širi. Sve znanje je distribuirano u svijesti postojanja i ni jedna osoba nije u poziciji da zna sve ali mi se možemo povezati s svijesti o postojanju i dobiti odgovor na postavljena pitanja.

Pitanje: U Bibliji i drugim drevnim tekstovima postoje opisi o divovima, kao što je u priča o "Davidu i Golijatu", o čemu sam bio zadivljen. Ako su stvarno postojali divovi u davna vremena, tko su oni i odakle su došli?

Odgovor: Da, divovi su postojali u tim danima. Neki su vanzemaljci, a neki su bili njihova djeca.

Izjava: Pozdrav Alaje, želim ti reći o jednom incidentu koji mi se dogodio na putu kući. Naš avion nije bio otkazan u to vrijeme kao drugi, ali tu se dogodilo nešto nevjerojatno. Propustili smo let; radnici na aerodromu su nam rekli da se pripremimo za izlazak. Oni su počeli govoriti na radiju s posadom zrakoplova, a nakon nekoliko minuta, zrakoplov se vratio na aerodrom, otvorili su vrata samo za nas dvoje. Oni su nam je rekli da smo sretni, to se događa jednom u milijun puta, jer se zrakoplov nikad ne vraća. 100 putnika su nas čekali, dve stjuardese i kapetan su nas pozdravili na brodu i unatoč činjenici da smo javili kući da nećemo doći, došli smo do 15 minuta ranije.

Odgovor: To je divno iskustvo. Vidiš, da kada imate dobru karmu, jer ste sudjelovali sa mnom na planini za pročišćavanje Zemlje, postojanje će vam pomoći.

Većina ljudi na Zemlji gunđaju o teškom životu na Zemlji. S mojim svjetlosnim radom, sastancima, meditacijom, ja sam s puno napora doveo ovaj planet na bolji nivo življenja. No, još uvijek postoje mnogi zli ljudi koji me napadaju za moj trud, čak i ljudi koji tvrde da su duhovni. Možda će biti još samo jedna javna meditacija koju ću uraditi. Kao što rekoh u mom video, svjetlosni vanzemaljci, putnici, bi voljeli da se susretnu s ljudima u ljubavi a ne u mržnji. To je razlog zašto ne postoji javni kontakt s masama na Zemlji i svjetlosnih bića.

Pitanje: Alaje, što se dogodilo u Wisconsinu i što je bilo s vulkanom kada ste vi i vaša skupina bili na vrhu?

Odgovor: Vulkanska erupcija i svjetlostne lopte, koje su viđene iznad Wisconsina, bio je direktan odgovor SAD-u na naše postojanje i rad na planini Olimp. Bilo je to pročišćavanje loše energije na Zemlji.

Pitanje: Budući da još uvijek imam noćne more sa ljudima koji izgledaju kao divovi surfao sam po internetu i pročitao o njima da su živjeli ovdje tisućama godina i da još uvijek postoje. Pitam, da li tamo negdje divovi uopće još postoje, jer me stvarno hvata jeza od njih?

Odgovor: Svugdje u svemirima postoji život i svi su različiti u različitim dimenzijama. Ti životi su različiti veličina i različiti svijesti. Neki mogu izgledati kao divovi naspram Zemaljski ljudi ali za njih je to normalna veličina. Neki su manji od ljudi na Zemlji i oni će imati dojam da su ljudi divovi na Zemlji.

Pitanje: U vašim meditacijama nemam vezu sa zemljom. Je li krivo ako ja to učinim?

Odgovor: Sve moje meditacije su o transformaciji Zemlje. I naravno, tu je vezu na Zemlju.

Pitanje: Kako ste se odlučili to staviti u vaš video?

Odgovor: Kada je došlo pravo vrijeme, ja sam dobio pravu informaciju iz moga "višeg Ja".

Pitanje: Jesu li Arkturianci dobri?

Odgovor: Da.

Pitanje: Čuo sam riječ Adonai na kraju nekoliko videa. Adon i Adonai - hebrejski naziv za Boga, Učitelja, Gospodina?

Odgovor: Ne, Adonai je samo pozdrav.

Pitanje: Je li sigurno da kontaktirate bića sa Venere (Venusianci) i što nam možete reći o njima?

Odgovor: Venusianci su jako dobri i duhovni.

Pitanje: Što mislite o dolasku u Belintash. To je plato u Bugarskoj, koji po pričanju ima velike i moćne energije.

Odgovor: Ako moram ići negdje, „postojanje“ će mi poslati novac, odrediti pravo vrijeme i situaciju.

Pitanje: Pozdrav Alaje! Je li Andromeda pozitivna kao i Plejade ili je to negativno? Ljubav za sve i tebe.

Odgovor: Andromeda je velika galaksija s milijunima planeta. Oni su svi različito razvijeni. Ne možete reći da su svi dobri ili svi loši. Baš kao što ne možete reći, da su svi ljudi na planeti Zemlji loši. Svatko je na drugoj razini evolucije i svijesti. Isto je sa drugih zvjezdanim sustavima. Čak i na Plejadama ili Sirijusu imate ljude koji su se drugačije razvili prema onome kakve su dimenzije. Na Vlašićima imate tisuće planeta, ali i mnogo više na višim dimenzijama.

Pitanje: Je li Orion pozitivan kao Plejade ili je to negativno?

Odgovor: Orion je negativan. Oni su donijeli financijski sustav i religije na Zemlji, kao i druge loše stvari.

Pitanje: Bok Alaje, jeste li ikad vidjeli ili možda znate za plave humanoidne meduze kao vanzemaljce? Tražio sam na internetu i nema spomena o njima, gdje su i odakle dolaze, ali oni su prikazani u povijesnim knjigama kao zlo ... No, nisam o tome ništa pronašao. Možete li komentirati?

Odgovor: Mnoge rase su se razvili u zadnjih tisuće i milijune godina. Oni nisu kao što su bili nekad u povijesti. A druga stvar je da ne mogu usporediti jednu osobu s cijelom rasom. Da li možete reći da su svi ljudi na Zemlji isti? Svi su različito razvijeni.

Pitanje: Imam pitanje, naime rečeno je u jednom od videa da imate svijest u budućnosti i svijest u našoj sadašnjosti. Ali jedna stvar koju ja ne razumijem, zašto Galaktička Konfederacija dolazi iz budućnosti kako bi nam pomogli, zašto ne dolazi iz našeg vremenskog razdoblja?

Odgovor: Kao što sam već uradio sa mojom svijesti, postoje neke odluke koje moram uraditi - posebna misija. Na taj način JA dajem podršku Galaktičkoj Konfederaciji. Postoje mnoge duše koje rade na svoj način. Razmislite o ovome univerzalno, sferno, globalno, kozmički - na ostalim razinama Zemlje, sve je moguće.

Pitanje: Pozdrav Alaje, da li Nikola Tesla dolazi sa Plejada?

Odgovor: Pa, on je bio utjelovljen na Veneri, a ljudi sa Venere su prvi Plejadanci koji su došli u ovaj solarni sustav. Tako da su rođaci.

Pitanje: Pozdrav Alaje, još jednom hvala za video! Imam pitanje, da li su otmice od strane Greysa tačne? Ako je tako, koje korake čini Galaktička Konfederacija da ljude zaštite od otmica Greysa?

Odgovor: Postojale su užasne otmice. One su prestale u 90-im godinama, jer je Galaktička Konfederacija ovdje intervenirala. Sada ima samo nekoliko izoliranih slučajeva, ali to je intencija duše.

Pitanje: Ja sam znatiželjan o jednoj slici na kojoj je bila plava žena. Možete li mi reći tko je ona?

Odgovor: Da, to je žena sa planeta Korendor. Korendor je planet blizu Arktura.

Pitanje: U tvom videu kažeš da ste vi podijeljena svijest u vaš brod i svjetlo u vašem fizičkom tijelu i dabbled u astralnoj projekciji. Neki govore o podijeli svoje svijesti na jednom području u sobi itd, u osnovi što je to?

Odgovor: Pozdrav, moj slučaj je malo drugačiji. Ja sam još prije utjelovljen za posebnu misiju. No mnogi nisu.

Pitanje: Greysi ili "Zeta" su rasa koja stalno muči čovječanstvo. Možete li objasniti zašto su takve negativne energije u njihovim srcima kada oni moraju jasno razumjeti naš strah od nepoznatog?

Odgovor: Greysi su klonovi, oni ne misle kao ljudi. Nemojte ih uspoređivati sa sobom. Oni nemaju emocije. Oni su lutke. Koncentrirajte se na važne stvari. Razvoj unutarnje duhovnosti. Sve ćete pronaći na mom videu.

Pitanje: Prijatelju, je li istina da Reptili vladaju našom vladom? Što Plejadanci misle o okultizmu, uroku i čaroliji, je to loše da bih to trenirao?

Odgovor: Da, Reptili postoje i ja sam upoznao neke i potjerao sam ih svjetlosnom energijom. Oni ne mogu stajati u ljubavi sa svjetlosnom energijom. Ali nemojte se koncentrisati na njih. Oni nisu najvažniji. Najvažniji je vlastiti unutarnji duhovni razvoj. Koncentrišite svoju energiju na važnije stvari.

Pitanje: Pozdrav Alaje, htio bih znati da li su otmice od strane Greysa stvarne. Što oni žele od nas? Saznao sam da su oni zainteresirani za ljude koji imaju "Rh" negativnu krvnu grupu i da žele stvoriti hibridnu rasu. Znate li što oni žele?

Odgovor: Da, oni postoje. Greys su uništili svoju genetiku i oni se ne mogu više reproducirati prirodno. Dakle, većina njih su klonovi - biološki roboti. Samo nekoliko tisuća su originalni. Otimali su ljude i životinje da ukradu DNA, da bi ponovo aktivirati svoj DNK. Ali to ne mogu uraditi, jer oni ne koriste duhovni dio. Priroda Greysa, a posebno Zeta Reticuli i niski Greysa, je da oni nemaju duboke osjećaje ili suosjećanja. Oni su zapravo jako znatiželjani o svim aspektima postojanja, poštovaoci su visoke tehnologije i izuzeti su od sentimentalnosti.

Oni gledaju na ljude na isti način kako seljak gleda na svoje krave. Osjećaju se kao inferiorna vrsta. Greysi nisu pouzdani: od 1955 postalo je očito da su vanzemaljci prevarili Eisenhowera i prekršili ugovor ... Američka vlada je dobila nešto slabiju tehnologiju koju su tražili, a otkriveno je da su otmice premašile milon prije nego što su pristale. Vanzemaljci nisu odavali liste ljudskih otmice, a vrh toga je, svi oteti nisu vraćeni. Oni su bili ovdje prije nekoliko godina ali ih je Galaktička Konfederacija odstranila. Neki još uvijek rade sa Tajnom vladom.

Kad sam bio dijete oni su došli u moju sobu i pokušali me oteti ali ja sam se borio s energijom iz mojih šaka, zatim su otišli. Uz snažnu svjetlosnu energiju možete izbaciti zlo. Neki koji dolaze iz budućnosti su razvijeni i pokušavaju ispraviti loše stvari koje su učinjene.

Pitanje: Jesu li Plejadanci ljudi, baš kao i mi?

Odgovor: Mi smo još uvijek ljudi samo u višim frekvencijama.

Pitanje: U trećem videu je rečeno da Plejadanci imaju veze sa Zemljom iz prošlosti. Što si mislio o tome? Koje su to veze?

Odgovor: Mislio sam, Plejadanci su bili na planeti Zemlji u prošlosti i utjecali na mnoge civilizacije.

Pitanje: Pročitao sam o ljudima sa plavom kožom koji žive pod zemljom. Jesu li oni ljudi ili druga vrsta?

Odgovor: Plavi su takođe ljudi. Čak i na Plejadama postoje neki plave boje.

Pitanje: Jesu li havajski otoci preostali ostatci Lemurije ili Mu? Imam u zadnje vreme mnoge snove o otocima i pjesmi kitova. Imam snažnu vezu i ljubav za otoke, Big Island posebno.

Pitanje: Što je svrha i značaj Svetog Grala?

Odgovor: "Sveti Gral" je kao i mnoge druge stvari dio prošlosti. Vjerovanje proizlazi iz pogrešnih informacija i uvijene tradicije. Takozvani "Sveti Gral" nije ništa drugo nego ljudski dio, koji je aktiviran svjetlosnom energijom unutar u središtu vašeg srca. Ljudi su samo "čaša" koji nose svjetlo unutra i mora se aktivirati. Čovjek prolazi kroz unutarnje "putovanje" kako bi duhovno pronašao unutarnje svjetlo, "Sveti Gral" - ljubav. O tome sam govorio u mom u mome videu - svijest o ljubavi. Kada ljudi ne razumiju mnoge stvari, oni to pretvaraju u objekat kome se klanjaju: starac sa bijelom bradom na tronu .. itd. I kroz tisućljeća, to praznovjerje je naslijepo prelazilo na svaku generaciju.

Pitanje: Imam pitanje za vas o Mayanskoj civilizaciji. U njihovim svetim knjigama, kažu da oni dolaze iz sustava Plejada, a Zemlja uči od Alcykonea većim mudrostima i vizijama, koje se bave suosjećanjem i sviješću. Šta je sa teorijom o izumiranju ove civilizacije koja je upravo nestala. Kakav je odnos između civilizacije Maya i Plejada? Dali su oni stvarno došli od tamo?

Odgovor: Plejadanci su uključeni u mnoge civilizacije na planeti Zemlji. Maye su samo jedni od njih. Maje nisu nestale, oni su evakuirani svemirskim brodovima i otišli su daleko.

Pitanje: Jesu li Yonaguni podvodni spomenici dio prirode ili ih je čovjek napravio i čemu služe ako ih je čovjek napravio?

Odgovor: Yonaguni je struktura hrama preostala od nekih zgrada Lemurije / Mu.

Pitanje: Znate li što je ispod šape Sfinge u Egiptu?

Odgovor: Pa, postoji tajna prostorija, koja je u to vreme korištena, i postoji tehnologija iz Atlantiđanskog puta, letjelica ... no Tajna vlada zna sve to.

Pitanje: Imam pitanje o ljudskim žrtvama kod Maya? Zašto su oni to radili?

Odgovor: Oni koji su to radili nisu bili originalni Maye. Oni su bili potomci i klanjatelji vanzemaljcima tisućama godina kasnije. Nakon što su ORIGINALNE Maye otišli, ti ljudi su htjeli da se oni vrate nazad, misleći da će se i „bogovi“ vratiti kada se žrtvuju ljudi. To je bio način praznovjernog razmišljanja na staroj Zemlji, koji se dešavao svuda na planeti. Zato i danas postoje religije na Zemlji koje čine veliku štetu.

Pitanje: Uvijek sam bio zainteresiran oko Lemurijanske civilizacije, oni su živjeli u istoj dobi kad i Atlantida? Što se dogodilo s njima?

Odgovor: Da, Lemurijanska civilizacija je postojala u isto vrijeme kad i Atlantida, i oni su ratovali među sobom.

Pitanje: Tko je Ra? Je li Ra materijal pozitivan po vašem mišljenju?

Odgovor: Nije važno, ET iz starih vremena koji je želio igrati Boga.

Pitanje: Imam pitanje o Mothmanu i Chuppacabri. Jesu li ovo genetske mutacije, i jesu li oni kao Bigfoot?

Odgovor: Da, Bigfoot su genetski eksperimenti sa Atlantide. Oni su polovina ljudskih, a polovina životinjskih genetskih manipulacija iz tih vremena. To je razlog zašto možete pročitati puno o tim stvorenjima u mitologiji. No, sada je važnije da se koncentrirate na unutarnji, duhovni razvoj. Očistite sve blokirane energije i stvarajte duhovni karakter.

Pitanje: Vidio sam sliku piramide Kukulkan, gdje veliki snop svjetlosti sa neba cilja na vrh piramide. Što to znači?

Odgovor: To je svrha piramide. Njen oblik stavlja energije u svežanj i šalje je ili prima u obliku grede.

Pitanje: Je li Svastika, simbol svjetla i ljubavi i da li su je Pleidanci ostavili na zemlji?

Odgovor: To je simbol Galaksija u grafičkom dizajnu. Možete ga pronaći i na starim tibetanskim slikama. Mnoge simbole su ljudi sa drevne Zemlje kopirali kada su ih vidjeli kod posjetitelja s drugih planeta.

Pitanje: Ako je Mjesec umjetni, kako se onda drevne paganske religije obožavale božicu Mjeseca? Mislio sam da su Prastari narodi imali napredna znanja i da su znali ovo?

Odgovor: Stari ljudi su to pričali nakon uništenja Atlantiđanskog naprednog puta. Prije 12.000 godina velike katastrofe koje su uništile kontinente Atlantide izazvane su globalnim pokretima Zemaljskih direka, a to je uzrokovalo gubitak pamćenja kod ljudi. Ti su se ljudi klanjali svemu što nisu razumjeli (Mjesecu, Zvijezdama, Suncu, Planinama) i imali su više bogova u svojim fantazijama.

U to vrijeme dolazilo je mnogo vanzemaljaca s drugih planeta i zloupotrebljavalo situaciju želeći da budu poštovani kao bogovi. U tom vrijeme su rođeni religija i kultovi. Napredne civilizacije koje su znale o Mjesecu bile su prije nekoliko milijuna godina. Bilo je mnogo civilizacija na Zemlji prije Atlantiđana i sve su se same uništile ratovima, jer ljudi nisu bili dovoljno mudri za moćne tehnologije. Baš kao i danas.

Pitanje: Da li ljudi doista izgradili piramide?

Odgovor: Ne, vanzemaljci su gradili piramide, prije 12.000 godina, levitiranjem i kozmičkim frekvencijama. Ljudi na Zemlji ih ne mogu ni danas izgraditi.

Pitanje: Ako je zloupotreba moći dovela do propasti velikih civilizacija, opet i opet, kakvo je "pravo" korištenje moći? Što mislite da li je naš put drugačiji ili smo dužni imati istu sudbinu kao i ostali?

Odgovor: Najbolji način je da koristite kosmičke moći u duhovni put. Baš kao što to rade i mnogi duhovni ljudi s drugih planeta. Oni su u skladu s postojanjem.

Pitanje: Bio sam zadivljen onim što ste nam rekli o drevnim civilizacijama (tj. Atlantidi i Mu). Što je kod njih doprinjelo razvoju ljudske svijesti.? Drugim rečima, što misliš koja su to velika učenja u ovom naizgled neprestanom usponu i padu ljudske civilizacije?

Odgovor: Velika učenja na Atlantiđanskom putu bila bi: „ne zloupotrebiti vlast i kosmičku energiju“. Oni su u to vrijeme to radili, to je razlog zašto su se sami uništili. Imali su ratovi i genetske manipulacije. Oni su mislili da su bogovi. To ih je dovelo do samo uništenja, a to se dešavalo i mnogo puta prije kod prethodnih civilizacija na Zemlji. Oni su dostigli napredni tehnološki nivo i onda su tu tehnologiju zloupotrebljavali za ratove. Sada su ljudi na Zemlji na sličnom nivou.

Pitanje: Bio sam iznenađen i pitam; „Zašto brojne ptice padaju mrtve s neba, a ribe umire u različitim područjima širom svijeta“? (kao 3000 + mrtve ptice u Arkansasu na Novu godinu)

Odgovor: Zbog Tajne vlade i njihovog vojnog eksperimentiranja sa smrtonosnim frekventnim oružjem.

Pitanje: Što mislite o stigmatiziranim ljudima? Možete li mi pomoći da razumijem ovaj fenomen?

Odgovor: Ti ljudi su opsjednuti i žedni krvi za nižim astralnim entitetima. Ti subjekti kradu kroz krv životnu energiju. To su oni koji su željeli krv žrtve u prošlosti. Ako ste biće u kontaktu sa Svjetlom, oni vam nikada neće sisati krv, osim ako se sami ne ranite, jer mislite da je to volja "boga".

Pitanje: Možda ja ne razumijem nešto, a vi kažete da bolesti dolaze uglavnom iz negativne energije. Ali šta je sa "AIDS-om"? Je li to bolest kojom Tajna vlada želi pobiti ljude, jer je narod određen na spolni odnos.

Odgovor: Čak i Tajna vlada je stvorena od negativne energije koje su nastajale kada su ih ljudi na zemlji privukli. Kao što sam rekao u mom video, sva energija se vraća jedan dan.

Pitanje: Što trebam učiniti ako živim s negativnoj obitelji? Pokušavam ostati pozitivan pokušavajući izbjeći rasprave i na taj način im pomoći, ali to je previše teško. Oni imaju ogroman utjecaj na mene. Molim te šta trebam učiniti kako bi izbjegao sukob s njima? Ja ne mogu naći odgovor u tvojim video zapisima i u prethodnim odgovorima, možda je tamo, ali ja ga ne vidim.

Odgovor: Odgovor je u mom videu. Ostani daleko od ljudi koji su ti štetni. Nađi druge prijatelje među ljudima.

Pitanje: Zašto je to tako da neke osobe brišu moj komentar na YouTube kanalu zovući me licemjer i govoreći mnoge negativne stvari o meni. Ja im pokušavam ukazati, a eto što dobijam? Vrlo sam uzrujan i razočaran kada nitko ne razumije moje namjere i kada me etiketira kao negativca. Molim te, daj mi savjet i pravac, ja sam otvoren za bilo koju sugestiju.

Odgovor: Pa, ima tri koraka s negativnim osobama. Probaj 3 puta da im pomogneš. Ako ne prihvate pomoć svjetlosti ostavi ih, jer poštuj njihovu slobodnu volju da uče lekcije na teži način.

Pitanje: Da li je pjevanje/sviranje/slušanje određene vrste glazbe, kao što su „teški metal“ loše, čak i ako oni ne pjevaju (ili vrište) o negativnim stvarima?

Odgovor: Sve je energija. Svaki zvuk ima frekvenciju. Agresivna energija ima negativan zvuk, ima nižu frekvenciju, uznemirujući frekvencije mozga da vibriraju na visokim frekvencijama. Na kraju se uznemiri tijelo i um.

Pitanje: Što se događa s duševnom energijom u slučaju eksplozije nuklearne bombe? Je li istina da se može poremetiti čak i uništiti?

Odgovor: Duša je čisto svjetlo, energija, "bog", postojanje. Naravno, to se ne može uništiti ali duša može biti zbunjena, ako je nerazvijena, neduhovna duša. Te duše se zbune kada napuštaju fizičko tijelo na nasilni način. Neke od tih duša onda zapnu na nižim astralnim dimenzijama, u potrazi za svjetlom tražeći pomoć. Na Zemlji vi ih zovete "duhovi". Te duše onda dobijaju pomoć od duša iz viših astralnih dimenzija.

Postoji sestra i iscjeljujuća planeta ljubavi koja je najbliža vašem planetu, a u ovom je Sunčevom sustavu, to je planet Venera. Kad ljudi umru i kažu da su vidjeli anđele, to je narod sa Venere. Tamo odlaze zbunjene duše na ozdravljenje, živeći u kristalnim hramovima na Veneri, u višim astralnim dimenzijama. Nakon ozdravljenja, mogu jasno vidjeti gdje žele sljedeće utjelovljenje, tj. nastaviti sa svojim razvojem.

Pitanje: Tajna vlada prska chemtrails u zraku, putem toga jedemo sve te stvari... ali, zašto oni kažu droge su ilegalne? Da li je to najlakši način da nas drže glupim?

Odgovor: Pa, kao što sam rekao u mom video, tajna svjetska vlada je u fazi proučavanja ponašanja ljudi na Zemlje, psihologije, i oni to koriste protiv Zemaljskih ljudi. Oni dobro znaju, da kada zabranjuju nešto, ljudi to još više žele. A u isto vrijeme, oni žele da izgledaju kao sveci, što naravno nisu, šireći u međuvremenu droge, jer žele da imaju Zemaljske ljude kao deponiju ovaca.

Pitanje: Što mislite o disko glazbi, disko žanr, ja sam pročitao da je to glazba koja podspješuje visoku svijest.

Odgovor: Ne, to je suprotno. Ona je štetna i drži vas u niskim vibracijama.

Pitanje: Da li vjerujete da će eksperiment CERN-u Švicarskoj biti uspješan i da će znanstvenici pronaći "česticu boga"?

Odgovor: Eksperiment CERN bi trebao biti zaustavljen, jer se Zemaljski ljudi igraju s energijama koje ne razumiju i mogu uzrokovati mnogo zla.

Pitanje: Želim vas pitati što mislite o nogometu. Je li to dobra igra ili su sve sportske igre samo ideja da nas drže u deponiji?

Odgovor: Da, to je sustav kako bi ljude držali kao odvojene grupe, indukujući podsvjesno mržnju prema drugim zemljama, dok u pozadini, tajna vlada može nastaviti s tamnim projektima i čuvanjem ljudi kao robova. Drže mase zauzetim sa glupostima, jer ne žele da ljudi misle i da se okrenu protiv sustava kontrole i praznovjerja.

Pitanje: Sanjala sam dvaput o vampirima, prvi put to je bio čovjek i on me ugrizao, a drugi put to je bila žena od koje sam uspjela pobjeći.

Odgovor: Pošaljite snop svjetlosti tim bićima, kako bi sama sebe zaštitila.

Pitanje: Bio sam zadivljen sa Facebook ili MySpace koliko imaju utjecaja na umove naroda? Osjećam da je to jedna velika zamka.

Odgovor: Ne volim te stranice, jer oni su tu da kontroliraju osobne podatke ljudi.

Pitanje: Čitao sam da, kada su Amerikanci došli na Mjesec, ljudima su mnoge stvari sakrivene, da su tamo već 50 godina.

Odgovor: Tajna vlada je od 40-ih godina, ne samo na Mjesecu, već oni imaju baze na Marsu i drugim planetima. Naravno, oni to drže u tajnosti.

Pitanje: Zašto Zemaljski znanstvenici kažu da oni ne čuju radio postaje iz svemira, da ih ne mogu primiti sa takvom opremom na Zemlji?

Odgovor: Lažu, oni dobivaju puruke od bića iz prostora ali Tajna vlada im ne dopušta da išta kažu.

Pitanje: Vidio sam neka videa direktno iz "NASA-e", kontrolnu sobu, a za tri četiri godine se puno čudnih stvari dogodilo, brodovi, svjetla, neke druge stvari, znaš li išta o tome? Tko su ti brodovi?

Odgovor: U mom videu ja sam o tome već govorio, da ljudi na vlasti govore laži godinama. NASA je show tvrtka, za budale na Zemlji sa primitivnim tehnologijama i teorijama. Oni imaju tajne programe od 40-ih, s drugim tehnologijama koje ne pokazuju i oni su već od tada u kontaktima sa vanzemaljcima. Svi astronauti su vidjeli naše brodove, ali su prisiljeni da to drže u tajnosti.

Pitanje: U tvom odgovoru na pitanje o potresu na Haitiju si rekao:
"Oni su žrtvovani ljudi koji su se molili demonima."
Nisu li Sivi i Reptili oni koje oni poštuju ili su demoni nešto drugo. Koja je razlika, jer sam uvijek mislio da su demoni samo negativni ET-i, a anđeli dobri ET-i. Samo što ih ljudi različito nazivaju. Ako su demoni nešto drugo možemo li im duhovno poslati ljubav i svjetlo neka idu daleko? Hvala.

Odgovor: Postoje demoni. Zli entiteti u nižim astralnim nivoima. Oni su energetska bića.

Pitanje: Je li potres na Haitiju od 7.0 stepeni bio zbog toga što se zemljine frekvencije povećavaju?

Odgovor: Mislim da to nije bilo prirodno, mislim da je to učinjeno od strane Iluminata, baš kao što su stvorili i uragan (Katrina), i druga razaranja u prošlosti (9,11). ... Oni su žrtvovali ljude kako bi udobrovoljili demonima. Tamna strana ima tehnologiju za manipuliranje vremenskim nepogodama i potresima. Oni žele umjetno zadržati niske energije Zemlje s nesrećama i žalostima.

Pitanje: Poštovani Alaje, zašto je John F. Kennedy ubijen?

Odgovor: John F. Kennedy je bio ubijen od strane vlastitih ljudi, "Vlade", jer je htio da se razgovara o vanzemaljcima u javnosti. On je imao kontakte s entitetima sa Venere.
 Nazad na vrh »
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 03 Jun, 2011 08:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ALAJE - nastavak

Pitanje: Bio sam neko vreme zauzet, možeš li molim te da objasniš od čega dolaze određene fobije, kao što su arachnophobia ili strah od visine?

Odgovor: Od prošlih životnih iskustva.

Pitanje: Imam pitanje u vezi duše i odluke da se reinkarnira nakon ovog života. Kako znamo, kada "diplomiramo" sa Zemlje se možemo kretati na viši evoluirali planet u sljedećem životu? Susreo sam neke vrste dragih bića iz drugih svjetova u astralu. Mi smo komunicirali telepatski. Želio bih nastaviti sljedeći život u dimenziji s takvim ljudima. Koliko sam ja razumio, ne trebam se vraćati ovdje u negativni okoliš na Zemlji da bi učio druge lekcije?

Odgovor: Kada se živi na Zemlji duhovno svijest se ne miješa sa zemaljskim-praznovjerjem, ostavlja se zemlji tijelo, odlazi se kao čista duša, a duša zna gdje treba dalje ići.

Pitanje: Čuo sam da kada nekog privlače određeni zvjezdani sustavi, (kao kada čujemo neko ime ili nešto slično) to znači da dolazimo od tamo? Uvijek sam imao takav osjećaj povezanosti, radosti i težnje kada sam pročitao ili čuo riječi Plejade ili Plejadanci.

Odgovor: Pa, moguće je da kada neko osjećam nešto tako da je imao imali velik broj života na tim planetama.

Pitanje: U sljedećem životu, da li ćemo imati sličnu narav, sličan način razmišljanja, sličnu razinu duhovnosti, na u našem putu duhovnog razvoja?

Odgovor: To ovisi o tome kakva iskustva želite napraviti.

Pitanje: Bok Alaje, da li je korisna regresijska terapija, sjećanje na prošle živote?

Odgovor: Ove stvari su samo korisne kada:
1) terapeut uistinu duhovno zna o energijama i dimenzijama.
2) kada želite prepoznati i riješiti probleme iz prošlosti koji su karmičke prirode.

Pitanje: Na primjer, kada umrem i utjelovim se u sljedećem životu, da li Izvor odlučuje da li ću biti muškarac ili žena, ili imam izbor da sam izaberem planetu na kojoj dalje želim učiti (ovisno od mojih mudrosti).

Odgovor: Vi ste odgovorni za svoj život. Odabirate stvaranje i sve vezano za sljedeći život.

Pitanje: Alaje, prema tvom mišljenju, mogu li duše negativnu karmu eliminirati ako iskreno traže oprost putem molitve i meditacije, ili je jedini način duhovni život s pozitivnim riječima, akcijom, osjećajima i mislima?

Odgovor: Možete promijeniti negativnu karmu sa pozitivnom karmom, sa pozitivnoim akcijama, mislima, riječima .... s ljubavlju. Stvaranje svjetlosne energije umjesto tamne energije, odbacujući mržnju, što mnogi već rade na ovom planetu.

Pitanje: Duša odluči da se reinkarnira u zemaljskom tijelu koje ima sindrom mentalne bolesti. Koja je svrha njegovog životnog-plana s obzirom da se u konkretnom životu duša ne može duhovno razvijati zbog bolesti tijela i mozga? Kad malo dijete nesrećno umre, ono nije krivo, naravno, jer nije imalo vremena i priliku da razvije svoju svijest. Koji su planovi takve duše ili ih nije ni imala?

Odgovor: Vi ste zaboravili da se mnogi ljudi reinkarniraju s negativnom karmom. Kao što sam rekao u mom videu, sve dolazi natrag, prije ili kasnije. To je razlog zašto je važno biti duhovan, biti svjestan što radiš. Zli ljudi s energijom mržnje, takođe se reikarniraju, naravno, s problemima. Oni su ih sami stvorili, jer vaše misli i osjećaji stvaraju vašu stvarnost.

Pitanje: Prema pravilima 3d igre, kada smo utjelovljeni, ne možemo se sjetiti tko smo. Ali, ljudi poput vas ili ljudi koji kanališu poruke iz viših dimenzija puštaju informacije, tako da Zemljani mogu čitati (ili ih čuti), i tako dobiti znanja o velikim mudrostima života. Ali svaki bi Zemljanin trebao doći do tog znanja svojim vlastitim iskustvima i putem prosvjetljenja, bez pomoći iz vanjskog svijeta? Ovo je samo vrsta dileme koju ne mogu razumjeti.

Odgovor: Što je to što ne možeš razumjeti? Svako ima svoju brzinu učenja, i svi privlači informacije kada su spremni za to. Postojanje se koristi da vam da informacije o drugim ljudima, situacijama, stvarima, simbolima, zvukovima, mislima, osjećajima ... ili bilo čemu drugom.

Pitanje: U tvom videu kažeš da duša ima plan prije utjelovljenja, ali također kažeš da budućnost ovisi o nama. Dakle sve je unaprijed određeno, čak i šta će biti u ovom realitetu. To je tužno. Ja ne mogu razumjeti činjenicu da je sam izabrao da se utjelovim! Je li to istina? Došli smo ovamo s određenim planom, a duše onih koji su u Tajnoj vladi i drugi ljudi, također su došli sa svojim planom koji su unapred znali. Sve će doći na vidjelo prije ili kasnije. Pa zašto brinuti, jer će sve biti u redu? Ja ne razumijem, zašto nešto činiti, jer je sve samo po sebi učinjeno?

Odgovor: Kao što rekoh u mom video, život na Zemlji je škola u kojoj ste htjeli napraviti iskustva u cilju razvoja. Da bi imali iskustva, duša postavlja okolnosti i situacije iz kojih učite.

Pitanje: Zašto smo zaboravili sve vlastite prošle živote?

Odgovor: Na ovo je dat odgovor u mnogi prethodnim komentarima. Važnije je sada gledati što možete naučiti u ovom životu, ako se to ne odnosi na prošli život zbog karmičkih pitanja, onda ćete dobiti neki znak.

Pitanje: Je li moguće da se netko s višeg (duhovnog) stanja reinkarniše u niže kako bi iznova naučio lekcije? Da li je neko odlučio da se vrati kako bi pomogao drugima da se ne izgubi veza sa svjetlom?

Odgovor: Veza sa Svjetlom je veza sa samim sobom, nikada se ne gubi veza sa Svjetlom. Samo fizički racionalni um, ego, može to izgubiti. Oni koji se koncentriraju samo na zlo biće, naravno, moraju opet proći kroz lekcije, sve dok ne shvate. I kao što sam rekao u mom videu, mnogi Svjetlosni radnici, iz viših dimenzija, su se utjelovili na zemlji, po slobodnoj volji, kako bi pomogli u procesu transformacije.

Pitanje: Tijekom mojih tinejdžerskih godina, vjerujem da sam imala snove iz prošlih života, oni izgledaju vrlo stvarni i u različitim vremenima. Jedan je bio 50-ili 60-ih, kada sam nosila kratku haljinicu, a samnom je bio i jedan dječak. Izgleda da je taj dječak bio zaljubljen u mene, a i ja sam to osjećala na isti način, jer ga nisam mogla ni pogledati, topila sam se ... U ovom životu sam susrela nekoga ko mi je napravio isti takav osjećaj, ali on nije sa mnom i čini se da je dobra osoba. Ja si ne mogu pomoći, jer osjećam nešto prema njemu, a zadnji put kada sam ga vidjela imala sam isti hipnotičan osjećaj i to svaki put kad bi ga pogledala. U prošlom životu sam završila u prometnoj nesreći. Može li ovaj tip, kojeg sam upoznala, biti isti tip iz prošlog života?

Odgovor: Ako imate karmu s nekim osobama, imate susrete kroz mnoge živote.

Pitanje: Da li smo uvijek reinkarnirani s dušama iz iste grupe ili ne?

Odgovor: Vi se inkarnišete sami, a samo u rijetkim slučajevima postoje grupe, na primjer, kada će se dogoditi transformacija planeta.

Pitanje: Imam neke blokade iz prošlih života, ne mogu ih se osloboditi, ovo mi je zabrinjavajuće u ovom životu. Pokušavao sam s meditacijama i drugim stvarima, ali to jednostavno ne prestaje. Šta misliš o regresivnoj hipnozi? Dakle, ja ne moram biti zaglavljen u prošlim sjećanja? Šta je najbolje za učinuti, i može li to napraviti bilo kakvu štetu duši?

Odgovor: Ako već znaš što te blokira, možeš raditi na tom brisanju. U meditaciji možeš razmišljati o tome i pronaći najbolje rješenje. U svom svakodnevnom životu, svi mogu razmišljati o situacijama koje dolaze i razmišljati o tome kako naći najbolji izlaz. Nakon što isfiltrirate blokade sa mudrošću one se nikada više neće vratiti, jer ste za njih postali majstor, a znanje se pohranjuje duboko u svakoj duši.

Pitanje: Odakle dolazim? Pokušao sam pronaći u astralnom grafikonu, a i astrolog nije našao bilo kakav trag! Imam učitelja u 7. dimenziji i ja ga se sada mogu sjetiti, ali iz nekog razloga ne mogu da znam tko sam i odakle sam! Kontaktirao sam brodove, koji su me slijedili do trgovine, izgledali su trokutastog oblika a mali su izletali iz velikog broda. Kunem se da je istina, osjećam kao da ću poludjeti, pokušavam saznati ko sam ...

Odgovor: To nije važno, jer svaka duša može biti na mnogim mjestima. Važnije je da imaš vlastitu kontrolu i koncentriraš se na sadašnji život.

Pitanje: Pitam da li je ovo istina. Imam samo 108 utjelovljenja u ovom svijetu, kao čovjek, i ako ne mognem naučiti sve lekcije za ovo vreme vratit ću se opet kao duša u životinju dok ne izgubim ego, a nakon toga se opet inkarnirati.

Pitam te, jer sam ovo pročitao i nisam siguran da li je istina, da li imamo slobodnu priliku da se opet utjelovimo kao ljudi, više puta, dok ne dođemo do pravog Svjetla. Pročitao sam da sam imao 108 šansi i da sam pri kraju vremena, da nakon toga nema brojanja.

Odgovor: To je potpuno pogrešna informacija. Svaka duša ima neograničen broj života, prema brzini učenja i prema onome što duša želi naučiti. Ne mogu ti reći broj života, jer je to individualna i stvar svakog pojedinca. Ne postoji datum isteka.

Pitanje: Alaje, ljudi su Svjetlom su određeni zbog genetike ili zbog njihove duše koja je stara i mudra? Ponekad se bojim da je sve ovo oko nas genetska manipulacija od strane viših bića, a ne zato što se duhovno inkarniramo. Može li neko donijeti Svjetlo o ovoj temi?

Odgovor: Ljudi koji su svjetlosni radnici, su duše s više životnog iskustva od drugih duša. Oni su duše koje su već živjele na višim planetama i znaju put svjetlosti. Većina duša na Zemlji su neiskusne duše, sa racionalnim razmišljanjem, koje imaju samo inkarnacije na planeti poput Zemlje. To nema nikakve veze s genetikom. Genetika samo reagira na vašu svijest. To je razlog zašto su neki ljudi uvijek zdravi, a neke uvijek bolesni. Kao što sam rekao u mom videu, kozmička energija ljubavi i svjetla, o postojanju, može iscijeliti sve, ako imate u sebi dovoljno snage.

Ali, ako čeznete za planetom kao što je Zemlja, za tehnološkim društvom, u kome vladaju; dosada, mržnja, zloba, zavist, oholost i droge, ne možete osjetiti energiju postojanja i živite život beskorisno. Tako se opet ponovljaju lekcije u sljedećem životu.

Pitanje: Alaje, šta je karma?

Odgovor: Karma je kozmički zakon uzroka i posljedica. Sve se vraća natrag, u ovom ili nekom drugom životu.

Pitanje: Alaje, tko ili što briše sjećanja iz naše duše?

Odgovor: Vi sami svojom odlukom da nastaviti učiti lekcije u iluziji fizičke stvarnosti.

Pitanje: Kako mogu znati jesam li ili nisam vanzemaljac?

Odgovor: Kao što sam rekao u mom videu, znanje dolazi kroz pravi doživljaj. Dakle, ako imate u vašem životu plan, imat ćete iskustvo, bez obzira što racionalni um razmišlja. Duša, je istinsko sebstvo i ona zna plan.

Pitanje: Imam osjećaj da neprestano radim s vanzemaljskim osobama i različitim energijama, kao da ima Plejadanske energije u meni. Iako ne osjećam snažnu vezu sa Plejadancima, u potrazi sam za daljnjim informacijama i zato se obraćam. Pitam se, ako postoji mogućnost, da li bih mogao biti kanal za Plejadansku energiju a da ne budem potpuno svjestan toga?

Moje mišljenje je, da ja jednostavno imam sposobnost za pristup tim mudrostima koje su u ovom trenutku jako korisne. Ipak, ponekad razmišljam da tu može biti i više od toga. Slobodno komentariši i izrazi ono što vidiš kao istinu. Ja sam ti zahvalan i cijenim tvoju mudrost.

Odgovor: Kao što sam rekao u mom videu, mnogi su se vanzemaljci utjelovili na zemlji kako bi pomogli u transformaciji vremena ... Neki su toga svjesni, neki ne, a neke su se počeli buditi ...

Pitanje: Pozdrav Alaje! Znaš li iz čega dolazi "nova" duša i kako se ona razvija?

Odgovor: Takva stvar, kao što je "nova" duša, ne postoji. Sve duše su tu od početka, reinkarnirajući se mnogo puta, i one stalno stvaraju nova iskustva u cilju učenja. Možete imati iskustvo kao minerali, biljke, životinje i ljudi. Postoje duše koje mogu naučiti brzo i one su puno mudrije, a također postoje duše koje uče polako, one su nezrele i nemaju dovoljno znanja.

Pitanje: Pozdrav Alaje, imam nekoliko brzih pitanja o prošlim životima:
Jesu li oni nekako vezani za osjećaj „deja-vu“?
Da li smo iz prošlih života (u sadašnjosti), neki drugi, da li je ego/pojedinca (neko drugi)?

Odgovor: Deja-vu može doći iz sjećanja na prošle živote, iz sjećanja iz snova, ali i iz sjećanja na astralna putovanja. U svakom životu, sa samim sobom, vaša duša je ista. Samo se vaše fizičko tijelo i ponašanje mijenja u svakom životu, u skladu s razinom svijesti i iskustvima koja želite napraviti.

Pitanje: Alaje, zašto osjećam nešto prema svakoj kulturi? Na primjer, neovisno kog su etničkog porijekla; kinezi, japanci, afrikanci, indijanci, evropljani. Kao da sam imao kontakt sa različitim kulturama, osjećam prema njima vrlo lagan odnos. Kao da sam bio prije na tim mjestima, vrlo su mi poznata. Ako znaš, možeš li mi reći, bio bi jako zahvalan.

Odgovor: Budući da ste bili u sličnim kulturama i na različitim planetama, ne samo Zemlji.

Pitanje: Oprosti, dragi Alaje imam pitanje: da li se naša duša inkarnira u biljkama i životinjama? Da li se i tu razvijaju duše, nije li tako?

Odgovor: Svako ko je čovjek, živio je u prošlosti inkarnisan u biljkama i životinjama. Duša želi da ima svako iskustvo: mineralno, biljno, životinjsko, ljudsko, galaktičko i ljudsko biće Svjetlosti.

Pitanje: Kako se mogu sjetiti šta sam bio prije ovog života, hvala.

Odgovor: Postoji razlog zašto se ne sjećate prošlih života. Mnoga iskustva iz prošlosti bi vam smetala u sadašnjem životu. Informacije o prošlim životima možeta dobiti kada vam te informacije pomažu u vašem daljnjem učenju ili kada liječe određene blokade.

Pitanje: Alaje, kako mogu odabrati moje tijelo prije inkarnacije?

Odgovor: Kada ste duša, imate razumijevanje života i znate koja iskustva trebate napraviti. Tako odabirete gdje i kako se utjeloviti. Postoje mnoge planete i mnoge mogućnosti.

Pitanje: Poštovanje Alaje, u vezi karme, da li to znači da loše stvari koje sam upoznao u mom životu je karma koja je prije postavljena? Kako se mogu nositi s njom ako se i ne sjećam što sam učinio prije (prošle živote)? Da li moramo rješiti sva karmička pitanja prije nego što idemo na višu frekvenciju svijesti? Kako možemo riješiti naše karme?

Odgovor: Da, morate razriješiti loše karme, kako bi išli ka višim dimenzijama, to je kozmički zakon. Inače, više dimenzije bi bile haotične i prljave kao one niže. Kako promijeniti lošu karmu u dobru karmu, o tome sam govorio u svim mojim videima - ŽIVJETI LJUBAV.

Pitanje: Ako se ljudi fokusiraju energiju na ljubav, u vezi nuklearne katastrofe u Japanu, hoće li to pretvoriti štetne radioaktivne energije koje su istekle iz oštećene nuklearne elektrane stvarajući ogromnu štetu.

Odgovor: Kao što sam već rekao na mom videu, svaka planeta je škola u kojoj ćete naučiti biti duhovna bića i u skladu s prirodom. Možete naučiti kako preuzeti odgovornost za ono što radite. Kao što sam rekao već u mom video, ako ljudi na Zemlji nastave živjeti, odnoseći se prema prirodi s pretjeranom potrošnjom, pohlepom za novcem i moći, koristeći otrove i atomsku energiju u industriji, stvarati energiju mržnje, napadati nas, svjetlosne-radnike, ova transformacija će biti vrlo neugodna. Svemir i planete će morati pročistiti negativnu energiju, kako bi se slagala s višim frekvencijama. Ako uništavate prirodu, a vi je sami uništate, onda sami preuzimate odgovornost za transformaciju, jer samo sa energijom ljubavi transformacija može biti glatka i ugodna.

Duhovni vanzemaljci posjetili su vladu u 50-im, te ih upozorili u vezi korištenja opasne atomske energije. No, vlada nije poslušati ovaj savjet. U ovom trenutku, postoje 438 atomska reaktora širom svijeta. 104 u SAD-u (oni su planirali još 22), 55 u Japanu, 58 u Francuskoj, 35 u Kini (oni su planirali još 120), 32 u Rusiji (oni planiraju još 30), 20 u Koreji, 19 u Indiji, 19 u Engleskoj, 18 u Kanadi, 15 u Ukrajini, 17 u Njemačkoj, 10 u Švedskoj i još mnogo drugim zemljama. Vi ne morate biti iznimno inteligentni da ne vidite što će se dogoditi ako one eksplodiraju zbog zemaljskog pomaka.

Svi ljudi na Zemlji bi trebalo da budu protiv nuklearnih reaktora i prisile vlade da ih uklone. One stvaraju negativnu energiju i planeta Zemlja će pokušati eliminirati ove bolesti, s potresima i poplavama. Hiljadama godina, ljudi na Zemlji su bili upozoravani da ne djeluju protiv prirode, ali ljudi u industriji i političari ne slušaju. Oni su samo zainteresirani za novac i kontrolu nad zemaljskim stanovništvom. Ljudi na Zemlji su se sada počeli buditi boreći se protiv ropstva i laži vlada na Zemlji, kao i Tajne svjetske vlade.

Kao što sam već rekao u mom video, ljudi na Zemlji su spremni za stvaranje energije duhovnog svjetla i ljubavi, kako bi se promijenili svijest onih na vlasti i zaustavili ih u njihovim zlim djelima. Ako na Zemlji ne bude dovoljno duhovne energije, u doba transformacije, ljudi na Zemlji će djelovati protiv vladara silom. Budući da se na Zemlji uništava priroda i ne koristi se dovoljno ljubavi, planet Zemlja je počela čistiti svoje tijelo od negativne energije. On se počela tresti i rotirati brže, čimw su tektonske ploče postavljene u pokret.

Ako bi ljudi na planeti stvorili moćnu energiju Ljubavi, mnogi zvijezdani narodi bi takođe pomogli, jer bi vidjeli da su se ljudi na Zemlji razvili duhovno.

Pitanje: Što se tiče vašeg komentara: "Slobodna-energija“ oko 30-ih, ali da su je vladari zemlje blokirali, jer nebi pobijedila monetarna opcija. Kako možemo, nevladini ljudi, ne-utjecajni ljudi na svijetu donijeti natrag slobodnu energiju. Mnogi od nas su dugo vremena o ovome molili ili razmišljali. Sigurno postoji nešto što fizički možemo učiniti kako bi to vratili u naše živote. Mi smo na kriznom žarištu.

Odgovor: Kao što sam rekao već u mom videu, više razvijene zvjezdane zemlje neće ometati učenje ljudi na Zemlji. Već tisućama godina oni ljudima na Zemlji govore kako živjeti u skladu s postojanjem, bez izazivanja katastrofa. Ljudi na vlasti i svjetska industrija konačno moraju zaustaviti uništavanje Zemlje, zbog svoje pohlepe za novcem i moći. Samo ljubav i duhovna vlada je dobra vlada. Sve drugo vodi u propast.

Pitanje: Je li potres u Japanu bio stvoren od strane HAARP-a ili je to bila prirodna transformacija?

Odgovor: Sva mjesta na Pacifiku trebaju biti evakuirani sada, jer će se potresi i vulkanske eksplozije učestati. Japan je vulkanski otok. On je direktno na Pacifiku gdje se sastaju ispucale tektonske ploče. Cijeli otok je opasno mjesto i trebao bi biti evakuiran. To je znak ludila, izgrađeno je 55 atomskih reaktora na vulkanu poput Japana.

Kao što sam rekao u mom videu, planeta Zemlja je u procesu transformacije kako bi se premjestila u višu frekvenciju. Da bi sve to bilo glatko i skladno, sve negativne energije moraju biti očišćene i svi ljudi na zemlji treba da se koncentriraju na ljubav, a ne na negativne energije. Kao što sam rekao u mom Videu: LJUBAV JE RJEŠENJE ZA SVE.

Pitanje: "Sva mjesta na Pacifiku trebaju biti evakuirani sada, jer će se potresi i vulkanske eksplozije učestati". Ova područja su ogromna, sa stotinama milijuna ljudi - posebno Japan. "Cijeli otok je opasno mjesto i trebali bi biti evakuirano", kako je to moguće uraditi kada samo 5 osoba od tamo zna što si rekao, čak i kada bi im pokazali tvoj video pitanje je da li bi vjerovali.

Odgovor: Kao što sam već rekao na mom videu, svaka planeta je škola u kojoj ćete se naučiti duhovnošću. Sada je prilika i drugim zemljama da pokažu suosjećanje i pomognu ljudima koji pate u Japanu. Milijarde koje su desetljećima korištene za vojsku i oružje, mogle su biti iskorištene sada za gradnju odgovarajućih domova ljudima u Japanu. Sve bogatstvo i zlato, koje je crkva ukrala u prošlosti iz drugih zemalja, putem brutalnog nasilja, sada bi trebao biti iskorišteno kako bi se pomoglo ljudima u nevolji. Čak i prsten od pape, osigurao bi potrebna sredstva za stotine ljudi.

Pomoć je moguća ako vlada razmišlja o energiji ljubavi, a ne o njihovoj pohlepi za moći i kontrolom. Ako ste u potrazi za dubljom duhovnosti, vidjet ćete da pravi razlog za katastrofu u Japanu nije HAARP, pravi razlog za BILO KAKVU KATASTROFU na Zemlji je nedostatak ljubavi i previše negativne energije. Nedostatak ljubavi na planeti Zemlji, daje tamnoj strani moć stvaranja katastrofe s HAARP-om i kroz druge tehnologije.

Negativne energije kod većine ljudi na Zemlji stvaraju, (agresivnost, bahatost i nema poštovanja za prirodu ili Svjetlost), negativnu energiju kojom se hrani Tajna vlada i tako nastaju katastrofe. Negativne energije kod većine ljudi na Zemlji, tjeraju Zemlju da „otrese“, da se oslobodi tih energija. Kao što sam rekao na mom video: "Sve je energija, a uzrok svega je energija". Ako bi većina ljudi na Zemlji stvorila energiju LJUBAVI, oduzeli bi moć Tajnoj vladi.

Pitanje: Možete li nam reći o "slobodnoj energiji" oko 30-ih, je li to vjetar, solarna energija i energija vode?

Odgovor: Ne, to je slobodna energija iz svemira. Vaš naučnik Nikola Tesla je dobio to znanje od bića sa drugih planeta, telepatski mu je prenesena ideja za izgradnju uređaja koji mogu hvatati slobodnu kozmičku energiju.

Pitanje: Zašto se stalno u vijestima izvještava o solarne bakljama u zadnje vrijeme? Da li to ima veze s promjenama na Zemlji?

Odgovor: Da, to je normalno.

Pitanje: Da li imate bilo kakve komentare u vezi ovih nedavni "Solarni Baklji" koje su gotovo pogodile Zemlju?

Odgovor: To je dio frekvencija transformacije ovog sunčevog sustava. Kao što je i frekvencija svijesti, sunce je, naravno, viša energija.

Pitanje: Je li istina da postoje piramide u Bosni i da su one najstarije?

Odgovor: Piramide su na mnogim mjestima na Zemlji (iznad i podzemne), te na mnogim planetama u ovom Sunčevom sustavu.

Pitanje: Mogu li životinje poput mačaka i pasa vidjeti stvari koje mi ljudi ne možemo?

Odgovor: Da

Pitanje: Kako možemo znati ko su on/ona svjetlosni radnici ovdje na Zemlji?

Odgovor: Kada budete imali lično iskustvo sa svjetlom, sa svjetlosnim-bićima ili drugim svjetlosnim učiteljima.

Pitanje: Imam problem ... U posljednjih nekoliko tjedana sam osjetio sve više i više sumnje, uzrujan sam, ne mogu se koncentrirati i nemam više "pravu " ljubav. Svoj život sam promijenio, na primjer, ja ne jedem više meso i također sam imao neka duhovna iskustva, ali kao što sam rekao, ne mogu se osloboditi osjećaja da se ne mogu koncentrirati na moju duhovnu stranu, jer mi se vraćaju sumnja i nepovjerenje.

Odgovor: To je i razumljivo, jer je društvo na zemlji nije najbolji primjer za pozitivnost. Pogotovo u Njemačkoj gdje je velika negativna energija, koja utiče na mnoge ljude. Kao što sam već rekao u mom videu: „Sve je energija i svi su povezani jedni s drugima“.

Pitanje: Jučer sam vidio na tv-u dokumentarac o bebama koje su zajedno rođene, polovina muškarac a polovina žena, koji se zovu hermafroditi. Zašto se ovo dogodilo? Šta je pouka za sve one koji se u tom položaju? Kako se on ili ona može nositi s tom situacijom?

Odgovor: To se događa kada dvije duše žele biti u istom fizičkom tijelu. Očigledno je da dvije duše ne mogu biti u istom fizičkom tijelu, jer je to uzrokuje energetsku disfunkciju ili shizofreniju. Posebno obučen iscjelitelj mora razgovarati s obje duše i objasniti im da shvate, da samo jedna može ostati u fizičkom tijelu, a druga mora potražiti drugo fizičko tijelo.

Pitanje: Vidio sam na vijestima jučer, rekli su da su čudnovate rakete na obali Kalifornije uništili Plejadanski svemirski brodovi, koje su trebale biti pokrenute na Iran, ali su Plejadanci sprečili taj rat. Jesu li oni rekli istinu i da li su stvarno Plejadanci intervenirali?

Odgovor: Da, to je istina. Tajna vlada pokušava stvoriti svjetski rat. O tome sam govorio u mom videu broj 9.

Pitanje: Podržavate li ljudi koji rade s orgonskom energijom? Mi smo „bombardirani“ lošim energijama i ta mjesta je potrebno očistiti.

Odgovor: Ja nemam nikakvo iskustvo sa orgonom u ovom trenutku.

Pitanje: Što će se dogoditi na 2010/10/10? Je li to zaista neki važan datum ili je to dezinformacija?

Odgovor: U mom video sam rekao; „Ne-postojanje stvari će se završiti kada bude pravo vrijeme. Postojanje ne gleda na zemaljski kalendar sa brojevima, to su izumili ljudi na Zemlji da bi odredili vreme trajanja radnji. Svaki dan je važan“.

Pitanje: Pozdrav! Pošalji mir i ljubavi mom gradu, molim te.

Odgovor: Šaljem svjetlo na cijelu planetu, jer ne vidim države, vidim samo ljudska bića na planeti.

Pitanje: Na drugom mjestu si rekao; „Postoji život unutar planete Zemlje“. Koje su to rase? Jesu li ti ljudi ili vanzemaljska bića?

Odgovor: Ljudska bića također mogu biti vanzemaljci. Možete pronaći ljude u svim svemirima. Unutar planete Zemlje su humanoidi, kao i ne-humanoida.

Pitanje: Dakle, prije koliko vremena su bili nuklearni ratovi između vanzemaljskih rasa? Govorimo o našem linearnog vremenu u stotinama milijuna godina? Misli se da je najstariji dinosaurus, kada je pronađen, bio star oko 230 milijuna godina, tvrde znanstvenici, ili je to bilo puno prije?

Odgovor: Mnogo, mnogo prije. Zemaljski znanstvenici su malo „zagrebali“ po površini planete, misleći da mogu razumjeti povijest planete. Zapravo, vrlo stari Drakonski ratovi su uzrok slamanja tektonske ploče i od tada se ona kreću već nekoliko milijuna godina uzrokujući potrese.

Pitanje: Moja mačka ima 21. godinu i prije 4 mjeseca je krenula epilepsija - 3 napada do sada! Da li postoji mogućnost da mačka dobije bolest samo zato što živi, recimo sa ljudima koji preglasno pričaju?

Odgovor: To je upravo zbog svoje starosti i glasnih zvukova. Mačke su jako osjetljive na energije i zvukove.
 Nazad na vrh »
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2011 08:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ALAJE - nastavak

Pitanje: Jesu li divovi na Zemlji bili nešto kao ljudi, samo veće veličine, i šta ih je natjeralo da izumru?

Odgovor: Ne, tzv "divovi" bili su vanzemaljci sa njihovom normalnom veličinom. No, nakon što su živjeli na Zemlji počeli su se smanjivati, zbog gravitacije Zemlje i zbog križanja sa ljudima na Zemlji.

Pitanje: Da li stabla žive zimi kao i ljeti?

Odgovor: Oni spavaju u zimskim mjesecima.

Pitanje: Kažete da su u dupine utjelovljeni vanzemaljci? Dakle, možeš li mi reći nešto više o vanzemaljcima koji su u životinjskom obliku? Imam mačka, tako da sam uvijek mislio, da je inteligentniji od mene. Da li je moguće da su mačke vanzemaljci, jer sam siguran da izgledaju kao da jesu?

Odgovor: Da, postoje vanzemaljci s glavom mačke ili glavom psa.

Pitanje: Bio sam zadivljen, ako životinje jedu meso i ubijaju druge životinje, nemaju loše karme i loše energije, ili je to samo kod inteligentnih bića poput nas?

Odgovor: Životinje su na drugom stupnju evolucije. Ljudi su iznad njih. Ne možete usporediti prvi sa desetim razredom.

Pitanje: Možete li nam reći o dupinima? Uvijek sam vjerovao da su to stvorenja s ljubavlju.

Odgovor: Oni su utjelovljeni vanzemaljci.

Pitanje: Imam pitanje o Mothman i Chuppacabri. Jesu li ovo genetske mutacije i jesu li oni kao Bigfoot?

Odgovor: Da, oni su vrsta Bigfoota - genetski eksperimenti iz Atlantide. U stvari, oni su eksperiment, pola ljudskih a pola životinjskih genetskih manipulacija iz tog vremena. To je razlog zašto možete pročitati puno o tim stvorenjima u mitologiji. No, važnije je sada da se koncentrirate na unutarnji, duhovni razvoj. Očistite sve energetske blokade i stvarajte duhovni karakter.

Pitanje: Da li Zemlja ima dušu?

Odgovor: Da, Zemlja je živo biće, ima osjećaj i svijest, i ona se razvija kao ljudi ili životinje.

Pitanje: U tvojim meditacijama nema spoja sa zemljom. Je li pogrešno ako ja to učinim?

Odgovor: Sve moje meditacije su o transformaciji Zemlje. I naravno, tu je veza sa Zemljom.

Pitanje: Zašto se zove "eksperiment Zemlja"? Je li se život na ovoj planeti ne razvija samostalno?

Odgovor: Odgovor je već u mom videu. Duše su htjele napraviti iskustva, kako živjeti u negativnom okruženju i doći do „majstorstva“ na planeti, sa različito razvijenim dušama, čija svijest nije na istoj razini, kao što je to slučaj na drugim planetama.

Pitanje: Kada je počela transformacija?

Odgovor: Počela je oko 60-ih godina. To je spor proces, tako da dosta ljudi ima sposobnost da se prilagodi.

Pitanje: Alaje, ti si rekao: "duhovna učenja". Je li sve to u 11-tom videu ili gdje ima još da se može pogledati?

Odgovor: Sve se nalazi u mom videu iz koga možete učiti na Zemlji, preneseno sa drugih planeta i dimenzija da saznate više.

Pitanje: Alaje, "Svjetlosni-rad" i „rad“ donosi niz otkrića iz korumpiranog sustava – da li oni su odvojeni? Koji je važniji? Osjećam negativnosti kada se govori o ljudskim zločinima, ali u isto vrijeme to otkriće stvarno ne može probuditi puno ljudi. Ja sam zbunjen, na što se više koncentrirati.

Odgovor: Odgovor je već u mom videu. Rekao sam: „Koncentrirajte se na ono što želite, a ne na ono što ne želite“. Dobro je znati što tamne strane rade, ali je važnije da se koncentrirate na rješenje vlastitih problema. I kao što sam rekao u mom videu; „Energija ljubavi je uvijek rješenje“. Također sam rekao: „Ako želite promijeniti niže energije, morate koristiti više energije. Misli i osjećaji su energije i oni su stvaratelji vašeg društva“.

Pitanje: Poštovani Alaje, u jugozapadnoj Kini, šire se strašne suše. Postoji gotovo pedeset miliona ljudi koji idu u susret katastrofi zbog nedostatka vode. Tlo je užasno ispucalo, izvori su presušili, a ljude koji žive u planinskom području i na selu je obuzela tuga. Većina njih su jednostavni i priprosti. Možemo li se moliti višim bićima sa Plejada da im daju bilo kakvu pomoć ili vodiča?

Naprotiv, ljudi koji žive u velikom gradu spavaju i slijepi su za ovo. U gradovima nema takvih problema ni žalosti, dok ne dođe do njih. Postoji vrsta ljudi koja slobodnom voljom želi donirati i moliti za područje pogođeno nepogodom, ali ta snaga je slaba za tako veliku tugu. Uz to, običan čovjek nikad nezna da li će ono što je dao doći u prave ruke.

Odgovor: Pa, viša bića vide sve što se događa na planeti Zemlji. Ali kao što sam rekao u mom videu, svaki planet je škola za učenike koji žele naučiti nova iskustva. I viša bića poštuju želje duša za novim iskustvima, ne miješajući se, osim ako se počne utjecati sa drugih planeta.

Nemojte zaboraviti da ljudi nemaju samo jedan život, već milijuni drugih života, a vi ne znate kakvu su karmu stvorili u tim životima. Kao što sam rekao u mom videu, sve se vraća natrag, ili u ovom, ili u nekom drugom životu. To znači da će jedan dan, karma također doći do korumpiranih ljudi, jer to je kozmički zakon uzroka i posljedica. Kao što rekoh u mom videu; „Ako čovjek uništi prirodu, bilo gdje na planeti, priroda će pokušati da to opet popravi i izlječi, kreirajući ravnotežu.

Planeta ne vidi svoje tijelo podijeljeno po državama. Samo ljudi vide to na taj način. Planeta samo radi potrebno liječenje na mjestima, na kojima želi. Baš kao i ljudi, kada imaju virus, oni rade nešto slično tome. Nema čovjeka koji ne kaže: "Moja lijeva ruka je u defektu i samo će moja desna ruka dobiti moju pomoć". Planet je isti. Kao što rekoh u mom videu: „Svi smo povezani sa svime, kroz energiju. Kada se nešto čini jednom dijelu planeta, utječe na cijeli planet“.

Pitanje: Alaje, šta su "orbs" koji vidimo na fotografijama?

Odgovor: Orbs su svijesti. Svjetlosna-bića, ljudi iz drugih dimenzija, koji promatraju učenje i pomažu. Možete ih vidjeti često na mjestima s dobrom energijom ili na dimenzinalnim vratima.

Pitanje: Gdje se može naći prava i kompletna povijest ljudske vrste na zemlji? Ja uvijek pokušavam prikupiti i usporediti podatke iz tu i tamo, ali jako bih volio da imam vlastito mišljenje, svoje vlastito znanje o tome. Ne bi li bilo korisno, za nas ljude, da imamo laži i neznanje iz naše povijesti? To nebi pomoglo našoj evoluciji? Hvala vam toliko moj poštovani učitelju ljubavi.

Odgovor: Kao što rekoh u mom videu, možete pronaći istinu kad se spojite sa vašom dušom i vašim Višim Sebstvom. Tada ćete automatski imati pristup Akasha zapisima.

Pitanje: Poštovani Alaje, je li stvarno istina da je naš planet šupalj?

Odgovor: Da, ali u gradovima, u unutrašnjosti Zemlji su bića 4. i 5. dimenzije.

Pitanje: Ima fenomen zvan "EBANIS", koji se pojavljuju na nebu i oni izgledaju kao divovski rasvjetali crvi. Svijetle nekom bijelinom iz njihove unutrašnjosti. Šta misliš o tome moj prijatelju?

Odgovor: Oni su "bića crvi" i uvijek su na nebu, ali sada ljudi na Zemlji počinju da ih vide, jer do ljudi dolaze više frekvencije, gdje postoje ta bića. U svakoj dimenziji je život, ali to možete vidjeti samo kada imate istu frekvenciju i kada ste u istoj dimenziji. Govorio sam o tome u mom videu.

Pitanje: Pozdrav Alaje, možeš li ako znaš reći što se događa u "Bermudskom trokutu". Zašto od tuda dolaze izvještaji o nestancima, a ponekad i viđenja NLO-a. Uvijek sam htjela znati što je istina oko tog mjesta. Hvala.

Odgovor: Kada je kontinent Atlantida bio uništen i nestao pod morem, potonule su i neke zgrade koje su imale tehnologiju za kozmičku energiju. Tako oštećena, ta tehnologija je počela stvarati anomalije, kao što je nekontrolirano otvaranje kosmičkih dimenzija. Ta tehnologija još uvijek stvara te energije. Vojska zna o tim tehnologijama, oni su nešto tako već pronašli i rade eksperimente sa tom tehnologiojom.

Pitanje: Alaje, je li istina da postoje Plejadanske baze na Zemlji?

Odgovor: Da, to je istina. Mnogi vanzemaljci imaju baze na Zemlji.

Pitanje: Poštovani Alaje, možeš li mi reći koji su dva muškarca i jedna žena na fotografiji u tvom videu br. 9?

Odgovor: To su ljudi s Venere, koji su bili na zemlji u 50-tim.

Pitanje: Alaje, jesu li Bigfoot i Yeti dio projekta rajskog vrta? Kako su se održali u životu tako daleko od ljudske vrste? Tek sada slušamo više izvješća o njima.

Odgovor: Da, Yeti ili Bigfoot su također dio genetske manipulacije vanzemaljskog programa iz drugog vremena, sa životinjama iz drugog planeta koje su dovedene na zemlju. Oni imaju vrlo veliki životni vijek.

Pitanje: Rekli ste da nema mnogo NLO-a nad Njemačkom, jer su tamo energije vrlo niske. Kakve su energiji u Austriji, Švicarskoj, Engleskoj ili Hrvatskoj?

Odgovor: Austrija i Švicarska imaju bolju energiju od Njemačke. U Engleskoj je energija dobra samo izvan velikih gradova, gdje ljudi ne čine štetu prirodi. Ja nikad nisam bio na Hrvatskoj.

Pitanje: Spomenuli ste da je potrebno 10% stanovništva da bismo dobili evoluciju masovne svijesti. Ako se to ne postigne, da li će zemlja doći na veće vibracije sa onima koji su spremni za sljedeću evoluciju?

Odgovor: Da, planeta Zemlja će napraviti svoj vlastiti razvojni proces, a ljudi na ovom planetu mogu odlučiti žele li da ide uz taj proces ili ne.

Pitanje: Upravo sam čuo da je potrebno 8.000 osoba s visokom frekvencijom, na ovom planetu, kako bi svijest dosegla kritičnu masu za transformaciju. Je li to istina?

Odgovor: Ne, 8.000 ljudi nije dovoljno. Potrebno je najmanje 10% stanovništva Zemlje.

Pitanje: Pozdrav Alaje, unutar naše Zemlje - šta je značenje toga? Je li istina da postoji ulaz na Antarktiku, te da postoje vanzemaljska bića koja žive tamo? Znaš li, ili si čuo nešto o tome?

Odgovor: Postoje mnogi ulazi u unutarnjost Zemlje, a ne samo na polovima. I da, unutar su gradovi sa različitim vanzemaljcima, ali su oni na višim frekvencijama, i ne može ih svako naći, samo ako oni dopuste.

Pitanje: Bok moj prijatelju Alaje, gledao sam film "Zvjezdana-vrata " i mislim da to nije sve, nego samo neke manje pojedinosti o nama i našim mogućnostima. Šta misliš o tome moj prijatelju?

Odgovor: Da, ti filmovi često prikazuju prošlost - Zvjezdana Vrata - Zvjezdani Ratovi ...

Pitanje: Pozdrav Alaje, bio sam zadivljen kada sam shvatio da će Zemlja postati pozitivno okruženje za živjeti.

Odgovor: Pozdrav, transformacija energije je u toku već dugi niz godina. Ona postaje sve jača i jača, i sada, zbog toga, sve više ljudi će osjetiti i vidjeti njen utjecaj.

Pitanje: Poštovani Alaje, u 6-om videu, rekao si kako postoje velika pročišćavanje, kroz događaje na Zemlji. Brodovi koji će doći biće i tamne i svijetle strane, te ih moramo razlikovati. Koja je njihova svrha? Možeš li to podijeliti s nama?

Odgovor: Rekao sam: "Ako" bude potrebno pročišćavanje. "IF " ljudi na Zemlji stvaraju negativne energije, Zemlja će se sam očistiti. Također sam rekao; „Duhovne misli stvaraju duhovnu budućnost“.

Pitanje: Alaje, 10. 09. 2009. su poslali raketu na Mjesec, ima li života na Mjesecu i da li je Mjesec vještački planet?

Odgovor: Da, od 40-ih, ljudi su na Mjesecu. Tamo su gradovi, na površini i unutar, tj, na stražnjoj strani, tamnoj strani Mjeseca. Mjesec je umjetni objekt koji je doveden ovamo, kada je bilo ratova na Zemlji, prije nekoliko milijuna godina. On je bio bazna stanica. Tamo su već bile ruševine, kada je Tajna vlada došla tamo. I zato što je umjetni, to je razlog zašto se Mjesec ne vrti oko sebe, nego vidite samo jednu stranu Mjeseca. Postoji tehnologija kako bi se sprečilo vrtenje Mjeseca da se nebi vidjele zgrade i svemirski brodovi.

Pitanje: Pozdrav Alaje, rekao si da si došao iz budućnosti. Ja sam znatiželjan, želio bih znati šta će se dešavati na Zemlji u našoj sadašnjosti. Je li negativna ili pozitivna. (Budućnost)?

Odgovor: Ja sam došao iz budućnosti Plejada, a ne Zemlje. Budućnost Zemlje, kao što sam rekao u mom videu, ovisi o energiji koju će stvoriti većina ljudi na Zemlji. To je razlog zašto je važno da se stvori spiritualna energija.

Pitanje: Alaje, govorio si o ratovima prije nekoliko milijuna godina, te da mi nismo prvo stanovništvo na Zemlji. Je li to od kako je Atlantida je pala, a da smo mi ostaci od Atlantide - ljudska vrsta mislim.

Odgovor: Atlantida je uništena prije 12000 godina. Ali prije Atlantiđana bilo je 5-6 civilizacija na Zemlji, milionima godina. Kao što sam rekao u mom videu, ljude na Zemlji su posjećivali sa drugih planeta. Donijeli su biljke i životinje sa njihovih planeta, koje su onda mješali sa Zemaljskim, to je razlog zašto postoji toliko različitih varijacija na Zemlji.

Pitanje: Je li Zemlja najslabija karika u našoj galaksiji i da li je to ključ za sljedeći korak svijesti za cijelu Galaksiju?

Odgovor: Postoje mnoge planete poput Zemlje. Svaka će planeta jednog dana proći kroz transformaciju, jer je to evolucija. Drugim riječima: „Svako je prvo dijete, a kasnije odrasla osoba“ ...
 Nazad na vrh »
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 06 Jun, 2011 09:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ALAJE - nastavak

Pitanje: Želio bih znati o Alzheimerovoj bolesti. Moja tetka je prije 15 godina hodala ulicom kada je udario automobil, nakon toga ona je dobila tu bolest. Je li moguće da se s ljubavlju i svjetlom izliječi nakon toliko godina?

Odgovor: [NAPOMENA: Ovo služi samo kao informacija i ne može se tumačiti kao medicinski savjet ili pouka. Za pravilan zdravstveni savjet, uvijek biste trebali konzultirati svog liječnika!] Odričemo se od bilo kakve odgovornosti

Alzheimerova bolest ukazuje na to da je to osoba koja odbija prihvatiti svijet, osjećajući beznađe i bijes. Takvim načinom razmišljanja ti ljudi privlače situacije koje su još gore. Oni blokiraju protok prirodnim ljekovima i postojanu pomoć, („bog“). Svako ima slobodnu volju i odgovoran je za svoje mišljenje i rad.

Kao što rekoh u mom videu:
"Vaše misli i emocije stvaraju vašu budućnost".
Kao ljudi na Zemlji, svako ima lekcije kojima može naučiti kako kontrolirati svoje misli i emocije, kako se razviti i postati duhovno biće, da bi se mogao utjeloviti na višim dimenzijama.
Kao što rekoh u mom videu:
"Sve se može izliječiti, ako su kosmička ljubav i energija dovoljno visoko"
"Ako želite promijeniti niže energije, morat ćete koristiti više energije".

Pitanje: Sve informacije koje dobijem o Parkinsonovoj bolesti biti će korisne za mene.

Odgovor: [NAPOMENA: Ovo služi samo kao informacija i ne može se tumačiti kao medicinski savjet ili pouka. Za pravilan zdravstveni savjet, uvijek biste trebali konzultirati svog liječnika!] Odričem se od bilo kakve odgovornosti

Uzrok Parkinsonove bolesti: Indikacija je strah, pokušaj bježanja od nečega ili nekoga. Rješenje: kosmičke energije, ljubav, meditacija, ljubav prema sebi, povjerenja u postojanje. („boga“).

Pitanje: Moj otac je bolesnik od dijabetesa. On treba svakodnevno doze inzulina. Što je uzrok šećerne bolesti i koje se prirodno bilje može koristiti, kako bi se popravilo njegovo zdravstveno stanje? Prestao je jesti meso, a još ranije je smanjio piće, također je smanjio pušenje. Međutim, nedavno je počeo jesti meso opet (iako je jeo i prije ali manje).

Odgovor: [NAPOMENA: Ovo služi samo kao informacija i ne može se tumačiti kao medicinski savjet ili pouka. Za pravilan zdravstveni savjet, uvijek biste trebali konzultirati svog liječnika!] Odričem se od bilo kakve odgovornosti

Osobe s dijabetesom su izgubili "Svježinu" života i čeznu da se vrate nazad. Oni su u tugi i žalosti. To je razlog zašto većina od njih puši, pije alkohol, jede previše, imaju previše stresa, jer pokušavaju nadoknaditi gubitak energije i praznine. Ali to čini dijabetes čak i gori, i oni mogu dobiti srčani udar ili arteriosklerozu.

Oni nemaju povjerenje u život. Povjerenje u postojanje i svoj životni plan. Vjerujte da sve u životu ima razlog i oni moraju savladati da učenjem dođu do riješenja. Ako duša ne riješi u ovom životu, ona će to riješiti u budućem životu, to je razlog zašto postoje čak i djeca rođena s dijabetesom. Osobe s dijabetesom imaju na korištenju izraz: "I love my self", " nadajući se postojanje i otvoriti se za iskustvo i slatkoću života". Oni moraju voljeti svoje tijelo i osloboditi se stresa.

Osim toga tu pomaže: zeleni grah, kopriva, Elecampane čaj, borovnica, bazga-bobica čaj, krumpir, čičak, a jedan od tih: Chichorium / Gušterača comp, Compositum Truw 94 ½ Pankreas, Diabetobal forte N, Glucorect spag, Mezereum forte Vitaplex, Phaseolus Similiaplex, Speci-Chol spag.

Pitanje: Možete li mi reći ako znate koje biljke, ili nešto slično, mogu izlječiti multiple sklerozu? Pokušavam pomoći bliskoj osobi u životu.

Multiple skleroza je upala živaca mozga, gdje se paraziti formiraju u mozgu i kralježnici.
Ova upala se može dogoditi iz različitih razloga:
1) - od tvrdoglavosti, uskogrudnosti, mentalni žilavost, strah,
2) - od amalgama / žive u zubima i drugih teških metala iz raznih izvora.
3) - od mesa i ribe: riba i drugih životinja onečišćenih od teških metala, zbog otrova u industriji.
4) - za ljude koji rade na benzinskim postajama ili u garažama, postoji rizik da to dobiju od kerozina i benzina u tijelu / krvi.
5) - od pitke vode sa klorom i fluorom.
6) - od toksina nuklearnih reaktora.

RJEŠENJE = Frekvencija ljubavi, ne jedenje mesa, tamjan kapsule (Boswellia serrata), kalij Phosphoricum, izvadite amalgam, a zatim detoksifikovati s Taraxacum comp. Tinktura ili Basdanae, od svih teških metala (poput žive) detoksifikovati s Toxex ili Ljekovito bilje.

Pitanje: Koji je najbolji način da se zaustavi gubitak kose i rast na leđima.

Odgovor je već dat u mojim prethodnim komentarima. Tijelo je hram duše. Vlasi su poput antena za kozmičku energiju. očitavanje uređaja, baš kao i grane stabla, senzori kukaca ili drugih životinja. Osim toga, u kosi možete pronaći pohranjena sjećanja prošlih iskustava, to je razlog zašto neki ljudi režu nesvjesno kosu, kada su imali traumatično iskustvo. U stvari, cijelo tijelo je antena za kozmičke energije, a dlake su vanjske grane koje su najviše osjetljive.

Gubitak kose je znak da je protok energije, "antena", blokirana. To je znak za stres, strahove, pokušaj kontroliranja s racionalnim umom ne uzdajući se u „božanski“ način života. Dakle, ljubav je opet rješenje za taj problem. Potrebna je ljubav i povjerenje u Izvor. Osim toga možete jesti Millet Seed koji pomaže da kosa raste, a postoje i kapsule Millet. Za kožu, kosu i nokte možete također neko vrijeme koristiti SILICEA.

Pitanje: Alaje, znaš li prirodni lijek za rak?

Kao što sam rekao na mom videu, bolesti dolaze od negativnih energija ili potisnutih nezlječenih emocija, uz to, postoje i karmički razlozi kako bi neki naučili lekciju, a neki su proizvedeni od Tajne svjetske vlade.

Uz visoke frekvencije kozmičke ljubavi, možete sve negativne energije prevoriti u pozitivne. Kao što sam rekao u mom videu: "Ljubav je rješenje za sve". Možete izliječiti sve, ako je energija koju koristite dovoljno visoka. Najviše energije možete napraviti da budu energije-LJUBAVI. Ta energija može transformirati i lječiti fizičku stvarnost. Možete transformirati, hranu, vodu, vaše tijelo, sve. Ništa nije moćnije nego beskonačna energija Postojanja.

Ako ste stvorili energiju straha ili mržnje u vama, vi ste blokirali više energije da djeluju, budući da kontrolirate tu energiju, jer imate slobodnu volju. Vi ste gospodar svog unutarnjeg razvoja. Postojanje je odgovor na vaše želje. Svaka bolest vam nešto želi reći. Ako ste ju prepoznali, možete se sami lječiti. Mnogi ljudi koji su je prepoznali su izlječili sami sebe.

Mržnja, zavist, ljutnja ili duboka tuga mogu uzrokovati rak. Dakle, prva stvar koju morate učiniti je stvoriti energiju LJUBAVI u svom srcu i oprostiti problemima iz prošlosti.

Biljke koje pomažu protiv raka su:
Artičoka, Valerijana, breza, mrkva, češnjak, kupus, mlijeko, čičak, peršin, neven, vlasac, smreka, glog, cimet, crveni luk, sibirski ginseng. Pijte ceklu koja je puna enzimima i vitaminima.

Tu su i bilje koje možete kupiti u apoteci:
Alcangrol, Conium Similiaplexes, Derivatio H, Eleu-koka, Pflügerplex Argentum, Pflügerplex Baptisia, Premna integrifolia kompleks, Wobenzym, rak čaj Indijanci: 's pandža (Uncaria tomentosa). Tu su i prirodne metode liječenja: Ozon terapija.

Pitanje: Bok, noge su mi natečene i svrab je nepodnošljiv. Pokušao sam se lječiti biljem i uljem, ali bez uspjeha. Što trebam učiniti? Ljekar mi daje samo steroidne kreme, one malo pomažu, a onda se sve vrati. Bilo koja sugestija je dobrodošla. Takođe sam pročitao ono što si rekao o ekcemima i nažalost to nije funkcioniralo kod mene.

Kožni problem, ili upala kože, dolazi češće ako imate strahove ili ako se njegujete starim bijesom koji ne želite pustiti. Akne dolazi iz mnogo razloga: od prljavog zraka i hrane, šećera, čokolade, hamburgera, jedenja leševa životinja, stresa ili iz genetike koje ste dobili od roditelja.

Osim vegetarijanske prehrane, možete koristiti kreme za liječenje kože. Svrab se može se pojaviti i kada pijete kavu i alkohol. Za kožu, kosu i nokte možete koristiti SILICEA jednom u nekom vremenu. Korištenje duhovnog svjetla u meditaciji i ljubav prema sebi je potrebno kod svih kožnih problema.

Pitanje: Je li istina da je kristale, na primjer kvarc, dobro imati u svom domu?

Odgovor: Da, oni su energetska skladišta, podaci pamćenje i pojačalo energije.

Pitanje: Ja sam gledao seriju tvojih videa (4 dijela), i ne znam što si rekao. Ja ne osjećam radost, jer vjerovatno postoji nešto što ja ne znam. Da li je to razlog da trebam vodiča. Moj san se prvi put smanjio, osjećam moj duh s velikom radošću, ali moje tijelo to ne čini. Razbolio sam se, u isto vrijeme, ne mogu više da spavam, ne znam zašto i kako ovo riješiti.

Odgovor: O tome sam govorio u mom videu, to je znak da ste u procesu transformacije. Vaše fizičko tijelo se prilagođava na veće frekvencije, a da bi to učinili, morate se osloboditi, očistiti, nižih energija. To može stvoriti bolesno stanje za kratko vrijeme dok ne počnete koristi nove energije.

Pitanje: Kako prihvatiti novu realnost, koja se odvija iz srca i ostati fokusiran u fizičkoj stvarnosti u isto vrijeme? Primijetio sam jednu stvar: povlačim se dublje u sebe i sve sam dalje izvan fizičke stvarnosti, postao sam zaboravan i neusmjeren u materijalnom svijetu, ne želim se čak ni vratiti! Kako pronaći ravnotežu između tih stanja?

Odgovor: Pa, to je slijed pojedinih lekcija/zadanih koraka, da svatko prolazi kroz određen proces nakon buđenja. Nakon tog doživljaja krajnosti, i učenje lekcija, pojedinac dobiva više mudrosti i konačno se uljuljkava u zlatnu sredinu.

Pitanje: Je li istina da možemo živjeti bez hrane, samo disajući pranu?

Odgovor: Da, na višim dimenzijama.

Pitanje: Razmišljao sam o kupovini psa, ne vidim toliko komentara, negativnih ni pozitivnih. Zašto neki psi napadaju svoje vlasnike, da li imaju neki problem?

Odgovor: Postoji mnogo razloga, ali sve ima veze s energijom. Životinje mogu vidjeti energije i reagirati na njih. Energije također možete promijeniti te promijeniti i ponašanje životinja. To je isto kao i sa ljudima.

Pitanje: Moja mačka je uvijek ljuta i agresivna. No, izgleda da je počela razvijati svoju duhovnost i ljubav, postala je mekša, pa čak i spava ponekad sa mnom u krevetu. Može li to biti znak da se moje vibracije dižu?

Pitanje: Gdje idu prosvijetljeni ljudi? Umoran sam od življenja u društvu u kojem je svako hipnotiziran, pun destruktivne energije, gdje i hrana uzima svoj danak, a siraju svoja uvjerenja, što me čini bolesnim. Ja sam trošim moje talente i sposobnosti kako bi pomogao drugima i planetu. Svjestan sam mračnih sila, još od mlade dobi, koje su mi pravile pakao. Šta da radim ili gdje da idem?

Odgovor: Odgovor je u mom 13-tom videu. Tu sam rekao:
"Vaše misli i emocije su energija i stvarate svoju stvarnost".
Fokusiraj svoju energiju na pronalaženju duhovnih osoba. Budi magnet za duhovne ljude kao duhovan. Koncentriraj se na ono što želiš, a ne na ono što ne želiš. Treba ti više od 5 minuta da izgradiš stalnu snažnu svjetlosnu energiju, koja će kroz neko vrijeme privući ono što želiš. Nemoj odustati, samo zato što se ništa neće dogoditi u jednom danu. Možda za to treba 2 ili 30 dana ili jedna godina. To ovisi o tvojoj energiji i pravom vremenu kada se te stvari mogu dogoditi.

Pitanje: Alaje, počinjem vidjeti šarene kugle oko mene, kao i hrpu malih šarenih svjetala, šta to znači?

Odgovor: To znači da si dovoljno osjetljiv da vidiš fine energije.

Pitanje: Kako možemo znati da li je to san ili smo u astralu? Da li nas san uči nečemu što bi trebali znati ili nam pokazuje gdje nemamo kontrolu? Ja sam zadivljena, jer si rekao, sve je u duši, pa zato nebi rekla da smo uvijek u astralu, čak i kada smo budni ili spavamo? Također je rečeno da duša uvijek komunicira s drugim dušama, čak i kad smo budni. Moje kratko pitanje; koja je razlika između sna i astrala? Pitala sam to, jer sam uvijek, još dok sam bila mala, imala kontrolu u mojim snovima.

Odgovor: Da, kada ste u snu vi ste također u astralnoj dimenziji ili paralelnom svemiru, ali bez svijesti. Svjesni astralni put je drukčiji.

Pitanje: Je li teorija u Multiversumu istina?

Odgovor: Ja sam govorio o tome u mom videu. To nije teorija. Postoji mnogo svemira na mnogim dimenzijama. Život je posvuda.

Pitanje: Alaje, sanjao sam „vaše“ tijelo, bilo je puno svjetlosti, koje je osvijetljavalo cijelu sobu. Bilo je prekrasno. Znači li to da sam vas sreo u astralnoj dimenziji? Je li to stvarno?

Odgovor: Sve je realno. Postoje mnoge stvarnosti u mnogim dimenzijama.

Pitanje: Prije dva mjeseca sam sanjao jednog vanzemaljca. Nisam mogao vidjeti njegovo lice. Rekao mi je mnoge važne stvari, ali ujutro sam zaboravio taj san.

Sjećam se samo jedne poruke:
"Ljubav sve preobražava". Pokazao mi je lijep osjećaj ljubavi i mira. Sljedećeg jutra sam snimao neke slike letećih objekata s prozora moje kuće. U večernjim satima sam našao tvoj kanal na YouTubeu. Bilo je tako čudno. Imao sam osjećaj da su sve poruke u tvom videu iste one koje sam sanjao. Imao sam neke astralne kontakte i svaki put nakon kontakta ujutro sam mogao slikati leteći objekat sa mog prozora. Čini sa da su bili tu kraj mene.. Jesu li oni Plejadanci? Budući da sam našao tvoj video, moj se život promijenio, u mom srcu je uvijek ljubav, svjetlost i mir.

Odgovor: Da, kao što sam rekao u mom videu, prvi kontakti su uvijek u astralnoj dimenziji, u snovima, gdje ćete dobiti informacije i upute koje možete koristiti u vašem životu, kako pronaći više informacija.

Pitanje: Imam pitanje, da li je duša muško ili žensko? Duša nema spol, naravno, ali možda postoji neka vrsta polariteta? (+ ili -)

Odgovor: Ne, duša je čista kozmička energija koja ima oboje.

Pitanje: Moj dragi prijatelju. Ljubav je davanje, ona je prekrasna i vrlo duhovno orijentirana osoba. Ipak, ona može vidjeti ili osjetiti neke osobe, (iz donjeg astralnog nivoa) koje su prikačeni za njezino tijelo. Ona osjeća da su tu već dugo vremena ili čak i iz prošlog života, i da je od tada ne žele pustiti. Oni su uzrok njenog fizičkog problema, uključujući kronične bolesti (ne može zbog toga dobro jesti). Ona misli da su oni iz njenih prošlih života, frustrirana je, jer joj ne dozvoljavaju da duhovno napreduje, blokirajući je. Ona ne zna što da radi s njima. Što bi nam predložio?

Odgovor: Pa, kao što sam rekao u mom video: "Energija ljubavi je rješenje za sve". Ona bi trebala razmišljati o njima, te im reći, da joj je žao ako im je učinila nešto loše, Trebala bi im iz srca poslati svjetlost i ljubav. Snažno duhovno svjetlo će im dati priliku da se iz niže astralne dimenzije nastave razvijati i inkarnirati. Ona im treba slati svjetlo svaki put kada osjeća da su uznemireni. Svjetlo je izvor najveće energija koja je dostupna.

Pitanje: Šta su tačno bića ili demoni iz nižeg nivoa? Jesu li oni izgubili duše? Odakle dolaze i zašto su tu?

Odgovor: Svaka dimenzija ima život, u svrhu razvoja, učenja i stvaranja iskustava.

Pitanje: Kada tijelo umre i duh pređe na sljedeći densitet, da li se bilo koji duh uči/razvija u toj fazi ili tamo samo čeka za sljedeće inkarniranje?

Odgovor: Duša uvijek uči. Video 8: "Učenje nikada ne prestaje, čak i u najvišim dimenzijama se nešto uči".

Pitanje: Može li duša surađivati s drugim zemaljskim dušama, a da racionalni um to ne razumije?

Odgovor: Duše su u suradnji sa drugim dušama u svim vremenima.

Pitanje: Gledao sam dugu. Osjećam da ima neka svrha, poruka, sa viših vibracija, viših frekvencija. Jesu li oni iz viših dimenzija?

Odgovor: Da, u bojama duge možete dobiti uvid u boje viših dimenzija.

Pitanje: Možeš li mi molim te reći da li je ikada postojao život na Marsu?

Odgovor: Postojao je i postoji život na Marsu. On je na polu-fizičkoj, polu-eteričnoj razini ali je na 4. densitetu.

Pitanje: Postoji li cvijeće na višim frekvencijama? Zašto smo odmah nasmijani kada, na primjer, vidimo prekrasan cvijet lotosa?

Odgovor: Naravno, tamo je cvijeće ljepše nego na Zemlji. Cvijeće zrači ljubavnu frekvenciju, to je razlog zašto se ljudi osjećaju dobro u blizini cvijeća.

Pitanje: Da li su Anđeli i duhovni učitelji jedno te isto?

Odgovor: Ne, oni nisu isto.

Pitanje: Možete li mi reći, koliko različitih dimenzija postoji u svemiru?

Odgovor: Postojanje se širi kroz sva vremena.

Pitanje: Radio sam neka istraživanja i došao u Shamballu. Pretpostavlja se da su stanovnici u Shamballi razvili naprednu znanost i tehnologiju, koju su stavili u službu duhovnog završetka. Vjeruje se da su tibetanski medicinski tekstovi došli iz Univerzuma, u kojima je opisana anatomija i fiziologija, te sofisticirane teorije i metode dijagnostike, kao i načini kako spriječiti i liječiti teške bolesti. Da li Shamballa postoji u drugim dimenzijama ili na nekom drugom planetu?

Odgovor: To je u drugoj dimenziji.

Pitanje: Imam tamno smeđe oči. Dvije osobe su vidjeli moje oči, ali s plavom bojom, čak i bijelo područje je bilo plavo tako da nitko nije mogao vidjeti Iris. Ovo je jako plavo svjetlo sa ton ljubičaste. Što to znači?

Odgovor: Pa, to što su ljudi vidjeli kod nekog drugog je već učestalo.

Pitanje: Volim čitati, učiti i više od svog učitelja ali sam zbunjen činjenicom da, duše koji su „prešle preko“ uspostave kontakt s drugim dušama. Ako je to tako, kako su ljudi rađaju?

Odgovor: Neke duše ostaju dugo vremena u astralu, prije nego što se ponovo utjelove na planeti - Slobodna volja.

Pitanje: Pozdrav Alaje! Ima mnogo informacija o nama kao bićima u 3. densitetu i također o 5. densitetu, gdje neki odlaze što je brže moguće. Dakle moje pitanje je, šta je u 4. densitetu? Zar pravimo skok preko toga?

Odgovor: Neki ljudi su već prošli kroz 4. densitet. Oni su svjetlosni radnici s višim vibracijama.

Pitanje: Pozdrav Alaje, ja sam veliki ljubitelj glazbe, kreativnosti i duhovnog razvoja. Da li za ove teme postoje uvjeti u 4. densitetu. Mislim da su u vezi glazbe ne humanoidni/Plejadanci doživjeli zadovoljstvo/ljubav harmoniju, slušajući ugodne vibracije sa 3. densiteta. Da li svjetlo u 4.ili 5. densitetu smiruje osjetila i dušu.

Odgovor: Sve što vidite na zemlji nije ni 0,1% od onoga što je na višim dimenzijama. U odnosu na glazbu u višim dimenzijama, glazba na zemlji je na niskoj razini.

Pitanje: Bok Alaje, ja bi samo željela znati, kakvi su "odnosi" između muškarca i žene, nakon što podignu višu svijest? Na primjer, sada vidimo; ljubomoru, ljutnju, varanje, sebičnost i sve što stvara negativne emocije ili energije. Kakav je odnos u tim situacijama kada povećamo našu svijest, tako da ne stvaramo negativne emocije. Hvala Alaje.

Odgovor: U povišenim vibracijama, 4. densiteta, sve je telepatski, nema laži, ljubomore, ljutnje, varanja ili sebičnosti. To je slučaj kod većine zvijezdanih naroda u svemiru.

Pitanje: Da li na Plejadama koriste tehniku stvaranja stvari ili materijala neposredno korištenjem misli?

Odgovor: Da, u dimenzionalnom svjetlu se sve stvara energijom uma.

Pitanje: Pozdrav prijatelju Alaje, bio sam zadivljen kada sam čuo značaj snova. Možeš li mi nešto reći o značaju snova i kako ih tumačiti?

Odgovor: Snovi i mnoge druge stvari su uglavnom individualni. To znači da i snovi imaju različito značenje za ljude, ali kao i sve ostalo, ne mogu uticati na svako biće. Dakle, možete zaboraviti knjige koje objašnjavaju snove. Svačiji san je pojedinačna stvar, koju samo pojedinac može razumjeti, jer duša koristi slike da vam nešto pokaže. Ponekad je to iz vaše duše, koja pokušava da vam kaže nešto, a ponekad vam duša želi nešto reći na simboličan način kako bi vam pomogla u razumjevanju.

Ponekad ste na putovanju u astralnom tijelu kako bi nešto naučili, ponekad možete zaviriti u drugu dimenziju, ponekad se pokušavate naučiti da razumite nešto, što je u podsvijesti, što vas muči. Ponekad su to stari obrasci iz prošlih života, koji su vam nejasni i borave u podsvijesti, a ponekad su napadi tamne strane. Ponekad vam dolaze svjetlosna bića iz drugih dimenzija, ili planeta, te pokušavaju razgovarati s vama.

Pitanje: Pozdrav Alaje, jesu li duhovi u višim ili nižim vibracijama?

Odgovor: Duhovi su duše mrtvih ljudi koji ne mogu pronaći svjetlo i borave nasukani u donjem astralnom nivou, gdje borave demoni i ostale negativne stvari. Obično su tamo pušači, alkoholičari, ubojice, negativci, ne-duhovni ljudi ili ljudi koji su mislili da nakon smrti postoji kraj svega. Oni ostaju tamo dugo lutajući okolo i tražeći pomoć, sve dok ne pronađu način da se vrate u ljubav i svjetlost.

Neki negativni ljudi tamo ostaju duže. No, ima i onih koji žele izaći, koji traže pomoć od zemaljskih ljudi, koji slušaju i uče. Imao sam neke seminare u mojoj prošlosti. Oni su morali učiti o reinkarnaciji i kako život funkcionira, kako bi pronašli način da se vrate u svjetlo. Ponekad sam išao u stare dvorce oslobađajući neke duše koje su tamo bile naslagane već stotinama godina. Otvorio sam zvjezdana vrata tako da su mogli „preko“odletjeti.

Pitanje: Gdje duša ide odmah poslije smrti i šta se događa s njom?

Odgovor: Svako ima svoj plan života, u kome želi naučiti i doživjeti nešto. Kada ispuni svoj životni plan, napušta planetu. To je prirodno, to se uvijek događa i događalo. Svako umire hiljadama puta, ali samo u fizičkom tijelu.

ISTINA JE, duša nikada ne umire, samo fizičko tijelo koje nosite da bi doživjeli neka iskustva u fizičkoj ravni. Svi smo mi duše. Duša je svjetlosna energija koja nosi svako iskustvo koje ste napravili u svim svojim životima.

Neke duše se brže razvijaju, dok druge sporije i potrebno je mnogo života da bi naučili jednu stvar. U svakom životu imate drugo tijelo, ali duša ostaje ista. Različita tijela vam samo pomažu da napravite različita iskustva ... muško/žensko

Kada ostavite ovaj planet, fizičko tijelo umre, vi kao duša idete u astral gdje možete vidjeti sve što ste, ili niste, naučili u životu, a onda odlučujete gdje da se rodite da bi nastavili učenja.

Postoje mnoge planete s nebrojeno dimenzija. Možete ići gdje vas vaša energija vuče, vaša karma. Ako imate negativnu energiju, možete ostati dugo vremena u nižim astralnim svjetovima, gdje su obično demoni, ubojice, zli ljudi i pušači ... Oni tamo ostaju sve dok ne odluče pronaći put do svjetlosti i ljubavi.

Duše, koje su emocionalno snažno povezane, često se susreću u drugim životima, jer vole jedni druge. U svakom životu mijenjaju uloge (majka, otac, brat, sestra, prijatelj/prijateljica ...). Na drugim planetama, trenutak smrti je trenutak sreće, jer znaju, da duša ide na sljedeći korak, sljedeći razred, kako bi saznali više. Nema smrti, nema kraja, postoji samo razvoj i evolucija.

Ljudi na Zemlji često blokiraju duše da idu dalje, zbog svoje žalosti. Umjesto toga, oni bi ih trebali pustiti da idu u svjetlo, kako bi nastavili svoj razvoj.

Pitanje: U svjetlosnoj dimenziji, da li vi spavate ili ste budni cijelo vrijeme?

Odgovor: Spavanje je potrebno samo u nižim nivoima, kako bi dobili kozmičku energiju. U svjetlosnoj dimenziji, možete se svjesno napajati kozmičkom energijom, ali, ako želite, možete otići u stanje mirovanja.
 Nazad na vrh »
vasudeva

Poruka Poslao: 07 Jun, 2011 21:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postavljam si pitanje: odkud mi pravo da prosuđujem i sudim?
Nemam ga.
Nisam si ga dala, još manje mi je dano.
Kada razumijemo da možemo proliti suza i suza, upotrijebiti riječi i riječi i opet smo na početku razumijevanja, ne svoga, a opet svoga jer drugi su mi, onda razumijemo da ponekada je razumnije Blagosloviti i produžiti dalje jer uradismo najbolje što smo znali i umjeli i više od toga u datom momentu ne znamo i ne umijemo.
To je Umjetnost ili Znanje.
Ne znaći da nečemo pokušati opet.
Možda sa istim, a možda sa drugim „ljudima“.
Ne tiće se „objava“, nekako sam znala da je opet neka p....... u pitanju, toliko ih bi već, predhodni post je bio samo odraz mojih emocionalnih situacija nevezanih za objave.
I joschua tako mi je Srcu drago što te opet „vidim“. Uživaj u svojoj drvenoj kući kao što ja uživam u svojoj, pusti situacije Bogom dane, zato su i dane da nam i dalje govoriš to što govoriš.
Salut!

Uvijek postupite po svojoj savjesti, nikome se nemojte ispričavati, uradite to što smatrate da je potrebno u datom momentu i budite slobodni od gorčine,
Danas mi se reklo da sam gorka, kao da ja to neznam, rekla sam puno puta već isto, ali kada vam to netko tako kaže onda doista razumijete da ste gorki.
Pelin.
Od Srca vam/nam svima želim, sa Ljubavlju djelujem, da budete manje gorki, više Radosni i da u SEBI vidite SVJETLO koje JESTE.

Sada slijedi citat iz knjige Muad Dib, Frenk Herberta, originalni naslov je Dune 2, glava prva str. 5 :

„ Kada je moj otac, Car Padišah, saznao za smrt Vojvode Letoa, kao i za način na koji je umro, obuzeo ga je bes kao nikada pre toga. Stao je da okrivljuje moju majku i ugovor koji ga je nagnao da na presto postavi jednu pripadnicu reda Bene Geserit. Okrivljivao je Esnaf i zlog, starog barona. Okrivljivao je svakoga ko bi mu izašao pred oči, uključujući tu i mene, pošto je tvrdio da sam i ja veštica, kao i svi ostali. A kada sam pokušala da ga utešim, rekavši mu da je to učinjeno u saglasnosti sa jednim starim zakonom samoočuvanja, kome su se pokoravali čak i najdrevniji vladari, on mi se podrugljivo osmehnuo i upitao me da li ga smatram slabićem. Tog trenutka sam shvatila da uzrok njegove srđbe nije bila Vojvodina smrt, već ono što je ta smrt značila za sve ljude kraljevske krvi. Kada sada to prizovem u sećanje, čini mi se da je i moj otac posedovao, u izvesnoj meri, dar za predviđanje, budući da je izvesno da njegova i Muad Dibova loza dele iste pretke.“
„U očevoj kući“
od princeze Irulan

Razmaknite misli, razmislite o predhodnom citatu, pisan je kada nije bilo niti spomena o globalizaciji, zavjerama ovim ili onim, a tako se lijepo uklapa u sve to a imalo je u ta doba prefiks SF.

Što vam/nam govori predhodni citat?
Kada čemo shvatiti da smo svi Bogom dani?
Jedno te isto?
Vjerojatno sam postala prenaporna, ali meni jednađba/jednačina Bog = mi/ja je toliko jednostavna da za sada nemam više pitanja kao ni podpitanja.

Predhodno napisano nema baš ništa sa posjetom cij.gosp. Pape, ovaj put Benedikta XVI, brdovitom balkanu, Wojtila je imao karizmu, ovaj je intelektualac i to vrhunski a to ne ide zajedno sa karizmom. Sagledavanje jedne/jednog običnog balkanca, oprošteno mi je.
Jai
 Nazad na vrh »
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 08 Jun, 2011 08:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ALAJE - nastavak

Pitanje: Kada je moje novorođenče u mojim rukama ona se drži rukama preko moje glave sa naslonjenim licem na moje lice. Što ona može vidjeti?

Odgovor: Pa, bebe mogu vidjeti finu energiju materije.

Pitanje: Budući da sam aktivirao ljubav u mom srcu, shvatio sam da je aktivirana, ali u praksi, ono o čemu ti pričaš, ja ne vidim nikakav rezultat. Čak sam tražio da primam telepatske poruke, i ništa. Molim Univerzum za pomoć i više ne znam što činiti. Ipak, i dalje tražim, jer imam puno strpljenja.

Odgovor: Te stvari ne dolaze noću ili u trenutku. To je razvojni proces koji se događa tokom mnogih života.

Pitanje: Recimo da sam bio u astralu - kako bih mogao to znati? Da li se to dešava automatski i ako želim da te sretnem tamo, kako to raditi? Da li želja mora biti potaknuta stalnom mišlju o vama?

Odgovor: Kada dođe pravo vrijeme vi ćete to znati.

Pitanje: Prije par dana imao sam san u kome je moja duša izašla iz tijela. Vidio sam sebe kako spavam ispred mene i onda sam se uplašio želeći da se vratim u moje tijelo, ali to nije išlo, pa sam nastavio „plivali“ oko mog kreveta. To je sve čega se sjećam iz tog sna. Nisam siguran da li je to bio samo san ili je moja duša stvarno izašla van. Što trebam učiniti ako se to dogodi opet?

Odgovor: To je trening učinjen svjesno.

Pitanje: Može li slijepa osoba, kroz meditaciju vidjeti svoje svjetlosno tijelo?

Odgovor: Naravno, svjetlosno tijelo se može vidjeti bez očiju.

Pitanje: Alaje jeste li čuli o dječaku, koji je meditirao u Nepalu 10 mjeseci bez hrane i vode?

Odgovor: Ne, ali mnogi ljudi su to učinili u povijesti Zemlje. Ti ljudi mogu stvoriti dovoljno kozmičke energije u svom tijelu.

Pitanje: Čitao sam tvoje odgovore o Akashe zapisima. Znaš li kako im možemo pristupiti bez plaćanja nekom tipu 50 dolara. Kada ćete doći da nas učite?

Odgovor: Naravno, oni će doći kada bude pravo vrijeme.

Pitanje: Zašto vidim lica kad zatvorim oči prije spavanja? Neka su normalna, a neka mi smetaju, sve je propraćeno zujanjem u mom lijevom uhu? Prije nego odem na spavanje potpuno sam opuštena.

Odgovor: To znači da ste u mogućnosti vidjeti u višu frekvenciju. U donjoj astralnnoj dimenziji, gdje borave mnogo ljudi ili demona, ne možete pronaći svjetlost. Neki tu mole za pomoć, a neki vas pokušavaju napasti. Treba im poslati snažnu svjetlosnu energiju iz tvog srca, o čemu sam već govorio u mom videu.

Pitanje: Kako doći do istine. Imam pomiješana osjećanja o Solara-Ra? Dok sam radila svoje meditacije, dolazila sam u blaženo stanje sa suzama u očima i punim ljepote, ali kad pokušam slušati njene kanalizirane poruka od Plejadanaca, cijeli kanalizirani tekst ne rezonira sa mnom uopće.

Odgovor: Ova žena nema nikakve veze sa Plejadancima. Poslušajte joj "zadimljen", tvrdi glas i osjetićete prazninu u njenim riječima. Njene riječi nisu obavijene s energijom ljubavi koja dodiruje tvoje srce. Njezine riječi nemaju bit, to su samo prazne riječi.

Pitanje: Imala sam san, da sam bila u kući, ali sam bila u stanju duha. Mogla sam letjeti i proći kroz zidove. Bila su prisutna dva crna entiteta u obliku zmaja. Pojavila se crna dimna zavjesa, stvarajući prsten oko kuće, tako da nisam mogla vidjeti što je iza kuće. Imala sam osjećaj da se ne mogu približiti crnim entitetima, jer bi nestali.

Čula sam glas koji mi je rekao, "ne brini se za uspeće". Nisam znala odakle glas dolazi. Moj otac mi je rekao da bi to moglo značiti, "ne dopusti da ti to postane opsesija." Znaš li značenje tih riječi i šta znače likovi zmaja?

Odgovor: Ovo "stanje duha", o kome se govori, je astralno tijelo koje ima svako i koristi ga tokom spavanja. Sa ovim tijelom većina ljudi putuje u astralnu dimenziju. Morate znati da putujući kroz niže astralne dimenzije, susrećete tamne entitete i izgubljene duše (pušači, zli ljudi, ljudi koji su mislili da postoji samo jedan život ...)

Pitanje: Pitam se, kako mogu pronaći pravu ljubav? Koliko ja znam, da ili ne, to je opet samo iskrivljena ljubav?

Odgovor: Da li je to ostvarljivo? Imaš osjećaj da je nikada nisi imao, od kada se otvorila tvoja srčana čakra.

Pitanje: Mislite li, kada netko misli o nama da nas i kontaktira? Ponekad imam osjećaj da se u mojoj glavi „nalaze“ razni ljudi. Da li je to zato što su koncentrirani prema meni?

Odgovor: Kao što sam rekao u mom videu, sve je energija. Misli, osjećaji, objekti, boje, oblici - SVE. To je sve povezano i svi smo povezani s energijom, sa svime. Svako je šalje i prima, u svim vremenima, uglavnom nesvjesno.

Pitanje: Koncentrirao sam da se snažno na moje treće oko, vidio sam kugle i vrlo jak osjećaj energije u meni. Sada to više ne osjećam i ako mislim da radim sve kao i prije. Pitam se, ako je to bila samo faza, kako pronaći pravi put, ili, možda radim nešto netačno? Hvala za tvoj video Alaje i primi Blagoslov!

Odgovor: Većina ljudi vide s trećim okom kada su djeca. Ali kasnije, kada odrastu kada se uključe u društvo; problemi, uvjerenja sustav, TV, škola, praznovjerje, loši roditelji, loći prijatelji, loš utjecaj - oni počnu gubiti tu sposobnost. Roditelji i nastavnici trebaju učiti djecu o tome, umjesto drugim besmislicama.

Pitanje: Alaje, je li ispravno naučiti čitati tarot, za dnevno usmjeravanje, ili se trebamo usredotočiti na unutarnje učenje?

Odgovor: Ako ste gledali svih mojih 10 videa, što mislite da je moj odgovor?

Pitanje: Prije nekoliko godina, neko mi je "isčitao" moj život, u zamjenu za neki posao koji sam za nju uradio. Ona je te događaje iz života "govorila" koristeći jajoliki kamen koji je njihala. Rekla mi je da sam živio oko 5.600 godina prije, da sam prvi put rođen na Zemlji u Južnoj Americi. Da sam se reinkarnirao petsto puta i da sam u većini slučajeva, u prošlim životima, umirao kao dijete. Dalje je rekla; da sam prije 5.600 godina, bio vjerojatno neka vrsta životinje. Da li je neko u mogućnosti napraviti takvu vrstu „čitanja“?

Odgovor: Samo ako je dopušteno da to pročita u Akashic zapisima - "Knjiga sjećanja". To su kozmički zapisi stvoreni od vječne svijesti. U tim zapisima, sve što se ikada dogodilo je tu pohranjeno, i to mogu pročitati oni koji su u skladu s kozmičkom svijesti („bogom“).

U tom „čitanju“ mogu se dobiti samo informacije koje su važne za tvoj sadašnji život. Tu nema trača. Na primjer, možete dobiti informacije o blokadi ili traumama koje morate riješiti, a ne šta si jeo u prošlom životu.

Vi ćete dobiti informacije iz prošlih života, samo ako je to potrebno za to životno iskustvo. Tu je razlog zašto se ne sjećate prošlih života. Mnogi događaji koje ste imali u prošlim životima bi vam smetali u stvaranju novih iskustava, jer smo svi mi duše. Duša je svjetlosna energija koja pamti svako iskustvo koje napravite u svim vašim životima.

Duša želi svako iskustvo, to je razlog zašto svaki čovjek već ima iskustva kao mineral, biljka i životinja.

Pitanje: Htjela bih znati da li je astralno putovanje potrebno za našu duhovnu evoluciju. Hvala Vam. Ljubav za sve.

Odgovor: Pa, svako ljudsko biće već čini astralno putovanje kad spava, ali nesvjesno. Svijest o astralnom putovanju dolazi samo kad ste dovoljno mudri. Bez mudrosti možete napraviti greške i karmu.

Pitanje: Kako postati telepat?

Odgovor: Korak po korak, kada dostignete mudrost da to nebi krivo koristili. Pogledajte moj video. Postoje koraci.

Pitanje: Poštovani Alaje, kako se može znati kada se njegovo ili njeno svjetlosno tijelo aktivira? Vidio sam neke ljude koji su "svjetli", nakon što su naučili određene tehnike u meditaciji. U stvari, vidio sam vlastitog oca kako svijetli. To je drugačije "svjetlo", naravno, nego ono u žarulji. Je li to "svjetlo" koje se odnosi na svjetlosno tijelo?

Odgovor: Da, aura, energetsko polje oko vas je sve svjetlije i ljudi s otvorenim trećim okom mogu vidjeti to svjetlo.

Pitanje: Bok Alaje, imao sam san koji želim podijeliti s vama i svima. Našao sam se u stanju da, u mom snu, recitiram tvoju poruku koja je u videu 10. Pogledao sam u moje ruke i okolo njih su bile svjetle čestice. Čini se da sam znao tvoju poruku bolje u mom snu, nego kada sam budan. Kad sam budan jedva se mogu sjetiti poruke, ali u mom snu sam je znao bez problema. Zašto je to tako? Hvala.

Odgovor: Da, jer kada spavate, koristite svoju dušu, a duša nikad ne zaboravlja. Duša se sjeća svih vaših života koje ste imali. Duša može pohraniti svaku memoriju ili podatak. To je ono što ste vi kada završite inkarnacije.

Pitanje: Alaje, imamo prirodne ljudske instinkte koji nam pomažu da odredimo je li osoba „svijetlo“ ili „tama“? To je ironično kako tamniji entitet izgleda strašno. Kada čujem govor „svjetlosti“ ja osjećam kako se moje srce grije i podiže, što je ljubav ili viša vibracijska energija? Kad vidim slike Sivi i Reptila, moje srce tone. Bi li to mogla biti tamna/niska vibracijska energija? Hvala Alaje.

Odgovor: To što vi zovete "prirodni ljudski nagoni" nije ništa drugo nego osjećaj nesvjesne energije. Nemojte se previše zanositi tuđim izgledom, jer tamne strane mogu izgledati izvrsno koristeći ljudski oblik. Samo ako se koncentrirate na energiju, onda možete vidjeti masku koja je presvučena lijepim izgledom.

Pitanje: Da li automatski povećavam svoju intuiciju ako meditiram često?

Odgovor: Razvija se automatski pomoću mudrosti koju ste skupili iz svih iskustava koje ste napravili.

Pitanje: Kad sam napustio moje tijelo (astralna projekcija), zašto ne mogu vidjeti ništa? Postoji samo jedna boja: siva. Nema objekata, nema energija, niti drugih astralnih tijela. Kako da to napravim ispravno? Kako vi to činite?

Odgovor: Poštovani, to ovisi o vašem životnom planu i iskustvima koja ste željeli proći.

Pitanje: Vidio sam sve tvoje video isječke, oni su stvarno praktični. Želim tvoje mišljenje o nekome: Barbara Marciniak.

Odgovor: Da, ona je kanalizirala. Kanaliziranja su često kriva ili izobličena. Njezina prva knjiga je dobra, ali u drugim knjigama je kanalizirala nešto drugo, to nije svjetlo, jer je počela pričati o krvi i noćnim ritualima ... Dakle, koncentrajte se na unutarnji razvoj, kako bi dobili podatke iz Višeg Ja, jer ćete tada biti u mogućnosti „filtriranje“ knjiga, te razdvojiti dobre od pogrešnih informacija.

Pitanje: Pozdrav Alaje, želim pitati o telekinezi. Ako su naše misli energija, onda bi koncentrirajući se mogao letjeti ili pomicati predmete. Je li moguće to učiniti? Kako je moguće da neki ljudi mogu umom pomicati predmete.

Odgovor: Opet, to nije cilj. Sve te psihičke sposobnosti dolaze kao nuspojava, naravno, kada imate razvijeno srce, svijest i mudrost da bi ih koristili. Ne možete otići iz 1-og razreda u 10-ti, u jednom životu. Morate proći kroz sve razrede, steći mudrost da koristite sve mogućnosti. A u školi, koja se zove Zemlja, najprije morate naučiti svladati sebe, svoje emocije, svoj lik.

Na primjer, svi negativni ljudi koji me napadaju cijelo vrijeme, nisu završili razred i morat će ponoviti razrede u sljedećem životu. Samo ako ste gospodar svoje energije, onda imate pristup višim kozmičkim energijama. Gledajte moja videa pažljivo, jer tu su sve važne stvari koje vam trebaju.

Pitanje: Da li ima Merkaba meditacija, i da li postoji više od jednog načina da aktiviramo našu Merkabu?

Odgovor: Nemojte biti previše racionalni - sve što trebate je ljubav. To je sve. Vrlo jednostavno, energija ljubavi sve će napraviti.

Pitanje: Da li imate bilo kakvih savjeta za proširenje svijesti ili nešto što može pomoći u astralnoj projekciji? Uvijek sam ove stvari shvaćao intelektualno, ali nisam bio u mogućnosti imati to iskustvo.

Odgovor: Odgovori na sva tvoja pitanja su u mom videu. Koristite ljubav i duhovnu svjetlost u meditaciji, podižući vašu energiju i svijest. Jedan dan, u jednom životu, kada budete sa svojim Višim Ja, znaćete da ste spremni. Otvorit će vam se nova "vrata" i biti ćete u stanju razumjeti, i mudro koristiti, postojanje duhovne energije. Sve dolazi u pravo vrijeme. Ne možete ništa silom, sve je razvojni proces.

Pitanje: Alaje, htjela sam te pitati, je li lakše dobiti određeni stupanj prosvjetljenja, koji mi omogućuje barem "putovanja" u astralu, mislim, u ono što mi zovemo "Dreams", nego kroz meditaciju?

(To je valjda moje linearno razmišljanje, a ne kozmičko) i ako je tako, je li moguće da me negativna bića zbune, na način da prave od mene budalu, neko zlo ili nešto drugo? Također, kako ću znati kada sam konačno napravila kanaliziranje? Mislim, je li to je nešto kao glasna rasprava u mojoj glavi, ili je to nešto kao kad razmišljam?

Odgovor: Mnogi ljudi nemaju ove sposobnosti, te prave greške šteteći tako sebi i drugima. Bolje je da te sposobnosti dođu na prirodan način, kada budete dovoljno mudri, da koristite te ovlasti i kada budete sigurni ko su strani entiteti.
 Nazad na vrh »
joschua
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 10 Jun, 2011 09:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BORIŠKA - Indigo dijete sa Marsa

Elena Smotraeva i Irina Vorontsova (prevoditelji)
Zhernovsk - Volvogradska oblast, Rusija, 2007.

Kerry Cassidy i Bill Ryan

Početak intervjua:

Kerry Cassidy (KC): Da. Znaš, ali ja sam rekao ...

Boriška Kipriyanovich (BK): [na ruskom] Stvar je, doista nisam uspio za kratko vrijeme, da sam imao više boja, ja bih nacrtao ...

KC: Dovedite ga da sjedne sada, molim vas.

BK: [na ruskom] To su Merkur, Venera, Zemlja i Mars.

Elena Smotraeva - Prevoditelj (ES): To je Merkur, Venera, Zemlja, Mars. Postoje neke tačke, neke tačke na Jupiteru su različitih boja. On se ne sjeća boja. Sjetio se da je to mjesto.

KC: Mjesto na Jupiteru? A, da li si vidio ove planete i kako?

BK: Vidio sam ih u prostoru, ne mogu se tačno sjetiti, to je razlog zašto ih ne mogu nacrtati tačno.

KC: Je li to sunce u sredini?

BK: Tačno, da

KC: Dobro. Kako si vidio ove planete, iz svemirskog broda ili s planeta ili ... Kako si ih vidio?

BK: (nestrpljivo) Pa, da, iz svemirskog broda ...

KC: Iz svemirskog broda.

BK: Ne mogu se vidjeti s Marsa.

KC: I jesi li ih vidio prije nego što si rođen?

BK: Na Zemlji?

KC: Ili nekoj drugoj planeti.

BK: Kad sam letio u svemir, kad sam živio na Marsu ... onda sam ih vidio.

KC: Dobro, da li si ih vidio u zadnje vrijeme?

BK: To je bilo prije dugo vremena

KC: Koliko dugo? Da li znaš?

BK: [trese glavom] mm-mm.

KC: Razumjem, koliko imaš godina sada, Boriška?

BK: Jedanaest

KC: Kada si rođen?

BK: 11. siječanj/januar 1996.

KC: Ah, rođen si 11-tog

BK: Da.

KC: I tvoja zgrada je broj 11, gdje živite sada?

BK: Ne.

Dr. Vladislav Lugovenko (VL): [na ruskom] Sada on živi u zgradi broj 11.

BK: U drugom gradu, nedaleko od moga rodnog mjesta, gdje sam živio u Volzhskiy, zgrada je imala broj 21, koliko se sjećam.

ES: Mm-hm. On je živio na dva mjesta, prije nego je ovdje došao, tamo je bio broj 21.

KC: Razumjem. Je li ovo Mars na slici?

BK: [ofarban crveni krug na njegovom crtežu]

Bill Ryan (BR): crveni planet.

KC: Da li je Mars doista crven?

BK: Atmosfera je narančasta

KC: Dobro. Je li to crveno na terenu? Je li zemlja na Marsu ... crvena?

BK: mm-mm (nope)

KC: Kako izgleda?

BK: [na ruskom] Green

KC: A-ha. Ima li stabala na Marsu?

BK: Ne, mm-mm. [Trese glavom]

KC: Nema stabala. Koje je ime grada odakle si došao?

ES: Kojeg? Gdje živi sada?

KC: Da.

BK: U Volvogradskoj oblasti.

ES: To je u Volvogradsko područje.

KC: Dobro.

BK: Grad Zhernovsk.

KC: Dobro. A da li si shvatio zašto si tamo živio?

BK: [sliježe ramenima i osmjehuje se]

KC: Ne baš? To je u redu.

ES: Ako ne razumiješ, to je također u redu.

BK: Jednostavno, volim više Moskvu.

KC: Oh. Voliš Moskvu, a jesi li bio u Kremlju?

BK: U ili oko?

KC: Oko ... Kremlja.

ES: Samo oko njega? (Nasmijan)

KC: Oboje. Jesi li bio u Kremlju?

KC: Ne još. Mislim, kaže on. [Smije se]

KC: Dobro. Ali ti su telepath?

BK: Ne

KC: Ti ne misliš tako? Ne?

ES: Misli da još uvijek nije.

KC: Ne još. U redu.

VL: [na ruskom] (pokušava nešto reći)

KC: Ne, ali profesor kaže da si telepath. Što misliš o tome? Recite nam profesore.

VL: [na ruskom] Sjećaš li se kad sam bio u vlaku - ti si osjetio da nešto nije u redu? Reci o tome.

BK: Mm-hm.

ES: Bilo je nekih ...

BK: Ja se stvarno ne sjećam, Vladislave Nikolaeviću ...

ES: Trenutak kada su bili u vlaku, on je osjetio da nešto nije u redu.

VL: [na ruskom] On se nije sjeća dobro kada sam bio u vlaku ... Ja sam trčao za dvijicom huligana

ES: Mm-hm.

VL: [na ruskom] Gotovo sam imao borbu sa njima, tako se to dogodilo

ES: To su bila dva ... kriminalaca.

KC: Ah.

ES: Oni su se pojavili. [Nejasno]

VL: [na ruskom] I kad sam se vratio kući, pravo na vratima me je upitao: što se dogodilo u vlaku? I ja sam rekao: taj i taj, skoro je došlo do borbe. [Smije se]

ES: On je bio sam, a kada je došao kući Boriška ga je pitao odmah 'Što se dogodilo u vlaku?'

BK: [uzdahe]

ES: On kao da je to osjećao.

VL: Pa reci o tome.

BK: Ne sjećam se.

VL: To jest, imao je osjećaj o tome

KC: Dakle, Boriška, možeš li nam reći svoju priču. Sjeti se onog članka iz "Pravde" - sjećaš li se toga?

ES: [na ruskom] Reci nam svoju priču, je si li zaboravio?

KC: Prije dvije godine, kada si bio manji.

ES: [na ruskom] Bilo je prije, oko dvije godine, kada je pisano u "Pravdi", novinama, sjećaš se?

BK: [na ruskom] Za "Komsomolsky Pravdu"?

KC: Da.

ES: [na ruskom] Ta priča, možeš li reći još jednom pred kamerom?

BR: Da. Članak je napisao Genadij Belimov ...

BK: Ne. [na ruskom] Moja baka čuva kopiju. Nažalost, ona živi u Zhernovsku.

ES: ... novine. Dakle, ako je potrebno, možemo ...

KC: Dobro. To je tako lijepo.

ES: Ali to nije ovdje.

KC: Da. To također ima na internetu. Tako smo čuli o tebi.

BK: Mmm. [na ruskom] Da, to je na internetu.

KC: Ti si poznat i u Americi.

BK: [na ruskom] čak u Americi [osmjeh]

KC: [smije se]

BK: [na ruskom] Pa, tada sam imao šest, sedam. Sada imam već jedanaest.

KC: Da. I, je li se sjećaš svoje priče?

BK: [u ruskom] Naravno, ali sam već zaboravio.

KC: Dobro. Ali, ako se sjećaš, sjećaš li se da si bio na Marsu?

KC: Da, a zašto si počeo govoriti o Marsu? Znaš li?

BK: [u ruskom] Ja sam se jednostavno toga sjetio.

KC: Razumijem. A jesi li govorio i o drugim planetama ili samo o Marsu?

BK: [na ruskom] Pa, da.

ES: [u ruskom] "Da", što to znači, samo o Marsu, ili i drugim planetama?

BK: [u ruskom] O drugim planetima i o Marsu.

KC: Oh, stvarno.

KC: Kojim dugim planetama? Sjećaš li se njihova imena?

ES: [na ruskom] Možeš li se prisjetiti drugih planeta? Njihovih imena?

BK: [u ruskom] Ne sjećam se imena. Osobe s Marsa putuju po mnogim galaksijama i planetarnim sustavima.

KC: Jesi li imao prijatelja, da li se sjećaš?

BK: [na ruskom] Većina prijatelja su s Marsa, ali neki i sa ostalih planeta.

KC: A da li misliš da su oni došli ovdje u ljudskom tijelu kao što si ti?

BK: Možda.

KC: To bi moglo biti. Jesi li se sastao sa bilo kojim drugim iz svoje prošlosti, sjećaš li ih se u ovom životu?

BK: Da, u prošlom, ali ne u ovom životu.

KC: Ah. Redu. Misliš li da si drugačiji od ostale djece, na neki način?

BK: Mmhm, da.

KC: Ti misliš tako? No, želiš li igrati video igre poput sve djece?

BK: Ne samo video igara, i knjige ... također volim čitati knjige.

KC: Želiš čitati knjige? Koje knjige ... Možeš li mi reći koje knjige želiš čitati? Kakve knjige?

BK: Fantastične i ponekad znanstvene knjige.

KC: Razumio sam da si dobar u astrofizici, u školi.

BK: U školi [nejasno] br, [trese glavom]

ES: Ne to ne uče u školi.

KC: Oh. Vi ne učite u školi astrofiziku.

ES: Ne.

KC: Tvoja majka je rekla ... Gdje je tvoja majka? Želimo da dođe u svakom slučaju. Ona bi trebala doći, jer ona je dobra. Imaš vrlo, vrlo lijepu majku.

ES: [na ruskom] Tvoja majka je jako ljubazna.

KC: [smije se] Jako je pametna. Da li tvoja majka ima telepatiju s tobom?

BK: Ne, ali moja mama je u stanju prepoznati informacije.

NK: [tiho govori neke riječi Boriški i osmjehuje se]

KC: Oh, ona može! Ona je jako pametna. Mogla bi doći i pridružite nam se i sjesti. To bi bilo divno.

NK: [sjeda u stolicu]

BK: [na ruskom] Mama!

KC: A ovo je Nadya, njegova majka. Ona je u stanju biti telepath, do neke mjere. To je istina? Dobro. I Boriška kaže da se ne uči u školi astrofizika. Gdje je on ovo naučio?

NK: [na ruskom] Od ranog djetinjstva, imali smo puno knjiga o astronomiji. Kad mu je bilo tri do četiri godine, on je otvorio te knjige i počeo pričati o broju galaksija, iako su knjige bile na latinskom jeziku. Bilo je nevjerojatno. Sada, on ne ide u školu svaki dan. On ide u školu koja je nešto kao obiteljska ili škola gdje se ne uči unutra. Gotovo sve uče kod kuće. Mjesečno on sprema jedan predmet, a zatim polaže ispit. To se zove ubrzani razvoj.

ES: Knjige za astronomiju, astrofiziku i astrologiju nisu na ruskom, to su knjige na latinskom jeziku.

KC: Oh, na latinskom jeziku.

ES: Da, i kada je imao tri, četiri godine, kada je bio vrlo mlad, on je učio iz tih knjiga.

ES: Pokazao je i veliki interes za neke galaksije, kojima je znao i nazive, neke brojeve, to je bilo tako fascinantno. A kasnije, oni su išli u školu, ali to je specijalna škola. Oni ne idu redovito u školu. To je kao neka vrsta obiteljskog tipa.

ES: Oni ostaju manje ili više kod kuće i sami čitaju i uče.

ES: A ponekad posjećuju svoju školu.

KC: Da, razumijem, i kada je Boriška prvi put počeo govoriti o Marsu, koliko je imao godina?

NK: [na ruskom] Mislim da je imao oko četiri ili pet godina, kad je pokazivao neke elemente onoga što on govori, ali u dobi od šest do sedam godina počeo je davati mnogo jasnije informacije.

KC: Razumijem. Da li je otac s njim?

NK: Ne, sada živimo samo nas dvoje.

KC: Dobro, to nije naučio od oca ili djeda?

NK: Nemamo djeda.

NK: Kada je Boriška rođen, djedovi su već pomrli.

KC: Da?

NK: [na ruskom] Njegov otac nije nikada pokazivao interes za astrofiziku. On je bio vojni oficir, to nije bila njegova domena (osmijeh)

KC: Razumijem. A da li njegov otac zna da je Boriška poseban dječak?

NK: Da, informacije su do njega došle.

KC: U redu, ali ne od vas.

NK: [nasmijana]

KC: Razumijem, u redu. Dakle, Boriška možeš li nam reći što još znaš o Marsu. Je li Mars ... znaš li i sada o Marsu? Jesi li u mogućnosti vidjeti što se tamo događa?

BK: Ništa se ne događa na Marsu sada.

KC: Oh, stvarno. A što se dogodilo u prošlosti na Marsu?

NK: Reci im sve što znaš o Marsu. Ovdje su svi prijatelji. Sve je u redu.

KC: Da, to je... mi nismo neki veliki televizijski show. Mi smo ... ti nam se sviđaš. Mi smo samo obični ljudi koji dolazimo iz Kalifornije da te vidimo i razgovaramo s tobom. Sve što želiš reći je Ok?

ES: Dakle mole te da im kažeš.

KC: To nije velika stvar ne brini se, da li razumiješ? [Smije se]

NK: Sve je u redu.

BK: Razumijem.

NK: Film će biti izrađen od fragmenata.

BK: To neće biti nigdje na TV-u.

KC: Ovo nije televizija, ovo je na Internetu.

BK: Ah.

KC: Dobro?

KC: [smije se] Dakle, na internetu je.

NK: [u ruskom] Samo im reci što znaš o Marsu. Sve. Reci im o svojim inkarnacijama milijune godina.

ES: Samo reci što znaš o Marsu.

NK: U ovom trenutku, recite im o svojim inkarnacijama milijune godina.

BK: Kako bih onda trebao početi?

KC: Počni od vremena kada si živio na Marsu. Što si radio tamo?

BK: Što se može naučiti od Marsovaca? Samo ratuju.

KC: Sjećaš se ratova? Jesi li bio vojnik?

BK: Bio sam jedna vrsta pilota.

KC: Pilot? U redu. Jesi li letio zrakom ?

BK: Ne obavezno.

KC: Kako si pilotirao?

BK: Bio sam pilot svemirskog broda.

KC: Razumjem. Možeš li nacrtati svemirski brod u kome si bio pilot? Jesi li u mogućnosti to učiniti?

BK: mm ... mm-mm. [Trese glavom]

KC: Možeš li reći o tome, je li to bio tanjur ... ili ne? Ili, okrugli tanjur? NLO?

BK: Ne, nije kao tanjur ... Marsovci ne koriste takav oblik.

KC: Dobro, razumjem, u redu. Što oni koriste?

BK: To su brodovi avionskog tipa. Oni su trokutasti. Tu su brodovi kao kap. Nije točno kap ... oblik je malo drugačiji...

KC: Kakvu koriste energiju?

BK: Plazma baterije, jonske baterije. Koristili smo nešto poput benzinskog goriva ali je gorivo suviše brzo nestajalo. Motori su bili previše moćni.

KC: Razumjem nešto o tome ... Jeste li upotrijebili sile? Kružne sile ili magnetometriju? Razumješ. magnetske sile?

BK: Ne magnetske. Nisu magnetski nego rotirajući motori ... Nisu sami motori nego turbine ... turbina se rotira i plazma stvara nekako vatru. Nisam proučavao ta svojstva u detalje, a onda bi ubrzao. Nažalost, takav motor nije mogao letjeti izvan Sunčevog sustava, u susjedni solarni sustav ili čak u drugu galaksiju.

KC: A-ha, razumijem, jeste li putovali kroz vrijeme?

BK: Misliš na portale koje mama spominje? Portal je isti kao i teleport. To usporava vrijeme i otvara vrstu portala na kojem vreme ubrzava... Ja ne mogu reći tačno, ne sjećam se. On se otvara na jednoj strani i na nekoliko sekundi ili čak minuta, vršeći prijenos na daljinu, otvarajući se u drugom području i prostoru.

KC: Shvaćam, a jesi li išao naprijed i unatrag u vremenu ili si išao na druga mjesta?

BK: Ne. Tu se gotovo ništa ne može napraviti sa vremenom. Portal se iznenada otvori i nisu svi brodovi imali isti princip. Isporučuje se s plazma motorima koji su ograničeni samo na putovanje u Sunčevom sustavu sa velikim brzinama. Međutim, brodovi u obliku kapi su nosili druge brodove - mnoštvo njih. Unutar, u gornjem dijelu bio je teretni modul, a budući da su ove kapi ogromne, one imaju jedan brod, zrakoplov ili trokut unutar donjeg djela.

KC: Možeš li se sjetiti imena mjesta gdje si putovao, galaksija ili nešto ...?

BR: Dopustite mi da.... imena galaksija se ne sjećam i na kojim sam tačno brodovima bio? Nismo puno putovati na brodovima s plazma motorima. To bi uzelo previše dana letenja do drugog sunčevog sustava.

KC: Rekao si nam da su Marsovci bili puno uključeni u ratove, zar ne?

BK: Uh-Hum.

ES: Tko su bili oni sa kojima su ratovali i zašto?

BK: Između sebe. Znači, nije točno sa samim sobom ... Tu je na Marsu bilo različitih rasa i svaka od tih rasa je bila u ratu. Svaka rasa ima vlastitu tehnologiju i inovacije. Na primjer, ako smo imali plazme i jonske motore, drugi su imali motore na energetski pogon.

KC: Možeš li opisati kako izgledaju te rase?

BK: [uzdahe] [na ruskom] Svaka rasa ima vlastitu tehnologiju i inovacije. Na primjer, na Marsu ima različitih rasa, svaka rasa kada postane militantna ona počinje rat sa drugom rasom. Svaka rasa je postala apsolutno individualna i ima različite opreme, različita oružja, pa čak i različite brodove. Iako nisu svi brodovi različiti ima ih razno-razni.

KC: Razumjem, ali kako izgledaju, jesu li kao ljudi? Jesu li poput nas?

BK: Pa ... Ne baš poput ljudi.

KC: Ne baš poput ljudi.

BK: Ali izgledaju nešto slično.

KC: Kako su drugačiji?

BK: Oni su veći, jači.

KC: Razumjem. Boriška, jesi li ti izgledao drugačije?

BK: Naravno.

KC: Kako si izgledao, možeš li nacrtati ili opisati?

BK: Ne, ne sjećam se sebe.

KC: Dobro, što misliš o ljudima koji su sada ovdje, na ovom planetu? Jesu li brzi ili spori, jesu li pametni?

ES: [na ruskom] Na primjer, da li su brzi, spori, pametni, glupi ...

BK: Pa ...

KC: Reci istinu.

NK: [na ruskom] Što se događa na planeti sada ...

BK: Ne volim govoriti loše o ljudima.

KC: Da li imaš dobre stvari za reći?

BK: [smiješi se] Dobre ... naravno!

KC: Dobro. Koje su to?

BK: To ovisi o tome koji su ljudi. Potrebno je uvijek pomoći kada ljudi ulažu novac u važne stvari. Na primjer, ako je rat i ljudi ulažu novac u novu opremu koja može zaustaviti rat... Ili ako rade da pomognu bolesnoj djeci ili djeci koja ne mogu hodati – koja imaju probleme.

NK: Imam osjećaj da vam ...

BK: [mršti se i pokazuje rukom kao da kaže dosta] U redu je mama.

KC: Huh? [Smije se] Pitaj ga za vlak, dali su to bili dobri ljudi koji gnjavili njegovog djeda - odnosno profesora, žao mi je.

BK: [na ruskom] Iskreno govoreći, nisam osjećao ništa.

NK: [na ruskom] Jednostavno reci, kakav si imao osjećaj o tome, ono što si osjećao.

BK: [na ruskom] Mama, reći ću ... kako znam ... nisam ništa osjećao. Vladislav je govorio vrlo glasno, mogli se ga čuti u cijeloj zgradi.

KC: Reci mi, što bi mi trebali ovdje raditi da bi pomogli svijetu.

[Boriška i majka govore na ruskom]

KC: Možda on ne razumije, ali ovaj video se koristi za obrazovanje ljudi ...

BK: [uzdahe]

KC: .....i služi drugim ljudima, s drugih planeta, da se zaustavi rat ... i poveća komunikacija o drugim dimenzijama.

KC: Recite mu to.

ES: [na ruskom] Ovaj video će biti objavljen na internetu. Postoji web stranica, kojoj je cilj potaknuti ljude da budu fer jedni s drugima, da se zaustave ratovi i da bolje razumiju jedni druge, tako da će ljudi imati bolje razumijevanje za druge rase i civilizacije, i općenito, svrha ovog videa je, između ostalog, da se zaustave ratovi.

[Boriska i majka govore na ruskom]

NK: [na ruskom] ratovi su bili krvavi i puno je ljudi umrlo, ne samo sa Zemlje, već od ...

BK: [na ruskom] sa Marsa i iz drugih galaksija.

NK: [na ruskom] govorio si o projektu Saturn i Jupiter ... ajde molim te!

BK: [na ruskom] Hvala vam ... mama ali ovi projekti mi nisu bili toliko jasni.

ES: Bilo je neke priče, on mi je već o tome pričao, njegova majka kaže, da je, na primjer, u svim tim krvavim ratovima, mnogo ljudi poginulo na planeti Zemlji i na Marsu. Ti ratovi su bili jako loši, a ona ga podsjeća u vezi projekta Saturn, o kome je govorio, i onda on kaže; „Mama, ovaj projekt nije dobar ni za koga. Bile su neke loše strane. Mislim da smo razgovarali o tome“.

NK: [na ruskom] Nemoj šutjeti, molim te. Ti ne govoriš uopće, trebao bi reći sve o tome što se događalo milijunima godina na Marsu.

BK: [na ruskom] Oh, mama ...

ES: Molim te, reci sve ove priče koje znaš, o projektu na Marsu, koji je pripremljen, zapravo, koji je pripremljen u zadnje vrijeme.

KC: Šta ima o projektu na Marsu, je li to stvarno zanimljivo.

BK: Koji projekat, tačno?

NK: Jupiter projekt, što su Marsovci htjeli ...

BK: [na ruskom] To je sve jasno i razumljivo. Oni su odnijeli kapsule koje sadrže neku vrstu energetskih stvari - ne znam točno ...

ES: Jupiter projekat?

NK: Uh-huh

BK: Oni su htjeli nešto napraviti na Jupiteru, oni za to koriste neke capsule ...

KC: Oni koriste neki ... kapsule.

ES: Kapsule, da.

KC: Što su htjeli obaviti na Jupiteru?

BK: [na ruskom] Došlo je do neke vrste energije koja je sadržana u ovim kapsulama.

KC: Mm-hm. Jesu li htjeli izazvati eksplozije na Jupiteru?

BK: [na ruskom] Ne da eksplodiraju, htjeli su apsorbirati energiju sa Jupitera .

KC: Oh.

NK: [u ruskom] Nisu imali dovoljno vlastitih masa, nešto je u onim kapsula koje

BK: [na ruskom] Kao što sam rekao, to nije eksplodiralo, to je bio bitak, apsorbirali su ga.

KC: Isisana, u redu. Što se dogodilo sa energijom, jer Jupiter nije drugo sunce?

BK: [na ruskom] Nije zbog nedostatka kapsula, bilo ih je dosta. Mogli su ih donositi svaki dan. No, bio je rat na Marsu.

ES: Uh-huh.

BK: [na ruskom] [nejasno]

ES: Došlo je do rata na Marsu, i oni to nisu mogli ostvariti zbog toga. Oni nisu bili dovoljno organizirani zbog tih ratova. Zbog toga je rat zaustavljen.

KC: Kako su ubijani ljudi u tom ratu?

ES: [u ruskom] U tim ratovima, kako su ubijali, ili što?

BK: [na ruskom] S oružjem. Ne mogu reći više.

ES: Dajte mu vremena ...

Dr. Vladislav Lugovenko (VL): [na ruskom] Dok je on umoran ja mogu reći par riječi. Tu je i veliki znanstvenik i stručnjak ezoterik, N. Levashov. On je napisao ozbiljnu knjigu; "Povijest Rusije u iskrivljenom ogledalu".

ES: Za profesora, tu je korelacija. Postojala je neka vrsta istih podataka, koje je čuo prije nego što je to Boriška rekao, a kasnije, on je to pronašao u knjizi i objavio.

VL: [na ruskom] I on potvrđuje koristeći Vedske izvora i druga povijesna dokumenata, u kojima stoji da su se na Marsu vodili galaktički ratovi prije mnogo tisuća godina. A u vrijeme njihove civilizacije, on kaže da je više razvijena u kozmičkom smislu. On tvrdi da su imali svemirske matične brodove koji nose manje brodove unutra.

KC: Boriška.

BK: Mm-HM?

KC: Mi ćemo razgovarati s tobom dok igraš svoju igru, u redu? Imaš li nešto protiv?

BK: Mm-hm, u redu.

KC: Želimo bih znati, zašto si došao na ovaj planet. Znaš li?

BK: [uzdahe] [na ruskom] To je bila seoba duša. Bio sam ubijen, kao i svi ostali na Marsu. Nije bilo mnogo duša na Marsu, tako da su koristili posebno kamenje za privlačenje duša.

KC: A što se to dogodilo s tvojom dušom?

BK: Dakle, bilo je puno duša u kamenju, a neko kamenje nekako bilo slomljeno. A onda su duše u kamenu zajedno došle na Zemlju.

KC: Duša u kamenu.

ES: Da.

KC: Kako to misliš?

ES: On je to prije objasnio. Postojalo je kamenje. U tom kamenju su bile zarobljene duše. Privučene. Lomljenjem nekih kamenja, te duše su došle na Zemlju.

KC: Je li to način kako si došao na Zemlju?

BK: [na ruskom] Da. Marsovci su stvorili kamenje, jer tu nije bilo dovoljno ratnika.

ES: Dakle, Marsovci su morali izmisliti ovo kamenje, jer nisu imali dovoljno ljudi za rat.

KC: Jesi li bio ubijen u ratu?

BK: [na ruskom] Smatra se da sam umro u ratu. Zapravo, to je bio napad susjedne Marsovske rase ali ...

KC: Kako si umro?

BK: [u ruskom] (igrajući igre) Čekaj, čekaj ... to je to. Govori, molim te.

KC: Znaš li ko je s kime bio u ratu?

BK: [na ruskom] Rat počeo kad su napravili Merkaba - to je uređaj koji teleportuje duše na drugu tačku. I oni su teleportirani na Zemlju. Ali ja neznam da sam to uradio. Upravo sam pročitao o tome.

KC: Je li to knjiga iz koje čitaš?

ES: Gdje si to saznao?

BK: To nije knjiga, to su pohranjeni podaci, nešto kao internet. U to vrijeme to je bila kao kompjuterska dvorana (informativni portal) u koju uđeš, kao na internet, gotovo isto, skoro.

ES: Je li to bilo onda ili sada?

BK: Onda.

KC: Da li sada čitaš nešto na internetu?

BK: Pa, da ponekad.

KC: Dobro. Ima li nešto više da nam možeš reći o Marsu, ono što bi svijet trebao znati u ovom trenutku?

BK: No, što tačno?

ES: Nešto što je važno ... po tvom mišljenju, ono što je važno reći drugim ljudima?

BK: Ja uopće ne znam što je važno na Marsu. Ne mogu se sjetiti kako konstruirati čak ni jednostavan Blaster.

KC: A znaš li išta o budućnosti planeta ... Zemlje?

ES: Znaš li?

BK: Ali, da!

ES: Da ili ne?

BK: Ako je ... dobro, ne ako ... oko 2012. ili čak 2009. mogla bi biti katastrofa.

ES: [na ruskom] Kakve katastrofe?

BK: [na ruskom] Tu će biti poplave.

KC: Da li će biti u Rusiji ili u drugim mjestima?

BK: Ukratko, to će biti posvuda!

BR: Pitaj ga je li prestrašen zbog toga?

ES: Da li te to prestrašilo? Da li brineš o tome?

BK: O tome što sam rekao?

ES: [na ruskom] Pa, recimo, sutra dolazi poplava, sve će biti poplavljeno ...

BK: [na ruskom] broji

ES: Ne, on ne brine o tome.

BR: Nije zabrinut o tome.

KC: Jesi li u budućnosti vidio vodu ovdje ili će se to dogoditi negdje daleko od vas?

ES: [na ruskom] Hoćemo li biti u mogućnosti to izbjeći, nekako?

BK: Ne, neće se moći pobjeći, ali ne brinite.

KC: Dobro. Dakle, to će biti u Moskvi?

BK: [na ruskom] Da.

BR: Hmm.

KC: Razumjem, a da li će ljudi preživjeti?

BK: Pa, neki ljudi će.

KC: Hoćeš li i ti preživjeti?

BK: Možda. .

KC: Hoće li tvoja majka preživjeti?

BR: Možda, ne znam.

KC: Ne znaš?

ES: On to ne može znati.

KC: Mislim da je jako šarmantan ... poseban pojedinac.

ES: Oni su bili oduševljeni, oni misle da si vrlo lijep momak.

BK: [osmjeh i nasmijao se]

KC: Mi ćemo ostati u kontaktu s njim preko interneta. Dakle, ako ima neke nove stvari, voljni smo ga slušati - reci mu.

ES: [na ruskom] Ako, na primjer, sjetiš se nešto i to želiš reći, možeš im pisati, ili ih na neki način komunicirati. Ok?

BR: Hmm. Yeah.

KC: Jesi li ovdje sreo mnogo prijatelja?

BK: Ja stvarno nemam prijatelja.

KC: Ah. U redu.

BK: [na ruskom] Gotovo.

KC: Gotovo nema ... ali ti si tako šarmantan. Reci mu da će imati mnogo djevojaka u budućnosti.

BR: [smije se]
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30735 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 35435 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 94599 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 31394 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43258 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 35564 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43600 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)