OBJAVE
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 25 Feb, 2008 22:58 pm    Naslov: OBJAVE
Odgovoriti sa citatom

.
LINK : http://sirius-ru.net/

OBJAVA od 5.marta 2005.god.

JA JESAM KOJI JA JESAM („Trnovit put”)

JA JESAM KOJI JA JESAM I Ja govorim iz nutrine vase. Ne uspijevaju svi iskusiti dijalog s najvisim dijelom sebe. A u isto vrijeme to je tako prirodan proces koji je danas dostupan vecini pojedinaca koji zive u ovome trenutku na Zemlji.
Zemaljski je zivot pretrpan oblicima koji, sa stajalista visih svjetova, ne predstavljaju realnost, ali neovisno o tome oduzimaju uvelike pozornost ljudi, odvracajuci ih od ove realnosti. Imati priliku zaviriti kroz koprenu, uciniti Put kroz gustocu fizickoga svijeta, zivjeti istodobno u ovome iluzornom svijetu – svrha je koja se postavlja u prvi plan danas. Imamo priliku komunicirati izmedu svjetova zahvaljujuci novoj dispenzaciji. I svako stvorenje koje tezi moze uspostaviti ovu komunikaciju, i to istinskom teznjom, a ne radi zabave.
Najveca je slozenost nadvladati svoju vlastitu vanjsku, iluzornu svjesnost, ovu iluzornu odjecu ( vozila ) na vas stavljenu, odbaciti fizicke ideje i osjecaje iz sebe. Cilj je na pocetku uzdici vasu vlastitu svjesnost u visine vasega „JA“ Krista, potom do „JA JESAM KOJI JA JESAM“ i dalje u beskonacnost.
Najzahtjevniji je korak, koji je ujedno i onaj prvi, odluka slijedenja Puta unatoc svemu. Svakoga dana. Privid ovoga svijeta odvratiti ce vas od kretanja na ovome Putu. Svaki daljnji korak moze se uciniti vrlo bolnim kao pri hodu po razbijenome staklu ili na putu posutome trnovitim ruzama. Idete bosonogi i primate bol bodlji koje se zabijaju u vasa stopala. Bolan je to Put. Kada dijete dolazi na ovaj svijet, za njega je to veliki stress. Ostavlja utrobu majke i ulazi u nepoznato. I za njega je to stresno i bolno iskusenje prvoga udaha, nepoznatoga i svjetla.
Isto tako kada ostvarujete kontakt s finim ( visim ) svjetom, za vas je to stresno. Pocinjete spoznavati nepoznati dio vas samih. I on je bitno razlicit od vasega vanjskoga dijela. No vi nastavljate unatoc patnji i gubicima koje susrecete na Putu.
Gubite prijasnje prijatelje, dijalog s njima cini se u potpunosti ispraznim i besmislenim. Gubite zanimanje za prijasnje hobije. Pocinjete postepeno shvacati da ce vam ovaj svijet postati tudim. Vase se vibracije u tolikoj mjeri razlikuju od svijeta koji vas okruzuje da se cini kao da ispadate iz njega.
Ali vas se “ego” ne predaje. Pokusava privuci vasu pozornost vezivanjem za stvari ovoga svijeta koje samo vi poznajete i koje jos ne mozete ostaviti. Sramota je ponekad priznati ova vezivanja. No ona se desavaju, ali ce i otici. Dovoljno je pokazati aktivnu zelju za oslobadenjem nesavrsenstva. I vi nastavljate Put. I svo se trnje ruza zabija u vasa stopala sve bolnije i bolnije. Ponekad bol postaje nepodnosljiva. Ali nema prilike za povratkom. Bolan je to Put.
Osoba koja ima snazan “ego” jednostavno nije spremna za ovaj Put. I ona ga odbija. Preferira uzitke. Ali sto je otpor veci, bolniji ce biti povratak na Put. Uistinu je rijec o vrlo teskome Putu. Put posut ruzama i trnjem. Ali ja ne poznajem drugi put. To je put zrtve koja je svakim korakom tesko dana. Ali drugoga Puta nema.
Stoga, prvi je korak zelja za nadvladavanjem. Ako ste donijeli ovu odluku, tada ce se uvijek pored vas naci neka osoba koja ce vam pomoci na putu dalje dajuci vam potrebno znanje i razumijevanje.

Ali dode trenutak kada treba ici samostalno, bez svjedoka. Dolazi cas kada ostajete sami sa sobom i sa svojim “egom”. Borba pocinje. To je borba na smrt. Svaki dio vas, stvarni i nestvarni, dokazuje drugome dijelu svoje pravo opstanka. I ovaj je uvjek vrlo udaljeno od pocinka, mira i udobnosti. Zbog ovoga mnogi napustaju Put trazeci grupe, pokrete i sekte koje im pruzaju prividan mir, izvjestacenu ljubav i razmetljivu brigu. I mnogi napustaju put posut trnovitim ruzama i odabiru mekan tepih. Desetine i stotine utjelovljenja prolazi prije povratka na put predanosti. Bog ih ne pozuruje. Prilika za povratak na Put uvijek postoji. Ali katkada je covjeku vrlo znacajan znak iz njegova najvisega dijela potreban kako bi ga obratio i vratio na Put.
Kada dode cas vase bitke s nestvarnim dijelom vas, stanje je nalik borbi. Sva su vasa tijela u ranama. Ranjavate sami sebe ( vozila ). Nestvarni dio vas ne shvaca sto se zbiva. Moze vam se ciniti da ste poludjeli, da ste neizljecivo bolesni. Uistinu je to tamna noc Duse. Ovo je iskusenje pustinja. I traje dugo. Sve ovisi o stupnju otpora vasega “ega”.
Ali kada nadvladate svoj “ego”, pogodite cuvara ulaza – nestvarni dio vas, postajete drugacija osoba. Da, nastavljate brinuti o fizickome tijelu, ostajete na fizickoj razini, ali najveci dio vas boravi u visem svijetu. Postajete stanovnikom dvaju svjetova ostajuci istovremeno gore i dolje. Postajete tockom u kojoj se svjetovi susrecu. Ali vase kretanje po Putu nije stiglo do kraja, vec je samo zapocelo. To je zbog toga sto postajete osovina svijeta. Osovina, srz koja podrzava vezu izmedu svjetova prolazeci kroz i unutar vas. Postajete kanalom kroz koji Svjetlost djeluje u svijetu tame. I, sigurno, poput osovine osjecate najveci pritisak. Rijec o osjecaju da ste Titan na cijim ramenima svijet lezi. To je vjecno nadvladavanje sebe, kontinuirano odbijanje nerealnoga dijela, nove i nove posvete, stalan pritisak. Samo na taj nacin rastete. I to je ono sto Bog od vas trazi. Drugi Put ne postoji.
I ako ste pripravni za ovaj Put predanosti, razumijeti cete prilicno dobro ovaj govor. Niste li spremni za ovaj Put, sve sto ste upravo procitali ne predstavlja nikakvu informaciju za vas. Samo izgleda da su ljudi identicni. Svatko slijedi svoj put razvoja. Jednostavno receno sada je stigao trenutak za veliki broj pojedinaca kada se cini mnogo laksim slijediti ovaj Put i zapoceti kretanje na njemu nego li je to bilo godinu dana unatrag. Energija, svemir podrzava ovo kretanje.
Oni od vas koji shvacaju o cemu se govorilo u ovome diktatu, nadite vremena. Povucite se. Ostanite nasamo. Usredotocite se na srce i upitajte jeste li spremni za slijedenje ovoga Puta. I da li vam srce odgovor da ste spremni, krenite. Ali svakoga dana budeci se u jutro i na vecer prije odlaska na spavanje, prisjetite se donesene odluke. Nastavite ne zamjecujuci bolne ubode trnja u nogama i sto god da se pojavi u vanjskome svijetu. Ne bojte se nicega. Nista, niti jedna uvreda ,gubitak, poteskoca ovoga svijeta ne moze nauditi besmrtnome dijelu vas.
JA JESAM KOJI JA JESAM i uvijek sam s vama na Putu.

http://sirius-ru.net/

.

Poslednji put izmenio Vesna dana 19 Apr, 2011 22:28 pm, izmenio ukupno 7 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Feb, 2008 23:06 pm    Naslov: Isusova objava
Odgovoriti sa citatom

.

ISUSOVA OBJAVA

21. marta 2005. godine

Isus “Obracam se onima od vas koji osjecaju naročitu sklonost prema meni”

JA JESAM Isus. Dosao sam kroz ovoga Bozjeg Glasnika.

Proslo je oko 2000 godina od moga utjelovljenja na Zemlji. Raduje me da sam mogo iskoristiti prednost ove krasne sposobnosti dati vam kratko Ucenje kroz ovoga Glasnika.

Znadete da je u vrijeme moga utjelovljenja mnogo ljudi doslo vidjeti cuda koja sam stvarao, mnogo je manje onih koji su dosli slusati moje Ucenje, a samo je dvanaest najblizih ucenika bilo spsobno shvatiti tajno znanje sto sam ga dao.

Ovo se je znanje u mnogome razlikovalo od religijskih vjerovanja onih vremena.

Ali poucavao sam jer sam morao posijati u srcima sjeme Istine unatoc tome sto je bila samo nekolicina mojih sljedbenika.

Ali sto se tada desilo? Oni, koji su punije razumijeli moja ucenja, bili su prognani i smaknuti.

Pored toga bilo je drugih zustrijih ljudi, koji su prilagodili moja ucenja za svoje sebicne interese te ova ucenja koristili za svoje osobne blagoslove, a nisu marili o tome da su dekorirali Bozansku Istinu.

Postoji veliki ponor izmedju Doktrine, koju sam ja donio u vas svijet, i onih doktrina, koje se danas daju u krscanskim crkvama. Ipak su tijekom 2000 godina najnaprednije duse razumijele ovu razliku i slusaju ona shvacanja mojih ucenja koja su dolazila iz njihovih srca, umjesto mrtvoga slova izoblicenih pisanja.

Ovi su isposnici duha imali unutarnju vezu sa mnom. I svaki sam puta odgovarao njihovim iskrenim srcima koja streme Nebu dajuci im sve moguce pomoci koje su uzeli u Duhu.

Sada podupirem unutarnju zdruzenost s mnogim pojedincima koji su sada u utjelovljenju.

Ovaj diktat dajem za one od vas koji osjecaju osobito unutarnje zajednistvo sa mnom. Ne trebate nikakva vanjska ucenja kako biste osjetiti slatkocu nase komunikacije, moje Ljubavi. Vanjsko vam ucenje samo daje injekciju u vasu svijest usmjeravajuci je. Na zalosti, postojeca sluzbena crkve ne ohrabruje vasu teznju da imate neposrednu komunikaciju sa mnom.

Stoga se obracam onima od vas koji osjecaju osobitu sklonost sa mnom; trebali biste znati da sam otvoren za kontakt s vama u vasem srcu. Dolazim svakome tko me poziva i tko je pripremio svoj hram, svoje svetiste za moje primanje.

Ne plasite se i nikada ne klonite, ne predajte se duhom ako se nasa komunikacija nije desila od prve. Potrebno je da vase vibracije dosegnu odredjeni stupanj cistoce te cu samo onda biti sposoban biti u vama i razgovarati s vama.

Vase ce stremljenje za nasom komunikacijom stvoriti odredjeni magnet teznje i dobiti cu sposobnost spustiti se u vase srce za unutarnju komunikaciju. Procitate li iznova vrlo pozorno varijantu Evandjelja, koja vam je sada dostupna za citanje, vidjeti cete da nisam nisam pitao da se cini ikakav vanjski ritual. Uvijek sam savjetovao izravan Put koji lezi u vasim srcima.

I uvijek sam poucavao da morate pripremiti svoje svetiste, svoj hram za dolazak mladozenje. Vas je mladozenja vase Kristovo Ja.

Kada dosegnete odredjeni stupanj cistoce vasih nizih tijela, vase duse, spremni ste komunicirati sa svojim Kristovim Ja, s najvisim dijelom sebe, a kroz svoje Kistovo Ja uzimate sposobnost razgovarati sa svim drugim Uzaslim Bicima.

U stvari da se desi nas susret ne trebate nikakvoga vanjskog Glasnika. Dati cu vam svoju potporu, pocinak i utjehu. Sve cete ovo naci unutar sebe, u svojim srcima.

Doci cu svakome tko na mene ceka, kome nedostajem. I obecavam da cu doci svakome od vas i dati vam ono za cime vase srce cezne najvise od svega.

I dati cu vam znanje o vasem Izvoru, o onome svijetu iz kojega ste dosli i u koji se tezite vratiti. Podsjetiti cu vas na vasu prvu ljubav i dati cu vam znanje o Putu koji ce vas vratiti natrag vasem Domu i vasem Ocu na Nebesima.

Ne vjerujete onome tko vam bude kazao da je kraljevstvo ovdje na Zemlji ili da je kraljevstvo ondje. Ne vjerujte onima koji ce vas uvjeravati da ovo kraljevstvo izgradiite u vanjskome svijetu bez obzira hoce li se to nazvati Kraljevstvom Bozjim na Zemlji ili komunizmom.

Da biste pronasli ovo Kraljevstvo ne trebate ici na kraj Zemlje, u Indiju ili u Ameriku ili na Tibet.

Bozje je Kraljevstvo stanje vase svijesti. A kada dosegnete odredjeni korak razvoja vase svjesnosti, dobivate pristup Kraljevstvu Bozjem.

Tesko vam je razumijeti te vas stoga molim da mi vjerujete. Primite moju ruku. Drzite je cvrsto i pokazati cu vam put prema ovome Kraljevstvu cije je ulaz smjesten unutar vasega srca.

Ali kao prvo biste trebali odagnati one atribute koji opterecuju vasa srca ometajuci vam da me vidite, cak kada dolazim k vama i stojim pred vasim ocima. Ne mozet me vidjeti sve dok se ne mozete osloboditi prtljage koja lezi na vasim plecima. Rijec je o teretu sastavljenome od vasih vezivanja za ovaj svijet koji vas okruzuje.

Dati cu vam jednu vjezbu i trebali biste mi obecati da cete je ciniti svakoga dana.

Svakoga dana zamislite bljestenje zasljepljujucega svjetla ravno pred vama. Imate zelju utonuti u nj, postati jedno s njime. Ali ovo vas svjetlo przi i ne mozete mu se pribliziti.

Jer postoji nesto u vama sto nije od Svjetlosti, nesto sto vas prijeci postici stanje svojstveno vasoj istinskoj nutrini, vasoj istinskoj sustini – Svjetlosti, Plamenu, Vatri.

Pomislite sto vas ometa? Pomislite sto je u vama to sto nije od Svjetla? Ali ne pokusavajte napustiti sve svoje nesavrsenosti odjednom. Pokusajte naci jedan atribut u sebi koji vam po vasem misljenju najvise od svega smeta u pokazivanju vase istinske prirode. Ne znate li sto je to, meditirajte na mene, pitajte me i dati cu vam odmah o kojem je atributu, svojstvu rijec. Pokazati ce vam se u vasem zivotu i imati cete zelju odbaciti to. Trebali biste zeljeti odbaciti ovaj atribut ili losu naviku tako opsesivno kako budete cijelo vrijeme u svojim molivama pitali me da vas oslobodim ove osobine, da vam pomognem svladati vase nesavrsenstvo.

Mozete samo traziti ili moliti. I doci ce dan kada cete u potpunosti izgubiti ovu osobinu ili naviku. Nakon toga idete na svoje sljedece nesavrsenstvo. Predajte mi sve svoje nesavrsenosti! Pitajte me, a ja cu ih sve preuzeti.

I nece biti nicega u vama sto ce vam smetati da me vidite kada stojim pred vama. I ono sto cu uciniti biti ce samo uzimanje vase ruke te cu vas voditi kroz taj tajni prolaz Kraljevstvu Bozjem koje je skriveno u tajnome utocistu vasega srca.

A dok se ne susretnemo s vama, doci cu k vama stalno sve dok god me ne budete mogli cuti i osjetiti moju Ljubav.

JA JESAM Isus, vas prijatelj i brat na vasem Putu.

© Tatiana Micuscina, 2005

Poslednji izmenio Vesna dana 25 Nov, 2010 04:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 26 Feb, 2008 00:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poslednji put izmenio Vesna dana 15 Avg, 2011 04:03 am, izmenio ukupno 3 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 26 Feb, 2008 01:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

2. maja 2005. godine

OBJAVA GAUTAMA BUDE

“Svako vaše delo služenja svim živim bićima,
smanjuje mogućnost sledeće kataklizme koja preti”

JA JESAM Gautama Buda, dolazim k vama kroz ovoga Glasnika.
JA SAM dosao kako bih vas upoznao s nekim dogadjajima koji su se desilii i koji se mogu ponoviti na planeti Zemlji.
Znate da sam u ovome trenutku na polozaju Lorda Svijeta i jedna je od obaveza ovoga mjesta odrzavanje ravnoteze na planeti Zemlji.

Vrlo nedavno, krajem 2003. godine, Zemlja se suocila s teskom situacijom. Serije ogromnih kataklizmi desile su se zbog nemogucnosti balansiranja negativnih vibracija covjecanstva.
Covjecanstvo je, ne sluteci nista, jos uzivalo u blagdanima. Ljudi se nisu mnogo obazirali na prorocansva koja smo dali.
Lom energetskoga balansa bio je takvoga karaktera da je to cak moglo dovesti do totalne destrukcije postojece civilizacije na Zemlji.

A zasto se nije desilo nista?
Mozete kazati da je to bilo cudo, mozete reci da se prorocanstva nisu obistinila.
No ne postoje cuda u smislu na koji ih vi poimate. Za svako se cudo mora platiti.
A ako krug grube energije koja okruzuje planetu ne dopusta transmutaciju i nema li dovoljno snage Svjetlosne energije, koja bi mogla balansirati dominaciju negativiteta na planeti, mora se pokusati obnoviti temeljna ravnoteza.
Znate da smo unaprijed predskazali dolazak zbivanja u svezi serija globalnih katastrofa. I pripremili smo se bili za ova dogadjanja. A dar ljubicastoga plamena, sto ga je covjecanstvo primilo krajem prosloga stoljeca, bio je jedan od balansirajucih faktora.
I opasnost je kataklizmi mogla biti u potpunosti sprijecena da je ljubicasti plamen bio koristen u skladu s nasim planovima.
Ali znate da se to nije desilo. I 2003. godine svijet je bio na rubu unistenja. Sada vam to mogu reci.
Dakle sto se zbilo? Zasto nije bilo kataklizmi, barem kataklizme koja bi prijetila postojecoj civilizaciji?

Kao Lord Svijeta, cija glavna duznost ukljucuje odrzavanje ravnoteze za ovu planetu, zrtvovao sam sva svoja tijela, citav svoj momentum postignuca. Polozio sam na Oltar sve sto je cinilo moju individualnost.
A buduci je momentum Svjetla sto sam ga imao bio ogroman, bilo je to dovoljno za sprijecavanje kataklizme.

Pitati mozete zasto je bila potrebna takva žrtva?
Dusa je ljudskoga bica besmrtna nakon svega i covjecanstvo bi nastavilo svoje postojanje na eterskome planu ove planete.
Voljeni, covjecanstvo u vecini nije spremno egzistirati na eterickome planu. A nemogucnost spustanja na fizicku razinu moglo bi unazaditi razvoj za milijune godine od onoga sto se trebalo ostvariti po Bozanskome Planu.
Stoga je moja žrtva bila potpuno opravdana i učinjena je.
Imate priliku živjeti.

Buduci je milost Bozja bezgranicna i prema odluci Karmickoga Odbora Velikoga Centalnog Sunca, sva su moja tijela uskrsnula u skladu s matricom moje zivotne struje. A energija iz kauzalnoga tijela voljenoga Sanat Kumare bila je iskoristena za uskrsnuce mojih tijela.
Uzdigao sam se poput Feniksa. I imao sam priliku iznova sluziti svim zivim bicima na planeti Zemlji.
Sva cuda sto se u ovome univerzumu zbivaju, desavaju se zahvaljujuci samopozrtvovnosti i sluzenju citave Hijerarhije Bica Svjetlosti. I svako Bice, koje stoji na visoj razini razvoja svjesnosti, spremno je zrtvovati se iz ljubavi i suosjecanja prema onim zivim bicima koja su na nizim stupnjevima razvoja.

Ispricao sam vam ovu pricu kako biste razmislili o svojim djelima. Svatko od vas moze doprinijeti barem malo u oblikovanju grube energetske kore koja se sastoji od negativne energije. I svatko od vas doprinijeti moze u razrjesavanju ove ljuske oko planete Zemlje. Sve ovo ovisi o vama, voljeni moji. Vidite da Nebesa cine sve sto mogu.
Ali jeste li ikada pomislili da bi mogao doci kraj Bozanskoj Milosti?
Dosao sam vam kazati da je momentum Svjetlosti, sto sam ga zrtvovao za stabiliziranje situacije na Zemlji, iscrpio svoj energetski potencijal.
I od ovoga ce trenutka o svakome od vas zavisiti koja ce energija prevladati u auri Zemlje u skoroj buducnosti.
Kako bi se ubuduce prevenirao veliki pritisak, koji moze dovesti do glabalne kataklizme, odlucili smo dopustiti manje kataklizme, poput potresa u Juznoj Aziji, i njime uzrokovanoga cunamija krajem decembra prosle godine.

Stoga neka vas, svaki put kada se budu desile prirodne kataklizme, prirodne nesrece, katastrofe izazvane od strane covjeka, ratovi, teroristicki napadi, socijalni nemiri, ekstremni vremenski uvjeti tijekom ove ili sljedecih godina, to podsjeti na tesku situaciju na planeti Zemlji i na odgovornost sto je nosite za buducnost ove planete.

Shvatio sam da je mnogo ljudi na planeti Zemlji nesposobno razumijeti vezu izmedju njihovih djela, misli i osjecaja i kataklizmi koje se na Zemlji desavaju. Jer isti zakon koji djeluje u ovome Univerzumu primjenjuje se jednako i na ovu planetu.
Oni medju vama koji imaju razvijeniju svijest, moraju sluziti onim pojedincima koji nisu jos postigli stupaj ostvarenja bliske korelacije medju svime sto na ovoj planeti postoji.
Iz toga razloga u ovim dikatatima ponavljamo iznova i iznova o vasoj odgovornosti za svoje misli, osjecaje i djela, za sve poduhvate u svome zivotu, za potrosnju svakoga atoma energije.
I, kao uvijek, oni koji imaju visi razvoj svijesti cine glavni dio posla i snose glavnu odgornost za stabilizaciju situacije na Zemlji.
Dosao sam k vama na Vesak, kada budisti, ali i ljudi širom svijeta, slave moj rodjendan, dan moga prosvjetljenja i moga spajanja s Vjecnim Svjetlom.
Sada mozete ovim dogadjajima dodati dan moga rodjenja kada sam imao priliku nastaviti moje sluzenje covjcanstvu zahvaljujuci pruzenoj mi milosti i zahvaljujuci potpori i pomoci od strane Sanat Kumare, moga vjecnog Gurua i moga najbliskijeg Ucitelja.

Nadam se ce duh uzajamnoga pomaganja, podrske i sluzenja uvijek prevladavati u vasim zajednicama.
Svaki vas akt sluzenja bliznjemu, sluzenja svim zivucim bicima, dize vibracije planete Zemlje i umanjuje mogucnost sljedece kataklizme koja prijeti.

Prosudjujte svoj duhovni napredak ne prema broju sati provedenih u molitvama i meditacijama. Procjenjujte svoje duhovno napredovanje s obzirom na pomoc sto je dajete svim zivim bicima, ukljucujuci ljude, zivotinje i biljke. Prosudite svoj duhovni rast na osnovu misli i osjecaja koji prevladavaju u vasoj svijesti.

To ce biti oni plodovi po kojima vam je Isus pozvao da sudite.

JA JESAM ostao u svijetu. Gautama.

Poslednji put izmenio Vesna dana 11 Mar, 2008 01:50 am, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 26 Feb, 2008 03:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

12.juli 2005.

OBJAVA JOVANA BOGOSLOVA
“ Ucenje o prorocima i prorocanstvima”

JA JESAM Jovan. Poznat sam vam kao autor Apokalipse.
Stigao sam iznova s namjerom da vam dam Ucenje utemljeno na unutarnjem znanju, znanju dostupnome samo prorocima i misticima. I oni su prisutni u vasem vremenu, ali i sada, kao i onda, mijesa ih se s razlicitim šarlatanima koji se deklariraju kao proroci ili vidovnjaci ili kao parasenzitivni,čija je granica Bozje percepcije tako niska da bi ponekad za njihovu buducnost bolje bilo kada bi zavrsili sa svojim proricanjima i utihnuli.

Sto mislite, na temelju zakona karme, kakvu karmu proroci nose i o kojoj je vrsti karme rijec? Odgovoriti cu vam. Jer vrlo dobro razumijem o kakvoj je vrsti karme rijec.

Proricanje se ni na koji nacin ne razlikuje od bilo koje druge aktivnosti koju sprovodite u fizickome svijetu. A proroci su razliciti. Postoje proroci koji proricu sa strane Svjetlosti, ali ima i onih proroka koji to cine od strane tame. Svaki prorok se opredjeljuje kojim snagama sluzi. Proricanje je dar veze s nevidljivim svijetom. A ovaj se dar postize ne u jednome utjelovljenju. I onda, kada se dar otvori, obicno covjek proricuci od Boga uvidja svu tezinu karmicke odgovornosti koja stoji na njegovim ramenima. Ovisno o planu i razini na koju se proricanje oslanja, moze biti vise ili manje vjerodostojno. Ali dok u finome svijetu nema tih stvari, na koje ste se na fizickome planu navikli, dar proricanja bazira se na impresijama dobivenim iz kontakta s finim planom.

I dok je tokom rukovodjenja impresijama ljudski um povezan, na ovoj se tocki pojavljuje iskrivljenje informacija i autenticnost je prorocanstva izgubljena. Buduci da sam Apokalipsu napisao simbolima, mogao sam izbjeci karmu koja lezi na prorocima u slucaju ako se prorocanstvo ne obistini. A svaki prorok, koji je dostigao visoku razinu, predstavljao je svoje znanje “zamaskirano”, pod krinkom stihova, parabola i katrena. I ovakav je pristup vrlo korektan, ispravan buduci omogucava izbjegavanje karme u slucaju da se prorocanstvo pokaze netocnim. Ima drugih proroka koji koriste ljudski interes u proricanjima dajuci svoja prorocanstva na dostupnome jeziku, a bazirajuci se na znanju sto su ga dobili iz niskih slojeva astralnoga plana ili za vrijeme dok su bili u narkotickome transu.

Ova prorocanstva ne sadrze ogromnu istinu. I u pravilu se ne ostvaruju. Mogucnost da se ovakvo prorocanstvo desi je 50 posto. I u onome slucaju kada kazu: „Sto je baka kazala dijeli se na dvoje.“

No teznja za zadovoljenjem ljudskoga interesa u proricanjima natovaruje ogromnu karmicku odgovornost na ovakve proroke i vidovnjake. A ova je odgovornost veca sto veci broj ljudi zna za prorocanstvo, a koje je pogresno. Cinjenica je da bilo koje prorocanstvo programira svijest ljudi koja je prima. I zele li ljudi vjerovati u prorocansto, a masa je ovakvih ljudi ogromna, ovi ljudi svojm svjesnoscu stvaraju mogucnost ostvarivanja prorecenoga. I ako fenomen predskazan od strane proroka nije u suglasju s Bozjom vizijom, vec se ostvario zbog momentuma ljudske svjesnosti, umetnutoga u ovaj fenomen, ako se to ostvari, karma lijega na proroka i na one ljude koji su svojom svjesnoscu doprinijeli realizaciji fenomena.

Dakle svako prorocanstvo ima dva kraja. Mijenja li prorocanstvo Bozji plan prema najboljem, tada ostvarivanje ovako prorecenoga nosi dobru karmu svima koji su participrali u realizaciji ovoga prorocanstva svojoj svjesnoscu. Ako je Bozji plan pogorsan proricanjem, stvara se negativna karma proricanja

Proricanje je takodjer, poput svega u vasem svijetu, dvojni fenomen.

A oni ljudi koji sebe daju energijama predskazanja laznih proricatelja, stvaraju negativnu karmu. Proroci Svjetlosti nisu bili postovani i na glasu, jer prorocanstva koji su oni davali nije udovoljavala vecini ljudi. I uvijek se ljudi s oprezom odnose prema ovakvim proricima. Ne zele biti u vezi s njima ili ih pak pokusavaju unistiti fizicki. Karma oskrvnuca nad prorocima Svjetla lijeze dolje poput teskoga tereta na sljedecim generacijama.

S druge strane, bilo kakvo postivanje Bozjih proroka donijelo je dobru karmu obitelji onoga koji je ponudio dobrodoslicu proroku.

Isitnski proroci uvijek su bili Bozji Glasnici i njihova je misija bila potrebna kako bi se doprijenijelo ispravnome razvoju ljudske svijesti. Oni, koji sebe deklariraju kao proroke bez Bozjega pecata na sebi, bili su predmetom stjecanja, dodira s teskom karmom. Stoga uvijek pozorno promatrajte i preispitujte i ne dozvolite se uvuci u bilo koju prorocku aktivnost ako ne dolazi od Boga, vec je vrazja. Kazujem vam ovo Ucenje jer stotina je godina od trenutka moga utjelovljenja proslo, a Ucenje nije izgubilo na hitnoci. Nasuprot, pojavila se potreba za jos vise zurnosti, hitnoce buduci se pojavljuje mnogo proroka i vidovnjaka od kojih je mnogo vise stete, nego li dobrobiti. A ako ste uvuceni u njihovu djelatnost placajuci njihovu sluzbu stvarate karmu laznoga, pogresnoga djela.

Dosao sam kako bih vam dao ovo vazno Ucenje o istinitim i laznim prorocima kako biste mogli u svojoj percepciji svjesno pristupati svemu na sto na putu nailazite, a sto se tice ove sfere, jer vrlo je vazno gdje usmjeravate svoju energiju. Niti jedan lazni prorok ne moze stvarati prorocansta ne dajete li mu svojom paznjom energiju i svoj novac ohrabrujuci ga u njegovoj okupiranosti nebozjim poslom. Lazni su proroci kreacije prljave ljudske svijesti, neznanja i praznovjerja.

Sada kada je dan glavni dio Ucenja, zelio bih dati vam prorocanstvo koje se tice vasega buduceg bivanja, postojanja. Prije dolaska, Ja i drugi Uzasli Vladari raspravljali smo je li vrijedno davanje prorocanstva kroz ovoga Glasnika buduci je za nas bilo potrebno odvagnuti cistocu sprovodnika i stupanj informacijskoga iskrivljenja koje se moze pojaviti. Odlucili smo riskirati i latiti se posla.

U ova teska vremena u kojima zivite, stalno razmisljate o mnogo stvari, osobito o buducosti planete i postoji li prijetnja sljedecih globalnih kataklizmi. Stoga ce vas biti vrlo bitno cuti da se ne predvidja nikakva globalna kataklizma za vrijeme zivota sada zivuce generacije. Ali sve se moze promijeniti ako ne budete svakoga dana ulagali napore za promjenu vase svijesti. Stabilna ravnoteza na planeti, sada postignuta, osvarena je zbog toga sto je vrlo mnogo ljudi u svojoj svijesti doslo do stupnja na kojem su sposobni misliti pozitivno te usmjeravati svoje napore za Opce Dobro, za Dobro i za Svjetlo.
A poveca li se broj ovakvih ljudi svake godine, Globalna se kataklizma nece pojaviti niti u životnome ciklusu sljedece generacije, jer svaka prethodna generacija priprema tlo za nadolazecu generaciju. A vi svojom svjesnoscu pripremate siguran razvoj za sve zivo na planeti Zemlji do sljedecega kozmickog ciklusa.
Zelim da uspjesno nastavite pripremati svoju svijest za visoku razinu.

JA JESAM Jovan, s velikim postovanjem vasih zivotnih struja, JA JESAM.

Poslednji put izmenio Vesna dana 11 Mar, 2008 01:30 am, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 26 Feb, 2008 19:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ZAŠTO STE DOŠLI NA PLANETU ZEMLJU
( Objava Svetlosnih Bića sa Šestog denziteta )

Dakle, vreme je da saznate istinu o tome ko ste i zbog čega živite na planeti Zemlji u ovom periodu nazvanom XX vek nove ere.
Odlučili ste da dođete i pomognete da se planeta spasi. Na vašoj planeti ima samo nekoliko odraslih koji su saznali velika tajna učenja i koji mogu da vam govore o tim stvarima. Možda vi imate sreću da živite među odraslima koji poseduju veliko znanje. Utoliko bolje. Međutim, ukoliko to nije slučaj, veoma je važno da vam odmah kažemo kakve će biti godine koje dolaze, jer će na Zemlji verovatno biti velikih promena, da biste imali mirnu planetu.

Mi ćemo vam objasniti svrhu tih promena, kako ne biste bili zbunjeni ili nepripremljeni za stvari koje će se sigurno dogoditi ukoliko vaš narod i vaša Zemlja ne budu težili miru. Monstruozne sklonosti ka ratu, nasilju i negativnom mišljenju, toliko su dominantne na vašoj planeti u ovom trenutku, da moraju biti otklonjene. Takvi stavovi prete da zbrišu veći deo života koji vi uzimate kao nešto što se samo po sebi podrazumeva, i to ne samo života ljudskih bića, već i ptica, životinja, biljaka, drveća, cveća i svih drugih živih organizama koji stvaraju veliku isprepletanu mrežu života kojoj i vi pripadate. Ti stavovi se moraju promeniti da bi se život mirno nastavio na planeti Zemlji.
Vi ste jedan od miliona mladih ljudi na planeti, jedan od 30-40 miliona njih samo u Sjedinjenim Američkim Državama, a vreme je kratko. Ovo je knjiga za vas i one poput vas koji su spremni da se sete svog istinskog porekla i svrhe svog života kao čuvara planete Zemlje.

Da počnemo, dakle, od početka, pre nego što je na planeti postojao život kakav vi poznajete i podelimo istinu o vašoj duši.
Pre više od osam miliona godina, vi ste bili svetlosno telo, slično bićima koja nazivate anđeli. Težina i struktura vašeg tela bile su tada mnogo drugačije i imali ste samo nekoliko fizičkih karakteristika od onih koje su vam danas "normalne". Da kažemo da ste svetleli divnom svetlošću, da ste imali sličan oblik kao danas. Setite se, vi niste samo fizičko telo čiji odraz vidite u ogledalu i koji deluje kao velika izvesnost vašeg postojanja. Ne, vi ste još uvek ta svetlost, taj svetli sjaj koji je zatvoren u telu, ili ga privremeno nastanjuje. Da, sada ste primili zemaljska fizička obeležja, kako biste mogli opstati u onome što nazivamo trodimenzionalni svet, kako biste učili i služili. Učite da volite i poštujete Stvoritelja i čitav život u njegovim različitim oblicima.
Izvor te svetlosti i energije, slične elektricitetu, ako to možete zamisliti, ima postojbinu daleko od ove, koju ponekad možete posetiti samo dok spavate. A vas i čitavu životnu energiju stvorio je onaj koga vi nazivate Stvoritelj (bog).

Ko ste ili šta ste vi?
VI STE SVETLOST I ENERGIJA.
Kada se nešto dogodi vašem telu ili "zemaljskoj odeždi", vaše više i mudrije ja se vraća svom višem životu, ili dimenzijama, ili aktivnostima, onom svetu koje vaše svete knjige nazivaju "Nebo".
Nebo je samo opšta reč koja obuhvata sva mesta gde se život nastavlja posle iskustva zvanog "smrt". A vi ste, na neki način, umrli kada ste napustili svoju čudesnu večnu postojbinu, nebo, i ušli u ovu fazu učenja ili školu zvanu Zemlja. Ovde je gotovo nemoguće da se setite ovoga o čemu govorimo, ali budite uvereni da će se vaš život nastaviti kada izađete iz ove "Zemaljske škole", kao što ste živeli i pre nego što ste posetili ovu planetu.

Možete li shvatiti ponešto od ovoga što vam govorimo? Kad vas je veliko JEDNO zvano Stvoritelj, Izvor, ili Snaga stvorilo od sebe, vaša priroda je bila svetlost i energija. Kada je ta energija koja daje život izbila u svoja dva vida, zlatnim i srebrnim zracima, oni su kasnije stvorili bilione i bilione čestica energije, koje su se konačno razvile u dvanaest univerzuma svete svetlosti. Ti bezbrojni svetovi bili su kolevka brojnih oblika života i planeta, zvezda, sazvežda, galaksija, nova, jarkih sunca i mnogo toga drugog o čemu se govori u vašoj astronomiji. Realnost svega toga je mnogo veća nego što ovde možemo ukratko opisati i nego što možete videti kada noću pogledate nebo. Međutim, možda će dok posmatrate nebo noću, neki iskričavi dokaz probuditi u vašoj duši sećanje na vaše poreklo i svrhu na Zemlji.
Veličanstvena božja porodica koja stalno raste je brojnija čak i od cveća koje cveta, zrnaca peska na plažama, kapi vode u okeanima, rasuta izvan vaše moći brojanja i merenja. Ona je isuviše velika da biste je sada mogli upoznati a ipak međusobno povezana nasleđem energije i svetlosti koji su je stvorili.

Premda ste napustili svoj viši život i došli na planetu Zemlju radi dodatnog obučavanja i službe, znajte da iskra Božanskog ili bezgraničnog Stvoritelja počiva u vama.
Vi se sada možda pitate: "Zbog čega bih napustio svoju postojbinu i došao na Zemlju?"
To je logično pitanje. Da odgovorimo na sledeći način. Kad god je neka nova planeta spremna za život bilo koje vrste, uključujući onaj koji vi nazivate ljudskim, onima koji su sazdani od večnog duhovnog plamena postavlja se pitanje da li bi voleli da doživite avanturu rasta i učenja. Oni koji se dobrovoljno prijave a potom budu ocenjeni kao podesni i obavežu se da će izvršiti misiju, dobijaju priliku da se pridruže drugima na novoj planeti kojoj su potrebni Čuvari da nadziru razvijanje života u svim njegovim izrazima.
Vi ste došli na Zemlju kao jedan od Čuvara njenog života pre osam miliona godina. Tada niste imali čvrsto fizičko telo kao sada.
Poput velike armade, ta bića sačinjena od duhovne energije došla su na Zemlju da izvrše zadatak koji su odabrala, stvarajući duhovnu porodicu Čuvara. Sve je bilo spremno za veliku avanturu. Ti milioni sjajnih ne fizičkih duša bili su uzbuđeni osećajući izazov nove sredine. Iznad površine Zemlje, otkrivali su, učili i brinuli se za život koji su pronašli. Bili su presrećni i živeli u svojim svetlosnim telima više hiljada godina.
Gotovo milion godina život je bio istinski prijatan. A tada je nastupila velika promena.
Prilikom prvobitnog dogovora o dolasku na Zemlju, svetlosna bića su obećala da će se, bez obzira šta da se desi, uvek sećati svog Tvorca sa ljubavlju i poštovanjem, i da će uvek ostati odani cilju očuvanja sveukupnog života na planeti.
Ova planeta je stvorena kao eksperiment slobodne volje, znači vi živite na planeti SLOBODNE VOLJE. (Slobodna volja znači da svaka duša može da bira šta želi da čini.) Budući da je milion godina na planeti postojala samo pozitivna energija, nije bilo ničeg negativnog da poremeti ravnotežu ovog divnog dela slobodne volje. Međutim, tada je negativnom dozvoljeno da uđe u područje planete kako bi postojala istinska situacija slobodne volje. Tu su, Deco Svetlosti, počele nevolje.
Od kada su napustili svoje postojbine, ovi duhovni pioniri su održavali komunikaciju sa svojim ranijim bivstvovanjem sredstvom koje možete nazvati mentalna telepatija. To je bila vitalna veza sa ranijim postojbinama koja im je omogućavala da primaju savete o problemima, teškoćama i brigama koje su imali. Bilo je to nešto slično radio stanici, toki-vokiju ili mentalnoj televiziji. Možete shvatiti da je ova komunikacijska veza bila od vitalnog značaja za one koji su se nalazili na ovom duhovnom isturenom položaju u zabačenom kutku Univerzuma.
Budući da je svrha dolaska na Zemlju u svojstvu Čuvara bila da duše nauče da vole Stvoritelja kroz sve teškoće i da ne napuste veru u Roditelja koji ih je stvorio, svaka od njih je, u okviru svog učenja stavljana na ključni ispit, nešto poput testiranja u školi.

Do tog trenutka, svetlosna bića su živela na planeti u potpunom miru i harmoniji. Brinula su za sve životne oblike kojima je bila potrebna pomoć, pomagala jedna drugima ako je trebalo i živela uzvišenim životom lepote i vedrine. Njihovi umovi su bili povezani međusobno i sa Stvoriteljem. Zbog te komunikacije, život se odvijao prirodno, kao što je planirano.
Tada se javila pretnja.
Samo nekoliko vaših zemaljskih knjiga govori o tom vremenu tame ili podvajanja iz prave perspektive i zbog toga vam sada ovo saopštavamo. Mnoga vaša učenja govore o dubokom snu, odvajanja ili odmetanju od Stvoritelja koji vas je stvorio. Međutim, većina učenja ne objašnjava da ste se dobrovoljno javili da dođete na Zemlju kako biste naučili da ovladate sobom kao bića ljubavi. Ona vam ne govore da je vreme u kome danas živite završno doba, kraj tog velikog perioda od osam miliona godina koji je tako davno počeo. To je kraj mnogih ciklusa; to je vreme Završnog ispita.

Kada se na Zemlji javila snaga negativnog mišljenja, mnoga svetlosna bića su počela da se mešaju sa oblicima života o kojima je trebalo da brinu, i da utiču na njih. Došlo je do mešanja njihove svetlosti sa prostotom nižeg, materijalnog sveta. U nekim svetim knjigama to je nazvano Iskušenje. Iskušenje da se ode, i da svaka duša čini šta joj se prohte odnelo je prevagu, a poruke podrške i upozorenja koje su se još uvek mogle čuti u umu, kao preko radija, ili televizije, ignorisane su. Tako su eonima prigušivane zvučne i svetlosne vibracije, sve dok mnogi više nisu bili u stanju da u sebi čuju glas Svjetlosti.
Veliki deo ovoga se dogodio kada se javila Negativna snaga lišena ljubavi, koja je podsticala ljude svetlosti da zanemare ono što su obećali. Mračan uticaj na Čuvare koji su nekada bili ispunjeni ljubavlju, nastavio se milionima godina, a samo je mali deo njih bio u stanju da se seća Stvoritelja, da čuje konstruktivne poruke preko tog unutrašnjeg telefona. I premda su poslate mnoge "spasilačke ekipe" da podsete, sada pala bića svetlosti, na potrebu da se vrate onome što je prvobitno dogovoreno, ako žele da ovladaju sobom i dobiju ono što biste mogli nazvati unapređenje u više kosmičke aktivnosti, ništa od toga nije imalo mnogo uspeha. Sada, osam miliona godina kasnije, vi imate poslednju priliku da završite kurs samosavlađivanja koji ste tražili i na koji ste krenuli. Dok još ima vremena da se ponovo uspostavi mir na Zemlji, pred vama je izazov da sačuvate sveukupan život, da se setite i poštujete Stvoritelja, tog velikog JEDNOG iz koga je potekao sav život.
To je dakle okvir u kome se sada odvija vaš lični život. A pitanja o kojima tražimo da razmislite glase:

Da li želite da se setite zbog čega ste davno došli na Zemlju?
Da li ćete udružiti napore sa milionima drugih poput vas koji se upravo bude, koji su spremni da podignu baklju izvesnosti i predanosti i krenu na završni ispit planetarne inicijacije svoje duše?
Živite na Zemlji, ali ovo nije vaše glavno nasleđe. To je korak, faza, deo ogromnog procesa učenja posle koga možete biti uzdignuti ka još većim mogućnostima. Ili, ukoliko želite, možete biti temelj velike nove civilizacije neba na Zemlji. Svetu je potreban mir. Hoćete li da prenesete tu poruku i budete njen uzor?
Biće onih koji će zahtevati: "Dokaži to što govoriš" ili pitati: "Kako da znam da je to istina?" Naš odgovor na te sumnje bi bio da slušate srcem. Ono je jedno od nepogrešivih oruđa koje je čovečanstvo imalo od kada je izgubilo sposobnost da komunicira sa Stvoriteljam. Jer, vaše srce se seća Stvoritelja i oseća ga. To je veza vaše duše sa Kosmosom.
Danas je vaš jedini vođa Božja iskra u vama, koja će vas usmeriti i olakšati vam put koliko god je to moguće. Vaši bližnji su danas žrtve sledeće pošasti:

- oni su u dubokom snu,
- oni su zaboravili,
- oni su nesvesni.

Međutim, to stanje nesvesnosti se mora prekinuti da bi se mir vratio na planetu i da biste izbegli pustošenje nuklearnog rata koji ste sami prouzrokovali, posledice podzemnih eksplozija, oružja iz programa "Rat zvezda" ili nešto još gore.

Potvrda svake nove informacije je to kako se osećate u sebi. Na primer, ukoliko ova poruka u vama izazove zvuk nekog zvona onda je to vaša istina. U protivnom, možete naići na druge korisne informacije, ili nastaviti da spavate dok vam se jednog dana, na nekom dalekom mestu, ponovo ne ukaže prilika da shvatite tu obavezu neprestane brige, ljubavi prema Stvoritelju, u dobru i zlu.
Stvoritelju ništa ne znači vreme. Ono postoji samo u ovim fizičkim svetovima. I može biti beskrajno i iscrpljivo. Pustite srce da se seti vaše misije i molimo vas da iskoristite preostale godine zarad dobra. Još uvek možete izvršiti zadatak, bilo da ste anđeo koji je zaboravio ko je, dete anđela koje je zaboravilo ko je, spasilac anđela koji je ovde upao u zamku ili duša koja želi da radi po svom nahođenju bez obzira na prvobitni dogovor o Zemlji.

Ako imate hrabrosti da se setite vašeg istinskog nasleđa, snage Božje ljubavi će pozdraviti vaš povratak i nastojati da dovršite tu avanturu u koju ste krenuli tako davno. ISUS HRIST je bio jedno od bića koja su se zajedno sa drugima, kroz vreme, u potpunosti sećala svog duhovnog identiteta dok su živela u telu. Hrist znači svetlost. Vi ste svetlost koja se seća sebe, svog istinskog ja. Pred vama su mnoge velike prilike da sada postignete cilj, postavljen pre osam miliona godina, pre nego što su Zemlju naseljavala fizička bića.

Sadašnje teške okolnosti na Zemlji vezane su za zakon karme (ili princip uzroka i posledica), a ovo je stoga vreme velikih izazova za planetu i čitavo čovečanstvo, jer se sada moramo suočiti sa povratnim negativnim posledicama.
U ovom trenutku, mnogima poput vas upućen je Poziv. To je Poziv da zajednički učinimo napor da spasemo Zemlju od katastrofe. Nećete biti sami. Potrebni ste. Da li možemo da računamo na vas?
Čovečanstvo i planeta moraju biti izlečeni! Svi možete pomoći u tome, bez obzira koliki ste, kojeg ste doba, boje ili religije.
Da, ovo je doba Buđenja.
Hoćete li da primite ljubav Stvoritelja i energiju i da se probudite za vaš istinski duhovni identitet?
Nemojte da se čudite ukoliko, kao mlada osoba, niste čitali o ovim stvarima u vašim knjigama iz istorije, niti saznali nešto o njima u knjigama koje nazivate Sveti spisi ili verska učenja. Čak i ako su gotovo svi na ovoj planeti zaboravili šta to znači, vi ste još uvek jedan od Čuvara Zemlje.

Ukoliko se sada probudite, možda nam možete pomoći da ubedimo vašu BRAĆU LJUDE da odustanu od rata, napada i ubijanja i stvore mir kao primer drugima. Čovečanstvo mora da nauči da snažno brine za sveukupan život, bilo da je reč o mineralima, životinjama, biljkama i drveću ili pticama i sisarima, zemlji i moru.
Kao odgovorna osoba, ma koliko da ste stari, osetićete u srcu da je budućnost planete Zemlje delimično u vašim rukama. Mnogo je onih koji su potpuno zaboravili svoju misiju, koji su zaboravili ko su u duhovnim svetovima, koji imaju težnje i interese koji ne priznaju potrebu za mirom i očuvanjem sveukupnog života. Pa ipak, oni se još uvek mogu probuditi za Božji zov i prepoznati svoju dušu.

Prihvatite dakle istinu o tome ko ste i šta ste.
Vi ste: ENERGIJA (nešto poput elektriciteta ili elektromagnetne energije). Shvatite da imate zajednički identitet koji proizilazi iz tog velikog JEDNOG koje često nazivamo Stvoritelj. Deleći tu istinu u odnosu sa Stvoriteljem, ili sa vašim stvaralačkim izvorom, Roditeljem svega, imaćete cilj koji nadilazi ovu malu planetu na kojoj sada živite.
Vi imate veze sa ogromnim delovima ovog Univerzuma i imate moć i odgovornost na mnogim drugim nivoima. Imate onu vrstu moći koja je stvaralačka po prirodi ukoliko je prati spremnost za negovanje i brigu. O svemu što je stvoreno ovde na Zemlji, brinu duhovna bića koja vam pomažu!

Sam čin stvaranja, bilo da je reč o pravljenju kuće na drvetu, igračke, doma, aviona, slikanju slike ili pisanju pesme, počinje nekom mišlju, slikom, nacrtom ili idejom koja treba da se sprovede. Čak je i Božja energija, prilikom stvaranja vaše planete, imala ideju ili koncept koji je sledila, inače vi ne biste bili ovde. Jer, ta ideja je sadržavala vizualizaciju onoga što će se dogoditi kada delo bude završeno. Očekivalo se da će, tokom eona, pojedinačni ćelijski, molekularni, mikrobiološki oblici života porasti i proširiti se i, jednog dana, stvoriti temelj za jednostavan obrazac iz kog će proizaći mnogo toga drugog.
Prilikom svog tog planiranja, vladali su mir i harmonija, uzbuđenje i radost, i interesovanje da se vidi kako će sve to na kraju ispasti, tako da svaki oblik života bude slavljen.
Jer, Stvoritelj nije ograničen vremenom. Vreme je mera samo za vas na Zemlji, pomoću koje odvajate i razdvajate stvari i ljude jedne od drugih. Budući da Stvoritelj ne poznaje odvajanje, vreme u stvari ne postoji.

Najznačajnija stvar koju vi treba da znate je da je svaki delić života ili stvaranja od vitalnog značaja. Svi su oni deo ogromnog poduhvata celovitosti i odnosa zvanog simbioza. Simbioza ili harmonija u odnosima i kroz njih, ima svoje cikluse i ništa zadugo ne ostaje statično ili nepromenjeno, izuzev Stvoritelja i njegovih prvih dela.
Ova planeta nije kopija neke druge planete. Ona je jedinstvena. Ono što je jedinstveno ili veoma neuobičajeno u vezi sa njom je to što je božja stvaralačka snaga želela da ona bude planeta ljubavi i mira, premda po prirodi, planeta Slobodne volje. Nisu sve planete takve. Budući da je Zemlja stvorena da bude planeta Slobodne volje i ljubavi, vi koji na njoj živite, ne možete da izmenite taj obrazac, možete samo da ga pokažete. Njena svrha je već određena, baš kao što su određene svrhe drugih planeta u vašem sunčevom sistemu.

Razmislite o ovome što je rečeno. Sklopite oči nekoliko minuta,i ćutite neko vreme i osluškujte u sebi.
Samo ukoliko osećate istinsku želju da nastavite da Čitate ovaj tekst, treba to i da učinite. Jer, neki ljudi su spremni da se sete, a neki nisu.
Sledite samo svoju unutrašnju spoznaju, a ne besmisleno majmunsko čavrljanje uma ograničene ljudske ličnosti koji je iluzorna zamena za Stvoriteljevu istinu i mir.

Upitajte Stvoriteljevu iskru u sebi u kom pravcu treba da delujete, jer uprkos ovom dugom duhovnom snu, ta iskra može ponovo zasjati i vratiti vas Stvoritelju. To je nepogrešiva mapa zakopanog blaga duhovnog srebra i zlata. To je vaša povratna karta za kosmičku istinu.Ta Božja iskra u vama je taj legendarni Sveti Gral , za kojim svi Duhovni tragaoci tragaju vekovima.

Beleške čitaocima

Da li ste primetili da autor upotrebljava izraze kao što su "mi", "nas" i "naš", a ne "Ja", "mene" i "moj"?
Sve stvari su JEDNO u Stvoritelju, a kada više energije saobraćaju sa nama, one često koriste "mi", mada u tom trenutku možda samo jedna određena energija razmišlja i saobraća sa nama. Budite svesni toga dok čitate, zapazite da se retko upotrebljava "ja" i osetite umesto jednog govornika nekoliko njih ili čak grupu ili zajedništvo koje bi moglo da predstavlja mnoge energije.
Upravo tu promenu od odvojenog "Ja" i "mene" ka objedinjujućoj celini koju predstavljamo "mi" i "nas", čovečanstvo treba da pokaže tokom Novog Doba.

www.joschua.rs.ba

Poslednji izmenio Vesna dana 11 Mar, 2008 01:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 27 Feb, 2008 02:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

15. juli 2006. godine

OBJAVA SVETOG ARHANĐELA MIHAJLA

Sveti Arhandjel Mihajlo“Ja i moji andjeli smo spremni doci na prvi vas poziv”

JA JESAM Mihael, stigao sam! JA SAM dosao! Stigao sam i moj se dolazak prikazuje u materijalnoj sferi kroz ovoga Glasnika!

Veseli me sresti vas iznova i nadam se da ce vam to donijeti dobro jer svi su nasi kontakti i medjudjelovanja vrlo znacajni. Poznajete me kao onoga koji je na celu Vojske Lordova i bori se protiv bilo koje manifestacije negativne energije. Da, moja je sluzba cuvanje interesa Lordova ovoga Univerzuma i ovo mi je cast obavljati.

Ja i moji andjeli smo spremni doci na prvi vas poziv i zahtjev da vam se pomogne ako to zatrazite. Sve su vrste bezboznosti prisutne u astralnoj sferi na planeti Zemlji. Ja sam onaj koji je po duznosti odgovoran motriti da ta bezbozstva ne prijece evolucijski razvoj planete. Odrzavam red i promoviram vas evolutivni razvitak. Odgovaram na vase zazive i izvrsavam ih brizljivo ako su u skladu s Voljom Boga.

Sada sam spreman udvostruciti moje napore u tome smjeru jer je veliki broj ljudskih pojedinaca “doslo pameti” te pokusava shavatiti Zakon ovoga Univerzuma i promatrati ga. To nas cini mnogo sretnijima. No, postoji gorak okus nakon dobrih vijesti jer postoje oni koji su u svojoj svjesnosti pali tako mnogo da nisu vise sposobni slijediti evolucijski put.

Mi djelujemo kao kopaci grobova za ove ljude. Jer taman energetski oblak koji nije podlozan daljnoj evoluciji stoji u svjetlosnoj sferi nakon smrti pojedinaca koji su sebi oduzeli konacno pravo veze s Bogom.

Nasa je zadaca odnijeti ovaj kozmicki otpad kako bismo svima koji slijede evoluciju pruzili mogucnosti napredovanja.

Steta je sto je tako mnogo pojedinaca sebe povezalo u tako velikoj mjeri s materijalnom sferom kako bi se mogli dalje razvijati. Ovaj ce zivot za njih biti zadnji.

Jer mnoge inkarnacije oni nisu bili povezani s Bogom, niti su tome tezili te je evolucijski proces za njih gotov.

Oni nisu sposobni vise ostati na Zemlji i biti ce prinudjeni obnoviti svoj evolucijski put na drugim planetama i u nizim oblicima zivota ili izaci s puta razvoja individualnosti u potpunosti i vratiti se u srce Boga kako bi ih se iznova prepolariziralo.

To stvara mnogo posla za mene i moje legije, ali ovaj rad oslobadja Stazu za vas, za one medju vama koji promatraju Zakon ovoga Univerzuma.

Ne biste trebali pridavati mnogo pozornosti onome sto nije vezano s vasom evolucijom. Dakle, ja i moje legije cemo biti vrlo zahvalni ako nas pozovete, uspjeti cemo obaviti svoj posao mnogo uspjesnije u sferama svjetla.

Znadete da se desavaju mnoge katastrofe i prirodne nesrece i mnogo ljudi tada nestaje. Ljudi nestaju zbog razlicitih razloga i ne biste trebali prosudjivati, niti ih analizirati. Ali mozete pomoci dusama onih ljudi u trenutku prelaska (smrti) u ovako tragicnim okolnostima. Zazivate li mene i moje legije tada mi mozemo preuzeti kontrolu nad dusama onih ljudi koji nestaju u trenutku jedne ili druge katastrofe i time cete olaksati nas posao.

Jer ako ste svjedokom bilo koje katastrofe ili o tome znadete iz vijesti, tada ucinite sljedecu INVOKACIJU :

“U ime Svemogucega Boga, u ime mojega Viseg Ja, Ja prizivam voljenoga Arhandjela Mihaela i andjele Zastite neka preuzmu kontrolu nad situacijom koja je vezana uz sljedeci dogadjaj ( trebali biste ukazati na tocno mjesto i opisati zbivanje, kao na primjer: “Katastrofa se tice pada zrakoplova ( navedite mjesto gdje se to dogodilo ). Molim tebe i tvoje andjele neka pomognu dusama ljudi koji su nestali u toj katastrofi i neka ih prate do razine sfere svjetlosti u skladu s njihovim postignucima u ovome i u proslim zivotima. Neka bude Bozja Volja. Amen”

Vasu je pomoc ovim dusama tesko procijeniti jer u ovome slucaju dusama ovih ljudi dajete mogucnost da ne zalutaju u niskoj razini astralne sfere, vec da se uzdignu u kuce svjetlosti gdje ce im biti dana sva potrebna pomoc i rehabilitacija prije sljedecega utjelovljenja.

Nikada ne prosudjujte ljude oko vas jesu li vrijedni pogleda Boga. Ljudska svijest nije sposobna spoznati razinu postignuca drugih ljudi, niti stupanj njihovih zasluga pred Bogom. Samo je s nase razine i sfere vidljivo tko je tko i kakve zasluge prema Bogu i ljudima svatko ima. Ne opterecujte se mnogo brigom da spasite druge ljude, vec mislite vise o spasenju svoje vlastite duse.

Ja i moji andjeli uvijek smo spremni doci pomoci i zastiti vas protiv nepredvidljivih situacija u kojima ste se nasli ako vasa karma dopusta meni i mojim andjelima da vam pomognemo.

Brinite o dobivanja zasluga i dobre karme kako biste u kljucnim razdobljima vasega zivota imali dovoljno energije da nas pozovete i da se vasi zazivi izvrse.

Ja i moji andjeli uvijek strazarimo dvadeset i cetiri sata bez umora. Posvecujemo sebe covjecanstvu Zemlje. Molim vas, ne zaboravite da smo mi stvarni i da nam se trebate obratiti za pomoc svakoga dana svojim invokacija i u tisini svojih srca.

Oh, zadovoljstvo je cuti zahvalnosti ljudi kojima se pomoglo. Ja se jednostavno kupam u zrakama vase Ljubavi kada mi saljete Ljubav i Zahvalnost. U trenu sam ispunjen s tako mnogo Bozanske Energije da moji napori usmjereni na pomaganje covjecanstvu Zemlje rastu umnogostruceno. Radujem se da ima medju vama onih koji su spremni poslati mi svoju Ljubav ne trazeci zauzvrat nista. Vasa Ljubav pomaze mi posvetiti se ljudima koji trebaju moju pomoc i zastitu s udvostrucenom energijom.

Sada sam spreman dati vam jos jednu vrlo bitnu smjernicu. Odnosi se na kontakt s vasim Visim Dijelom. Sada se mnogi ljudi pokusavaju zbliziti sa svojim Visim Ja. To usrecuje Uzasla Bica i to docekuju s dobrodoslicom. Ali uvijek biste trebali upamtiti da se tu krije opasnost za vas kao i za bilo koju aktivnost na Zemlji zbog dvojnoga karaktera. Kada motivi i cistoca vasih nizih tijela nisu dovoljno cisti, ali je zelja da se stupi u kontakt sa sferom svjetlosti ogromna, ne mozete ocekivati iskustvo upoznavanja sa svojimVisim Ja, vec s entitetima koji borave u astralnoj sferi i u najboljem slucaju igraju trik s vama ili vas u najgorem mogu zarobiti i koristiti vas za svoje interese.

Stupite u kontakt sa svojim Visim Ja pod kontrolom iskusnoga ucitelja, uvijek se prije vase meditacije obratite MENI s invokacijom i zahtjevom da vas zastitim od bilo kakvoga negativnog utjecaja u sferi svjetla i od bilo kojega entiteta, demona, vanjski utjelovljenih duhova.
Savjetujem mnogima od vas neka ne propuste ovu invokaciju prije svake svoje meditacije i svakoga pokusaja zblizavanja sa svojim Visim Ja.

Upamtite, nitko vam ne moze zabraniti da eksperimentirate u komunikaciji sa sferom svjetlosti, ali vi nosite karmicku odgovornost kada dolazite u doticaj sa snagama tame koje bivaju i djeluju kroz citavu astralnu sferu.
Dok meditirate, uvijek dolazite u kontakt s astralnom sferom i barem dok ne naucite uzidici se do Visih oktava Svjetlosti u jednome trenu poput dizala koje se penje brzinom svjetlosti.

Dao sam vam dovoljno informacija za razmisljanje i sada vas pozdravljam.

JA JESAM Sveti Arhandjel Mihael i nosim vam plavi plamen moje zastite.

mzajec@email.t-com.hr

Poslednji put izmenio Vesna dana 12 Apr, 2008 00:13 am, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 01 Mar, 2008 04:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

16. aprila 2006. godine

Objava Alfe

“Proces vracanja Stvarnosti,
proces rastvaranja iluzije ubrzati ce se maksimalno”

JA JESAM Alfa koji je k vama iznova stigao. Dovoljno je vremena, prema zemaljskome racunanju, proslo od nasega zadnjeg susreta, No sa stajalista moje Realnosti racunam da je proslo nekoliko sati. Kao da je to bilo jucer. U redu, dosao sam k vama, ljudima planete Zemlje. Trebao bih govoriti o promjenama koje su se desile planeti od nasega zadnjeg susreta. Cini vam se da se nista nije promijenilo. Ali siguran sam da ima ljudi koji osjecaju promjene koje su se na Zemlji pojavile. Nekoliko ih je, ali postoje. To je predivno. Cini nas zadovoljnima i ulijeva povjerenje. Jer imamo li priliku govoriti kroz jednoga, sutra cemo to moci ciniti kroz mnoge. Kada nekoliko ljudi osjeca promjene i osjeca zbivanje varijacija u svojoj vanjskoj svijesti, to znaci da ce sutra mnogi biti sposobni osjetiti ove promjene.

Kao prvo postaje nam lakse razumijeti i otvoriti se za samo usku nekolicinu ljudi. Dajemo nase znanje i nase informacije. To je poput lavine koja nalikuje kretanju samo maloga kamena. No postepeno se sve veca i veca kolicina kamenja ukljucuje u ovaj proces. Dolazi trenutak kada lavina postaje tako snaznom da je sposobna pomesti sve na svome putu. Sada ste na pocetku kretanja ove lavine. Neko ce vrijeme proci, lavina ce dobiti na snazi i biti ce sposobna odnijeti sve staro sto se opire promjenama. Nove su promjene vec dosle zazivjeti u svijesti ljudi. Ove se promjene neizbjezno sire planetom Zemljom.

Sada sam vam dosao odati tajnu koja je bila iza vasega shvacanja, ali se razjasnila sada buduci ste postigli novi stupanj svjesnosti. Govorim vam o onome sto je bilo skriveno, ali postaje jasno. Dobro iz nasih diktata znate da smo se prije nekoga vremena izjasnili i izvijestili o novoj fazi kozmicke aktivnosti za planetu Zemlju. Znate iz prijasnjih diktata da ova faza mora trajati godinama, odnosno govori li se zemaljskim mjerilima, trajati mora milijunima godina. Sada sam dosao kako bih vas usrecio. Prihvacena je odluka da ce ovo prijelazno razdoblje trajati mnogo krace od planiranoga. Ovaj ce tranzicijski period zapoceti istinski tako brzim tempom da ce svatko, tko na Zemlji zivi, biti sposoban zamijetiti promjene i zadviti se njima. Odluceno je da ce proces vracanja Realnosti, proces razotkrivanja iluzije biti ubrzan do maksimuma. Viskoko razvijene evolucije Univerzuma sudjeluju u procesu podizanja vibracija fizicke sfere, ukljucujuci planetu Zemlju. Sada vam se cini da ova informacija ne znaci nista i da za vas nije od koristi. Ali potrebna vam je, dana vam je. Odrastate, postajete sposobni percipirati finije vibracije koje pripadaju Viskokim Oktavama. Ovaj je proces vasega odrastanja bio reduciran. Sada cete biti sposobni vidjeti i cuti vise. Zato ne kocite svoju svjesnost, prepustite se najvisim svojim snovima i obistiniti ce se uistinu. Ostanite djeca, sanjarite, ne odrastite kao ziva bica na Zemlji.

Odrastate unutar sebe, ali vasa svjesnost ostaje otvorena za percipiranje Visoke Stvarnosti. Kada postanete dijete, odrasli ste tako dobro za novu Stvarnost. Na zalost, ono sto vi podrazumijevate pod pojmom odrastanja ne znaci odrasti za Bozansku Stvarnost. Postajete odrasli kada spoznate ogranicenja fizicke sfere koja vas pocinju proganjati. Kada odrastete za Bozansku Realnost, vi cete se, dapace, osloboditi svih ogranicenja vasega gustog svijeta. Ali u ovome slucaju ostajete djetetom u svojoj svijesti za vas gusti svijet.

Zato vam zelim kazati da ostanete dijete u vasem svijetu i da postignete stanje odraslosti, zrelosti za Bozanski Svijet koje ce vam omoguciti da nam sluzite, da budete nasi prijatelji, braca, sestre. Sada mi dopustite da vam iskazem iznova svoju Ljubav. Nadam se vrlo mnogo da ce Moja Ljubav pomoci vama i vasoj planeti u ovo tesko prijelazno doba.

JA JESAM Alfa, s Ljubavlju prema vama.

http://www.sirius3.ru/cro/index%2006.htm

Poslednji izmenio Vesna dana 11 Mar, 2008 00:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 01 Mar, 2008 04:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

27. novembra 2005. godine
Objava Šive:

“Svaki ce se vas napor uvecati zbog diktata vremena koje slijedi i situacije na planeti kakva ce doci”

JA JESAM Siva, dosao sam zbog preporuka u svezi interakcija medju razlicitim duhovnim grupama i pravcima koje postoje u danome povijesnom trenutku.

Jasno vidimo kod vecine ljudi, koji nastanjuju planetu Zemlju, svu skucenost, suzenost njihove svijesti i svo opiranje Bozanskoj Istini i njenome prihvacanju.

Ipak su sve vase aspiracije koje poduzimate sa svoje strane neprocjenjive. Jer svatko tko je probudjen i sposoban primiti Bozansku Istinu, mozda ne u njenoj cjelokupnosti, ali hrleci njenome prihvacanju, od neprocjenjive je vrijednosti za nas jer kroz njega smo sposobni uvoditi elemente nove svjesnosti i novih odnosa na Zemlji.

Zbog toga molim svakoga tko ulijeva ista, cak i najbeznacajniji doprinos zajednickome cilju ocuvanja planete Zemlje, neka primi moja najvece zahvale.

Mozete u srcu svome drzati svoju teznju i u skladu s njome djelovati u vasem svakodnevnom zivotu, mozete ciniti ona djela za koja je vasa svijest spremna, mozete darovati bilo kakav materijalan ili duhovan dar na oltar predanosti Bozanskoj Istini. Prihvatiti cemo sve vase darove zahvalno i uvecati ih u nasim srcima.

Doslo je vrijeme kada ce bilo koja vasa, cak i trivijalna radnja, usmjerena k odrzavanju Bozanske vibracije u vasoj fizickoj oktavi biti primljena, pohranjena i uvecana s nase strane. Vasi su napori, vasa su stremljenja blagoslovljena bez obzira na to u kojoj se sferi budu pojavila.

Ne mozete, ziveci u fizickoj oktavi, ne djelovati jer to sada diktira vrijeme kako bude slijedilo i kako bude nalagala Bozja Volja.

Odrzite i multiciplirajte Bozansko u sebi, svoju duhovnost. I uvedite u svoj zivot obozavanje Boga, Visokoga Zakona koji postoji u Univerzumu.

Svaki ce vas napor biti uvecan jer to zahtijeva vrijeme koje slijedi i danasnja situacija na planeti kao i ona koja ce uslijediti.

Dolazi vrlo tesko razdoblje za one medju vama koji ne zele slusati, pokoravati se zahtjevu vremena ili Visokome Zakonu. Jer bilo koja oprecnost na koju reagirate, okrenuti ce se protiv vas. A vasa ce djela prakticki odmah predodrediti posljedice vasih radnji koje ce biti i uvecane. I uvidjeti cete ispraznost svojih pokusaja hvatanja za svoju staru svjesnost, za svoje staro ponasanje i nekadasnje nacine razmisljanja i djelovanja.

Sve je oko vas predmetom promjena i promjene se vec desavaju. I samo bi slijep i gluh mogao nastaviti kao da se nista ne mijenja i kao da je sve isto kao sto je od uvijek bilo.

Ali uvjeravam vas da se nikada prije promjene na planeti Zemlji nisu odvijale ovako velikom brzinom kao sto je to u vase doba. A vi biste im se mogli prilagoditi samo mijenjanjem sebe, mijenjanjem stereotipa vase intelektualnosti i vasega ponasanja.

A sada vam zelim dati jos jednu vrlo bitnu uputu. Uzmite to kao preporuku u vasem svakodnevnome duhovnom radu. Svakoga dana, pocinjuci od danas pa do Nove Godine, molim vas da svoju pozornost, barem na nekoliko minuta dnevno, posvetite meditaciji, unutarnjoj kontemplaciji i prihvacanju buduce predodzbe svoje zemlje i svoje planete.

Mozete vizualizirati u svojoj svijesti najsmjelije predodzbe i planove, mozete u tu svrhu koristiti svu svoju mastu. Jedini je uvjet cistoca vasih motiva, nebeskost vasih misli i teznji. A ja vam obecajem da ce, bez obzira na smjelost vasih nada, predodzbi ili planova u najbliskojoj buducnosti, sljedece godine ili sljedecih nekoliko godina u vasoj svijesti sve biti poduprto s moje strane osobno, uvecano i vraceno u vas svijet u obliku Bozanske mogucnosti, Bozanske usluge i Bozanske vizije.

Zbog svega toga pokusajte, gradite velike planove, a budu li u skladu s Bozjom smjernicom, biti ce podrzani i pojaviti ce se u vasem fizickom svijetu.

Ne zaboravite pozvati mene, Boga Sivu, prije svake vase meditacije kako bih mogao unistiti sve staro i prastaro sto lezi na putu ostvarivanja vasih planova i kako bih tako mogao dati vam Bozansku mogucnost i pokloniti vam svoju Ljubav, Nadu i Vjerovanje.

Povecajte svoje napore. Pokusajte. Uvijek upamtite da je misao materijalna i uvijek je sposobna stvarati.
Ne propustite svoju priliku! I ne zaboravite staviti na papir sve svoje ideje, planove i zelje. Meditirajte i detaljizirajte svoj cilj tijekom svake vase meditacije. Kada stigne Nova Godina, tijekom sljedecih nekoliko godina, promatrajte sto ce se sve u vasem zivotu i u vasem okruzenju zbivati. Dopustiti ce se svakome od vas susresti se i osjetiti snagu svoje ideje kada se usaglasi s Bozanskim namjerama i zadacima u danome povijesnom trenutku. Sada vam zelim plodonosan rad i ostavljam vas same s vasim mislima i ciljevima.

JA JESAM Siva koji je danas bio s vama.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 04 Mar, 2008 01:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

15. April 2006. godine

OBJAVA
Učitelj Sanat Kumara
„Dajte svoju svetlost, svoju potporu onima oko vas”

Ja jesam Sanat Kumara i dolazim vam ponovno. Dve godine unatrag kada smo dosli dati diktate kroz nase glasonose, taj dogadaj nije bio zapažen od strane velikoga broja ljudi. Nismo time privukli veliku pažnju. Najvaznija se i najznacajnija zbivanja pojavljuju uvijek vrlo tiho.
Dolazimo kako bismo pricali sa stanovnistvom Zemlje i svaki put nasa posjeta postaje vasoj SVESNOSTI sve prirodnija i prirodnija poput izlaska i zalaska sunca.
Dolazimo i kroz nase posjete situacija na Zemlji se mijenja. Stoga svakim sljedecim dolaskom sve vise i vise pojedinaca moze primiti i ima pristup nasim diktatima i moze uzivati u Bozanskom nektaru sadrzanome u njima.
Sada sam dosao podsjetiti vas na one promjene koje se sve vise desavaju i na one promjene i varijacije o kojima vas je vec podsijetio voljeni Maitrjea u svome diktatu od 11.-oga travnja 2006. godine.
I na isti nacin kako je on to ucinio, ja necu sakriti cinjenicu da o vama osobno ovisi u kojem ce vremenu te promjene nastupiti. Jer sve sto je povezano s vasim fizickim svijetom, svaka se promjena u vasem svijetu desava upravo zbog promjene u vasoj svijesti.
I kao obicno dati cu vam neka upozorenja i malu doktrinu koja ce vam pomoci ostvariti promjene u vasoj svijesti.
Svaki put dolazim s dubokim osjecajima i strahopostovanjem u svome srcu kada imam priliku razgovarati s vama koji ste utjelovljeni upravo sada.
Moja djeco, vi ne shvacate i ne mozete shvatiti u potpunosti svu odgovornost koja lezi na vasim ramenima.
Prije nego li ste se utjelovili vecina vas je prosla intezivne pripreme i poduku u eterickom hramu. Najbolje su duse izabrane kako bi se utjelovile u ovim teskim vremenima.
Zbog toga je vrlo bolno promatrati kako su ove duse koje su se vec utjelovile dozvolile iluziji da se uvuce u njihovu svijesnost do te granice da nisu samo zaboravili svrhu svoga dolaska, vec su cak u potpunosti zaboravile Boga i izgubile u svojim srcima Bozanske primjere i moralne standarde.
Bolno je to spoznati i bolno je promatrati kako ove duse ostvaruju svoju tranziciju ( smrt ) i vracaju se ponovno u vise ( unutarnje ) dimenzije. Moje srce krvari kada vidim muke sto ih ove duse prolaze. Kada se zastor iluzije ponovno spusti s njihovih ociju i kada one iznova vide plan zbog kojega su se trebale utjeloviti, a koji nisu ostvarile, tada nastupa stres, najbolniji moguci stres kakvoga dusa moze dozivjeti tijekom utjelovljenja. I taj stres lezi tesko na toj dusi. Napori odredenog broja andela su ograniceni, andeli koji su pozvani da pomognu tim dusama izmedu utjelovljenja i da ih pripreme kako bi stekli ponovno spremnost za ponovno utjelovljenje na Zemlji.
Ako biste se ponasali jedni prema drugima sa samo tisucitim dijelom ljubavi i brige koju vasa dusa dobiva u razdoblju izmedu utjelovljenja u eterickim okatavama svijetlosti, vas bi se svijet promijenio uvelike u izuzetno kratkom vremenu.
Jedina stvar koja se trazi od vas promijena je vasega ponasanja prema ljudima oko vas.
Ako ste stara dusa koja se je utjelovila s svrhom prosvjeteljenja brace i sestara koji su iza vas na putu napretka, samo se prisjetite svpjih odgovornosti i obveza koje ste preuzeli na sebe prije utjelovljenja. Bez obzira koliko to tesko bilo za vas osobno, nemojte misliti na sebe, mislite na one koji su blizu vas i koji trebaju vasu pomoc i brigu.
Ponekada ce samo jedan mili pogled ili ljubazna rijec biti dovoljni za dusu da povrati nadu i uvjerenje u dan koji dolazi i u smisao zivota.
Mislite o milijunima dusa koje trebaju vasu pomoc. Nije svaka dusa sposobna razumijeti ove doktrine sto ih dajemo kroz nase glasnike. Nije svaki covjek u stanju uzeti knjigu i otpoceti sa citanjem. Ali vi ste sposobni dati ruku i podrsku ne na nacin da ih prisililjavate na citanje nasih doktrina. Vi ste sposobni pruziti im ruku, biti samo blizu njih pruzajuci podrsku rijecima, pogledom ili djelom.
Ne biste trbali biti zbunjeni cinjenicom da ljudi ne pokazuju nikakvo vrednovanje vasih napora. Samo dajte svoje svijetlo, svoju ljubav, svoju potporu ljudima oko vas. I nemojte dozvoliti svojoj vanjskoj svijesnost da osuduje nikoga: „Ova je osoba vrhunac neukosti i nesavrsenosti i Bog je vec naplatio ovome covjeku.“
Dali smo ovu doktrinu vec mnogo puta i ja je sada ponavljam. Mnoge su duse prije ovoga utjelovljenja opteretile sebe velikim karmickim obvezama i preuzele velike nesavrsenosti tako da jednostavno nisu u mogucnosti savladati te nesavrsenosti i odraditi karmu pod uvjetima koji danas vladaju na Zemlji.
Stoga si nemojte nikada dozvoliti osudivati druge. Zapamtite, taj osjecaj kritiziranja smanjuje vase vibracije i postajete nesposobni donosite ispravne odluke i zapazanja.
Izdignite se iznad kritike, ogovaranja i nemojte dozvoliti da vas negativne energije obuzmu.
Oprostite svakome bez obzira koliko bi to sto drugi cine vama moglo biti nekorektno. Nema granica oprastanju i nema granica poniznosti i milosrdu.
Vas je svijet u velikoj potrebi za Bozjim vibracijama i Bozjim kvalitetama. Vi biste trebali cijeli dan isijavati savrsenstvo, dobrotu, ljubav i svijet ce vam biti neizmjerno duzan.
Ali ova se zahvalnost nece na pravi nacin pokazati na fizickome planu. Dapace, vi mozete naici na potpuno nerazumijevanje pa cak i na neprijateljstvo i mrznju.
Jer svako ocitovanje Bozjih vibracija i Bozjih kvaliteta sudara se s manifestacijom suprotnih kvaliteta koje teze zagusiti vise vibracije i dobiti na vremenu.
Zahtijeva se od vas da manifestirate Bozje kvalitete bez obzira na reakcije strana suprotne snage. Uvijek ostanite neprovocirani od strane ovih snaga. Vi mozete ostvariti veliki trijumf, ali za to morate ostati utvrdeni i bez strahova.
Kompleksnost datoga trenutka lezi u tome i u tome lezi vasa pomoc koju mi zelimo primiti od vas.
Vrijednost sadasnjega trenutka lezi u cinjenici da ce u zivotu svake osobe biti trenutaka kada ce on jasno vidjeti koje snage djeluju kroz njega i oko njega. I vi cete onda svijesno donijeti odluku unutar sebe glede snaga u ciju cete korist djelovati i prema kojima cete okrenuti svoju energiju.
Nemojte dozvoliti da vas privremene pogreske zbune. Nemojte se kaznjavati zbog toga. Ucinili ste gresku, uocili ste je, donijeli odluku da je vise necete ponavljati i idite dalje.
Nemojte dozvoliti vasoj svijesti da se predugo usmjerava prema vasim greskama.
I nemojte zaboraviti da vasa energija ide tamo gdje je vasa paznja usmjerena. Najispravnije je zivjeti na ovome raskrizju. Proslost i buducnost ne bi smjeli uzimati puno mjesta u vasoj svijesti.
Vi zivite u stvarnome momentu i u ovome momentu vi se uvijek suocavate sa svim komplikacijama i propastima u vasem zivotu i uvijek trebate odrzavati samopouzdanje i sigurnost da cete nadici i rijesiti sve i izici kao pobjednik u svakoj situaciji.
Zapamtite da je najveca pobjeda ona ostvarena nad nestvarnim dijelom vas samih, a sve je ostalo tlapnja koja ne zasluzuje nikakovu pažnju.
KADA PRESTANETE HRANITI iILUZIJU SVOJOM PAŽNJOM, TADA ĆE ONA I NESTATI.
Dao sam vam vrlo vaznu doktrinu i mislim da cete je u bliskoj buducnosti upotrijebiti i procijeniti njenu unutarnju snagu.

JA JESAM Sanat Kumara. Uvijek s vama!

Poslednji izmenio Vesna dana 11 Mar, 2008 00:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 07 Mar, 2008 03:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

6. januar 2007. godine
OBJAVA UČITELJA KUTHUMIJA

UČENJE O VAŠOJ DUŠI

JA JESAM Kuthumi, dosao sam vam ponovo.
Dosao sam kao uvijek dati vam smjernice neophodne za vas, upute nuzne za vasu dusu koja cezne za stvarnim, Bozanskim Svijetom. Dosli smo iznova kako bi se pobrinuli za dusu vasu i kako bi joj pruzili hranu koju treba. I danas sam dosao kako bih vam dao malo Ucenje o vasoj dusi i za dusu vasu.
Dopustite nam da minutu kontempliramo zajedno: Sto je dusa vasa? Jeste li vi u cjelosti vasa dusa? Sto se misli pod „dusa“?
U stvari vi ste vrlo slozen entitet. Imate svoj Bozanski dio koji obitava u Bozanskome Svijetu i koji nikada ne napusta Bozanski Svijet. I imate dusu – onaj dio vas koji je stvoren specificno od strane graditelja za vase putovanje u manifestiranim svjetovima i imate svoje fizicko tijelo koje je vozilo vase duse za period vasih zemaljskih inkarnacija. Vi predstavljate vrlo sofisticiranu „konstrukciju“. Da nije zbog hitnoce vremena, ne bih dolazio dati vam ovo bitno Ucenje o dusi.
Cinjenica da je vrlo mnogo vas zbunjeno terminologijom i razumijevanjem duse kao necega razlicitoga od onoga sto to u stvari jest. Vasa je dusa blisko i neodvojivo povezana s vasim fizickim svijetom, ali je veza vase duse s vasim finijim – Bozanskim – tijelima izgubljena na odredjenoj tocki evolucije vase duse. Bilo je to uzrokovano krucijalnim trenutkom kada ste zeljeli napustiti Bozanski Svijet i spustiti se u materiju. Zeljeli ste postici ljudsko iskustvo i to je bilo potrebno za razvitak vase duse. Vasa dusa ne bi bila sposobna razvijati se da nije primila iskustva ljudske evolucije. Nemoguce je razviti ju ne prima li stalno dublja iskustva. Spustate se u sve gusce i gusce manifestacije fizickoga svijeta i to je kao da se vasa dusa i visi dio vas spustaju na dno oceana u podmornici. U tome slucaju vase vas fizicko tijelo opsluzuje kao podmornica. A vasa dusa, neodvojivo povezana za tijelo, predstavlja vasa finija tijela – astralno, mentalno i etericko. Vasa su finija tijela nerazdvojno vezana za vase fizicko tijelo i razvijaju se zahvaljujuci vasem fizickome tijelu. Ako se vratimo usporedbi s podmornicom, tada su vasa finija tijela elektronski i zivotni potporni sustavi vase podmornice. Ali podmornica moze na dnu oceana izvoditi razlicite zadatke samo ako je navodjena od covjeka. Mnogi od vas imaju stanje svjesnosti takvo da je kontrola podmornice izmakla. Vasa visa Bozanska tijela gube vezu s podmornicom te je podmornica ostala sama.
Druga slika koja se iskoristiti moze za ilustraciju jest jedrilica koja je izgubila kontrolu u oluji. Zivite iskljucivo svoj fizicki zivot i ne razmisljate tko se, odakle ste dosli i kamo idete. Ovo suzava vase ciljeve i zadace samo na fizicki svijet koceci vas daljnji napredak.
Bilo je vrijeme kada ste morali dobiti iskustva uranjanjem u materiju – iskustvo vasih inkarnacija. Vasa su finija tijela i dusa bili sposobni evolvirati i napredovati tijekom vasega putovanja u materiji. Vasa je „konstrukicja“ postala sve sofisticiranijom i sofisticiranijom. Ali u odredjenoj ste tocki izgubili jedninstvo sa svojom dusom. Opalo je vase osjecanje finijih svjetova, distancirali ste se od svoje duse. Vasa se dusa tako odvojila od vas kao i vasa visa tijela. Ovo je uzrokovalo patnju vase duse. I izgubili ste mnoge dijelove svoje duse kroz mnogobrojne inkarnacije. Vasa je dusa patila vrlo mnogo kada ste ponasali disharmonicno, kada su vasa djela bila ekspresija ne-bozanskoga i te su patnje uzrokovale njeno djelomicko napustanje vas. To je razlog zbog kojega vasa fina tijela od samoga rodjenja nose nesavrsenstvo svojih prijasnjih inkarnacija.

Morate shvatiti da postoji finiji dio vas. To je vasa dusa koja je poput maloga djeteta. Mnogo manifestacija ovoga svijeta tesko ranjava vasu dusu. Stisce ju da cak napusta vase fizicko tijelo. A bez duse gubite mogucnost iskusiti Bozje osjecaje i stovise gubite vezu s Bozanskim Svijetom jer se kroz dusu vasu visa esenca moze ocitovati.
Trebate se vratiti skladnoj evoluciji svoje duse, svoga fizickoga tijela i visega dijela sebe. Trebate uravnoteziti i harmonizirati sva tijela. Nuzno je prikupiti sve izgubljene fragmente vase duse kako bi mogli prijeci na novu stepenicu vase evolucije. Obnoviti trebate svoj integritet, unutarnji sklad i mir. To se moze postici posebnim vjezbama i tehnikama. Uvijek su u povijesti postojale nove vjezbe i tehnike za uskladjivanje vasih finijih tijela. Svaka je takva metoda bila prikladna za to odredjeno vrijeme.
Danas ce, zbog novih energija i vibracija na Zemlji, biti najbolje za vas provoditi vrijeme u tisini prirode. Postoje jos mjesta na Zemlji gdje priroda nije bila izlozena unistavajucem efektu civilizacije. Ova mjesta trebaju postati skrovistima i ljecilistima za vas. Boraveci ondje biti cete sposobni obnoviti cjelovitost svoje duse, tijela i Bozanskoga dijela. Necete moci to postici u velikim gradovima. Trebati cete neko vrijeme za obnovu svojih energija. I budete li svoje meditacije provodili na otvorenome zraku sto je vise moguce, postepeno cete biti sposobni privuci sve dijelice svoje duse iz kozmosa. Kada vasa dusa osjeti vasu ljubav i brigu, spustiti ce vam se iz kozmosa i nikada vas vise na Putu vasem nece napustiti.
Pokusavam pruziti vam vrlo znacajno Ucenje. Pokusavam u vasu svijest donijeti da je vasa daljnja evolucija nemoguca dok ne obnovite cjelovitost svoje duse i ne uspostavite sklad medju svim svojim tijelima. Kada ste s prirodom, to ce se desiti spontano. I kada uspijete iscijeliti svoju dusu, izlijeciti je od mnogostoljetnih rana, postati cete primjerom onim ljudima koji su umorni od zivota u paklu vase tehnokratske civilizacije. Na prirodan ce se nacin vasa civilizacija uspjeti vratiti na put planiran za nju od pocetka – put duhovne evolucije i razvoja Bozanskim vrlina i potencijala. Bez obzira koliko snazno pokusavate uvjeriti sebe da ste postigli integritet i harmoniju, moram vam kazati da sklad sto ga postizete samo-hipnozom nema nista s istinskim skladom koji je vas konacni cilj.
Dao sam vam ovo bitno Ucenje, Ucenje o vasoj dusi.
JA JESAM Kuthumi.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Mar, 2008 00:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

22. juni 2007. godine

El Morijina Objava
“UPUTSTVA SADAŠNJEG DOBA"

JA JESAM El Morija i došao sam k vama iznova kroz moga Glasnika.

Želeo bih vam dati UPUTSTVO koje trebate u ovoj tački vašega Puta.
Svaki put kada dolazim, želim da znate kakav pritisak osjecam poduzimajuci ogromne napore kako bih isporucio vrlo vazne i potrebne informacije mojim ucenicima. Saljem svoje misli, dajem znakove i saljem andjele. I svaki put kada se suocite s mojim znakovima na vasem Putu, vas se nizi um pretvara, iz meni nepoznatih razloga, da nema nikakvih znakova ili ih promatra kao cisto nerazumijevanje ili bas kao slucajnost.

Svaki puta kada dolazim poducavam vas citanju nasega znakovlja. Ne mogu komunicirati s vama rijecima. Zbog toga svoju svijest trebate stalno drzati na visokoj razini. Mnogo je jednostavnije slati znakove k vasem svijetu. No nedostaje vam senzibilnosti za percipiranje eterskoga svijeta i senzacija eterickoga svijeta.

Dobro osjecate astralni plan i spremni ste suradjivati s njime. Ali visi planovi Stvarnosti izmicu vasoj paznji i vanjske okolnosti vasega zivota skrivaju od vas Bozanske razine komplicirajuci vezu s nasim svijetom.

Poducavam senzibilnost i kako citati znakovlje. Svaki puta kada dodjem, dajem konkretne naputke. Svaki me puta slusate, ali vec nakon nekoliko minuta ili sati zaboravljate sto sam vam kazao. Vase se svijest prebacuje na poslove vasega svijeta, vasem okruzenju te se zavidnom stabilnoscu udaljavate od odluka koje ste donijeli pod impulsom predanosti i Vjere te hrlite trenutacnim zadovoljstvima i uzicima vasega svijeta. A trebali biste konstantno osjecati da nasi svjetovi doticu jedan drugoga. I svaki puta kada dopustite sebi micanje pogleda od stvarnosti koja vas okruzuje te svoje oci uperite Nebesima, Nebesa vam se priblizavaju. I svaki puta kada se suvise usredotocite na iluzorne probleme vasega svijeta, Nebesa se od vas odmicu, udaljuju.

Vjerujte mi da vibracije vasega svijeta ne ostaju istovjetne tijekom dana. Ima sati, osobito rano ujutro i kasno navecer, kada se stisa buka vasega svijeta te vam se priblizi nas svijet. I u ovim krasnim trenucima mnogi od vas mogu vidjeti andjele i elementale cak i vasim normalnim fizickim vidom. U ovim divnim trenucima blizine nasega svijeta mnogi ljudi, cije vibracije jos nisu postigle dovoljnu razinu sklada i cistoce, osjecaju bezrazloznu apatiju, depresiju i gubitak smisla zivota.

Stoga vam zelim kazati da trebate promatrati sve slicne situacije u vasim zivotima. Nece proci, po zemaljskim mjerilima, mnogo vremena da ce doci do raslojavanja ili diferencijacije covjecanstva na Zemlji. Ljudi koji imaju vise vibracije izici ce iz Sodome i Gomore modernih gradova, iz odvodnih kanala masovne svjesnosti i niskih vibracija. Naseliti ce se u cistim mjestima koja jos postoje na globusu. A oni ce ljudi, cije su vibracije uskladjene s modernim gradovima, ostati ondje. Na tako ce se prirodan nacin desiti egzodus nove rase ljudi u “obecanu zemlju”. A andjeli ce dobiti priliku bezbolnoga izvodjenja svoga posla uklanjanja onoga kozmickog smeca, koje nisu sposobno za daljnju evoluciju na Zemlji.

Ovo je prorocanstvo bilo dano kroz mnoge proroke. I svaki puta kada ga ljudi cuju, nastavljaju ciniti svoje svakodnevne poslove ne slusajuci svoju svijest. Samo se mali broj ljudi, sposobnih cuti, obraca Nebesima i prima znakove na svome Putu. Oni streme “obecanoj zemlji” i to im dozvoljava nastavak evolucije.

Ne plasim vas, ali vam dajem uputu. Buduci je upravo sada pravo vrijeme otvorenoga govora s onima medju vama koji su sposobni cuti i koji su spremni za konkretne korake na fizckome planu. Ne silim vas da napustite sve i tezite udaljenim mjestima. Ne, vektor ce vasega stremljenja postepeno privuci Bozanske mogucnosti k vama. I jednoga cete dana dobiti suptilnu zelju za promjenama i mijenjati cete vas zivot u skladu s tokom Bozanske evolucije. Poslusnost Visem Zakonu i zelja za slijedjenjem evolucijskoga Puta zahtijevaju se od vas. Ali za to biste trebali preispitati svoj zivot i svoj stav prema zivotu.

Uzrok eliminacije s evolucijskoga Puta usredotocenje je na vlastitu osobu, na pretjeranu sebicnost i egoizam. Dakle, postoje vrline koje biste trebali u sebi razviti u neposrednoj buducnosti: sposobnost samopozrtvovnosti, susojecanja i pomaganja ljudima oko sebe. Kada ste sposobni ciniti djela koja su nerazumna sa stajalista vecine covjecanstva i to nesebicno i s punom predanoscu Bratstvu, slijedite Put stabilno i cvrsto drzeci svoje ruke u nasima. Samo trebate blago dokazati vasu nesebicnost, stremljenje i predanost, a ove ce kvalitete same po sebi k vama privuci Bozanske mogucnosti koje ce vas izvesti iz modernih Sodoma i Gomora na putu Svjetlosti i Radosti.

Samo promislite kako cete mnogo pobijediti slijedjenjem toga Puta kojega mi isticemo i kako samo malo treba zrtvovati: samo vasu sebicnost i zelju za dobivanjem necega za vas osobno.

Potrebno je podici vasu svijest do one visine kada ste sposobni razumijeti da cinjenjem necega za svoga bliznjega, za ljude oko sebe – u stvati brinete za sebe. I time odradjujete svoje karmicke dugove ili stvarate rezerve dobre karme koja ce vam omoguciti izbjeci opasne situacije u migu cim se obratite za pomoc. Dajemo vam upute u nadi da su mnogi od vas sposobni percipirati nase rijeci. I ne samo percipirati nase rijeci, vec zapoceti djelovati u skladu s danim vam Ucenjem.

U stvari vrlo je vazno pojacti ucenje u praksi. Kada poznajete Zakon, ali mu se ne pokoravate u vasim zivotima, vasa se karma ne umanjuje zboga toga, vec se nasuprot uvecava. Povecavate svoju karmu jer postoji takva vrsta karme kao sto je karma nedjelovanja.* Dobili ste ovo Ucenje te ste sposobni percipirati ga i djelovati u skladu s njime. Ne djelujete li u skladu s danim Ucenjem, time skrecete s Puta. Udaljujete se od Puta cak kada ne cinite nista. To je zbog dvojnosti vasega svijeta, svijeta stvorenoga od vas samih, zbog onih energija koje ste zeljeli utrositi ne na ostvarivanje Bozanskih standarda, vec u dobivanju necega za sebe osobno.

Doslo je vrijeme transformacije vasega svijeta. I prva stvar koju biste trebali uciniti jest poceti djelovati u vasim zivotima u skladu s Ucenjem koje vam je dano od nas.

Bio sam vrlo ostar i bez kompromisa. Buduci se vrijeme promijenilo. Nema vise mogucnosti cekanja.

JA JESAM El Morija Kan.

© Tatiana Micuscina, 2007

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Mar, 2008 00:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

7. januara 2007. godine

Objava Učitelja Sanat Kumare
“VREME ZA ODLUKE”

JA JESAM Sanat Kumara, dosao sam vam opet kroz moga Glasnika. JA SAM dosao hitno kako bih vam donio vaznu poruku u svezi s vasom planetom koja prolazi složeno doba. Cujete li me?
Svi ste vi na prijelazu vase svjesnosti na viši stupanj. Svi vi morate izvesti ovu preobrazbu u svojoj svjesnosti. Iako medju vama ima onih koji ne zele slijediti evolucijski put. Vi kocite tijek evolucije i zbog toga je doslo vrijeme na koje smo vas upozorili. Bilo su kakve promjene na planeti moguce jedino u slucaju odobravanja vrhovnhoga upravljackog tijela Univerzuma. Dosao sam vam dati objasnjenje koje je upravo primljeno i koje se tice Zemlje i njenih evolucija.
Oni od vas koji do kraja ove godine propuste nadvladati osobine koje vas drze podalje od kretanja naprijed na vasem putu biti ce pogurani u svojoj evolucije na jedan agresivan i ustrajan nacin. Na zalost, oni od vas koji trebaju primiti ovu moju rijec na prvome mjestu su oni koje gotovo nece citati nase diktate dane kroz ovoga Glasnika. Neovisno o tome, na suptilnijim ce planovima kroz svjesnost onih koji citaju nase poruke dobiti nase upozorenje. Nase je upozorenje odjeknulo u vasem fizickom svijetu sto znaci da je svatko u vasem fizickom svijetu sposoban to cuti i mora to cuti bez obzira prihvaca li nase rijeci sa svojom vanjskom svjesnoscu ili ne. Na finome cete planu primiti nase poruke. I suociti cete se s izborom: slijediti evoluciju ili nastaviti biti tvrdokoran u iluziji kojom nas progoni i zabavlja utemeljenost u egu. Za neke od vas vrijeme kozmicke prilike jos nije stiglo. Jos imate vremena i nastaviti mozete evoluciju. Ali za one koji su propustili sve odredjene rokove – dajem ovu poruku danas.
Unutar sebe vi znate na koga se ova poruka odnosi. Propustate jednu kozmicku mogucnost za drugom. Mislite da nema kraja vasem „zabusavanju“ na putu predodredjenome za vas. U redu, vrijeme je doslo kada cete odlucno biti nagnani konacno odluciti se za daljnju evoluciju ili za oprostaj sa svojim napretkom u buducnosti.
Bog je vrlo dobrostiv. Oni koji ne zele slijediti Zakon definiran za ovaj Univerzum, biti ce prepusteni sami sebi. Biti ce ostavljeni sami sebi na raspolaganju. Oni ogranci svrsenih evolucija koje mozete naci na nekim otocima u oceanu kako sjede oko logorske vatre zderuci svoju porciju mesa – donijeli su svoju odluku mnogo vremena unatrag. Rijec je o izboru s kojim se vi suocavate sada. U skladu s novom dispenzacijom vi cete svoju odluku donijeti svjesno. U svojoj cete vanjskoj svjesnosti prepoznati konacan odabir. A mi cemo vas pustiti same. Evolucija ce za vas stati i vi cete se otkotrljati niz stube mnogo i mnogo tisuca godina unazad. Vec cete do kraja ovoga zivota vidjeti rezultate svojega odabira.

Svi ste vi na razlicitim stupnjevima svoga evolucijskog puta. Medju vama su predstavnici trece, cetvrte, pete i vec i seste korijenske rase. Sada je vrijeme za one koji su se pomaci moraju na visu razinu, ali to ne mogu uciniti zbog svoje lijenosti i nemarnosti. Govorim o onim predstavnicima pete rase koji ne zure slijediti uspinjanje k uzvisenosti nastavljajuci zivjeti kao da se u ovome svijetu ne desava nista, kao da se vremena nisu promijenila te kao da se proces nije ubrzao. Imate vremena do kraja ove godine istrazivati unutar sebe i spoznati kako cete nastaviti zivjeti dalje.
Vase je vrijeme stiglo ne zbog lijenosti u vasem intelektualnom razvoju, vec zbog nemara glede razvoja vase duse. I izbori sto ih donosite guraju vas dalje i dalje od evolucijskoga puta tjerajuci vas da se strovalite niz grijesnu stazu – razvoj vasega fizickoga uma. U ovome slucaju vas vas intelekt ne sluzi na najbolji nacin. Vi pokustavate rijesavati sofisticirane Bozanske ciljeve sa stajalista vasega uma. Bozanska rjesenja dolaze vam sam kada odstranite ljudsku logiku i kada u potpunosti podredite sebe, cijelo svoje bice, sluzenju Vrhovnoga Zakona.
Dakle poruka koju sam vam danas donio nije radosna. S namjerom balansiranja energija u vasoj svjesnosti zelio bih dodati jos informacija sretnije naravi. Za one od vas koji su odabrali evolucijski put i slijede ga ne obaziruci se na sve teskoce sto ih u svojim zivotima srecete, donio sam kazivanje o novoj mogucnosti i novoj dispenzaciji. Za vas je nova prilika ubrzanoga razvoja vase svjesnosti otvorena sada. Mnogi ce od vas krajem ove godine zamijetiti kako se vasa svjesnost brzo promijenila. Ove ce promjene privuci k vama one ljude koji idu istim smjerom kao vi. Prepoznati cete jedni druge po svjetlosti u vasim ocima, kucanju vasih srca, po prekrasnome i velikodusnome davanju sebe za sluzenje cjelokupnome Zivotu.
Biti cete sposobni ujediniti se na novim nacelima i izgraditi zivot na temeljima zakona Nebesa. Za vas pripremamo projekte novih zajednica na finijem planu. A vi cete dolazeci zajedno i spajajuci se na fizickome planu biti sposobni sluziti kao prototipi novih naselja, novih zajednica i novih gradova.
Raduje me zakljuciti moju poruku danas s ovom radosnom notom! Uvijek, u svako je doba bilo mogucnosti odabiranja. I neki su ljudi birali jedno, dok su drugi preferirali drugo. I to je upravo proces o kojem se govori u Bibliji kao o procesu odjeljivanja psenice od kukolja*. Vrijeme se promijenilo i sada mozete razmatrati proces koji je prije zahtijevao mnogo zivota kako se desava unutar samo jednoga vaseg zivota.
Zelim da se odlucujete samo za ispravne odluke u svojim zivotima i slijedite put evolucije. Bog vas blagoslovio!

JA JESAM Sanat Kumara!

* Sv. Matej, 13:25-30, 36-43

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 12 Mar, 2008 20:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

24. juni 2007. godine

Objava Serapis Bey
“INSTRUKCIJE ZA OVO DOBA "

JA JESAM Serapis Bey i stigao sam k vama iznova.

Dosao sam na danasnji dan kako bih vam dao novu poruku koja sadrzi Ucenje, drevno koliko i svijet.

Stizemo s vremena na vrijeme ne kako bismo predstavili novu Istinu, vec kako biste vi upamtili Drevnu Istinu koju ste znali davno prije, ali ste je zaboravili buduci ste previse uronili u materijalnost. A sada je vrijeme da ste prisjetite svoga Izvora te da mu se vratite. Raduje nas da je unatoc mnogim ciniocima koji vas odvlace u materiju, dovoljno pojedinaca koji su zainteresirani za nase Ucenje. Ima mnogo drugih ucenja, koja vam se cine pomodnima, koja vam nude mnogo stvari za promatranje i proucavanje. No vi nepristano gledate na Istinu sto je mi predstavljamo i usporedjujete je s onim ucenjima koja vam se u obilju nude na duhovnome trzistu da cete zasigurno razumijeti jednu stvar – radi se o Istini koja je s vama bila citavo vrijeme. Rijec je o Istini koju ste ucili u staroj Lemuriji i Atlantidi, u svim ikada postojecim Istocnim Skolama Misterija proslosti i sadasnjosti.

Nema nicega novog u Ucenju sto vam ga nudimo, osim jedne stvari: ovo Ucenje ima namjeru vratiti vas natrag visoj stvarnosti. Zahvaljujuci ovome Ucenju trebali biste zapoceti krug uzdizanja, uzdizucu spiralu koja ce vas podici iz materije i omoguciti vam da se vratite natrag svijetu iz kojega ste se nekoc spustili u materiju. Trebali biste se sjecati svoga Izvorista i svoga odredista. Trebali biste shvatiti tu jednostavnu istinu da nema nicega u vasem svijetu sto moze biti smislom zivota za vas. Buduci je vas svijet stvoren za period vremena dok biste trebali proci svoje lekcije i odrasti.

A ovo vremensko razdoblje, koje vam je dano da odrastete, dolazi kraju. Ogromna je steta sto je previse dusa jos uvijek duboko uspavano i ne mogu se probuditi usprkos svim pokusajima sto ih cinimo. Zvonimo zvonima Slobode i pozivamo vas vasoj Slobodi, oslobadjanju od okova materije.

I mi promisljamo o nasoj obavezi da vas uvjerimo, da vas urazumimo da shvatite da se vrijeme spavanja privelo kraju. Vrlo ce mnogo vas biti grubo probudjeno buduci vise nije moguce cekati. Ne slusate nasa opominjanja; nastavljate lutati uokolo u iluziji ne pridajuci pozornost nasem pozivu.

Nebesa apeliraju na vas. Trebamo vasu pomoc. A oni medju vama koji su spremni shvatiti nase Ucenje, oni od vas koji ne samo da citaju nase poruke, vec su takodjer spremni prakticki raditi za Bratstvo, trebali bi odgovoriti prije svega. Pozivamo vas ne samo da molite, vec vas zovemo da budete spremni obavljati stvaran posao na fizickome planu. To ne znaci da biste trebali napustiti sve i pohrliti ondje gdje mi naznacimo. Trebali biste, prije svega, prenositi Bozansku svjesnost i Bozanske standarde na mjesto Zemlje gdje zivite, svojoj obitelji, na svoje radno mjesto. Vi i samo vi ste sposobni donijeti novu svijest svijetu. I predvidjam da ce vam to biti tesko uciniti. Zahtijevati ce se od vas junastvo, mnogo vjestina jer sve ce se oko vas opirati. I pojavljivati ce se pred vama poteskoce jedna za drugom, jedna prepreka za drugom. Vrlo je tesko djelovati u svijetu koji vas okruzuje i vrlo je tesko prenositi novu svijest i novo razmisljanje svijetu.

Sve bi se trebalo promijeniti. Sve bi se trebalo mijenjati u skladu s Bozanskim standardima, u skladu sa Zakonom koji vam je dan u uputama proroka i sto se odrazavalo u mnogim svetim zapisima u proslosti.

Sada je doslo vrijeme da se spoznaju Bozanski standardi i Bozanski Zakon na fizickome planu. Ne mislite da ce to biti lako. Ne mislite da ce svi ljudi oko vas prihvatiti nove stvari rasirenih ruku. Ne, svaki ce korak u pravome smjeru zahtijevati velike napore. I nece biti dvojbe o ispravnosti odabranoga smjera na Putu. Saptati ce vam se u uho i ukazati ce vam se izravno da Bozansko djelo ne moze uzrokovati tako mnogo problema i susresti takvo opiranje. No zelio bih vas podsjetiti da se vas svijet udaljio tako mnogo od Bozanskih standarda da previse ljudi shvaca vracanje Bozanskim standardima kao pokusaj rusenja njihovih temelja. I, u stvari, tijekom mnogo tisuca godina covjecanstvo je stvorilo tako mnogo svojih vlastitih stvari koje bi trebale biti unistene buduci nisu u skladu s Bozanskim standardima, a odijeljivanje od tih starih stvari uzrokuje otpor od strane prevelikoga broja ljudi.

Upamtite kako je za vas tesko prisiliti se mijenjati nesto u vasim zivotima, cak odreci se bilo koje lose navike. A sada samo zamislite kada bi se trebao promijeniti nacin zivota milijuna ljudi za vrlo kratko vrijeme. Sto mislite kako bi nepripremljeni pojedinci reagirali na nove zivotne standarde koje ste uveli? Naravno da ce svaki korak zahtijevati mnogo napora. I svaki korak sto cete ga napraviti u pravome smjeru logicno ce izazvati otpor onih snaga koje zagovaraju svoj vlastiti nacin zivota, svoje vlastito razumijevanje Bozanskoga Zakona.

Tijekom mnogo tisuca godina postojanja ljudske civilizacije ljudi su uspjeli izokrenuti, izopaciti sve sfere zivota ukljucujuci religiju. A mnoge ce religijske dogme i pravila prisliti ljude da se zauzumu za ustaljene sustave religijske ideologije.

Stoga ne mislite da ce vam biti lako. Trebali biste spoznati svu velicinu ovoga rada sto je pred vama. Morali biste se razborito zauzimati za Bozanske standarde u svim podrucjima: u moralu, u sferi obrazovanja, u religiji, u zdravstvenoj zastiti. Promjene su nuzne u svakome podrucju ljudske aktivnosti. Biti ce to revolucija u svijesti.

Stoga ce se oni ljudi koji nisu spremni za promjene opirati zagovarajuci svoj vlastiti nacin zivota, svoje vlastito razumijevanje Boga.

Morati cete stajati cvrsto uz Bozanske standarde ponasanja bez ukljucivanja u sukobe. Morati cete se ustati za Bozanski Zakon. I morati cete ocitovati ovaj Zakon u svojim zivotima. U proslosti se mnogo ljudi dizalo za nove standarde, za nov nacin zivota tako ekstremno da su skliznuli u netoleranciji i religijskome ekstremizmu. Upozoravam vas da cete morati radije zrtvovati svoj zivot nego li da dopustite bilo koju manifestaciju netolerantnosti i fanatizma.

Od vas se zahtijeva ponavljanje hrabrosti Krista kada on odabire proci svoje razapinjanje umjesto zagovaranja Zakona oruzja.

Svatko bi od vas trebao biti spreman zrtvovati se, ali ne krsiti ikoju Bozansku Zapovijed* sto ih je Mojsije zapisao na plocicama. A sada je doslo vrijeme kada ne biste trebali samo ispunjavati ovih deset zapovijedi. Trebali bite izvrsiti glavnu preporuku: zrtvovati svoje tijelo i to za spas u Duhu onih nacela kojima vas poducavamo.

Budite spremni odijeliti se od svojih tijela, ali spasiti svoje duse.

Nece svi umrijeti, ali sve ce se promijeniti.**

Radovalo me pomoci vam i dati vam moje poduke na danasnji dan.

JA JESAM Serapis.

*(Deuteronomij. – peta knjiga Mojsijeva – 5:6-21)

1.

Ja sam Gospodin, Bog tvoj, nemoj imati drugih bogova uz mene!
2.

Ne uzimaj imena Gospodina, Boga svoga, uzalud!
3.

Sjeti se da svetkujes dan Gospodnji!
4.

Postuj oca i majku da dugo zivis i dobro ti bude na zemlji!
5.

Ne ubij!
6.

Ne sagrijesi bludno!
7.

Ne ukradi!
8.

Ne reci lazna svjedocanstva na bliznjega svoga!
9.

Ne pozeli zene ni muza bliznjega svoga!
10.

Ne pozeli nikakve stvari bliznjega svoga!

** (1 Korincani 15:51)

51 Evo otajstvo vam kazujem: svi, doduse, necemo usnuti, ali svi cemo se IZMENITI.

Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 13 Mar, 2008 02:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

8. juni 2006. godine

ISUSOVA OBJAVA

“Tezim kontaktu od srca k srcu s onima koji su za ovakvu vezu spremni”

JA JESAM Isus, stigao sam k vama na danasnji dan kako bih vam dao svoje naputke koje sam za vas unaprijed pripremio.

Rijetko imamo priliku kontaktirati izravno s onima koji su u sada u utjelovljenju. Ali ova mogucnost izravne veze izmedju mene i vas u vasoj je prirodi. I shvatite li to kao posao i prionete li cijelim srcem, citavom dusom ovome kontaktu, tada biste me mogli cuti. Spustio bih se u vas upravo onako kako dolazim u tjelesni hram Tatyane i razgovarao bih s vama. Mogao bih vam dati naputke izravno bez ikakvoga posrednika. I to je ono sto tako strastveno zelim – uspostaviti cvrst kontakt sa svakime od vas.

Vecina ljudi koji citaju ove diktate bliski su s krscanstvom. Ali religija ni na koji nacin nije prepreka u nasem kontaktu s vama jer ljudi su sami podijelili vjeru kroz razlicite religije. I svaki religijski sustav pokusava podrediti svoja “stada” i pazljivo motri da “stado” ne bi napustilo okvire svoje crkve. Stoga, postojim ja i borim se za komunikaciju sa svima neovisno o religiji kojoj pripadate vi i vase obitelji. Pokusajte me prihvatiti u svojoj svjesnosti kao Uzasloga Vodju, a ne kao idola kojega vecina krscanskoga svijeta stuje i obozava, vec kao vasega starijega brata, prijatelja koji je spreman odgovoriti na bilo koji vas upit i doci pomoci vam kada me pozovete.

Ja jesam onaj Vodja koji je vrlo blizak covjecanstvu Zemlje i vi si ne mozete niti zamisliti, predociti kako je moja prisutnost blizu vas. Mogu biti medju vama za vrijeme molitve kada me prizivate. I mogu doci k vama u tisini vase osame, onda kada imate iskrenu namjeru susresti me i primiti savjet u teskoj zivotnoj situaciji. Neka vam nije problem osloviti me, pristupiti mi. Ja jesam Uzasli Vodja i sluzim covjecanstvu Zemlje cijelo ovo vrijeme nakon sto sam zavrsio svoj prijelaz u zivotu kada sam bio Isus. Od tada se ucestalo pojavljujem onima koji ispovijedaju istinsko krscanstvo u svojim srcima. Ne onima za koje je religija krscanstva izvor prihoda, niti onima koji bogomoljno, licemjerno slijede crkvene dogme i pravila. Borim se za kontakt iz srca k srca s onima koji su za ovu vezu spremni.

Za vrlo mnogo ljudi ja nisam samo simbol krscanstva, vec poput prijatelja. I mnogo utjelovljenja unatrag sreo sam vas i poducavao vas za vrijeme moga utjelovljenja kao Isusa. I sada nasa veza nije prekinuta na finim planovima. Imate sposobnost za vrijeme spavanja dobiti poduke u mome prebivalistu. Pozivam one od vas koji jos ne koriste ovu mogucnost za nas kontakt neka to cine. Ako ste prije spavanja u mirnome, harmonicnom stanju, nakon molitve, mozete se kroz misli fokusirati na nas susret i mi cemo se bez greske sresti s vama za vrijeme vasega sna. Odgovoriti cu vam na pitanja i pruziti vam svu mogucu pomoc. Neka vas ne zbuni kada nakon budjenja ne mozete prizvati sve detalje nasega susreta. Ili se cak mozda u cjelosti ne sjecate da se nas susret zbio. To nije bitno jer vi u vasem zivotu koristite dobivene upute cak i kada prodju pored vase vanjske svjesnosti.

Stoga njegujte u sebi teznju za susret sa mnom i mi cemo se, nema greske, sresti. Ne ocekujte da cu doci k vama u liku covjeka koji vas posjecuje pored vasega ognjista. Ne, nas kontakt se odvija na finome planu. I trebali biste upotrijebiti svoje napore kako biste me culi. Govoriti cu sa vasom dusom ili s vasom JA JESAM prisutnosti. I cete cuti moje rijeci u svome srcu. Nece biti uobicajenih ljudskih rijeci pa cak mozda nema niti misli. Biti ce to osjecaj moje nazocnosti i osjecaj punjenja mojom energijom. Puniti cu casu vasega srca okrepljujucom tekucinom i pruziti cu vam utjehu i osjecaj pocinka i blazenstva – sve ono cega je nedovoljno u vasem zivotu. I nakon sto budete ispili nektar blazenstva iz moje case, shvatiti cete da sve sto vas smeta i muci, svi vasi problemi nestaju negdje po strani. I mnogi od njih vise vam se nece vratiti jer sam vam ja dao dio svoje svjesnosti. I od kada se vasa svijest promijenila, necete vise biti uvuceni u one karmicke situacije koje izazivaju kod vas brigu i tjeskobu.

Dano vam je u skladu s vasim Vjerovanjem. I ako je vasa Vjera jaka i nikakva zivotna teskoca ne moze poremetiti vase stremljenje, uvijek cemo se susretati s vama. I uvelike se nadam nasem susretu jer za vas je mogucnost nasega susreta ona pomoc koja vam se daje s Nebesa. Ne vjerujte onima koji govore da vam je posrednik neophodan za komunikaciju sa mnom. Ne, mi se mozemo sastati u tisini vasega srca i pomoci cu vam u rjesavanju vasih tekucih problema.

Dakle, stupanj Vjere i predanosti koji cine mogucim da budem prisutan u vasoj auri ne susrecu se medju ljudima ucestalo. Ne mogu doci k vama ako ste u ogromnim gradovima i ako ste usredotoceni na zemaljske stvari i probleme. Ne mogu doci k vama ako ste optereceni bilo kojom navikom koja nas dijeli. Mislim na bilo koju vasu sklonost alkoholu, nikotinu, gledanju televizije; jadnim stanjima svijesti koji vas guraju u uvredljivost, zavist, ljubomoru, pakost.

Ne mogu biti prisutan u vasoj auri ako ste optereceni ovim slabostima i bilo kojim drugim nedostatkom s kojima se mozete lako suociti ako ih dobro poznajete i ne mozete ih hraniti i tetositi od jednoga utjelovljenja do drugoga. Otvoren sam za kontakt, ali vi morate uloziti napore kako biste mi se priblizili, morate podici svoje vibracije na onu razinu kada je nas kontakt moguc. I svatko od vas znade dobro svoje slabosti koje ga prijece u priblizavanju k meni, ali na zalost vi se ne zurite odijeliti od svojih slabosti i problema.

Dakle ja cu cekati kada cete sazrijeti i odluciti uci u izravan kontakt sa mnom. Sada koristim mogucnost i govorim vam kroz ovoga Glasnika. I takodjer vas podsjecam na mogucnost susreta sa mnom u snu.

Mogucnost nasega susreta postoji uvijek i samo vi sami limitirate mogucnost nasega kontaktiranja.

A sada bih zelio zazeljeti vam da nadjete unutarnju teznju koja ce nadvladati sve svoje slabosti i sto ce vam dopustiti da rastete do vrhunca Bozje svjesnosti bez zaustavljanja i bez proklizavanja dolje natrag jer i sada i onda je dovoljan samo jedan krivi odabir da se propusti nas kontakt do kraja tekucega utjelovljenja. Morate biti pazljivi kada krocite kroz zivot i uzimati u obzir svaki vas odabir i svaki vas korak.

Jer mnogo je onih stanovnika koji obitavaju u astralnome planu i pokusavaju takodjer s vama komunicirati kako bi u vama pronasli izvrsitelje njihove volje i njihovih planova. I mnogo je lakse stupiti u kontakt i interakciju s ovim entitetima, nego li zapoceti komunikaciju i medjudjelovanje sa mnom. Za komunikaciju s njima nije potrebno odijeliti se od vasih losih navike.

Stoga cete uvijek sami znati , s kime se susrecete na finome planu: sa mnom ili s mojim dvojnikom koji ne dolazi od Svjetlosti. A kljuc ce odgovora na ovo pitanje biti cistoca vase svijesti i onih navika i vezivanja kojih se ne mozete osloboditi. Cak ne biste smijeli nikoga o tome niti pitati na finijem planu. Za vas je dovoljno jednostavno analizirati vase nepristrane misli, vas nacin zivota i vase medjuodnose s ljudima oko vas.

Dakle, sve snage leze u vama i vi sami odlucujete s kime cete uci u kontakt na finome planu.

Dar vam razlikovanja treba, ali katkada kako bi se to postiglo nije potreban nikakav dar, vec jednostavno treba analizirati vase glediste i vase navike i vezanosti.

Ne gubim nadu za susret s vama. I s nestrpljenjem ocekujem nas sastanak.

JA JESAM Isus, s ogromnom ljubavlju prema vama.

© Tatiana Micuscina, 2006

Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 1 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 29993 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 32641 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 88389 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 41559 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 29650 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 41942 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25153 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)