NOVI SVETSKI POREDAK
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » Restored topics
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 05 Apr, 2010 15:24 pm    Naslov: NOVI SVETSKI POREDAK
Odgovoriti sa citatom

Link

.
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 05 Apr, 2010 16:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zaista je zanimljivo to sto je sve o gore navedenom napisano u Bibliji pre 2000 godina!

O tome se govori u tekstu meni nepoznatog autora koji se bas potrudio da sadrzaj Biblije potkrepi cinjenicama,a na koji sam naisla citajuci na internetu o interpretacijama pojedinih sadrzaja Biblije.Dole je kratak odlomak a evo i ceo link:

http://www.forum.ba/showthread.php?t=1195

Vredi procitati!

Odlomak:

Cuvajte se da vas ko ne prevari’’. (Matej 24,4)
Pazite sad ovo predskazanje iz Otkrovenja (gl. 13)
¸¸I ucini da se svima, malima i velikima, bogatima i siromasima, udari zig na desnu ruku ili na celo, i da niko ne moze ni kupovati ni prodavati osim onoga koji ima zig, ime zvijeri ili broj njenog imena. Tu je mudrost. Ko je razuman neka izracuna broj zvijeri, jer to je broj covjeciji, a broj njegov je sest stotina sezdeset i sest’’.
Upamtimo ovaj citat, vazno je. Pisano je prije skoro 2000 god.

Ko vas posmatra ?

Uzmimo za primjer kompaniju CNN. U ovoj kompaniji svi zaposleni po primjeru direktora moraju da prime cip u ruku ili ce izgubiti radno mjesto. Da li ce ovo biti primjer svugdje u svijetu ? ( imam i video zapis koji je potpuno legalan na kome je prikazana ugradnja ovog cipa zaposlenicima). Veoma mali implant ispod koze. Zig ispod vase koze. Poput bar koda na konzervi, sada ce i svi ljudi biti zigosani tj. bar kodovani. Pitanje je samo trenutka kada ce to biti obavezno. RFID –VERI CIP-. Ili Radio frekventni verifikacioni cip, ili kako ga tvorci zovu: DIGITALNI ANDJEO.
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Apr, 2010 16:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Valen:
¸¸I ucini da se svima, malima i velikima, bogatima i siromasima, udari zig na desnu ruku ili na celo, i da niko ne moze ni kupovati ni prodavati osim onoga koji ima zig, ime zvijeri ili broj njenog imena. Tu je mudrost. Ko je razuman neka izracuna broj zvijeri, jer to je broj covjeciji, a broj njegov je sest stotina sezdeset i sest’’.
Upamtimo ovaj citat, vazno je. Pisano je prije skoro 2000 god.

Designed by Xenu, aka Lucifer.

Occured 4 quadrilion years ago.
valen
Majstor

Poruka Poslao: 05 Apr, 2010 16:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo su neki delovi teksta pomenutog autora koji su mi se ucinili zanimljivim.Tekst je predugacak pa ga necu kopirati a u njemu ima zapanjujucih uvida i poredjenja za koja je bez sumnje potrebno puno znanja i istrazivanja.

Grad New York, izvor svjetske diktature, moci i sjediste UN nazivaju i VELIKA JABUKA ili BIG APPLE. Znamo da jabuka simbolise pad.

U sluzbi oku sa vrha piramide (logo velikog brata) treba izmanipulisati ljude da prihvate ovakav besraman zivot jer veliki brat ce kroz digitalnog andjela tj. zig uci ispod koze u sve domove ne svijetu. Jednostavno kroz dugacak vremenski period sve ovo nam postaje normalno. Zamislite da je ovakva emisija kod nas prikazana prije 30 god. Kakav bi to sok bio

Kada se Coca Cola po pravilu satanizma napise naopako i to slovima originalnim kakva su na flasama na njihovom logu, dobijamo tacno frazu napisanu arapskim pismom koja znaci:¸¸Nema Muhameda, nema Meke’’

I taj plan im je uspio. Sad dolazi treci, EKUMENIZAM. Paradoksalno je. Hriscanstvo je bilo jedno, a sada oni koji su to razjedinili hoce ujedinjenje???
Cilj je da se svi preobrate u neki novi vid hriscanstva pa onda u najvece zlo, kult NOVO DOBA ili NEW AGE.
Ko je ustvari osnovao Ujedinjene nacije i zasto je jos prazna stolica za prvog buduceg predsjednika Ujedninjenih nacija? Dobro razmislite o ovome. Ko je on i da li EU i UN samo kao instrumenti sviraju njegove melodije? Pa zbog cega se u Jerusalimu priprema obnova Solomonovog hrama, koga to hoce da zacare i proglse za novog Boga cijelom svijetu? Da nije lazni mirotvorac koji ce uskoro da se objelodani DANOM DEKLARACIJE?
Dan Deklaracije je proglasenje svjetskog lidera novog doba. Bice to TV prenos koji ce prenositi svaka TV stanica na svijetu po nalogu UN-a.
Koja je ustvari funkcija SOBE TISINE u kome se vrse rituali i obredi pred svako zasjedanje UN?
To se radi pod izgovorom da se moli za mir u svijetu. Znate li da sekta NEW AGE (Novo Doba) organizuje i vodi sve to?

Sada vidimo da se zig uveliko sprema i pocinje uvoditi. Jos tada je napisano gdje ce se nalaziti zig odnosno ugradjivati.
Ovo je upozorenje da se ne zavaravaju oni koji misle da zig ne moze da im izbaci vjeru i ljubav iz srca, jer je sam Bog preko Svetog pisma pisanog od strane Duha svetoga projavio unaprijed sta ce biti sa onma koji prime zig.
Moramo pobjediti sujetu i misao da cemo ostati vjerni i poslije primanja ziga jer nismo visi od samoga Boga koji nam je rekao da zig ne primamo.

Ps.Inace,zig i biometrijski pasos je predstavljao veliki znak pitanja za mene i mnoge iz mog okruzenja.Ipak dat je blagoslov Srpske pravoslavne crkve kao odgovor na nedoumice gradjana i dobila sam novi pasos ali nisam previse srecna zbog toga s'obzirom na cip i moci kontrole ljudi putem ovih cipova.
valen
Majstor

Poruka Poslao: 05 Apr, 2010 17:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Designed by Xenu, aka Lucifer.

Occured 4 quadrilion years ago.

Dragi Almsivi,

Koliko sam ja informisana Hubbard je bio pisac naucno fantasticnih romana.Imao je problema sa poreskom upravom u Americi.Postoje zalbe Hubbardovih sledbenika koji tvrde da su novcano izmanipulisani.
Xenu ili Et vanzemaljac,izvini ali za mene je isto.Neprimereno je pozivati se na Xenu i vulkane u odnosu na Hrista koji, cak i ako nismo hriscani i dovodimo u pitanje njegovo postojanje,je lepa i istinita bar "ideja" kako treba ziveti zivot.
Engrami se mogu resavati i ispitivati citav jedan zivot.Ko jos ima vremena za to?
Cini mi se nekako da si ceo u tom ucenju i ne dovodis u pitanje ama bas nista iz tog ucenja.
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Apr, 2010 17:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Valentina, Smile znaci to je razlog zasto ti ne pricas samnom zadnje vreme.

Vidis, kako su specijalno dizajnirane dezinformacije (lazi, polulazi, neistine, preuvelicavanja) o Hubbardu na internetu,
taman tako postavljene da odbiju svakog potencijalnog tragaoca da se uhvati barem da proucava njegove radove.

Plus, njegovo istrazivanje je krajnje nekonvencionalno, zahteva mnogo zelje i entuzijazma za vrhovnom spoznajom.

Dakle, da sasecem (svoje) prazne price.

Citat:
Cini mi se nekako da si ceo u tom ucenju i ne dovodis u pitanje ama bas nista iz tog ucenja.

Ne. Ja preispitujem mnogo. Ali da nisam preispitivao, danas bih verovao to sto i ti, da su to prazne price.

Nisam ceo u tome, ali to mi je kao baza (osnova) iz koje se orientisem.

Moja poenta je bila, hteo sam ukazati na to da smo taj zig/znak/chip dobili od postanka ovog Matrixa, pre 4 quadriliona godina.
Znaci otad je ceo sistem pod nekom kontrolom. Kontrola se samo pojacava iz dana u dan.

Isus je pokazao dobar primer, slazem se. Ali prica o Isusu iz Biblije (ja mislim) je mnogo iskrivljena.
Posebno Otkrivenje Jovanovo, puno je kojekakve simbolike za programiranje reaktivnog uma.

Verujem da sada u ovom vremenu, tamo negde gore Isus i Elron piju kafu, i stvarno se smeju Laughing .

Hubbard je bio pisac SF, ali upravo je to razlog zasto je otkrio nastanak svemira, zato jer su SF romani bile nesvesna
secanja iz proslih zivota. Kasnije je postao duhovnjak, u pocetku je bio SF pisac.

Imao je problema sa Crnim Vladarima (USA, FBI, CIA, porezi, itd), ohoho, oni su ga na kraju unistili.

Sorry sto ja opet o njemu pisem. Nisam imao nameru. Smile
Miodrag

Poruka Poslao: 05 Apr, 2010 21:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Treba biti oprezan pri konzumaciji ovakvih filmova,jer sadrze odredjene istine ..........u kombinaciji sa neistinama koje imaju za cilj da navedu ka perfidno smisljenom cilju.
Na primer narod se huska na masovni otpor i akciju.......ali kako ,ko ce predvoditi u cijoj organizaciji ili samo onako kao horde .........zakljucak se lako namece.

Otpor je korak na koji se covecanstvo instruira od svih javnih medija pa i interneta(lose vesti.nove i stare komunisticke ideje bez jasnog centra),kako bi se kao na pocetku komunizma svrgla aristokratija od strane nezadovoljnih seljaka,a danas modernih robova.........a to bi u sledecem koraku dalo nemire velikih razmera i opravdanje za jos jacu policijsku drzavu i naravno potrebu za stvaranje nove svetske vlade koja ce biti jedini i nametnuti izbor ostatku neprobudjenog covecanstva............da bi se stabilizovalo stanje.I onda drakonske mere opreza,cipovanje,eliminacije i sve zajedno smanjanje broja ljudi.

Ili postoje vec organizovani budni i sposobni ljudi koji su spremni da odigraju svoju igru u presudnom momentu kada se zakuva i izvuku covecanstvo iz scenarija novog svetskog poretka.
kamilica
Hodočasnik

Pridružio: 29 Dec 2008

Poruka Poslao: 05 Apr, 2010 22:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::

Ili postoje vec organizovani budni i sposobni ljudi koji su spremni da odigraju svoju igru u presudnom momentu kada se zakuva i izvuku covecanstvo iz scenarija novog svetskog poretka.

Da, ovo je veoma interesantno pitanje.
Dakle, ako ne postoje takvi ljudi, onda sigurno klizimo upravo u ono čemu se opiremo, tj novi svetski poredak i nema nikog da nas spase.
Ako postoje takvi ljudi, onda je pitanje šta oni imaju da ponude kao alternativu? Novi 2 svetski poredak? Ili da polako počnemo da se vraćamo kroz 20 vek nazad u srednji, pa u renesansu, itd...

Dakle, šta je alternativa?
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Miodrag

Poruka Poslao: 05 Apr, 2010 23:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Stvari su veoma slozene.Jer onaj ko zeli da promeni vlasnika piramide,mora direktno njega da ukloni, a ne da srusi piramidu .A to je onda tajna akcija i niko za to ne bi znao dok se ne dovrsi.Sto zahteva i vojnu moc kao i neke druge moci narodu nepoznate.Restruktuiranje "piramide" tj. sistema vrednosti je sledeci i prirodan potez koji bi usledio po uspesnoj akciji.

A ne pokusaj rusenja kuce,sa sve ljudima u njoj,a vlasnik na bahamima ......sto i jeste cilj krize i huskanje na nemire.

Znaci od glave,a ne od repa.

A nas posao je da brinemo jedni o drugima dok se restruktuiranje desava.......a sve zajedno dovodi do kolektivnog budjenja.

Alternativa je da se izdesava prvo scenario nwo,a zatim organizovana pobuna sa mnogo vise zrtava.
valen
Majstor

Poruka Poslao: 06 Apr, 2010 01:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Jer onaj ko zeli da promeni vlasnika piramide,mora direktno njega da ukloni, a ne da srusi piramidu .A to je onda tajna akcija i niko za to ne bi znao dok se ne dovrsi.

Ipak se sve svodi na individualno delovanje jer ako je to tajna akcija,pojedinac za nju nece ni znati.Individualno delovanje je znaci strpljenje.

Citat:
A ne pokusaj rusenja kuce,sa sve ljudima u njoj,a vlasnik na bahamima ......sto i jeste cilj krize i huskanje na nemire.

Sigurno da vlast ima u vidu sve moguce i nemoguce scenarije a slazem se da im je ovo unapred pripremljen scenario- huskanje naroda na nemire.To bi im bio i najjednostavniji tok dogadjaja.

Ja potpuno verujem u ove price o masonima i vrhu piramide koji kontrolise ceo sistem.Videla sam masonski znak na katolickoj crkvi koja se nalazi u organizaciji Americke vlade i zanimljivo je da niko nije znao da mi objasni otkud znak slobodnih zidara na crkvi..Zar ne bi trebalo da je crkva institucija za sebe?Ja im i verujem da nisu znali jer oni to nisu ni zapazili sto samo govori o svesti Americkog naroda i tek o njihovom programiranju...Eto,to je za mene neverovatno.
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 06 Apr, 2010 14:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/user/DraganPelovic1961#g/c/E0E6808E733EB65E
Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 06 Apr, 2010 23:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo je ozbiljna i kompliokovana tema.Tema koja je puna dezinformacija i namjerno stvaranih ćorsokaka,po mom mišljenju trebalo bi nastojati sagledati je kroz društveno-istoriski kontekst i to veoma oprezno jer istorija je dobrim djelom prilagođavana upravo tim strukturama koje nastoje potčiniti svijet,uništvajući nacionalne države te stvrajući unije "Sjeverno američka,evropska,aziska,afrička,zemlje komonvelta" preko kojih nastoje centralizirati vlast,jer ako države uđu u sve ove unije one se odriću svojih ustava,valuta,granica,zastava i na kraju svog kulturnog naslijeđa.Sve ono što je tradicija i što stvara moralne i ljucke vrijednosti se konstantno uništava moćnim medijima kroz zabavne sadržaje,sisitem obrazovanja,sport,zatrovanom hranom,vakcinisanjem,te sisitemom socijalne zaštite i medicine koja nastoji održati i povećati broj bolesnika,sve ovo natoji ljude svesti na manipulativnu radnu snagu nesposobnu da racionalno i logički shvate šta se oko njih zbiva .

Stvorena je evropska armija,NATO je postao udarna sila Ujedinjenih Nacija,ovo su po meni očigledni elementi centralizacije vlasti.
"Ovo je dinamičan sistem koji se vremenom mjenja odbacujući stare i prihvaćajući nove idije.Članovi dolaze i odlaze ali se sistem ne mjenja,on je samoobnovljiv kao paukova mreža finanskih,političkih,vojnih i industriskih interesa u čijem središtu je mletački bankarski model".-Danijel Estulin

Po nekim autorima popput već pomenutog D.Estulina,D.Ickea,William Bramley,William Engdahal...itd. mogu se pratiti niti koje dopiru skoro do starog Egipta.Recimo "Bilderberg grupa" ,neki dokoumenti do kojih je došao Dnijel Estulin potvrđuju da se porijeklo nekih sadašnjih lidera te komisije može pratit do 800g poslije Hrista do "Venecijanskog Crnog plemstva".Ovo sam naveo samo kao primjer koliko daleko i duboko u istoriji čovječanstva postoji ideja vladavine svijetom.Rzličite tajne organizacije su se preoblikovale iz jedna u drugu ,danas dosta njih paralelno funkicinšu ,kao na promjer: "Lobanje i kosti","Bohemijanska Šuma","Trilateralna komisija","Komitet 300",te fondovi "Alfred P Sloun" te "Sage Fundatin"...itd.I ako naizgled različite ove organizacije rade na istim ciljevima stvaranja "Novog svjeckog poredka".

Korporacije danas imaju nepojmljivu moć,ja mislim da se iza tih korporacija kriju sive eminencije svijeta ,to su porodice koje nisu na bilo koji način eksponiorane javno tako da one porodice koje se najčešće povezuju sa tajnim društvima su samo frontmeni i činimi se sa namjerom privlaće pažnju.Kojekakve Forbsove liste bogatih su samo farsa jer ko će ustanoviti koliko je bogata engleska kraljica koja takođe ima porodične veze sa venecijanskim markizom Este de Venezia ,ili porodica Krupp za koju se ispostavilo recimo da je u početkom 19 vjeka imala na jedno bankarskom računu 112 triliona dolara ,zatim tu porodice Savoyi i Frescobaldi.Ovo su mali djelići tog ogromnog sisitema.

Evo jedne zanimljivosti koja može baciti malo svjetla o kakvim ljidima i interesima, koji ih motivišu , je riječ.
Tokom španske revolucije Staljin je poslao svog ličnog špijuna Aleksandra Orlova-Šveda čovjeka za kojeg se može reći da je vjerovatno najbolji špijun svih vremena.Naime on je tokom te revolucije komandovao opreacijom sklanjanja (pljačkom) cjelokupnih španskih zlatnih rezervi.Nakon što im je Staljin poslao 2 broda naoružanja i municije a tom operaciom je takođe komadovao Šved u te brodove su natovarili ravno 7900 kutija sa zlatom. Ako se ima u vidu vjekovna španska osvajačka (pljačkaška ) politika oda se nemože ni zamisliti o kakvom se tu bogatstvu radi.
Josif Staljin-(Džugašvili-Navodno na gruziskom znači Jevreinov sin) je šesti čovjek po značaju tokom oktobarske revolucije (Lenjin,Trocki,Kamenjev,Zinovjev i Sverdlov-pradeda Stewart-a Swerdlow-a) svi su jevreji.Nije mi namjera napadati jevreje ali to je istoriska činjenica,kao i da je oktobarska revolucija produkt zapadnog korporativnog kapitala.

Pozdrav i zdravlja svijetlim mislima vašim.
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 07 Apr, 2010 02:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Think for yourself
Question authority

Throughout human history, as our species has faced the frightening, terrorizing fact that we do not know who we are, or where we are going in this ocean of chaos, it has been the authorities, the political, the religious, the educational authorities who attempted to comfort us by giving us order, rules, regulations, informing, forming in our minds their view of reality. To think for yourself you must question authority and learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness; chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.

Think for yourself.
Question authority.

Dreaming of that face again.
It's bright and blue and shimmering.
Grinning wide
And comforting me with it's three warm and wild eyes.

On my back and tumbling
Down that hole and back again
Rising up
And wiping the webs and the dew from my withered eye.

In... Out... In... Out... In... Out...

A child's rhyme stuck in my head.
It said that life is but a dream.
I've spent so many years in question
to find I've known this all along.

"So good to see you.
I've missed you so much.
So glad it's over.
I've missed you so much
Came out to watch you play.
Why are you running?"

Shroud-ing all the ground around me
Is this holy crow above me.
Black as holes within a memory
And blue as our new second sun.
I stick my hand into his shadow
To pull the pieces from the sand.
Which I attempt to reassemble
To see just who I might have been.
I do not recognize the vessel,
But the eyes seem so familiar.
Like phosphorescent desert buttons
Singing one familiar song...

"So good to see you.
I've missed you so much.
So glad it's over.
I've missed you so much.
Came out to watch you play.
Why are you running away?"

Prying open my third eye.
So good to see you once again.
I thought that you were hiding.
And you thought that I had run away.
Chasing the tail of dogma.
I opened my eye and there we were.

So good to see you once again
I thought that you were hiding from me.
And you thought that I had run away.
Chasing a trail of smoke and reason.

Prying open my third eye

Link

Link
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 07 Apr, 2010 08:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jedno je ocigledno a to je zapisano i u spisima, u kali yugi (sadasnjem dobu svadje) politicari ce postati obicni pljackarosi.
Zapisano je da ce ljudi otici u sume i pecine jer ih vlada nece stititi vec samo peljesiti.
To vidimo vec danas kako ljudi robuju, moj otac vec mesecima nije dobio platu zbog "ekonomske krize" a mora da radi..

Eto vam nekih ociglednih stvari..
Mystic_Storm
Hodočasnik

Poruka Poslao: 07 Maj, 2010 10:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slažem se, tako je godinama u stvari ali sada kako rastu ljudske potrebe za robom koje je sve više, biće više opsesivnih ljudi za novcem što povlači više siromašnih. I u Bibliji piše o tom periodu kada će ljudi naći spas bežanjem u prirodu i skrivanjem u planine i divljine. Ranije mi je bilo neobično sve ovo a kako godine prolaze, deluje mi da će skorije biti realnost.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » Restored topics
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Soul connection and YouTube 3 Vakan Tanka 5293 04 Maj, 2011 20:35 pm
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVI ZAVET 70 Vesna 26023 16 Jan, 2011 21:55 pm
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi ljudi -centri novih energetskih mesta 65 jasna 23702 02 Dec, 2010 11:58 am
segrt Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVI SMAJLIJI 13 adminfob 8046 24 Jun, 2009 16:41 pm
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVI SKENER ZA SNIMANJE SRCA 0 adminfob 3866 20 Jan, 2009 02:50 am
Nema novih poruka [ Glasanje ] NOVI AVATARI NA FORUMU (mandala) 0 adminfob 5254 28 Mar, 2008 10:16 am
Nema novih poruka NOVI STILOVI NA FORUMU 4 adminfob 5759 11 Feb, 2008 16:30 pm
Dušan Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)