S E T MATERIJAL
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
vasudeva

Pridružio: 28 Nov 2008

Poruka Poslao: 02 Jun, 2010 23:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ŠTA JE U IMENU ?

Sa ESP dijelom seanse od 17. Aprila 1973 godine; „ i ja vas pitam: Kako se svako od vas zove?“. Moje ime je bezimeno. Ja nemam ime. Dajem vam ime Set, jer je to moje ime a vi zelite imena. Vi sebi dajete imena..., jer vjerujete da su ona vazna.
„Vase postojanje je bezimeno. Nije bez glasa ali jeste bez imena. Imena koj koja dobijete, i oblici ( forme) od kojih ovise vasi likovi...Ono sto ste, ne moze se promijeniti i nemozete se pronaci ni u jednom slovu ili azbuci. Pa ipak, sada su vam potrebne rijeci i slova i mena i predmeti. Trazite magiju koja ce vam reci sta ste.“

Skakach, Dušo, ima "nas" jako puno koji smo čitali ne samo ovo, puno toga, no stvar je da se razumije da li kroz izgovorenu reč, napisano slovo ili nekako treće što autor/pisac hteo da kaže i što je rekao.

Giba :
"

WORLDGENESIS ::
Konačno , APSOLUTNO FANTASTIČNO, materijal koji sam čitala kao devojka , kao uvod u duhovnost.Famozan je materijal.Tu sam vas čekala.Sačekaćete me malčice,ali ovaj materijal će mnogima srušiti iluzije OVDE.Toliko ste pisali o iluzijama sa jedne strane, i hranili strah sa iste te strane.A šta ste sve iz toga izrodili sami, koliko je zastrašujuće,toliko je i zadivljujuće,samo malo preokrenuti tok, videćete koliko će ova tema zaživeti.CMOK

E ajde da i to vidimo! "

Filip :

"http://www.don-lindsay-archive.org/skeptic/arguments.html

Zar pojam "negativno" nije upravo stvoren dualizmom uma? I postoji li um koji nije dualan?"

Lepo ste započeli novu temu!
Bravo!
Tko je što razumio iz pročitanog ako već ne iz doživljenog/proživljenog?

Dušane svaka Čast za novu temu!
Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
WORLDGENESIS
Tragalac

Pridružio: 25 Maj 2010

Poruka Poslao: 03 Jun, 2010 01:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Biće me ovde posle ispitnog roka.
Tema je apsolutno adekvatna za ovakav forum.
Već je pomalčice izazvala buru.
Što jeste dobro,vetrovi pročišćavaju ustajali vazduh.

Ako ne veruješ, skloniće ti se s vidika, ali nipošto ne budi siguran da je zbog toga prestalo da egzistira , čim se kao ideja u glavi stavilo na razmatranje.

Kao što biraš s kim ćeš sesti da obeduješ, tako sam biraš u šta ćeš da veruješ.

Kao što rekoh, doći ću da razmatramo na koji način je ovaj materijal objedinjujuć.
WORLDGENESIS
Tragalac

Poruka Poslao: 03 Jun, 2010 01:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Your scientific beliefs tell you that your entire world happened accidentally. Your religions tell you that
man is sinful....A generalized fear and suspicion is generated, and life too often becomes stripped of any
heroic qualities.
"As long as you believe in the basic evil of man, then you must project upon yourself great punishment.You must see your world destroyed, as so will you have prophets to tell you so, and so they will speak the truth, for they will speak from your own beliefs in the idea of your own evil.
"Now, there will be no holocaust unless you believe that you are so evil that you, as a race must punish yourselves. But there will always be benign old spirits like me that tell you that, although you are bad, you are perfectly bad, and utterly beautiful, and nothing will destroy you unless you are convinced you are, as a race so evil you must be destroyed. And even then, only those who so believe will partake in that probability!
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 03 Jun, 2010 01:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vasudeva ::
ŠTA JE U IMENU ?

Sa ESP dijelom seanse od 17. Aprila 1973 godine; „ i ja vas pitam: Kako se svako od vas zove?“. Moje ime je bezimeno. Ja nemam ime. Dajem vam ime Set, jer je to moje ime a vi zelite imena. Vi sebi dajete imena..., jer vjerujete da su ona vazna.
„Vase postojanje je bezimeno. Nije bez glasa ali jeste bez imena. Imena koj koja dobijete, i oblici ( forme) od kojih ovise vasi likovi...Ono sto ste, ne moze se promijeniti i nemozete se pronaci ni u jednom slovu ili azbuci. Pa ipak, sada su vam potrebne rijeci i slova i mena i predmeti. Trazite magiju koja ce vam reci sta ste.“

Skakach, Dušo, ima "nas" jako puno koji smo čitali ne samo ovo, puno toga, no stvar je da se razumije da li kroz izgovorenu reč, napisano slovo ili nekako treće što autor/pisac hteo da kaže i što je rekao.

Giba :
"

WORLDGENESIS ::
Konačno , APSOLUTNO FANTASTIČNO, materijal koji sam čitala kao devojka , kao uvod u duhovnost.Famozan je materijal.Tu sam vas čekala.Sačekaćete me malčice,ali ovaj materijal će mnogima srušiti iluzije OVDE.Toliko ste pisali o iluzijama sa jedne strane, i hranili strah sa iste te strane.A šta ste sve iz toga izrodili sami, koliko je zastrašujuće,toliko je i zadivljujuće,samo malo preokrenuti tok, videćete koliko će ova tema zaživeti.CMOK

E ajde da i to vidimo! "

Filip :

"http://www.don-lindsay-archive.org/skeptic/arguments.html

Zar pojam "negativno" nije upravo stvoren dualizmom uma? I postoji li um koji nije dualan?"

Lepo ste započeli novu temu!
Bravo!
Tko je što razumio iz pročitanog ako već ne iz doživljenog/proživljenog?

Dušane svaka Čast za novu temu!
Pozdrav

Heh šta je to sada?
"U poćetku bila je rjeć i ta je bila kod Boga" ....

Svevišnji svemirski Logos ...

Onda transcedentalne svete mantre ...

A sada odmah rjeć i ime nisu važni....

Moje iskustvo je bilo takvo, da iza svih materialnih univerzuma postoji vjećan univerzuma, riznica i overloud svih univerzuma. Ali tamo (i ovde u kreiranih manifestiranih univerzumih) postoji jedan nekakav sveti duhovni jezik komunikacije.... i kodovanje tog jezika. Suština ovog jezika je platforma opšteg kozmićkog reda i opšte kreacije.

Mitološko ime Set nije novo. Šta su Sumerani rekli o njemu?
Pozdrav.
 Nazad na vrh »
WORLDGENESIS
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 14:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

WORLDGENESIS
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 14:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

WORLDGENESIS
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 14:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

WORLDGENESIS
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 14:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za Dušana i temu:

Goldy
vasudeva

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 15:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Deco samo jedna molba, a ona jeste : kada dajete tekst u "strani" jezik ondak ga i prevedite na srpski/hrvatski/gorski, maaa, kako vam/nam već drago jerbo mene prozvaše i ne samo mene još poodavno da me se ne razume/razumije i ajde bre piši da svi mogu da pročitaju!
Sa Imena i bez njih će Znamo "svjetlosni jezik" onda nam ni ovaj forum a ni ništa drugo nije potrebno, pa, šta ćemo ondak tuj?
Aaaa, što se Imena Set dotikavlje prije Sumera bi još pokoja civilizacija, tako se to kaže u ovaj overloudani Univerzum u kojem smo na sveopšte/sveopće zadovoljstvo se blagoizvolili overloudati pa sad tko se seća/sjeća dobro, a tko ne, opet dobro.
Će da se setimo/sjetimo.
Poljubac... Pozdrav
 Nazad na vrh »
WORLDGENESIS
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 15:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Elias:
I am identified in the tone of Elias, which is an energy personality essence. I do not focus my attention within your physical dimension as do you, but I interact with individuals within your physical dimension in response to your collective request for information in relation to the shift in consciousness which is occurring presently.

Identifikovan sam u duha zvanog Elias, što predstavlja personifikovanu energiju bića(suštine).Ja ne fokusiram moju pažnju unutar vaše fizičke dimenzije kao što to vi činite, već stupam u interakciju(međudejstvo) sa individuama unutar vaše fizičke dimenzije kao odziv na vaš kolektivni zahtev za informacijama koje se odnose na smenu(''skok'') tj. pomeraj vaše svesnosti koji se trenutno događa.

Ukratko njegovo predstavljanje.

Odnosi se na još jedan chanelling proces poput pojave Seth-a.
vasudeva

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 15:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bravo!

To se traži!
Poljubac...
 Nazad na vrh »
WORLDGENESIS
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 16:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

The shift in consciousness itself is a source event which is being translated into your physical reality in this particular dimension. It is not being created in relation to other physical dimensions, but has been chosen by you in this dimension collectively, to be offering you the opportunity to continue to manifest and engage this particular physical dimension within its original design, so to speak, but to be widening your awareness and dropping the veil of separation.

Sam pomeraj svesnosti je događaj IZVORA koji je preveden u vašu fizičku realnost u ovoj određenoj dimenziji.Ovaj događaj nije kreiran u relaciji sa drugim fizičkim dimenzijama,ali je izabran sa vaše strane za ovu dimenziju kolektivno(kolektivnom svešću), da vam ponudi priliku nastavka manifestacije i angažovanja baš ove fizičke dimenzije u okviru njenog izvornog dizajna, tako reći, ne bi li proširio vašu svesnost i zbacio masku sa izdvojenosti.

Teško za varenje laicima, ali verujem da bar99,9% ljudi zna o čemu je reč.
WORLDGENESIS
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 18:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

This one action of dropping the veil of separation is quite affecting in altering much of your reality. In relation to that action of eliminating this veil of separation, which is created through your perceptions and influenced by your beliefs, you are engaging a new awareness of self, of the individual. You are allowing yourselves a new awareness of attention, and redefining your reality in all aspects of it.

Ova jedna akcija uklanjanja (ne ide mi u glavu ,stariji pomozite,želi da kaže zapravo barijere koja stoji između nas i naše moći manifestacije -IZVOR), u mnogome menja - pomera vašu realnost.U relaciji sa tom akcijom uklanjanja barijere , koja je zapravo kreirana kroz vašu percepciju i pod uticajem vaših ubeđenja, vi zapravo aktivirate novu
spoznaju sebe, kao individue.Time dozvoljavate sebi novu svesnost o nameri, i redefinišete vašu realnost u svim njenim aspektima.
WORLDGENESIS
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 18:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

This is accomplished through the action of acceptance — acceptance of self and acceptance of beliefs — recognizing that you each are a focus of attention of essence, and that as a focus of attention, you are quite influenced in this physical dimension by the beliefs which you have created in relation to your reality.

ovo je postignuto akcijom prihvatanja-prihvatanja sebe(onima koji su pogrešno razumeli i misle da se ovde propagira neodgovorno ponašanje-gde je dokazano upravo suprotno),prihvatanja vaših uverenja-priznavanju da je svako od vas zapavo fokus pažnje SUŠTINE i da vi kao fokus te pažnje jeste pod velikim uticajem vaših uverenja koje ste sami kreirali u relaciji sa vašom stvarnošću(realnošću)

Molim čitaoce-u pitanju je chaneling materijal koji je teško razumljiv s obzirom da potiče iz interakcije sa drugim dimenzijama.
WORLDGENESIS
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 18:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

As you allow yourselves to become more familiar with yourselves as that focus of attention, and recognize that the attention steers the mechanism of perception of each individual, and that your perception is what creates your actual physical reality but is also influenced by your beliefs, you may turn your attention, recognizing the expression of your beliefs, and therefore accept their expression within your reality and allow yourselves the freedom to create choice, objectively and intentionally, in relation to what you create within your physical reality.

Dok dozvoljavate sebi da se bolje upoznate sa vama samima kao fokusom pažnje(namere),
i prepoznate da namera upravlja mehanizmom percepcije svake individue(dakle nismo mi ovde od juče pa da ne znamo šta radimo i šta hoće da nam kaže), i da je percepcija nešto što kreira zapravo vašu fizičku realnost i da je isto pod uticajem vaših ubeđenja, možete skrenuti-okrenuti vašu pažnju, prepoznavajući vaša ubeđenja, i stoga prihvatiti njihov odraz unutar vaše realnosti i dozvoliti sebi slobodu da kreirate izbor, objektivno i s namerom, u relaciji sa tim šta kreirate unutar vaše fizičke realnosti.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 35460 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 94686 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 31427 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43294 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31114 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 31389 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43634 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)