OTPUŠTANJE POTREBE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PSIHOLOGIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
jasna
Majstor

Pridružio: 26 Mar 2008

Poruka Poslao: 10 Avg, 2008 00:33 am    Naslov: OTPUŠTANJE POTREBE
Odgovoriti sa citatom

POTREBA DA SI NEKOM POTREBAN - TREBA JE OTPUSTITI

Kako?
DOVOLJNA JE NAMJERA DA OTPUSTIŠ POTREBU DA SI POTREBAN. SAMO GLASNO I JASNO UNIVERZUMU IZJAVI SVOJU ČVRSTU NAMJERU I OPREDJELJENJE DA VIŠE NEMAŠ KARMIČKIH NITI DRUGIH VEZA - VEZANOSTI ZA OSOBU, PREDMET, SITUACIJU, PROSTOR I VRIJEME.

O T P U S T I S V E S A D A O D M A H.

Sve je u namjeri. Namjera je jedinstvena sila u Kosmosu. Ona nas pokreće, motiviše da učinimo nešto u nekom trenutku svoga života i ona je sve. Samo namjeri - odluči i bit će izvršeno. Ovo su fantastična vremena u kojima je tako lako ostvariti svoju namjeru.

NE BOJ SE U SVOJOJ NAMJERI DA ODUSTANEŠ OD POTREBE DA BUDEŠ POTREBAN DRUGIMA. TVOJE MJESTO U UNIVERZUMU I VELIKOM PLANU SE NIKAD NE GUBI, ONO SAMO PROMJENI PROSTOR U KOME ĆEŠ SE TI NALAZITI.

Uvijek imaš obezbjeđeno mjesto u svemu. Ne odustaji od svoje namjere da se riješiš svih vezanosti jer ona će te odvesti pravo, i to prijekim putem do cilja. ODUSTANI OD NAMJERE DA BUDEŠ POTREBAN I TO JE SVE.

Arhanđel Mihael.
JA VAS SVE VOLIM MNOGO.
...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Jan, 2009 15:36 pm    Naslov: Re: OTPUŠTANJE POTREBE
Odgovoriti sa citatom

jasna ::
POTREBA DA SI NEKOM POTREBAN - TREBA JE OTPUSTITI
Kako?
DOVOLJNA JE NAMJERA DA OTPUSTIŠ POTREBU DA SI POTREBAN. SAMO GLASNO I JASNO UNIVERZUMU IZJAVI SVOJU ČVRSTU NAMJERU I OPREDJELJENJE DA VIŠE NEMAŠ KARMIČKIH NITI DRUGIH VEZA - VEZANOSTI ZA OSOBU, PREDMET, SITUACIJU, PROSTOR I VRIJEME.

O T P U S T I S V E S A D A O D M A H.

Arhanđel Mihael.
JA VAS SVE VOLIM MNOGO....

E , moja Jasnice ,
kad bi ti samo znala od kad sam ja ovu tehniku prepisala u svoju sveščistu -
primenila je samo par puta Arrow
I VEĆ SKORO SVE OTPUSTILA ...
Čini mi se da polako , ali sigurno silazim sa točka karme - još malo pa sam sišla Arrow a to je planetarni dogadjaj , u koji su uključeni svi ljudi , sigurna sam !
Prema tome , olakšajte sebi - utvrdite se u stanju pozitivnosti , ne dozvolite lošim mislima i delima da vam stvaraju dodatno karmičko opterećenje , jer , približava se vreme kulminacije " žetve " !

Ovo je tako jednostavna , a tako moćno oslobadjajuća tehnika ! Very Happy
jasna
Majstor

Poruka Poslao: 23 Jan, 2009 15:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Caco, ovu sam poruku dobila prije 4-5 godina i dugo je se nisam sjetila. A, izgleda, došlo vrijeme da je se još jednom sjetim. Pretpostavljam i razlog: treba sada da na jednom višem nivou otpustim još neke potrebe kojih na onom ranijem nivou nisam bila svjesna. A mislila sam tad - da sam sve otpustila. Jesam, al' u klincu! ...(Ups!)
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2009 15:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Efikasnije je da mi Zoki Munze uradi iz Thete proveru i rad sa verovanjima na sva 4 nivoa ( istorijski , nivo duše , genetički nivo , nivo osnovnih verovanja ) - tu tehniku i ja znam da radim drugima , ali ne mogu samoj sebi .

Ova tehnika koju si dala je odlična ali treba uložiti malo vremena i truda - i uvek nam nešto promakne .
Ali na ovaj način - koliko god da uspeš da otpustiš , odlično je - I UČINAK SE DA PRIMETITI I OSETITI !!!

Samo sam htela da ti dam do znanja da postoje i oni koje tehnike sprovode u delo i praktikuju ih , što je najbitnije !
Jedino što sam propustila da pre par meseci navedem da je ova tehnika odlična .
Pored mene , sigurno su još neki ovu tehniku na sebi primenili Very Happy

Cmokić Jaco ! Cmok
jasna
Majstor

Poruka Poslao: 23 Jan, 2009 19:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E, dok se ne upoznam lično sa Zoranom iz Munze, (još malo pa će biti Hunze,hehehe) morat ću ovako pješke...pa dokle i dokad stignem to sve...Inače, veoma pazim ko mi radi bilo šta po tijelu (mislim energetski, hihihi) tako da jako rijetko dozvolim nekom da mi daje bilo kakve tretmane. Razlog ovome je dosta velika energetska osjetljivost, pa zato prvo mora da "osjetim" ljude koji bi mi radili neku tehniku. Vjerujem da bi Zoran bio pogodna osoba, ali ću definitivan zaključak donijeti kad ga "osjetim", tj. kad se lično sretnemo. Wink

A ni taj Zemun nije preko svijeta...(doduše jest kad ideš autobusima iz Bosne, koji autoputem "piče" čak 60 km/sat)
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2009 20:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

he , he , ne dajem se ni ja u ruke svakom da mi energetski nešto mandrlja , i da se direktno meša sa mojom ličnom energijom - jedini tu čast ima Zoki Munze - jednostavno je na divnim vibracijama , ja sam ga isto prvo onjušila Laughing , pa sam se tek onda prepustila tretmanu Very Happy Zezam se malko - nisam ga njušila Laughing

Jednostavno , čim sam upoznala Zorana stekla sam u njega sto procentno poverenje , a tako mi je bio poznat da sam mu rekla da imam jak utisak da se nas dvoje znamo iz prošlih života - što je on isto potvrdio .

Koliko se ja sećam , jednom smo te baš očekivali u Izvoru , baš sam se radovala što ću da te upoznam , ali nisi došla - ima dana , videćemo se ! Cmok
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 23 Jan, 2009 22:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Već drugi put Jasna razmišljam o ovome što si napisala i naravno, nalazim sebi manu. Nemam potrebu da nekom budem potrebna, to bi mi čak bio i teret. Tako da mislim da tu potrebu nisam otpustila na zdrav način.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
jasna
Majstor

Poruka Poslao: 24 Jan, 2009 01:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Analeta ::
Već drugi put Jasna razmišljam o ovome što si napisala i naravno, nalazim sebi manu. Nemam potrebu da nekom budem potrebna, to bi mi čak bio i teret. Tako da mislim da tu potrebu nisam otpustila na zdrav način.

A, evo s čim se ja trenutno "patim":

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=19329#19329
 Nazad na vrh »
Ana
Gost

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 00:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Otpuštanje ....ah otpuštanje i oslobadjanje magične riječi za mene.....da mi je se osloboditi recimo potrebe a slatkišima...haha....a zašto bi se i oslobadjala možda i ne moram,ako tamo neko kaže da ću se ugojiti od njih možda ne mora da znači da ću se i ja ugojiti...''kolektivna hipnoza''. Oslobodiću se onoga uglavnom što me na kraju dovede do toga da mi se povraća i na samu pomisao na to i uglavnom ću dobiti osjećaj gadjenja i iznurenosti. Ovo je mudra tema! Baš danas pred haustorom na stepeništu dobih odgovor na davno moje moljakanje Bogu tipa''molim te udostoji me pravog muškarca i mog duhovnog saputnika''.....i razbistri mi se um i otvori mi se srce i iz njega se uzvijori razdragani vihor i reče mi....''jel sad vidiš da i nije tako loše biti bez partnera''.....i ja trepnuh ....to je to....oduvjek sam htjela ovaj osjećaj slobode i neuslovljenosti....to je ono što mi treba. Dobro je što on nije pored mene a dobro je i što jeste...šta god...kad god došo dobrodošo ako i treba da bude dobrodošo. Sve to otpuštanje ide po redu nema preskakanja....nemogu ja otpustiti čega nisam svjesna .... mogu samo ono čega sam svjesna....e sad postavlja se pitanje kako ko i na koji način? A svi imamo svoje načine i opet čini mi se da je tako i najbolje.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PSIHOLOGIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA 690 Vesna 266605 24 Avg, 2011 17:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ORGONIT - lek za sve bolesti? 18 ENEMOON 26754 28 Maj, 2011 18:44 pm
orgonitmaker Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka U mojoj glavi stanuješ.... 8 Vakan Tanka 11991 01 Maj, 2011 09:19 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŠALJIVI TEKSTOVI 34 Zockey 29408 07 Mar, 2011 14:31 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 58778 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVEJEDNO, SVE JE JEDNO 175 Analeta 67994 13 Apr, 2010 17:56 pm
Ans i Eva Jargi Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Iluzija - sve je iluzija 2 Zockey 8843 30 Dec, 2008 22:37 pm
Zockey Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)