ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 08 Mar, 2009 11:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ponekad sam mnogo glupava, treba mi crtati da bih ponesto shvatila.

Postavila sam pitanje i zamolila da mi se objasni sta su Entiteti i nisam ga dobila,.

Kad evo kopiranja i slika koje mi sve goore, dobila sam odgovor i to sustinski, kako nastaju, ko su i kuda idu, sada je sve vidljivo.

Jos nisam ostala bez odgovora na svako pitanje koje sam postavila.

Sad me zanimaju Vile i vilenjaci a posebno Anđeli, to moram da sagledam, pa ću vam opisati.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Mar, 2009 19:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da vam opisem najnovije otkrice o nevidljivim vezama izmedju ljudi. Gledaćemo samo planetu Zemlju.

Kada dodje do pomeranja magnetnih polova, Zemlja se pomeri sa jednog mesta na drugo. Ona se na taj nacin obnavlja i svi ljudi sa njom. Prilikom tog pomeranja ona odbacuje sve sto je štetno, to isto se dogadja i ljudima.
Kada se zavrsi proces, na mestu gde je Zemlja prethodno bila, ostaje njena senka, ili tačnije, ostaje osiromašena Zemlja koja je providna, sa naše tačke gledišta, pa je ne vidimo.
Na njoj ostaju i ljudi koju su zli, ali i delovi ljudi koji su odbačeni. Ovaj deo Planete i sve na njoj je smrtno, i kreće u proces obnove kroz crne rupe.

Odbačeni delovi ljudi koji su prešli na obnovljenu Planetu, poneki uspeju da se vrate, dok veza ne bude potpuno prekinuta. Oni traže sebe da bi se ponovo spojili i tako nastavili da žive. Ako ne uspeju, i oni su smrtni.
Da bi živeli, moraju biti u blizini ljudi i sa njima biti povezani , na taj nacin dobijaju životnu energiju koju sami nemaju.
Tako da ima ljudi koje njihov duh iz prošlosti prati, i vreba trenutke slabosti da se vrati.

Od ljudi koji ostaju na prozirnoj Zemlji, takodje se odvija proces odvajanja dobrog. To dobro koje se odvojilo i sa ljudima prešlo na obnovljenu Zemlju, su Anđeli.
Oni žive sa ljudima i u neprekidnoj su vezi, jer i oni koriste životnu energiju.
Anđeli nemaju svoje biće na ovome svetu, jer ono je ostalo. Njihov život se odvija uporedo sa ljudskim, samo su nepotpuni, prozirni ali su čisto dobro. Pomažu i čekaju svoj trenutak, kada će se njihovo biće ponovo roditi da se sa njime sjedine.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Mar, 2009 10:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Preispitivanje

Da li sam mogla vise uciniti. Bol ne jenjava, suze mi teku. Osecam bol dragog bica cista srca, bol zbog deteta .
Znala sam sta se desava, gledala sam ali bez prijavljivanja. Pomagala sam, ali mogla sam vise, mogla sam.
Da sam se javila, prebacila bih veliki deo energije na sebe.
A sto nisam. Bila sam umorna od neprekidne borbe, ne za sebe, za sina. Tek se sve smirilo. Svaki napad na mene ide preko njega, Gledala sam ocajnicku borbu sa nevidljivim bicima, slusala kako goveri, ko ce moju majku da dira, letele viljuske, nozevi zabodeni u vrata, stvari razbacane, polomljene, on me brani.

A ja stojim i pravim obruc svetla oko njega,branim i ja njega bez reci, to divno bice prepuno ljubavi i dobrote.. Bog ga je vrati meni pod isti krov da budemo zajedno u toj borbi, da mi bude vidljiv jer inace ne bih znala sta se njemu desava.

A znala sam sta moze da se desi kada duhovno jaki ljudi prema nekome usmere energiju, ona moze na zemaljskim frekfencijama mnogo stete da nanese. Pritom uopste nije vazno koje se reci upotrebljavaju je one su sebi odredile stranu, napadaju

Da li sam mogla vise uciniti, da nevino bice ne nastrada, mogla sam, ali bila sam umorna. Jesam li bila u odbrani, bila sam, ali ne punom snagom.

Oprosti mi Boze i daj mi snage da ispravim stetu nanesenu.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 09 Mar, 2009 15:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Preispitivanje

Da li sam mogla vise uciniti. Bol ne jenjava, suze mi teku. Osecam bol dragog bica cista srca, bol zbog deteta .
Znala sam sta se desava, gledala sam ali bez prijavljivanja. Pomagala sam, ali mogla sam vise, mogla sam.
Da sam se javila, prebacila bih veliki deo energije na sebe.
A sto nisam.
Da li sam mogla vise uciniti, da nevino bice ne nastrada, mogla sam, ali bila sam umorna. Jesam li bila u odbrani, bila sam, ali ne punom snagom.

Slično se osećam i ja .

Pogledaj šta sam napisala tu noć , na temi : "Pričaonica" :

Aleksandra-Caca ::
Zvončice , rasplakala si me..... ne znam šta da ti kažem na sve to , nemam reči .

Anđela , uvek me obraduješ kada se javiš ! Ljubim te !

Analeta , Proto , Petre , i ostali....... ljudi moji mili , šta se ovo dešava..... Exclamation Question ...... ni tu više nemam reči .

Umorila sam se i ja .
NE PREDAJEM SE !
MENJAM STRATEGIJU !!!

Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 09 Mar, 2009 17:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Meni je stvarno jako žao što nisam uopšte te večeri bila na netu...
Tog 7.marta sam provela čitavo veče praveći pite i tortu,
jer mi je sutradan dolazila brojna porodica za 8.mart, na ručak.
Kad sam se uključila na forum, već je sve bilo gotovo.
Odmah sam javno odreagovala svojim postom, ali bilo je kasno.
Toliko mi je bilo žao što je Prota bio usamljen baš kad je bio napadan
i optužen da pripda Silama Tame...
Čekao je jadan, uzalud, da ga neko podrži, ali nije bilo nikoga na njegovoj
strani.
Čak ni admin nije mogao da veruje, rekavši mi da je poslao poruku Proti
da se ne sekira, i da on sigurno ne pripada Silama Tame više od samog admina ili Vesne...

Novasvetlost (Svetlana ) nažalost, ne poznaje našeg brata Protu tako dugo
kao mi, nova je na forumu, i ne zna da je on najduhovitiji član foruma,
koji voli neobično da se šali, i koji nas je bezbroj puta nasmejao do suza.
Donoseći osmeh na naša lica, Prota je donosio SVETLOST u naše živote...

Dragi Proto, iskreno ti hvala za svaki osmeh i radost kojom si ugrejao
naša srca
... herc herc herc

.
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 09 Mar, 2009 18:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni samo nije jasno da može neko da optuži nekoga da je pripadnik tamne strane i da taj optuženi "strada" i da isti taj optuženi dostojanstveno,hrabro sa bolom u srcu istupi sa foruma a da pripadnici "svetlosti" nastave bez imalo trunke savesti, kao da se ništa nije desilo, da pišu i uveseljavaju "narod"...
Neko reče da treba slušati srce,da li ti pripadnici "svetlosti" uopšte i imaju srce kada mogu nastaviti kao da se ništa nije desilo?

Možda je vajnižije slušati sada priče,kako duhovno zaraditi novac,ili možda duhovni seks,možda za dogledno vreme počne se pisati o duhovnom lopovluku,duhovnom kriminallu...Izgleda da je danas sve "normalno" i da termin duhovnost može da poprimi podjednako značenje sa pojmom anarhija...
Reč Bog ,Isus Hrist vera,ljubav,duša..uopšte ne treba ni pominjati a zašto bi kada možemo vrlo lako na kursevima o duhovnosti od današnjih "prosvetitelja ostvariti sve što nam je potrebno,novac,dobar seks itd...
"
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 09 Mar, 2009 19:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Proto ovo ću ti ponoviti još jednom što pre napisah tebi,jer znam da tvoj svetao duh je utkan u ovaj forum:

Pa to je odlično Proto za razliku od mnogih ti iskreno pričaš o sebi,o svom životu i velika je stvar otkriti da to postoji u tebi...kao što i u meni i svakome...Ti si brate pola posla obavio i to težeg...
Nije problem pasti u blato,problem je ne ustati već ostati da ležiš,sve što duže ležimo u blatu,ono okoreva oko i u nama i postajemo teži i teži i sve teže je ustati...Proto ne brini i ja milion puta padnem u blato i to sam Bogu i rekao: Dragi Bože ko zna koliko puta ću u blato pasti i ne znam da li u mene poverenje možeš imati ali znaj dragi Bože da ću uvek iz njega ustati,to mogu samo obećati...
I kada nam snage i energije ponestane u našoj borbi protiv samih nas setimo se reči:Ljubi Boga baš onakvi kakvi jesmo,ako čekamo da budemo savršeni nikada ga i nećemo ljubiti...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Mar, 2009 19:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čovek polazi od sebe kada razmišlja. Obradovala sam se novome članu.
Brzo sam videla da se stara ekipa sakupila i da veruje s nekim samo njima znanim razlogom da mora nesto da osvaja.
To je već postalo normalno, pa sam se povukla, da ne osvežavam sukob koji su sa mnom imali. Ja sa njima nisam nikada bila u sukobu.
Verovala sam da će Prota moći sam da se izbori sa napadom, mislila sam da bi mu moja podrška samo pogoršala stanje. Ćutala sam, i držala zaštitu.

Odgovornost ljudi sa druge strane, koji su krenuli u nekakvo osvajanje, je velika. Pet-šest duhovno jakih ljudi usmerilo je enrgiju na jednog čoveka. ,,Ode radosti i svetlosti'' koje su usput pevane, nisu smanjile energiju, jer je cilj napada proglašen za tamnu stranu.
Najsvetlije na forumu, je njima tamno.

Odgovornost je velika, to mi svi ovde znamo. Mogu se brda pomerati a kamoli čoveku nauditi.
Kada silama ovladaš, onda si dužan da paziš i nikoga ne povrediš.

Jedno je rasprava koliko ko vidi i koliki mu je domet saznanja, bez zle namere. Jedno je kada se stavovi uopšte ne slažu, pa se verbalno borimo da svoje dokazujemo.

Sasvim je drugo da jedna skupina odredi metu, i napadne je kao neprijatelja.

Izborila sam se danas sa sopstvenim iskušenjem da ljutnja ne ovlada sa mnom, uspela i odmah videla uzroke. Sada kada znam, lako ću se sa time izboriti za sve ovde. Ništa mi ne treba , sem tišine.
.
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 09 Mar, 2009 22:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Neka meni Nova svjetlost, Bela Galaktička Dama, Ana,
posebno Dušan i Vakan Tanka kažu u lice da sam
sin Tame,
mudroser,
energentski vampir,
i slično što su mi uputili to veče, u lice.
Biću u Beogradu od 12.03 a mogu da dodjem i na Rtanj
i tradicionalno se odbranim od tih Sila Svetlosti.
Ostaviću im i broj telefona.
Koristim priliku ovako da se obratim dok još nisam Prosvetljen.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 09 Mar, 2009 23:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

petar iz podgorice ::

Koristim priliku ovako da se obratim, dok još nisam Prosvetljen.

Petre brate, čestitam ti na hrabrosti, i što nisi na sve njihove napade
odgovorrio agresivnim tonovima.

Inače, prekopiraj ovaj svoj post, pa im se obrati na njihovim podforumima,
jer i sam znaš da oni ne čitaju Verin podforum...

Topli pozdrav za tebe care. herc

.
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 10 Mar, 2009 00:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
Meni samo nije jasno da može neko da optuži nekoga da je pripadnik tamne strane i da taj optuženi "strada" i da isti taj optuženi dostojanstveno,hrabro sa bolom u srcu istupi sa foruma a da pripadnici "svetlosti" nastave bez imalo trunke savesti, kao da se ništa nije desilo, da pišu i uveseljavaju "narod"...
Neko reče da treba slušati srce,da li ti pripadnici "svetlosti" uopšte i imaju srce kada mogu nastaviti kao da se ništa nije desilo?

"

Donosiš zaključke na osnovu nedovoljno informacija. Gde si ti bio kada je Prota bio napadnut? Ja sam bila uz njega (na pp i u svom srcu) i na toj temi sam jasno rekla šta mislim o tome. Niko drugi nije ništa rekao.

A kako je svima nama ovih dana, to isto ne znaš. Uvek mi je bilo teško kada neko napušta forum, ali ovako teško mi nije bilo nikada. Zašto humor? Zato što kada pomislim na Protu, pomislim na humor. I zato što neću da unosim svoje negativne emocije na ovaj forum. I zato što sam uspela, bez obzira koliko mi je srce stegnuto, da izvučem nešto pozitivno iz sebe.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 10 Mar, 2009 00:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mnogo ljudi nije ni znalo za novu temu i dok su saznali vec je bilo gotovo.
Slala sam i ja podrsku na mail, drzala njegovu stranu, ali poucena nebrojenim napadima koje sam prezivela, mislila sam da cu mu odmoci, A trebala sam A ne da neko svoje ambicije ispoljava terorisuci ljudu.
To se kajem sto sam se povukla da bih necije hirove pustila da vitlaju i na koncu povrede,
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 10 Mar, 2009 00:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ANALETA je bila jedina koja je na toj temi rekla da ona ne smatra ni Protu , ni Petra , predstavnicima sila tame .....

Ja nisam imala snage da bilo šta preduzmem jer su i mene prožimale neke teške energije , ali sam zato u Pričaonici , pored Analete , i ja podržala Protu , evo tog posta :

Aleksandra-Caca ::
Protomajstor ::
Мислим да ћу се одјавити са форума, ово је стварно све отишло у материну.
Како се само људи пале на моћ, на новац, на магију, на доминацију - не верујем шта се дешава...
Одавно ми није ни до шале овде, а изузетно сам ведар у животу.
Форум све више окупља људе са којима се не бих ни руковао у стварности.
Тешко ми је ...одустаћу највероватније!
Идем да читам књиге, а Талерман је у праву - најбољи су вантелесни духовници.
Овде само навлачим мржњу, негативности и магијске нападе, ако само нешто противречим - јебеш такве слободне тренутке.

U pravu si da negativne energije vladaju .... ali , brate moj , NE ODUSTAJ NIKAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sve što trebaš da uradiš je da promeniš svoj odnos prema ljudima i situacijama , ne doživljavaj NIŠTA LIČNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne predaj moć crnjacima , govoreći da trpiš njihove magijske napade !!!!!!!!!!!!! Ti bar znaš da se odbraniš od takvih napada !!!!!!!!
Ne trebaju ti ni telesni ni bantelesni duhovnici , svo znanje već poseduješ U SEBI !!!!!!!!!!! Forum je učionica , učiš o sebi i o drugima ovde ! NE ODUSTAJ !!!!!!!!!!!!!!! Samo se kukavice predaju i odustaju , A TI TO NISI !!!!!!
Ja te volim , ti si moj mali , slatki bata herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc

Žao mi je što nisam odlučnije stala u njegovu i Petrovu odbranu . Kajem se strašno.
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 10 Mar, 2009 00:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo linka , pa pogledajte da vidite da su Protu i Petra podržali i Analeta , i Zvončica , i Andjela ,.....
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=1020&postdays=0&postorder=asc&start=555
( ova i prethodna stranica )

I Zvončica je povredjena , nema više ni nje na forumu od onda .
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 10 Mar, 2009 00:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To nam je svima za nauk, kada je neko napadnut obavezno treba intervenisati, jer se tada energija razvuce na vise strana i moze se lako pobediti.
Cesto sam bila sama i znam koliko je bilo strasno, kada se neciji mocan napad manifestuje,
Do sada sam uve razgradjivala tu energiju, ali odsada cu da je vracam nazad onome ko salje.
Videla sam da je Analeta reagovala, ali i ona je valjda stigla na kraju. Iskrno sam je u srcu poljubila zbog reci koje je napisal.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Strana 82 od 148

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30279 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89983 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42380 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30278 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29397 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42752 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)