ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 19 Mar, 2009 22:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Koristi je Cacili, salji ljudima a ja cu ovih dana sve sastaviti kao metodu. Ako mislis na rak i druge teske bolesti tada se moras koncentisati iz blizine na osobu. Vezbaj za sada i prihvataj je kao deo sebe, sve ces saznati ne zuri.

Ne žurim , nisam nestrpljiva uopšte Bounce Bounce Bounce Laughing
Samo jedva čekam da napišeš Napiši

Znači jače je dejstvo Elektre iz blizine ?
Baš me te teške boleštine najviše interesuju .
Nisam do sada nikome radila iz blizine , a ovo što sam slala ljudima na daljinu , svi su bili oduševljeni energijom i začuđeni koliko je jakog intenziteta energija .

Vežbam Srce si!

Poljubac...
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 19 Mar, 2009 22:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cacili, nema razlike u snazi, moze iz daljine.
Iz blizine se postize bolja koncentracija dok se ne stekne veliko iskustvo. zato sto na mesta koja uhvati rak treba dosta energije da se prosledi, za svaku bolesnu celiju po jedan mlaz da je razgradi,.

mnogo bolesti treba leciti regeneracijom obnavljanjem izgubljenih znanja, to vazi za poremecene funkcije. Aktiviras proces i on krene unazad.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 19 Mar, 2009 22:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

1-Kad radim nekom tretman , da li ta osoba treba da legne , zažmuri i opusti se , ili treba da gleda ?

2-da li pogledom trebam da ciljam osobu u njene oči ,
ili na obolelo mesto ?
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 19 Mar, 2009 22:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako osobi odgova neka se namesti, mada moje je misljenje da je najbolje kada stoji. tada imas laksi pristup da napravis vezu izmedju srca i mozga.
Od srca tražis, a mozak izvrši.

Vec sam davala upustva jer u pocetku ljudima teba nekakav gest da bi usmerili energiju. Ako cistis od entiteta, to je lako, napravis oko osobe kovitlac, rukom napravis krug pa ti misao sledi pokret. Ako lečis neki deo, dodirnes ga vrhom prsta i tako usmeriš misao.

Sve moze bez toga, kada se potpuno ovlada.
Probaj, ako vidis da su se ljudi posvadjali, a ne znas ih, deluj mirno na njih i odmah ce se razići..

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 19 Mar, 2009 22:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 19 Mar, 2009 22:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako osobi odgova neka se namesti, mada moje je misljenje da je najbolje kada stoji. tada imas laksi pristup da napravis vezu izmedju srca i mozga.
Od srca trazis a mozak izvrsi.

Zoranu kad sam slala , rekla sam mu da stoji i da gleda ,
a danas sam drugarici zaboravila to da napomenem pa je ona , po navici , kao kad joj radim Thetu na daljinu , legla i zažmurila - zato je i videla dugine boje i zvezdicu...
Isti efekat su osetili oboje .
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 19 Mar, 2009 22:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
Kako osobi odgova neka se namesti, mada moje je misljenje da je najbolje kada stoji. tada imas laksi pristup da napravis vezu izmedju srca i mozga. Od srca trazis a mozak izvrsi.

Zoranu kad sam slala , rekla sam mu da stoji i da gleda ,
a danas sam drugarici zaboravila to da napomenem pa je ona , po navici , kao kad joj radim Thetu na daljinu , legla i zažmurila - zato je i videla dugine boje i zvezdicu...
Isti efekat su osetili oboje .

To i kazem da osoba i njen polozaj nisu bitni, stojeci je zbog tebe bolji.
Bas je lepo osetila energiju. posto sam stalno vezana sa kupolom i meni se kada zazmurim cesto prelivaju boje.
 Nazad na vrh »
michelle
Hodočasnik

Pridružio: 19 Sep 2008

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 13:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera, s nestrpljenjem ocekujem detaljan opis tehnike ELEKTRA Wink
Pozz Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 14:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve cu vam napisati, samo molim za strpljenje.
Znate li da covek ne moze da pise kada hoce vec kada mu se otvore putevi. Onda se jednostavno tece bez greske, cekam taj trenutak.

Jutros sam se mlatila sa infostanom i nekim meni nepoznatim dugovanjima. nakarikali mi 20.000, dinare za neke sudske troskove za koje nisam ni znala da postoje, pa sam to prebacila na rate.
Neverovatno, svi imaju sudske troskove a ne znaju da su tuzeni, pe nekoliko godina.
Sistem lopovski ne da mira, mora da se igra kako on svira.
 Nazad na vrh »
mokosh
Na duhovnom putu

Pridružio: 13 Feb 2009

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 15:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera, secam se jako dobro 27. oktobra 2007. godine. igrom slucaja rodjena sam 27. oktobra te sam te godine punila 25 godina.
te noci mi se desila jedna vazna prekretnica...i ceo taj dan sam se osecala tako smireno i srecno...mogu reci etericno.
kao da su mi se cula bila podigla na jedan visi nivo, osecala sam svu energiju oko sebe, bukvalno sam osecala ljude pre nego me dodirnu...stvarno je bio fantastican osecaj.
skoro ceo dan sam bila na sajmu knjiga i iako inace ne podnosim guzvu ( a bila je subota, dosle sve skole iz srbije organizovano na sajam !!!), nista mi nije smetalo.
citiracu jednog umetnika da vam priblizim osecaj : " it was like a sea of blissfull energy"
mislila sam da mi je to 'poklon' za rodjendan od nekoga ko mozda pazi na mene Smile
bilo je prelepo.

Vera, samo napred, sa nestrpljenjem čekam(o) trenutak Smile
pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 17:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za nestrpljive evo radna verzija koju cu doterati pa otvoriti kao temu na zdravlju i isceljenju.
Taman pogledajte i vidite da li nesto fali

ELEKTRA – tehnika isceljenja i samoisceljenja.

Poznato je da se sav svemir sastoji od vidljive i nevidljive materije.
Vidljivi deo je sazdan od svetlosti i mi ga dozivljavamo kao nebeska tela i sisteme kojima pripadaju.
Svetlost stvara, nosi informacije koje grade buducnost.
Svaki covek nosi kosmos u sebi, on je njegova kopija u malom. Covek i kosmos mogu da se povezu u celinu.

Svetlost nastaje iz nevidljive tamne materije koja zauzima oko 90% prostora.
To je energija koja se moze aktivirati i da postane svetlost, stvaralačka snaga.

Proces kojim se to pretvaranje odvija je regeneracija ili kosmicki Crna rupa. Sa jedne strane se tamna materija i sav otpad koji je nastao iz svetlosti, spiralno spustaju u Crnu rupu.
Svako telo koje poznajemo i vidimo radi na istom principu, obnavlja se..
Sve u svome sredistu nosi taj fascinantni deo Crne rupe, koji na drugoj strani emituje vidljivu svetlost.

Veza tela sa Mozgom odvija se putem nervnih celija. Na kosmickom nivou ta veza je vidljiva kao Linija Života.

Čovek je slep dok očni živac ne dođe na svoje mesto, tada vidi.

Taj događaj na kosmičkom, ili bolje reci planetarnom nivou, se odigrao 2. decembra 2008.

Tacka na kojoj se spoj dogodio, je Kupola iznad Šabca, koja je zatvorila dolazni vremenski tunnel ili receno razumljivim recima, postavila zastitu imunog sistema iznad Zemlje. U decembru na tom mestu pridruzila se Linija Života.

To znaci da je planeta Zemlja sa Bogom, Mozgom, spojena.
To ujedno znaci i povratak coveka Bogu, jer veza je prvobitnom odlukom covecanstva bila prekinuta.

Ovim spojem je zapocela regeneracija planete ili kopiranje.
Ako se posmatraju istrazivanja naucnika i to je sve vidljivo da se dogadja.

Jos jedan dogadjaj se odigrao, zabelezila sam ga i moracu da potrazim datum.
Spustanje Elektre do Kupole. To je Životna Energija ljudi. Ona ujedno oznacava i spustanje Isusovog prisustva.

To ujedno znaci da je Bog sa nama.

Tehnika povezivanja sa Bogom.

Veza koja se dogodila na kosmickom, planetrnom nivou, dogodila se i na zemlji.
Svaki covek moze da postane deo te veze i da koristi Bozija Znanja za transformaciju tamne materije u Svetlost. Ta transformacija se odugrava u Kupoli, u njenom sredistu.
Opisala sam u knjizi prvi spoj sa bicem na Zemlji, covekom koji je imao dovoljno vere da zrak na Zemlju spusti.
Svako ko je zrak iz Kupole prihvatio postaje deo nje. Svako na koga se zrak usmeri, bude spojen sa njom. Svaki covek postane i stanovnik Atlantide, Kupole, kopira sebe u nju, ali samo deo koji je dobar, otpad ostane.

Propustanjem zraka odvija se upravo taj process, izlecenje, zapocne odvajanje stranih tela iz organizma. Ujedno iz tamne materije, kao Svetlost, dolazi dopunsko izgubljeno Znanje, koje takodje vraca telo u stanje zdravlja. Kada se process aktivira on je nepovratan i traje do potpunog odvajanja stranih tela ili ozdravljenje.

Svaki covek koji se kopirao ili prikljucio Kupoli može od tada i druge da uvodi. Proces prikljucenja moze se odvijati i na daljinu, da se zrak usmeri ka biću, vrati do kupole, a onda pusti.

Potrebno je sto vise ljudi, najbolje sve priključiti, jer ce nas Kupola provesti kroz process regeneracije Planete.. Na njoj će biti ljudi i anđeli, a zlo ce ostati na ovome mestu. Naravno, ostace ljudi demonske prirode, a od njih će se odvojiti samo dobro.
Zato će njihovo delovanje biti pojačano, i moze se rasterivati vrtlozima Svetlosti, nastalim iz tamne materije.

Dok pisem ove reci kroz glavu mi prolaze Isusove reci “ Ako život postane nemoguć na ovoj planeti, prebaciću vas na drugu”, a sada znam i kako će to da uradi.

Primena u svakodnevnom životu:

Prva isceljenja ce raditi vesnici Elektre, ljudi koji su spoznali njenu snagu.

Evo upustva za početak korišćenja tamne materije i njenog pretvaranja u Svetlost za isceljenje

Ovo je prva tehnika koja koristi oba pola, zato je Boziji dar ljudima.

Ključ za korišćenje tamne materije je iskra Božija u čoveku, i njome može upravljati ko u srcu nosi ljubav Božiju.
Šifra je spoznanje Boga u nama, jer jedino tada ona će se staviti u službu stvaranja.

Tamna materija pola Stvaranja ne ubija, vec vraća, čisti sa lakoćom svako telo, prostor ili kosmos, ako se aktivira šifrom koja se zove ljubav Božija. Moglo bi se reci da je bezgrešna, jer samo zlo razgrađuje.

Prilikom upotrebe Elektre ne morate za sebe ništa da trazite, samo dajete, a Kupola će vas i bez toga lečiti i regenerisati, jer ste sada deo nje.
Davanje je ljubav Božija, i nemojte se više za sebe brinuti.

POSTUPAK :

Podignemo ruke iznad glave i napravimo kupu ili piramidu.
Sastavimo dlanove sa unutrašnje strane, pri korenu šake a prstima prema gore napravimo piramidu. Povežemo se sa Linijom Života, i u taj deo koji ruke čine, pozovem tamnu materiju da Znanjem koje poseduje Kupola obavi posao, razgradnje stranih tela u organizmu.

Kada se aktivira tamna materija, to je Boziji dar ljudima, to je vraćanje izgubljenih Znanja, to je obnova ljudi kao bića, to je zdravlje i civilizacijski pomak čovečanstva.

Važno je čisto srce i ljubav koju u sebi nosis, jer ta iskra ljubavi za druge aktivira tamnu materiju da bude isceljujuca Svetlost.
Kada se tako radi, ne treba ničija dozvola.

Kada se aktivira razgradnja, ne znamo koliko ce da traje povratak u zdravlje, ali postupak se moze ponavljati dok sve ne nestane. Mora se ubacivati dovoljno energije za svaku velicinu koju razgrađujemo. Dobro je ako osoba postane sposobna da nastavi sama.
Sustinski, čim zapocnemo razgradnju aktiviran je proces trenutno. Dodavanje se moze vrsiti i na daljinu.

Kada se brani područje , povežeš se sa Kupolom i napravi kovitlac koji povežes sa Zemljom, zatim ga pustis da ispuni tvoj zahtev, da brani.
Ruke se podižu samo do momenta uspostavljanja veze, a posto proces odbrane traje duže, možeš sluziti samo kao protok materije i mislima je usmeravati kuda da ide.
Posto prostor zahteva vise vremena, bolje je da nas to radi što više.

Htela sam još objasniti da dizanje ruku može kratko da traje, da se na taj način lakše povezuje, a zatim može da se nastavi sa protokom bez podignutih ruku.
Tada možete ruke upotrebiti da dodirnete neko bolno mesto i tu energiju koncentrisete na tren.
Ta veza može da se uspostavi i bez ruku. Kada se stekne iskustvo, ili trajno povezivanje.
Svaka osoba može usvojiti i određene pokrete koji će je bolje koncentrisati. Misao lako prati pokret.
Naravno da se sa iskustvom sve manje stvara potreba za pokretima.
Može se samo odvijati komunikacija između srca i mozga.
.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 18:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Podignemo ruke iznad glave i napravimo kupu ili piramidu. Sastavimo dlanove sa unutrasnje strane pri korenu sake a prstima prema gore napravimo piramidu. Povezemo se sa linijom zivota i u taj deo koji ruke cine pozovem tamnu materiju da znanjem koje poseduje kupola obavi posao, razgradnje stranih tela u organizmu.

Evo kako ja izvodim tehniku "Elektra":

- podignem ruke iznad glave na opisan način ,
- zažmurim i mislima prizovem energiju kupole , zatražim povezivanje ,
- ubrzo osetim da mi se ta energija spustila do šaka
- pa onda osetim kako mi se ta energija spušta kroz ruke ka dole ,
- onda tu energiju koja mi se kroz ruke spušta mislima USMERIM KA SRCU ,
- kada osetim da je dovoljno energije stiglo u predelu srca , OTVORIM OČI i zamislim da tu energiju POGLEDOM šaljem drugoj osobi ,
- istovremeno toj energiji putem misli postavljam konkretan zahtev , npr. isceli tu ( ime osobe ) osobu ,
- onda spustim ruke , i dalje se koncentrišem na osbu kojoj energiju šaljem . Energija i dalje protiče kroz mene ka toj osobi .
Napomena : kad otvorim oči , za to vreme gledam u prazan zid , jer mi je tako lakše da zamislim lik osobe kojoj šaljem energiju , zamišljam da tu osobu gledam direktno u oči .

Poslednji izmenio Aleksandra-Caca dana 20 Mar, 2009 18:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 18:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uvescu elemente kao praktican primer.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 18:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svaki covek koji se kopirao ili prikljucio Kupoli, moze od tada i druge da uvodi. Proces prikljucenja moze se odvijati i na daljinu da se zrak usmeri ka biću, vrati do kupole, a onda pusti

Ovo mi malo pojasni .

Razumela sam te da kod , na primer isceljenja , samo usmeriš energiju ka osobi - a ne i od osobe ka Kupoli ?

Ovaj tvoj opis , da li samo važi za slučaj kada nekoga iniciraš , da i on posle može u buduće da koristi energiju Kupole , tj. tehniku Elektra ?

Ili u svim slučajevima korišćenja tehnike , energiju usmeriš ka osobi , pa da kroz nju proteče ta energija ka Kupoli ?
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 19:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Taj deo se odnosi na Inicijaciju, tako sam tebe i jos nekoliko povezala.
Pojasnicu i taj deo u tekstu.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 19:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Taj deo se odnosi na Inicijaciju, tako sam tebe i jos nekoliko povezala.
Pojasnicu i taj deo u tekstu.

Ok .

Kad budeš objašnjavala Inicijaciju ,
napiši i da li osoba koju iniciraš , isto treba da stoji sa dignutim rukama , otvorenim ili zatvorenim očima , da li treba i ona da energiju koju oseti da joj pritiče , usmeri ka srcu , pa da tu energiju nazad pošalje POGLEDOM onom ko je inicira , kao što si ti meni uradila ?

Ne moraš sad da mi odgovoriš , samo te pitanjima usmeravam da nešto ne zaboraviš da napišeš Razz
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Strana 92 od 148

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30342 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90891 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42511 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30416 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29755 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42867 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25696 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)