ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
istina
Gost

Poruka Poslao: 27 Sep, 2009 07:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
[

Upravo tako,kodirano... Zato je poželjno što više vremena provoditi u prirodnoj sredini,ako već ne može stalno da se živi,jer u tom okruženju čovek je izolovan od njihovog informacionog polja!

Ako si ti prihvatio njihovo informaciono polje i zivis u njemu ... znaci da ga se nisi oslobodio.
U prirodi tada, znaci samo ce ti malo lakse biti ... isto kao i sa jogom.

Dakle taj sistem je svuda... mora se shvatiti prelaz u drugi sistem.

Onda ces i prirodu osloboditi ... to jeste, opet sebe ...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 27 Sep, 2009 07:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Citat:
Za Veru.........i ako smo suprotnih misljenja oko necega sto je po tebi laz i nepotrebno,ego......u cemu je tu onda problem.......i u kakvoj vezi je sa karmickim bolestima.Voleo bih da pridodas svoja saznanja nasoj zajednickoj komunikaciji.

Znati postaviti pitanje je jednako kao i znanje.
Mislim da mi nemamo problem u sagledavanju, već u definisanju, šta je šta.

Izvorni čovek nema ego, ali ima u sebi Božiju česticu koja je njegovo pravo biće, ima telo i dušu koja ga drži na okupu.
Kada je odsutan ego, onda je na snati ljubav, a ona je stvaralačka moć, u tom slučaju čovek nije potrošač.

Ego u odnosu na ljubav je mrvica, jer ljubav je sav svet oko nas stvorila i sam život kao iskustvo.

Izvorni čovek je bio i dugovećan jer je znao da sebe regeneriše, da iz sebe izbaci višak koji nije deo njegovog biča.

Rekonekcija, regeneracija ili replikacija, se odvija na svim nivoima i to je to odbacivanje tamne materije ili ugašene svetlosti, deo koi pripada čestici zla i koi ne zna da se obnavlja.

Ne regeneriše se samo Zemlja u svojim pulsovima već svaka planeta i zvezda. Deo koji ostane u čeliji koja će da otpadne i da se vrati na početak, u crnu rupu, tu ostaju demonska biča koja se ne obnavljaju već troše.

Tako su stigli i na Zemlju, tunelima vremena, predstavili se kao Bogovi i potobili na. čistim bio inženjeringom. Ugradili su u naš endokrini sistem kontrolore,
Njihova namena je da svaki osećaj, govor srca pojačaju i stvore emociju koja zatim stvara energije niskih frekfencija. Ljutnja, bes, ljubomora, itd.

Čovek je kroz generacije zaboravio na svoje izvorno biće tako da je i on postao potrošać i rob koi stvara energije prema svojim merilima i snazi emocija. Ne sposobnost regeneracije je karma i nagomilavanje bolesti u nama. Ozdravljenja nema dok se ne napravi regeneracija, a to je sa elektrom u toku. Pokrenula ee stvaralačka moć ljubavi.

Ego kaže, ja a ljubav mi. Zato kažem da mi nemamo spor u razmišljanju jer i ti vidiš mi, jedinstvo, svi kao jedan jer to i jesmo.

Ovim sistemom vlada ego, tu je problem, jer nemamo sa čime da uporedimo, ne znamo za bolje, a to bolje ipak čuči u nama i treba ga osloboditi, onda je to ljudsko biće a ne ego.

Ta kontrola je genijalna, mi je sami aktiviramo. svako dete se rodi kao anđelak i to bude dok ne počnemo vaspitanjem da ga uvodimo u sistem, prvi pit kada mu kažemo da nešto mora, mehanizam se aktivira.

Mapu sistema blokade daću u svojoj knjizi koja će biti gotova do kraja godine. prenosiću vam ovde delova naravno moja baza je postala atlantida, pa će tamo biti više osvrta na ovu temu .

Miodraze jesi li ti zadovoljan ovom odgovorom ...!?
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 27 Sep, 2009 08:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
[

Upravo tako,kodirano... Zato je poželjno što više vremena provoditi u prirodnoj sredini,ako već ne može stalno da se živi,jer u tom okruženju čovek je izolovan od njihovog informacionog polja!

Ako si ti prihvatio njihovo informaciono polje i zivis u njemu ... znaci da ga se nisi oslobodio.

Upravo tako ali menjanjem loših navika,ljudi će se polako početi buditi,jer znanje samo po sebi ništa ne znači. Nije znanje znati već ga drugom dati!
Najbolje se znanje daje kroz sopstveni život,jer se tada misao materijalizuje kroz naš život i to je delo. Po delima ćete ih prepoznati. Menjanjem sebe mi menjamo i druge!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 27 Sep, 2009 08:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks"[quote="Litlneks ::

Upravo tako ali menjanjem loših navika,ljudi će se polako početi buditi,jer znanje samo po sebi ništa ne znači. Nije znanje znati već ga drugom dati!
Najbolje se znanje daje kroz sopstveni život,jer se tada misao materijalizuje kroz naš život i to je delo. Po delima ćete ih prepoznati. Menjanjem sebe mi menjamo i druge!
Lepo receno Laughing
istina
Gost

Poruka Poslao: 27 Sep, 2009 10:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[

[ znanje samo po sebi ništa ne znači. Nije znanje znati već ga drugom dati!
!

Jeste, tako je ... ali ga treba znati i prihvatiti ILI htjeti.
Eto ti ces htjeti i miodrag ce htjeti i drugi isto, pa tako i ja ... Ali ne znanje dati toliko koliko ... PUTOKAZ ... ka znanju, koje znanje da pratis.
To znanje mora biti takvo da imas sansu da sam ucis SAM, kako ti kazes, ali to znanje mora curiti iz pravog izvora, iskonskog, na koji ces se ti spoiti i po tvojoj mogucnosti ... NEOGRANICENO ... NAPAJATI SEBE.

Najbolje se znanje daje kroz sopstveni život,jer se tada misao materijalizuje kroz naš život i to je delo. !

Dabome ... kroz sobstveni zivot dajes znanje, znaci licnu praksu. Kada drugi prihvate tu misao oni ju materijalizuju kroz svoj zivot.
I to postaje njev zivot. Ali to mora biti ucenje koje ce uciti kako da to postane zivot jednosti, jednoga.

Ato ucenje ne moze reci ... radi to i to ono ce sve samo ... A STA CE ONO SAMO, nema se POJMA. ...

Znaci da ucenje mora biti, opet tako ... DA TI BUDES SVJESTAN STA UCIS I DA SVESNO KONTROLISES SVE U SEBI ... na sav odnos iz vana.

To ucenje mora biti STABILNO ... da bi davalo stabilne rezultate.
Ucenje nemoze da se menja i prilagodava ... NEGO MI ...

I onda je to to, dole...

[ Po delima ćete ih prepoznati. Menjanjem sebe mi menjamo i druge!

A to je ono, i tako i je ... jer je od ONOGA ko je to i rekao ...
 Nazad na vrh »
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 27 Sep, 2009 10:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moram da sacekam do kraja godine ,dok ne izda knjigu,pa cu onda mozda moci da ti preciznije odgovorim.
istina
Gost

Poruka Poslao: 27 Sep, 2009 10:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::

Moram da sacekam do kraja godine ,dok ne izda knjigu,pa cu onda mozda moci da ti preciznije odgovorim.

Bolje je sacekati ...

A i ne mora se cekati ...

Jer svako ... NOVO ... nudeno znanje ... mora dati i nesto novo, nesto sto se manje zna... da bi se sakrilo ili omalovazilo ono pravo staro znanje.

A sve to skupa nije nista lose jer ce jedno drugo dokazati ... htjelo se to ili ne... potreban je samo ... OPREZ ... tako ce sve sluziti DOBRU.
Tako da svi mogu odabrati ... i jedni i drugi ... Jer stvari nisu same po sebi toliko crne ... crne su onoliko koliko mi to tako želimo vidjeti.

Citajte pazljivo sta sam pisao.

JER SVE STO SE OVDJE RADI I DOGADA ... SVE JE IZ LJUBAVI ...

A SVI I UCE ... SVI KOJI SMO OVDJE ... ali se svoje ucenje ne smije davati kao znanje, a u ucenju si.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 15:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima.

Moglo se vidjeti da je sa puno energije raspravljano o nekoiko stvari ovdje. I odjednom je stalo ...
Jednostavno nisam mogso nista vise reci, iako sam znao sta hocu reci.
Tiskalo me sa nekoliko strana i imao sam cak i bol. Kako god da sam probao nisam nasao resenje. Onda sam jednostavno upotrebio onaj zakon da se vraca u nazad i cekas dok god ne vidis rjesenje. Citao sam ponovo sve sto smo napisali i o cemu smo pisali.
O ljubavi
O oprezu
Kako dati znanje
O egu
I jedno privatno pismo, u kojem mi se savjetuje da pisem i dalje jer smatra da imam sta reci ali da izbjegavam imena.
Tako cu i uraditi sada ... ali naglasavam, da je isto jednako vredno i da se mora i naglasavati imena. Razloga je vise. Da se zna ko je rekao, da se ne bi kralo znanje. Mora da se zna sta je cije, kao bi se stvaralo poverenje prema nekom. Jednostavno da se zna koga da se pita. I naj bitnije da se zna glavni izvor.
Govorili smo o ljubavi ... nije to samo tako, ja volim sve i svasta, neizmjerno. Ljubav znaci davati bez granica itd. Nista to nije tako.
Ako jedna majka ima petero dijece uho do uha ... ona mora imati i veliku ili mnogo ljubavi da bi izvela tu djecu na put kako treba. Ljubav bez mudrosti tu ne moze pomoci. Ako jedno dijete skroz stipa ostalu djecu i sav se radosno smije, znaci da on nezna za bol, nego se smije pokretima i ponasanju onoga koga boli. Jedini je lijek je sa puno ljubavi i smjeskom ustiniti to dijete da bi shvatilo bol. Sve druge reakcije kao vikanje i galama samo pojacava stres i nelagodnost kod djeteta koje ce opet rijesiti u sebi stipanjem.
Kompletna je ljubav je dakle u davanju boli kroz ljubav. Odredenu bol u odredeno vreme na odredeno mjesto. Zakoni kao zabranjuju takva maltretiranja, kao to je ne humano. Tako se radi namjerno da bi djeca bila sa sto manjim iskustvom u svemu, iz puno razloga. A ako nekome padne na pamet da je to dijete radilo dobro djelo, jer svi ostali su spoznali sta je bol, nece ga oni ciniti. Tacno tako, ono je svoje napravilo, sada treba da shvati i on sam. Jer ako ne shvati, preci ce u pravi kucni nered i rat. Zar nije nehumano da poslije neko dobije bilo kakvu bolest ili traumu za cijeli zivot. Sve mora imati svoje granice u vremenu.
Ona prica ... kada pastir ostavi stado da bi spasio jednu ovcu.
Ta ovca je osla u iskustvo ... nepoznato iskustvo ... srela je i vuka i psa i srnu i svasta nesta ... pastir ju je vratio. Ona sada ima sta da prica ostalim ovcama. Sa svom iskustvom ce ih pripremiti na masu opasnosti, tu u toru. Kada bude vreme neke ovce za odvajanje biti ce joj lakse jer je dobila putokaze. Nece toj ovci sigurno pasti na pamet da pred ostalim ovcama ruzi pastira i da trazi od gazde da se taj pastir jos i izvine toj ovci.
Nece gazdi pasti na pamet da se one ovce koje imju drugo i bolje iskustvo eliminisu ... da bi ova sa obicnim iskustvom podredila sebi stado.
A ako bi ta ovca to i trazila ... bila bi izolirana toliko dugo dok ne shvati i prizna svoja iskustva onakva kava u stvari jesu... DAKLE ljubav treba znati sprovesti. ... jer, ko je tu sada PAO ...
Neki amerikanac koji se bavi duhovnoscu je otisao na usavrsavanje kod pravog ucitelja u indiju. Ovaj ga pita koliko imas ljudi koje nevolis, ili tako slicno. Ovaj kaze dvadeset. Sada se vrati kuci i dodi mi nazad kada ih budes sve volio. Nakon odredenog vremena evo ga nazad. Jesi li uspio?
Jesam sa osamnajst ali ostala mi dvoica. Ajmo nazad pa kada i to rijesis onda se vrati.... nisam vidio nikakvih raznih izlijeva ljubavi izmedu njih...
Rijesi i dodi, gotova prica ... Ali ima i ovaca koje su kulturne ali vole da vredaju, ne razumiju lagane psovke.... A sta ce mo sa gurdijevim zvonarem ... cim ide na posao on u skladu ostalih psovki,.. radi to prvi ...
I automatski nulira, balansira sve vibracije ...
Jednoj ovci se desilo nesto cudno i tesko u predjelu srca i oko srca i pita ISKRENO drugu ovcu da li zna sta o tome. Zasto je pitala? ... zato da bi znala te poslije objasnila ostalim ovcama ... jer razloga je vise ... moguc je napad ... moguca je veoma velika snazna zelja neke trece ovce da stupi u kontakt TELEPATSKI SA TOM OVCOM.... moguce je vise toga ...
Od sveg MOGUCEG zananja ostalih pastira .. oni se bacise na kažnjavanje. I ostadosmo bez objašnjenja. I ova dva dana se desavalo nesto slicno ... stavio sam živu knjigu da prestane bol ... ali neka se reakcija nastavi ako je pozitivna, a ako nije neka spreci i to ... kako ziva mislite ... isto kao i zavjetni kovčeg !?
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 16:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dalje ce mo o
egu
znanju
ljubavi
i najveznijem ... oprezu ...

Ako neko tvrdi da ima veliko znanje i dokazuje ga ... to onda nije ego nego davanje znanja... ali taj isti ... tvrdi da ima sa druge strane stvari koje uopste ne pozna ... a tvrdi da je ego oruzje ne znanja ... pa kako onda NEMA ego ..?..
IMA i jos kako ... ne vredi sada tu ljubav i braniti se sa time ... ja vas jednako volim ... jer je to nemoguce.
Svaka ovca je jednako vredna ... a pokazati ce se vrednost samo onda kada nade sebe ... samo onda ima pravu vrednost ... ako joj je rodeno da bude pekar, zidat, kovac ... neka bude, i treba da bude to. Jer ako je sa tom pripremom dosla medu nas u nase vreme, znaci da su joj naklonjene te prirodne sile takve prirode ... jesti cemo najbolji i najkvalitetniji kruh itd.
Znaci ... radi svoj posao i ne petljaj se dalje ... jer ono sto ne znas, zna druga ovca ... a ne sakupljati od drugih ovaca i reci to je od elektre sve ide preko mene ... poslije mozete i sami... zar to nije ego ... zar se ne treba saznati odakle je to i to, pa da se slavi taj drugi izvor... To je krađa, ima li tu ega..

Neka druga učenja kazu ovako.
Došli su, a niko ih nije zvao ... sagradili su ograoman stroj, mašinu, veliku kao planeta. koji stoji na rubu Suncevog sistema. Taj umjetni Planet je izavao sve promjene kod nas ... zato se Lučonosa i izgubio, jer su bili unisteni i svi kontakti.
MI ondasnja CISTA ljudska bica smo bili CISTO MAGNETNI ... I BILA JE JEDNA KRVNA GRUPA ... 0 ... Nosioci ostale dve krvne grupe ELEKTRICNI ... I ATOMSKI ... nisu mogli obitavati pod nasim uslovima.
Zato su sve i promijenili ... zarobili nas ... A upravo su dosli sa Plejada...
I sve velike danasnje bolesti vucemo od njih.

Sve je karma i sjetva i zetva ... a sve rjesava trgovina... kod nekih ...
Kada se neko spoji sa elektrom ... bude mu bolje, te poslije dolaze napadi u predjelu plekcusa ... kazu pobjedili su zlo. Napada ih zla sila, sto su odabrali pravi put. Da li je to tako? Imam pravo da pitam ... sta ako se to desava upravo onima koji prelaze materijalno. Pa im se desava upravo suprotno. Blokirana im je treća čakra i vise razvoja prema gore nema. Ja pitam samo.
Zasto pitam? ... pa zato sto znam da kada se uzima energija odozgo preko glave ... postoje dva filtera ... koja sprečavaju ulazak svih negativnih energija ... gdja se to spominje ... nigdje ... sve će to samo, po kojem to učenju... Zato sam i poslao onu vježbu onoj ovci da se izvuče i vrati u balans... a ona druga ovca i priznade da za tako šta nije ni čula. Nije li to trgovina ... koliko mi daš, toliko ćes NEKIH učenja dobiti ... imati cete veoma dobru tehniku itd... ali gdje ćemo ostati.
U željeznom dobu ... treba se boriti protiv svega i svačega, i rusiti VLAST.
KOJU ...? Gdje se tu spominje bilo kako duhovno učenje .. svjetlost ... duhovni napredak ... Moje učenje kaze ovako ... ucite djeco jer vam znanje treba upravo zbog invazije koja dolazi van naseg planeta ...
Ucite ovako i ovako ... ovako cete steci moc nad prirodnim silama i zakona prirode, samo tako ce te pobjediti.
Spominje se i Atlantida ... mislim da samo kao ... varka malog Marka ...
Pod okriljem Atlantide, a sve stvara elektra. ... nešto ne štima ...

A za one prave tragaoce ... nije li vam mozda promaklo da sam spomenio da se u ovom vremenu moze inicirati u Stara Znanja iz kojih su proizasla sva ta podjeljenja ... Da nije potrebno biti u piramidi ...?
Nego ovdje, uzivati zivot i uciti.

Dakle tek kada skoro sve saznas preostaje samo oprez ... TEK JE ONDA POTREBAN ... a bez njega je nemoguce ni stici .. do pravog znanja.
Kazes nema vremena ... ima ga onoliko koliko ga ima ... ali ako panes tek ga onda vise nemas, prosao voz. Sta ce meni sve to veliko znanje a neznam gdje ce i kako ce mi dusa, duh. Prorocanstva su tacna, i postoje da se sprecavaju .. a ne da se cekaju da se dogode ... I nista nije fiksno u njima ... mogu da se izbjegnu ... Cak i ona velika kosmickog znacaja osciliraju ... Ako se dobro sjecam da se 2012 ... moze se razvuci maksimalno četiri godine.

Nema ljutis... CISTA LJUBAV ...
Nije ego ... nego znanje. ja znam a i pitam.
A da li si ti ovo mogla od mene znati? ... JESI ... a zasto nisi .. NEMAS EGO
Tebi će sve tvoj Bog reći ... pa nije li ti rekao nedavno da SADA ostajes SAMA ... snalazi se....

Pozdrav
 Nazad na vrh »
ONA
Napredni tragalac

Pridružio: 25 Jul 2009

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 17:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja bih samo da pozdravim Istinu!

Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 17:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dalje ce mo o
egu
znanju
ljubavi
i najveznijem ... oprezu ...

Ako neko tvrdi da ima veliko znanje i dokazuje ga ... to onda nije ego nego davanje znanja... ali taj isti ... tvrdi da ima sa druge strane stvari koje uopste ne pozna ... a tvrdi da je ego oruzje ne znanja ... pa kako onda NEMA ego ..?..
IMA i jos kako ... ne vredi sada tu ljubav i braniti se sa time ... ja vas jednako volim ... jer je to nemoguce.
Svaka ovca je jednako vredna ... a pokazati ce se vrednost samo onda kada nade sebe ... samo onda ima pravu vrednost ... ako joj je rodeno da bude pekar, zidat, kovac ... neka bude, i treba da bude to. Jer ako je sa tom pripremom daosla medu nas u nase vreme, znaci da su joj naklonjene te prirodne sile takve prirode ... jesti ce mo najbolji i najkvalitetniji kruh itd.
Znaci ... radi svoj posao i ne petljaj se dalje ... jer ono sto neznas zna druga ovca ... a ne sakupljati od drugih ovaca i reci to je od elektre sve ide preko mene ... poslije mozete i sami... zar to nije ego ... zar se ne treba saznati odakle je to i to, pa da se slavi taj drugi izvor... To je krada, ima li tu ega.
Neka druga ucenja kazu ovako.
Dosli su a niko ih nije zvao ... sagradili su ograoman stroj, masinu, velika kao planeta. koji stoji na rubu suncevog sistema. Taj umjetni planet je izavao sve promjene kod nas ... zato se Luconosa i izgubio jer su bili unisteni i svi kontakti.
MI ondasnja CISTA ljudska bica smo bili CISTO MAGNETNI ... I BILA JE JEDNA KRVNA GRUPA ... 0 ... Nosioci ostale dve krvne grupe ELEKTRICNI ... I ATOMSKI ... nisu mogli obitavati pod nasim uslovima.
Zato su sve i promijenili ... zarobili nas ... A upravo su dosli sa plejada.
I sve velike danasnje bolesti vucemo od njih.
Sve je karma i sjetva i zetva ... a sve rjesava trgovina... kod nekih ...
Kada se neko spoji sa elektrom ... bude mu bolje te poslije dolaze napadi u predjelu plekcusa ... kazu pobjedili su zlo. Napada ih zla sila sto su odabrali pravi put. Da li je to tako? Imam pravo da pitam ... sta ako se to desava upravo onima koji prelaze materijalno. Pa im se desava upravo suprotno. Blokirana im je treca cakra i vise razvoja prema gore nema. Ja pitam samo.
Zasto pitam? ... pa zato sto znam da kada se uzima energija odozgo preko glave ... postoje dva filtera ... koja sprecavaju ulazak svih negativnih energija ... gdja se to spominje ... nigdje ... sve ce to samo, po kojem to ucenju... Zato sam i poslao onu vjezbu onoj ovci da se izvuce i vrati u balans... a ona druga ovca i priznade da za tako sta nije ni cula. Nije li to trgovina ... koliko mi das toliko ces NEKIH ucenja dobiti ... imati ce te veoma dobru tehniku itd... ali gdje ce mo ostati.
U zeljeznom dobu ... treba se boriti protiv svega i svacega i rusiti VLAST.
KOJU ...? Gdje se tu spominje bilo kako duhovno ucenje .. svjetlost ... duhovni napredak ... Moje ucenje kaze ovako ... ucite djeco jer vam znanje treba upravo zbog invazije koja dolazi van naseg planeta ...
Ucite ovako i ovako ... ovako ce te steci moc nad prirodnim silama i zakona prirode samo tako ce te pobjediti.
Spominje se i atlantida ... mislim da samo kao ... varka malog marka ...
Pod okriljem atlantide a sve stvara elektra. ... nesta ne stima ...

A za one prave tragaoce ... nije li vam mozda promaklo da sam spomenio da se u ovom vremenu moze inicirati u stara znanja iz kojih su proizasla sva ta podjeljenja ... Da nije potrebno biti u piramidi ...?
Nego ovdje, uzivati zivot i uciti.

Dakle tek kada skoro sve saznas preostaje samo oprez ... TEK JE ONDA POTREBAN ... a bez njega je nemoguce ni stici .. do pravog znanja.
Kazes nema vremena ... ima ga onoliko koliko ga ima ... ali ako panes tek ga onda vise nemas, prosao voz. Sta ce meni sve to veliko znanje a neznam gdje ce i kako ce mi dusa, duh. Proro canstva su tacna i postoje da se sprecavaju .. a ne da se cekaju da se dogode ... I nista nije fiksno u njima ... mogu da se izbjegnu ... Cak i ona velika kosmickog znacaja osciliraju ... Ako se dobro sjecam da se 2 012 ... moze razvuci maksimalno cetiri godine.

Nema ljutis... CISTA LJUBAV ...

Nije ego ... nego znanje. ja znam a i pitam.

A da li si ti ovo mogla od mene znati? ... JESI ... a zasto nisi .. NEMAS EGO

Tebi ce sve tvoj bog reci ... pa nije li ti rekao nedavno da SADA ostajes SAMA ... snalazi se....

Pozdrav

Goldy
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 21:03 pm    Naslov: potraga za sveznanjem
Odgovoriti sa citatom

Bravo!
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 21:31 pm    Naslov: Re: potraga za sveznanjem
Odgovoriti sa citatom

Duboko Istina duboko... Hail love3
 Nazad na vrh »
ema
Iskušenik

Pridružio: 13 Avg 2009

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 21:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E, takve vas volim !!!
Kad poštujete jedni druge, bez obzira što su vam mišljenja ponekad suprostavljena !

Bravo!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 23:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ego se može prepoznati samo ako se nema, jedino tako, metodom poređenja.

Iskoristila bih priliku da se sto prvi put zahvalim na pomoći koju sam ovde dobila da bih videla kopiranje i naučila da govorim.
Zahvaljujem se i timu koji je napravio Atlantidu, pa je dao meni na brigu. Zahvaljujem se na slikama i rečima koje su mi otvarale vidike, Svima hvala, nagrada je velika, zapisano je u zvezdama.

Srce si! Srce si! Srce si! Srce si!

Nikakva priča ne može uroditi plodom, sada je na redu paralelan svet duhovnosti,
nauka i duhovnost na delu.

Poslednji put izmenio Vera Bojičić dana 29 Sep, 2009 23:47 pm, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Strana 107 od 148

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30279 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89983 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42380 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30278 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29396 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42751 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)