ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 19:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nemam nikave sklonosti ka numerologiji kao i prema astrologije, ne zato što mislim da ti detaljćići nisu tačni već zato sto su to samo detalji, I ne mogu dati odgovore već samo slutnje.

Svesnost, gledanje paralelnih svetova može dati jedino tačne odgovor jer se tada svaki segment slaže u celinu. Paralelni svetovi se mogu videti kroz različite paralele ali je jako bitno tumačenje. Ono mora biti oslobođeno ovozemalskog razmišljanja jer tada nije tačno podložno je uticajima starih znanja iz kojih se još uvek nije izdvojila istina.

Ni u šta nisam uverena, jer ne znam, samo gledam a slike i odgovori se ređaju iz dana u dan. Čak mi je i polemisanje postalo besmisleno jer treba delovati, treba otkrivati, treba otkriveno pokazati. Shvatila sam da ljude ništa osim primenjenog znanja ne može pomeriti sa mrtve tačke. Potrebno je i malo vremena da se segmenti sklope u celinu.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
istina
Gost

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 21:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Nemam nikave sklonosti ka numerologiji kao i prema astrologije, ne zato što mislim da ti detaljćići nisu tačni već zato sto su to samo detalji, I ne mogu dati odgovore već samo slutnje.

Svesnost, gledanje paralelnih svetova može dati jedino tačne odgovor jer se tada svaki segment slaže u celinu. Paralelni svetovi se mogu videti kroz različite paralele ali je jako bitno tumačenje. Ono mora biti oslobođeno ovozemalskog razmišljanja jer tada nije tačno podložno je uticajima starih znanja iz kojih se još uvek nije izdvojila istina.

Ni u šta nisam uverena, jer ne znam, samo gledam a slike i odgovori se ređaju iz dana u dan. Čak mi je i polemisanje postalo besmisleno jer treba delovati, treba otkrivati, treba otkriveno pokazati. Shvatila sam da ljude ništa osim primenjenog znanja ne može pomeriti sa mrtve tačke. Potrebno je i malo vremena da se segmenti sklope u celinu.

Ti detalji su tacni ... KOJI RAZRESAVAJU SLUTNJE ...
Trazilac znaci da trazi ... a trazi zato sto ne zna .... da bi znao mora traziti ... a da bi PRAVILNO traqzio ... mora naci i pravilna ucenja.
Dabe je sto ti znas kada drugi ne razumiju ... kako da djeluju kada se nezna ... izvuci se iz zatvora ne znaci biti doktor nauka ... nego slobodan u kretanju ... a slobodu ce imti onakvu kuda i kako se bude kretao ... jel tako ...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 21:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako sam shvatila. naućila o čemu ućenja govore i na kojim su principima zasnovana, to mi je otvorilo nove vidike da shvatim da ništa nije tačno.
To su sve priće o vremenu koje treba da ostane iza nas, vreme vrćenja u krug. Čak sam u tom zatvorenom krugu videla i priču o karmi. Videla sam odvojenu planetu u kojoj se to ponavaljanje bez napretka odvija. Ponavljanje koje iscrpljuje i drgradira.
Ućenja i tehnike govore o tome kako se u postojećem sistemu što bolje snaći.

Isus je govorio istine, ali već sam napomenula da se njegove reći bez znanja postanja ne mogu pravilno razumeti jer je i to ukonponovano u logiku sistema.

Svi ljudi, izuzev dece sunca, su aktivirani, A kako izgledaju bića koja su je izbegla(aktivaciju) možet saznati ako počnete da čitate Anastaziju. To je prića o biću koje je izbeglo aktivaciju. Tako izgleda slobodan život, da sa celim kosmsom možeš da komuniciraš, da ti knjige ne trebaju jer one već postoje ispisane.

Stvar napretka je u povezivanju u komunikaciji sa svim elementima sveta-
Pričala sam vam o Božijoj čestici i kako se naš život odvija u elumu(elementuuma) kako je taj um saćinjen od bilijona zasebnih ćelija, zenova, i kako trebajusve između sebe da komuniciraju, Što je više uspostavljenih veza, znanje je veće sa kojim se raspolaže.

Evo paralelnog sveta koi govori o vezam i količini znanja koja je muškom principu, jer on je mozak ka kojem svi idemo, ostatak znanja leži u tamnoj energiji i tek ga treba osvojiti.

Mozak ništa ne zna dok mu se ne kaže, dok se ne uspostavi veza sa njime.

uvećajte za c2 i dobićete veze na nivou kosmosa.
Bez greške, ne morate ništa da mislite, samo da pravilno slike čitate. Pismo je slikovno.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 21:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da dodam još. Duhovnost i nauka se dopunjuju, jedno drugo objašnjavaju. Sto puta je bolje gledati vidljive proces i tražiti odgovore za nepoznato kroz poznatu duhobnu komponentu nego pročitati šta je sve neko napisao.

Sve nam je dato da znamo i vidimo, putokazi su razasuti na sve strane, ali treba tragati da se znanja povežu i da se nevidljivo kroz vidljivo vidi.

Prva mudrost Boga su paralelni svetovi.

Evo pogledajte, kroz ugljenik, glavni element za formiranje života se može videti svastika. povezivanje i rađanje života. četvorstvo.

Poslednji put izmenio Vera Bojičić dana 03 Nov, 2009 22:05 pm, izmenio ukupno 3 puta
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 22:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A ... jesi li ti moja smotana ...

Hoces li ti shvatiti da drugi ne znaju.

Ja nisam pisao za tebe i o tebi ... iako vredi i za tebe ... da bi bolje pratila sta pisem.
Vecina ovdje misli da je posvece pa tek onda prosvetljen biti ... samo tako, ajmo i gotovo.
Za prosjecnog covjeka je to i nemoguce u ovom zivotu ... ALI TREBA DA ZNA .... OCEMU I KAKO.
jA SAM O ISUSU ... neke stvari objasnio i htio sam jos ... ali ne ide ... vidis da se islo godinu dana totalno uokolo ... kao ne povezano ... sve je sejo povezano i dokzuje jedno znanje.
Jer i isusa je bilo vise ista ili slicna imena sa istim znacenjem ali nije ista licnost. Tako da je i to okrenuto i mnogo kpmpliciranije nego sto se misli ... ali je ipak jednostavnije ... kao sto rekoh ... nemojte tumaciti jednu stvar na sto nacina ... nego iz zivota potvrdite to sa sto nacina i dobiti ce se nepogresiv odgovor.
Dve hiljade godina je proslo ... i ... sta, nista.
Ljudi moraju da shvate sta je i kako je i da cijene one koji se za njih brinu.

Spominjes anastaziju ... pa ko zna kakve sve energetske radnje cini i pomaze osim sto uci ...
Ali koliko ima takvih ...

Ti znanje nisi ovdje ucila ... ali svi ostali moraju ovdje uciti ... zato skroz i govorim da se treba znati ziviti normalan zivot u porodici ... ali se i u porodici mora znati red ... inace nista.
Pa tek onda istrazivati ... Covjecanstvo se treba osloboditi i vejerovati u pravo ... kolektivno.
Znaci biti otvoren za ono bozansko da bi mogao primati od bozanskog ... dovoljno je samo da se otvori ... a ne koje kake zablude ... nije dabe indus indus... arap arap ... kinez kinez ... hriscanin hriscanin.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 22:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Upravo Anastazija i govori da u čitavom ovom svetu postoje možda pet ili šest knjiga koje vrede. Nije poenta samo u znanju već i u osećanjima. Mnogi osećanja žele da podvedu pod ego,ali to nije tako jer kada čovek bude shvatio ovu poruku:Treba jesti kao što dišemo... daleko ćemo dogurati jer naše misli će se ubrzati i tako ćemo dobijati prave informacije i komunicirati sa celim kosmosom i shvatiti naše pravo predodređenje.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 22:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
Upravo Anastazija i govori da u čitavom ovom svetu postoje možda pet ili šest knjiga koje vrede. Nije poenta samo u znanju već i u osećanjima. Mnogi osećanja žele da podvedu pod ego,ali to nije tako jer kada čovek bude shvatio ovu poruku:Treba jesti kao što dišemo... daleko ćemo dogurati jer naše misli će se ubrzati i tako ćemo dobijati prave informacije i komunicirati sa celim kosmosom i shvatiti naše pravo predodređenje.

To upravo i tvrdim da se moraju slušati osećanja, ne emocije, koja uvek govore istinu. Mozak treba da ih sluša i u skladu sa njime oslučuje.

A nas dvoje brate treba da raspravimo ubrzanje misli, sigurno mislimo na isto.
Moj pogled je sledeći. Brzina svetlosti je granična brzina za elmat, zato se svetlost kreće tom brzinom, na razmaku od c2 od njega kreće se elum oko njega brzinom misli. Te dve brzine su granjične brzine. na njima radi Bog.

Da bi smo se mi približili toj frekfenciji moramo da se povežemo putem linija života sa Bogom. Naša misao je usporena, da tako kažem, a pritom mislim da je ograničena ne brzinom već provodnicima koji su nam zakrćeni.
Ako te barijere premostimo, naše misli će biti slobodne i stvaralačke jer će biti povezane sa tvorcem . Čista fizika, promenimo provodnik i eto nas na nivou gde se ne trošimo da prođemo kroz manje prohodan. Dobijemo duži život.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 22:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A evo za Vas sve malo reči koje Anastazija izgovori:

"Svi su dokazi i sve istine sveta sačuvane i nosimo ih oduvek u svojoj duši (Zar nas na to i Isus ne upućuje) .Neistina i laž ne mogu dugo trajati. Duša ih neće prihvatiti. Zbog toga se čovek zasipa mnoštvom rasprava
(Zar to nije isti slučaj i ovde na forumu...). Neistina će uvek tražiti novo i novo očitavanje. To je razlog zašto se stalno menja društveno ustrojstvo (I ovo je veoma vidljivo...). Čovečanstvo nastoji u njemu pronaći izgubljenu istinu,no umesto toga ono se sve više i više udaljuje.
AKO ISTINA POSTOJI,ZBOG ČEGA SE NE OTKRIVA?
-Naprotiv,istina nam se želi svakodnevno pokazati,istina se želi svakodnevno svakome pokazati.Uz pomoć istine ćemo stvoriti život koji je večan.
Anastazija je dlanovima ruku hitro dodirnula zemlju. Prošla je dlanovima po travi pa ih okrenula prema meni.
Pogledaj Vladimire,možda ću uz njihovu pomoć oterati tvoje sumnje! Pogledao sam i ugledao na ispruženim dlanovima seme trave,cedrov orašćić i kukca koji se micao. Upitao sam:
Što to sve znači,recimo oraščić?
-Vladimire,pogledaj to sasvim maleno zrno,koje se može posaditi i izrasti u veličanstveni cedar;ne u hrast,javor ili ružu,nego samo u cedar. Cedar će opet dati isto takvo zrno,u kojem će isto kao i u onome koje je bilo prvo,biti sadržane sve obavesti prvobitnih izvora. Kad to zrno dođe u dodir sa zemljom,kao što je bilo pre milion godina ili kao što će biti nakon milion godina,iz zemlje će niknuti samo mladica cedra. U tom zrnu,u svakome zrnu koje predstavlja savršenu božansku tvorevinu,nalaze se obavesti Stvoritelja. Ni milioni godina koji će proći neće izbrisati obavesti Stvoritelja. Čovek,koji je više delo stvoritelja,dobio je od Stvoritelja sve u vreme stvaranja. Nadahnut visokim težnjama,Otac je svome voljenom detetu predao svu istinu i osvestio sva njegova dela što će se dogoditi u budućnosti.
Kako možemo naposletku spoznati istinu? Odnekud iznutra? Iz bubrega,srca,ili mozga?
OSEĆAJIMA.Pokušaj osećajima odrediti istinu! Prepusti se osećajima i oslobodi se materijalističkih ideja!
-Dobro,kad nešto znaš,onda se tako i izrazi! Možda će te netko pokušati shvatiti osećajima. Što je Bog? Možda bi ga znastvenici mogli predstaviti uz pomoć neke znastvene formule?
-Znastvene formule? Ona ne bi mogla obuhvatiti prostor uokolo Zemlje. Kad bi se jednom ispisala,odmah bi nova nastala. Bog nije manji od onoga što može stvoriti misao. On predstavlja ono što je kruto,predstavlja i vakum i ono što je nevidljivo. Nema smisla pokušavati ga shvatiti INTELEKTUALNO. Pokušaj sve zemaljske formule i sve obavesti Svemira skupiti u maleno seme u svojoj duši i pretvoriti ih u osećaje,pokušaj se prepustiti osećajima! ............................. "

Vera bitno je tvoje znanje,tvoje gledanje paralelnih svetova osvetliti osećanjima,tada ćeš imati kompletnu sliku stvaranja i svog predodređenja...
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 22:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To upravo i tvrdim da se moraju slušati osećanja, ne emocije, koja uvek govore istinu. Mozak treba da ih sluša i u skladu sa njime oslučuje.

Moj pogled je sledeći. Brzina svetlosti je granična brzina za elmat, zato se svetlost kreće tom brzinom, na razmaku od c2 od njega kreće se elum oko njega brzinom misli. Te dve brzine su granjične brzine. na njima radi Bog.

Da bi smo se mi približili toj frekfenciji moramo da se povežemo putem linija života sa Bogom. Naša misao je usporena, da tako kažem, a pritom mislim da je ograničena ne brzinom već provodnicima koji su nam zakrćeni.
Ako te barijere premostimo, naše misli će biti slobodne i stvaralačke jer će biti povezane sa tvorcem . Čista fizika, promenimo provodnik i eto nas na nivou gde se ne trošimo da prođemo kroz manje prohodan. Dobijemo duži život.

Da sestro draga! Drago mi je da se naše misli približavaju,znači da koristimo isti provodnik... Laughing
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 22:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro ... pa o cemu ja palamudim skroz ... a kako ce ljudi da spoje mozak i srce .... a kako ce gledati drugim organima ako ne nauce ... a da bi se priblizili tim frekvencijama, mora se prvo shvatiti kako, pa tek onda uspostaviti linije sa tvorcem ... u kojem domenu ti smatras da ce covijek postati stvaraoc.
Dokaz je da to sve skupa nismo u stanju je sto cekamo pomoc Od Isusa da nas oslobodi.
Vec samo to, je OGROMAN uspjeh dozvoliti mu.

Tako je brate samo je nekoliko pravi knjiga ... a dijelovi izlaze samo kada je vreme ... i sa pomoci ... ovdje i sada ...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 22:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moje gledanje je izniklo samo iz osećanja, a paralelni svetovi su isto što i Anastasija kaže.
Pogledajte ovo seme u njemu se nalazi Kedar, iz tog zrna nikne, svo znanje je u semenu.
A ja kažem gledajte začeće, gledajte rađanje i videćete kao se sve rađa, kako iz jednog sve nastaje.
Ja nauku koristim da osećanje pokažem, da se umom osećaj shvati.
To je put koim idem, i nema drugoga,
a na njemu samo je ljubav prema drugome okidač, koji me pokrene.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 23:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako je ovo sve lepo i divno,kako sve dobija smisla i kako radosno treperi duša.
Dolazi novo doba, uspavani ljudi se bude i otkrivaju istinu života i postojanja!!!
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 23:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moje gledanje je izniklo samo iz osećanja, a paralelni svetovi su isto što i Anastasija kaže. Pogledajte ovo seme u njemu se nalazi Kedat, iz tog zrna nikne, svo znanje je u semenu. A ja kažem gledajte začeće, gledajte rašanje i videćete kao se sve rađa, kako iz jednog sve nastaje.
Ja nauku koristim da osećanje pokažem, da se umom osećaj shvati. To je put koim idem i nema drugoga a na njemu samo je ljubav prema drugome okidać koi me pokrene.

A molim te draga sestro da razumeš ovo,znam da znaš i da možeš,ali postavi sebi pitanje :Čemu znanje,čemu je svrha... Ne može znanje biti dovoljno samo po sebi,sa znanjem otkrivamo svoje predodređenje. Ključ svega jeste tumačiti svrhu života u punoj snazi. Zato se i kaže a najviše govori brat Istina da običan seljak više duhovnosti nosi u sebi,jer on živi Božiji program!!! Treba tumačiti Božiji program svrha života kroz sam život i živeti ga punim osećanjima i stvarati prostranstvo ljubavi,to jest RAJ na Zemlji. To je taj Raj o kome se stalno govori,on ne postoji već ga naša Duša ovde na Zemlji mora stvoriti za sebe i svoju porodicu,kako bi se stalno preporađali...(umirali i rađali),tako ćemo odrediti potpuno sebe i postati besmrtni i večni!!!
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 23:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako je ovo sve lepo i divno,kako sve dobija smisla i kako radosno treperi duša.Dolazi novo doba,uspavani ljudi se bude i otkrivaju istinu života i postojanja!!!

Brate ... Anastaziju čitati ... ali shvatiti ju treba ... iz cedra nice samo cedar, a ne hrast...
A sta niče iz nas ... sve, samo ne čovijek ... znaci da je najveci problem osloboditi se, i postati ono sto jesi.

Zablude su ogromne i svuda ... sjeti se rasprave na kundaliniju ... pa vise od pola čovječanstva tezi zmiji .... razumijes ...
a kolik je takvih iluzornih učenja.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 23:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::

Zablude su ogromne i svuda ... sjeti se rasprave na kundaliniju ... pa vise od pola čovječanstva tezi zmiji .... razumijes ... a koliko je takvih iluzornih ucenja.

Pa brate oni biraju nulu, put lude, ali zato i postoji vera da ih čekamo... U pravu si, ne samo čitati već shvatiti a za to treba imati čisto srce...
Ma upravu si, ovde ima sve na forumu i davno je ispisano, ko ima oči videće...
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Strana 116 od 148

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30318 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90575 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42471 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30352 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29626 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42828 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25664 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)