ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 04 Nov, 2009 22:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
1. DA LI MOZES DA - POGRESIS?

Mogu ako sam brzopleta i ne sačekam da vidim celu sliku. Tada ne grešim u uvidu već u tumačenju. Međutim, zadnjih godinu dana niša ne kažem a da to prethodno ne vidim u paralelnim svetovima, tada nema greške, nema tumačenja, nema razmišljanja i misljenja, samo pročitam šta je napisano.

Citat:
2. Da li si, nekada, za ovih 5 godina druzenja sa Bogom, nesto pogresila?

8 godina, pet godina sam učila, puno toga nisam pravilno shvatal, dok nisam videla celu sliku postanja. Poneke odgovore koje sam dobijala pre mnogo godina, tek sada mogu u potpunosti da shvatim.

Citat:
3. Da li si SVE - pobedila?

u sebi jesam

Citat:
4. Da li, mi ostali, 6 milijardi...treba da cekamo...NEKOG...JEDNOG...da i on udje u carstvo bozije...pa tek, onda, da konstatujemo, da, na zamlji...JESTE...CARSTVO BOZIJE...i, sta, AKO TAJ JEDAN NECE...TO...pa nece...SLOBODNOM VOLJOM...

Ne treba da čekate već da učinite što više na sopstvenom uzdizanju, da svakoe kome možete pomognete, da svojim primerom sačuvate ljudske vrednosti, da budete ljudi, i tako saćekate dan kada će se svet promeniti.

Citat:
5. dA LI...MI...NEKO BAREM...mozemo SADA...da budemo u carstvu Bozijem...ne secanjem...samo...vec...NA RAZNE NACINE...ili ne mozemo...moramo da CEKAMO...buduce...vreme...
5. Kakve su to tehnologije...koje nas uvode, SVE, u carstvo Bozije...jer sam , nesto, o tome citao, na ovom sajtu...o hologramima...3D internetu...teleportaciji...mislima...kristali kao izvori energije...hranjenje svetloscu...dakle, ako mozes nesto konkretnije da napises...i kako to postici...
pozdrav

Tehnologije budućnosti su svetlost i na tim znanjima izgradnja stvaralačkog društva, a ne potrošačkog, na primer iz semena ako se projektuje može da nikne zgrada a da se ni jedna travka ne utroši, Koristi se za stvaranje tamna energija i kao gradivni materijal tamna materija. 97% svog svemira.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 04 Nov, 2009 23:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera..a zasto su nam potrebne zgrade..iz semena ili cigle.To popdrazumijeva odvajenje i postavku zidova a u carstvu božjem nema zidova.oni ograničavaju ili se iza njih skrivamo..od koga ili čega i zašto.

herc
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 04 Nov, 2009 23:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
Vera..a zasto su nam potrebne zgrade..iz semena ili cigle.To popdrazumijeva odvajenje i postavku zidova a u carstvu božjem nema zidova.oni ograničavaju ili se iza njih skrivamo..od koga ili čega i zašto.

herc

Tako sam videla na zenu, njima mesta za život niču, ne sagorevaju za toplinu ništa.
Život u carstvu Božijem nije odricanje osvajanja znanja niti ukidanje kreativnosti, naprotiv tamo svako radi ono što njegovo biće traži da se kroz to iskaže. To su šume drugačijeg oblika.
Sva znanja koja smo osvojali do sada, mogu da postanu semenje, koje raste, gradi svačiju viziju, a kad hoće da se promeni to se zemlji vrati.

Jedan atom, može da bude prevozno srestvo ako se u njega ugradi šema i principi da iznad zemlje leti.

Život u carstvu Božijem nije prepuštanje i tavorenje, već pravi put čovečanstva, istraživački put u moru znanja a zatim primena kroz kreativnost, Faktor potrošnje ne postoji već samo promena oblika i suštine elemenata, po želji.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 00:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Vera,

izvini sto sam dosadan, ali vidim da imas jasne vizije, pa te molim za jos neke odgovore...

1. da li te, tamo, negde, neko vodi...ili te je vodio...nekada...ili je to doslo samo od sebe?

2. da li, u tom novom carstvu, Bozijem...postoji Bog...i, kako On izgleda...mozemo li se sa Njim druziti...razgovarati...zabavljati...ili samo uzivamo u Njgovom carstvu...lepoti...bezbriznosti...svatlosti...znanju...ali...On nam, nekako ostaje daleko...iza nekih zidina, dvorca...sa cuvarima...
ili On i nije nekakva osoba...vec nesto...bezlicno...sveukupno...pa ne mozemo, sa njim, licno, da se igramo, druzimo, zabavljamo...?

3. A , nemoj da se ljutis...jel ima sexa?
gole guze...i to...ili...kako...da se pripremim...
(ko o cemu, baba o ustipcima)
Very Happy

pozdrav i hvala za odgovore
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 00:26 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
1. da li te, tamo, negde, neko vodi...ili te je vodio...nekada...ili je to doslo samo od sebe?

Došlo je samo, nisam ni znala tako nešto da tražim. Sav život srce me je vodilo, sve sam radila samo iz ljubavi. PritomUvek sam htela znanje, jer me je jedino ono moglo zadovoljiti.

Citat:
2. da li, u tom novom carstvu, Bozijem...postoji Bog...i, kako On izgleda...mozemo li se sa Njim druziti...razgovarati...zabavljati...ili samo uzivamo u Njgovom carstvu...lepoti...bezbriznosti...svatlosti...znanju...ali...On nam, nekako ostaje daleko...iza nekih zidina, dvorca...sa cuvarima...
ili On i nije nekakva osoba...vec nesto...bezlicno...sveukupno...pa ne mozemo, sa njim, licno, da se igramo, druzimo, zabavljamo...?

Tvorac uvek postoji, on je sve ali podeljeno na polove, iz jednog sve izvire a ka drugome ide, dok sve ne pređe. U carstvu Božijem se Bog poznaje, sa njime se komunicira, on je izvor iz koga se crpe znanja. Bog je povezanost između svetova. Tada, dok traje povezivanje kosmičkih čelija Bog je muški princip. Od majke rođeni ka ocu idemo.
Kada se dosegne povezanost tada se pripada celini i tada je ta povezana čelija deo Boga.
Tada se igramo, zabavljamo sa svetovima a to znaći sa Bogom.

Citat:
(ko o cemu, baba o ustipcim

Postoji ljubav iz koje se deca ljubavi rađaju. to nije seks, već poteba da se sretne i doživi ljubav. Ni jedan seks nije ni mrvica od doživljaja ljubavi i istinske sreće kada se ona ostvari.

Žao mi je, ali nema jeb.....e
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 00:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Citat:
(ko o cemu, baba o ustipcim

Postoji ljubav iz koje se deca ljubavi rađaju. to nije seks, već poteba da se sretne i doživi ljubav. Ni jedan seks nije ni mrvica od doživljaja ljubavi i istinske sreće kada se ona ostvari.

Žao mi je, ali nema jeb.....e

Objasnjvao sam da je seks zabluda za pravu ljubav ... koristi se za umnozavanje u materijalnom.
Taj veliki osjecaj ljubavi prema partneru ... je u stvari osjecaj i zelja za spajanje sa sobom prema Bogu... zato te ljubavi i ne traju dugo ... ta ljubav treba da prede u postovanje, izmedu partnera i zajednicku ljubav prema stvoritelju ... u stvari prema duhu i razvoju njega u sebi. ali bi trebalo prvo biti svjestan toga.
Otuda i te zblude da se sa seksom postize nesta vece ...

Vera...
objasni malo bolje da se shvati sta je to oko stvoritelja u srcu.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 00:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Oko tvorca u srcu je crna rupa u kosmosu. To je mesto sastanka dva pola. Svo trajanje život se sastaju na tome mestu ali se ne dodiruju, tu im se putevi ukrštaju. Tu se ljubav na trilijonima mesta rađa i iz njene snagge izvire svetlost, rađa se život u svetlosti, da bi se susreti u njoj opet dogodili.
Sve je od ljubavi dvoje sazdano.
Dok jedno spava ne vidi drugo dok se ne probudi. Ženski princip uvek budi.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 01:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Oko tvorca u srcu je crna rupa u kosmosu. To je mesto sastanka dva pola. Svo trajanje život se sastaju na tome mestu ali se ne dodiruju, tu im se putevi ukrštaju. Tu se ljubav na trilijonima mesta rađa i iz njene snagge izvire svetlost, rađa se život u svetlosti, da bi se susreti u njoj opet dogodili.

Dakle ... kada bi se prevelo na normalan jezik, znacilo bi ... nikome nije jasno kako i na koji nacin nastaje zivot ... spajanjem dve stvari koje su uvijek zajedno i ispreplicu se a da se nikada ne spoje... to nauku muci ... a to ne moze niko osim Stvaraoca i onih koji imaju to znanje.
Upravo je to raazlog predostroznosti da ne moze to niko da zna.

Taj jedan pol koji je slabiji u nama sada je ta iskra koju sam danas spominjao ... a ta iskra je slabi dio naseg duha kojeg moramo razviti ili razbuktati da bi bio jednak tami ili svemu onome sto je materijalno. Dakle, razviti duh da bi se dobila jednaka polnost. A duh je u stvari bozanski dio u nama.
 Nazad na vrh »
exhorder

Pridružio: 03 Nov 2009

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 03:54 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Momcilo Bajagic i pesma Evil or Very Mad VERUJEM - NE VERUJEM Twisted Evil
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 08:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::

Dakle ... kada bi se prevelo na normalan jezik, znacilo bi ... nikome nije jasno kako i na koji nacin nastaje zivot ... spajanjem dve stvari koje su uvijek zajedno i ispreplicu se a da se nikada ne spoje... to nauku muci ... a to ne moze niko osim Stvaraoca i onih koji imaju to znanje.
Upravo je to raazlog predostroznosti da ne moze to niko da zna.

Taj jedan pol koji je slabiji u nama sada je ta iskra koju sam danas spominjao ... a ta iskra je slabi dio naseg duha kojeg moramo razviti ili razbuktati da bi bio jednak tami ili svemu onome sto je materijalno. Dakle, razviti duh da bi se dobila jednaka polnost. A duh je u stvari bozanski dio u nama.

To nikada niko saznati neće i to samo STVORITELJ ZNA. Zato onima tamo treba da bude jasno i da ostave čoveka na miru!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 12:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve se može znati i sve se zna ali se ne razume. Rekla sam vam bezbroj puta da tajne ne postoje, da se one stvaraju za manipulaciju.

Postoje magiski kultovi, to su proizvodi čakri kako sam vam opisala. Ali sve što ta magija napravi nema vek, potrošno je i sve više energije mu treba da se ponovo podigne.

Božanska sila i snaga je tamna energija, koju samo kljuć može pokrenuti čista ljubav koja samo to i stvara. Dva pola na jednom mestu znači da smo sa Bogom. Tada se Bog poznaje,

Dakle, može se misliti do mile volje, realizovaće se samo niže želje,niske strasti, one koje su ispod ljubavi, stvaraće se na taj način svat ovakakav kao što je naš, pun bede sa ostrvima gde je malo bolje.

Ako ljubavi nemaš, ništa si.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 12:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Još bih vam ispričala ponešto o čakrama jer to je veoma važno za samospoznaju.
Uopšte nije čudno zašto nisam mogla da ih razumem. Čakre u izvornoj, Božijoj verziji čoveka uopšte ne postoje, nema ih. Postoje samo srčana i kanal koji je povezuje sa glavom a zatim se nit podiže ka Tvorcu. Sve je povezano.

Čakre su nastale razvojem društva koje je tu nit prekinulo, stvarale su se jedna po jedna, prva je sekualna. Sve čakre osim srčane je stvorio ego, one su hijerarhija i poredak vladavine zla.
Preko njih stvaramo svet po nalogu, Mi pripadamo drvetu života zla, a tek prelaskom u 4d i odbacivanjem dela svoje prirode, preći ćemo na Božiju stranu.

Čakre treba jednu po jednu zaustaviti a otvoriti samo srčanu, tada se postaje ljudsko biće.

Jedna od vesnica Elektre je viskom svaki put pratila rad čakri i primetila da kada inicira i šalje elektru da se one zaustave. Smejale smo se, jednostavno se zbune i ne znaju da rade kada dobiju znanje postanja. Božije znanje.

Povežite sa ovim znanjem i Taletove priče pa će vam mnogo toga biti jasno, meni jeste jer vidim ratnike na zemlji i na nebu koji hoće da pomognu čovećanstvu. samo da se povežu a hoće sigurna sam.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 13:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve se može znati i sve se zna ali se ne razume. Rekla sam vam bezbroj puta da tajne ne postoje, da se one stvaraju za manipulaciju.

Postoje magiski kultovi, to su proizvodi čakri kako sam vam opisala. Ali sve što ta magija napravi nema vek, potrošno je i sve više energije mu treba da se ponovo podigne.

Božanska sila i snaga je tamna energija, koju samo kljuć može pokrenuti čista ljubav koja samo to i stvara. Dva pola na jednom mestu znači da smo sa Bogom. Tada se Bog poznaje,

Dakle, može se misliti do mile volje, realizovaće se samo niže želje,niske strasti, one koje su ispod ljubavi, stvaraće se na taj način svat ovakakav kao što je naš, pun bede sa ostrvima gde je malo bolje.

Ako ljubavi nemaš, ništa si.

Epa draga sestro nisi ti uvek upravu,niti sve znaš... Niko na svetu ne zna koja sila stvara ovaj materijalni svet i bolje je što je tako...To samo zna stvoritelj i nikada se saznati neće.Ljubav je čudo i istražujte malo energiju ljubavi...

Treba sa reči preći na dela. Evo zadatka kada sve znate,pronađite lek ili tehniku za ovaj grip...
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 14:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Нема потребе!
Од грипа обољевају само они који треба да оболе.
Милиција зауставља само оне које треба да зауставе.

Радује се само срећан а несрећан тугује. И то је већ ствар избора, то се може променити!
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 15:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Зрела вирусна, ванћелијска, честица способна да инфицира ћелију домаћина назива се вирион. Уласком у ћелију вирион постаје активан тј. вирус. Вирус у ћелији преузима контролу над молекуларним апаратом домаћина и користи га за сопствено размножавање. Ћелија домаћина тада ствара делове вируса, а не материје које су њој потребне за нормалан рад. То у домаћину доводи до патолошког стања (болести), па се вируси сматрају искључивим унутарћелијским – облигатним паразитима (лат. облигатан = обавезан).

Zvući li vam poznato?

Citat:
Virusi se razmnožavaju na način koji je jedinstven u živom svetu pa se naziva umnožavanje. Ćelija domaćin, po ulasku virusa u nju, proizvodi nekoliko desetina do nekoliko stotina virusnih nukleinskih kiselina i na hiljade proteinskih kapsomera, a nakon toga se ovi delovi spajaju u veći broj virusnih čestica.

Citat:

Sazrevanje virusa je stvaranje nukleokapsida kombinovanjem nukleinske kiseline i proteina. Oslobađanje viriona iz ćelije domaćina može se vršiti na razne načine: razlaganjem (lizom) ćelije što dovodi do smrti ćelije, egzocitozom – pri kojoj virus od membrane ponese jedan deo kao svoj dodatni omotač i dr. Ova poslednja faza može kod nekih DNK virusa da izostane. Takvi virusi ugrade svoju DNK u DNK domaćina i deobom se prenose na potomačke ćelije (virusna DNK se replikuje zajedno sa DNK domaćina). Nazivaju se provirusi (latentni – mirujući virusi). Ugrađeni u DNK domaćina, provirusi gube sposobnost infekcije, ali se u određenim uslovima (povišena telesna temperatura, pad imuniteta i dr.) ili spontano mogu ponovo aktivirati.

Virusi su ti preko kojih se menja naša genetska struktura.

A što se tiće odbrane, onaa je laka. Kažeš srcu da podigne kupolu, imuni sistem, i da ih istera napolje.

Ove današnje mora da su bacili u vazduh sa nekog aviona ili satelita jer su zahvačene i prašume.
Dobila sam ga i ja mada nisam mrdnula iz kuće, ali sam ga očas pobedila. A juće sam pomagala prijateljima da ga se oslobode i jutros su dobro.
Kad se dogodi njihov nalet, ne treba ležati i negovati ih, već se aktivnošću upustiti u borbu.

U čistu destilovanu uzavrelu vodu, nacedite pola limuna i tako tolu popijete.Pre prijenja uđete u komunikaciju sa vodom i kažete joj." Sve ih izbaci napolje". Probajte.

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 05 Nov, 2009 15:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Strana 120 od 148

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30312 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90461 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42456 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30336 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29588 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42814 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25649 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)