ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 15:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::
Нема потребе!
Од грипа обољевају само они који треба да оболе.
Милиција зауставља само оне које треба да зауставе.

Радује се само срећан а несрећан тугује. И то је већ ствар избора, то се може променити!

Pa nije tako... Tvoj stav bi bio samo crno ili belo. Onda dovodiš sve u pitanje i život poastaje iluzija. Vera sama govori i piše da želi da pomaže,razvijaju se razne tehnike,isceljivanja,svi su puni metoda pomoći a ja sam samo konkretno predložio da pronađu lek za ovaj virus i tako će se mnogima pomoći. Svi se utrkuju sa svojim znanjima i sposobnostima,pa evo praktičnog primera svima onima koji govore za sebe da su najbliži Bogu,spoznajama,tehnikama itd...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
istina
Gost

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 19:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::

istina ::
       [/img][/url]
vera072 ::
Oko tvorca u srcu je crna rupa u kosmosu. To je mesto sastanka dva pola. Svo trajanje život se sastaju na tome mestu ali se ne dodiruju, tu im se putevi ukrštaju. Tu se ljubav na trilijonima mesta rađa i iz njene snagge izvire svetlost, rađa se život u svetlosti, da bi se susreti u njoj opet dogodili.
Sve je od ljubavi dvoje sazdano.
Dok jedno spava ne vidi drugo dok se ne probudi. Ženski princip uvek budi.

Dakle ... kada bi se prevelo na normalan jezik, znacilo bi ... nikome nije jasno kako i na koji nacin nastaje zivot ... spajanjem dve stvari koje su uvijek zajedno i ispreplicu se a da se nikada ne spoje... to nauku muci ... a to ne moze niko osim Stvaraoca i onih koji imaju to znanje.
Upravo je to raazlog predostroznosti da ne moze to niko da zna.

Taj jedan pol koji je slabiji u nama sada je ta iskra koju sam danas spominjao ... a ta iskra je slabi dio naseg duha kojeg moramo razviti ili razbuktati da bi bio jednak tami ili svemu onome sto je materijalno. Dakle, razviti duh da bi se dobila jednaka polnost. A duh je u stvari bozanski dio u nama.

To nikada niko saznati neće i to samo STVORITELJ ZNA. Zato onima tamo treba da bude jasno i da ostave čoveka na miru!

Nemoj Brate tako ... moze se puno toga saznati, vidio si da nista nije lako. Svako sebe daje koliko moze. Treba samo htjeti dati snagu da se malo vise i sebe pita, Vidis kako se tesko razumijevamo. Vera nemoze nikoga skoro razumjeti dok ne vidi - pa joj tek tesko spojiti ... a svjesna je da se nezna, okolina.
Sjedti se prije kada se pisalo o ljubavi, ja rekoh ... eto vama ljubav, meni dajte blagostanje.
Ovo sto je ona objasnjavala o oku u srcu ... ti je iskra DUHA ili BOZIJEG dijela ... bozanskog u nama ... A mi smo DUSA kompletna ili tama ... E sad, sjecas se kada kazem ... kako mi to slusamo srce kada je prazno ... sada bi se trebalo sagledati preko godinu dana u nazad ... Pa smo rekli, da ne ponavljam ono od juce ... da se treba znati zakon i red stvaranja ... i suprotnim redom, vracanjem nazad ides napred. Kada si koristio prave vjezbe i postigao nesto, opet treba prava po redu da ides dalje. Kada smo u raspravi dosli i do eliksira mladosti ili zlatnog cvijeta ... onda sam pisao da se seksualna energija krece odozgo prema dola u pubertetu radi stvaranja .. a sada ju treba vratiti nazad za postizanje duhovne snage. To sprecava njev kundalini koji se mora uspavati i dobije se osmica itd. Vera kaze da ne postoje cakre i da netrebaju.
Pisao sam da ja hocu postati jaje, zar ne, ... Dakle cakre postoje i predstavljaju razvoj ljudskog bica sa njevom izgradnjom a zatim razgradnom u jedno. Pa smo rekli da kada se oslobodite cakri, to jeste planetarnih utjecaja postajes slobodan i samo inicijativan jer nisi pod njevom moci ... postajes slobodno ljudsko bice ... ali tek sa dvanajst cakri si tek napravio posao, ali je to malo teze.

NE SE IGRATI SA CAKRAMA

Neko je ovdje napisao da ima probleme sa baznom cakrom te da nmu se cini da ju je mnogo teze otvoriti nego ostale. Ne otvaraju se cakre tako kako se misli ... nego kada se dovedu u red KROZ CENTAR STCA ... STO VERA KAZE ... tek onda se krece i to od donje da napravi svOj posao, posao prema gore, pa opet redom ... ali je sada vec prisustvo duha tu ... u srcu ... dA BI SRCE POSTALO KAO JEDINI CENTAR ... AJME, MAJKO gdje je to od nas. A opasnosti su mnoge kao sto smo opomonjali ... sve do samoizgorenja ... eto zasto uvijek upozoravam na OBICNU jogu i svako ima neke svoje bijezbe ... nista od toga svega.
Zna se brate da BOG nas ima cetiri lica i svako lice po tri vida i opet ti je to 12 ... od kojega smo mi nastali ... a to vam potvrduje i piramida i svinga i budha i sta ja znam.
Kada sam ti napominjao da je tebi MOZDA prvi kljuc HRIST ... to je znacilo da trebas da saznas i da vjerujes onako kako je ... inace ti ne moze biti blizak ...
Zato sam uvijek i spominjao ucitelja i one koji sve vide sta radimo ... pomoci nam mogu samo ako nemamo svoje cvrsta ubjedenja, a netacna, nego se oslobodimo i otvorimo da ude u nas ono sto sada mozemo dobiti. Neki ga vide i znaju ... neki nece nikada ni vidjeti niti znati a isto ce dobiti.

Zato opet ponavljam red odozdo pa prema gore redom ... lijep zivot u porodici .. biti sretan i zadovoljan i polako citati i pricati i slagati u sebi pronadeno. I misliti o svemu samo pozitivno.

Vera kaze ...sve je ljubav ... da ... ali je se treba rijesavati ... jer i mjesec nas voli i druge planete. Ali dok se ne oslobodis uvijek si na istom.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 19:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo prilike da pokažemo našu zajedničku stvaralačku moč i to na dobro,na svetlost,predlažem da se sprovede akcija u zaštiti stanovništva od ovog ludog virusa. Sve potiče od misli onda zamislite šta vlada u onim ljudima koji tvore ovakve opake visruse i sa kojim oni željama žive!!!
Molim sve da krenemo u akciju da udružimo naše pozitivne misli i energije i da stvorimo odbradbenu liniju na ovom našem prostoru...
Treba odrediti tačno vreme delovanja i evo ja sam dao neke smernice,sada treba sve razraditi i uključiti što veći broj članova foruma...
Molim samo da svako ostavi sada svoje tehnike i znanja i da usmerimo svi svoje misli i pozitivnu energiju u istom pravcu a to je zaštita ljudi!!!

Litlneks , otvorila sam temu koja je u vezi ovoga što si napisao :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=1605
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 19:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

Evo prilike da pokažemo našu zajedničku stvaralačku moč i to na dobro,na svetlost,predlažem da se sprovede akcija u zaštiti stanovništva od ovog ludog virusa. Sve potiče od misli onda zamislite šta vlada u onim ljudima koji tvore ovakve opake visruse i sa kojim oni željama žive!!!
Molim sve da krenemo u akciju da udružimo naše pozitivne misli i energije i da stvorimo odbradbenu liniju na ovom našem prostoru...
Treba odrediti tačno vreme delovanja i evo ja sam dao neke smernice,sada treba sve razraditi i uključiti što veći broj članova foruma...
Molim samo da svako ostavi sada svoje tehnike i znanja i da usmerimo svi svoje misli i pozitivnu energiju u istom pravcu a to je zaštita ljudi!!!

Litlneks , otvorila sam temu koja je u vezi ovoga što si napisao :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=1605

Hvala Caco Srce si!
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 20:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Brate Istina nisi me možda razumeo... Ja sam govorio o sili koja stvara ovaj materijalni svet...
Niko u ovom celom svemiru ne može odgonetnuti zagonetku i razotkriti tajnu koja skriva način na koji je bila stvorena materijalna razina postojanja,kao što ne može pronaći ni odgovor na to gde je i u čemu se nalaze niti od kojih je satkana materijalna razina stvarnosti i sve što postoji u svemiru.Niko takođe ne zna šta potiče ovu materijalnu razinu da se može sama stvarati...
Na ovo sam mislio brate a možda neko zna,pa neka stvori novi materijalni svet i neka sve energije uravnoteži... Ko to može nego samo Stvoritelj???
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 20:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Dođite k meni svi vi koji ste izmučeni, i koji patite u razdoru i nedaćama. Jer moj će vas mir ojačati i utešiti. Jer moj mir je neizmerno izobilje sreće. Zbog toga vas ja uvek pozdravljam na ovaj način: "Mir s vama!" I zato vi uvek pozdravljajte tako jedan drugog, da se na vaše telo može spustiti mir vaše Zemaljske Majke, a na vaš duh mir vašeg Nebeskog Oca. I tada ćete naći mir i među sobom, jer carstvo Božije je u vama. A sada se vratite svojoj Braći s kojom ste do sada bili u ratu, te i njima podarite vaš mir. Jer srećni su oni koji se bore za mir, jer oni će naći mir Božiji. Idite, i ne grešite više. I podajte svakome vaš mir, kao što sam i ja vama dao svoj. Jer moj mir je od Boga. Mir s vama."
I Isus ih napusti.
I Njegov mir se spusti na njih; a u njihova srca anđeo ljubavi, u njihove glave mudrost zakona, a u njihove ruke moć ponovnog rođenja, i oni odoše odatle, među Sinove Čovečije, da donesu svetlost. I oni se raziđoše, želeći jedan drugom:
"MIR S VAMA."

A u ovom tekstu iznad ima toliko mudrosti,toliko istina da mogu odgovoriti na sva pitanja. U njemu su sadržani svi odgovori koje muče čoveka i ukazuju mu na pravi put i gde treba ići...

Šta dalje tumarati i razotkirvati,zar je bitno od čega i zbog čega... Mir tražimo,mir je potreban svakom... Davno sam ovo napisao na forumu ali ponavljam da se nikada ne zaboravi!!!
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 20:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čakre su nastale razvojem društva koje je tu nit prekinulo, stvarale su se jedna po jedna, prva je seksualna. Sve čakre osim srčane je stvorio ego, one su hijerarhija i poredak vladavine zla.
Preko njih stvaramo svet po nalogu,

Iz ovoga razumem da su čakre "odraz" čoveka izbačenog iz Raja. Ako je prva stvorena seksualna čakra, to možemo videti u Bibliji, jer prvo što se desilo po isterivanju iz Raja bilo je: "I pozna Adam Evu, ženu svoju...". Sad mi pade na pamet, da se to prvo desilo po izlasku iz Raja, a da njih dvoje uopšte nisu pokušali da se vrate nazad, eventualno svladavši Heruvima!

Ostale čakre su nastajale razvojem svesnosti odnosno opažanja.

Veoma zanimljivo Very Happy
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 21:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::
Нема потребе!
Од грипа обољевају само они који треба да оболе.
Милиција зауставља само оне које треба да зауставе.

Радује се само срећан а несрећан тугује. И то је већ ствар избора, то се може променити!

Pa nije tako... Tvoj stav bi bio samo crno ili belo. Onda dovodiš sve u pitanje i život poastaje iluzija. Vera sama govori i piše da želi da pomaže,razvijaju se razne tehnike,isceljivanja,svi su puni metoda pomoći a ja sam samo konkretno predložio da pronađu lek za ovaj virus i tako će se mnogima pomoći. Svi se utrkuju sa svojim znanjima i sposobnostima,pa evo praktičnog primera svima onima koji govore za sebe da su najbliži Bogu,spoznajama,tehnikama itd...
Нисам хтео да кажем да је живот илузија.
Већ да је свет у коме живимо илузија. као и сва дешавања на овом свету.
То је онај измаштани део живота.део живота који није стваран, као сан.
Али ако је сан нестваран није цео живот нестваран, само је тешко одредити границу између сна и јаве.
istina
Gost

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 22:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::

Čakre su nastale razvojem društva koje je tu nit prekinulo, stvarale su se jedna po jedna, prva je seksualna. Sve čakre osim srčane je stvorio ego, one su hijerarhija i poredak vladavine zla.

Iz ovoga razumem da su čakre "odraz" čoveka izbačenog iz Raja. Ako je prva stvorena seksualna čakra, to možemo videti u Bibliji, jer prvo što se desilo po isterivanju iz Raja bilo je: "I pozna Adam Evu, ženu svoju...". Sad mi pade na pamet, da se to prvo desilo po izlasku iz Raja, a da njih dvoje uopšte nisu pokušali da se vrate nazad, eventualno svladavši Heruvima!

Veoma zanimljivo Very Happy

Pa gdje si ti Starcy ... ovih dana si mi mnigi puta padala na pamet ti i pPitija ... je si li ziva, pozdrav.

Bitno je da se okrece, krece ... ne moze biti ona prva jer sta je sa sula cakrom ... suncevom, pleksuz cakra ... i ostalima ... mi smo kao poridica u nasem suncevom sistemu ,,,ona je samo stupila na snagu kao zadnja ... sada je jupiterevo vreme za nas na redu ...spajanje na visem nivou materijalnog sa duhovnim ... isto kao sto sam objasnjavao da i ti sada cerka tvome ocu a nekada si mu bila sestra itd.
Ali ima tu i onoga sto je slaobadidi spominjao kada je rekao da se jedan dio ranje odvoio ili sto je kazem dsli su nepozvano. Jer mi smo dosli ovamo sa velikim razlogom i velikim poslom svijesno ... ali nije islo kako treba ... od 383 planete ljudskog roda mi smo najvise pali i po tome smo posebni ... i bio nam opstanak ugrozen.

Rale ... tako je, nismo mi iluzija ... nego ju zivimo a ne trebamo.

Brate mij litlneks ... kako si lijepo npisao i to je istina ... a upravo sam zato i sire pisao o onoj porodici sta se treba raditi ako jedan clan mora da ide u rat.
Ali se nije koliko vidimo, bas lako boriti protiv svih iluzija koje su nam nametnute.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 22:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A ne Istina. stvarale su se po redu, sunčevu su napravili proroci koji su dolazili na zemlju i donosili znanja. Napravili su je kao protiv težu drugima da čovek ne bi potpuno nesto.
To dobro koje je na zemlju dolazilo nas je spasilo kao biča, znali su da moraju obezbediti vreme da se probudi srčana-

Ja sam moje čakre zaustavila, a sećaš se kristala koi su mi izašli i sunčeve, sada znam da sam i njih oslobodila i da će delovati u ovome vremenu.

Kada se neka od čakri zaustavi tada svet i sve u njemu vidi drugačije, bez prestave koju ona pruža. Čakre stvaraju iluziju.

Čakre su materijalizacije, manifestacije, ovoga sveta. Prevara koja nas je zaslepila.
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 22:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::

Starcy ::

Veoma zanimljivo

Rale ... tako je, nismo mi iluzija ... nego ju zivimo a ne trebamo.
.

Јесте. Не треба да се саживљавамо са илузијом , довољно је само да посматрамо.
Како оно иде, седи с моје десне стране док положим непријатеље твоје као подножје ногама твојим

Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
istina
Gost

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 23:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A ne Istina. stvarale su se po redu, sunčevu su napravili proroci koji su dolazili na zemlju i donosili znanja. Napravili su je kao protiv težu drugima da čovek ne bi potpuno nesto.
To dobro koje je na zemlju dolazilo nas je spasilo kao biča, znali su da moraju obezbediti vreme da se probudi srčana-

Ja sam moje čakre zaustavila, a sećaš se kristala koi su mi izašli i sunčeve, sada znam da sam i njih oslobodila i da će delovati u ovome vremenu.

Kada se neka od čakri zaustavi tada svet i sve u njemu vidi drugačije, bez prestave koju ona pruža. Čakre stvaraju iluziju.

Čakre su materijalizacije, manifestacije, ovoga sveta. Prevara koja nas je zaslepila.

Opet zaboravljas na standardno i normalno ... svaka cakra ima pod kontrolom po koji organ pod vibracijama i svjetlosti. Cakre treba prvo pokrenuti ... pa ih spajati ...sjeti se spirale kada si me pitala sta znaci ... Dakle one moraju predati funkciju organima vracajuci im svjetlosnu snagu ... kako im se vraca svjetlosna snaga tako se pomice sve od ishrane pa na dalje ... manja zavisnost od materijalnog ... veca od akasa hrane itd ... sjeti se kada sam pitao ondasnje prosvijetljene ,,, a cime se hranite kada ste svi prosvetljeni,,,

Dakle ... pokreniti ih ... osloboditi en. cvorove i kanale ... i normalno osloboditi se karme prvo.
Onda se od njih uzima znanje koja su planetarna ... pa kroz spiralu se spoji u jedno a onda jos jedna spirala i to je to. Sve ostaje u centru ili srcanoj cakri ali sve lezi prvo u zlatnoj zmiji ... lednoj mozdini ... ili u stapu znanja ... Nemoze jedno ljudsko bice samo tako nesto preskociti ... pa to se radi hiljadama tisuca godina... bitno je da se zna ... sto kaze rale ... da se ne predajemo vise. cim si se pobunio vec si se otvorio za drugu opciju .. a to je ujedno koliko smo vidjeki i sami na teze ...

Rece isus morati ces mrziti i na oca i majku ... znaci ne ih pratiti u nedogled ... GROBOVE ...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 05 Nov, 2009 23:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro, to su već ovozemaljska učenja. ali ja znam sada, da čakre treba da se jedna po jedna zaustave, to je verovatno to tvoje vračanje znanja, kada se jedna zaustavi tada nestane njena iluzija i pojavi se prava slika, dobije se znanje.
Tako po redu dok se ne stigne do Hipotalamusa, super ega, kada se on zaustavi tada je oslobođena komande hipofiza.

Recimo, mislim da tome i ti težiš, kad se zaustavi seksualna, onda se pojavi jedna druga stvarnost, ljubav kao cilj a ne pražnjenje.

Dok se posmatraju čakre tačno se vidi kako je ego napredovao, išao je sve više i više, ali nije mogao da eliminiše sunčanu koja ga je usporavala da ne napreduje bez smetnje.
zmija koja se popela skoro do vrha, ali nije uspela da izađe i da ona preuzme celu kosmičku ćeliju, Stigla je do vrata. Da baš tako, stoji ispred vrata.

Kad proradi srčana čakra, ona odmah stavi sve druge pod kontrolu i počne da ih gasi, sunčanu oslobodi teškog posla, jer sloboda je nagrada za požrtvovanost.

To je ispričano mojim rećima. Ali ova slika je besprekorno tačna. Sada znam principe kako radi a kada se to zna onda je tu i pobeda.

Citat:
Rece isus morati ces mrziti i na oca i majku ... znaci ne ih pratiti u nedogled ... GROBOVE
...

To se ne odnosi na Grobove već na nasleđe. To je upravo ovo što vam sada pričam.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 06 Nov, 2009 00:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To ti je isto da ja sada dodek kod tebe i jednom rukom ti drzim tvoje dvije iza leda jednom ti stisnem nos i ZAZValim te ... kao ces disati ... na koju rupu ... znaci morati ces nauciti i tu tajnu da kada dodem sledeci put da se ne gusis...

Dobro si vidila .. jer kada zmija dode do mozga gotovo ... jer rekoh da seksualna energija krece odozgo i stvara sjeme ... koja li je to moc ... sada tu moc moras vratiti nazad istim putem a to se ne moze bez koristenja cakri ... kada bi ih ugasili .. ma nemoguce je pricati otome ... ti si vidila stvar gotovu, razumijes ... dakle koristiti suprotan, kontra nacin. Ne moze se sa srcane odmah stvoriti seksualna ... zato ti kazem da nisi u pravu po tom pitanju. kada se dovede sve u prvi red pa u drugi onda bazna cakra mora da obavi svoj kontra posao jer je ona i naj materijalistickija. Ona tek cisti celije i priprema za dalje.
Jer mi smo maksimalno celijski materijalni ... ne moze ceona cakra da menja tjelesne vibracije ... kako neces da shvatis ... sedam oktava je u pitanju ... Tako isto nije mogla iz srcane odmah da nastane seksualna ... jer ko je preobrazavao tu zivotnu i svjetlosnu energiju putem do seksualne. Dakle cijelo tijelo mora da menja vibraciju postepeno i redom na vise.
A to vam je i GURDIJEV objasnjavao ... ali nije kako ...
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 06 Nov, 2009 00:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Brate Istina nisi me možda razumeo... Ja sam govorio o sili koja stvara ovaj materijalni svet...
Niko u ovom celom svemiru ne može odgonetnuti zagonetku i razotkriti tajnu koja skriva način na koji je bila stvorena materijalna razina postojanja,kao što ne može pronaći ni odgovor na to gde je i u čemu se nalaze niti od kojih je satkana materijalna razina stvarnosti i sve što postoji u svemiru.

Brate Litlneks,

evo, ja nisam bas razumeo smisao...sta si hteo, bas tacno, da kazes...
ali, stiglo je...brodom...nova posiljka...znanja...za ceo svet...pa, kao ja pametan...da otkrijem....otkriveno...
Bilo...nekada davno...kao u bajkama...jedno bice...koje ima ime...
Brahma...prica ima sanskritska imena...jer je tamo doneta...
i, on, bio...kako se pise...JEDINI...na svetu...
a - svet JOS NIJE NI POSTOJAO...
i, onda ti nas drugara Brahma...sta ce...uzme da RAZMISLJA...i razmislja ti on, tako...godinama...i - NISTA...dzabe razmisljanje...
e, onda se je desilo jedno CUDO...a to je, da je drugar CUO, U SVOM SRCU...rec...TAPA...
sto, opet, na sanskritskom, znaci...POKORNOST...
i, da ne duzim pricu...cuo on za meditaciju, vidi da od razmisljanja nema nista...pa poceo da meditira...na to JEDINO STO IMA...ZVUK...REC...MANTRU...TAPA...
i, opet prodjose godine...i...opet se desi cudo...vide on...da POSTOJI, osim njega, ipak, jos nesto....duboko....u vodi...a mozada i u vazduhu...ne secam se, davno je to bilo...
i...to...nesto...duuuuuuugacko....i, on, nemajuci sta drugo da radi...za tim, necim...i tako, polako, dodje on do PUPKA...MAHA VISHNUA...(ovo, mozda, ima veze sa chakrama)...
i, da skratim pricu...previse je dugacka...upoznase se oni...i Maha vishnu mu objasni da je ovaj OTAC I STVARALAC JEDNOG UNIVERZUMA....sa sve planetama, i zivim bicima...crnim rupama i chakrama...
Na to se Brahma zbuni...jer, a kako ne bi...SA CIM DA STVORI SVE TO...i, jos gore...A- KAKO...
e, to vec pise u Srimad Bhagavatamu...dugaclka prica...sa 4 reda stvaranja...polanetarnih sistema...zivih bica....itd,itd...
samo ukratko...slicno, nekako, malo, kao i u Bibliji...materijalni svet je stvoren
ZVUKOM!!!
a, od njega, transformacijom, jednostavnom...je stvoreno...SVETLO...
oooooops....ko bi rekao...a svi govore o PROSVETLJENJU...I SVETLU....kao ono NOMBER 1...
itd, itd...materijalni elementi...materijalna cula...materijalni organi...
polubogovi...ljudi...demoni...
i, sto je glavna fora...da UNIVERZUM MORA DA SE VRTI...okrece...
i da mi...treba, tome, da damo svoj doprinos...vrteci pedale...malo ili jace...svejedno...
a, vidim ja, neko bi da zabusava...
a ja, kao...eto...dobio zadatak...da budem...ne jedini...KO-STVARALAC...jednog univerzuma...i, taman sam poceo od najmanjeg...sa jednom planetom...kad ono..VI, OVDE, ME BOJKOTUJETE...kao, to ne moze, ni pod razno...
pa, dobro, kazem ja...ako vi necete...onda...ima ko hoce...
a - chakre?...pa, one, isto treba da se vrte...a ko nece...ne mora...
samo, nemoj, posle, da trazite da dodjete kod mene...
morace...napismeno...uz izvnjenje...po sistemu...pogresio/la sam...gresna sam...jel moze...ok...moze... Sad
pozdrav
Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Strana 121 od 148

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30358 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 91184 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42543 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30449 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29876 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42894 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25722 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)