ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
istina
Gost

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 18:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Litlneks ::
       OBJAVE
Pa upravo vam pričam kako je nastao ovaj svet. Kako ga je Đavo napravio.

Polako sestro mila...Bog je sve stvorio u savršenom redu i postavio čoveka u Rajski vrt i dao mu stvaralačko predodređenje. Našim padom smo celokupnu Zemlju poveli ka " Đavolu". Uvek postoji izbor,slobodna volja. Mi smo svesno pali,odabrali ali ne možemo da kažemo da je Đavo stvorio ovaj svet,da se baš mnogo potrudio... e... to je tačno. Mi smo svojom slobodnom voljom prihvatili taj pad...

Pa jeste, zato živimo u njegovom carstvu.

Sada ste ga pobrkali...

Mi smo svijesno isli dole prema materujalnom ... svijeno kao velika bica ... na tom nasem putu SE pojavio neko koji ga je prekinuo ... i zbacio nas u ovaj nepravilni, put ... da bi se koristio nasim tijelima ...
Dakle spominje se dva pada ... dve vrste ... ovaj sto nije nas i sto nas zadrzava nemojte brkati sa nasim pravim i svijesnim planom .. nikada ne bi bio ovakav ... da nije bilo prevare ... zato ovo i nije nase...
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 18:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::
Za Litlneksa

Procitaj Zvonece kedre Rusije

tada ces imati mogucnosti da shvatis, kako vratiti stvari kakve su bile pre pada

Hvala brate,ja pročitao odavno sve knjige i dosta kroz svoje postove provlačim to prikupljeno znanje...
Slažem se i ja sa tim...Samo ako se čovek vrati prirodi,kada obnovi vodu,vazduh,zemlju,kada shvati ove misli:Da treba jesti kao što se diše,kada svaka porodica stvori za sebe prostranstvo ljubavi ili svoj rajski vrt,kada samo u svojim glavama i srcima budemo nosili pozitivne misli,tada će se ponovo povratiti Božije carstvo!!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 18:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno, ovo ispred je priča o početku pada, tada smo još imali šansu da se uzdignemo.
Ovo je priča o prvom čoveku (muškarcu i ženi9
Naša planeta nije iz te priće sa početka već u nastavku, tako da su nas posetili oni ispred, koji su prilikom replikacije ostali, razvijena reptilska biča, pa su u nas još dogradili sisteme za vlast nad nama.

Ali ova priča sa početka daje kljuć kako da se oslobodimo.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 18:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
       [url=http://www.objave.com/]
E pa vidiš, o tome sam već pisala, Muški princip je preuzeo viteški česticu zla da se sa njome bori i izbori. To je ta zmijica u začetku koja je tada počela da osvaja teren i da od mrve naraste do vrata.

Jeste preuzeo ::: PREUZEO DA SE BORI ::: ali ju je zena plasirala i izvela ....

Borba je bila njegova, ona to nije znala, a on jeste. Poruka njoj poslata stigla je od zmijice u njemu. Početak stvaranja prve čakre.

Kada budes gledala ... dobro prati ... jer se nije pitalo ko zna a ko nezna ... neznam ...

Ali su nas probali sa sobom ukrstati u laboratoriji pa valda nije uspjelo ili tako nekako ..

A onda su bogine.. boginja radala sa nasim muskim sjemenom ...
A sto se Adama tice ... potrudi se da vidis iz sve snage ... dali je on izdao nesto vece kao prolaz za ovu dimenziju ili nesto slicno sto se nebi smilo sa strane znati ...
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 18:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
      Sada ste ga pobrkali...

Mi smo svijesno isli dole prema materujalnom ... svijeno kao velika bica ... na tom nasem putu SE pojavio neko koji ga je prekinuo ... i zbacio nas u ovaj nepravilni, put ... da bi se koristio nasim tijelima ...
Dakle spominje se dva pada ... dve vrste ... ovaj sto nije nas i sto nas zadrzava nemojte brkati sa nasim pravim i svijesnim planom .. nikada ne bi bio ovakav ... da nije bilo prevare ... zato ovo i nije nase...

Ne znam brate Istina,tu mi nešto ne štima... Svesno hteli da padnemo u materijalni svet...Adam je savršen bio i postavljen je u ovaj materijalni svet i sve je bilo savršeno. U Adamu i Evi su izazvali ponos i želju za izdvajanjem i isticanjem osobenosti. Uspeli su ih uz pomoć lažne dogme uveriti u sledeće:"Da bi se stvorilo nešto što je savršenije od postojećega,ono što postoji treba razrušiti i videti kako će se ono ponašati".
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 19:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ti si meni istina bio a nadam se da ćeš to biti i dalje, od neprocenjive pomoći, baš zato što se tvoji uvidi tiču naše kosmičke ćelije.

Nego sad sam se setila da vam ispričam. Gledali su meni radoznali čakre, a i ja sam bila radoznala, I bili su zapanjeni kako stoje pos konac, ako neka mrdne odmah je nešto vrati u vertikalu.

Sada znam da bih mogla, kao i svako od vas, da vidim ovaj svet, moram se roditi sa svakom, ali ih je moja srčana stavila pod kontrolu.

To je put povratka Bogu. povratak unazad. Kada se neka zaustavi, taj svet više ne postoji, prelazi se na viši nivo.

Čakre su nastale magiskim ritualima, koristi se energija niskih frekfencija, zato su ljudima ugrađeni pojačivaći da bi je stalno proizvodili. jer ako prestanu, ovaj svet će nestati i naći ćemo se u nekom drugom.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 19:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ti si meni istina bio a nadam se da ćeš to biti i dalje, od neprocenjive pomoći, baš zato što se tvoji uvidi tiču naše kosmičke ćelije.

Nego sad sam se setila da vam ispričam. Gledali su meni radoznali čakre, a i ja sam bila radoznala, I bili su zapanjeni kako stoje pos konac, ako neka mrdne odmah je nešto vrati u vertikalu.

Sada znam da bih mogla, kao i svako od vas, da vidim ovaj svet, moram se roditi sa svakom, ali ih je moja srčana stavila pod kontrolu.

To je put povratka Bogu. povratak unazad. Kada se neka zaustavi, taj svet više ne postoji, prelazi se na viši nivo.

Čakre su nastale magiskim ritualima, koristi se energija niskih frekfencija, zato su ljudima ugrađeni pojačivaći da bi je stalno proizvodili. jer ako prestanu, ovaj svet će nestati i naći ćemo se u nekom drugom.

E sada jedno pitanje a niko ne pominje...Želim da čujem odgovor na ovo pitanje:Kakve je čakre imao ISUS HRIST ?
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 19:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga sestro Vera ti deliš ovo mišljenje: "Da bi se stvorilo nešto što je savršenije od postojećega,ono što postoji treba razrušiti i videti kako će se ono ponašati"
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 19:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I on je imao sve jer drugačije ne bi mogao da nam dođe i da ga vidimo, ali su bile pod kontrolom srčane od samoga rođenja. On je odmah znao ko je, Znala je njegova majka i nije ih aktivirala.
Kada se vazneo, on ih je sve sem srčane zaustavio i nije ga bilo, a kad ih ukljući, tada je mogao da se vrati.

Taj proces kontrole nad čakrama imali su i druga sveta lica koja su na zemlju dolazila, mogli su da postanu svetlost a zatim i da se vrate. Tako se putuje kroz razne svetove, jedan od načina.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 19:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
Draga sestro Vera ti deliš ovo mišljenje: "Da bi se stvorilo nešto što je savršenije od postojećega,ono što postoji treba razrušiti i videti kako će se ono ponašati"

Ne razrušiti, već izaći. jer ovo još treba onima koji ne znaju da izađu ili neće.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 19:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ETO vidis da si zbrkala BILA ... ispalo je vise nego STRASNO ... zato sam i rekao nedaj boze da to jos neko procita kozna ... ima da nam se smije ...

Radi se svasta i to sam rekao ... spominjao sam vam i vezivanje i svasta koje kakvih centara... to je crna magija ...
Ali ono vece je sto su nam ih razbili...

Brate ltlneks ... sada se sjeti one rasprave kao su htjeli preci iz enetgetski samovibrirajucih stanja da se upoznaju. Upoznali su se sa sjedinjenjem i stvorili nas.
Dakle mi kao energetska bica smo se spoili da se upoznamo, gibamo zato je citav kosmos u nama, svjeno smo padali prema materiji i u njoj uzivali ... RAJSKI ... i iz rajskog materijalnog ... kao sto si citirao anastaziju ... se trebali polako vracati nazad ...

E, u tom rajskom se dogodio ovaj nas neplanirani napad, atak na nas ... od onih koji su jos vise pali iz drugih vrsta ... a nemaju zelju ni znanje da se vrate ... nego koriste nas za opstanak a mi ih zovemo davoli demoni i sta ti je znam.

To je brate pravi pad ... PAD ... koji nije bio planiran.

I onaj prvi nazivate padom .. koji nije pad ... nego bozansko samovoljno gibanje i pokazivanje boga u svemu ... zato se i kaze da nismo ni svijesni kolko smo veliki i snazni i pune svega sto valja.

Zbog toga drugoga negativnoga i neplaniranog pada SMO mi i pali najvise od svih 383 ljudske rase ... zato nam je i potrebna tuda pomoc ... jer se sami nismo ni srusili ovdje...

Sve skupa nam je sada zato i tesko razjasniti sto su sve prave i danasnje knjige namjerno izokrenute da se ne snades.

Zato sam i rekao veri ... neka zamoli i pogleda sta je u stvari ADAM naprvio ... nesto kao izdaju teritirije otkrivanjem necega sto je uopste i dozvolilo ulazak u nasu dimenziju ili sta.

A ono sto sam veri napomenio za crva ... opet kako god okrenes zensko je to koje prenosi prva zlo .. jer te boginje ... sto mnoge trazioce muce su u stvari ti vanzemaljci sa plejada koji su morali roditi nas sa nasim sjemenom ... da bi nas drzali pod kontrolom preko bozijih sinova u stvari mjesancima ljudi i njih koje smo htljeli pratiti ... sinovi bogova.
Sto opet nema veze sa bogocovjekom i njegovim sinom .. vec samo sa adamovim ili obicnim covjekom.

Poslednji izmenio istina dana 07 Nov, 2009 20:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 19:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi moji,

ne znam o cemu pricate...
upecali ste se na propagandu zapadnih iluminata i reptila...o - padu coveka...idri krivice...igri znanja...sveg ili sto najveceg...znanja...a, promice vam jednostavna CINJENICA
ovde se radi o MANIPULACIJI...
naime, svi vec znamo o - pitovanju kroz vreme...
e, pa sad vidite...kako je to jednostavno...usaditi...ljudima...u arhetip - svest/podsvest...pricicu o Adamu i Kevi...o jabuci...zmiji...znanju...padu...djavolu...itd...pobise se ljudi ko vise i bolje zna...ko je vise...u pravu...itd...
a, cela poenta price se svodi na MATRIX...zaludjivanje...
naime...svako dete, poznato je i babama...ce, UVEK...da zeli i trazi...ono STYO JE ZABRANJENO...jer, TO JE NAJPRIVLACNIJE...
mozda mu nece uspeti da to ostvari kad je mali...jer mu brane roditelji...drustvo...cak ce i da laze...kako mu se to vise ne svidja...
dok, jednog dana, kad poraste...ne kaze...E, VALA SAD CU...!!!
I- posegne za tim zabranjenim...
ne kaze se dzabe: ZABRANJENO VOCE JE NAJSLADJE...
a sve se, kao sto rekoh, svodi na PROGRAM..i potprograme...MATRIX-a...
KOMPJUTER...!!!
jer, arhetip ODGRIZNUTE JABUKE...ne cele...ima simboliku...JASNU...na PRVIM KOMPJUTERIMA...APPLE - MACINTOSH...
i svi smo...na taj nacin...odavno...programirani...i, sada samo idu...podprogrami...
a, poenta uopste nije bila u tome...
naime...dugo godina su Adam i Keva se SETALI - GOLI...
i, posle puno vremena...malo po malo...poce da se desava nesto...
A...SVI ZNAMO...STA...
dakle, u pitanju je...SEX...
I, DA SE RAZUMEMO...VERA...PRVO...I JEDINO...KOD EVE..sta god ko mislio...
i...poce ona da se cese...malo po malo...ali, svrab kao svrab, sto se vise ceses...sve vise svrbi...
i...nastavak svi dobro znamo...
nije nam tu KRIV DJAVO...NI MI SAMI...
niko nije kriv...
KAD ZASVRBI...to je PRIRODNO...
e, sad od toga su ljudi smislili, opet...razna znanja...KAKO SE POCESATI...
neko SAM...sa sobom...neko, opet...kao ...slobodan...SLUGA...
ufffff, sto mi je teorija...
ali, ima simbolike...
dakle, zakljucak:
NE CESAJ SE...NI - KAD TE SVRBI...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 20:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

......po weri wašoj daće wam se.....no neki su shwatili neki ne itd.itd.....te show must go on.....
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 20:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eeee ... moj prijatelju ... pa ja vam objasnjavam ko je napravio mtrix ...

Jer podi od pitanja ... ka smo bili i cisti i bozanski i kada smo sve imali i sve je bilo - - -------DABA--- bpgom dano ... od kuda nam odjednom ... na primjer laz ... kada za nju nismo znali ... a bome nam nije ni trebala jer smo u istini i zivili ...
Pisao sam prijeda smo mi imali sve ... i da smo mnogo duhovno bili jaci od njih ... ali za laz nikada nismo ni znali ... a ono su nas lagali da nas vole i tako nas pridobili ...

.... a tako nas i danas dobijaju ... jos uvijek lazu da nas vole ... zar nije strasno ---

Sami radimo i za njih i za nas ... nasa dijeca nam policija ... da zatvaraju njih ili nas ...

Sami si sve radimo i njih izdrzavamo ... a oni nas vole ... onda nas pomalo okrijepe da dokazu demokraciju tebe zatvore a ja dobije nekoliko miliona odstete ... o pet mi zaradili i platili i trpili ... sve mi to radimo jer nas vole ... JER MI SMO VOLASTI ...

Eto i ti si zakljucio bas kako oni hoce ... sve su to gluposti sve smo samo krivi i jos izmisljamo ... moj prijatelju ...

A sada mi pade na pamet ... molim te nije provokacija ... pa ti imas svog duhovnog vodica ... ajde priupitaj malo ... brate mili pa nam prenesi ... najozbiljnije..

Pozdrav
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 20:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I on je imao sve jer drugačije ne bi mogao da nam dođe i da ga vidimo, ali su bile pod kontrolom srčane od samoga rođenja. On je odmah znao ko je, Znala je njegova majka i nije ih aktivirala.
Kada se vazneo, on ih je sve sem srčane zaustavio i nije ga bilo, a kad ih ukljući, tada je mogao da se vrati.

Taj proces kontrole nad čakrama imali su i druga sveta lica koja su na zemlju dolazila, mogli su da postanu svetlost a zatim i da se vrate. Tako se putuje kroz razne svetove, jedan od načina.

Samo ovo dole ti je dobro ... jer i on je ucio bas tamo gdje je i meni milo ...

I on je imao sve jer drugačije ne bi mogao da nam dođe i da ga vidimo, ali su bile pod kontrolom srčane od samoga rođenja. On je odmah znao ko je, .
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Strana 126 od 148

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30279 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89983 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42380 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30278 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29397 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42752 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)