ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 23:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znaš Istina, kod mene je sve povezano, sva moja priča, u knjigama, disketama, na Objavama i na atlntidi za mene čini celinu.
Razumem da je to zamorno za shvatanje, jer to je jedna cela nauka i to potpuno nepoznata..

Nema kod mene nepovezano, jedino je nešto moglo biti izrećeno za vezu pre godinu dana, pa ako se neko sada ukljući, može tako da mu se učini. A ja nemam vremena za vraćanje, jer ima još toliko toga da se ispriča, i pokaže.

Hoću da kažem da je sve dobro a ne samo ono dole.

Da je učio kao i ti, jeste, ali on je razumeo šta ta znanja govore. Za svoga boravka na zemlji, mogao je da ode na Zen desetak dana, da mu znanja dopune. Zato što je znao da kontroliše čakre.

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 07 Nov, 2009 23:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 23:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::

alex radovic ::
Dragi Litlneks...i ostali

ali, posto je nesuglasica sa Litlneksom pocela od izjave kako
NIKO NE ZNA KAKO JE NASTAO SVET...

www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=700&start=0

jer, VAZNO JE DA IMA IZBORA...
pozdrav

Brate mili da se razumemo,rekao sam da niko ne zna kako je nastao ovaj materijalni svet. Da se zna neko bi ponovio to stvaranje (na primer Đavo...)

Dragi Lilneks,

hehehe...dobra ti ova primedba...
i, sad kapiram neke stvari koje pises...o slugama...o slobodi...o religijama
imas pravo...neke religije, a pogotovo drustvo...nas uce STRAHU...i nude PREVARU...ILUZIJU...kako bi manipulisali...ISKORISCAVALI...ali ima jedan stvar, vrlo bitna...koju cu drugi put napisati t.j.pokusati da objasnim...negde sam to vec napisao...iz Veda....Gite...

BOLJE JE RADITI POGRESNU STVAR
NA SVOM MESTU
NEGO RADITI ISPRAVNU STVAR
NA TUDJEM MESTU.
mesto...znaci...onde gde ti zaista JESI...sa svim svojim vrlinama i nedostacima, sposobnostima...mogucnostima...ali, to ostavljam za kasnije...
elem, ovo je vrlo SIMPATICNO...DA DJAVO NE ISKAPIRA KAKO SE PRAVI SVET...
pa, brate...ON ZNA KAKO SE PRAVI SVET...sad ce mnogi da likuju...
ALI, PROBLEM JE...NEISTINITE...VERE...ILI DELIMICNOG ZNANJA...POLOVINE ZNANJA...
JER...ON I PRAVI...SVOJ DEO...DEO...DEO...UNIVERZUMA...
ONAJ DONJI DEO, koji nazivamo PAKAO...pa i on, vidis...ima NEKU SLUZBU BOGU...
i, on zna da postoji i srednji deo univerzuma...u koji se, ponekad...umesa...ali i GORNJI DEO UNIVERZUMA...koji se zove...RAJ...
na zalost...nas su varali da je RAJ KOD BOGA...A OVDE...NA ZEMLJI....CARSTVO ZLA...t.j. djavola...ALI VREME LAZI JE ISTEKLO...!!!
dakle, RAJ I PAKAO su DVE STRANE JEDNOG UNIVERZUMA...A ONO KOD BOGA JE...SVUDA...IZVAN TOGA...I UNUTAR SVAKOG ATOMA...ali...to sada nije prica...
dakle, djavo i da bi hteo...NE BI UMEO DA NAPRAVI...RAJ...jer RAJ JE NESTO SUPROTNO OD PAKLA...SUPTILNO...NEZNO...LEPSE...itd,itd...
pa, cak i kada bi uspeo da stvori CEO UNIVERZUM...ovaj bi OPET MORAO DA IMA DVE STRANE...GORE I DOLE...LEVO I DESNO...DOBRO I LOSE...
KAPIRAS???
TO JE POENTA - DVOSTRANOSTI...
A, OSIM TOGA...za tako nesto...ipak treba CAST/ZASLUGA/PUNOMOC...od BOGA...u najmanju ruku - ODOBRENJE...ali, kao sto sam naveo pricu o Brahmi...tada bi djavo...na njegovu zalost...morao da se TRANSFORMISE U BRAHMU....i da BUDE PONIZAN...i td,itd
tako da nema brige...
mi smo negde malo ispod sredine...za sada...univerzuma...pa...nema vece frke...
a, cujem, idemo...u raj...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 00:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
Radi se o ovim knjigama: BYRNE__Rhonda_-_Tajna ; Moc_namere ; Trazi_i_dobices ;Zakon_privlacenja

A ja mislila da je nešto novo.To se je proćitalo prije tri godine a i nije dorečeno.Fali ono bitno..Ključ...a on se ne nalazi u umnom svijetu .Dakle te knjige ne treba objašnjavati ni shvaćati...već osiječati i živjeti. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 01:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I Bog stvori dugu kao podsjetnik čovjeku da ga nije ostavio-zaboravio..
I bog stvori dugu (čakre ) koja prolazi,prožima i izvire iz ljudskih tijela kao podsjetnik na vječiti savez s Bogom u nama . Heartr Srce si!
( 5.element )
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 01:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A Dzudi Garland je otpeva u Carobnjaku iz Oza

http://www.youtube.com/watch?v=F0-um0pHTAg&feature=related
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 01:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi brate Istina,

secas se pricice...ISTINITE..., koju sam napisao, u forumu DUHOVNI VODICI...
o...ULASKU U SRCE...
i...PLESOM DUSE SA NAD - DUSOM...
I SVIRKOM...KRISHNE...NA FLAUTI...
ima malo dosta za razmisljanje...
KO SMO...GDE SMO...KAKVI SMO...S KIM SMO...
i, sta nam SVE TREBA...t.j. JEDINO...BITNO...
stvar i jeste vrlo jednostavna...
ali je treba REALIZOVATI...ili barem iskapirati...
JA - DUSA...U SRCU...ZAJEDNO...sa NAD - DUSOM...I...BOG...SVUDA...OKO NAS...
I...PLES...
tu je ULAZ...i...IZLAZ...PORTAL ZA SVE UNIVERZUME...SVA VREMENA...SVE PROSTORE...
ove...u kojima smo svesni...i SVE OSTALE...kojih nismo svesni...
i BESKONACNOSTI...SLOBODE...LJUBAVI...kako god tonazvali...
mi smo tu gde jesmo, svesni...ZBOG NASE ZELJE...za izvesnim ISKUSTVOM...i zato MORAMO, da bi nesto OKUSILI...CORBU...DA UDJEMO U NJU...DOZIVIMO...SKROZ...NA SEBI I U SEBI...i Nad - dusa nas VODI...podseca...gde ici, s kim, kako, koji recept...jer smo mi to trazili...
A TO NIJE ZLO...NI LOSE...jednostavno je tako...DA PROBAMO...
onda UZIVAMO...U LEPOM...I PATIMO...U LOSEM...OBE STRANE...inace ne mozemo da okusimo, skroz, ako nema obe strane...
problem je ne kapiranja...voleli bi smo samo lepu stranu...a drugu strane - ne...a, to je nemoguce...
ima jedna pricica u Vedama...dete kaze ocu...hajde da odsecemo kokoski glavu...a otac zacudjeno zapita: a, zasto?...
na to ce dete...pa, zato sto puno jede, moramo da je hranimo...bolje da ostane samo dupe...jer ono nama donosi - jaja!
Tako i mi kapiramo...dvostranost iskustva...
problem je...sto NE MORAMO...VISE...CELOG ZIVOTA...DA JEDEMO ISTU CORBU...
ili...jos bolje...sto MOZEMO...DA JE JEDEMO...ZAJEDNO...SA NAD - DUSOM...
JER...U NJOJ SU SVE DUSE...pa, tako..KAD ONA JEDE...=...SVE DUSE...IMAJU ISKUSTVO UKUSA...te corbe...one corbe...svih corbi...
i...SVI MOZEMO DA IMAMO SVA ISKUSTVA...SVIH...ZIVIH BICA...bez potrebe da prozivimo milijarde razlicitih inkarnacija...i...zaborava...
jer...MOZEMO DA ZAUSTAVIMO VREME...DA OBIDJEMO...PARALELNE DIMENZIJE...STA GOD...ALI...SAMO SA NJIM...da se ne desi...opet, ZABORAV...
i OSTANEMO...SAMO U JEDNOM TELU...zarobljeni...ceo jedan zivot...
i, usput...IGRAJUCI SE SA NJIM...ZABAVLJAJUCI SE...U SVEMU...tome
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 03:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
I Bog stvori dugu kao podsjetnik čovjeku da ga nije ostavio-zaboravio..
I bog stvori dugu (čakre ) koja prolazi,prožima i izvire iz ljudskih tijela kao podsjetnik na vječiti savez s Bogom u nama . Heartr Srce si!

jao, jao, daj mi iscitiraj ako imaš zapisano ceo pasus da vidim o čemu se radi. Ko je to rekao. To da je podsetnik je u redu, a ko je to povezao sa čakrama, baš me zanima. Kako su čakre postale tako popularne a priča o njima malte ne pitanje života. Jesu važne ali samo za ovaj svet i ostanak u njemu.

Duga je putokaz i stepenice ka Bogu, mora se prelaziti jedna po jedna boja, svaka je različite talasne dužine, svaka boja je jedan svet koji mi tek treba da upoznamo.

Bog je u nama, dao nam je jednu svoju iskru koja se nalazi u srcu, Kada se ona upali, tada počinje uspon, prolaze se svetovi nama nevidljivi a tako dostupni. Kada se ta iskra upali onda čakre mogu da služe samo za navigaciju i da se bira svet gde će se pojaviti neko od nas. Što smo mu bliže imamo manje čakri, manje kontrole nad nama a vidimo sve više.

Ova priča o čoveku ovoga vremena je toliko komplesna, sve je u njoj isprepletano, sudaraju se skoro sva ućenja, nadovezuju. Ali stoji tužna činjenica da smo zarobljeni.

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 08 Nov, 2009 03:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Drexel

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 03:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Bitno ti je da spoznas sebe i citas knjigu, posvecenje u starom egiptu i drugu knjigu neznam kako se zove gdje se objasnjavaju brojevi van toga ucenja.
Ako imas onu knjigu gdje objasnjava svih devet brojeva za covjeka.

brate Istina..prebacio sam deo tvog posta sa onog podforuma...ovde... jer mi lakse da te pratim...vise si ovde.. a i smetaju mi brojevi... i ti razni nivoi ...te spirtualni ego i sta ti ja znam vec sta sve ima tamo...nego ne rece mi koji je tacan naziv te knjige posvecenje u s.egiptu?
a..ono si lepo rekao..da malo je o losem spomenuto..ali to su anomalije u matrixu..ono bi po nekoj matematici trebalo sve da se odredi brojevima ali ima gresaka u sistemu kao sto je i ovaj forum npr...ovde su nepredvidivi misaoni obrasci...

Nesto interesantno mi je zapalo za oko sto si napisao...spomenuo si neki negativan..neplaniran pad...a mi pali najvise od svih 383 ljudske rase,da li mozes da mi pojasnis ovaj deo..kako bas 383 rase i koje su to rase?
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 03:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Pojam i ideja o čakrama izvorno je nastala u Indiji, prije više od 4000 godina. Čakre se spominju u Vedama i kasnije u Upanišadi, Jogi Sutras Patanjali, i najviše u 16. stoljeću u tekstu Sat-Chakra-Nirupana indijskog jogija. 1920-tih godina, Sir John Woodroffe (pseudonim: Arthur Avalon) je upoznao zapad sa čakrama u svojoj knjizi The Serpent Power (Kundalini joga). Na zapadu čakre su poznate i iz priopćenja nekih europskih mistika i vidovnjaka.

Evo sam nešto našla. Da li neko ima opis čakri opisan u Vedama, to me zanima.
ili da me usmeri kako da do tog opisa dođem.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 04:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Vera,

dok cekas...cekamo...spoznaje o cakrama...iz VEDA...ja bih te zamo0lio...posto mene sad to drzi kao trip...pitanje DNK...i...KAKO DA IM...PEVAMO...t.j. kako reAGUJU NA ZVUCNE VIBRACIJE...sa ciljem PODIZANJA...UKRUCIVANJA...ALI, NEMA VEZE SA SEXOM...UVEK...ZAKRZLJALIH DELOVA...I svesti...KAKO ...T.J. sta da pevamo...sviramo...da se to digne...bez zezanja...da se probudi...svest...
do...re...mi...fa...sol..la...ili...sta vec...citao sam nesto o tome...i...VERUJEM U TO...DUBOKO...REVOLUCIONARNO...
i, onako, usput, samo za mene...koji zvuk, mantra...pomaze...da se SAMO MENI DIGNE...posebno...EXTRA...i da ribe skacu na mene...a ne na ove druge...barem u pocetku, a posle cemo da se dogovorimo...
na primer...ova BELA GALAKTICKA DAMA...JA SAM TOTALNO ZALJUBLJEN - U NJU...KOJA RIBA, KOJI KUKOVI, ENERGIJA, BOJE, VIBRE...A, TEK ZNANJE, INTELIGENCIJA, ZEZANJE...SKROZ JE...ONO...DA SVRSIM...GALAKTICKI ORGAZAM...AKO NE,..ONO... BAREM INTERPLANETARNI...
PISAO BIH JOJ ...POEZIJU...ALI SE BOJIM...DA NECE IMATI REZULTATA...DAnece...na kraju...da mi da pic..
a, sto je jos gore...zamisli...da je ...musko...pa, ja bih se, odmah...ubio...
eto, toliko od mene, veceras...
bela galakticka damo...obozavam te...neka ceo svet to zna...
pisacu po svim forumima...kako je lepo biti ud..lud...zaljubljen...makar i u...iluziju...
pozdrav svima...odoh da ...PEVAM...POESIU...LJUBAVNU...
i, zamisljam BGD...u svom narucju...na mesecini...medju lipama...ili...gde god...ona zeli...
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 08:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Citat:
Pojam i ideja o čakrama izvorno je nastala u Indiji, prije više od 4000 godina. Čakre se spominju u Vedama i kasnije u Upanišadi, Jogi Sutras Patanjali, i najviše u 16. stoljeću u tekstu Sat-Chakra-Nirupana indijskog jogija. 1920-tih godina, Sir John Woodroffe (pseudonim: Arthur Avalon) je upoznao zapad sa čakrama u svojoj knjizi The Serpent Power (Kundalini joga). Na zapadu čakre su poznate i iz priopćenja nekih europskih mistika i vidovnjaka.

Evo sam nešto našla. Da li neko ima opis čakri opisan u Vedama, to me zanima.
ili da me usmeri kako da do tog opisa dođem.

Da li Vi znate da Vede sadrže samo delić znanja od naših pra-pra predaka,staroslovenskog naroda,kome i Srbi pripadaju... Umesto Veda zaronite još dublje u prošlost i pronaći ćete Vedsko doba u kome je živela Vedska civilizacija! Vera potraži odgovore tamo i videćeš mnoge stvari i otkriti praiskonske slike i proniknuti u mnoge tajne!!!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 11:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks, meni ne treba potvrda ovoga što pričam iz Veda, to sam zatražila zbog poštovaoca indiske kulture i učenja. pročitala sam sinoć dosta teksta o tome, ima istina ali je vidno i ubacivanje svega u sistem, recimo kaste.
Priča o karmi potvrđuje ovo što ja govorim, da smo zarobljeni i da se vrtimo u krug.
Joga ima dobre principe za prilagođavanje i uspeh u ovom okruženju, ali ta caka sa disanjem mi je oduvek bila strana, kao zamka,
jer trebalo bi da se disanje umiri i da telo počne da diše.
O čakrama u tim tekstovima nisam našla ništa, ali nema sumlje da je to tako, jer meni je radila, osećala sam to, solarna dok nisu izašli kristali, od tada neprekidno, sa malim pauzama osećam jak kovitlac na leđima u visini srca.

Pričom o čakrama i njihovoj snazi, koja jeste velika, ali ne zna da stvara život već samo magisku predstavu, ulazimo u razotkrivanje tajne kojom iluminati vladaju svetom i ljudima.

A da su sloveni naj stariji narod i da je osnovi čirilica kod starih spisa.
Veda=Istina, znanje
Vera= Istina, znanje
Meni potvrde nisu potrebne, jer znam da je nebeski, slovenski, narod leteo .

Vesna je mnogo dobrih tumaćenja koi dopiru do duboko u prošlost predoćila i veze srba sa tim spisima
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 11:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Admin je zamolio da se ne citiraju velike količine teksta, jer se brzo troši prostor, već da se citira samo ono na šta se komentar odnosi.
Slažem se sa njegovim zahtevom pa bih ućesnike zamolila da tako postupaju, pošto ovde nema brisanja.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 12:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
bela galakticka damo...obozavam te...neka ceo svet to zna...
pisacu po svim forumima...kako je lepo biti ud..lud...zaljubljen...makar i u...iluziju...
pozdrav svima...odoh da ...PEVAM...POESIU...LJUBAVNU...
i, zamisljam BGD...u svom narucju...na mesecini...medju lipama...ili...gde god...ona zeli...

Aleks, pa ne želi to ona već ti.
Ti si baš lep primer kako radi druga čakra,
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 14:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Litlneks, meni ne treba potvrda ovoga što pričam iz Veda, to sam zatražila zbog poštovaoca indiske kulture i učenja. pročitala sam sinoć dosta teksta o tome, ima istina ali je vidno i ubacivanje svega u sistem, recimo kaste.
Priča o karmi potvrđuje ovo što ja govorim, da smo zarobljeni i da se vrtimo u krug.
Joga ima dobre principe za prilagođavanje i uspeh u ovom okruženju, ali ta caka sa disanjem mi je oduvek bila strana, kao zamka,
jer trebalo bi da se disanje umiri i da telo počne da diše.
O čakrama u tim tekstovima nisam našla ništa, ali nema sumlje da je to tako, jer meni je radila, osećala sam to, solarna dok nisu izašli kristali, od tada neprekidno, sa malim pauzama osećam jak kovitlac na leđima u visini srca.

Pričom o čakrama i njihovoj snazi, koja jeste velika, ali ne zna da stvara život već samo magisku predstavu, ulazimo u razotkrivanje tajne kojom iluminati vladaju svetom i ljudima.

Pa vec sam pet puta objasnjavao i sve to objasnio ovdje na forumu ...

I ti kazes da me pratis .... sta pisem ...
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Strana 127 od 148

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30342 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90891 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42511 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30416 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29755 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42867 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25696 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)