ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 18:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::

Ja sam napisao to za dugu ... i objasnio kako nisam vjerovao knjigama jer su o istom pisale a na drugcija mjesta stavljali boje ... pa cak i cakre izbacivali... Ja sam samostalno shvatio iz biblije da je pravi redosljed boja po dugi.

Probao sam naci ... ali je izbrisano mnogo na ovom forumu ... kada je brat zsky napisao da ce onome ko rijesi njegov avatar ... on biti rob do kraja zivota ... avatr je bio , Srce i dugine boje kao srce koje su pulsirale ...

Od prilike sam rekao ovako.

Samo kroz srce svoje
ces spoznati ime moje
kroz dugine boje ces mi prici
ali sa srcem moras kroz njih
a ne ispod njh ici.

Tako nekako ... stariji se trebaju sjecati koji su ovdje ... jel tako, litlneks ...

Da tako je, davno je bila tema duge i objašnjeno od strane brata Istine. Ja se sećam toga!
Moje mišljenje je da ovde ne treba na forumu biti radi prenosa znanja već treba da iznosimo svoje spoznaje i kroz diskusije da do znanja dolazimo svi ZAJEDNO!
Mislim da je i ovo brat Istina davno govorio. Ne vidim opšte potrebe da svako svoje stavove iznosi kao neke Apsolutne istine. Draga sestro Vera ti si mi mnogo draga ali kod mene ponekad izazivaš odbojan stav jer pokušavaš da svaku tuđu misao podvedeš pod tvoje znanje. Čemu onda život,hajde objasni ti meni svrhu tvoga života,a da to ne bude samo poznata rečenica:Došla sam da Vam donesem znanje... I da je tako evo ja pitam:Čemu to znanje...Hajde objasni ti jednoj običnoj porodici kako treba živeti,dajte malo realnosti,spustite znanje na običan ljudski nivo,učinimo da znanje uđe na mala vrata...dajmo recept za običnog čoveka koji jeste na tom nivou kojem jeste...
Vera daj opšte upustvo za život:Treba li opšte čovek da ulazi u bračne odnose? Šta je porodica? Kako je organizovati?Kako vaspitavati decu?Kako organizovati dan? Kada treba leći i ustati? Šta jesti i piti? Gde treba živeti? Od čega kuću napraviti? Čime se baviti? Kako uspostaviti odnos sa prirodom? Pa nije nas Bog stvorio da samo mudrujemo i otkrivamo "toplu vodu" a ona davno otkrivena...Treba živeti,treba spoznati život i učiniti ga lepim i beskonačnim...Na kraju ispadoše svi veliki pojedinci koji vode velike bitke...Daj da vidimo te rezultate...Narod jedva čeka da mu se pruže nove nade,da se usmeri na pravi put...Narod je sav zbunjen,još kada bi mogao da vidi naše rasprave,hej šta bi onda pomislio...
Pa zar ovde ne bi trebalo posle ovoliko vremena da se nešto iskristališe,da se družina udruži i počne delovati u interesu šireg dobra...Šta će nam Veliko znanje i velike energije,da li će to moći svako da nosi...
Da možda neko od svojih moći i znanja ne odluta i povede svoju grupu na pogrešnu stranu...
Ja kažem da običan seljak bi pre poneo sve tajne ovoga svemira i svo znanje. I znate šta bi sa tim uradio:Uradio bi kao Frodo iz Gospodara prstena. Bacio bi u veliki vulkan da sagori i vratio se mirnom životu...
A mudraci,šta bi oni radili,da li bi oni mislili da mogu oni jedino svo znanje i tajne nositi...
Epa dragi moji svi mi danas živimo upravo takve slike šestorice ljudi koji su davno otlkrili tajnu nad tajnama i tako danas kontrolišu celo čovečanstvo...
Onaj koji želi otkriti tu tajnu treba vratiti sebe u daleku prošlost i otkloniti tu grešku i ispraviti tu prvu misao koja se stvori,ispraviti koren i sve će početi normalno da raste,kao nekada na samom početku!!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 18:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I mala dopuna,od silnog znanja svi zaboravismo na Srca4
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 19:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga moja caco ....
Oko godinu i pol se druzimo ovdje skupa ...
Dosta, od prilike sam vam rekao do sada ... i to bas onda i u vremenu i u prostoru bas kada je odgovaralo ... bili su to odgovori na vasa pitanja. Ko me sisao zasto. Mene je to kostalo bome debelo po svakom pogledu, mislim da ti to znas, jer pisanje iz srca kosta, a papagaje ne kosta nista. Shvatio sam odmah da se mora cekati i pisati samo kada odgovara, kada je to odgovor kada i gdje treba. Nigdje sam cekao i godinu a negdje i vise. Pogledaj na kundalini i kod vesudave ... cak sam i smecem nazvan ... nevide to mnogi ... a pogledaj kako sam odgovorio ... hocete da po redu prenesem ovdje ... tako se najbolje uci. Svi znaju i svi skolovani ... idu i u indiju ... a ja da im upotrebim godinu dana da im dokazem sta je kundalini ... kao sto jednom rekoh ... trebali bi ici pijeske, mozda bi putem nesto i shvatili ... onda po neki ponove sto kazes kao i oni su dozivili.
Mora se paziti sta se pise jer mogu napraviti s..., jer uzimaju sta im odgovara.
Ko me je do sada poslusao ... NIKO ... Svi bi na preskokce, na brzinu, koliko sam puta rekao da to ne ide NIKAKO tako.
Jednom sam privatno objasnio, u zivo, jednom prijatelju. kako da se oslobodi karme da bi mogao dalje ... znas sta se desilo ... dobio je udarac u glavu, kao sto slogirani kazu, kao da ih je vagon udario u glavu ... doslovce je kroz zrak pao sa kreveta na zemlju.
Pazi ... nikakve vjezbe nije radio... a ovdje gore imas tekst gdje sam objasnjavao onom diskutantu da nije u redu i da bez ucitelja ne ide .... jer i ja sam dozivio taj udarac ... ali mnogo blaze... nisam siguran ali moze biti da znaci spajanje dve polovine mozga.
Zamisli sada -...- obicnoj osobi se to desi ... i sta god pomisli to mu se desi ... a UOPSRE NEZNA POZITIVNO DA MISLI ... to se i desava ... koliko sam vam puta rekao ... ISKUSTVO ... znaci da ne lupam ... zar nisam od sebe pokazao ljubav i postovanje cekajuci da se neko umlostivi ... jer iz ovog dosadasnjeg iskustva se vidi ko je vodio i ko vodi ... a ko ceka i sreduje ... dokazano, dok se ne ispuca i dokazu sebe ... i sami ne shvate da grese ne moze se nista napraviti ... a svi tvrde ... treba dijete biti ... pa dijete upija i uci i trazi ... place ako ne dobije ... niko ni sam sebe ne razumije ... obrisali su ono nsjkriticnije i najbitnije... eto ti malo prije kao znalo se, ma nemoj.
Sve je na forumu napisano, koga zanima, klik na sve postove istine i citati, a oko svakog posta, je ono sto treba i na cega je odgovoreno.
Svako ce naci ono sto mu treba i sto je njegovo da zna, eto sa nekim radom i trudom.
A ako mu se ne trazi i ne cita ... znaci da mu i ne treba ...
Ja niti sam ucitelj niti voda niti to hocu biti ... da bi se iskazivao ... jer je to PREOPASNO.
vec sam rekao da se sa takvim stvarima ne igra ... jer ko ce nekoga ovdje izvuci poslije, ko. Zato smatram da je najbolje ovako razgovarati i uvijek ce doci ono sto treba.
Ali je uvijek bilo onih koji su najslade minirali SVAKI USPJEH ... OTVARATI STO TEMA O jednoj te istoj temi ... a bas nista ne reci ... a tako je u svemu ...
Dakle smatram da je ovako najbolje iz mnogo razloga... jer da bih ja u stvarnosti nesto iznosio ... trebalo bi mi ti i jos takvih dvoje troje ... da izvedem sta bih ja htjeo, jer bi se moralo spojiti sve ovdje na forumu ali samo od nekih koji pisu ... da bi se dobio jedan pravi uvid u rad ... a to znaci preokrenuti citav forum naopako.
Ja ratujem pet mjeseci ovdje da bi stvorio teren da nesto iznesem istinito ... a oni tek onda ubace druge pisce i tekstove ... I OVO JE VREDNO PROCITATI ... jer i taj neko pise o tome ... a ja upravo protiv takvih i pisem ... ko se moze izboriti sa svim tim glupostima.
Kada nesto i napravis onda dode neko pa omalovazava. A malo mi je i dosta toga...
Barem za sada ... jer i meni treba malo snage sa strane sejo Caco ... a do sada mi je to pruzao samo Litlneks i Vera i jos par njih ovdje i privatno... ostali , glavni kao da su na pijaci... bitno je da se cjenkaju ... bez obzira koliko novaca imaju.

Dakle ... DA BAS OTVORENO RATUJEM NECU ... I DA BUDEM ODGOVORAN ZA NESTO NECU ...

Postaviti cu jos ovdje dve vijezbe koje ne mogu nastetiti ...

A sta ce dalje biti neznam...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 22:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Draga sestro Vera ti si mi mnogo draga ali kod mene ponekad izazivaš odbojan stav jer pokušavaš da svaku tuđu misao podvedeš pod tvoje znanje. Čemu onda život,hajde objasni ti meni svrhu tvoga života,a da to ne bude samo poznata rečenica:Došla sam da Vam donesem znanje

Znanja postanja, to sam rekla.

Drugo, ne podvodim ništa već pokušavam da objasnim paralelne svetove da biste mogli sve da vidite. Reći za opis moga uvida ne postoje, ali se mogu objasniti kroz mudrost Tvorca, kroz paralelne svetove koji se stvaraju kopiranjem.

Ne pada mi na pamet da određujem bilo kome smernice kojim putem će da ide da bi stigao na cilj, jer znam da svaki može biti dobar ako ga prati znanje.

Govorila sam do sada isključivo moje viđenje a tako ću i nastaviti.
Ne podvodim ništa iz ovoga sveta u svoja znanja, već kroz njih mogu da vidim gde je izvršena prevara nad čovekom. Znanja postanja govore o izvornoj tvorevini tvorca u kojoj nema zla koje nastaje kroz život.

Što se porodice tiće dala sam link za prvi pogled. Istina je govorio da se mora vratiti porodici i da se tu rešavaju stvari. Ja sam vam napisala kako da to ostvarite. Izbor je vaš i nikada neću ni na koga izvršiti uticaj, jer znam da ćete da progledate.

Za mene prestavlja znanje kada znam na koji način funkcionišu događaji, način šta ih pokreće, šta se od energija koristi i kako se uspostavljaju veze. kako rade principi, za mene je vera znanje a to je trenutak prelaska u svesno doba.
To što je neko svoj uvid ispričao i pretočio u teriju može biti samo jedan segment da se znanje objasni,

Citat:

Epa dragi moji svi mi danas živimo upravo takve slike šestorice ljudi koji su davno otlkrili tajnu nad tajnama i tako danas kontrolišu celo čovečanstvo...
Onaj koji želi otkriti tu tajnu treba vratiti sebe u daleku prošlost i otkloniti tu grešku i ispraviti tu prvu misao koja se

Te tajne vam otkrivam a vama idem na živce. Ne sviđa vam se izbor tvorca.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 08 Nov, 2009 23:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Vera,

da li moramo... JEDINO ZNANJEM... da dostignemo - CILJ ?
ili, moze neko, nekako, da prodje... i kao neznalica... a da dostigne cilj... ako govorimo da je cilj, recimo, dostizanje BOGA... ?
ima jedna pricica..iz SRPSKIH Veda... da, kad je Sri Cejtanja malo odrastao... i otisao da nadje duhovnog ucitelja, radi duhovnog napretka, je li... sto je bio stari SRPSKI OBICAJ... i dodje on tako kod ucitelja... predstavi se, i zamoli ga da ga ovaj uputi u znanje... i duhovnost.
Medjutim, njegov ucitelj je bio nekakav cudak, pa mu otvoreno i direktno rece:
Dragi moj Cejtanja, TI SI NEVEROVATNO GLUPA OSOBA... koja nista ne moze da iskapira... a pogotovo duhovno znanje... tako da je najbolje, za tebe, a i druge...da to batalis... potpuno...
ali, posto si vec dosao kod mene... dacu ti jedan savet, sta da radis...
IDI.... I - PEVAJ...
SVETA IMENA... BOZIJA...
i, nista drugo nemoj da radis, jer ces sve da uprskas...
I - tako, on, iz sve PONIZNOSTI...
PRIHVATI DA BUDE GLUP...
i...da peva...

E, sada mene zanima, Vera...STA TI VIDIS...po ovoj temi...
je li to MOGUCE???
...
I, kad budes mogla, opet te molim, odgovori mi ono ZA DNK... i VEZU SA ZVUKOM...
kako to vidis...jel stvarno postoji jos 10 zakrzljalih spirala...
i da li ZVUK...STVARNO DELUJE... na njih...da se PROBUDE...???
I- KOJI ZVUK???
pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 00:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Do znanja se može stići jedino srce, jedino, i to je znanje.

,
Citat:
kad budes mogla, opet te molim, odgovori mi ono ZA DNK... i VEZU SA ZVUKOM...
kako to vidis...jel stvarno postoji jos 10 zakrzljalih spirala...
i da li ZVUK...STVARNO DELUJE... na njih...da se PROBUDE...???
I- KOJI ZVUK???
pozdrav

Paralelni svetovi su identični, Zvuk je paralelan svet sa svetlošću. Kako utiće svetlost na čoveka tako i zvuk na svim nivoima.

Postoji u svakoj spirali postoji prazan prostor a ne zakržljali, taj prazan deo treba da se popuni kroz živote.
Napisala sam skoro na ovoj temi jedan post o virusima, pa pogledaj kako se on popunjava. Mogu da nam bace u vazduh i genetski modifikovan pa da na on izmeni.

Samo imuni sistem, kupola srca može da nas od toga odbrani.
Pogledaj ovo, život se odvija na svim nivoima.

http://www.atlantidaforum.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=228&p=3643#p3643
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 00:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Vera,

izgleda da se nismo razumeli...
ja razumem teoriju... donekle.... koju opisujes,
ali mene interesuje DA LI MOZES DA VIDIS - TAJ SLUCAJ
TOG COVEKA - SRI CEJTANJU...
ziveo je oko 500 godina unazad, u Indiji...ne znam u kom mestu, mislim da se rodio u Nadiji, Navadvipu...oko, ne znam, 150 km od Kalkute... Majapur se zove grad...
DA LI JE TO STVARNO???
DA LI MOZES NJEGA DA VIDIS... KAKO PEVA (zlo ne misli)...i sta je bilo sa NJIM...???
KAO VIZIJA... FILM...ne znam kako da ti kazem,...razumes me...
ne teorija...
a, druga stvar sa DNK... ISTO TAKO...ZVUK...KONKRETAN... I - KOJI???
Sama si bila na forumu:
ZAGONETKA ZVANA DNK... pisala...pa, ODATLE imam informaciju da ima nekih 10 zakrzljalih spirala, kako god se zove... i da tu lezi - BUDJENJE NASE SVESTI... BOZANSKE...sa razvojem od 35-70 posto mogucnosti MOZGA... itd...
i da POSTOJE ODREDJENI ZVUCI... KAO RECI... ILI NOTE, muzicke... koje IH PROBUDE,
JER SU, KAO, USPAVANE...
nadam se da se bolje razumemo na sta mislim
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 00:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve sam ti odgovorila, A pojedinačno se ne trudim nikoga da vidim. Ne znam ni o kome pričaš. Nisam čitala knjige o duhovnosti, ali ponekad kada me nešto interesuje i to pitam tada mi stigne odgovor.
Ne pričam teoriju već uvide, a priča o vodi ti je odgovor da muzika na mikro svet deluje.

Rekla sam ti da su poluprazne a ne uspavane, izgubile su znanja.
Tekstove koje si čitao na mojoj temi su napisani radi poređenja i otkrivanja tajni, jer ljudi ne znaju da pojave protumače, a u stvari sve je vidljivo.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 00:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Sve sam ti odgovorila, A pojedinačno se ne trudim nikoga da vidim. Ne znam ni o kome pričaš. Nisam čitala knjige o duhovnosti, ali ponekad kada me nešto interesuje i to pitam tada mi stigne odgovor.
Ne pričam teoriju već uvide, a priča o vodi ti je odgovor da muzika na mikro svet deluje.

Rekla sam ti da su poluprazne a ne uspavane, izgubile su znanja.
Tekstove koje si čitao na mojoj temi su napisani radi poređenja i otkrivanja tajni, jer ljudi ne znaju da pojave protumače, a u stvari sve je vidljivo.

Vera preteruješ,ljudi ne znaju da tumače...To bi značilo da jedino ti znaš i da ti onda nisi čovek? Ma daj čoveče pa Hrist se nigde nije izdizao iznad drugih po znanju već po svojim vrlinama,to jest načinu života!!!
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 00:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

OK, razumem...
moracu da pitam nekog drugog... za svoje odgovore.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 00:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex , poslala sam ti mejlom knjigu o DNK.... jesi li je dobio ?
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 01:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

Hvala ti, Caco, ali jos je nisam dobio.
Na pp. ili mejl?
Izgleda ... IMA REPTILA...!!!???
ali - IMA I NASIH!!!
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 01:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

Hvala ti, Caco, ali jos je nisam dobio.
Na pp. ili mejl?

Mejlom sam ti poslala , proveri poštu .
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 01:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ali - IMA I NASIH!!!

Je kume ... a koji su NAŠI .... Razz
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 01:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ali - IMA I NASIH!!!

Je kume ... a koji su NAŠI .... Razz

ne znam ni ja, Caco... pa, valjda
NASI REPTILI... ????

p.s. ORAO STIGAO U BAZU... bila je teska borba... svi nasi preziveli...
nepoznati neprijatelj... se - postideo... i povukao
pozdrav BAZI
Laughing
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Sledeci
Strana 129 od 148

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30318 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90575 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42471 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30352 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29626 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42828 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25664 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)