PRIČA O ATLANTIDI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 21:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Sve sto ja kazem moze se proveriti. Onog casa kada me neko bude razumeo, palice vam se lampice masovno. proboj ce svakako ici na polju nauke. Jednacina vremena i pulsno kretanje su vodic ka novim tehnologijama, bioinzenjeringu, komorama koje lece i jos mnogo toga. Htela sam ti reci da ja plovim po visoj, duzoj frekfenciji, Idem kuda hocu. Ako bi se spustila na brzu, tj da tebe citam, izgubila bih stecenu moc. Vidovitost je sposobnost da se povezes na nizoj frekfenciji sa sobom u tebi. Tada moze da se prica isprica. Ne znam da li si procitao tekst koji sam napisala radi upoznavanja u rublici, moj duhovni put

Moć se tako lako stiče i gubi?
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 21:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::

Moc se tako lako stice i gubi?

Moc da se cita Nebeska Knjiga se zivotom placa. Odlukom da pre polaska na zemlju pristanes da prodjes i upoznas sustinu ZLA. Taj put da prodje ima jedino vera snage. Sposobnost da se kroz zivot svega materijalnog odreknes. To je put zivotnog stradanja. Nema ovozemaljske ponude za mene zbog koje bih se ja veze sa Mozgom odrekla.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
istina
Gost

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 21:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Reci mi ime te POŠTIVANE LIČNOSTI ... koja je otisla u Egipat ...

Ako znas ime, onda moras znati i kolko se jos puta reinkarnirao poslije toga, i gdje i pod kojim imenima.

Kako se onda Egipat zvao, u ono vreme...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 21:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Reci mi ime te POŠTIVANE LIČNOSTI ... koja je otisla u Egipat ...

Ako znas ime, onda moras znati i kolko se jos puta reinkarnirao poslije toga, i gdje i pod kojim imenima.

Kako se onda Egipat zvao, u ono vreme...

Trazis imena, napisacu ti odgovor sutra jer moram da procitam. Znas ja sam malo sporija treba mi boziji dan za odgovor, ali je zato tacan. Odgovori koji stizu brzo nisu pravi.
Ja se zahvaljujem na pitanjima jer znam odmah odgovore samo na ona koja sam do sada pitala. Sutra.
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 21:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Moc da se cita Nebeska Knjiga se zivotom placa. Odlukom da pre polaska na zemlju pristanes da prodjes i upoznas sustinu ZLA. Taj put da prodje ima jedino vera snage. Sposobnost da se kroz zivot svega materijalnog odreknes. To je put zivotnog stradanja. Nema ovozemaljske ponude za mene zbog koje bih se ja veze sa Mozgom odrekla.

Opet nista nisi rekla kroz nekoliko recenica koje si napisala, a takodje nisi odgovorila ni na moje prethodno pitanje.

Kazes:
Citat:
Sposobnost da se kroz zivot svega materijalnog odreknes. To je put zivotnog stradanja
, a na temi Moj duhovni put kazes da si sest godina bila u izolaciji pisuci knjige. Prvo i osnovno pitanje: ko te je hranio i pojio za tih sest godina? Kako si se to materijalnog odrekla, a jos uvek si medju zivima. Odakle ti racunar, ko ti placa internet? Sve su to VRLO materijalne i opipljive stvari.

Slazem se da
Citat:
Odlukom da pre polaska na zemlju pristanes da prodjes i upoznas sustinu zla
ali ne razumem sta je ovo
Citat:
Taj put da prodje ima jedino vera snage
. Mislis na snagu vere? Onda je u redu i tu se slazem.

Citat:
Nema ovozemaljske ponude za mene zbog koje bih se ja veze sa mozgom odrekla.

O cemu se ovde radi? Kakva veza s mozgom? Do sada mi je izgledalo da govoris o vezi sa Duhom.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 21:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::

O cemu se ovde radi? Kakva veza s Mozgom? Do sada mi je izgledalo da govoris o vezi sa Duhom.

Da sada tek vidim da ti mene uopste ne razumes, ne znas o cemuu pricam. Ici prvi je tesko.
Da ti objasnim. Da bi shvatio sta pricam moras odbaciti sva do sada stecena znanja, sve sto je do sada pisano, pisano je rukom zla. Naravno provlace se kroz njega i mrve istine, nju treba prepoznati.
Postoji trenutak, koji sam dozivela, mogu ga uporediti samo sa Budjenjem iz dubokog sna, kada progledas i saceka te dan. Taj trenutak je pocetak svesnosti, trenutak kada shvatis da si uspostavio vezu sa Mozgom, i od toga trena ja vise ne koristim sopstveni mozak. Moje price nisu ovozemaljske skucene, vec price istine koje vam sam bog daruje.
Kako sam zivela u samoci to je prica za sebe, odjednom su se tu stvorili ljudi koji su mi davali sve sto mi je bilo potrebno. Ja licno ne posedujem vise nista materijalno i ne treba mi jer idem putem koji vodi, znas li gde...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 22:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro ... pretrpali smo te ...
Nase sunce je nas Bog ... normalno je da i tu postoji hijerarhija ...
Pitaj odmah gdje se nalazi nase CENTRALNO SUNCE.
O radanju znam ponesto, ali mi nije palo na pamet do sada da je svaki spermatozoid druga osoba .... DA LI NEKO ZNA NESTO O TOME ...?
U toj hijerarhiji bogova ... na najnizem ... nivou smo mi ljudi ...
Tako da je jedan suprug, to jeste otac , bog u toj porodici.
Majka je isto kao i kosmicka majka, PASIVNA....
Koja treba samo da razumije i prati .... stvaraoca ....

Dajem ti do znanja da ti bas nista necu negirati ... bitne su informacije ...
pa neka svako sam odluci.
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 22:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Da sada tek vidim da ti mene uopste ne razumes, ne znas o cemuu pricam. Ici prvi je tesko.
Da ti objasnim. Da bi shvatio sta pricam moras odbaciti sva do sada stecena znanja, sve sto je do sada pisano, pisano je rukom zla. Naravno provlace se kroz njega i mrve istine, nju treba prepoznati.
Postoki trenutak, koji sam dozivela, mogu ga uporediti samo sa budjenjem iz dubokog sna, kada progledas i saceka te dan. Taj trenutak je pocetak svesnosti, trenutak kada shvatis da si uspostavio vezu sa mozgom i od toga trena ja vise ne koristim sopstveni mozak. Moje price nisu ovozemaljske skucene, vec price istine koje vam sam bog daruje.
Kako sam zivela u samoci to je prica za sebe, odjednom su se tu stvorili ljudi koji su mi davali sve sto mi je bilo potrebno. Ja licno ne posedujem vise nista materijalno i ne treba mi jer idem putem koji vodi, znas li gde.

Shvatila sam te vrlo dobro, zato sam ti i postavila pitanja na koja nisi odgovorila.

Tvoj jedini problem je sto si videla ime foruma i krenula da se samoreklamiras, nisi uopste procitala ni jedan od nasih postova. Tada bi ti bilo jasno mnogo toga.

A posto sam i ja objavila neke knjjige, a pri tome sam morala i da ustajem rano ujutru i da idem na posao, ajd mi ukratko objasni kako se to "odjednom stvore ljugi koji ti daju sve sto ti je potrebno"? Ja probala, pa otisla na posao. A knjige pisala u slobodno vreme. I zakljucila sam da su mecene izumrle odmah posle dinosaurusa i da niko nista ne daje ako nesto ne dobije za uzvrat. Pa makar bile i lepe price o buducnosti, recimo
istina
Gost

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 22:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jos ovo pa necu vise;

Vera;

Istina;

Dobro i pravo receno!

A ...moze i malo o Mojsiju.

Ajde, prijatna ti noc.

Samo da znas da bi trebala pitati ... ZASTO SAM TOLIKO NASRNIO DANAS ...na pitanja.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 22:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="Starcy"]
Nisam ja videla ime foruma vec su mi rekli za njega, opet neki ljudi koji su se preko knjige oko mene stvorili. Resila sam da pisem da bih vam prenela znanja a ne da se samoreklamiram. Tvoje razmisljanje je ovozemaljsko, ne ljutim se, nisi izuzetak. Rekla sam ti da samo vera moze proci put koji sam ja prosla. Da je ti imas dovoljno ne bi otisla na posao, vec svoj zivot i put prepustila onome koli zna. Da ti kazem jos, imala sam firmu i mnogo para i toga sam se odrekla. Celoga zivota sam imala vizije. Sada me vodi samo zelja da vam kazem, da je promena vlasti na zemlji pocela, da ce se postojeci sistem potpuno urusiti, rusi se zar ne, Da izdrzite i ostanete ljudi, da ne postanete neljudi koji ce se medjusobno ubijati. Da ne budete virusi, potrosacko drustvo, koje brsti sve pred sobom.
Poslacu vam sutra pricu o Zenu, planeti na kojoj zive svesni ljudi.
Znas da bi samo malo dalje videla moras se odreci ega i videti sebe kao delic celine,
Izgleda da me mnogo bolje razumeju na forumima gde se raspravlja o naucnim dostignucima, nego na ovom gde se bave duhovnoscu. Ne sudi kakav je ko, to nije dobro, odmah si u raljama zla, jer mislis da nesto znas, a ne znas, ne znam ni ja dok ne pitam.
.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 22:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Jos ovo pa necu vise;
Vera;
Istina;
Dobro i pravo receno!
A ...moze i malo o Mojsiju.
Ajde, prijatna ti noc.

Pa valjda te je nesto zanimalo da saznas, ti se pitaj, sto bih ja. Ja sam cilj ispunila, pisala sam o istinama. Nista se ne dogadja bez razloga pa ce i ovo tvoje i moje pisanje nekome pomoci, biti karika koja nedostaje. I ti si posao dobro odradio, bas kako treba neumorno pitajuci. Laku noc, TOLIKO DANAS ...na pitanja.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 23:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uvek su me fascinirale legende o Atlantidi !
Vera, zanima me kada će , po tvom vidjenju , doći do promene vlasti na Zemlji , kada će se postojeći sistem potpuno urušiti - i nešto više o tome ?!
Već se URUŠAVA, to svi osećamo i znamo !
Pozdrav svima na forumu !

Ps. Vera, sa ovog foruma su sve dobronamerni ljudi, ali se nekada desi da dodje do neke jezičke začkoljice, pa ne zameri .
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Okt, 2008 23:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

aleksandra-caca ::
Uvek su me fascinirale legende o Atlantidi !
Vera, zanima me kada će , po tvom vidjenju , doći do promene vlasti na Zemlji , kada će se postojeći sistem potpuno urušiti - i nešto više o tome ?!
Već se URUŠAVA, to svi osećamo i znamo !
Pozdrav svima na forumu !

Ps. Vera, sa ovog foruma su sve dobronamerni ljudi, ali se nekada desi da dodje do neke jezičke začkoljice, pa ne zameri .

Atlantida je ovo o cemu ja pricam, znam tamo sam bila.
Tek posle konacnog obracuna, poslacu Vam pricu i o tome, ali prvo o Zenu da znate kuda idete.
Ne izazivaj me danas vise, cao, ja se nikada ne ljutim jer vidim dalje.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Okt, 2008 00:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Vera!
Da li mozes reci koliko sati spavas dnevno, ako spavas, i sta "sanjas" kakva ti je svest u snovima?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 31 Okt, 2008 00:54 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne znam kako mi se dogodilo da previdim dve stranice ovde...

vera072,
pošto vidim da su te i ovde dočekali na nož, izvinjavam se što sam i ja to učinio na drugom mestu.

Pozdrav. Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 2 od 10

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12581 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 91197 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 41285 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22757 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35500 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42896 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25724 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)