PRIČA O ATLANTIDI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 27 Nov, 2008 13:44 pm    Naslov: Sadasnjost
Odgovoriti sa citatom

Atlantida je ponovo sa nama. Uzdigla se sa pola,gde je bila u okeanu ispod debelog leda, i pridruzila Kupoli. Stvaralačka, odbrambena moć, sve sto je čovečcanstvo od znanja osvojilo na zemlji zapad, utkano je u nju. Povezuje se sa ljudima koji je dosegnu. Za sada nas je malo, tek dvoje. Postoje pokusaji drugih, ali ne znaju kako da to urade. Ona odmah odbije sve sto ima elemente njene upotrebe u svrhu koja nije njena. Prima upustva koja joj ja šaljem, i ona koja dolaze iz sada vec povezanog Mozga. Ruši sistem na Zemlji. Sve je vec vidljivo, najociglednija je finansiska kriza. Komunicira i sa Zemljom, u toku je plan da se zaustavi njeno propadanje. Izgleda strašno, ali to je spas.
Ako ce te da joj pridjete, odreknite se individualnosti, pocnite da pripadate celini i kao jedan deo odlucite da se za opstanak celine borite, pritom ne treba da vam bude vazno kako ce te kao pojedinac da prođete. Prepustite se da vas ona vodi, a to znači preko nje Bog. Sigurno ce te imati sve što vam je za život potrebno.
Velika je to moć, moc Stvaranja, može vam od svetlosti sastaviti hranu i sve sto još mislima ne možete da dokučite.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 27 Nov, 2008 16:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Individua je nista u odnosu na celinu. Bolje je prici celini i u takvom okruzenju iskazati svoju individualnost. To sto ti govoris je predstava nase civilizacije koja nas je ucila da je individualnost najbitnija. Medjutim, znam, jer poznajem svetove, delovati kao jedinka u celini je predivan osećaj. Daješ, ništa ne tražiš, a sve ti se stostruko vraća.
Od davanja ne postoji lepši osećaj, jer to je ljubav.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 27 Nov, 2008 16:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Individua je nista u odnosu na celinu. Bolje je prici celini i u takvom okruzenju iskazati svoju individualnost.... delovati kao jedinka u celini je predivan osećaj. Dajes, ništa ne tražiš, a sve ti se stostruko vraća.
Od davanja ne postoji lepši osećaj, jer to je ljubav.

Svaka čast ! Thumleft
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 28 Nov, 2008 16:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sada sam pročitala procenu tačnosti ovoga što govorim, na drugoj temi. Daje mi se 5% i mogu vam reći da sam zadovoljna. Povećaće se procenat kada se slika složi. Prosledila sam knjigu institutima za fiziku, astronomima. Povećaće se procenat, jer će i oni ukapirati njihov deo.
Dobro je.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 28 Nov, 2008 16:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sada sam procitala procenu tacnosi ovoga sto govorim, na drugoj temi. Daje mi se 5% i mogu vam reci da sam zadovoljna. Povecace se procenat kada se slika slozi.

Draga moja Vera ,
kada se bude povećala SVESNOST kod ljudi , tek će nam se tada sklopiti sve kockice mozaika .

Što se tiče lično mene , svest mi ubrzano raste ... ali tek kada budem došla do stadijuma pune svesnosti - tek ću onda sama SVE DA ZNAM !
A do tada je odlična ova razmena mišljenja i iskustava na ovom forumu ... svako od nas ovde poseduje neke deliće mozaika i kompletne slike ... Srce si!
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 28 Nov, 2008 16:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno da je tako. Svi ljudi su delici kompletne slike. Ima jedan tekst koji se zove ,,Ljudi,, i nisam ga jos priložila jer nameravam da dam celu knjigu na čitanje.
Ljudi su čula Zemlje, oči, a oči se vole. Ljudi su impulsi koji u Mozgu stvaraju kompletnu sliku. Ta slika smo mi u sadasnjem trenutku, slika za koju Bog zna, a ona je ružna i tužna. I sav ostali biljni i životinjski svet ima ulogu čula, pa je raspon saznanja mnogo veci nego sto mi mislimo. Nas život po Jednačini Vremena traje u odnosu na Boga, jednako koliko i slika koju mi primamo i stvaramo je u glavi. Tren.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 00:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljudi su čula Zemlje, oči, a oči se vole. Ljudi su impulsi koji u Mozgu stvaraju kompletnu sliku. Ta slika smo mi u sadašnjem trenutku, slika za koju Bog zna.

Pozdrav Vera072,
Ovo je jako dobro rečeno...

.

Poslednji izmenio Vesna dana 24 Jul, 2009 13:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 00:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljudi prvo trebaju sebe da spoznaju, kao deo celine, jer to sto su slika Boga ne znaci da su Bog. Biti i slika je velika stvar jer kroz nju se mogu spoznati Istine. Tek kada se dosegne Zen, onda su i ljudi bog, zato što pripadaju celini.
Obrati paznju na telepatiju.
Pozdrav
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 01:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sta mislite, zasto je eksplodirao a ne pao?

Канадски научници пронашли остатке метеора који је 20. новембра експлодирао на небу изнад централне Канаде. Kолекционар "свемирског камења" из Аризоне, понудио 9.700 долара за први пронађени килограм овог метеора.

Научник са Универзитета у Калгарију, Ален Хилдебранд и дипломац Елен Мили пронашли су јуче неколико комада 10 тона тешког метеора који се у експлозији на небу изнад Канаде распршио на делиће.

Према њиховој процени на подручју недалеко од реке Бетл, која тече дуж границе Алберте и Саскачевана, могло би да буде хиљаде комада метеора, који су разбацани у пречнику од 20 километара.

Пад метеора видели су становници три канадске провинције - Манитобе, Саскачевана и Алберте.

Хилдебранд, који је пратио његову путању заједно са Канадском свемирском агенцијом, проценио је да је метеор могао бити виђен у пречнику од 700 километара, све до севера САД.

Снимци пада метеора показали су огромну светлећу лопту, која је постала већа и светлија пре него што је нестала тик изнад тла. Она је била енергетске јачине од једне десетине килотона када је ушла у Земљину атмосферу, што је еквивалент 100 тона екплозива ТНТ.

"То би било приближно као сијалица од милијарду вати", рекао је Хилдебранд
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 03:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nas život po Jednačini Vremena traje u odnosu na Boga, jednako koliko i slika koju mi primamo i stvaramo je u glavi. Tren.

Tačno ! Sa Božije perspektive , celo naše prividno razdvajanje i ponovno spajanje sa Njim , deluje kad tren , a nama deluje sve to kao mnogo dugačak period ... Srce si!
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 03:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vreme samo puls odredjuje, tj. koliko puta moramo da pulsiramo, ili života da živimo da bi dostigli krajnji cilj.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 03:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tako nekako Vera ...

Vreme je produkt ove naše ravni , trenutno se vreme ubrzava ... sa težnjom da POTPUNO NESTANE ( ili se bitno izmeni ? ) , kada budemo zajedno sa Zemljom kompletno ušli u četvrtu dimenziju ... jedva čekam Srce si!
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 03:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vreme se ne ubrzava već usporava, duži je puls. Zato sto se širimo kupasto i sam Kosmos se uvećava, širi. Mi postajemo sve sporiji i veći.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 03:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera , kakva je ovo nesanica ?

Lepe snove ti želim , laku noć ! Ahh!
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 04:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
Vera , kakva je ovo nesanica ?

Lepe snove ti želim , laku noć ! :ahh:

I ja tebi, nešto sam se noćas mlatila sa knjigom, kad vidim i ti ne spavaš. Pozdrav, laku noć.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 4 od 10

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12401 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89701 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40374 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22601 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35280 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42705 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25577 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)