PRIČA O ZENU
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
easy
Majstor

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruka Poslao: 28 Nov, 2008 14:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Poslednji izmenio easy dana 20 Jul, 2009 00:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 28 Nov, 2008 14:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jesam li ti rekla da ces osetiti dejstvo dolaska Zena, evo kako te on kroz pesmu dovodi njemu.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 28 Nov, 2008 23:37 pm    Naslov: Deca Zena
Odgovoriti sa citatom

Imala sam veceras lepo druzenje, pricala sam sa decom Zena. Trazi njihov vođa da ispričam priču. Pristala sam, ali sam se prvo nećkala, govoreći im da je bolje da ćutim da bi ih zaštitila. Ne mogu da vam opišem koliko su se smejali mome strahu. Rekli su mi "Slobodno ispričaj, jer oni ti sigurno neće verovati, jer priča je van domašaja njihove pameti"
Pristala sam, pa evo vam za sutra najavljujem zanimljivu priču u nastavcima. Pisaću svaki dan po jedan pedalj da bi ste je čitali.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 13:01 pm    Naslov: deca zena
Odgovoriti sa citatom

Sećanje

Atlantida. U srcu Univerzuma, 08.12.1953

Neprekidan bol je signal da se krene. Svi smo na okupu i plan je razradjen u tancine. Treba poći na Zemlju 72, da se spasi od SAME SEBE. Svi znaju svoje pozicije u planu i tacno vreme polaska da bi se ostvario u potpunosti. Ipak svi su zabrinuti za mene, govore mi - Pazi se majko, da u bespuću ne zalutaš, nikoga ne slušaj, jer tamo su se već namnožili razni bogovi. Govorim im da ne brinu, jer u tom jednom elmatu mene koji ide je sazdano SVO ZNANJE i plan koji ce mi sva vrata otvarati, usmeravati me. Ključ da se deo plana otvori je Ljubav, dodir ljubavi u srcu.
Znamo da je Zemlja vec sve pripremila za nas dolazak jer smo i nju stvorili istu kao u predhodnom pulsu, znamo proslost i kuda ide, ali znamo i da je trenutak da se ona moze promeniti.
Znamo da nas na Zemlji sačekati i plan drugod pola, svi naši koji su svoj put vec prošli i stigli na Zen, Bogu. Njih ću morati da potražim i prepoznam kada stignem, ali se ne plašim jer Kamen Mudrosti u mojim grudima će mi sve reci, znaću. Dace mi drugi pol kada se povezem i dodatnu snagu da sve izdržim.
Znamo da ce biti dobro sakrivena deca sa Zena, van domašaja ljudi koji su na Zemlji potpuno podlegili sistemu. Nedorasla deca Atlantide, krećem da ih spasim.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 17:26 pm    Naslov: nastavak
Odgovoriti sa citatom

Put jednog elmata je bez povratka, tako da će se taj deo mene pridruziti Zenu. Ali posla toga nista nece biti isto, nece biti bol taj koji opominje, vec ce se znati o čemu se radi. Postojace neraskidiva veza izmedju polova, Svesnost će zameniti neznanje, deca Atlantide ce postati punoletna i mislice svojom glavom.
Kako ce Zen sakriti svoju decu, uvek je zanimljivo. Moraju ih sačuvati dok su mali od oružanih sila, koje bi ih odmah kada bi njihove moći primetili, oteli i zarobili. Uništili bi ih tako male u prvih šest godina, dok ne počnu biti svesni okruženja. Videćemo. A sada pokret, nema više čekanja. Vidimo se kroz život i susrete na Zemlji.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 29 Nov, 2008 21:01 pm    Naslov: nastavak
Odgovoriti sa citatom

O putu kroz bespuce pricati necu, vazno je da sam stigla . Ali sada znam da je jos jedan dogadjaj bio pojacanje koje mi je obecano, mislim da zasluzuje paznju. Tada sam bila u biznisu, sredinom devedesetih, isla sam svaki dan na veleprodaju i proizvodnju u Zemun. Ne znam ni sada, zasto mi je palo na pamet da udjem u crkvu. Nisam religiozna i retko sam odlazila, uvek sam smatrala da mi nije potreban POSREDNIK.
Usla sam i stala na sredinu, gledajuci kuda da krenem, ali sam doživela neverovatno iskustvo. Nasla sam se u zagrljaju neke sile, milovala me je i kao da je ušla u mene. Divan osećaj. Kasnije sam cesce isla, cekajuci da se to ponovi, ali nije vise nikada. Sada znam da je i Nebeska mati, Marija stigla u pomoć. Tek mnogo kasnije kada sam postala svesna dogadjaja, raspitala sam se, jeste, to je bila crkva Svete Bogorodice u Zemunu.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 12:48 pm    Naslov: Nastavak
Odgovoriti sa citatom

Ta dodatna snaga je bila neophodana da bi se sacuvao Ključ života. Posle toga je usledio karambol. Izređalo se sve sto je najcrnje. Vlast, lopovi, probisveti, samo sam mogla da gledam šta rade. U trenucima opoziva svega sto sam radila, pošla sam pravcem koji je jedini bio otvoren. Morala sam iz toga izaci. Preživela sam a da me nista nije dotaklo, svu Ljubav sam sačuvala nedirnutu,
a svi su me izdali.
Nakon deset godina, šest provedenih u samoći i pisanju, dosao je trenutak da ponovo izađem i upustim se u borbu, ali sad mnogo jača, naoružana Znanjem. Mislila sam da sam glavni posao zavrsila, podigla odbranu, Kupolu i podigla u nebo Atlantidu.
Mislila sam, da sam krenula putem da svo Znanje ljudima pokazem, a onda sam po ko zna koji put shvatila da glavno tek dolazi. Ni jedan putokaz nisam promasila. A tek sam krenula. Tako sam stigla na ovaj forum i rekla, a da i sama nisam bila svesna značenja reči - Ovde ima, što nigde nema, dva POLA na jednom mestu. Nikuda ja odavde ne idem.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 01 Dec, 2008 10:39 am    Naslov: Nastavak
Odgovoriti sa citatom

Sačekala me je Vesna, lepotica.Tako sam je odmah videla, i bila mi je neizmerno simpatična. Brzo sam učila, jer učiti nešto što već znaš je lako, treba samo definisati o čemu se radi. Učila sam a kroz prepisku prvi putokaz mi je postavio Istina, ali on se ne tiče Zena, pa ćemo o tome drugi put. Ovakvo druženje, naravno, stvara i prijateljske odnose. Kroz prepisku iz sasvim drugog razloga, zbog nekakvog izvinjenja što je bila prezauzeta, saznala sa da Vesna misli da joj je jedno dete bolesno od autizma. Odmah sam joj odgovorila da on nije bolestan, već da neće da živi u ovom vremenu.
Još od ranije, kada sam gledala film o dečaku koji bez problema provaljuje šifre, ta vrsta „Bolesti“ je počela da me zanima. Znala sam tada, a znaju to i drugi, da se radi o izuzetnim umovima, koji su zatvoreni u svetu nama nedokučivom.
Naravno, u mome okruženju, dešavalo se nešto slično, bolelo me je, srce mi je neprekidno govorilo da može da se ispravi, i tako posle besane noći, u zoru, sa prvim zrakama sunca, ja sam sve videla, Linije života kojima putuju impulsi ka Mozgu. Odmah sam znala šta treba da radim, ispružila ruke ka Svetlu i usmerila je u pravom pravcu. Videla sam kako se Linija prikopčava. Uspelo je, jer sve je krenulo na bolje, ka oporavku. Ujedno sam videlai svaki problem koji se tiče nervnih oboljenja. Sva su izlečiva, potrebno je samo ZNATI o čemu se radi.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 01 Dec, 2008 11:12 am    Naslov: Nastavak
Odgovoriti sa citatom

Ponovo sam potražila, već viđenu sliku veze kod ovakve dece. To je spoj genijalnih umova, gde postoji višestruka veza izmedju ćelija. To znači da poseduju Kosmička Znanja. Nemaju nedostatak, već je jezičak koji ih povezuje sa ovim svetom pomeren, nema vezu. Razmišljala sam da bi bilo dobro kada bih imala sliku. Srce majke je isto razmišljalo, srce koje vidi što drugi ne vide. Stigla mi je slika.
Kada sam je videla, obuzelo me je neopisivo osećanje radosti i ljubavi, sunce moje, mislila sam. Odmah sam ga čula da govori mama, uspostavila sam kontakt, i istog časa izvršila prikopčavanje. Bilo je lako, jer je hteo. Znala sam da je ostalo njegova odluka, to je genijalan um, i on će odlučiti šta će da radi. Prisila ne dolazi u obzir. U svakom slučaju, signali će putovati novom Linijom, i vremenom će postati toga svestan, mislila sam, važno je dočekati ga bez ikakvog uslovljavanja. Bila sam radosna zbog toga.
Sutra dan sam pogledala dnevnik u koji su ubacili reportažu o baš takvoj deci, kažu da ih ima registrovanih oko 218o. Isped očju mi se pojavila slika Filipa, a iza njega niz koji nisam brojala. U trenu, sve sam ih preusmerila. Slika je bila neverovatna, malo nakrivljeni jezičci su se uspravljali u trenu, brzinom svetlosti. Bila sam zadovoljna jer sam ih sve oslobodila.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 01 Dec, 2008 18:30 pm    Naslov: nastavak
Odgovoriti sa citatom

Igrala sam se sa njim i nagovarala ga da IZAĐE, hajde maleni, nemoj da se plašiš. Smejao se, a onda više nije hteo da priča. Nisam htela da ga uznemiravam kada neće.

Pažnju mi je skrenula prijateljica, ova pričica nema veze sa Zenom ali se upetljala u tok. Zvala me je u pomoć, da obuzdam divljanje njenoga sina. Pre tri meseca, kada sam počela da gledam Linije života kod ljudi, kada mi je svaka bila vidljiva, i znala sam šta je „Kvar“, pristala sam da joj pomognem u najtežoj surovoj borbi sa drogom.Tražila si pomoć, prijateljice moja, rekla sam joj, i nećeš biti sama. Ovisnost, to je dvostruka veza, koja se smenjuje, DVA BIĆA žive jedan život. Veza koja je uspostavljena na početku uzimanja narkotika.Zato je taj trenutak tako omamljujući, jer otvori na trenutak prozor u drugi svet. Stare civilizacije su upotrebljavale moć narkotika da bi zavirili u taj svet. Međutim, u današnje vreme je došlo do teške zloutrebe.
Pristao je da se leči, zatim smo ga uhvatile na spavanju i preusmerila sam ga. Učvrstila jednu Liniju. Videla sam da je nestabilna i da treperi. Svaki dan sam je pojačavala.Surova je to borba kada telo juriša na mozak. Napadi besa su prisutni, ali do sada nije popustio. Njoj sam dala upustvo da se mora ponašati kao u vreme kada je sve bilo u redu, da ga vratimo u vreme kada je počeo, i da od tog trenutka nastavi svoj život. Nevolja je bila njegova devojka koja se takođe drogirala i koja se mojoj drugarici navalila na grbaču jer su živeli zajedno. Nju nisam mogla da dodirnem, kao da se predala. Ta njena predaja me je iritirala, nisam znala kako da je dodirnem. Međutim posle ovog događaja, pogledala sam njenoga sina i učinila masovno preusmeravanje, odjednom, brzinom svetlosti, 100,000. Treba epidemiju zaustaviti, narkomafiju oslabiti, a započeće masovno skidanje sa droge, izgledaće kao velika histerija, ali će se vratiti velika većina nazad. Trajaće dve godine. Ostala sam u nadi da sam i devojku preusmerila. Sve iz ljubavi prema njima.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 01 Dec, 2008 19:11 pm    Naslov: nastavak
Odgovoriti sa citatom

Ujutro sam se probudila, i počela da razmišljam o nedorasloj deci Atlantide. Oko mene se sve zatalasalo, a sledećeg trenutka videla sam sliku i zanemela. Bože mili, pa oni su za samo dva dana otvorili put i prikljucili Zen na Atlantidu. Sve je bilo vidljivo, sila Zena se spustila do Zemlje, dovela su je divna deca Zena, tek tada sam ih prepoznala i bila svesna svega. Zauzimaju mesta na Atlantidi, oni njene tajne znaju, udruženi sa njome spasiće život na Zemlji. Kada mi Kamen Mudrosti otvori sliku, ja vidim sve šta se događa.
Dobila sam obećanje da će Vesna znati ono što već ZNA. A ja sam ga predala Bogu u ruke, moj stvaralački deo sam uradila, nikada nisam pogrešila kada tako uradim, mada imam od Boga obećanje da će mi dati sve što tražim, a ja još ništa nisam tražila, jer i bez toga sve što želim dobijem.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 01 Dec, 2008 22:34 pm    Naslov: dusani
Odgovoriti sa citatom

Ovu sam priču ispričala jer je Filip želeo da je ispričam, nisam nikoga pitala za dozvolu, jer njega sam poslušala. On je pametan, kao svi na Zemlji zajedno i mnogo vise od toga, on vodi četu sa Zena. Priču sam ispričala redosledom događaja. Sutra ću vam objasniti šta priča ustvari znači. Pokazati vam kako izgledaju Nebeske putanje, kako se spaja Zemlja i Nebo.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 01 Dec, 2008 22:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Draga Vera,
Puno ti hvala što se trudiš da pomogneš svakom bolesnom detetu.
Topli pozdrav, Vesna.

.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 01 Dec, 2008 22:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ozdarviće mnogi, znam. A Filip će doći kada on hoće, put mu je slobodan, obećao je da hoće. Danas se on igrao sa mnom, sve mi kvario na kompjuteru, pa vratio nazad.
Pozdrav.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 02 Dec, 2008 15:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kakva noć i jutro. Mislim da nikada nisam nešto teže doživela. Bitku dobra i zla u mojoj kući, oko mene. Bojno polje, sve je izlupano. Šest sati je trajala bitka . Pobedila su deca Zena.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 3 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89702 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42331 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34015 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30236 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29276 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42705 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25577 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)