Theta Healing - Svjedocanstva Efikasnosti
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OSOBNA ISKUSTVA ČITATELJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Blue.Knight
Iskušenik

Pridružio: 04 Jan 2009

Poruka Poslao: 02 Sep, 2009 17:29 pm    Naslov: Theta Healing - Svjedocanstva Efikasnosti
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Prije 4 godine, operirana sam od karcinoma dojke i uz klasičnu terapiju, tražila sam pomoć i u alternativnoj medicini.
Puno sam radila na sebi i moje se zdravstveno stanje poboljšalo, ali crv sumnje je uvijek kopkao i sama pomisao da kao samohrana majka dvoje djece moram naći snage da pobijedim tu bolest, uvjetovali su da se i moje psihološko stanje dodatno destabiliziralo.
Kako ništa nije slučajno, upoznala sam Alidu i nakon prvog tretmana Thetahealingom, osjetila sam velike promjene u sebi i spoznala ogromnu moć te tehnike. Započeo je ciklus čišćenja organizma, kako fizičkog, tako i emocionalnog.
Istovremeno je i moja kčerka započela tretmane i uspjela prevladati neke svoje poteškoće.

Citat:
Kad smo doznale da se u Puli održava Osnovni seminar, oba dvije smo se upisale. Mogu reći da sam kod grupnog iscjeljivanja već drugi dan seminara riješila glavobolju koja me pratila zadnjih mjesec dana i poboljšala svoj vid, dioptrija sa +4 i -1,75 mi jednostavno više nije potrebna jer čitam bez naočala, a glavobolja je potpuno nestala.
Seminar je oblikovan u vidu radionica sa jako puno praktičnih vježbi, te smo i ja i moja kčerka imale priliku ne samo razotkriti već i promijeniti neizmjerno puno ograničavajućih vjerovanja, blokadi, te negativnih psihičkih energija, koje su nas godinama pratile.
Posebno me se dojmila tehnika manifestiranja materijalnog dobra kad sam si vizualizirala kuhinju u kojoj želim kuhati i u kojoj sam se našla već nakon 10 dana, doslovno istoj!
Koristeći svakodnevno theta tehniku na sebi i mojim bližnjima, osjećam se puna pozitivne energije, radnog elana, unutarnjeg mira, fizički upravo blistam i osjećam da život još tako puno lijepog ima za mene i moju djecu.

Citat:

Prošla sam jako puno seminara, škola reikia, homeopatije, aroma akademije, ali ovakav stručni seminar, koji nam je za svega tri dana dao toliko znanja još nikad nisam pohađala. Na sva pitanja polaznika seminara, Alida je imala uvjerljiv odgovor te je svakom od nas poklonila pažnju i ljubav koja nam je trebala. Tehniku nam je predstavila kao jedan izuzetno moćni instrument, kojim možemo postići da nevjerovatne i čudesne stvari postanu moguće, dovoljno ih je samo iz dubine svoje duše iskreno željeti.

Citat:
Hvala ti, Alida, što si nam prenijela to sveto znanje i što si nam duhovnost učinila vrlo dostupnom i prihvatljivom u našem svakodnevnem životu! Već sad se veselim Naprednom tečaju u lipnju!

Citat:
Draga Alida,
za mene i moj daljnji život i rad Theta seminar s tobom je bio veoma plodonosan. Od srca ti hvala za preneseno znanje i iskustvo.
Možda...nije pravo za svakoga, ali tko može reći ako nije probao?? (ovo je za skeptične, što sam i sama nekad bila).
Sjetila sam se jednog citata, kojeg bih rado spomenula: "Tko se kreće samo u okviru svojih mogućnosti, nije otkrio i vidio svoje sposobnosti"
Hvala ti.....

Citat:

"Slučajno" sam sudjelovala na Osnovnom tečaju u Berlinu. Obradovalo me kad smo počeli obrađivati sve one teme iz ezoterike, koje su me već dugo privlačile. Do tog trenutka vrlo sam teško pronalazila ljude s kojima sam otvoreno mogla pričati o tim temama, a da ne pričam o mukotrpnom traženju odgovora u ogromnoj ponudi "self help" seminara i tečajeva o duhovnosti u Berlinu.
Posebno me se dojmila jedna vježba, koja mi je pokazala efikasnost tehnike. Alida je podržala mene i moju partnericu u grupnom radu tako što nam je prišla i rekla da je moja duša toliko povrijeđena da me to sputava da se otvorim bezuvjetnoj Božanskoj ljubavi. Ne želim to poreći. Zapravo sam osjetila olakšanje kad je to izgovorila, jer sam u svakodnevnom životu potiskivala u potpunosti sve konflikte koji su bili povezani sa tim i tako sama sebi otežavala život. Možda sam iz lažne skromnosti održavala sve nepromijenjenim, kako se ne bih trebala suočiti sa traumom, koja me potpuno otvrdnula i otuđila.

Citat:
Trenutno iscjeljenje doživjela sam jako intenzivno. Žuto zlatni ovalni vrtlog iz mog donjeg trbuha počeo se penjati kao da ga se magnetom izvlači prema mojim rebrima i zasljepljujući moje treće oko. Djelovao je tako plastično i tako snažno, a ja sam samo promatrala kako me napušta... odjednom sam osjetila umor i san mi je pao na oči. Probudila sam se sa jednim potpuno novim osjećajem Blagosti, koji od tad neprestano osjećam. Pomaže mi da prepoznam moguće konflikte i da ih svojom voljom izbjegnem, a moje prijatelje i ljude oko sebe doživljavam sa puno više ljubavi, pažnje i opuštenosti.
Hvala ti Alida.

Citat:
Da bi što vjernije opisala svoje stanje prije Theta Healing tretmana trebalo bi mi jako puno mjesta i vremena, pa da skratim reći ću to ovako: bila sam živa, ali nisam živjela.
Negdje u dubini sam slutila da je moj problem preduboko usađen u meni i ja nisam znala kako ga riješiti. Pokušavala sam svašta i uvijek mi je nešto nedostajalo. Sad znam što. Hvala Bogu na Internetu i na Alidi. Kako nisam uspjela ići na tečaj, napravila mi je tretmane na daljinu. Do sada ukupno 4 tretmana. Nakon prvog je bilo super, dobila sam volju za životom, stvari su počele sjedati na svoje mjesto. Moram si priznati da mi se dogodilo i to da sam si u jednom trenutku bila stranac, osjećala sam se lijepo, bez grča, bez bolova, pa sam se pitala gdje sam ja? No i to je prošlo, to sam ja, smijem se naglas, ljudi mi dijele komplimente, oči mi blistaju, a što je najvažnije kada i doživim nešto što me uzdrma, ja reagiram normalno, uplašim se, nervozna sam, ali to više nije moje stalno stanje, već prolazno i ja sam opet dobro!
Svakako nastavljam sa tretmanima, a čim mi se otvori mogućnost, upisat ću i tečaj, da bi nadogradila sebe, a i pomogla drugima.Nekako se tu vidim.
HVALA ALIDA!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OSOBNA ISKUSTVA ČITATELJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 94773 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 43351 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 31484 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43325 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 31424 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43667 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26257 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)