Planeta Zla i KAPIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 01 Dec, 2008 03:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Moc Isceljenja je DAR, ne može se naplatiti, ne može se dati pojedincima koji MOGU da plate. Pravi dar to ne radi.
.

Bravo Vera, to si mogla da napišeš u temi o Isceliteljima. Naziv je -
Gospodin Perl (iscelitelj tehnikom rekonekcije, koji enormno skupo naplaćuje
svoje kurseve i seminare ).

Evo link na kome je tema o Iscelitelju Eriku Perlu -
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=763

Topli pozdrav, Vesna.
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 01 Dec, 2008 09:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pročitala sam, i pratim tu temu. Nisam mogla da verujem da neko uopšte hoće da dođe. Onda sam videla da je to bal snobova, i sama predstava izlečenja to govori.
Imam nameru kada napisem Zen, da uzmem učešće, i da ljudima u tančine opišem kako se to radi, da ostavim Znanje na korišćenje,naravno besplatno.
Pozdrav lepotici.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 22 Jan, 2009 14:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljudi koji Mesec grade izgledaju drugačije od Gamoraca. Imaju oklop koji je sastavni deo njihovog bića, a proizveden je bioinženjeringom. Zbog oklopa izgledaju veći, i sive su boje.

Ovo je opis Gamoraca iz vremena kada nista nisam o njima znala, iz vremena kada sam samo posmatrala i gledala.
Danas znam monogo vise. Na svakoj planeti pojavi se vrsta koja tehnoloski napreduje i koja tezi samostalnosti, dovoljna je sama sebi. Ona se moze uporediti sa PARAZITIMA, koji se hrane i zive na racun drugih. Koriste resurse, potrosaci su, a da nista osim SMRTI iza sebe ne ostavljaju.
Planeta zla -Gamor, nas je vec jednom posetio, i uzeo šta mu je bilo potrebno. Ostavio je na Zemlji i svoj sistem za upravljanje, ugrađen u ljudsku prirodu ili GEN. Kontrolisu razvoj Planete, preko svojih prijemnika na Zemlji. Ostavili su i LOKATOR koji je Dajbog spomenuo, na području Srbije, jer on označava mesto gde je Dolazni tunel.
Taj lokator je neutralisan.
.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 25 Jan, 2009 18:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ispričaću vam kako nastaje planeta zla.
Započinje na planeti koju, kao svuda u svemiru, čine ljudi. prvobitna odluka čovečastva da semi traže znanja, uslovljava da ljudima širom kosmosa preovladaju instikti. Samoodržanje ili borba za opstanak. To su nesvesne radnje koje proističu iz maloga mozga. Ovakav odnos prema životu je potpuno nepotreban.
Svaki muškarac u sebi sadrzi sva kosmicka bića.
Kod ljudi koji se osečaju superiorni u odnosu na druge, unutrasnja veza je ostvarene izmedju reptilskih vrsta. čovek je onakav sa kojim je svetom povzan. Naravno sve se odvija na nesvesnom nivou jer ako preovlada svest onda i ta veza nije bitna za nastavak i način života.
Superiorna vrsta se odvaja i gardi svoj svet smatrjući da svi ostali njima treba da služe.
Da bi na kosmičkom nivou a samim tim i unutrašnjem, ostali samostalni oni moraju da prekinu liniju života koja ih sa celinom povezuje. način da se to uradi je da se sve živo na planeti uništi, biljke i životinje. Da se eliminišu čula koja mogu da upozore, da se eliminiše bol kao opomena.
Posledica njihove odluke je da su zavisni od drugih bića, postanu paraziti koji se drugima hrane.
Ovakva odluka ima za posledicu i neplodnost ženske populacije koja nije sposobna da napravi kompletnu šemu za razmložavanje. Zato su im žene i njihova zdrava jajna ćelija jako bitne. Koriste ih za sopstveno razmložavanje i da zadrže humanoidni oblik. Da koriste svoje imali bi oblike kakvi se vide u prirodi.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 16:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovaj proces stvaranja planete zla koji samostalno nije odrziv, moze se posmatrati kao paralelan svet u nasem unutrasnjem svemiru, on je identican napadima virusa na organizam.
Zavisno od znanja koje organizam poseduje, on se moze lako odbraniti ili nestati.
U dobru odbranu spada i prepustanje da se sami izmedju sebe pobiju. Ova praksa se moze upotrebiti i kao metoda lecenja.
Sve sto se znanjem zaustavi u mikro svetu, nece se pojaviti na visem makro nivou..
Ako zaustavimo propadanje planete, a hocemo i to ne svojom voljom, lekse ce mo se obracunati sa napadom iz kosmosa koji nam sigurno sleduje.
 Nazad na vrh »
stariji_od_13
Napredni tragalac

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 20:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera 072, prichala si da obichno stignesh pred samo kraj odedjene civilizacije na nekoj planeti , ako stignesh;

da li ti se nekad desilo da neka od tih planeta prezhivi tj. odredjena vrsta na toj planeti ili shta vec... ili su ti se uvek deshavali pehovi?

o ovom mesecu kojo spominjesh sam chuo ali imam drugachije podatke o njegovom nestanku; neshto slichno se desilo mnogo blizhe nama ; na orbiti oko Saturna...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 20:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne ide to tako. Stignem uvek ako dobijemo signal. Bol ako dopre onda je planeta spasena, nema peha.
Negde sam pokusala reci kako bol ne treba suzbijati i truditi se da ga eliminises. Bol opominje i trazi pomoc. Tako je i u nasoj ravno, obratimo paznju na sebe samo ako nas nesto boli,
Postoji boles poput raka, smrtonosna jem ali ne boli do samoga kraja, zato sto se radi o odvojenim sistemima. Oni prvo prekinu vezu sa polovima tako da nema obavestenja za intervenciju.
Paralelan svet, raku, su gradovi, u njima se lepo zivi, ne vidi se posledice takvoga zivota dok ne bude kasno. Gradovi unistavaju planetu, nista ne brinu o ocuvanju, trovanju, potrosacko drustvo, termiti, su u akciji itd.
Mars je od Gamora nastradao, a Saturn je živ, samo na drugoj svetlosnoj dužini. Mi njih ne vidimo, niti oni nas.
Da li sam vam pricala o Zatnom gradu, to je vezano za Saturn.
 Nazad na vrh »
stariji_od_13
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 20:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ne razumem te ovo bash oko polova...

ovo za bol razumem...

da li zhivish negde izvan grada , u prirodi, chuvash zhivotinje ?

nisam chuo za tu prichu Smile
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 20:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

stariji_od_13 ::

ovo za bol razumem...

nisam chuo za tu prichu :)

O polovima sam zapocela objasnjenje na temi Znanje na dar, O polovima neprekidno pricam, sada sam krenula ponovo pa ako zelis prati.

Sa prirodom sam se sjedinila do svoje seste godine i postala deo nje. A zivim u centru na najgorem mestu, a dusa mi trazi da ga napustim, ali nije jos vreme.
Pricu o Zlatnom gradu, ustvari to je bio odgovor na moje pitanje zasto ljudi sakupljaju zlato, nalazi se u knjizi "Poklon ratnice'', videcu da uskoro i nju dam na citanje. Imam malo tehnickih problema. a mozda cu je prikaciti na temi Tajne.

Poslednji put izmenio Vera Bojičić dana 26 Jan, 2009 21:02 pm, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
stariji_od_13
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 20:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

ovo za bol razumem...

nisam chuo za tu prichu Smile

O polovima sam zapocela objasnjenje na temi znanje na dar, O polovima neprekidno pricam, sada sam krenula ponovo pa ako zelis prati.

Sa prirodom sam se sjedinila do svoje seste godine i postala deo nje. A zivim u centru na najgorem mestu, a dusa mi trazi da ga napustim, ali nije jos vreme.
Pricu o zlatnom gradu, ustvari to je bio odgovor na moje pitanje zasto ljudi sakupljaju zlato, nalazi se u knjizi "Poklon ratnice, videcu da uskoro i nju dam na citanje. Imam malo tehnickih problema. a mozda cu je prikaciti na tajne. Videcu.

prochitacu ovo o polovima ovih dana ;

mislio sam da zhivish u prirodi i da chuvash zhivotinje , sadish biljke i tako jer koliko sam primetio prichash o tome da su gradovi slepo crevo energije takozvani virus autodestrukcije ... tako zvuchish ako me razumesh shta sam hteo da ti kazhem, dobra je priroda , malo opora ali dobra nije tako ugodna, idealistichka ali je iskrena ... Smile

kao vedska astrologija
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 21:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kad se bitka vodi mora se biti u centru gde je najjaca energija. To nije moj izbor vec potreba,

Ima na Tajnama prica o zlatnom gradu, vodi se pod brojem 16
 Nazad na vrh »
stariji_od_13
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 21:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pitam samo ...

prochitacu, hvala Smile
 Nazad na vrh »
stariji_od_13
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 21:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

prochitao;

podseca me malo na logan run...

Smile
http://www.youtube.com/watch?v=owNi60LLK1c
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 21:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

prochitao;

podseca me malo na logan run...

:)
http://www.youtube.com/watch?v=owNi60LLK1c

Nisam gledala. ali postoje razna secanja, ni jedna prica nije daleko od istine, Covek nije sposoban da smisli nesto sto vec nije bilo.
Secanja postoje i ljudi ih pisu. Ako bih odgledala film, mogla bih znati o cemu se rada i kom mestu pripada.
 Nazad na vrh »
stariji_od_13
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 21:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pa slichno; futuristichka kataklizma posle koje pobedjuje ljubav ...

malo zachinjena sa svim i svachim , odavno sam gledao to mozhda treci osnovne...
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 3 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 41088 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42512 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34381 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30417 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35452 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42868 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11335 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)