Usporite starenje
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » LJUDSKO TELO I NJEGOVE POTREBE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 13:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::
Zosim ::
BGD,

zapljusnula si nas talasom užasno teških informacija,
i ti si se morala isprljati dok si ih sakupljala.

Evo malo Sunca da spržimo sve negativnosti love3
pa malo cveća da uvedemo lepotu u život Buket
i na kraju kada oko nas zaigraju emocije vredne življenja Srce si!
Zosim vas pozdravlja i želi laku noć svima!

A dragi Zosiminanda nije to meni teško,i još manje da me prlja.Sve to ima svoju svrhu i dobro dođe da se malo preispitamo...no nećemo više o tome kako ne bi izazivala bol kod tebe,jer i previše bola ne valja!

Neka bude sunce i cveće i ljubav i mnogo životinja koje veselo skakuću! Very Happy
Thewave

Ha,ha,ha...ovo ti je genijalna poenta! Very Happy
Touche!

Onda me malo dalje na ovoj temi zapanje neke tvoje ne-damske izjave! Cool
Šta će ti to?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Zosim
Majstor

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 14:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo ga link ka jednom izveštaju o
Genetski Modifikovanoj Jagnjetini
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 15:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosiminanda ::

Ha,ha,ha...ovo ti je genijalna poenta! Very Happy

Genijalnost mi je drugo ime.
Prosvetljenje će koštati 300 evra,administrativni deo će srediti moj menađer.

Touche!?

Ne ne neću da te touchem...mada imamo i taj način prosvetljivanja.

Onda me malo dalje na ovoj temi zapanje neke tvoje ne-damske izjave! Cool

Zapanjuješ se ...još uvek c c c Zosiminanda nisi mantrao dovoljan broj krugova oko zgrade.Dame i nedame kakve ja veze imam sa njima...pa ja sam BGD GenijalanLek!

Šta će ti to?

Koje...zlatni nektar?
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 15:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kao čovek-prakse volim da eksperimentišem sa svim postupcima i metodama koji po mojoj proceni imaju svoju (duhovnu) svrhu.

Moj stav je da čovek treba da istrpi sve što ga snađe, pa i bolesti. Jer one imaju svoju karmičku logiku.

Pomoć od lekara i lekova treba da prihvatamo u nekoj nužnoj meri, koliko da nam se olakša eventualna teža zdravstvena situacija.

Iscelitelji su posebno komplikovana priča...

Međutim, ideja sa samoisceljenjem produktima koje sam organizam stvara - privukla me je.

Nije suština našeg ovozemaljskog postojanja da imamo savršeno telo, već da usavršavamo svoju unutrašnjost.

Ipak, svakako je celokupno naše funkcionisanje optimalnije ukoliko je i sam organizam u boljem stanju.

Ako samo telo ima mogućnosti i program za samoizlečenje - znači da treba i da ga koristimo.

Na eksperimente sa šivambu-šastrom-urinoterapijom obavezuje me i to što je to Šivin metod, I JA, SVE I DA HOĆU, NE SMEM DA GA ZAOBIĐEM, JER JE ŠIVA NA MOM "AVATARU"! Mi, naravno, imamo odgovornost prema likovima sa svojih "avatara".

Mesec dana eksperimenta je rano za svođenje rezultata eksperimenta, ali neki vidovi efektivnosit su već evidentni...

Najprimetniji su u nečemu što je za mene marginalno, ali za dame može biti dosta značajno - BLAGOTVORNI UTICAJ NA KOŽU (mazanje kože), JAČI NEGO BILO KOJA OD KREMA ZA NEGU KOŽE, PRIMETAN JE VEĆ NAKON NEKOLIKO DANA PRIMENE.

Jeste sve ovo za pojmove savremenog čoveka "blesavo i gadno do bola", ali treba da se zapitamo: NISMO LI MI, U TOKU RAZVOJA CIVILIZACIJE, KOJA SE VIŠE NEGO OČIGLEDNO POKAZUJE KAO NAOPAKA, IZGUBILI I DUHOVNO ISPRAVNU PERCEPCIJU MNOGO ČEGA. Koliko tajni, koje su "primitivni ljudi", saživljeniji sa prirodom od nas, znali, a koje smo mi, tobože superiornim razvojem nauke izgubili ili "zaboravili"?

Dakle, ko voli eksperimente - neka se opusti i neka krene! Ziveli

kapa
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 20:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Najnovijim tehnikama stimuliranja žlezda došao sam do nevidjenih otkrića!

Počeo sam da piškim fircajz- specijalnu mešavinu odjasa i mokraće!

Verovatnu ću flaširati i prodavati povoljno, zainteresovani neka se najave odmah jer su količine ograničene.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 21:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hehe,Gibo, pa za mene jeste otkrice stimulisanje pljuvacnih zlezda koje je prezentovao Satcinanda.
Neki ljudi piju lekove za stimulisanje lucenja pljuvacke jer im je organizam uopste ne proizvodi ili ne u dovoljnoj kolicini.
Znacaj telesnih tecnosti i sluzi (kao i svega uostalom) se shvati kad nedostaje.

Pozdrav.
Zosim
Majstor

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 21:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Stimulacija pljuvačnih žlezda
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 21:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Najnovijim tehnikama stimuliranja žlezda došao sam do nevidjenih otkrića!

Počeo sam da piškim fircajz- specijalnu mešavinu odjasa i mokraće!

Verovatnu ću flaširati i prodavati povoljno, zainteresovani neka se najave odmah jer su količine ograničene.

Hoćeš da ti preporučim menadžera ili ćeš sam obaviti ceo marketing posao?
Smile
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 22:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa ja sam menadžer.

Zar se nevidi?
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 22:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne nisi dovoljno spektakularan....hoćeš li da imaš promociju proizvoda ili ne.... Very Happy
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 22:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::
Stimulacija pljuvačnih žlezda

Citat:
Srećno i na dugi vijek.

Hvala.
Sta ces,ritualna lujka alternative,i ovo sam isprobala.
Dobro je.
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 25 Apr, 2010 18:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Satćitananda
Tragalac

Pridružio: 26 Jun 2009

Poruka Poslao: 26 Apr, 2010 15:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo da odgovorim Saletu kako se hranim. Do petnaeste godine sam jeo meso i stalno sam bio bolestan (u stvari organizam se borio da izbacuje toksine pa me bolelo grlo i imao sam temperaturu). Onda sam prestao da jedem meso i bolesti su nestale. Prvo je meso prestalo da ima ukus, ali me i dalje miris privlačio kada sam bio gladan, a onda je postepeno počelo da mi smrdi do nivoa teranja na povraćanje u prisustvu nekih kulinarskih izvedbi. Sada od životinjskih namirnica povremeno pojedem pavlaku (npr. 200 gr pavlake i 200 grama narendane žive tikvice). Probaj, to ima fantastičan ukus. Pavlaka je onako otužna i nije baš mnogo zdrava a živa tikvica je puna bioenergije i mnogo zdrava ali neukusna bez začina. Ova kombinacija pravi kompromis između ukusa i zdravlja. Takođe još jedan kompromis između zdravlja i ukusa. Brokoli ili npr. karfiol kada se skuvaju , obare ili isprže postaju mrtvi i nemaju ni 10 posto od doprinosa zdravlju koji su imali (inače, meni su kuvani ili bareni neukusni, a prženi ukusni). A kada su sirovi opet bez začina nekima nisu ukusni. Zato se mogu uvaljati malo u kukuruzno brašno živi i onda da se stave u tiganj sa uljem od koštice grožđa i onda da se prže samo dok se donji deo ne isprži i tako se radi bez mešanja. Gornji deo će biti živ i zdrav a donji ispržen i daće finu aromu i tako imate ukus prženog a jedete veći deo živog. Ovo možete primenjivati i sa drugim stvarima, grašak možete skuvati jednu trećinu a na kraju kuvanja kada je sve skuvano dodati 2/3 sirovog i opet imate ukus kuvanog a i zdravlje zbog živog. Sir ne jedem iz istog razloga što ne jedem ni meso a to je samilost prema životinjama. Neko će da kaže da se krava ne ubija kada se jede sir. Ne ubija se krava ali se ubija njeno dete. Tele koje sisa. Raspara mu se utroba i iz želuca vade enzimi koji se posle razblažuju i to se prodaje kao maja koja se dodaje u mleko da bi se napravio sir. Enzimi iz želuca teleta najbolje razgraćuju mleko i zato se dobija tako kvalitetan i konzistentan sir. A ljudi su uglavnom licemeri i imaju dvostruke standarde. Zgražavaju se i pri samoj pomisli da se ljudskom detetu ili ne daj bože njihovoj bebi nešto desi, a pritom uživaju u produktima ubijanja bebe krave, životinje koja nas hrani mlekom, maslacem, jogurtom itd. i koja nam je kao majka (koja nas hrani), ali to nije dovoljno - daj da joj i dete ubijemo i to tek rođeno. Najbolji enzimi – zarad robovanja čulu ukusa. Čuo sam i načitao se mnogih opravdanja za ubijanje životinja ali stvarnog opravdanja nema i to su samo pokušaji egoističkog uma da opravda svoje postojanje i vezanost za čulne užitke. S druge strane, sir se može napraviti i bez takve maje – dovoljno je dodati u mleko malo limunske kiseline (limontusa ili limunovog soka) i proteini mleka doći će do svoje izoelektrične tačke (to je pH vrednost pri kojoj se proteini koagulišu) i ceđenjem se nakon toga dobija jako ukusan feta sir ali sa usitnjenom konzistencijom. Feta sirevi bi tako trebalo da se prave ali kod ovih koje sam video u prodavnicama ima i kiseline ali i maje (verovatno da bi bili čvršći). Ponekada pojedem sir spremljen kiselinskim postupkom.
Trenutno mi odgovara da ujutru oko 7 h popijem od 200-500 ml medene vode sa cimetom. Onda kada se vratim sa dnevnih aktivnosti oko 5 poslepodne popijem takođe od te vode ili pojedem neko voće i jedem tek uveče oko 7-8 kad završim meditaciju. Nije dobar tajming (bolje je da jedem recimo od 2-4 popodne) ali tako sam zasad primoran da radim. Bilo je perioda kada jedem samo sirovu hranu, kada po mesec dana jedem samo voće, recimo trešnje i par puta jagode ili kada sam čitave godine jeo svakog drugog dana. Sada imam ovakav ritam koji mi prija. Kada bih živeo samo u prirodi verovatno bih hranu eliminisao ili sveo na veoma malu meru. Shvatio sam da je u ishrani mnogo bitnije šta da se ne jede nego li šta da se jede. U prevodu, bitnije je da se ne jede ono što nije predodređena hrana za ljude (leševi etc), nego li šta će se jesti od hrane koja je prirodna za ljude. Da dodam da hleb jedem integralni bez kvasca, a spremljen starinskim načinom kada testo stoji preko noći pa enzimi odrade svoje i razgrade malo skrob i proteine i što je najbitnije fitinsku kiselinu koja sprečava apsorpciju kalcijuma, gvožđa i drugih bitnih minerala. Od tog testa se uvek uzme mala količina za sledeće spremanje kada se ona umeša sa novim brašnom i vodom. Hleb je veoma ukusan i blago je kiselkast.
Pozdrav
valen
Majstor

Poruka Poslao: 26 Apr, 2010 19:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ipak mi nije tajming za urinoterapiju,mozda kasnije:).Treba se dobro edukovati pre pocetka koriscenja.
Vracam se na Aloju,zacudila sam se kad nadjoh neotvorenu bocu aloja gela u frizideru.Potpuno sam zaboravila na nju,pila sam je pre 3,4 godine kratko.Ova je od skorijeg datuma:).
Sta kazete za aloju?

Pozdrav.
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 26 Apr, 2010 19:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
Ipak mi nije tajming za urinoterapiju,mozda kasnije:).Treba se dobro edukovati pre pocetka koriscenja.
Vracam se na Aloju,zacudila sam se kad nadjoh neotvorenu bocu aloja gela u frizideru.Potpuno sam zaboravila na nju,pila sam je pre 3,4 godine kratko.Ova je od skorijeg datuma:).
Sta kazete za aloju?

Pozdrav.

E, pande jedu samo jednu biljku ceo život i super im je.

Nije uopšte bitno toliko šta unosiš, bitno je kako se nosiš sa onim što imaš.

Hrani se onako kako si uveren da je zdravo za tebe i to je vrhunac.

Ako neko smatra da će mu cijanid pomoći- alal vera.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » LJUDSKO TELO I NJEGOVE POTREBE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeci
Strana 8 od 11

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 95933 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 44119 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 31938 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43513 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31303 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 36538 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11923 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)