THETA ISCELJIVANJE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 01:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

VEŽBA DISANJA ZA THETA STANJE

- iz knjige "DNK aktivacija -

Preporučujem da svjesno i postojano pratite svaki dah. Zahvalite se za zrak oko vas i fantastičnu sposobnost vašeg tijela da diše.

Da biste postigli Theta stanje dišite polako i duboko. Evo kako:
Udahnite kroz nos i uputite tijek zraka prema čelu, zatim ga spuštajte u zatiljak. Odavde uputite tijek niz kralježnicu do visine struka. Potjerajte tijek prema ošitu, a onda gore u pluća. Ispunite ih zrakom a onda polako izdahnjujte kroz usta. Ponovite to kružno disanje tri do četiri puta u minuti, nekoliko puta.

U tom je disanju ključno to što ste svjesni energije daha i što ga pratite na kružnom tijeku u tijelu. Um će se smjesta umiriti a vi ćete biti svjesni tijela i postići duboko stanje theta.

Udahnite 3-4 puta u minuti; Ponovite dvaput .

U knjizi na 64. strani ima slika na kojoj se sve lepo vidi , nacrtan je ovaj postupak disanja Very Happy
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 01:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Iz iste knjige.....

Vizualizacija »Ljubi ljubav« / Osjećajna vježba

"Evo još jednog lakog načina da se dobije osjećaj Theta stanja; počnite jednostavno izgovarati frazu »Ljubim ljubav«. Ponavljajte riječi i nastojte primijetiti kako se pritom osjećate. Kažite: »Ljubim ljubav.« Prva je riječ glagol, druga imenica. Naglasite jednu pa drugu. Tako i frazu: »Volim te!« - možete izgovoriti s puno osjećaja. Stoga kad frazu »Ljubim ljubav« izgovarate sporo i s osjećajem stvarate u sebi snažnije emocije.
Tom se jednostavnom tehnikom služim za brzo opuštanje i prekidanje nepotrebnog mentalnog brbljanja."

Poslednji put izmenio Aleksandra-Caca dana 20 Okt, 2009 01:48 am, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 01:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Maštovita vježba »Pulsirajuća zvijezda«

- iz knjige "DNK aktivacija" -

Ovo je jednostavna a ipak duboka vježba maštanja kojom se ulazi u theta stanje. Vježba se pokazala odličnom kod tisuća ljudi koji se inače teže opuštaju ili im je teško ući u meditaciju. »Pulsirajuća zvijezda« odlična je za uzemljivanje .

Počinjete s uspostavljanjem namjere. Nekoliko puta udahnte duboko u trbuh. Opustite se; neka vaše misli odlutaju.

• Zamislite u dubini srca lijepu »pulsirajuću« zvijezdu. Osjetite njezinu pulsirajuću energiju.
• Zamislite da zvijezda raste te je sve veća i sjajnija.
• Sada je polako podižite prema gore i promatrajte kako i dalje raste.
• To je vaše najljepše djelo.
• Ćutite i dalje kako zvijezda postaje sve sjajnija i veća dok se podiže kroz vaše grlo.
• Zvijezda se podiže u glavu; sve je sjajnija i veća.
• Zvijezda se podiže iznad vaše glave; sve je sjajnija i veća.
• Veličanstvena je, svjetlucavih jasnih boja.
• Ćutite energiju te zvijezde iznad vaše glave; sve je sjajnija i veća.
• Zamislite kako se zvijezda podiže izvan vaše aure u slobodni prostor te se polagano penje u nebo.
• Sada zamislite kako božanske energije u obliku zvjezdane prašine kruže oko vaše zvijezde, povezuju je s božanskom ljubavi.
• Zadržite ih tamo visoko gore nekoliko trenutaka. Uživajte.
• Duboko udahnite. Dok polagano izdahnjujete, zamislite da se pulsirajuća zvijezda spušta natrag u vaše srce. Dok se zvijezda polagano spušta u srce, ćutite kako vaše tijelo prihvaća theta vibraciju. Vaša se ramena blago spuštaju, preplavljuje vas osjećaj mira i blaženstva. To bi vas trebalo prebaciti u frekvenciju moždanih theta valova.
• Varijacija za one koji se žele utemeljiti (uzemljiti). Nastavite s vježbom dalje: kad se srce ispuni tom blagom energijom ljubavi, zamislite kako se iz vaših stopala spušta višebojna dvostruka spirala svjetlosti u središte Zemlje. Pošaljite energiju iz srca kroz tu spiralu u Zemlju. Dok to radite, ćutite
koliko ste povezani s Majkom Zemljom. Duboko udahnite i zahvalite Ocu-Majci Jedno za to iscjeljenje. Zatim osjetite kako vam Zemlja uzvraća energijom ružičastog gorskog kristala kroz vaša stopala u cijelo tijelo.
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 06:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Caco ,
htela sam nesto da te pitam u vezi THETA isceljivanja ,ti vec znas sta ,ali ne mogu da te dobijem na pp.

Pozdrav !

Srce si!

Ps.Molim te obrisi ovu poruku .
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 15:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sara ::
Draga Caco ,
htela sam nesto da te pitam u vezi THETA isceljivanja ,ti vec znas sta ,ali ne mogu da te dobijem na pp.

Pozdrav !

Srce si!

Ps.Molim te obrisi ovu poruku .

Javiću ti se večeras .

Tvoju , i ovu moju poruku neka obrišu Elementica ili Vesna -
što bi rekao Tale , na ovom podforumu nemam uredničku palicu Rolling Eyes Laughing

Poljubac ! Poljubac...
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 15:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vizualizacija »Mjehur duše« / Vježba maštanja

Vježba »Mjehur duše« nudi razrađeniji put postizanja theta stanja. Slična je drevnoj vježbi iscjeljivanja a dokazano vodi u duboko meditativno stanje.

Vježba počinje upotrebom vizualizacije alfa koja opušta a zatim vas prebacuje u theta stanje dok u mašti stvarate prekrasan prostor u kojem možete doživjeti svoju dušu i svjesnost .
Može se raditi individualno ili u skupini. Bolje je u svakom slučaju da vas netko vodi u ovoj vježbi. Preporučujem Meditacijski prolog Suzanne Conti ili kasetu prve aktivacije DNK.

Odaberite tihu prostoriju gdje se udobno osjećate. Uspostavite namjeru da primite univerzalne energije ljubavi te proglasite prostor oko vas svetim. Najbolje bi bilo da stojite, ruku opuštenih uz tijelo. Stopala su blago razmaknuta, a tijelo stabilno. Sklopite oči i nekoliko puta duboko udahnite.

Prednji dio vašeg mjehura duše počinje na otprilike dva i pol metra ispred vas. Zamislite kako se pred vama pojavljuje ta prozirna opna vašega mjehura duše. Zamislite kako se širi, prvo nalijevo oko vas a zatim nadesno, sve dok se krajevi ne spoje iza leđa. Sada stvorite prozirnu kupolu iznad glave.

Zamislite da se prozirni mjehur duše proteže oko dva i pol metra ispod vaših stopala. Sada se nalazite u sredini prozirnog mjehura. Osjetite, li da se blago ljuljate, udahnite i budite centrirani u sebi. Otpustite sve misli.

Kad se udobno smjestite, napunite mjehur duše svojom biti, svojom svijesti i svom energijom koju imate. Ljubite ljubav. Napunite mjehur duše onime što vi jeste. Vaš se unutarnji svijet božanski odvaja od vanjskoga. Blago udahnite i osjetite se sigurni u svom proširenom tijelu - mjehuru duše.
Kad je mjehur duše ispunjen, udahnite duboko kroz nos i na trenutak zadržite dah. Pri izdahu gurnite unutarnje stijenke mjehura duše prema vani na oko sedam metara oko vas. Napunite svoj mjehur svojom biti, svojom sviješću, napunite ih svojom cijelom energijom. Ljubite ljubav. Napunite mjehur onime što jeste.

Kad je mjehur pun udahnite duboko kroz nos i na trenutak zadržite dah. Pri izdahu gurnite unutarnje stijenke mjehura još dalje od vas na oko 10 metara oko vas. Napunite mjehur duše svojom biti, svojom sviješću, i napunite ga svom svojom energijom. Napunite mjehur onim što vi u stvari jeste. Ljubite ljubav.

Kad je mjehur ispunjen udahnite duboko kroz nos i zadržite dah na trenutak. Pri izdahu gurnite unutarnje stijenke mjehura duše na 12 metara oko vas. Napunite mjehur duše svojom biti, svojom sviješću, i napunite ga svom svojom energijom. Napunite potpuno mjehur onime što vi u stvari jeste. Ljubite ljubav.

Sada zamislite iscjeljujuću energiju iz Majke Zemlje u obliku maglovito zelenog zraka kako se ovija oko mjehura. Duboko udahnite i uvucite taj zrak u mjehur. Udahnite još jednom i zadržite dah na trenutak. Pri izdahu gurnite unutarnje stijenke mjehura duše svom snagom volje na oko 18 metara od vas. Ljubite ljubav. Napunite mjehur duše svojom biti, svom svojom energijom. Napunite mjehur potpuno svojom sviješću. Sada pozovite božansku svijest (Bog/Krist) da do kraja napuni mjehur duše. Ljubite ljubav. Budite u miru.

U tom ste trenu stvorili božansku dvojnost. Istodobno, doživljavajući jednost, izražavate svoju jedinstvenost te stoga odvajate svoje vanjsko nebo od vašeg unutarnjeg neba. Zadržite taj osjećaj blaženstva što duže možete. To je obujam vaše biti na ovom planetu (nekima je draži termin svjetlosno tijelo). Time ostvarujete unutarnji mir. To je vaš sveti prostor. Upamtite to dobro!

Duboko udahnite i povucite cijeli mjehur duše u srce. Osjetite ga dok ulazi. Iscjeljeni ste! Kad se srce ispuni tom lijepom energijom, zamislite dvostruku višebojnu uzvojnicu kako se pojavljuje iz vaših stopala te energiju iz srca pošaljite niz uzvojnicu u središte Zemlje. Osjetite kako se povezujete s Majkom Zemljom.

Ponovno udahnite i zahvalite Ocu-Majci Jedno na ovom iscjeljenju.
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 16:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

POSTUPAK ZA DOSTIZANJE THETA STANJA SVESTI I 7. NIVOA POSTOJANJA SVEGA ŠTO JESTE

Sednite na stolici , ispravljena kičma , glava da stoji uspravno sve vreme , ruke postavite tako da budu dlanovi okrenuti na gore , noge da budu spojene , stopala spojena – kao u položaju Egipatskih bogova .

Zažmurite . Kad zažmurimo gde smo mi ? Negde iza obrva imamo osećaj da se nalazimo – tu ćemo zamisliti svoju „zvezdu svesti“ – ja je zamišljam kao sjajnu malu zvezdicu srebrne boje , a vi možete kako hoćete . Ne morate ni da je vizuališete , dovoljno je da znate , imate osećaj , za svoju zvezdu svesti iza obrva . Inače , izraz „zvezda svesti“ koristim kada ljude svojim glasom vodim do Theta stanja , tako sam navikla .

Nekoliko puta duboko udahnite i izdahnite . Udišite na nos , a izdišite na usta .
Sada ste opušteni .

Sada se „zvezdom svesti“ spustite , kao liftom , do srčane čakre . ( Neki ljudi na ovom mestu vide svoje srce , pluća , unutrašnjost tog dela tela – to su izrazito vizuelni tipovi . Neki vide svoju srčanu čakru , boju ,...Neki osećajem ili samo mentalno znaju da su u srčanoj čakri – ja spadam u ovu kategoriju ljudi .)

Sada , srčanoj čakri , svoju zvezdu svesti obucite u prekrasnu kuglu – koja je vaše vozilo .
Može te je zamisliti kako želite , neka bude što lepša , raznih boja ,.... Ako niste vizuelni tip , dovoljno je da znate da ste uzeli svoje vozilo , kuglu – koja je bitna za vas , u njoj ste potpuno bezbedni .

Sada se sa vašom „zvezdom svesti“ koja se nalazi u prekrasnoj kugli , kao liftom spuštate ka dole , kroz sve čakre , pa kroz noge i stopala silazite u majku zemlju .
Prvo prolazite kroz sloj zemlje , putujete ka dole....zatim nailazite na sloj stena , minerala. (Vizuelni tipovi mogu u ovom delu videti i neku podzemnu reku , pećinu , a najbitnije je da stvorite osećaj spuštanja , propadanja . )
Sve je toplije i toplije....putujete ka dole....
Sada ulazite u užareno zemljino jezgro .
Putujete ka centru zemljinog jezgra .
U centru ste zemljinog jezgra .
Upijate energiju zemlje u vidu toplote ( ja ovde vizuelišem narandzasto-crvenu boju jezgra koju upijam u sebe ) .
Sada krećete da se penjete gore , noseći sa sobom i energiju zemlje koju ste u zemljinom jezgru upili ( dovoljno je da mentalno znate da ste sa sobom poneli energiju zemlje kada krenete iz jezgra gore i više ne morate da mislite o tome , dalje se fokusirajte na penjanje).
Izlazite iz centra zemljinog jezgra , putujete ka gore .
Sada izlazite iz zemljinog jezgra , putujete gore .
Prolazite kroz sloj stena , minerala , kamenja ,....penjete se gore .
Sada putujete kroz sloj zemljišta .
Prolazite kroz zemljinu koru , pa kroz stopala ulazite u svoje telo , kroz noge , penjete se kroz sve čakre , kao liftom , i kroz Krunsku čakru izlazite iz tela u svojoj kugli ,
Putujete kroz svemir ...penjete se gore.....vidite zvezde , komete , galaksije , sazvežđa ,....
Sada ulazite u blještavo belo svetlo ( to je 4.nivo postojanja Svega Što Jeste – Astral ) i putujete kroz njega.....sada izlazite iz blještavog belog svetla , prolazite kroz tanak , zatamljen sloj ( koji samo predstavlja granicu između 4. i 5. nivoa postojanja ) ,
i ulazite u blještavo belo svetlo ( to je 5. nivo postojanja – Anđeli Čuvari , duhovni vodiči,i dr....su na ovom nivou postojanja ) , prolazite kroz njega , putujete ( trebate imati osćaj penjanja ) ,
Sada ulazite u sloj nalik na želatinastu masu , prekrasnih duginih boja i oblika ( ovde su Zakoni Univerzuma )....( izbegavajte tamno plavo svetlo jer je to Zakon Magnetizma – ako vas tamno plavo svetlo ipak „zarobi“, u tom slučaju vizuališite ružičastu svetlo , koje je Zakon Samilosti , odevešće vas u 7.nivo .Ili zatražite od Stvoritelja Svega Što Jeste da vas odvede u 7. nivo postojanja )....osećate blagi otpor dok se penjete ( do malo pre ste se kretali kroz vazduh , a ovo je sloj nalik na želatin ) ....doživite prelivanje raznih oblika , boja ,....putujete ka gore.....kretanje vam je za nijansu usporeno ( napomena – putovali smo i kroz stene i kamenje u zemlji , ali bez usporavanja kretanja . Kroz želatin treba malo usporiti da bi naš um znao da prolazi kroz 6.nivo – nivo Zakona , tj. da bi ga razlikovao od 4. i 5. nivoa ) .....putujete kroz želatinastu masu ka gore gde ćete ugledati pravougaoni otvor biserno bele boje – to je otvor u 7. nivo . Sada prođite kroz taj otvor .
Uđite duboko u njega . Skinite sa sebe svoje vozilo , kuglu , i vidite kako se vaša kugla rastapa u plavičasto-bisernoj svetlosti . Uočite intenzivno , biserasto svetlo koje prolazi kroz vaše telo . Osetite ga . Oseća se lagano ali ima esenciju . Možete ga osetiti dok prolazi kroz vas , čini se kao da višene osećate odvojenost između svog sopstvenog tela i energije . Postajete „Sve Što Jeste“ . Ne brinite , telo vam neće nestati . Postaće savršeno i zdravo . Zapamtite , tu postoji samo energija , nema ljudi niti stvari . Zato , ako vidite ljude , idite još više . Sa ovog mesta „Stvoritelj Svega Što jeste“ isceljuje trenutno i tu možete kreirati u svim aspektima svog života (( Ali , lično sam iskusila taj paradoks – kada sam u 7. nivou , NEMAM NIKAKVIH ŽELJA . Dešavalo mi se da krenem sa namerom da uradim manifestaciju , pa nakon što uđem u 7.nivo da od manifestacije odustanem . Bdw , ukupno sam odradila samo tri manifestacije( sve tri uspešno!) za ovih godinu dana koliko radim Thetu . Manifestacije su neka druga tema , ako nekoga zanima ispričaću nešto i o tome . ))
Pošto ste se rastopili i esencijalno spojili sa biserno belom , plavičastom svetlošću , izgovorite u sebi : OČE , MAJKO , BOŽE , STVORITELJU SVEGA ŠTO JESTE „ .
Uživajte neko vreme u ovom stanju .
Sada se sa svojom „zvezdom svesti“ ( bez kugle ) spustite dole do svog temena ( sada NE prolazite kroz nivoe postojanja ) , pa kroz krunsku čakru , prođite kroz sve svoje čakre ka dole , kao da se spuštate liftom , pa kroz noge , kroz stopala prođite , pa kroz sloj zemlje , pa kroz sloj stenja , kamenja , sve vam je toplije , imate osećaj spuštanja , propadanja , ulazite u zemljino jezgro , pa ulazite u centar zemljinog jezgra . U centru jezgra zemlje se uzemljujete – majka zemlja vas napaja sa svojim blagotvornim energijama , vi upijate u sebe energiju majke zemlje . Krećete ka gore , izlazite iz jezgra , prolazite kroz sloj minerala , stena , pa kroz sloj zemljišta , zemljine kore , kroz stopala , noge , kroz čakre i zaustavljate se iza obrva ( treće oko ) . Otvarate oči i uradite "energetski odmak" , koji ću objasniti kasnije kako se radi .

NAPOMENA :
Znam da ovaj opis deluje komplikovan za izvođenje , ali treba samo malo vežbe .
Lakša varijanta je da se tekst pročita i snimi na CD .
Ovako detaljan opis nije dala ni Viana Mr. Green

Ovim postupkom me je obučio Zoran iz Zemuna , i ja sam nastavila na taj način dalje da obučavam ljude da ulaze u Theta stanje i 7.nivo postojanja .
Kada se dobro uvežba na ovaj način , kasnije se u Thetu ulazi na mnogo jednostavniji način.

Ja sada ovako radim :
kad izađem kroz krunsku čakru idem par metara u vis i tamo sam .
Bitno je da se zamisli spajanje sa božanskim svetlom.

Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 16:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ENERGETSKI ODMAK

1- Stavite levi i desni dlan jedan na drugi , prsti da budu spojeni , zglobovi i laktovi izvana na stranu .
Nadlanica desne ruke će biti okrenuta ka grudima , a nadlanica leve ruke će biti okrenuta prema spolja .
Protrljajte dlanove jedan o drugi .
Povucite desnu ruku nazad ka grudima a levu ispružite dalje od tela .
To će uravnotežiti energiju , i energetski vas odvojiti od pacijenta i samog isceljivačkog procesa .

2- Nakon što ste završili s presecanjem veze sa klijentom , podignite desnu ruku pravo u poziciju noža i pomerajte ruku gore-dole ispred grudi ka solarnom pleksusu kao da nešto režete .
Ovaj zadnji čin usklađuje vaš telesni polaritet .

(( Boldovala sam reči dlan i nadlanica . Dlan je unutrašnjost šake , a nadlanica gornji ( spoljašnji ) deo šake .))

Drugačije rečeno :
1- Desnu nadlanicu prisloniš na grudi ( kod srca ) , znači , desni dlan je okrenut ka spolja ....preko desnog dlana staviš levi dlan ( znači , leva nadlanica je okrenuta ka spolja ) ...i protrljaš dlanove , jedan o drugi.....pa onda levu ruku ispružiš pravo , a desni dlan samo okreneš ka unutra - ka srcu .
Tačka 2 je jasna , čini mi se Smile

U principu , kada se samo meditira onda i ne mora da se na kraju uradi "energetski odmak" , mada je bolje da se i tada uradi , jer je on akt uravnoteženja .

Kada se u Theti bilo šta radi , isceljenje sebi ili drugima , "energetski odmak" mora da se uradi na kraju meditacije , jer pored duhovnog čišćenja - vizualisanje čiste bele svetlosti koja nas ispira , energetski odmak predstavlja fizičko čišćenje .
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 21:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako ću znati da sam u theta stanju ?

Upamtite da vaš mozak odašilje valove od 4 - 7 hertza kad ste u theta stanju. To je stanje pogodno za duboko iscjeljivanje i razrješavanja onoga što želite promijeniti.

Znat ćete da ste u theta stanju kad budete imali osjećaj da je oko vas praznina, a vaše noge i ruke kao da plutaju oko vas ili ih uopće ne osjećate. Ponekad se osjeća lagano peckanje ili trnci u cijelom tijelu. Možda doživite osjećaj potpunog mira pa i odvojenosti od svega oko vas. Najvažnije je da se um odmara, tj. da misli ne jure glavom, pa svoje tijelo i osjećaje doživljavate u njihovoj punini. Glava vam je laka, a tijelo preplavljeno osjećajem sigurnosti i ugode.

Danas postoje biofeedback instrumenti pa i električne naprave ili instrumenti na kojima možete vježbati ili testirati jeste li u theta stanju.

Vježbajte vježbe koje smo vam opisali sve dok ne ovladate lakim ulaskom u theta stanje mozga.
Upamtite da je to osjećaj ugode koji vas potpuno obuzima. Ovo ćete uvijek ćutiti kad propisno obavite vježbu. Vjerujte informaciji koju primite.
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 21 Okt, 2009 13:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.

Na "Atlantidi" sam okačila knjigu "DNK aktivacija" , možete je skinuti odavde :

http://www.atlantidaforum.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=17&p=3552#p3552

U knjizi postoje , pored ostalog , i detaljna uputstva za aktiviranje lanaca DNK , zatim mnogo dobrih tehnika i vežbi za dostizanje Alfa i Theta stanja uma , detaljni postupci za isceljivanje iz Theta stanja svesti , itd....

.
Verica.
Na duhovnom putu

Pridružio: 22 Mar 2009

Poruka Poslao: 22 Okt, 2009 14:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco hvala ti na ovim detaljnim objašnjenjima,
napiši ako imaš vremena i ta iskustva sa
manifestovanjem...značilo bi to mnogo... Srce si!
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 13:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Verica. ::
Caco hvala ti na ovim detaljnim objašnjenjima,
napiši ako imaš vremena i ta iskustva sa
manifestovanjem...značilo bi to mnogo... Srce si!

Važi Verice , napisaću prvom prilikom kada budem imala vremena ,
nadam se da će to biti sad , u toku vikenda .

haker Blazenstvo kocka
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 25 Okt, 2009 12:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pre nego što objasnim postupak MANIFESTOVANJA , par napomena :

- mi stvaramo sopstvenu stvarnost .

- Ne smete manifestovati da vas neka određena osoba voli ( to bi značilo mešanje u njegovu/njenu slobodnu volju , što je strogo kažnjivo ! )

- Budite pažljivi sa onim što tražite; možete to i dobiti .

- Smete jedino manifestovati stvari u svom životu .

- Možete koristiti manifestaciju kako biste prizvali nove duhovne vodiče .

- Odredite ono što želite jer način na koji će se događaji odvijati može istovremeno pomoći i pozlediti .

- Odredite ono što pitate . Ako pitate za milion evra pazite da do njih ne dođete tako što ćete dobiti osiguranje za povredu ako klavir padne na vas i sl.

- Znajte tačno šta hoćete .

- Budite pažljivi sa izgovorenom rečju i kako usmeravate misli jer se one , bilo dobre ili loše , mogu manifestovati u vašem životu .

- Budite svesni toga da u vezi onoga što želite manifestovati mogu postojati prepreke na nekom nivou . Ako se vaše manifestovanje ne ostvaruje , uzrok toga mogu biti programi na osnovnom , genetičkom , istorijskom , ili na nivou duše . Testirajte ove blokade i nadoknadite ih s odgovarajućim verovanjima .

-----------------------------------------------------

- Izgovorena reč je efektna u 30-40% slučajeva .

- Vizualizacija je efektna u 50% slučajeva .

- Manifestovanje pomoću Theta tehnike je efektno u 80-90% slučajeva .
Ovo je najefektniji način manifestacije .
Verica.
Na duhovnom putu

Pridružio: 22 Mar 2009

Poruka Poslao: 25 Okt, 2009 15:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco, samo nastavi.. Thumleft
I hvala ti što deliš svoje iskustvo.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 25 Okt, 2009 17:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Verica. ::
Caco, samo nastavi.. Thumleft
I hvala ti što deliš svoje iskustvo.

Nema na čemu Very Happy

Nastaviću .

Prvo i osnovno je da se ovlada ulaskom i prožimanjem sa energijama 7.nivoa postojanja u Theta stanju svesti . Bez te osnove ne može se ništa dalje raditi .
Samo treba biti uporan i vežbati . U početku ide malo teže - vežbanjem se postaje majstor Very Happy .
Sve se može !

Ni meni u početku nije išlo sjajno i glatko Rolling Eyes , a vidi me sada Cool
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 9 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30477 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 34334 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 92357 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30532 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42758 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34834 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43096 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)