THETA ISCELJIVANJE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 04 Jan, 2009 18:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Blue.Knight ::
Puno si ti pomogao! Very Happy Ovim putem pozivam i ostale theticare da se pridruze. Uvedene su i opcije privatnih poruka, mogucnost video isjecaka,blogova,mogucnost da samo prijatelji vide slike...

Dodjite i slobodno pisite o theti. Surprised

Caco, Zoki iz Munaze i ostali čuli ste čoveka Yes
 Nazad na vrh »
Blue.Knight
Iskušenik

Pridružio: 04 Jan 2009

Poruka Poslao: 04 Jan, 2009 19:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala! A i ti bi mogao postat koju sliku... Sigurno ih imas lijepih! Very Happy

Procitao sam i duhoviti kodeks.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 04 Jan, 2009 20:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Blue.Knight , od herc herc herc ti želim Welcome

Reci , kakva su tvoja iskustva sa Thetom ?
Opis bi dobro došao . Cmok
Blue.Knight
Iskušenik

Poruka Poslao: 04 Jan, 2009 20:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Recimo da nisam bio na tecaju. Ali sam uspio doci do sedmog nivoa, nesto slicno kao Giba. I dogodilo mi se jako puno sinkroniciteta.

Zato sam i odlucio otvoriti sajt o theti, i drugim tehnikama. Jer vjerujem u ljubav. Srce si!
 Nazad na vrh »
Blue.Knight
Iskušenik

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 23:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pitam se šta je sum kojeg cujem kad sam u theti, i iz kojeg je nivoa? Sa 6og nije.

Jer sam na 6om uspio vidjeti zakone u obliku raznobojnih tockica svjetala, nesto predivno.

Kakav je zakon istine?

Daj opišite pojedinacne zakone; Caco...netko?
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 23:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Blue.Knight ::
Pitam se šta je sum kojeg cujem kad sam u theti, i iz kojeg je nivoa, Sa 6og nije.

Iskusniji su od mene Zoran iz Zemuna i Zocky ,

a ja ti za sada mogu reći da mi se najčešće dešava da čujem šum , onda kada se iz 7. nivoa spuštam dole u Zemlju , na 1. nivo , radi uzemljenja na kraju meditacije - taj povratak mi nije baš prijao ranije , dešavalo mi se i da mi srce ubrzanije kuca , a sada sam se adaptirala na Thetu , pa nemam više tih neprijatnih simptoma - ostali su samo šumovi pri spustu .

Takodje , u početku nisam umela lepo da se uzemljim , pa sam bila ko pijana kokica Laughing ... to je bilo prvih par puta kada sam Thetu izvela sama - posle nisam imala tih problemčića . Ustvari , rasturile su me energije , i tako mi je bilo lepo , da nisam ni želela da se sasvim uzemljim i prizemljim Laughing

Theta stanje ne umem ni sa čim drugim da uporedim - BOŽANSTVENO JE STANJE !!!
Blue.Knight
Iskušenik

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 23:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jako lijepo. Ja sam prvi put uspio vizualizirati kuglu i sve nivoe vidjeti u magli osim 6 i 7og, gdje su mi se sirili obzori, i osjetio predivan mir. Bozanstveno. Osvijestio sam i kundalini.

Srce si! svima.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 00:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U sedmom nivou nema ništa osim belog Svetla i tišine sve drugo što vidiš ne bi trebalo i zato zamoliš Stvoritelja da te odvede u sedmi nivo, ulaz u sedmi nivo je uvek otvoreno plavo biseraste boje i ako imaš poteškoća pri ulasku samo prizovi ružičastu svetlost i ona će te ugurati u pravougaoni otvor plavo-biserno-bele boje gde je sedmi nivo, čim izadješ iz svetlosne lopte osetićeš esencijalno svetlost kako ulazi u tvoje savršeno zdravo telo jer tamo drugo i ne postoji, samo ne sumnjaj u sebe, ali idi na seminar i moj ti je savet da do seminara malo iscooliraš, odmoriš, nemoj forsirati, sačekaj...

Kada prolaziš ono zadnje svetlo pre sedmog nivoa koje je želatinaste mase svih duginih boja to su ti zakoni kao i kada u daljini ugledaš tamno plavo indigo svetlo to su zakoni i tu ne ulazi a ako i udješ i vidiš ljude ili bilo šta drugo samo pomisli na Stvoritelja i ružičastu boju i ona će te ugurati spontano u sedmi nivo postojanja svega što jeste.

Mnogo imaš bespotrebnih pitanja koja će te samo zbuniti, ne treba ti to!
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 00:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco neznam samo odakle ta utrnulost i ti neprijatni simptomi, u sedmom nivou nema toga samo opuštenost i blagostanje, toplina i mir.
Pitao sam iskusnog Theta praktičara to nebi trebalo da imaš, mada eto prošlo je i dobro je.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 00:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::
Caco neznam samo odakle ta utrnulost i ti neprijatni simptomi, u sedmom nivou nema toga samo opuštenost i blagostanje, toplina i mir.
Pitao sam iskusnog Theta praktičara to nebi trebalo da imaš, mada eto prošlo je i dobro je.

I mene je obučavao iskusan praktičar - Zoran iz Zemuna !

I dan danas mi u Theta stanju trnu periferni delovi tela , a Zoranu iz Zemuna takodje , zato što mi praktikujemo da budemo u stanju Thete najmanje pola sata , ili sat . U stanju Thete telo SPAVA , a svest je budna , zato telo i trne kad u theti boraviš vremenski duže !
Za to vreme , osećaš blaženstvo , ispunjenost , zaštićenost , mir , ... na telo uopšte i ne obraćaš pažnju !

Zocky , reci iskreno koliko minuta obično provodiš u theti ?

Naglasila sam da sam samo par puta U POČETKU , kada sam prvi put thetu izvodila SAMA , imala ona blage neprijatne simptome .
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 00:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U proseku 10 minuta, nekada 5 minuta, nekada 20 minuta zavisi od toga šta svedočim ali se potpuno isto osećam i nakon 5 i nakon 20 minuta, u redu razumeo sam te Wink Poljubac... herc Srce si!
 Nazad na vrh »
Blue.Knight
Iskušenik

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 10:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Ja sam prvi put uspio vizualizirati kuglu i sve nivoe vidjeti u magli osim 6 i 7og, gdje su mi se sirili obzori, i osjetio predivan mir. Bozanstveno. Osvijestio sam i kundalini.

Nespretno sam se izrazio. Prvi sam put uspio vizualizirati kuglu i vidjeti sve nivoe obavijene maglom, osim 6og nivoa, i 7og, koji su mi bili savrseno jasni. Jedino sam zakone i sedmi nivo uspio savrseno vidjeti i osjetiti.

Zakoni su mi se prikazali kao kao raznobojne svjetlucave tockice, a onda su se pojavila da bijela cetverokutna vrata, a ja mislio da je to svjetlost lopte ponovo, ali nema veze,sad znam. Ali kad me obuzeo sedmi nivo, nije bilo zabune.

Znam da trebam zivjeti sto jednostavnije, bez pitanja i stresa, a sto mogu kad sam znatizeljna dušica? Smile

Poslednji izmenio Blue.Knight dana 11 Jan, 2009 11:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 11:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Onda probaj ovako, čim podje tvoja svest u svetlosnoj lopti gore i osetiš toplinu, mir i treperenje očiju tu si nema dileme ali opet ono moje što malo ne odmoriš sačekaj seminar, gde žuriš toliko?
 Nazad na vrh »
Blue.Knight
Iskušenik

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 11:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cekam ja. Nista ne uradim ovih dana, do seminara. Samo sam opisao svoje prijasnje iskustvo Wink Onaj dan sam slucajno vidio one tri "osobe", a nakon toga nesto slicno radioaktivne otpadke, nesto slicno ovome:

http://www.andreazucchini.eu/FermiScienza%202007%202008/imgB.jpg

(tu je bas lijepo prikazano, i nutrina Very Happy )...cim sam zatvorio oci prije spavanja, a danas sam vidio neku vrstu apstrakne muhe oko sebe, bez da uopce zatvorim oci, i rekao samom sebi, to mi se sad prividja, a motala se non stop oko mene. Nesto kao onaj patuljak kojeg sam vidio kako prelazi cestu, a to bilo prije prvog pokusaja thete. Licio je na patuljka, ali kao da mu je zrak dao formu, kao od stakla napravljen,ali nematerijalan i proziran.

Smile

Sad sam se vec navikao. Nista ne ocekujem. A nista me ne moze iznenaditi.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 13 Jan, 2009 23:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.rossivideo.net/theta_healing_libro.htm
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 4 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30478 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 34334 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 92357 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30532 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42758 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34834 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43096 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)