THETA ISCELJIVANJE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Petra
Tragalac

Pridružio: 07 Dec 2008

Poruka Poslao: 06 Mar, 2009 21:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zahvaljujem na odgovoru, ovo si mi lepo pojasnio.Kad mi se ukaže prilika predložit ću mu i pokazati ovo, mada kod mene u okolini skoro niko nije čuo za Thetu.Pozdrav Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
miso

Pridružio: 26 Jan 2009

Poruka Poslao: 19 Mar, 2009 21:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

veliki pozdrav svim ucesnicima foruma
zamolio bih vas ako neko moze da me uputi na nekog proverenog prakticara Theta tehnike
p.s. ja sam iz subotice
unapred zahvalan
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 19 Mar, 2009 21:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zdravo miso.
Što se tiče preporuka to ja ne radim, svi koji su došli kod mene su došli tako što su ih savetovali njihovi duhovni vodiči ili su me našli neznaju ni oni kako.
Tako će tebi tvoje srce da nadje Theta praktičara kada bude trebalo, baš tada!
Možda ti sada nije potreban a ti misliš da jeste, pazi, život nas navodi na razne "strašne" iluzije koje uopšte ne izgledaju tako.
Pozdravljam te i sada sedni, razmisli otvorenih očiju šta te muči i napiši ovde pa da nadjemo rešenje
Very Happy
 Nazad na vrh »
miso

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 13:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey hvala lepo na odgovoru, razumem ja sve ovo i isto tako mislim da me je i ovde sve navelo, verujem da ce mi se odgovor ukazati ali ni ja ne mogu samo da sedim skrstenih ruku Wink
jos jednom hvala lepo
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 16:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

miso ::
zamolio bih vas ako neko moze da me uputi na nekog proverenog prakticara Theta tehnike
p.s. ja sam iz subotice
unapred zahvalan

Pozdrav Miso !

Zocky ti je već odgovorio ,
osim njega , kao iskusnog iscelitelja ti preporučujem Zorana iz Zemuna ,
najbolje je da mu pošalješ privatnu poruku ili mu se obratiš na temi Čitaocima koje to zanima ,
jer on zbog svojih obaveza retko kad posećuje druge teme .

Pozdrav
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 16:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

miso ::
p.s. ja sam iz subotice
unapred zahvalan

Pozdrav Miso !

Zocky ti je već odgovorio ,osim njega ,
kao iskusnog iscelitelja ti preporučujem Zorana iz Zemuna ,
najbolje je da mu pošalješ privatnu poruku ili mu se obratiš na temi Čitaocima koje to zanima ,
jer on zbog svojih obaveza retko kad posećuje druge teme .

Pozdrav
miso

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 17:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco hvala lepo, vidim ja da su ovde sve sami divni i srdacni ljudi Wink
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 20 Mar, 2009 19:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo da ti kažem da je Caca Extra Theta Iscelitelj samo je skromna Wink
Cacili Poljubac... Srce si!
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 17:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::
Samo da ti kažem da je Caca Extra Theta Iscelitelj samo je skromna Wink
Cacili Poljubac... Srce si!

Hvala Zockili ! Embarassed

herc Poljubac... herc
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 17:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Veličina Theta tehnike je baš u tome što uporedo sa isceljenjem bolesti , toj osobi se dešava duhovni napredak , porast vibracije , tako da se ta osoba neosetno , a opet primetno menja na bolje u svakom smislu , tako da se vraćanje bolesti neće desiti .

U Theti postoji metoda koja se naziva "Kopanje" uz pomoć koje praktičar , onda kada je to potrebno , postavlja pitanja osobi , na osnovu kojih pronalazi koje je ključno negativno uverenje osoba usvojila , i stvorila čitav program negativnih uverenja zbog kojih se osoba , između ostalog i razbolela .
Slikovito rečeno , to ključno negativno uverenje predstavlja temelj , na kome su se slična i srodna negativna uverenja nakalemila , stvarajući zid od blokova . Čim se povuče ključno uverenje , ceo zid od negativnih uverenja se ruši . Tada se taj negativni program u stanju Thete povlači ( praktičar to uradi) , i na to mesto se postavlja program pozitivnih uverenja , na primer : " u redu je biti sretan , opraštam sebi " , i slično , a u zavisnosti od konkretnog slučaja .
Jedino "kopanje" ne može da se uradi na daljinu , jer se često koristi i provera "mišićnog testiranja" o kojoj sam već pisala .
I to je jedina metoda iz Thete , koju praktičar ne može uraditi sam sebi .

Meni Zoran nije radio tu metodu "kopanja" tj. uklanjanja blokada ,
svakodnevnim meditiranjem u Theta stanju uma , blokade i sve negativno u meni se postepeno spržilo "samo" .
Došla sam dotle , da sam i u budnom stanju prikopčana na tu frekvenciju energije .
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 17:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

1- Theta stanje je stanje uma od 4 do 7 herca
2- nije isto ako dostigneš titraje od 4 herca , sa stanjem od 6 ili 7 herca , a sve je to Theta stanje .
3- razlika i jeste u tome , što na 4 herca nemaš nikakvih misli ,
kada se misli jave znači da si na 6 do 7 herca ( tada se izgovaraju zapovedi , tj . zahtevi ).
4- znači , u toku i u okviru Thete , dolazi do smene stanja bez misli sa stanjima u kojima možeš imati misli , menjaju se herci .
5- ako u Theti izgovoriš na glas reč , tog momenta se dižeš do budnog , Beta stanja svesti , i odah nakon toga možeš opet da se vratiš u Thetu - ta vežba je i dobra za um ( svest ) .
6- Možeš u Theta stanju da otvoriš oči , a da i dalje ostaneš u Theta stanju , ali se u tom slučaju dižeš do 7 herca ( ako ne progovoriš )

Theta praktičari koji su početnici , u početku izvođenja tehnike dožive strah ( ne znam bolju reč od "straha" da nađem ) zbog osećaja GUBITKA IDENTITETA , koji se doživljava u Theta stanju kad se rastopiš u Božanskom , dok se ne naviknu malo , jer je specifičan i čudan osećaj .

A što se tiče vere , nije presudna kod pacijenata .
Kod mnogih pacijenata vera u isceljenje i ne postoji , već samo nada , pogotovu kod najtežih bolesnika .
Radi se o sledećem - da bi isceljenje uspelo , pacijent treba da bude spreman da isceljenje primi , a merilo je : kad god pacijent SAM ZATRAŽI od iscelitelja da ga isceli , on je spreman .
Uspeću da iscelim ( na ja , nego Bog ) nekoga i kada mu ja sama ponudim isceljivanje ,
ali je isceljenje još uspešnije kada mi neko sam to zatraži , jer je to znak da je zaista spreman .
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 17:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Iscelitelj mora kao prvo imati dozvolu osobe , da bi je isceljivao .
Kao drugo , i najbitnije , pre isceljivanja neke osobe se prvo pomolim Bogu da bude volja Njegova , i zamolim Hrista da On vodi proces isceljenja .
Na taj način postižem to , da ako neka osoba mora neku bolest da odradi iz karmičkih razloga , isceljenje neće ni da se dogodi -
mada mi se takvi slučajevi do sada nisu događali u praksi , da isceljenje izostane .
To je zbog toga što se većina bolesti kod ljudi isceljuje po Božijem blagoslovu - Bog želi da mi budemo srećni i zdravi .
Pored toga što se pred isceljenje pomolim Bogu , kada uđem u stanje Thete postavim pitanje direktno Stvoritelju , da li mi daje dozvolu da isceljujem neku osobu , kada je u pitanju neka bolest za koju znam da je karmičke prirode .
Do sada mi se nikada nije desilo da dobijem negativni odgovor -
uostalom , Bog isceljuje , a ne ja !
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 17:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Stapanjem sa Božanskom energijom u stanju Thete , nije trip .
Kad su pacijenti u pitanju , ne svodi se na uverenja .
Ne radi se ni o eteričnom kontaktu , pokušaću da objasnim ukratko o čemu se tu radi -
U stanje Thete se dolazi putujući kroz različite nivoe postojanja SVEGA ŠTO JESTE , do 7. nivoa postojanja , koji je nivo Božanskog . Do 7. nivoa stižeš tako što se , posle uzemljenja penješ ka gore , do 7. nivoa gde se spajaš sa Božanskim ( Zockey je lepo objasnio taj postupak na početku ove teme ).
A u stvari se događa to , da praktičar uopšte ne putuje kroz svetove , gore , do Boga , VEĆ SVEŠĆU PUTUJE DO SVOJE BOŽANSKE ISKRE SA KOJOM SE SPAJA , znači , uranjaš u svoju Božansku iskru , sa kojom se povezuješ i stapaš , a putem nje si povezan sa Božanskim iskrama svih ljudi , sa Bogom , i sa SVIME ŠTO JESTE - na tom principu funkcioniše Theta isceljivanje , uz još neke faktore ( posmatranje isceljenja od strane iscelitelja - kvantna fizika daje naučno objašnjenje za taj proces ).
Božanska iskra je čista i deo je samog Boga , i kada se totalno spojiš i stopiš sa svojom Božanskom iskrom , PREKO NJE si spojen sa samim Bogom .
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 17:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco ,imam jedno malo neobicno pitanje .Da li pri slanju isceliteljske energije na daljini ,moze doci do *kacenja * nekih negativnih energija ,pa pacijentu da bude gore nego pre lecenja .
Pozdrav
 Nazad na vrh »
michelle
Hodočasnik

Pridružio: 19 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 18:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
1- Theta stanje je stanje uma od 4 do 7 herca
2- nije isto ako dostigneš titraje od 4 herca , sa stanjem od 6 ili 7 herca , a sve je to Theta stanje .
3- razlika i jeste u tome , što na 4 herca nemaš nikakvih misli ,
kada se misli jave znači da si na 6 do 7 herca ( tada se izgovaraju zapovedi , tj . zahtevi ).

Cacili, mislim da mi je sad jasno o cemu se radi Idea
Ono o cemu sam pisala malopre na Verinoj temi, kad mi telo zaspi a svest je budna-to je ustvari Theta stanje, ali ja imam misli, znaci da sam na 6-7 herca..Samo jos malo da oborim frekvenciju i eto me u stanju bez misli Wow
Inace za obaranje frekvencije do 6-7 herca treba mi samo par minuta..cak sam i oci otvarala, a telo spava li spava.. Zzz...
Kako sam bila iznenadjena kad sam to prvi put dozivela, kad "posmatram" kako je telo zavarano i tone u dubok san..
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 6 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30477 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 34334 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 92357 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30532 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42758 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34834 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43096 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)