OTKRIVANJE TAJNI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 22:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kada saberem neka od svojih saznanja dobijem sledecu sliku, koja svakako nagoni na razmisljanje.

Čovek je slika Boga, u njemu čuče neverovatne moći kojih još nije svestan. Istražuju se, slute, za njima se čezne. Ponekada u trenu slutnje postanu stvarnost, dogodi se iskustvo o kojem se priča. Zbog tih pojedinačnih slučajeva koji pokazuju da je sve moguće, traga se za Bogom ili traži pomoć bića koja su imala iskustva paranormalnog.

Šta se stvarno dešava?

Čovek je u vlasti malog mozga ili nesvesnog. Sve radnje koje ga odrzavaju u ovakvom obliku zivota poticu od njega. Ukoliko neku nasilno zaustavimo nastupi smrt. To cega nismo svesni, nesvesno, ima potpunu kontrolu nad nama, odredjuje nam sta je normalno a sta ne. Mali mozak nas drzi prikovane za Zemlju i oduzima nam prirodne moći. Mali mozak (reptilski) ima vezu sa telom i ono ga slusa, dise, jede, pije,hoda, itd.. Ta ista veza postoji i na drugom nivou, većem. Sto znači da nad nama postoji komanda.

Veliki mozak, za sada, dobija impulse i stvara slike, akomulira saznanja i znanja, uči da odlučuje kako će reagovati u odredjenim situacijama kroz koje biće prolazi.Nema vlast nad zivotom.
Da bi veliki mozak preuzeo vlast nad celim covekom on mora preuzeti komandu nad njim.
U svim pokusajima da se ovlada tehnikama, postoji zamisao da se treba zaustaviti misao, a u stvari treba zaustaviti INSTINKT, komandu malog mozga. Samo u tom slučaju ce se dogoditi neko od iskustava. Kada veliki mozak odlucuje, onda je sve moguce jer postanes na tren deo njega. Kada on odlucuje onda si Božije biće.
Sve što radimo nama to, ustvari ne treba, to je sve delo drugog sistema.
.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 11:59 am    Naslov: Dodatak
Odgovoriti sa citatom

Analizirala sam i svoja iskustva i kroz njih dobila isti odgovor.
Kada se brzinom misli postavi pitanje- Šta je to ili šta ću sad? Instikti nemaju odgovor na njega, ali ima Veliki mozak koji preuzme stvar u svoje ruke.
Doživela sam kroz iskustvo Spoznanje da je SVE moguće.
Obuzdavanje instikta je slobodna volja.
Tako ako preusmeris u trenu vlast nad sobom i das je u ruke Velikom Mozgu, možeš živeti bez vode, hrane, disanja, hodanja, budes Energetsko biće. Mozes materiju da zaustaviš, pokreneš, podigneš, preneseš. Možes sve, jer tada si Božije biće.
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 12:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To bi bilo lepo kada bih mogao da naučim, ustedeo bih dosta novca od hrane i vode.. pa bih imao vise za visu svrhu.
Samo pitanje je koliko dana, meseci i godina moze da se ostane u tom stanju bez hrane i vode.. znam malo za ishranu svetloscu i pranom.. ali to jos nisam nesto praktikovao. mogu samo 3 dana bez hrane pod uslovom da pijem malo vode.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 12:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam ni ja jos odlucila da tako zivim, ali hocu. Jos me Zemlja drzi vezanu za nju, jos imam posla u ovakvom obliku. Ali svoj put znam, to cu uraditi i biti Božije biće bar jedan dan.
 Nazad na vrh »
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 13:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alaemyrus ::
To bi bilo lepo kada bih mogao da nucim, ustedeo bih dosta novca od hrane i vode.. pa bih imao vise za visu svrhu.
Samo pitanje je koliko dana, meseci i godina moze da se ostane u tom stanju bez hrane i vode.. znam malo za ishranu svetloscu i pranom.. ali to jos nisam nesto praktikovao. mogu samo 3 dana bez hrane pod uslovom da pijem malo vode.

Ona žena u Australiji koja je tvrdila da se hrani samo svetlošću, je dokumentovano prevarant. To ne znači da je to nemoguće, znači samo da je najuočljiviji primer koji je to tvrdio - lažnjak.
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 13:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

He,he, nisam ni čuo za tu ženu u Australiji...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 16:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postoje razne tehnika, ima ih ovde na forumu, Ali kada ih analiziram one daju rezultat u mirnom stanju. Govori se o umirivanju misli a u stvari se UMIRE INSTINKTI a zatim misao povede, MISAO ZAPAMTI.
Moze se takav mir ostvariri i u budnom stanju, taj put poznajem, nisam ga trenirala. ali sam sledila prve dve Božije zapovesti. na taj nacin istikti nisu sa mnom upravljali.
Sav zivot izgovarala sam u mislima, retko kada na glas, jednu jedinu molitvu." Bože,vodi me i provodi, prosvetli me". i tako je bilo.

Alaemyrus, Nemoj se mučiti izgladnjivanjem, zato sto jos ne znas da bez hrane možes ziveti. Svetlost te hrani svakako, putem hrane ili putem elemenata života koje svetlost nosi. Samo se drži umerenosti, uzimaj sta ti je potrebno, slusaj kakve ti telo signale šalje i sta trazi.

Traži, neprekidno trazi da se sa Bogom u sebi povežes.
Ako uspes u sebi, onda si uspeo na svim nivoima, kaze Mudrost.
Meni je jako draga tvoja volja, želim ti otvoren put.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 12:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Magija

Nisam verovala u postojanje magije, pripisivala sam je psihičkim reakcijama ljudi na ono što im se kaže i pokaže, ili povodljivosti.

Videla sam veličinu, godinama sam je posmatrala nemo. Onda sam krenula unazad ka manjem, ka Zemlji i čoveku. Put kroz čoveka m je doneo otkrovenje i zaprepaščenje jer sam videla sve isto, preslikano. Slika. Sama velicina nije igrala nikakvu ulogu. Sagledavanje tri različite velicine dalo mi je mogučnost da postavim jednačinu vremena. Videla sam je.

Videla sam čoveka sastavljenog od biliona svetova, po iygledu identicnih ali ne i po sastavu i vremenu trajanja. Čudo sam gledala i jos gledam.
Videla sam da se svetovi izmedju sebe povezuju, da se posećuju tunelima vremena. Gledala sam flote kako se bore protiv virusa koji su planete lutalice, koje napadaju celije i razaraju ih pa se kreču dalje.

Videla sam veze i videla moč magije.
Dva ili više ljudi mogu se čelijama povezati a da pritom mozak za to ne zna. Komunikacija se odvija medjusobnim vezama. Ovim veyama komunicireku identični svetovi.
Praktično to izgleda ovako. Ako hoću da izvršim na nekoga uticaj povežem se sa mojom ćelijom u njemu. Onaj ko povezuje mora znati ko je. Zavisno od učitelja, onog ko se povezuje, dobija se reakcija, izazov, inicijacija.
Opseg je ogroman i kreće se od najcrnjeg nacizma, Hitler je u ljudima sebe inicirao, da najboljeg Isusa i ostalih velikih duhovnika.
Dozvoliti da neko tobom ovlada je veliki rizik koji može iamti nesagledive posledice.
Ovu moć povezivanja koriste mnogi zarad lične dobiti, igraju se ljudskim sudbinama, izazivaju velike nesreće i stradaanja.

Ova veza je vidljiva u sportu, muzici. Osećate da celo telo u taktu igra ili da navijači nose sportiste. Svi sa njime igraju.

Odbrana je samo jedna i izlaz iz začaranog kruga. Mora se prepustiti Bogu u sebi da on bude taj koji će vrsiti inicijacije i upravljati tvojim životom.
Bog je sada na Zemlji, kupola je njegovo delo, povežite se sa njom, blizu je i niko vam ništa neće moči jer bićete na frekfenciji koja je ljudima nedokučiva.
Ne verujte nikome, samo njemu.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 14 Jan, 2009 21:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sta se desilo jos je tajna.

Sećam se nepoznate sile koja me je više puta spasila, sile, kao ruka nečija, koja me zamišljenu sklanjala ispred autobusa, tramvaja. Sećam se i događaja od pre dvadeset godina. Vozila sam auto Jadranskom magistralom, počela sam pre krivine da pretičem automobil koji nikako nije hteo da me propusti, a kad sam ušla u krivinu uporedo sa njime, videla sam kolonu predvodjenu kamionom i poslednja misao mi je tada bila - ovako se gine. Ne sećam se šta se dogodilo, film se prekinuo, a kad sam se osvestila nalazila sam se tačno na crti, glave naslonjene na volan, automobil stoji, motor radi, brisaci rade, ali svi su prošli i na putu nema više nikoga.

Sta se desilo cesto sam se pitala. Ko je zaustavio automobil i postavio ga na crtu. Prepustila sam se trenutku smrti a nisam poginula, sta se desilo.
Da li sam sama svojom snagom reagovala ili me je Bog sacuvao da ne nastradam posto sam se njemu prepustila.
Ne secam se i za mene je ovo jos uved delimicno tajna, mada su mi danas poznate mogucnosti spasenja.
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 14 Jan, 2009 22:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije jos nase vreme da napustimo ovaj svet o:>
Ovakve stvari su se desile i Panteru i meni..
O nekim stvarima je lepse pricati uzivo pa mozda cemo se sresti ovog leta na kampovanju ili u skorije vreme.
Jedna ne bas tajna ali eto za neke mozda jeste je da Isus je bio bhakta Krishne a Buda (bio je 21va inkarnacija) tako da slusati o Isusu i Budi je takodje veoma blagotvorno. Ovo je zapisano u Srimad Bhagavatamu.. Cak su i ateisticki naucnici potvrdili da su vedski spisi stariji od 5000 godina (Zapravo stariji su i od 5 miliona godina.. mada postoje oduvek jer poticu od samog Krishne)

Voleo bih s tobom da pricam jednog dana o:>
evo za sada cu ti reci da planiram poceti ishranu suncevom svetloscu cim bude vidljivo znaci gledanje u sunce prvih sat vremena i poslednjih sat vremena 270 dana. Ovako se malo transformise telo i postaje kao solarni cip koji upija suncevu svetlost transformisuci je u energiju (po propovedanju jednog lepog dedice za kojeg sam saznao preko segrta).

Poslednji izmenio MarkoJakšić dana 14 Jan, 2009 23:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 14 Jan, 2009 22:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno da je puno ljudi imalo ovakva i slicna iskustva, pitanje je samo da li o njima razmisljaju i postavljaju li pitanja trazeci odgovor.

Da ti kazem, kada hoces da se svetloscu hranis, moras poznavati stvaralacku moc svetlosti. Hranjenje svetloscu je misaona funkcije. Od svetlosti trazis da ti stvori ono sto ti je potrebno, ona to moze ukoliko ti je energija misli ka njoj usmerena jaka.
Negde sam napisala da je ta moc misli vidljiva, nama, kao fatamorgana. Na ovaj nacin se mogu graditi kule i gradovi .
jaka misaona energija moze materijalizovati sta hoce. Naravno ona je dovoljno jaka za takav posao samo ako je vezana za Boga.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 25 Jan, 2009 23:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Kada saberem neka od svojih saznanja dobijem sledecu sliku, koja svakako nagoni na razmisljanje.

Čovek je slika Boga, u njemu čuče neverovatne moći kojih još nije svestan. Istražuju se, slute, za njima se čezne. Ponekada u trenu slutnje postanu stvarnost, dogodi se iskustvo o kojem se priča. Zbog tih pojedinačnih slučajeva koji pokazuju da je sve moguće, traga se za Bogom ili traži pomoć bića koja su imala iskustva paranormalnog.

Šta se stvarno dešava?

Čovek je u vlasti malog mozga ili nesvesnog. Sve radnje koje ga odrzavaju u ovakvom obliku zivota poticu od njega. Ukoliko neku nasilno zaustavimo nastupi smrt. To cega nismo svesni, nesvesno, ima potpunu kontrolu nad nama, odredjuje nam sta je normalno a sta ne. Mali mozak nas drzi prikovane za Zemlju i oduzima nam prirodne moći. Mali mozak (reptilski) ima vezu sa telom i ono ga slusa, dise, jede, pije,hoda, itd.. Ta ista veza postoji i na drugom nivou, većem. Sto znači da nad nama postoji komanda.

Veliki mozak, za sada, dobija impulse i stvara slike, akomulira saznanja i znanja, uči da odlučuje kako će reagovati u odredjenim situacijama kroz koje biće prolazi.Nema vlast nad zivotom.
Da bi veliki mozak preuzeo vlast nad celim covekom on mora preuzeti komandu nad njim.
U svim pokusajima da se ovlada tehnikama, postoji zamisao da se treba zaustaviti misao, a u stvari treba zaustaviti INSTINKT, komandu malog mozga. Samo u tom slučaju ce se dogoditi neko od iskustava. Kada veliki mozak odlucuje, onda je sve moguce jer postanes na tren deo njega. Kada on odlucuje onda si Božije biće.
Sve što radimo nama to, ustvari ne treba, to je sve delo drugog sistema.
.

Haaaahhaaa... ljubim te ... cestitam

Ali se ipak mora zaustaviti i misao jer je ona stara i potjece iz onoga dijela.

Kada se desi ono sto sam objasnio na kundaliniju .. onda raste hipofiza iz velicine zrna graska u oras.

Ali ima i drugih djelovanja koja mogu dobiti mjesto samo sa zaustavljanjem misli, srca itd .... da bi onda nasa duhovna pa dusevna pa kristova snaga ili misao ili znanje doprlo u nas... znaci mora se zaustaviti i svaka ovdasnja misao.

Zato nas i teraju radu i tjelesnom opterecenju ... jer fiziki rad podrzava fizicka hrana koja se prenosi sa srcem i krvi ...
Da bi se radilo na svjetlosnom tijelu nemozes biti fizikalac.

Decki nista nije laz sve se moze ... samo pravilno napred.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 25 Jan, 2009 23:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jeste Istina, u pravu si mozda se nisam dovoljno dobro izrazila. Kada se blokira instikt, tada i ovozemaljska misao stane, a iskustvo se dogodi zato sto u tom trenu budemo ono sto jesmo, Bozije bice koje sve moze.
Nas mozak mislima prati nase delovanje, ne zna za drugacije,, zato za sada treba i tu misao blokirati. Kada se nauci onda moze u trenu da se preuzme komanda zato sto mi tako hocemo.
Spremam se da pocnem to da primenjujem. Znam da moze.
Instikte ne zarezujem uopste, ucim se da ih eliminisem
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 25 Jan, 2009 23:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Jeste Istina, u pravu si mozda se nisam dovoljno dobro izrazila. Kada se blokira instikt, tada i ovozemaljska misao stane, a iskustvo se dogodi zato sto u tom trenu budemo ono sto jesmo, Bozije bice koje sve moze.
Nas mozak mislima prati nase delovanje, ne zna za drugacije,, zato za sada treba i tu misao blokirati. Kada se nauci onda moze u trenu da se preuzme komanda zato sto mi tako hocemo.
Spremam se da pocnem to da primenjujem. Znam da moze.

pa ti vec jedan veliki dio i imas ... ili ga nisi svjesna ili si ga zatrpala sa ovozemaljskim razmisjlanjima i nekim objasnjenjima kojima se nisi trebala, BAVITI.

a TOGA SI I SAMA debelo BILA i jasi svjesna ... govori samo sebe ...
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 11:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Gde si brate Istina, nema te...
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 2 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 101423 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 927258 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69641 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246416 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11901 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20821 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Došao sam donjet mač i knjigu 10 Ramzes13 10909 03 Nov, 2009 16:33 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)