JAHAČI APOKALIPSE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 01:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam ubedjen da do smaka sveta nece doci,

ali bandu to nece spreciti da probaju svoju 1984 nametnuti

naravno da ce biti klimatskih promena , zato sto se to ciklicno desava

ali ipak treba imati u vidu da se nece lako odreci od vlasti koju nameravaju sprovesti

mnogo ljudi ce biti satrveno u tom pohodu

preko svega kroz ishranu, aonda preko lekova, zracenja, stresa

ali na kraju ipak gube
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 01:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To se upravo sada zbiva:pothranjivanje stanovništva kao sredstvo razređivanje populacije, puštanje virusa, gmo hrana, prljavi zrak, otkazi, hipoteke...u SAD-u su horde ljudi na cestama, preko noći ostali bez ičega, nekad dobrostojeće familije srednje klase. Propala firma, banka zaplijenila dobra. Sad su beskućnici. Priča mi frend da ih je LA krcat, njemu je grozno, nije još navikao na takve prizore...

Tu smo nabrojali samo tri četiri vijestice s raznih strana svijeta, ali tko zna koliko je mikro reakcija Zemlje simultano bilo, i sad se zbiva...Evo, da ne idem dalje od svog dvorišta; 30. je u ri bio potres oko 2,7 Richtera, a jučer ili prekjučer čak su 4 blaža potresa u kratkom vremenu zdrmala Dubrovnik.Jučer poplave.

Primijetila sam da je u Srbiji užasno velik broj oboljelih od nekog vrsta raka, to je stravično koliko je mladih ljudi zahvaćeno dijagnozom. Mi smo ovdje sigurno načeti od rafinerija i sl.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 01:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

imas na youtube, Esotheric agenda(HR) ima prevod na nas jezik, sjajno su ljudi sve objasnili, milsim da je Olivera stavila negde link, ideja im je za tri godine izbaciti iz stroja od 1-3 milijarde ljudi...ludilo..i pocelo je sa Novom godinom
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 01:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sistem se ruši nezadrživo. treba mu potpuno otkazati poslušnost kao po pitanju vakcina.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 01:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Gledala sam danas, tj. počela gledat, stigla do 3/13. Pogledat ću do kraja.
Ono što sam vidjela je zanimljiva kompilacija informacija koje su mi više manje poznate od ranije...

Ali hoću reći, nama je usađen taj čip i bez obzira na program izvana, output, u inputu je tajna. Neki će stradati, možda mnogi, ali ipak ne vjerujem da će se agenda ostvariti. Mislim da će se aktivirati ta spona, telepatija, intuicija, kako god se zvalo, zaboravljeno znanje...
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 01:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ranjena zver je najopsanija, bice pre mnogo gore , nego bolje..gledam zakone koji donose
pravi sovjetski...a uskladjuju ih sa evropskim...bojim se kad udjemo u EU, ariverderci sloboda
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 01:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam nepopravljivi optimista...ali isto tako trudim se da sto je moguce "objektivnije" sagledavam sve oko sebe....pokusavam unapred prepoznati kuda ide napad..na svim nivoima

strategijskom
taktickom
operativnom

Kad jednom izucis Sun Tzua dobro, vazda ti ostane u pameti

Pozz

kako je bilo sa Bajagom za NG?
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 02:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

NIsam ga gledala uživo...padala je užasna kiša, tako da smo ostali kod prijatelja doma gdje smo trebali biti samo na večeri.

Koncert je bio dobar, nego su ga na početku dočekali neki ko fol branitelji i prosvjedovali što on svira. Sramota živa, pa još u Rijeci u kojoj se takve stvari ne dešavaju nikad. Ali, eto, danas možeš za 100 kuna kupit bilo kakvu poruku, ljudi su gladni i sve će napravit za malo para...

A nije mi jasno što se ne bune kad Severina ili Doris ili masa njih ih Rh ide u Bg ili Skoplje na koncert. Ista stvar.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 02:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam sa devojkom proseto po centru...6 min vatrometa...neka jadna muzika ispred skupstine...smejurija....cak mi je i pucnjava zafalila...bas se vidi ocaj...iako ga vecina ne primecuje
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 11:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne znam...mi smo baš komentirali kako je ove godine nekako ipak bilo tiho, unatoč petardama za NG. nekako nema ljudi, ranije je danima prije i poslije po kafićima bilo terevenki cijeli dan, pa čak još i prošle godine...sada su ceste bile prazne, kiša je samo dodatno pojačavala taj dojam, ali i narednih dana...uglavnom su se ljudi zavukli doma, nešto se kao slavilo po inerciji ali uistinu u zraku je bila sasvim suprotna atmosfera.

Sun Tzu je zakon!
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 12:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caki je i u ratno vreme bilo veselije, ljudi su se vise radovali
mislim da je jedan od osnocnih razloga, pojacno dejstvo preko
mreza mobilne telefonije...gledam kako se igraju sa time
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 12:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zvoncice

Ako naletis negde na kompletno prevedene sve tri knjige od Moravljeva obavezno mi posalji, potrudicu se i ja da ih nadjem. Procitao sam delove koju trenutno imajui moram ti reci da sam bas iznenadjen...sad pocinjem da kapiram ogromnu rupu u svom znanju..covek uci dok je ziv
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 12:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma totalno smo pod kontrolom. Google Earth - mogu simultano vidjet što ti sada radiš a što ja i gdje smo; mobiteli navodno mogu biti korišteni osim kao antena za lociranje pozicije i kao prislućni uređaj, što je vrlo jednostavno: okrenu signal mirkofona koji koristiš dok pričaš i tako se može čuti razgovor koji trenutno vodiš. Negdje sam to slušala...što nije paranoja i tehnički je olala izvedivo.

Nešto si pisao o enkripciji u mobilnim mrežama...
Prije dvije -tri godine bila sam u situaciji a da nisam ni znala, i zbog toga sam se jako naljutila, da je jedan tip bio predmet češljanja, što znači da su ne samo razgovori nego i poruke sms bile pregledavane i negdje sad sve to stoji isprintano.
Onda je nabavio dekripciju, tako da skremblira signal. Ali, morao bi on uvijek nazvati, što znači ja zvrcnem, onda on aktivira čudo i nazove me. SMSove više nisam ni slala, osim nekih blesavih...
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 12:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da nije tuzno bilo bi smesno

Sa mobilnim se moze , prisluskivati, locirati, pratiti razgovor bio enkriptovan ili ne...ali preko predajnika mreze se zraci ELF gignalom i direktno se utice na raspolozenje oko 80% stanovnistva koje mreza pokriva...ako je potrebno moze se raditi i iz helikoptera ili kombija za posebne pojedince...tamo gde je mreza gusta, odnosno gde ima mnogo predajnika na malom prostoru...efekti su jaci...jedan od razloga sto ja hocu da se sklanjam u planinu je i taj. Gusto naseljena podrucija su vec sada pod izuzetnim tretmanom
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 12:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

o GPS-u bolje da i ne govorimo, kao da sebe markiras za metu, bilo koje vrste...pored americkog GPS-a od nekih 30 satelita, sad ulazi u funkciju i ruski GLONASS od 24 satelita i evropski GALILEO od 30 uskoro i gle cuda svi su kompatabilni da bi pomogli da se preciznost lociranja sa 10m poveca na 0,5m, a inace su zvanicno neprijatelji
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 21 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka SVA VAŠA PITANJA ZA ADMIN-a I UREDNIKE 899 Dušan 295817 03 Sep, 2011 15:36 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka UPUTSTVO ZA TVOJ ŽIVOT 42 Dušan 33230 27 Apr, 2011 20:21 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 150758 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Duhovna situacija u mojoj zemlji i na planeti 116 jasna 36197 01 Nov, 2010 01:48 am
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)