JAHAČI APOKALIPSE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 26 Okt, 2010 07:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Histerija lagano zahvata protivnike parade ponosa, sto je isto tako strasno, kao sto je histericna i sama parada ponosa.

Sada se jos pojavljuju nekakve grupe i udruzenja protiv pedera.

Ljudi nemaju ocigledno nicim pametnije da se bave.

Kao da je bez parada ponosa u celom covecanstvu sve islo glatko, ali da je sve krenulo nizbrdo odkada su se oni pojavili.

Ne bi se uclanjivao u ovakve organizacije sve da mi ponude milion dolara, a pretpostavljam da bi im jos morao placati clanarinu.
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 26 Okt, 2010 10:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Histerija lagano zahvata protivnike parade ponosa, sto je isto tako strasno, kao sto je histericna i sama parada ponosa.

Sada se jos pojavljuju nekakve grupe i udruzenja protiv pedera.

Ljudi nemaju ocigledno nicim pametnije da se bave.

Kao da je bez parada ponosa u celom covecanstvu sve islo glatko, ali da je sve krenulo nizbrdo odkada su se oni pojavili.

Ne bi se uclanjivao u ovakve organizacije sve da mi ponude milion dolara, a pretpostavljam da bi im jos morao placati clanarinu.

E pa ni ja se ne bih učlanjivala u (takve) organizacije.
Taj mejl sam iskopirala bez cenzure, ovo je duhovni forum, a i zreli smo ljudi valjda ( doduše, kako ko.. Laughing ).

I akcenat u tom tekstu je na tome da je \\\\\\\"parada ponosa\\\\\\\" ustvari maska za satanistički ritual, koji se odigrao u sred Beograda.
A ja lično nemam ništa protiv homoseksualaca i njohovog sexualnog opredeljenja, poštujem ljudske različitosti. Imala sam prilike da razgovaram sa gejevima na temu homoseksualnosti,,,tako da mogu da razumem njihovu sexualnu orijentaciju ali niti odobravam niti sam protiv, jednostavno NE SUDIM.
Protiv toga sam da im se odobri da usvajaju decu.
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 26 Okt, 2010 10:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Veoma sam sumnjicav prema tim pricama da je u pitanju bio satanisticki ritual.
Pre bih rekao da je u pitanju zestoka propaganda protiv homoseksualaca i njihove parade ponosa u kojoj su sva sredstva dozvoljena.
I ja sam isto tako protiv toga da homoseksualci mogu da usvajaju decu.
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Okt, 2010 11:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote=\\\\\\\"Aleksandra-Caca\\\\\\\"]   

I akcenat u tom tekstu je na tome da je \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"parada ponosa\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ustvari maska za
satanistički ritual, koji se odigrao u sred Beograda.[/quote]

ma to je vec i dejan astroloski duhovito naveo...izgleda da se clanovi sekti posebno uzdaju u astrologiju Laughing

posto ovde imamo hrabrog ex pripadnika satanizma Wink

[quote=\"MarkoJakšić\"]  
Ali taj sigil koji koristis nije simbolika zabe vec entiteta koji se u joy of satan filozofiji naziva demonom.. potseca me na srednju skolu[/quote]

imamo i par informacija iz prve ruke iliti prvog posta Laughing

[quote=\"MarkoJakšić\"]  Tada sam radio sa ovim entitetima..
Jesi li dobio sigil od \\\\\\\"lucifera\\\\\\\" nakon sto si potpisao ugovor svojom krvlju i spalio ga, ili ti je jednostavno neki stariji satanista dao preporuku na ovaj entitet? u joy of satan tradiciji obicno svakome se javi specifican \\\\\\\'andjeo\\\\\\\' cuvar koji ga stiti. Naravno to je nakon inicijacije u krvi..
Imaju citave hijerarhije tih demona, nemogu vise da se setim koji je koji ranije sam vecinu znao prepoznati po sigilu.
mozda ovo i nije pitanje za javnost..[/quote]

[quote=\"PetarizPodgorice\"]  

Gospodo urednici,
svojevremeno je sratko kada je bio još Dajbog brisao ovakve poruke, ali,
da bi zaštitio jadnog mladića kada je napisao da su svi hrišćani demoni.
Ja lično sam zahvalan što je sve ovo napisao i komentarisao dejjanov avatar ako se ne varam.
Zašto sam zahvalan i zahtijevam da se ovako nešto ne briše bez obzira kakve budu reakcije.
Znate zašto, već sam objasnio na uredničkom podforumu.
[/quote]

e sada zasto se toliko prica o njima,mozda zato sto veruju u ovo Laughing

[quote=\"MarkoJakšić\"]ovako zabavnije, jer cinim Agares uslugu demoni vole kada se o njima prica onda dobijaju jednu vrstu energije, zapravo o cemu god da pricamo tome dajemo odredjenu snagu. Kao sto i sa svakom recju gubimo pranu (zivotni dah), saljemo energiju tamo gde je misao kanalisana kroz rec otisla.. a moze i samo mislima hrana da se salje Smile
[/quote]

[quote=\"Aleksandra-Caca\"]  
Protiv toga sam da im se odobri da usvajaju decu.[/quote]

Ja bi i nekim hetero zabranila usvajanje dece a i radjanje jer prave od njih emotivno osakacene ljude.
Sto opisuje ova knjiga
http://216.14.122.209:8880/sitepreview/http/objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=3090&sid=5ff4c8c600173031b4782d27ae755b51
sto se mene tice uopste ljudi trebaju dobro da preispitaju svoju licnost pre nego sto se odluce za dete Wink
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 08 Nov, 2010 20:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.index.hr/vijesti/clanak/znanstvenici-u-cernu-stvorili-seriju-minijaturnih-velikih-praskova/522339.aspx

ZNANSTVENICI U CERNU-U STVORILI SERIJU MINIJATURNIH VELIKIH PRASKOVA

ZNANSTVENICI su u Velikom hadronskom sudaraču (LHC) uspjeli ponovno stvoriti minijaturnu verziju Velikog praska sudaranjem iona olova.

Reakcija je stvorila temperature milijun puta veće nego u središtu našeg Sunca, što se zadnji put dogodilo nekoliko milijarditih dijelova sekunde nakon Velikog praska. Očekuje se da su se atomske čestice, kao protoni i neutroni zbog toga otopili, a nastala je i "juha" tvari ranije neviđena na Zemlji.

Znanstvenici će sada proučavati čestice kako bi, nadaju se, otkrili što atome drži na okupu i daje im masu.

Sudari su postignuti ispaljivanjem iona olova jednih prema drugima u suprotnim pravcima u podzemnom tunelu CERN-ovog laboratorija kod Ženeve. Ovi sudari čestica dolaze nakon sedam mjeseci u kojima se eksperimentiralo sudaranjem protona, koji su oko 200 puta lakši od iona olova, pri brzinama gotovo identičnim brzini svjetlosti.

Dr. David Evans, jedan od britanskih znanstvenika na projektu, rekao je za Telegraph kako su znanstvenici "oduševljeni ovim postignućem. Sudari su stvorili male Velike praskove i najveće temperature ikad postignute tijekom pokusa".

Milijun puta veća temperatura nego u središtu Sunca

"Proces se odvijao u sigurnim, kontroliranim uvjetima i stvarao nevjerojatno vrele i guste vatrene lopte, s temperaturama preko deset bilijuna stupnjeva, što je milijun puta toplije nego u središtu Sunca", dodao je.

Objasnio je kako se na tim temperaturama čak i protoni i neutroni, koji čine jezgru atoma, tope i stvaraju vrelu i gustu nakupinu kvarkova i gluona, poznatu kao kvarkovsko-gluonska plazma, a znanstvenici proučavanjem te plazme namjeravaju saznati više o Jakoj sili, jednoj od četiri temeljne sile u svemiru.

Zadnji eksperiment proveden je unatoč upozorenju grupe koja se zove Heavy ion Alert i koja je tvrdila da bi pokusi mogli izazvati lančanu reakciju koja će uništiti planet.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
daya
Tragalac

Pridružio: 14 Dec 2009

Poruka Poslao: 10 Nov, 2010 11:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Procitah to i ja,jos su i sliku stavili;samo se pitam kako su to uspeli da snime i izmere pri tako visokim temperaturama Umm
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 11 Nov, 2010 17:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.jutarnji.hr/nebom-iznad-l--a--letjela-misteriozna-raketa--pentagon-demantira-umjesanost/902626/
 Nazad na vrh »
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 11 Nov, 2010 21:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sta u Srbilji misle o Apokalipsi... http://www.youtube.com/watch?v=sX5mX_m1odU
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 11 Nov, 2010 21:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smesno Laughing

Nije te bilo neko vreme.

Puno pozdrava
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 11 Nov, 2010 22:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Puno pozdrava i tebi Sneguljice!!! Smile
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 13 Nov, 2010 09:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

PRIMECEN METEOR IZNAD SRBIJE!
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=11&dd=12&nav_category=15&nav_id=472008
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 15 Nov, 2010 00:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jeste, jeste...
Videlo ga nas dvanaest tog petka uvece na Kucaju...
Eto kada ste u prirodi i gledate zvezde mozete svasta lepoga da vidite...
NEMO SAMO NEKO DA JE REKO DA SMO GA MI PRIZVALI ILI TI TAKO NESTO.
MI SMO SAMO GLEDALI U NEBO I OCEKIVALI ZVEZDE PADALICE--NE METEOR KOJI BI DA NAM PADNE NA GLAVU... Laughing

IPAK PRIZOR JE BIO NEVEROVATAN.
CELO NEBO SREBRNO BELO I UZARENA LOPTA KOJA LETI NEVEROVATNOM BRZINOM...
I DA, NISAM BAS U POTPUNISTI UBEDJEN DA JE TO ZAISTA I BIO METEOR..
MOZDA SMO NASIM (blentavim ) MISLIMA SRUSILI NEKI VANZEMALJSKI BROD,
PA SADA ONI SAMO PRICAJU DA JE TO BIO METEOR DA UMIRE JAVNOST...
HE, HE.... Wink
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 15 Nov, 2010 09:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Normalno je da tracarenje sve preuvelica, nebi li dalo neki znacaj..
Ovo je nesto sto sam primetio kod sebe.. ono sto mi se u tome ne svidja jeste sto brbljanjem samo bezim od unutrasnjih problema sa kojima ne zelim da se suocim.. pa gledam da uposlim um s necim drugim..
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 15 Nov, 2010 10:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

MarkoJakšić ::
Normalno je da tracarenje sve preuvelica, nebi li dalo neki znacaj..
Ovo je nesto sto sam primetio kod sebe.. ono sto mi se u tome ne svidja jeste sto brbljanjem samo bezim od unutrasnjih problema sa kojima ne zelim da se suocim.. pa gledam da uposlim um s necim drugim..

Mozes to da posmatras i na drugi nacin:
Npr. brbljanjem ispunjavas jedan deo dana, jer nervna mreza ne moze da izdrzi celodnevnu kontemplaciju.
Pa joj das malo lufta da se odmori...
Nisu sve problemi...
ILI MOZDA JESU? Wink
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 15 Nov, 2010 19:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

TATA SINANA ::

Nisu sve problemi...
ILI MOZDA JESU? Wink

Problem je samo ugao gledanja na stvar. Promeniš ugao gledanja i problem nestane Very Happy
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 31 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka SVA VAŠA PITANJA ZA ADMIN-a I UREDNIKE 899 Dušan 287570 03 Sep, 2011 15:36 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka UPUTSTVO ZA TVOJ ŽIVOT 42 Dušan 32715 27 Apr, 2011 20:21 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149821 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Duhovna situacija u mojoj zemlji i na planeti 116 jasna 35039 01 Nov, 2010 01:48 am
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)