JAHAČI APOKALIPSE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 08:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo je takva thema Gibo,

predlazhem ti da postavis drugaciju themu, gde cemo pricati o dobrim vestima.

Pozdrav.
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 09:04 am    Naslov: BEST SHAPESHIFTING EVIDENCE TO DATE
Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?v=Qj8741m2jLc

zanimljivo...

http://www.youtube.com/watch?v=ksPtnQmq2dc
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 10:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ima dobrih vesti, kako nema? Recimo Izraelci napreduju u suzbijanju terorizma, dakle svet ide ka uredjenijem i boljem mestu za život.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 12:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Gwydion ::
Ima dobrih vesti, kako nema? Recimo Izraelci napreduju u suzbijanju terorizma, dakle svet ide ka uredjenijem i boljem mestu za život.

Molim te, hoces li mi objasniti. Ko su teroristi.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 12:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Palestinci koji raketiraju izraelsku teritoriju. Palestinci koji u samoubilačkim napadima bombaša, često su to čak i žene, ubijaju izraelske civile. U aparskim novinama se objavljuju najgore anti-jevrejske svinajrije, često se pozivajući na nacističku Nemačku, pri čemu se pomenuta veliča. U krajnjoj liniji nije li Hamas zaklet da će da uništi Državu Izrael i jevrejski narod? Njima je u platformi već ugradjena ideja o genocidu. Amerikai Izrael su garant svetskog mira, pravde i demokratije i to je jednostavno tako.
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 12:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Palestinci koji raketiraju izraelsku teritoriju. Palestinci koji u samoubilačkim napadima bombaša, često su to čak i žene, ubijaju izraelske civile. U aparskim novinama se objavljuju najgore anti-jevrejske svinajrije, često se pozivajući na nacističku Nemačku, pri čemu se pomenuta veliča. U krajnjoj liniji nije li Hamas zaklet da će da uništi Državu Izrael i jevrejski narod? Njima je u platformi već ugradjena ideja o genocidu. Amerikai Izrael su garant svetskog mira, pravde i demokratije i to je jednostavno tako.

Da li stvarno mislis ovo sto si napisao??? Shocked
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 13:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ENEMOON ::

Da li stvarno mislis ovo sto si napisao??? Shocked

Izvini, ali hoćeš l ida kažeš da nešto od toga što sam napisao nije tačno? Koliko je bombaša saomoubica pobilo civilau Izraelu? Koliko je izraelskih civila poginulo u raketnim napadima iz pojasa Gaze? Osam godina to traje, koja država ne bi zaštitila sebe od terorista koji je sa tudje teritorije gadjaju raketama i šalju svoje bombnaše samoubice da ubijaju njene gradjane? Da, žao mi je civila i ne mislim da je dobro da ginu ni Palestinci u tolikom broju. No da li je ikada iko čuo za demonstracije u Palestini protiv napada na Izrael?
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 13:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Niska svest je i kod Palestinaca i kod Izraela.

Imas fanatike Palestince koji gadjaju raketama Izrael i njih zovemo teroristi - veoma niska svest.

Imas fanatike Izraelce koji odlucuju da pokrenu drzavnu i vojnu masineriju protiv Gaze, a pri tom kukaju jos uvek na holokaust kao da je Hitler bio Palestinac - njih zovemo politicari - isto tako veoma niska svest.

Rezultat je pogibija dece u jednom totalno besmislenom ratu koji je izazvan od strane niske svesti i kod jednih i kod drugih.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 13:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A jesi li pokusao da razmisljas na drugaciji nacina. Nemci i njihovi saveznici su pobili Milione jevreja u drugom svetskom ratu. Da bi oprali, kobajagi, krv sa ruku dali su su Jevreima državu. Zasto im Nemacka nije dala deo SVOJE teritorije da naprave državu, već je uzela od drugoga pa dala nekome, i napravila poprište za dalji nastavak rata.
Meni je žao naroda jevrejskog, koji je opet ubačen u GETO.
Voljom Velikih sila.
Ne mora se živeti u Jerusalimu da bo on bio sveti grad.
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 13:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Amerikai Izrael su garant svetskog mira, pravde i demokratije i to je jednostavno tako.

Na ovo sam mislio kad sam te pitao,verujes li stvarno?

Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 13:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
A jesi li pokusao da razmisljas na drugaciji nacina. Nemci i njihovi saveznici su pobili Milione jevreja u drugom svetskom ratu. Da bi oprali, kobajagi, krv sa ruku dali su su Jevreima drzavu. Zasto im Nemacka nije dala deo svoje teritorije da naprave drzavu, vec je uzela od drugoga pa deala nekome, i napravila popriste za dalji nastavak rata.
Meni je zao narod jevrejski koji je opet ubacen u geoto. Voljom Velikih sila.

Ne mora se ziveti u Jerusalimu da bo on bio sveti grad.

Nisu im dali Nemci ništa. To je teritorija gde su živeli Izraelci i odakle su oterani. Samo ime Palestina nije čak ni arapsko, ono je jevrejsko, odaklesu ga poreuzeli bili Grci i Latini. Do kraja prvoig svetskog rata ta teritorija je bila pod otomanskom volašću, 1917. Britanci tu zemlju daju Bulfordovom deklaracijom nazad Jevrejima. Toi je prošlo krou UN, ali Amerika mislim da to nije htela da ratifikuje i tu je bilo neke zbrke. Dakle sve se to dešava jedno 20 godina pre Holokausta. Posle Holokausta i arapsko-jevrejskog rata, ako te baš interesuje teritoriju Palestine, gde bi trebalo da žive Palestinci su rasparčali Egipat, Sirija i Jordan. Toliko o tome...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 13:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A kako onda gledas na pitanje Kosova. Ili i ti mislis kako je to poseban slucaj jer tako hoce Amerikanci.
 Nazad na vrh »
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 13:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
A kako onda gledas na pitanje Kosova. Ili i ti mislis kako je to poseban slucaj jer tako hoce Amerikanci.

Je si li ti ikada bila dole? Mnogi danas pričaju, a nisu nogom kročili dole, nsiu učestvovali u operacijama i to je za njih samo apstrakcija. Ja sam 88. znao da je to izgubljena priča kad je prvo razbijena pobuna kod Podujeva, a potom kad je uhapšen Vlasi. Tu se videlo da je Miloševič jednostavno budala koja ne zna da igra partiju šaha, već igra kako protivničkoj strani odgovara. Nismo mi izgubili Kosovo zbog Amerikanaca, već zbog neposobnosti Slobodana Miloševića. Da je Srbija odbacila komunizam i da je našla saveznike u Americi, danas bi mapa Balkana drugačije izgledala. Sad ti malo razmisli o tome ...
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 13:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam bio na Kosovu 1996. i 1997. godine.

To sto se desilo sa Kosovom, rezultat je pre svega samoubilacke politike zadrtog Slobodana Milosevica.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 13:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ajde, molim te. Pitala sam te o istoriskoj komponenti koju dajes Jevrejima, a za Kosovo je kriv Milosevic.
Naravno da sam bila, grdna familija mi je odatle proterana. Prvi hram u koji sam krocila Bili su Visoki Decani. Kosovo je moja postojbina.
Ne sudim Amerikancima, tvorevini evropskih drzava, oni su sebi pravdu odredili sami, Mogu da pocnu da broje zrtve i zlodela koja su pocinili, to ih ceka kao pravda.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 5 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka SVA VAŠA PITANJA ZA ADMIN-a I UREDNIKE 899 Dušan 282503 03 Sep, 2011 15:36 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka UPUTSTVO ZA TVOJ ŽIVOT 42 Dušan 32417 27 Apr, 2011 20:21 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 148963 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Duhovna situacija u mojoj zemlji i na planeti 116 jasna 34240 01 Nov, 2010 01:48 am
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)