OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA...
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
vasudeva

Pridružio: 28 Nov 2008

Poruka Poslao: 29 Jan, 2009 22:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Inicijacija
Govorili smo već o tome.
Elizabeth je to tako prekrasno opisala, dapaće, dala upotstvo za upotrebu.
No, ja sada želim reči nešto drugo.
Inicijacija se dešava unutar nas samih, nema novaca kojim to možemo platiti, ne postoji Učitelj koji nas tome može podučiti.
Učitelji su tu da nam olakšaju, daju nam smjernice, i ništa drugo.
Vjerujem da je barem netko od vas čitao „Afričku Inicijaciju“, Malidome Patrice Some-a.
Na jedan drugačiji, a zapravo Isti način govori se o istom.
Kako spoznati i prepoznati „sebe“.
Kako se ja sada osjećam?
Potpuno prazno, a u isto vrijeme apsolutno Ispunjeno.
Ne znam koliko je to moguće shvatiti, no tako je. Sve više sam svjesna
siromaštva jezika u izražavanju stvari i situacija. Glazba i ples su
puno izražajniji, puniji, govore više. No, i oni su nedostatni u izrazu.
Što ćemo shvatiti i razumijeti samo je stvar našega izbora.
Ništa drugo.
Nemojte lutati, nema potrebe za tim, okrenite se sami sebi i Vidite.
Doista u cijeloj priči nema nikakve filozofije, samo je potreban rad.
Rad na sebi i sa sobom.
Tehnika imate koliko vam srce želi, nađite ono što je vama najbiže, najrazumljivije i praktično primjenjujte to.
Rezultat neće izostati.
I nemojte odustati nakon petnaest dana.
To vam je samo prolog.
Ono pravo tek slijedi.
I Uživajte u tome.
Radujte se i dišite punim plućima.
Pusa
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 29 Jan, 2009 23:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citam ovih dana ponovno Ickea (Tales From The Timeloop) i naidjem na njegovu opetovanu misao o Beskonacnom i o nama koji bi samo trebali snagom volje (i otrgnuca od matrixa) razbiti iluziju odvojenosti i stopiti se ponovno sa Beskonacnim (Jednim). Sve je to lijepo, divno i krasno, ali mene zanima tu jedna druga stvar - zasto to Icke ne ucini? Zasto ne izadje iz "vremenske omce" (fizicka ravnina), prevazidje sam matrix (sve ostale polarizirane ravnine u Beskonacnom koje imaju "program odvojenosti od njega") i spoji se sa Beskonacnim?! Dakle sve je iluzija (sto titra) samo je Beskonacno ono sto je stvarno (sto miruje / jeste). U redu... jebesh onda bilo kakve Univerzalne zakone, bilo kakav proces i ajmo odmah ovaj nas mali fragmenat svijesti odmah uzdici do Beskonacnog. Jel on nije mali nego - Beskonacan. Ajmo odmah nadici sve vise entitete (jer oni nisu visi iako im je svijest na visoj skali titranja) jer smo shvatili nesto sto njima ocito promice (tamo gdje jesu, u kojem vec stanju svijesti) - da je sve Besonacno. Ajmo obavijestit i mrave i amebe da podju sa nama: "macko, ne moras vise da budes macka i ne moras da se penjes po ljestvama...Maco ti si SVE. Pasu..ti si isto sve...Nemoj sada da lajes na mene i shvati sto ti govorim...Ti si Beskonacno i ajde sa mnom...ni ti ne moras da se penjes po stepenicama jer za tako nesto nema potrebe..Ti si pasu..sve...I ti jezu i ti mravu i ti amebo...Nema vise podjela...Drvo, sta sustis...ajde i ti sa nama.." Very Happy Sta mi ovdje uopce radimo? Kakav 4D kakav 5D kakav 6D i ostali D-ovi. Direkt beskonacno...Ovaj proces ne postoji...Ne postoji ni ovaj forum...Ne postoji ni Icke (ali nema to sad veze)...Postoji samo Beskonacno....

Idemo? KO ce sa mnom?

Smile
nocnavila
Gost

Poruka Poslao: 29 Jan, 2009 23:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Enoch ::

Idemo? KO ce sa mnom?

Smile

OCHEMO SAD IL ODMA'!?

ILI ODMA I SAD...
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 29 Jan, 2009 23:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sad i odmah je iluzija Razz Mr. Green
nocnavila
Gost

Poruka Poslao: 29 Jan, 2009 23:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sad i odmah je iluzija Razz Mr. Green

eteyrufifjdkdskslvvmcmnx????? sdhfyrut75 9043oyp???A BA?? Very Happy
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 29 Jan, 2009 23:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I prostor i vreme su iluzije.
U stvari sve je iluzija dok ti preko noge ne prodje autobus...
nocnavila
Gost

Poruka Poslao: 29 Jan, 2009 23:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::

ILI DOK TI SE NE "UGRAVIRA" BAR KOD NA sludjenu GLAVICU... Cool Very Happy
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 30 Jan, 2009 00:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::

I autobus je iluzija. Zajeban je taj Icke Smile Tko igra na Beskonacno, tesko da moze izgubiti Smile Mozda da mu promicu sitnice zvane detalji? Bah, i detalji i sitnice su iluzija i dio beskonacnog Laughing

Eto, mi smo SVE, mi smo Beskonacno, mi smo Jedno, mi smo Bog - sve ostalo je iluzija. Vesno, zao mi je, ali dilema ovog foruma je rijesena Mr. Green

Idem sada do zeljeznicke (pod nosom mi je) pa cu stat pred vlakic i reci mu: "vlaku, ti si iluzija". I kada vlak prodje kroz mene, vratit cu se ovdje. Cuo sam da je jednom probao to isto uraditi neki lik na LSD-u i nije mu uspjelo (u jednu ruku je jer je promijenio iluziju .hmda...). Siguran sam da ce meni uspjeti. Ako i ne uspije...hah sad..ionako je ovo iluzija pa cu vam se javiti iz neke druge iluzije ili iz beskonacnog kada me mozete kanalizirati Mr. Green
nocnavila
Gost

Poruka Poslao: 30 Jan, 2009 00:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uhuhuhuu ahahahaaaa legendo!

srushih se s stolice od smeha Very Happy Razz
znachi cepsi ti je obezbedjeno i to u kafanskoj ilusion! Very Happy
 Nazad na vrh »
vasudeva

Poruka Poslao: 30 Jan, 2009 01:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Deco, na OBN-u bio sinoć filmić star neznam koliko, govori o ovome o ćem prićate. Gledala ga jučer po peti put. I uvek uživam u njemu. Kako se zove, pojma nemam.
Stvar je vaše/naše percepcije.
Icke ima puno toga dobrog za izjaviti, no isto tako ponekada mu ponestaju riječi da iskaže nešto, jer to bi trajalo, trajalo, trajalo i opet nitko ništa ne bi razumio.
Stvar je osobnog/personalnog Iskustva.
Dakle, ja vam mogu pričati da zelena boja je to, dok vi ne progledate, to će biti sve drugo samo ne zelena boja koja Jeste.
Razumljivo?
Stvar je da idemo u sebe, što god to značilo za bilo koga od nas i da PREPOZNAMO.
Sve ostalo je pusta priča.
Nema vajde, što moji bosanci kažu.
Prestanimo filozofirat, hapimo se konkretnog posla.
Pusa svima koji znamo i ne znamo.
Jedno Smo.
 Nazad na vrh »
vasudeva

Poruka Poslao: 30 Jan, 2009 01:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Što ja radim ne samo ovde na ovom forumu, nego principjelno, pričam Šeherezadinu tisuću/hiljadu i jednu noć, priću.
I ima nas dosta koji radimo istu stvar.
Sa istim Posvećenjem i Ljubavlju.
I što god bilo tko od vas da kaže, mi ćemo sa Jednakom Ljubavlju i Posvećenjem Raditi Istu Stvar.
Zato smo Tu.
Ne morate prepoznat, ne morate čut, ali ostaje upisano u vama.
Htjeli vi to ili ne.
Tako Je.
Rečeno Je.
 Nazad na vrh »
vasudeva

Poruka Poslao: 30 Jan, 2009 02:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo je namjenjeno svima nama, najviše našem ženskom nočnom vilenjaku/vilenjačici. Dušo, nemoj krivo shvatit.Ti si ipak napredno duhovno bićeto.
Znam da svi znate engleski, pa shodno tome me ne zanimate.
Će ne znate imate riječnike pa se snalazite.

The Divine Mother

This Glorius Being is the embodiment of All That Is,
Where we all come from.
Mother of Compassion & Light

prayer:

Beloved Divine Mother we ask now for the greatest Divine Dispensation of the Ascension Acceleration of all of Humanity and this Beloved Earth.
So Be It

Postupite po svojoj savjesti.
 Nazad na vrh »
vasudeva

Poruka Poslao: 30 Jan, 2009 02:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citam ovih dana ponovno Ickea (Tales From The Timeloop) i naidjem na njegovu opetovanu misao o Beskonacnom i o nama koji bi samo trebali snagom volje (i otrgnuca od matrixa) razbiti iluziju odvojenosti i stopiti se ponovno sa Beskonacnim (Jednim). Sve je to lijepo, divno i krasno, ali mene zanima tu jedna druga stvar - zasto to Icke ne ucini? Zasto ne izadje iz "vremenske omce" (fizicka ravnina), prevazidje sam matrix (sve ostale polarizirane ravnine u Beskonacnom koje imaju "program odvojenosti od njega") i spoji se sa Beskonacnim?! Dakle sve je iluzija (sto titra) samo je Beskonacno ono sto je stvarno (sto miruje / jeste). U redu... jebesh onda bilo kakve Univerzalne zakone, bilo kakav proces i ajmo odmah ovaj nas mali fragmenat svijesti odmah uzdici do Beskonacnog. Jel on nije mali nego - Beskonacan. Ajmo odmah nadici sve vise entitete (jer oni nisu visi iako im je svijest na visoj skali titranja) jer smo shvatili nesto sto njima ocito promice (tamo gdje jesu, u kojem vec stanju svijesti) - da je sve Besonacno. Ajmo obavijestit i mrave i amebe da podju sa nama: "macko, ne moras vise da budes macka i ne moras da se penjes po ljestvama...Maco ti si SVE. Pasu..ti si isto sve...Nemoj sada da lajes na mene i shvati sto ti govorim...Ti si Beskonacno i ajde sa mnom...ni ti ne moras da se penjes po stepenicama jer za tako nesto nema potrebe..Ti si pasu..sve...I ti jezu i ti mravu i ti amebo...Nema vise podjela...Drvo, sta sustis...ajde i ti sa nama.." Very Happy Sta mi ovdje uopce radimo? Kakav 4D kakav 5D kakav 6D i ostali D-ovi. Direkt beskonacno...Ovaj proces ne postoji...Ne postoji ni ovaj forum...Ne postoji ni Icke (ali nema to sad veze)...Postoji samo Beskonacno....

Idemo? KO ce sa mnom?

Smile

Tako si prekrasno sve ovo napisao.
Što ti nije Jasno?
U stvari dao si odgovor sam sebi.
Jednota.
Nema razlike, pitaj našu mačku koja je još uvijek tu, i kaže u snu grrrrr i onda se probudi i gleda u mene i ima upitnik iznad glave, onda vidi da sve je regularno, zijevne i ide dalje spavati. To što ona ima razgovore sa našom Arom-kokericom koja je otišla prije 17 god. i što ona sada ima politički zadatak da me "čuva" još neko vrijeme, e, to je stvar među njima dvijema.
Ja nemam ništa s tim.
Ako njih dve smatraju to za potrebnim, ja nemam ništa protiv.
Dapaće.
Isto je i sa drvećem i bilo čime drugim.
Doista Jesmo Jedno.
Samo je stvar koliko "mi" to Razumijemo.
Samo to.
Ništa više.
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 30 Jan, 2009 02:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vasudeva ::
Deco, na OBN-u bio sinoć filmić star neznam koliko, govori o ovome o ćem prićate. Gledala ga jučer po peti put. I uvek uživam u njemu. Kako se zove, pojma nemam.

Odlicno. Probat cu ga nabaviti Mr. Green

Stvar je vaše/naše percepcije.

Sve je stvar percepcije. I konsenzusna realnost u kojoj obitavamo i gdje se svakodnevno desavaju strahote je stvar percepcije.

Icke ima puno toga dobrog za izjaviti, no isto tako ponekada mu ponestaju riječi da iskaže nešto, jer to bi trajalo, trajalo, trajalo i opet nitko ništa ne bi razumio.

To je opet, stvar percepcije, zar ne? Icke je meni odlican implikator za mnoge stvari. Rezimator - jako los. U dva tripa sa onom biljkom otkrio je sve tajne univerzuma...hm...

Stvar je osobnog/personalnog Iskustva.

Ciji kriterij je subjektivnost koja je manipulativne prirode.

Dakle, ja vam mogu pričati da zelena boja je to, dok vi ne progledate, to će biti sve drugo samo ne zelena boja koja Jeste.
Razumljivo?

Apsolutno. Ti tvrdis da je zeleno iz tvoje perspektive "boja koja Jeste" Wink

Stvar je da idemo u sebe, što god to značilo za bilo koga od nas i da PREPOZNAMO.
Sve ostalo je pusta priča.
Nema vajde, što moji bosanci kažu.
Prestanimo filozofirat, hapimo se konkretnog posla.
Pusa svima koji znamo i ne znamo.
Jedno Smo.

Jedno smo koje je prihvatilo da se na njega vezu velovi i velovi odvojenosti od sebe samih. Rjesavanje ide postupno.

"Jedno smo" koje je shvaceno kao da je sve sto se dogadja oko nas, u nama i izvan nas potpuno nebitno, po mom je skromnom misljenju najgori kozmicki trip ikada plasiran iz new age kuhinje, u rangu sa najgorim religijskim dogmama te magijsko telemitskim SamoEgoBozstvom.

Da. Ja jesam SVE STO pOSTOJI. Da, ja jesam Bog. Da, ja jesam Univertzalna Inteligencija. Beskonacno je samo najmanji dio mog elektrona.

Odat cu ti tajnu. Beskonacno nije savrseno. Savrsenstvo ne postoji. Da postoji, mi sada ne bi pisali po tipkovnici i buljili u ovaj primitivan ekran pred nama vec bi izmjenjivali informacije unutar samog Izvora. Zapitaj se zasto sada nismo direktno prikljuceni na Izvor? Ili zasto i ako jesmo, ne znamo kako to koristiti? Nadam se da je ovo vise konkretno nego filozovski Wink Zapitaj se zasto je Beskonacnosti potrebno ovo nase (iluzorno?) iskustvo?
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 30 Jan, 2009 03:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Odat cu ti tajnu. Beskonacno nije savrseno. Savrsenstvo ne postoji. Da postoji, mi sada ne bi pisali po tipkovnici i buljili u ovaj primitivan ekran pred nama vec bi izmjenjivali informacije unutar samog Izvora. Zapitaj se zasto sada nismo direktno prikljuceni na Izvor? Ili zasto i ako jesmo, ne znamo kako to koristiti? Nadam se da je ovo vise konkretno nego filozovski Wink Zapitaj se zasto je Beskonacnosti potrebno ovo nase (iluzorno?) iskustvo?

Reci nam ti Enoch - ZAŠTO ???
Baš bih volela da čujem tvoje ili nečije objašnjenja ovih pitanja koja si postavio ,
a na koja ja nemam neki definisani odgovor , niti konkretno mišljenje - za sada !
Odaj nam tajnu do kraja ! Cmok
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104  Sledeci
Strana 11 od 104

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30550 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 93341 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42891 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 23016 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35891 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43220 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Galaktički Plimni Val Svjetlosti 2 adminfob 16171 28 Jan, 2008 02:24 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)