PUT KA SLOBODI- Tanka linija između istine i laži
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 15:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja se u sustini slazem sa svime sto ste napisali.
to je ono sto sam vam i pokusala objasniti, zasto sam tu. nesto se dogadja i to velike, a kriza je samo manifestacija te vece promjene, slabije vidljive, vjerojatno onda na duhovnom planu.

Zockey,
jesi li pomislio da je to sto ti se sada dogadja na poslu, zapravo nesto sto je vec odradjeno, tj. manifestacija tvojih misli? Sam si rekao da ti se gadi ta guzva, pomama, pohlepa, trka za novcima...imas osjecaj da je zivot negdje i nesto drugo, bitnije...
Mozda si manifestirao svoju zelju, samo nesvjesno. Unas kako se kaze: pazi sta zelis, jer bi ti se zelja mogla ostvariti. Kljucna rijec je PAZI sta zelis.

Kad sam dosla na OBJAVE prvo sam skoknula do teme ANDJELI gdje je Analeta stavila tekst o svakom Arhandjelu, sto znaci. Citala sam, ali kako toga ima puno, brzo sam preletila, samo da vidim koliko je teksta. Pobjegao mi je prst i strana se zaustavila na dijelu gdje Arh. CH...(?) govori o karijeri.
Parafraziram: vasa karijera je na prekretnici. dogadjaju se promjene koje mozda i nisu ugodne ali vi ste to zeljeli. To je odrza vasih zelja i mozda se sve ne odvija na najugodniji nacin, pomalo je stresno - ali ide u pravom smjeru.
ma naci cu pa kopiram.

Ma, mozemo se mi baviti dijagnostikom do sutra, ako ne nadjemo lijek.

Moras sam sa sobom odluciti gdje si i sto zapravo zelis. Mislim. O nda bi se trebalo polako otvoriti.

PS: Za svaki slucaj: provjerila sam u medjuvremenu, da, ESB je nastala iz zaklade i mozda ne bi bilo lose da probas (ako se odlucis).

Plac: ako su tamo Romi, tj, ako su okolnosti takve da na trzistu nekretnina nema interesa, onda to vrijedi kako za tebe, tako i za Banke

Twisted Evil

Ni oni ga nece moci odmah prodati, pa se namiriti. Touche!

Biraj put.
Opusteno.
Sta ces...meni se cini kao da se sve ovo vec negdje odigralo a mi samo igramo uloge po scenariju. Samo treba oslusnut...

Good luck od srca.
Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 15:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala svima Srce si!
Jeste, hteo sam svoj posao, da budem svoj gazda, da radim za sebe i svoju porodicu i Univerzum mi je vrlo brzo ispunio želju.
Ali sada mnogo teže ide sa nalaženjem novca verovatno jer moje srce više ne voli materijalno kao pre.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 15:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::
Hvala svima Srce si!
Jeste, hteo sam svoj posao, da budem svoj gazda, da radim za sebe i svoju porodicu i Univerzum mi je vrlo brzo ispunio želju.
Ali sada mnogo teže ide sa nalaženjem novca verovatno jer moje srce više ne voli materijalno kao pre.

ista stvar i kod mene.
Samo jos nemam hrabrosti da se otisnem...kompletno. Makar mi se cini da sve vodi u tom pravcu, htjela ja ili ne...Zato sam ti napisala da imam osjecaj da se vec odigralo a mi smo samo kopija, s vremenskim zaostatkom.

Bolje da ne pricam kako se osjecam...ili sta je bilo.
Lakse mi je kad samo pitam.

dok sam cekala prije sat dva na pregled, listala sam jedan casopis, i umrla od smijeha a sjetila se odmah tebe, a i sebe, pa ti prenosim.

Reklama na pola strane:

yachting kompanija, more, barka a iznad nje pise masnim slovima: NE POSLUJEMO SA RAIFFEISSEN LEASINGOM.

Procitala sam pet puta da se uvjerim.
bome, pisalo je bas tako...

Pa ti vidi.
to je epidemija.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 15:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve sam Vam vec rekla, svet se menja, sistem se rusi i idemo ka boljem i lepsem svetu, ka carstvu Bozijem
A Zivot je puls koji se ponavlja i sve sto je bilo bice ponovo, vazna je samo odluka koju donesemo. Vazan je izbor puta
Neka se rusi materijalno i izvori zamisljenje moci. Cuvajte dusu i budite ljudi to je vazno.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 15:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::
Hvala svima Srce si!

Zockey,
nasla sam poruku Arhandjela.

PROMENA KARIJERE

Arhandjel Chamuel: "Tvoja životna svrha aktivira blagoslovljenu promenu karijere."

Dodatna poruka:

"Ti si molio za pomoć za tvoju karijeru i to se sada dogadja. Ponekad se promena opaža kao stresna, pa ipak ja ti pomažem da očistiš staro iz svog života da bi napravio put za novo. Usredsredi pažnju na svoje ponavljajuće ideje, snove i vizije, pošto su oni Božanski inspirisane mape koje pokazuju pravac duž tvog željenog puta Ti možda ne vidiš ceo put (ili gde on vodi), ali svaki korak će biti osvetljavan duž puta."

Rad sa Arhandjelom Chamuel:

Chamuelino ime znači "Ona koja vidi Boga". Njena sposobnost da vidi jasno pomaže nam da pronadjemo stvari, situacije i ljude. Ona je čuvena po pomaganju ljudima da pronadju karijeru koja najbolje odgovara njihovoj svrsi i čežnjama. Pozovi Chamuel da te o tvojoj karijeri savetuje često!

--

Ovo je napisala Analeta, na topicu Arhandjeli, na temi Cudesna bica i svetovi, gdje imate jos puno materijala.

Analeta, nadam se da nemas nista protiv sto sam prenijela ovdje.
Hvala.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 16:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Sada cu ti nesto reci Protomajstore!
Hajde da ne budemo bas mi ta generacija pod kojom ce sve otici do vraga.

Talermane,
upravo si me citirao...ne sa ovog foruma.
Premda, ja i dalje stojim iza toga....i unatoč.
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 16:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

michelle ::
Dragi Proto, verujem da je u Srbiji haos! Sto se tice kredita-mogu misliti. Licno, nikad nista nisam uzimala na kredit, cak ni telefon, iako su ovde svi do guse u kreditima i ovo sto se desava Zockiju ja gledam ovde svakodnevno-iste i slicne stvari se desavaju mojim prijateljima i poznanicima gotovo svakodnevno.
Ja sama ne radim puno, probala sam da zivim i radim kao svi "gastarbajteri" ovde, izdrzala tako 2 meseca i rekla sebi-da mi to ne treba! Jer na kraju, sto vise zaradjujes-veci su ti prohtevi, veci dugovi i krediti i sve imas, a nemas nista od zivota! Zato razumem Zockija kad kaze da je sav taj stresan posao poceo da ga nervira. E sad-sta reci coveku kad upadne u frku? "Smiri se, to je sve iluzija" Question Exclamation Ne znam Rolling Eyes

Pametno!Oduvek sam znao da ako uzmem kredit,gubim slobodu,posebno kada sam radio u Nemackoj,tako da sam ,kad god sam to pozeleo,mogao da pokupim svoje stvari i kazem :DOVIDJENJA! Very Happy
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 16:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da, Enemone...

Radi se o tome da mi koji smo ostali u zemlji pasosa, steknutim rodjenjem ili naslijedjem ( ima svega), malo smo zabludili misleci da nas kredit koji je dosao nece moci odsidriti...

Dakle, cini mi se da nismo imali tu odstupnicu u razmisljanju: sta ako odlucim otici?

I sad...
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 16:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nista mi nije zasmetalo u tvojoj poruci, Proto, naprotiv.

Ti si u potpunosti u pravu. Ti si 100 posto u pravu u svemu sto pises.

I znas kako? Slazem se sa tobom u svemu.

Samo sto postoji jedan problem.

Problem je u tome sto sam ja presao granicu koju ti jos nisi.

A kada predjes tu granicu, onda je najbolje da cutis. Ali ja ipak pricam.

To je po pitanju bas svega oko cega se ti i ja nismo slozili, ili se navodno nismo slozili.

U svakom slucaju, ti si Protomajstore genije.

Velika sreca za Srbiju sto ima takvog coveka.

Hvala ti Thanx
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 17:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Vidim da se provlaci po forumu pogrdno misljenje o manifestacijama i afirmacijama.

Zarad istine ka kojoj svi tezimo.
Ovaj komentar je odraz ne razumevanja,
Ljudima se manipulise kada se na ovaj nacin prestave manifestacije. Zamislis i imaces, ako nisi sam sposoban, nadji ucitelja.
Ljudi pricaju iskustva a ona se svode na sticanje materijalnih dobara.
Sve radnje koje se odvijaju na frekfencijama ljudi su magija. Moras uticati na nekoga da bi dobio, moras navesti nekoga da ti da.

Citajuci tekstove koji su ispisani, videla sam da tu ima dosta dobrog i lepih upustava.
Neko je ubacio materijalnu komponentu, dobiti, i teoriju pokvario.
Pitanje je zasto se rec pogrdno upotrebljava za drugacije vidjenje.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 17:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ali bas to sam i pokusao da objasnim!

Nije uopste poenta u materijalnom. Nije stvar u "dobiti".

Stvar je u konceptu da se to svakako desava na podsvesnom nivou u nama. Mi smo vec puni afirmacija i manifestacija samo sto ih "radimo" nesvesno.

Moja teznja je da osvestim taj proces. A kako sam primetio i ostalih koji sudeluju u toj temi, i izjasnili su se za to.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 17:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Ali bas to sam i pokusao da objasnim!
Nije uopste poenta u materijalnom. Nije stvar u "dobiti".
Stvar je u konceptu da se to svakako desava na podsvesnom nivou u nama. Mi smo vec puni afirmacija i manifestacija samo sto ih "radimo" nesvesno.
Moja teznja je da osvestim taj proces. A kako sam primetio i ostalih koji sudeluju u toj temi, i izjasnili su se za to.

Zasto onda koristis izraz pogrdno a ne suprotno. Svi koji iznose iskustvo govore o materijalnoj dobiti, pojedincima je to posao, ne mislim na clanve foruma. Ako tim putem nateras nekoga da ti nesto pokloni ti nameces svoju volju. Velike vodje i vojskovodje su to radili i svi su ih pratili.
Pricala sam o tome na tajnama na temu magija, Svaki covek u drugome moze naci sebe i od njega zahtevati da nesto uradi.
Napisala sam da je spas uzdici se iznad toga i krenuti ka carstvu Bozijem.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 17:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Zasto onda koristis izraz pogrdno a ne suprotno. Svi koji iznose iskustvo govore o materijalnoj dobiti

Ma nebitno je to sto ti sada spominjes.
Fokusiraj se na sustinu ovoga sto sam zeleo da kazem.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 17:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Citajuci tekstove koji su ispisani, videla sam da tu ima dosta dobrog i lepih upustava.
Neko je ubacio materijalnu komponentu, dobiti, i teoriju pokvario.
Pitanje je zasto se rec pogrdno upotrebljava za drugacije vidjenje.

Vera,

bez zelje za ikakvom polemikom, vec iskljucivo za razmjenom misljenja:
Zockey je naznacio da ima problem te razine...
U 2 i 45 citajuci njegov post, napisala sam moguce varijante. Taman da niti za jednom ne posegne - mozda je cijela rasprava vodila k nekom suvislom cilju i urodila nekom korisnom idejom.

Mislim...covjek ima dijete, familiju...odgovornost...
cista podrska, nista vise. Ne kazem da on sam nije vec sve to znao. Ali, nikad se ne zna...
Oprosti mi na "materijalnoj komponenti".
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 17:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Zasto onda koristis izraz pogrdno a ne suprotno.

Ne znam zasto su ti bitni sada ti detalji, osim da navuces vodu na svoju vodenicu.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 14 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ISTINA O MOBILNOM TELEFONU 18 Vesna 14316 06 Mar, 2011 07:57 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 61257 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 47385 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - SVETLEĆE TELO - dr sci. Ljubiša Stojanović 73 drugar 30013 05 Dec, 2009 11:13 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19795 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43626 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O VEŠTAČKOM ŠEĆERU 0 Vesna 5326 14 Feb, 2008 20:52 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)