PUT KA SLOBODI- Tanka linija između istine i laži
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 21:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jeli ti cerka izasla iz bolnice.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 21:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::
Колко видим, све што је имало да се каже већ је речено.
Zockey, Ако и кад Будеш решио да све препустиш Божјој вољи.
И ако не будеш имао куд.
Ево могу да ти понудим 2 собе и заједничку кухињу и тоалет.
40 км од Београда и није тако далеко, ако се неварам да си из Бг.

Ovo se zove plemenitost na DELU !
Rale , stvarno ti svaka čast na ovom plemenitom gestu , dobroj volji i spremnosti da pomogneš !!!
To više nego bilo koje reči govore o tebi kao čoveku i tvom plemenitom srcu !
herc herc herc herc herc

Zahvalna sam Bogu što postoje dobri ljudi koji su spremni da pomognu drugima kada se nadju u nevolji !!!

U ovoj Zockey-jevoj teškoj situaciji ,
drago mi je što se mnogo ljudi našlo da Zockeya podrže , posavetuju , ponude pomoć u granici svojih mogućnosti.....to je znak da ljudska dobrota preovladava sve nesavršenosti nas , kao ljudskih bića .

Iako se zbog naših ljudskih ograničenosti i mana ponekad na forumu i isposvadjamo medjusobno - IPAK JE LJUBAV PREOVLADAJUĆE STANJE NAŠIH BIĆA , A DOBROTA NAŠA VELIKA VRLINA -
Jako sam radosna zbog ovoga !

Hvala vam svima !!! Thanx

PUNO VAS VOLIM herc
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 21:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno da cemo mu pomoci da ustane.
Nemam para ali moci cu da mu placam internet.
Do tada, sigurna sam da ce se otvoriti druga vrata.
i videce svoju viziju kada je odlucio da ga dalje vodi Bog.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 21:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Jeli ti cerka izasla iz bolnice.

Izašla je danas i maršira kroz kuću kao vojnik ne mogu da je ubedim da mora i malo odležati bar još par dana, ali deca bolje znaju, mladja je na treningu, ja i žena ćaskamo, bili nam neki gosti da obidju ćerku pa brzo odoše bilo im je nekako neprijatno svi u žurbi nekoj, neznam zašto ja sam baš bio opušten samo što sam mislio kako samo želim svoj mir... Very Happy
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 21:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hahaha e ovo je dobro, malopre sam dobio još jednu SMS poruku od čoveka kome isto trebam platiti nešto a ja sve opušteniji.
Ali to nije sada ona "napeta-prividna" opuštenost nego mi je stvarno baš sve jedno, ali stvarno ko da sam na speedu ili kako se već kaže Laughing
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 21:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::
Hahaha e ovo je dobro, malopre sam dobio još jednu SMS poruku od čoveka kome isto trebam platiti nešto a ja sve opušteniji.
Ali to nije sada ona "napeta-prividna" opuštenost nego mi je stvarno baš sve jedno, ali stvarno ko da sam na speedu ili kako se već kaže :lol:

Dobro je, ne daj da re pritisak slomi. Kada nevolja naleti tada se vidi, bolje vidi, A od straha da ne ostanu bez nekakvog delica svoga novca mnogi pomahnitaju. zure da naplate prvi.

Da ti za razonodu ispricam jednu pricu, Kada su mene orobili u vreme krize za jedno 17.000 marak, podnela sam tuzbu.
U medjuvremenu su se ponudili specijalci da mi vrate novac uz nadoknadu. Odbila sam glatko jer sama pomisao da bi pretili zeni i deci bila mi je strana,
A on nema da mi plati ili vrati, ponudio mi je nekakve HTZ rukavice, hiljadu komada da bar deo kompenzuje. Pristala sam.
Moj brat ih je dao svome prijatelju koji se bavio trgovinom HTZ opreme a on nikada nije ni dinara platio.
Nisam dobila ni dinara, samo sam troskovima dodala taj naknadni transport. Kada nece, ne moze se nista uciniti.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 22:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Napisa Zoran iz Zemuna malopre na temi UMJETNOST MATERIJALIZACIJE/MANIFESTACIJE
citat:

"Nije mi jasno da se i dalje gleda na Boga kao na dedu sa bradom koji nam deli packe, a mi smo bedni crvi koji treba da gamižu po zemlji i očekuju kaznu. Ja sam Bog, ti si Bog i Jasna je Bog i kraj svake priče. Šta Bog radi - kreira. Pogledajmo oko sebe i šta vidimo? Sve ono što smo želeli i kreirali za nas. Šta uopšte drugo da radimo celog života? Da se molimo Bogu da nam baca mrvice? Pa nastrano je i pomisliti da se molimo sami sebi. Da li sam trebao da kupim krš Stojadina ili da izmantram sebi Pežo 307. Uradio sam ovo drugo i radovao se kao dete. Sad treba da pljujem po svom egu što mi ostvaruje nastrane želje da se vozim kao čovek. Naprotiv - ego je sjajna stvar. Bez njega bi bili crknute mačke koje bulje u nebo i čekaju da crknu do kraja. Ego je naš anđeo zaštitinik, on se brine o našem duhovnom razvoju i on nam pribavlja preko potrebna iskustva. Sve i da me Bog pljune, sledeći na spisku je Audi A8. Kad se vozim, to mora da bude savršeno jer sam i ja savršen.
Bio sam kod Kaje koja razvaljuje tarot. Ono što mi je rekla da me čeka je san svakog čoveka pa sam je pitao da ona mene ne loži malo. Ne, ti si svoje loše ispucao i čeka te i nagrada za svu ljubav koju si poslao. Meni ne trebaju nagrade i ordenje, hoću da proživim normalan život u normalnim uslovima (tj ono što ja smatram normalnim, a ne Bog ili Đavo). Pa nek me gore pitaju - je li ti, što ti ispuni sebi onolike želje? Šta to vas zabole uvo? Ako neko misli da treba da pati kako bi bio Bogu miliji, samo napred I još nek uzme bič pa nek se izbičuje. Zbog takvih biblijskih i crkvenih gluposti propadoše toliki životi. Ko će to ljudima da plati? Patnja jača duh? jes kako da nou. Patnja ga slama i rastura, usađuje negativna verovanja i rasteruje sreću. Pa onda sve iz početka - rađaj se ponovo, crkavaj, bičuj se. A gde nestade ljubav?
U pauzi između mnogobrojnih molitvi možemo slobodno da maštamo i ispunjavamo želje. I da se bavimo seksom, ali možda i on nije Bogu drag, pa oprezno sa tim stvarima."

I šta sad Question
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 22:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni Zoran nije idol.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 22:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije ni meni, nego tražim vaša mišljenja.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 22:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije ni meni nego tražim vaša mišljenja

To se desava, da covek ina nekakav dar ali ga zavede slava i mogucnost bogastva. Ima opravdanje i to mu je Bog dao. Ne shvata da je to iskusenje. Nije moje da sudim i osudjujem.
Vidljivo je da se tamo njegovim recima raduju materijalisti.
Pojedinac je Zoki nebitan, bitna je celina, Ona prezivi.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 22:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo, već mi forum smeta, odo da čitam knjigu a možda ni to ne radim, možda ću...ZNAM Very Happy
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 22:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo, već mi forum smeta, odo da čitam knjigu a možda ni to ne radim, možda ću...ZNAM :D

Pametno da ne citas manifestaciju egoizma, ja mogu jer mi ne smeta i ne privlaci,
kupola radi.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 22:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey;

Prije rata sam imao stvarno dobre drugare;
Bilo je to oko sedam godina prije rata ... pola tih moih drugara otvorise obrt ...
Ali jednom od njih nikako nije islo ... ja sam mu obasnjavao da on ne radi dobro ... da bi ja sigurno uspio ... bili smo svi skupa, cetvorica ...
Jedan od njih je malo jaci zajebant, kao ja.

Poslije nedelju dana evo ti njih ...
Mi smo se dogovorili ... da ti uzmes ova sredstva zarad, ja cu odjaviti obrt.
Pa ja nemam ni dinara, sta je vama... ali ti si rekao da mozes novac zaraditi za toliko i toliko mjeseci ... a mene to vise ni ne zanima ...
On je isto posudio novac od svoje familije ... pa kada ja vratim njemu ...
on ce njima ... i ja pristanem.
Crncio sam i zaradio novac, ali sam imao havariju pa sam to iskoristio, da se ja i onaj zajebant malo nasalimo sa onim kojem sam duzan.

NJegova mat me obozavala i vjerovala, dok je on poceo sumnjati.
Doslo vreme i oni, drugari, koji su to sve i smislili dodose po novac.

Ja im objasnim i pokazem racune da su uplaceni, najkasnije u utorak ce dobiti novac.
Ja sam inace veseo i sve mi je bilo ravni lijepo, nisam probleme jos onda u nicemu vidio.

Dakle ja i taj zajebant odlucimo da mu ne damo novac, ni u utorak ni u sledecu subotu ... nego ce mo mi u sledecu nedelju otici kod njih i dati im.

Evo ti njih u subotu. Ponudim ih kafom i picem. Temperatura se vec digla.

Oni ozbiljni a ja po starom, smijem se i salim, gledajuci ih u face stvarno mi se jos vise smijalo, ali novac ne spominjem.

Dobro kaze, imas li ti novac? Hocu li ga ja danas dobiti.
Ja se smijem i kazem ... nema novca, nisam jos dobio.
Pa kako gdje su oni racuni?
Pa nisam jos dobio, sve onako u smijehu...
A on ce, i ti se jos uvijek smijes, ne sekiras se.
A ja mu nako kao iz neba. Pa sto bi se ja sekirao, ja sam duzan tebi a ne ti meni, meni je svejedno.
Njih dvoica su se digli tog momenta i otisli.
Nismo cekali sutra dan nego smo osli to vece nas dvoica kod tog prijatelja.
Usli smo u nutra, a on i zena neznaju ni sta da misle niti da rade, neugodno im.
A njegova punica gleda u nas i smjeska se od srca, sjednite, sada cu ja kafu staviti ... odmah sam izvadio novac i stavio na stol i kazem mu ...
Ako stvarno imas poverenja u mene neka novac bude na stolu i nemoj ga brojati dok sam ja tu.
Punica njegova se smijala i dalje presretna sto je bila u pravu, izglada da mi je ona vjerovala do zadnjeg momenta.
Duzan sam mu bio 22 000 a ostavio sam 23 000 maraka.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 22:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije ni meni, nego tražim vaša mišljenja.

Budi Vitez u kontemplaciji večeras... Razz

Zockey,

razmisli: sta dobijas ukoliko napustis grad, sta od toga ima tvoja zena i kcer,kako se one uklapaju u sliku.Razgovaraj sa zenom. Uzmi u obzir sve elemente.

sta ako odlucis ostati u fazonu u kojem jesi.
Sa svim preprekama...
zamisli, uzivi se u slike.
Odluci.
Nemoj da te griznje savjesti ili sl. opterecuju, u oba smjera, pusti to na kraju...
Najteze je donijeti odluku, ali je kasnije lakse.

Ne radi nista na precac. Ali kad krenes, budi siguran u ono sto radis.
.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 09 Feb, 2009 23:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Istina brate zbog tebe se vratih na forum, tvoja priča mi je mnogo poznata ali si me sada mnogo obradovao! Volim Te brate Srce si! Hvala Ti!

zvončice šta bih ja bez tebe Poljubac...
ne brini neću još van grada to se tako kaže: "Odo da čuvam ovce u planinu" kada ti dodje sve preko glave Confused
A i nije sve tako crno javili su za sunčane intervale kroz kišne oblake.

Nego nešto mi pade nam jedna poslovica-uzrečica.
Pazi sad, niko ne kaže kada preti ili se šali
SADA ĆU DA TI POKAŽEM MOG BOGA, NEGO: SADA ĆEŠ DA VIDIŠ TVOG BOGA!

Znači da nemam drugog Boga osim jednog svog Boga kao što se i kaže.
I razmisli sad o toj rečenici Very Happy
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 16 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ISTINA O MOBILNOM TELEFONU 18 Vesna 14315 06 Mar, 2011 07:57 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 61256 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 47385 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - SVETLEĆE TELO - dr sci. Ljubiša Stojanović 73 drugar 30013 05 Dec, 2009 11:13 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19795 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43625 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O VEŠTAČKOM ŠEĆERU 0 Vesna 5325 14 Feb, 2008 20:52 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)