PUT KA SLOBODI- Tanka linija između istine i laži
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 14:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::
Tako je Vera, dok sam skrivao svoja osećanja i lagao sebe da sam srećan i svima pričao da sam extra i da mi je super a nije bilo tako posle toga je uvek obično usledilo razočarenje u samoga sebe, koga ja lažem?
Suočavanje sa situacijom kakva jeste, sagledavanje istine otvorenih očiju, jaka vera i prihvatanje rešavaju stvari ali mnogi još neznaju KAKO!
Ja pokušavam!!!

Nema boljeg pocetka od prestanka laganja samoga sebe. Put se prolazi ovako kada pritisnu nevolje sa svih strana.
Saberes se, vidis cime raspolazes, sagledas vrednost posla koji radis, ako nije perspektivan odbacis ga.
Deluj brzo, ne dozvoli da te do koze ocerupaju, vidis kako rade veliki kapitalisti, cim imaju minus oni zatvaraju, da ih pohlepna drzava ne bi pojela.
Ako imas dugove rasprodaj deo ili celu imovinu da ih se oslobodis i bices slobodan.
A tako slobodan i mnogo pametniji krenes u nove izazove.
Cista srca i bez straha, jer tvoja divna odluka je da te Bog kroz iskusenje provede.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 15:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Vera, krenuo sam juče kada sam počeo da čitam tvoju knjigu i spontano povezao sa KUPOLOM, osećaj je neverovatan, osećaj zaštite, isceljenja, regeneracije i moja spoznaja da mi nikakve manifestacije niti kojekakvi "rituali" nisu potrebni jer osećam Boga u sebi i presrećan sam, ali polako, nigde ne žurim, zar mi treba nešto osim svog mira? A mir vidim u daljini ustvari on je tu u meni samo da predjem ove materijalno-ulizione prividne barijere, ne zavisi ništa od mene i nisam izgubio ništa jer ništa nisam ni imao a to što je moje oko videlo baš me briga šta bih ja sa tim samo da razmišljam kako i šta i da imam nemir, dosta je bilo, odo da čuvam ovce i koze u planinu, deci treba sloboda oni ZNAJU a mi im nedamo da znaju, usadjujemo svoj otrov, samo još neznam šta ću jer su maloletni?
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 15:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Neću da buljim u ovaj monitor odo da čitam ,,U SUSRET SEBI''koju je napisala Vera Bojičić, a sve druge knjige sam spakovao, šta će mi?
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 15:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Vera, krenuo sam juče kada sam počeo da čitam tvoju knjigu i spontano povezao sa kupolom, osećaj je neverovatan, osećaj zaštite, isceljenja, regeneracije i moja spoznaja da mi nikakve manifestacije niti kojekakvi "rituali" nisu potrebni jer osećam Boga u sebi i presrećan sam,

Prati putokaze i sve ce biti u redu, dusa ti cveta. Sada osecam u tebi i ljubav. Pozdrav
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 21:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam mogla rec da napisem od kako sam procitala ovu tvoju poruku Zoki.
Obuzela me sreca. Covek je odlucio da ga Bog vodi, da se poveze linijom zivota sa njime.
A tek spoznanje da se odrekne Djavolje ponude i ropstva koje iz nje proizilazi.
Manifestacije, obredi su sredstvo magije, koja u nekom od trenutaka i moze nesto da da, ali iz toga davanja proizilazi nesreca. prvi put ti mozda neko i pomogne besplatno a zatim slede zahtevi da se obredi nastave, da se odrzava lazna nada/
Sudbini se ne moze pobeci i iskusenjima koja se na putu nalaze. Mogu se lako proci samo ako te kroz njih Bog vodi.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 21:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sada kada sam se vraćao kući prolazio sam pored prelepe reke u centru grada i bio sam toliko srećan da sam reci slao neizmernu ljubav a ništa nisam tražio zauzvrat za razliku od pre kada sam uvek tražio da me očisti od negativnosti, mislim da se ništa ne treba tražiti dovoljno je slati ljubav i svetlost a ono šta treba to i dobijemo kada se svega odreknemo i ne očekujemo ništa.
Kako je sve jednostavno i sve nam je pred očima, kako je život lep!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 21:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sada kada sam se vraćao kući prolazio sam pored prelepe reke u centru grada i bio sam toliko srećan da sam reci slao neizmernu ljubav a ništa nisam tražio zauzvrat za razliku od pre kada sam uvek tražio da me očisti od negativnosti, mislim da se ništa ne treba tražiti dovoljno je slati ljubav i svetlost a ono šta treba to i dobijemo kada se svega odreknemo i ne očekujemo ništa.

Boze mili, hvala ti na sreci koju mi darujes.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 21:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Bogu što ti Vera postojiš Srce si!
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 22:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da bi ipak ponovo trebala da se uključiš na svim temama.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 22:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

petar iz podgorice ::
Mislim da bi ipak ponovo trebala da se uključiš na svim temama.

Nemas pojima koliko se uzdržavam, jer skoro da Sistemu nema opozicije.
 Nazad na vrh »
Petra
Tragalac

Pridružio: 07 Dec 2008

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 23:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mir u srcu, i strpljenje dolazi sa verom u Boga, i donosi spokoj.To sam shvatila tek nedavno, kao i profesorka Zockijeva, a ja sam još koju godinu starija od nje.Čovek radeći i boreći se za egzistenciju da obezbedi svojoj porodici neminovno upadne u kolotečinu, zahteva sve više a čovek sve manje srećan, i dođe dan kad se upitate da li je to baš tako potrebno i dokle tako? Sve zemaljsko ne može da usreći kao kad osetimo blaženstvo i ljubav Božiju u svom srcu, samo kad mi odlučimo da prihvatimo ljubav Boga, i prepustimo se.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 23:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ali kada to stvarno prihvatimo i ujedno odbacimo, većinom se dešava da mislimo da smo srećni, da imamo mir, tišinu, da smo zatvorili ego u olovni sanduk, nosimo maske i lažemo sebe a tako malo treba do istine, samo trebamo odbaciti sve zavisnosti potpisajući sa sobom sporazum o raskidu. Ko sam ja i zašto je vredno boriti se?
Nema borbe niti boli, samo postojim ja i moj brat Bog.
Verujte mi da ja sada ne znam šta pišem, ovo piše moje srce.
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 23:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ali kada to stvarno prihvatimo i ujedno odbacimo, većinom se dešava da mislimo da smo srećni, da imamo mir, tišinu, da smo zatvorili ego u olovni sanduk, nosimo maske i lažemo sebe a tako malo treba do istine, samo trebamo odbaciti sve zavisnosti potpisajući sa sobom sporazum o raskidu. Ko sam ja i zašto je vredno boriti se?
Nema borbe niti boli, samo postojim ja i moj brat Bog.
Verujte mi da ja sada ne znam šta pišem, ovo piše moje srce.

Boriš se ti brate, i to na važnom bojištu i u važnoj bitki, samo je teško jer se ne vidi kraj.
Iskren si, i budi hrabar.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 07 Feb, 2009 23:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znam da se borim evo celo telo me boli, sladak bol ali znam da me vodi brat BOG
 Nazad na vrh »
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 08 Feb, 2009 00:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ово је врло занимљиво, јер ја сам у младости у Београду када год ми је било тешко и када прођем поред цркве св Марка скидао енергију са крста и прикупљао у своје срце - тамо има јако пуно позитивне енергије. Како су године пролазиле ја сам све више слао назад из свог радосног срца и данас то радим када ме пут нанесе тамо.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 3 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ISTINA O MOBILNOM TELEFONU 18 Vesna 14106 06 Mar, 2011 07:57 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 60184 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 46787 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - SVETLEĆE TELO - dr sci. Ljubiša Stojanović 73 drugar 29456 05 Dec, 2009 11:13 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19595 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43052 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O VEŠTAČKOM ŠEĆERU 0 Vesna 5285 14 Feb, 2008 20:52 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)