PUT KA SLOBODI- Tanka linija između istine i laži
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 12:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To je vidljivo na svakom koraku sta ljude zanima. Zanima ih zdrav zivot dostojan coveka.
Na medijima skoro da i nema takvih tema jer oni se bave vlascu i njihovim vizijama koje su cista laz.
Ponekad u tim vizijama postoje i price koje bi trebale biti prioriteti i naravno, ljudi to odmah primete i gledaju.
Praatila sam od skora i na forumu sta gosti citaju, zbog casopisa, i ubedljivo vodi rublika o zdravlju i zdravom zivotu.
Hoce ljudi da se prihvate svakoga posla i da istrpe sve sto treba, ako ispred vide perspektivu za svoje potomstvo.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 13:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Praatila sam od skora i na forumu sta gosti citaju, zbog casopisa, i ubedljivo vodi rublika o zdravlju i zdravom zivotu.
Hoce ljudi da se prihvate svakoga posla i da istrpe sve sto treba, ako ispred vide perspektivu za svoje potomstvo.

Upravo tako, Vera072.

vjerujem da su ljudi sustinski dobra bica, samo su ih okolnosti natjerale da se pretvaraju u zvijeri jedan prema drugome...

a sto se emisija tice, odnosno informacija za kojima postoji interes, jer to je srz, mislim da ce uvijek naci put, kad dodje vrijeme, do svakoga...

Vidi mene...godinama sam pokusavala skuzit sta se to zbiva i godinama mi je izmicao odgovor.

I sto bi Analeta rekla u jednom durgom postu, gdje je govorila o sebi - nikome od nas zivot ocito nije bio lagan, i dodje tocka prekretnice kad se vise jednostavno ne moze utabanim sigurnim putvima, a putevi do informacije samo otvore...

i na kraju, sto bi rekao Šojić u "Tesnoj koži 2":
"Drugovi, ovako više neće može...
Ne može slonče u lonče, drugovi"

Razz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 13:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zasto su mi slova velika?
slonče u lonče...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 13:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Krivica,
Preispitivanje licne krivice je put ka spoznanju. Nikome nije lako, na sta sve nailazimo i sta nas sustize u zivotu. Prvi korak ka istini je analiza sopstvene krivice.
Ovo preispitivanje dovodi do neverovatnog rezultata, da skoro 90% ljudi ima osecaj krivice a u stvari nisu krivi.
U ovu analizu mora se pristupiti sire i sggledavati sta se okolo desava da se sklopi slika i uvid sebe samoga u tome. Ne treba se baviti sta drgi misle vec samo sta rade.
Rezultat ovakvog istrazivanja govori da si samo igrac u kolu.
Cesto ljudi misle kako su mogli donositi drugacije i bolje odluke, ali istina je da su u tome trenutku mislili da cine ono sto najbolje znaju za sebe, to nije laz, vec istina, i nije krivica
meni je u secanje urezana slika jedne bake koja je prispela sa kolonom izbeglica u izbeglicki centar. Secam se njenog zaprepascenog izraza lica, dok smo pricali. Samo je rekla, Pa ovo je Pakao, Ona je dozivela prosvetljenje.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 17:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zašto ego tera ljude da uče druge zato što misle da su u pravu a ustvari su u zabludi?
Zna se da nas uče samo Majstori Učitelji jer samo od njih se može dobiti nešto od znanja da bi mi spoznali deo Boga.
Otkud pravo nekome ko je nešto iskusio i misli da je to jedino ispravno upućuje druge na to?
Kako ja mogu dozvoliti da me savetuje neko ko se pretstavlja da je vesnik mira i ljubavi a ustvari kada bi ga pratili šta radi ceo dan on samo sedi ispred kompjutera do 3 izjutra, nervira se, ima žute minute, ne radi nigde, treba da mu se bira narav itd...?

Bitna pitanja, pazite ko odgovara!

Odo da čitam knjigu Srce si!
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 22:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Чек да видим дал сам добро схватио шта пишеш у својим књигама.
Ево рецимо онај пример са гумицом коју затегнемо и пустимо.

Ако бисмо на нашој днк нашли наше место у свемиру.
Тада бисмо премештањем једног (атома рецимо) на друго место, могли Буквално да целу Планету преместимо у сасвим други крај свемира
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 22:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

de si rale ljudino?
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 22:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ево још мало па на спавање
Како си ти брате?
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 22:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro hvala na pitanju!
Rešavaju se stvari sporo i polako baš kako treba...a kod tebe brate?
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 22:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Радим као мајстор на грађевини, па кад додје зима све четири увис и чекам пролеће.
Ко медо брундо
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 22:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::
Чек да видим дал сам добро схватио шта пишеш у својим књигама.
Ево рецимо онај пример са гумицом коју затегнемо и пустимо.

Ако бисмо на нашој днк нашли наше место у свемиру.
Тада бисмо премештањем једног (атома рецимо) на друго место, могли Буквално да целу Планету преместимо у сасвим други крај свемира

Da, taj postupak može da se izvede, ali se to ne radi, jer je potrebno mnogo energije.
Lakše je, na nivou Svetlosti, novu planetu Znanjem stvoriti ili kopirati na drugom mestu.
Kopiranje, udvajanje je ključno za razumevanje, kao što se taj proces neprekidno odvija u nama.
Znam kako se to radi, ali taj delić Znanja ne govorim, to je šifra koju čuvam da bih izvukla Istinu na videlo.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 23:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

gradjevina zajeban posao, je jedno vreme radio izolaciju i fasade ali kada gledam gradjevince kako po vrelcu mešaju malter i guraju kolica Confused i jedino zadovoljstvo im je (većini) da isipaju u grlo zidarsko pivo uveče kada završe dnevnicu
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 23:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ма диван је то посо,ниси га ти радио с љубављу.
Никад се не понавља, неспада у оне сизифовске где сваки дан понављаш једно исто, креативан.
Неможе да се деси да ти мисли много лутају, једноставно тера те у садашњост
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 23:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ma voleo sam ja njega ali on nije voleo mene
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 02:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Da, taj postupak može da se izvede, ali se to ne radi, jer je potrebno mnogo energije.
Lakše je, na nivou Svetlosti, novu planetu Znanjem stvoriti ili kopirati na drugom mestu.
Kopiranje, udvajanje je ključno za razumevanje, kao što se taj proces neprekidno odvija u nama.
Znam kako se to radi, ali taj delić Znanja ne govorim, to je šifra koju čuvam da bih izvukla Istinu na videlo.

KOPIRANJE na nivou Svetlosti, je izgleda stvarno ključno znanje,
kada se radi o stvaranju.
O tome govore i Kasiopejci.
Naime oni kažu da se upravo formira nova 3D Zemlja, dok ova naša prelazi u 4D.

.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 24 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ISTINA O MOBILNOM TELEFONU 18 Vesna 14315 06 Mar, 2011 07:57 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 61253 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 47384 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - SVETLEĆE TELO - dr sci. Ljubiša Stojanović 73 drugar 30012 05 Dec, 2009 11:13 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19793 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43625 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O VEŠTAČKOM ŠEĆERU 0 Vesna 5325 14 Feb, 2008 20:52 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)