PUT KA SLOBODI- Tanka linija između istine i laži
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 20:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tema su tehnologije buducnosti i novo doba koje je pocelo u decembru. Bice u tri lista, razliciti clanci, velika kuca je u pitanju.
Za sada sve funkcionise ako ne iskoci nekakav akrep da sve pokvari, zato radije cekam da se uradi pa da sve ispricam.

Zvoncice. U drustvu sa kojim si, ti se opet ponasas onako kako ti mislis da treba, sta ce oni misliti njihova je stvar, ako im se ne dopada onda bar znas da nemas prijatelje, a mozda pocnu da te slede, jer se zivot u istini i njima dopadne.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 21:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

dobro zboris Vera...

ali nesto nisam optimisticna...

Fali im energije.
preveliki ego, dobro si rekla jucer, novinari koliki imje ego...to su uglavnom ljudi koji nimalo ne rade na sebi, dokopali su se nekih poslova za koje misle da su vazni je su relativno dobro placeni samo morams imati zeludac za to,i na sam spomen krizne situacije - pucaju!

vidi im se dusa iz aviona a prizor nije bajan....
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 21:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ti im lepo kazes da od sutra hoces da budes humano bice i da tvoje srce oseca da treba da se za humanost boris. Objasnis im da to od njih ne trazis da budu i oni. Nadam se da se nece uvrediti sto u njima ne vidis humanost, ili nadji bole reci da opises svoju odluku.

Novinari imaju osecaj moci da mogu svojim pricama da sruse i podignu koga hoce, pritom jos misle da su borci za istine.
Malo je pravih boraca, poneke i ubiju zbog toga.
vise jure za skandalima, klubom poznatih, nego sto ih istina zanima.
Vecina novina ce pre staviti na naslovnu stranu golu guzicu pevacice nego nove tehnologije.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 22:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Stavit ce i nove tehnologije: ako ih promovira gola guzica.

ma sve je to jedan grozan cuspajz.

Ne mogu im ja to reci, jer te nitko ne pita.

Sve se odvija na izvan nas, ta borba. Na razini enegija. Duhovnom planu. To je ono najgore.

Zato sam i dosla izmedju ostalog na forum: ono sto me je zbunjivalo je ovo: kako to da netko tko niti je obrazovan, niti je radio na sebi, niti dolazi iz funkcionalne obitelji, dakle tri izvora nekog znanja i oblikovanja su zakazala - moze imati takvu snagu da njegovo sirovo neznanje i losi sistemi vrijednosti naprosto jedu moju energiju?

jedino sto sam zakljucila je da se moras istrenirati i biti jaci od njih. na svim planovima.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 22:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znas li Zvoncice u cemu je tajna. Taj sto jede tvoju energiju, nema pojima da to radi jer misli da sve zna i da je najbolji. Nemoj se takmiciti da ga na polu znanja pobedis, to je jalov posao jer nikada to sto radis nece shvatiti. Postoji bolja odbrana, nemoj mu pomagati, pusti ga da sve sam radi, ako te nesto pita kazi mu da ne znas i da ces razmisliti. Bavi se svojim delom posla odgovorno. Odbrana je, nemoj da ga hranis
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 22:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Kada sam to ukapirala onda sam valjda trazila nesto od sustinskog znacaja i to trazite svi vi kada vam se dogodi klik.
Pitala sa "Mogu li ja da opozovem prvobitnu odluku covecanstva, da sama trazim znanja, vec da ih dobijam od tebe" odgovor je bio Mozes. I tako je pocelo putovanje i sagledavanje.

Znaci da u tome trenutku treba zamoliti da se ostane u carstvu Bozijem.

Sigurno si u pravu .
To je upravo ono što ja nisam uradila !
Setiću se valjda toga sledeći put kada mi se "lampica upali" - hvala ti Vera ! Poljubac...
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 22:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
ali, sta kada shvatis da je tebi jasno ali da drugima nije??? Odnosno, oni se ponasaju kao kojoti...razgovaramo sada o mojim prijateljima...

ja vise nisam sigurna po kojem kriteriju se biraju prijatelji, majke mi...ne mogu a da ih ne volim, a onda se ispostavi da su kojoti...
pa ne mogu, bit cu ista kao i oni, ljude bacat sa strane zivotnog puta, samo tako?

Na Duhovnom putu pogledaj temu : "Rušenje mostova za sobom" , naći ćeš tamo odgovore....

Ti si na Putu Duhovnosti , normalno je to što si neke ljude prerasla , ma kako da to surovo zvuči .
Rešenje ti je u PRIHVATANJU , znači prihvati njih takve kakve jesu i shvati da ih ne možeš promeniti - ako ih ne možeš prihvatiti bez da te živciraju njihove osobine i postupci , onda se udalji od njih Arrow u tom slučaju si dužna prema samoj sebi da prorediš ili prekineš druženje sa ljudima čija ti energija ne prija .
Pre par godina sam postavila cilj koji glasi : okružena sam samo pozitivnim ljudima koji služe mom najvišem dobru , i ja njihovom ( možda ne tim rečima , ali ta je suština ) , i šta se desilo - mnogi ljudi su nestajali iz mog života vrlo brzo.... super što je tako .
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 22:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poljubac... Cacili cmok

rijeci su suvisne
idem cirnut na rusenje mostova...
ah, taman zavrsim jedna ogroman posao, vec mi iskrsne drugi...tako je to valjda.
mislim na iskustvo o kojem pricamo.

ajoj...meni se tako putuje negdje...koja steta da je ova kriza
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 22:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

dodji na ćevape u Paraćin vodim te u Južni Kučaj na Grzu

Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 23:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Ti mostovi padaju svakog momenta kada covek na stazi napravi pomak u podizanju svoje svesti.

Ja svakodnevno dozivljavam da sve manje ljudi mogu da me prate.

Mnogo prijatelja je ostalo iza mosta koji je pao.

Ranije mi je to tesko padalo.

I sada mi to ponekad tesko pada. "

Ovo je Taletov citat.
Covjek je sve ljepo reko tu.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 23:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey,

dogovoreno.

Koliko je daleko Paraćin od Beograda? ne da mi se na balkaniku...
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 23:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

160 km
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 23:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ima zvoncica i krilca, samo ne zna da ih koristi.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 23:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Znas li Zvoncice u cemu je tajna. Taj sto jede tvoju energiju, nema pojima da to radi jer misli da sve zna i da je najbolji. Nemoj se takmiciti da ga na polu znanja pobedis, to je jalov posao jer nikada to sto radis nece shvatiti. Postoji bolja odbrana, nemoj mu pomagati, pusti ga da sve sam radi, ako te nesto pita kazi mu da ne znas i da ces razmisliti. Bavi se svojim delom posla odgovorno. Odbrana je, nemoj da ga hranis

Evo, tocno to.

bad sam imala dvojbu da li da nesto napravim ili ne...napravila sam ipak, ali osjetila sam da je pogresno. ali, da nisam imala bih griznju savjesti zbog prijateljstva.
Sad sam rascistila sta mi je ciniti.

Thanks.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 23:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ima Zvoncica i auto, pa ga ne koristi. iako zna.

Zockey, mozda mi je mao daleko Paracin...iz Bg. eventualno sam mislila skoknut jedan dan na kavu kad dodjem.
Ah, kao i uvijek, puna sam planova i onda kad dodjem kod dede, na kraju mi se ne da nigdje ci. zavalim se u lezaljku ispod lipe i cmrljim uz knjigu...
ne znam kako ce sad bit, malo sam narasla...hi, hi, mozda ne skuze Razz pa me nastave tetosit.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 32 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ISTINA O MOBILNOM TELEFONU 18 Vesna 14212 06 Mar, 2011 07:57 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 60598 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 47074 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - SVETLEĆE TELO - dr sci. Ljubiša Stojanović 73 drugar 29648 05 Dec, 2009 11:13 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19671 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43284 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O VEŠTAČKOM ŠEĆERU 0 Vesna 5302 14 Feb, 2008 20:52 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)