PUT KA SLOBODI- Tanka linija između istine i laži
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 02 Avg, 2009 18:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Tako ja vidim odnos mateerijalnog i duhovnog i zamke koje se usput ljudima postavljaju da ne bi progledali, Cilj im je da ljudi ostanu u okvirima sistema, da ponuda bude poboljšana.

Sa ovim se generalno slažem, ali ovo važi za široke narodne mase, kojima se duhovnost svodi na sujeverje.

Citat:
Ne znam zašto se ti uvek nađeš pogođena, Meni tvoja razmišljanja ne smetaju jer svako piše sebe i do nivoa koji razume.

Nisam ja UVEK pogodjena, pronadji procentualno moje komentare na svoje pisanje pa ćeš videti da se retko javljam. A ovaj komentar je bio iniciran mojim pisanjem o spoju duhovnog i materijalnog, svrstala si ga u temu "tanka linija izmedju istine i laži" pa sam osetila potrebu da ti objasnim da nije laž sve ono što čovek ne razume.

Citat:
Ja sam prešla na nivo materijalizacije znanja koja posedujem, nije lako ali se prvi rezultati već vide, a da bih vam o tome pisala moram prvo sama da iskusim . Ništa nam ne treba do čisto srce i stvaralačka moć Stvaraoca,

Po mome ovaj moj post pripada baš ovde i nemoj da mi ti određuješ gde da pišem mišljenje,
Smatram za potrebno da dam svoje mišljenje ako sam to na nekoliko mesta pročitala, zbog ljudi koji su krenuli u istraživanje kroz svet duhovnosti, da novac nije energija.
Ne pada mi na pamet da ulazim u rasprave, neka čita i prihvata svako ono što mu je blisko.

Na duhovnom putu reč, moć, bi trebalo promeniti u služenje ljubavi. Trudim se da u skladu sa svojim mišljenjem i živim.

Moć Stvaraoca je Moć o kojoj sam ja i govorila. A novac nije energija već njen odraz. Razmisli malo zašto ljudi hrle ka moćnim ljudima, zašto im služe, ako ne osećaju Moć Stvaranja koja stoji iza?
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 02 Avg, 2009 19:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aj dobro, nije uvek ali valjda ima malo nas koji nisu na odmoru pa to onda izgleda ćešće.

Vidiš sve što si napisala je istina, sa time se slažem. To je naša stvarnost, svet u kojem živimo, svet koji odumire u moru nezadovoljstva i oćaja ili opšte ravnodušnosti.

Spoznala sam da ljudi vape za istinom i slobodom, ne traže vođe da im služe već one koji će da ih provode kroz bespuće, traže da im se pokaže način na koji mogu da se oslobode.

Ne traže da im se komanduje i da neko drugi za njih radi, traže da se sami izbore da budu ljudi,

Svaka priča o sistemu u kojem je energija i novac je laž koja zamajava i odlaže oslobađanje.

Kod ljudi znanjem treba probuditi sećenje ko su. Na mnogo takvih primera sam već naišla da se sećaju priča o kojima pričam, lagano ih kupola podiže na višu frekfenciju, sećanje se vraća, a sistem gubi snagu.

Samo probaj da pokreneš razgovor o duhovnim vrednostima na mestima gde se nikada o tome ne govori, i videćeš čudo kako hoće da slušaju, zanima ih.

To je moje iskustvo iz prakse, i ljudi vole istinu jer im ona daje snagu da sami sve savladaju, da se ujedine, da budu delovi koji pripadaju Tvorcu.

Vreme novca neumitno ide ka svome kraju, bezvrednosti koja je njegov stvarni odraz.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 02 Avg, 2009 19:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E sad se potpuno slažem s ovim što si napisala.
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 03 Avg, 2009 04:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo probaj da pokreneš razgovor o duhovnim vrednostima na mestima gde se nikada o tome ne govori, i videćeš čudo kako hoće da slušaju, zanima ih.

TO je i Zvončica nedavno primetila kada je sa jednim starijim gospodinom povela razgovor o duhovnosti u autobusu, dok su ostali putnici slušali, razumejući u potpunosti da taj razgovor ima smisla.

To pokazuje da svakako ulazimo u kosmičku epohu...
Spontani razgovori o duhovnosti na javnim mestima, autobusima, prodavnicama bili bi teško zamislivi pre desetak godina. Toga će biti sve više i više. Čovečanstvo se budi!

Kada se probude, ljudi treba još samo da se naviknu da žive u vrlini.
istina
Gost

Poruka Poslao: 03 Avg, 2009 23:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mirko prijatelju;

Kada smo bili kod Vesne na časti ... pokazao si mi jednu kvadratnu kutiju od nerđajućeg metala.

Na tom kvadratu piše ... svar 9/13 ...
Rekao si da ti je to dao prijatelj sa koim se ponekad druzis.
Dosta je bitno da li je on to napravio za TEBE lično?
Ali i ako nije, opet je velika stvar ... jer dao ti je putokaz.
Pitaj ga da ti malo bolje razjasni.
Jer, veliki ucitelji kazu, da su geometrijski oblici jako bitni.

Svar ... znaci ODGOVOR... ili putokazuje ti gdje ces naci odgovor na tajnu, u čemu lezi.

Broj ... 8 ... znaci - istina i pravednost, kada si to shvatio i bio izvagan, ides na broj devet.

Broj ... 9 ... znaci - hodočašće ili hodočasnik - OPREZNOST . OBJASNJAVA CETIRI STVARI.

Dakle trebas napredovati do broja trinaest.

Broj ... 13 ... znaci smrt ... ali u stvari nesto suprotno, pisao sam o tome prije.
Sjeti se sta je visilo na mome vratu sa trinaest krakova.

Dakle ... uzmi knjigu starog Atlantidskog učenja ...,,Jedno posvećenje u starom Egiptu'' ...
- ti brojevi su ti slike za učenje u knjigama.

Kada sretneš tog prijatelja ... pitaj ga malo više ...

Pozdrav.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 04 Avg, 2009 13:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Mirko prijatelju;
Dakle ... uzmi knjigu starog Atlantidskog učenja ...,,Jedno posvećenje u starom Egiptu'' ...
- ti brojevi su ti slike za učenje u knjigama.

Već sam davala i ranije link za download ove knjige,
ali ne smeta da ponovim, za one koji nisu videli -

http://www.vegetarijanstvo.net/vegetarijanstvo/down/PDF/Posvecenje_u_starom_Egiptu.pdf

Pozdrav svima !
.
Mirko
Gost

Poruka Poslao: 08 Avg, 2009 22:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prijatelju Istino, kakva koincidencija. Moj numeroloski broj je 8 a bio sam u Egiptu 2004.g. i obisao najvaznija istorijska mesta u Kairu, Aleksandriji i drugim mestima. Vec sam zahvaljujuci nasoj dobroj drugarici Vesni koja nas je tako lepo docekala a mene i Veru i vise puta, pripremio tekst knjige koju si mi preporucio za stampanje.

Puno pozdrava tebi i Vesni od Mirka.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 09 Avg, 2009 15:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mirko
Vesna
Vera
Caco
Atlantidijaner
Nardo
5.element
Meduzo

Ovdje kod mene u blizini je;
Hest Man
Iza njega je ona rupa kada su se bogovi tukli ... te odapevsi strelu i promasivsi nacinio rupu u planini

Planine sedam sestara ... sedam planeta plejada.

Pa neki veliki pecat na planini u granitu,

Dosta toga sam imao na video VHS snimku sto sam ga imao sa sobom a nista nismo pogledali.

Pozdrav svima.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Avg, 2009 21:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mili, izgleda da si ti nama trebao doneti i video da gledamo snimku.
Kad budeš, uskoro, dolazio ti ga ponesi. Kada se događaji sagledaju sa više mesta i kada se povežu dobija se neverovatna slika.
Pozdrav i tebi.
 Nazad na vrh »
Mirko
Gost

Poruka Poslao: 09 Avg, 2009 22:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera, ti bolje znas gde je ono sazvezdje Plejada koje sam pronasao a naseg prijatelja Istinu ce interesovati da vidi da se dve od sedam sestara planeta zovu MAJA i ELEKTRA.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 09 Avg, 2009 23:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mirko, brate moj, vi znate bolje od mene gde se šta nalazi, učim te detalje od vas. Ja sam Atlantiđannka, iz srca Tvorca i stigla sam sa ekipom u pomoć i Plejađanima. Naravno da svaka kosmička čelija ima i planetu Elektra. Ona se nalazi u srcu kosmičke čelije a to je Plejada.
Ne dešava se interna podela na dva dela, premeštanje sa jednog mesta na drugo, već se cela kosmička čelija deli, tako da nas ovde ima dosta raznih kojima je stalo da čovećanstvo naše čelije preživi odvajanje.
 Nazad na vrh »
Mirko
Gost

Poruka Poslao: 10 Avg, 2009 09:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo za moje prijatelje Veru i Istinu i sve ostale koje to zanima prikaz sazvezdja Plejada u kojem se nalaze i planete Elektra (17) i Maja (20) :

Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 10 Avg, 2009 16:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..mogu li ja biti s Atlasa..Vera?..nekako me baš privukla ta zvijezda.Pusa.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 10 Avg, 2009 17:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Možeš, provlači tebe cela družina otkako si došla.
Imam želju i tebe da upoznam, nadam se da će biti prilike jer nekako osećam da pripadaš timu.
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 10 Avg, 2009 21:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Možeš, provlači tebe cela družina otkako si došla.
Imam želju i tebe da upoznam, nadam se da će biti prilike jer nekako osećam da pripadaš timu.

....Pa dat će kismet da se sretnemo..kad već nismo dok sam bila u Beogradu ..nadam se da će i netko od Vas a zašto ne i ti ...potegnuti do Zagreba.. Very Happy ..i održati i našem jadnom puku predavanje o Elektri..Pusa.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 38 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ISTINA O MOBILNOM TELEFONU 18 Vesna 14123 06 Mar, 2011 07:57 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 60247 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 46816 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - SVETLEĆE TELO - dr sci. Ljubiša Stojanović 73 drugar 29482 05 Dec, 2009 11:13 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19609 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43088 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O VEŠTAČKOM ŠEĆERU 0 Vesna 5289 14 Feb, 2008 20:52 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)